Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 sierpnia 2009 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Zrobił tak, jak w Internecie. Nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (ER)
0 35 A A

Trzech nastolatków zobaczyło w Internecie film, jak detonuje się petardę zrobioną z gaśnicy. Postanowili postąpić według instrukcji. Skończyło się tragedią. Odłamek zabił 17-letniego chłopaka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w podlubelskim Ćmiłowie. 17-latek był w odwiedzinach u swych kuzynów – 14 i 16-latka. Chłopcy wyszperali w Internecie film, na którym zobaczyli, jak odpala się petardę zrobioną z metalowej obudowy po gaśnicy. Postąpili według instrukcji. Chcieli nawet nagrać wybuch, ale bali się, że uszkodzą kamerę.

Przed detonacją obciążyli petardę cegłami. Tak, jak to było na filmie. Potem ją podpalili. Jeden z chłopców zamknął się w samochodzie, drugi odszedł na bezpieczną odległość. 17-latek ukrył się za autem. Petarda nie wybuchała. Chłopak wychylił się zza auta. Wówczas ładunek eksplodował.

– Odłamek gaśnicy trafił chłopca w klatkę piersiową – mówi Dorota Kawa, zastępca prokuratora rejonowego w Lublinie. – Jego kuzyni zaalarmowali dorosłych. Gdy przyjechało pogotowie nastolatek już nie żył.

Śledztwo w tej sprawie tragedii wszczęła prokuratura. Zabezpieczyła to, co zostało po petardzie. Przesłuchała już chłopców, którzy byli przy tragedii.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piro / 1 września 2009 o 22:57
0
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomowego american fireworks news, lub choćby polskiego szydłowskiego ''podstawy pirotechniki'' .
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomoweg... rozwiń
Avatar
$xxx$ / 27 sierpnia 2009 o 11:22
0
heh ;] napisał:

w d*** sobie mogli wsadzic i odpalic ... oo i nakręcic jeszcze ;]
co za ludzie ;] ... inteligencji to oni nie używają ..
jakie smutne wydarzenie ?
człowieku sami chcieli a teraz smutne wydarzenie ... ogarnijcie się .. ;]
wiesz głowa nie jest tylko po to żeby czapka ładnie na niej wyglądała ;]
SZKODA TO RODZICÓW ...

noooo to ty sobie wsadz w d*** tez mozesz -pozwalawam ci!
nieżyje nasz kolega ,młody człowiek ktory miał całe zycie przed soba a ty tu takie rzeczy pierdo.lisz
,,sami chcieli,,-buhahahaha ....przeciez jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S
jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S rozwiń
Avatar
Tomzo / 22 sierpnia 2009 o 12:32
0
No to się mu udało szukał guza to go znalazł, wcale mi go nie szkoda za deb***izm trzeba płacic nawet tak wysoką cenę, tylko rodziców szkodabo przez smarkacza maja same problemy.
Avatar
cyklista / 22 sierpnia 2009 o 03:17
0
Koleżanka napisał:
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*][/quote]
Jakiś czas temu w naszej miejscowości zabiło się dwóch chłopaków. Jechali 130 na zwykłej drodze w dodatku na zakręcie. Auto wyleciało z jezdni przez przeciwny pas i zatrzymało się na drzewie, obaj zginęli.
Jacy biedni, przecież oni nie zamierzali się zabić, oni tylko jechali 2x tyle ile powinni i nie przejmowali się czy się komuś coś stanie.

I co? Niespodzianka?? Za głupotę się płaci. I dobrze, że zabili się sami i w tym momencie nie jechało tam inne auto, bo wjechaliby w nie i nikt by nie przeżył przy takiej prędkości - mogły zginąć dzieci, cała rodzina itp.

Najgłupsze co możesz powiedzieć, to że oni tego nie chcieli. CO ZA BZDURA. To ja czegoś takiego nie chcę, DLATEGO TEGO NIE ROBIĘ i nie ryzykuję życia dla takich głupot i jak widać ŻYJĘ.

I powtórzę to co wcześniej napisałem:
[quote]I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE


Nie gloryfikuj takiej śmierci.


Nie gloryfikuj takiej śmierci. rozwiń
Avatar
Koleżanka / 21 sierpnia 2009 o 13:26
0
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*]
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 16:03
0
~kkk~ napisał:
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE.

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, b... rozwiń
Avatar
~kkk~ / 20 sierpnia 2009 o 11:26
0
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 01:51
0
ja napisał:
Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.

Widzę, że mnie rozwaliłeś argumentami! Ho, ho ho, ileś ich tam nazbierał...

