Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 listopada 2010 r.
7:30
Edytuj ten wpis

Zima na Lubelszczyźnie: Drogi przejezdne, ale nadal ślisko (relacja)

Autor: Zdjęcie autora dudi drs łm rp mc
0 62 A A

Sytuacja na drogach Lubelszczyzny jest lepsza niż wczoraj, ale nadal wiele ulic jest zakorkowanych i zalega na nich śnieg. Czytaj naszą relację z drugiego dnia zimy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
8:05- Internauci na naszym forum piszą, że sytuacja jest lepsza niż wczoraj: "Dzisiaj już o wiele lepiej jeździ się, dużo osób po wczorajszych problemach z jazdą zostawiło samochód pod domem. Np. z ul. Filaretów w Głęboką zajął mi 2 zmiany świateł ok. godz. 7:30, co jest moim rekordem o tej porze dnia - czytamy we wpisie osclbn."

7:55 - Strażacy odnotowali wczoraj 54 zdarzenia na drogach. W większości były to stłuczki. Dzisiaj nie interweniowali.

7:35 - Drogi na terenie województwa są przejezdne. Utrudnienia w ruchu można spotkać na drodze wyjazdowej z Lublina w kierunku Kraśnika. Stoi tam kolumna TIRów. Zgodnie z prognozami, opady śniegu mają wkrótce zaniknąć - mówi Marcin Kępka z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie.

Od rana widać ludzi odśnieżających chodniki. Oczyszczany ze śniegu jest również plac Litewski. Temperatura wynosi - 10 stopni Celsjusza. Kierowcy skarżą się, że na ulicach jest ślisko.

Przeczytaj naszą wczorajszą relację z ataku zimy.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosia / 1 grudnia 2010 r. o 15:35
0
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po co teraz męczyć się i NAPRAWDĘ odśnieżać?
PS. Złożę skargę do miasta za nieodśnieżenie chodnika - tak będzie łatwiej...
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po... rozwiń
Avatar
Gość / 1 grudnia 2010 r. o 10:16
0
[quote name='smż30' timestamp='1291175620' post='395797']
Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
[/quote]
Byłoby proste gdyby na jedną ulicę przypadała jedna pługo-solarka. Natomiast koszty byłyby astronomiczne. Zima to zima i trzeba się nauczyć jeździć wolniej, ostrożniej, na zimowych oponach i mieć przy sobie łopatę, trochę piachu i linke holowniczą. Niestety większości kierowców brakuje po prostu wyobraźni i uważają, że mimo całodobowych opadów drogi powinny być czarne.
Jest przejezdna? - jest, czyli służby drogowe zrobiły co do nich należy.
[quote name='smż30' timestamp='1291175620' post='395797']
Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
[/quote]
Byłoby proste gdyby na jedną ulicę przypadała jedna pługo-solarka. Natomiast koszty byłyby astronomiczne. Zima to zima i trzeba się nauczyć je... rozwiń
Avatar
Lublinianka / 1 grudnia 2010 r. o 10:05
0
Stan dróg w Lublinie w chwili obecnej jest straszny. Na szczęście nie pada już śnieg. Wczoraj wracając z pracy (godz.21) na ul. Orkana nie pojawił sie ani jeden MPK !!
dopiero o 21:50 udało sie i przyjechały dwa, 57 i 45.

prawie godzina spędzona na mrozie -19stopni, to żadna rozrywka ...