Tylko obrażać i wyzywać potrafisz, doskonale widać kto tu ma "mały rozumek", więc nie kompromituj się już.
Avatar
ja / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
cyklista napisał:
na szacunek trzeba zasłużyć, a jeśli ktoś popisuje się głupotą to takiego szacunku nie dostanie

Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.
Avatar
Faktoman / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
Zamiast napisać, że w tytule dwaj przeżyli, to odwraca się celowo uwagę
Avatar
piro / 1 września 2009 o 22:57
0
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomowego american fireworks news, lub choćby polskiego szydłowskiego ''podstawy pirotechniki'' .
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomoweg... rozwiń
Avatar
$xxx$ / 27 sierpnia 2009 o 11:22
0
heh ;] napisał:

w d*** sobie mogli wsadzic i odpalic ... oo i nakręcic jeszcze ;]
co za ludzie ;] ... inteligencji to oni nie używają ..
jakie smutne wydarzenie ?
człowieku sami chcieli a teraz smutne wydarzenie ... ogarnijcie się .. ;]
wiesz głowa nie jest tylko po to żeby czapka ładnie na niej wyglądała ;]
SZKODA TO RODZICÓW ...

noooo to ty sobie wsadz w d*** tez mozesz -pozwalawam ci!
nieżyje nasz kolega ,młody człowiek ktory miał całe zycie przed soba a ty tu takie rzeczy pierdo.lisz
,,sami chcieli,,-buhahahaha ....przeciez jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S
jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S rozwiń
Avatar
Tomzo / 22 sierpnia 2009 o 12:32
0
No to się mu udało szukał guza to go znalazł, wcale mi go nie szkoda za deb***izm trzeba płacic nawet tak wysoką cenę, tylko rodziców szkodabo przez smarkacza maja same problemy.
Avatar
cyklista / 22 sierpnia 2009 o 03:17
0
Koleżanka napisał:
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*][/quote]
Jakiś czas temu w naszej miejscowości zabiło się dwóch chłopaków. Jechali 130 na zwykłej drodze w dodatku na zakręcie. Auto wyleciało z jezdni przez przeciwny pas i zatrzymało się na drzewie, obaj zginęli.
Jacy biedni, przecież oni nie zamierzali się zabić, oni tylko jechali 2x tyle ile powinni i nie przejmowali się czy się komuś coś stanie.

I co? Niespodzianka?? Za głupotę się płaci. I dobrze, że zabili się sami i w tym momencie nie jechało tam inne auto, bo wjechaliby w nie i nikt by nie przeżył przy takiej prędkości - mogły zginąć dzieci, cała rodzina itp.

Najgłupsze co możesz powiedzieć, to że oni tego nie chcieli. CO ZA BZDURA. To ja czegoś takiego nie chcę, DLATEGO TEGO NIE ROBIĘ i nie ryzykuję życia dla takich głupot i jak widać ŻYJĘ.

I powtórzę to co wcześniej napisałem:
[quote]I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE


Nie gloryfikuj takiej śmierci.


Nie gloryfikuj takiej śmierci. rozwiń
Avatar
Koleżanka / 21 sierpnia 2009 o 13:26
0
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*]
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 16:03
0
~kkk~ napisał:
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE.

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, b... rozwiń
Avatar
~kkk~ / 20 sierpnia 2009 o 11:26
0
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 01:51
0
ja napisał:
Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.

Widzę, że mnie rozwaliłeś argumentami! Ho, ho ho, ileś ich tam nazbierał...

Tylko obrażać i wyzywać potrafisz, doskonale widać kto tu ma "mały rozumek", więc nie kompromituj się już.
Avatar
ja / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
cyklista napisał:
na szacunek trzeba zasłużyć, a jeśli ktoś popisuje się głupotą to takiego szacunku nie dostanie

Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.
Avatar
Faktoman / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
Zamiast napisać, że w tytule dwaj przeżyli, to odwraca się celowo uwagę
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 3 0

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza 0 0

To miał być jeden z ciekawszych meczów weekendu. Powiślak pokonał jednak Kryształ Werbkowice 4:1. Gospodarze już po 33 minutach prowadzili 3:1. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów zakończyli rok na czwartym miejscu w tabeli

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja
galeria

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja 52 1

Firma JMP Flowers ze Stężycy zakończyła realizację inwestycji za ponad 67 mln zł. Dzięki niej znacząco wzrosły jej zdolności produkcji kwiatów.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut 0 0

Łada pozytywnym akcentem zakończyła rundę jesienną. Drużyna Bartłomieja Kowalika pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 3:2, chociaż to goście otworzyli wynik. Po zmianie stron w przeciągu... sześciu minut gospodarze zaliczyli jednak trzy trafienia i zgarnęli bardzo cenne, trzy punkty. A te pozwoliły zakończyć rok nad kreską

Młodzież z bialskiego ekonomika we Włoszech
galeria

Młodzież z bialskiego ekonomika we Włoszech 0 0

Młodzież z bialskiego "ekonomika" we włoskim Vimercate. To efekt dwuletniej współpracy pomiędzy szkołami.