Moim zdaniem powinny byc jakies ogłoszenia typu: "linia 57 jeździ co 1,5 godziny od godziny 6 ... czyli 6, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, itp ... i myślę, ze nie było by kłopotów z czekaniem po kilkadziesiąt minut na mrozie na przystankach.
Avatar
smż30 / 1 grudnia 2010 r. o 04:53
0
[quote name='Imie' timestamp='1291134100' post='395383']
Nieźle trzęsie na tej Nałęczowskiej, jakby nie mogli tego zsypać solą tylko czekają aż sie samo rozpuści. Zgarneli z jezdni już co sie dało ale jest niebezpiecznie, górki i dołki z lodu, małe gibnięcie kierownicą i nieszczęscie gotowe
[/quote]

Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
[quote name='Imie' timestamp='1291134100' post='395383']
Nieźle trzęsie na tej Nałęczowskiej, jakby nie mogli tego zsypać solą tylko czekają aż sie samo rozpuści. Zgarneli z jezdni już co sie dało ale jest niebezpiecznie, górki i dołki z lodu, małe gibnięcie kierownicą i nieszczęscie gotowe
[/quote]

Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu pr... rozwiń
Avatar
smż30 / 1 grudnia 2010 r. o 04:20
0
[quote name='osobówka' timestamp='1291105890' post='394938']
wszystko przez te pieprzone tiry .. sparaliżowały i zahamowały cała wczorajszą gospodarke poprzez wywolanie ogromnych korkow utrudniali tez innym przejazd jakby nie mogli sie oddalic lub odblokowac drogi jadac gdzies na parking zeby to przeczekac bo i tak przeciez mieli zakaz wjazdu do miasta. drogowcy swoja droga tez pieprza ze przygotowani a tak naprawde zadna piaskarka wczoraj chyba soli nie sypala co by troche ten snieg rozmukł a pozniej sypnac piaskiem. ajj niewiem gdzie tu sprawiedliwosc bo tylkko utwierdzilismy sie w fakcie ze ludzka glupota nie zna granic ... w tym przypadku kierowcow i wlascicieli tirow dlatego powinny byc dla nich wysokie grzywny lub np za letnie opony zabranie dowodu i niezla kara finansowa bo oni tylko potrafia zarabiac nieliczac sie z kosztami utrudniajac zycie innym a sami zarabiaja miliony na tirach zapasione grubasy! niemam juz slow...
[/quote]

moim zdaniem jesteś w błędzie.
- to nie "p..." tiry są powodem paraliżu tylko brak kontroli i sterowania ruchem w takiej sytuacji, jaka zapanowała w poniedziałek. Brakuje nam tu inteligentnej osoby która w takich sytuacjach będzie miała dobre pomysły. Brakuje nam szybkich reakcji. Bo w poniedziałek już o 4 rano było wiadomo co się dzieje i co się stanie, ale jest jak jest... brakuje odważnych rządzicieli WSZĘDZIE i w każdym urzędzie;

i dodam tak od siebie, że sypanie soli na nasze ulice to nie jest dobre rozwiązanie, zwłaszcza przy temperaturach poniżej dychy (w tej chwili to i może dochodzi do -17). To źle się odbije na nas wszystkich w późniejszym czasie. Na zajeżdżony śnieg trzeba sypać grubo piasku. Zawsze lepiej jest sprzątać ulice niż je naprawiać. Sól to ostateczność: na niebezpiecznych wzniesieniach i skrzyżowaniach. Najwygodniej jednak byłoby wstać z rana, przeanalizować sytuacje i budzić ludzi do myślenia i pracy, a nie czekać... i czekać - ch%&@ wie na co!?
[quote name='osobówka' timestamp='1291105890' post='394938']
wszystko przez te pieprzone tiry .. sparaliżowały i zahamowały cała wczorajszą gospodarke poprzez wywolanie ogromnych korkow utrudniali tez innym przejazd jakby nie mogli sie oddalic lub odblokowac drogi jadac gdzies na parking zeby to przeczekac bo i tak przeciez mieli zakaz wjazdu do miasta. drogowcy swoja droga tez pieprza ze przygotowani a tak naprawde zadna piaskarka wczoraj chyba soli nie sypala co by troche ten snieg rozmukł a pozniej sypnac pia... rozwiń
Avatar
zuza / 1 grudnia 2010 r. o 02:33
0
a jak trasa lublin-puławy
Avatar
mariusz88 / 1 grudnia 2010 r. o 00:37
0
nie wymagaj myślenia od kierowców vw golfa
Avatar
kotiii1 / 30 listopada 2010 r. o 22:28
0
(Jak w temacie Ślisko) Mam nadzieje że przeczyta to ten kierowca vw golfa III ciemnozielonego bo wart jest tego że jak lubi wymuszać pierwrszeństwo wyjeżdżając z ul.firlejowskiej na ul.łęczyńską to przynajmniej niech się zatrzyma i pomoże temu drugiemu co wpadł przez jego glupote w zaspe (bo jakby w niego przyładować to może by się zatrzymał łaskawie, zreszto jak miał wydmuszki między nogami to pewnie nie...)
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI!!!!
Avatar
konrad / 30 listopada 2010 r. o 22:19
0
[quote name='zxc' timestamp='1291149126' post='395657']
Dzis rano wyjazd Lublin - Stalowa Wola :
1. Wyjazd z Lublina bialo, muldy, ślisko,
2. Okolica Kraśnika - zaczyna być lepiej, czarne koleiny ale asfalt już widać,
3. Potem skręciłem na Janów Lubelski - od Janowa do Stalowej Woli droga całkowicie czarna.
4. Stalowa Wola : drogi czarne i ładnie odśnieżone,

Powrót po południu : tak jak powyżej. I bliżej Lublina tym gorzej a przed samym Lublinem to masakra - muldy na 4 cm, samochód podskakuje na nich i ucieka od lewej do prawej.
Zatem zima zaskoczyła pseudo-drogowców z Lublina.
[/quote]

dzięki kolego za informacje. tak też myślałem, że po przekroczeniu podkarpackiego będzie dużo lepiej. podobnie było w zeszłym roku.
[quote name='zxc' timestamp='1291149126' post='395657']
Dzis rano wyjazd Lublin - Stalowa Wola :
1. Wyjazd z Lublina bialo, muldy, ślisko,
2. Okolica Kraśnika - zaczyna być lepiej, czarne koleiny ale asfalt już widać,
3. Potem skręciłem na Janów Lubelski - od Janowa do Stalowej Woli droga całkowicie czarna.
4. Stalowa Wola : drogi czarne i ładnie odśnieżone,

Powrót po południu : tak jak powyżej. I bliżej Lublina tym gorzej a przed samym Lublinem to masakra - muldy na 4 cm, s... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2010 r. o 21:42
0
[quote name='PiotrLublin' timestamp='1291149541' post='395662']
Jak by te błoto zgarneli z rana i ten snieg co na drodze lezy i posypali dobrze sola to by Tiry jechały dalej !! Sam pomysl lepiej okey?
[/quote]
Rano mieli zgarnąć śnieg który spadł w południe tak? Zastanawiasz się czasem co piszesz?
Avatar
gosia / 1 grudnia 2010 r. o 15:35
0
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po co teraz męczyć się i NAPRAWDĘ odśnieżać?
PS. Złożę skargę do miasta za nieodśnieżenie chodnika - tak będzie łatwiej...
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po... rozwiń
Avatar
Gość / 1 grudnia 2010 r. o 10:16
0
[quote name='smż30' timestamp='1291175620' post='395797']
Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
[/quote]
Byłoby proste gdyby na jedną ulicę przypadała jedna pługo-solarka. Natomiast koszty byłyby astronomiczne. Zima to zima i trzeba się nauczyć jeździć wolniej, ostrożniej, na zimowych oponach i mieć przy sobie łopatę, trochę piachu i linke holowniczą. Niestety większości kierowców brakuje po prostu wyobraźni i uważają, że mimo całodobowych opadów drogi powinny być czarne.
Jest przejezdna? - jest, czyli służby drogowe zrobiły co do nich należy.
[quote name='smż30' timestamp='1291175620' post='395797']
Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
[/quote]
Byłoby proste gdyby na jedną ulicę przypadała jedna pługo-solarka. Natomiast koszty byłyby astronomiczne. Zima to zima i trzeba się nauczyć je... rozwiń
Avatar
Lublinianka / 1 grudnia 2010 r. o 10:05
0
Stan dróg w Lublinie w chwili obecnej jest straszny. Na szczęście nie pada już śnieg. Wczoraj wracając z pracy (godz.21) na ul. Orkana nie pojawił sie ani jeden MPK !!
dopiero o 21:50 udało sie i przyjechały dwa, 57 i 45.