Polesie – Lublinianka 1:1. Znowu strzelali na wiwat

Polesie – Lublinianka 1:1. Znowu strzelali na wiwat 0 1

Przed tygodniem drużyna Dariusza Bodaka prowadziła w Tyszowcach, ale przegrała 1:2. W sobotę, w starciu z Polesiem Kock znowu zgubiła punkty, ale tym razem tylko dwa. Ponownie goście jako pierwsi zdobyli gola jednak w końcówce dali sobie wydrzeć zwycięstwo.

Filmowa opowieść o Piłsudskim. Michał Rosa kręci film o Marszałku

Filmowa opowieść o Piłsudskim. Michał Rosa kręci film o Marszałku 0 0

To nie będzie klasyczna biografia Marszałka, ale opowieść o człowieku i jego życiowych wyborach. Historia pełna zwrotów akcji, z wyrazistym, idącym krok przed wszystkimi bohaterem, który swoje życie podporządkował walce o niepodległą Polskę. Jesienią przyszłego roku do kin trafi film Michała Rosy „Piłsudski”.

Skoki narciarskie. Polacy wygrywają w Wiśle
film

Skoki narciarskie. Polacy wygrywają w Wiśle 0 1

Kamil Stoch i spółka wygrali konkurs drużynowy Pucharu Świata rozgrywany na skoczni Adama Małysza. Drugie miejsce zajęli Niemcy, a na najniższym stopniu podium stanęli Austriacy.Dla Biało-Czerwonych było to czwarte w historii zwycięstwo zawodów drużynowych w Pucharze Świata

Ostatnia została zamknięta w 2010 roku. Czy wiesz gdzie w Lublinie działały cegielnie?
Historia
galeria

Ostatnia została zamknięta w 2010 roku. Czy wiesz gdzie w Lublinie działały cegielnie? 27 11

Model 3D cegielni, pieca Hoffmanowskiego i innych narzędzi i przyrządów używanych w cegielni, ponad 50 historii mówionych, leksykon 50 cegieł sygnowanych z terenów Lublina, w tym, modelowane w 3D, artykuły historyczne, lokalizacje cegielni na nałożonych mapach (archiwalnych i współczesnych). To tylko niektóre z elementów portalu, który właśnie został uruchomiony przez Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić 1 0

Zupełnie nie układał się piłkarzom ze Świdnika sobotni mecz z Sokołem Sieniawa. Do przerwy goście byli lepsi i zasłużenie prowadzili 1:0. Zaraz po zmianie stron ekipa z Podkarpacia podwyższyła nawet swoje prowadzenie. Avia walczyła jednak do końca i zdołała wyszarpać jeden punkt, bo zawody zakończyły się remisem 2:2

Juniorzy Motoru urwali punkt Legii Warszawa

Juniorzy Motoru urwali punkt Legii Warszawa 0 0

Cenny punkt z Warszawy wywieźli podopieczni Tomasza Jasika. Juniorzy starsi Motoru zremisowali z Legią 2:2, chociaż dwa razy musieli gonić wynik. Bohaterem przyjezdnych był Kamil Kumoch. Były gracz „Wojskowych” zdobył dwa gole z rzutów karnych, w tym na wagę remisu w 89 minucie spotkania

Powstała nowa partia Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus
film

Powstała nowa partia Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus 0 0

Ryszard Petru oraz Joanna Scheuring-Wielgus poinformowali o założeniu nowej partii politycznej.

Mamy swoją wierną publiczność. Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim

Mamy swoją wierną publiczność. Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim 0 0

20 listopada o godzinie 19 na scenie Centrum Spotkania Kultur wystąpi Andrzej Sikorowski z Grupą pod Budą, która świętuje jubileusz 40-lecia istnienia.

"Neon Demon" w Miasto movie
21 listopada 2018, 19:00

"Neon Demon" w Miasto movie 0 0

W środę, 21 listopada o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się projekcja filmu Neon Demon.

Skra – Górnik 0:0. Nie sforsowali obrony beniaminka

Skra – Górnik 0:0. Nie sforsowali obrony beniaminka 0 3

W pierwszym wyjazdowym meczu pod wodzą trenera Franciszka Smudy Górnik Łęczna zremisował bezbramkowo z beniaminkiem rozgrywek Skrą Częstochowa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!