prawie godzina spędzona na mrozie -19stopni, to żadna rozrywka ...

Moim zdaniem powinny byc jakies ogłoszenia typu: "linia 57 jeździ co 1,5 godziny od godziny 6 ... czyli 6, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, itp ... i myślę, ze nie było by kłopotów z czekaniem po kilkadziesiąt minut na mrozie na przystankach.
Avatar
smż30 / 1 grudnia 2010 r. o 04:53
0
[quote name='Imie' timestamp='1291134100' post='395383']
Nieźle trzęsie na tej Nałęczowskiej, jakby nie mogli tego zsypać solą tylko czekają aż sie samo rozpuści. Zgarneli z jezdni już co sie dało ale jest niebezpiecznie, górki i dołki z lodu, małe gibnięcie kierownicą i nieszczęscie gotowe
[/quote]

Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
[quote name='Imie' timestamp='1291134100' post='395383']
Nieźle trzęsie na tej Nałęczowskiej, jakby nie mogli tego zsypać solą tylko czekają aż sie samo rozpuści. Zgarneli z jezdni już co sie dało ale jest niebezpiecznie, górki i dołki z lodu, małe gibnięcie kierownicą i nieszczęscie gotowe
[/quote]

Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu pr... rozwiń
Avatar
smż30 / 1 grudnia 2010 r. o 04:20
0
[quote name='osobówka' timestamp='1291105890' post='394938']
wszystko przez te pieprzone tiry .. sparaliżowały i zahamowały cała wczorajszą gospodarke poprzez wywolanie ogromnych korkow utrudniali tez innym przejazd jakby nie mogli sie oddalic lub odblokowac drogi jadac gdzies na parking zeby to przeczekac bo i tak przeciez mieli zakaz wjazdu do miasta. drogowcy swoja droga tez pieprza ze przygotowani a tak naprawde zadna piaskarka wczoraj chyba soli nie sypala co by troche ten snieg rozmukł a pozniej sypnac piaskiem. ajj niewiem gdzie tu sprawiedliwosc bo tylkko utwierdzilismy sie w fakcie ze ludzka glupota nie zna granic ... w tym przypadku kierowcow i wlascicieli tirow dlatego powinny byc dla nich wysokie grzywny lub np za letnie opony zabranie dowodu i niezla kara finansowa bo oni tylko potrafia zarabiac nieliczac sie z kosztami utrudniajac zycie innym a sami zarabiaja miliony na tirach zapasione grubasy! niemam juz slow...
[/quote]

moim zdaniem jesteś w błędzie.
- to nie "p..." tiry są powodem paraliżu tylko brak kontroli i sterowania ruchem w takiej sytuacji, jaka zapanowała w poniedziałek. Brakuje nam tu inteligentnej osoby która w takich sytuacjach będzie miała dobre pomysły. Brakuje nam szybkich reakcji. Bo w poniedziałek już o 4 rano było wiadomo co się dzieje i co się stanie, ale jest jak jest... brakuje odważnych rządzicieli WSZĘDZIE i w każdym urzędzie;

i dodam tak od siebie, że sypanie soli na nasze ulice to nie jest dobre rozwiązanie, zwłaszcza przy temperaturach poniżej dychy (w tej chwili to i może dochodzi do -17). To źle się odbije na nas wszystkich w późniejszym czasie. Na zajeżdżony śnieg trzeba sypać grubo piasku. Zawsze lepiej jest sprzątać ulice niż je naprawiać. Sól to ostateczność: na niebezpiecznych wzniesieniach i skrzyżowaniach. Najwygodniej jednak byłoby wstać z rana, przeanalizować sytuacje i budzić ludzi do myślenia i pracy, a nie czekać... i czekać - ch%&@ wie na co!?
[quote name='osobówka' timestamp='1291105890' post='394938']
wszystko przez te pieprzone tiry .. sparaliżowały i zahamowały cała wczorajszą gospodarke poprzez wywolanie ogromnych korkow utrudniali tez innym przejazd jakby nie mogli sie oddalic lub odblokowac drogi jadac gdzies na parking zeby to przeczekac bo i tak przeciez mieli zakaz wjazdu do miasta. drogowcy swoja droga tez pieprza ze przygotowani a tak naprawde zadna piaskarka wczoraj chyba soli nie sypala co by troche ten snieg rozmukł a pozniej sypnac pia... rozwiń
Avatar
zuza / 1 grudnia 2010 r. o 02:33
0
a jak trasa lublin-puławy
Avatar
mariusz88 / 1 grudnia 2010 r. o 00:37
0
nie wymagaj myślenia od kierowców vw golfa
Avatar
kotiii1 / 30 listopada 2010 r. o 22:28
0
(Jak w temacie Ślisko) Mam nadzieje że przeczyta to ten kierowca vw golfa III ciemnozielonego bo wart jest tego że jak lubi wymuszać pierwrszeństwo wyjeżdżając z ul.firlejowskiej na ul.łęczyńską to przynajmniej niech się zatrzyma i pomoże temu drugiemu co wpadł przez jego glupote w zaspe (bo jakby w niego przyładować to może by się zatrzymał łaskawie, zreszto jak miał wydmuszki między nogami to pewnie nie...)
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI!!!!
Avatar
konrad / 30 listopada 2010 r. o 22:19
0
[quote name='zxc' timestamp='1291149126' post='395657']
Dzis rano wyjazd Lublin - Stalowa Wola :
1. Wyjazd z Lublina bialo, muldy, ślisko,
2. Okolica Kraśnika - zaczyna być lepiej, czarne koleiny ale asfalt już widać,
3. Potem skręciłem na Janów Lubelski - od Janowa do Stalowej Woli droga całkowicie czarna.
4. Stalowa Wola : drogi czarne i ładnie odśnieżone,

Powrót po południu : tak jak powyżej. I bliżej Lublina tym gorzej a przed samym Lublinem to masakra - muldy na 4 cm, samochód podskakuje na nich i ucieka od lewej do prawej.
Zatem zima zaskoczyła pseudo-drogowców z Lublina.
[/quote]

dzięki kolego za informacje. tak też myślałem, że po przekroczeniu podkarpackiego będzie dużo lepiej. podobnie było w zeszłym roku.
[quote name='zxc' timestamp='1291149126' post='395657']
Dzis rano wyjazd Lublin - Stalowa Wola :
1. Wyjazd z Lublina bialo, muldy, ślisko,
2. Okolica Kraśnika - zaczyna być lepiej, czarne koleiny ale asfalt już widać,
3. Potem skręciłem na Janów Lubelski - od Janowa do Stalowej Woli droga całkowicie czarna.
4. Stalowa Wola : drogi czarne i ładnie odśnieżone,

Powrót po południu : tak jak powyżej. I bliżej Lublina tym gorzej a przed samym Lublinem to masakra - muldy na 4 cm, s... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2010 r. o 21:42
0
[quote name='PiotrLublin' timestamp='1291149541' post='395662']
Jak by te błoto zgarneli z rana i ten snieg co na drodze lezy i posypali dobrze sola to by Tiry jechały dalej !! Sam pomysl lepiej okey?
[/quote]
Rano mieli zgarnąć śnieg który spadł w południe tak? Zastanawiasz się czasem co piszesz?