Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 sierpnia 2009 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Zrobił tak, jak w Internecie. Nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (ER)
0 35 A A

Trzech nastolatków zobaczyło w Internecie film, jak detonuje się petardę zrobioną z gaśnicy. Postanowili postąpić według instrukcji. Skończyło się tragedią. Odłamek zabił 17-letniego chłopaka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w podlubelskim Ćmiłowie. 17-latek był w odwiedzinach u swych kuzynów – 14 i 16-latka. Chłopcy wyszperali w Internecie film, na którym zobaczyli, jak odpala się petardę zrobioną z metalowej obudowy po gaśnicy. Postąpili według instrukcji. Chcieli nawet nagrać wybuch, ale bali się, że uszkodzą kamerę.

Przed detonacją obciążyli petardę cegłami. Tak, jak to było na filmie. Potem ją podpalili. Jeden z chłopców zamknął się w samochodzie, drugi odszedł na bezpieczną odległość. 17-latek ukrył się za autem. Petarda nie wybuchała. Chłopak wychylił się zza auta. Wówczas ładunek eksplodował.

– Odłamek gaśnicy trafił chłopca w klatkę piersiową – mówi Dorota Kawa, zastępca prokuratora rejonowego w Lublinie. – Jego kuzyni zaalarmowali dorosłych. Gdy przyjechało pogotowie nastolatek już nie żył.

Śledztwo w tej sprawie tragedii wszczęła prokuratura. Zabezpieczyła to, co zostało po petardzie. Przesłuchała już chłopców, którzy byli przy tragedii.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piro / 1 września 2009 o 22:57
0
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomowego american fireworks news, lub choćby polskiego szydłowskiego ''podstawy pirotechniki'' .
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomoweg... rozwiń
Avatar
$xxx$ / 27 sierpnia 2009 o 11:22
0
heh ;] napisał:

w d*** sobie mogli wsadzic i odpalic ... oo i nakręcic jeszcze ;]
co za ludzie ;] ... inteligencji to oni nie używają ..
jakie smutne wydarzenie ?
człowieku sami chcieli a teraz smutne wydarzenie ... ogarnijcie się .. ;]
wiesz głowa nie jest tylko po to żeby czapka ładnie na niej wyglądała ;]
SZKODA TO RODZICÓW ...

noooo to ty sobie wsadz w d*** tez mozesz -pozwalawam ci!
nieżyje nasz kolega ,młody człowiek ktory miał całe zycie przed soba a ty tu takie rzeczy pierdo.lisz
,,sami chcieli,,-buhahahaha ....przeciez jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S
jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S rozwiń
Avatar
Tomzo / 22 sierpnia 2009 o 12:32
0
No to się mu udało szukał guza to go znalazł, wcale mi go nie szkoda za deb***izm trzeba płacic nawet tak wysoką cenę, tylko rodziców szkodabo przez smarkacza maja same problemy.
Avatar
cyklista / 22 sierpnia 2009 o 03:17
0
Koleżanka napisał:
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*][/quote]
Jakiś czas temu w naszej miejscowości zabiło się dwóch chłopaków. Jechali 130 na zwykłej drodze w dodatku na zakręcie. Auto wyleciało z jezdni przez przeciwny pas i zatrzymało się na drzewie, obaj zginęli.
Jacy biedni, przecież oni nie zamierzali się zabić, oni tylko jechali 2x tyle ile powinni i nie przejmowali się czy się komuś coś stanie.

I co? Niespodzianka?? Za głupotę się płaci. I dobrze, że zabili się sami i w tym momencie nie jechało tam inne auto, bo wjechaliby w nie i nikt by nie przeżył przy takiej prędkości - mogły zginąć dzieci, cała rodzina itp.

Najgłupsze co możesz powiedzieć, to że oni tego nie chcieli. CO ZA BZDURA. To ja czegoś takiego nie chcę, DLATEGO TEGO NIE ROBIĘ i nie ryzykuję życia dla takich głupot i jak widać ŻYJĘ.

I powtórzę to co wcześniej napisałem:
[quote]I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE


Nie gloryfikuj takiej śmierci.


Nie gloryfikuj takiej śmierci. rozwiń
Avatar
Koleżanka / 21 sierpnia 2009 o 13:26
0
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*]
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 16:03
0
~kkk~ napisał:
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE.

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, b... rozwiń
Avatar
~kkk~ / 20 sierpnia 2009 o 11:26
0
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 01:51
0
ja napisał:
Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.

Widzę, że mnie rozwaliłeś argumentami! Ho, ho ho, ileś ich tam nazbierał...

Tylko obrażać i wyzywać potrafisz, doskonale widać kto tu ma "mały rozumek", więc nie kompromituj się już.
Avatar
ja / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
cyklista napisał:
na szacunek trzeba zasłużyć, a jeśli ktoś popisuje się głupotą to takiego szacunku nie dostanie

Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.
Avatar
Faktoman / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
Zamiast napisać, że w tytule dwaj przeżyli, to odwraca się celowo uwagę
Avatar
piro / 1 września 2009 o 22:57
0
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomowego american fireworks news, lub choćby polskiego szydłowskiego ''podstawy pirotechniki'' .
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomoweg... rozwiń
Avatar
$xxx$ / 27 sierpnia 2009 o 11:22
0
heh ;] napisał:

w d*** sobie mogli wsadzic i odpalic ... oo i nakręcic jeszcze ;]
co za ludzie ;] ... inteligencji to oni nie używają ..
jakie smutne wydarzenie ?
człowieku sami chcieli a teraz smutne wydarzenie ... ogarnijcie się .. ;]
wiesz głowa nie jest tylko po to żeby czapka ładnie na niej wyglądała ;]
SZKODA TO RODZICÓW ...

noooo to ty sobie wsadz w d*** tez mozesz -pozwalawam ci!
nieżyje nasz kolega ,młody człowiek ktory miał całe zycie przed soba a ty tu takie rzeczy pierdo.lisz
,,sami chcieli,,-buhahahaha ....przeciez jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S
jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno...
to ty sie ogarnij....
PS.żal mi ciebie

[*]S rozwiń
Avatar
Tomzo / 22 sierpnia 2009 o 12:32
0
No to się mu udało szukał guza to go znalazł, wcale mi go nie szkoda za deb***izm trzeba płacic nawet tak wysoką cenę, tylko rodziców szkodabo przez smarkacza maja same problemy.
Avatar
cyklista / 22 sierpnia 2009 o 03:17
0
Koleżanka napisał:
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*][/quote]
Jakiś czas temu w naszej miejscowości zabiło się dwóch chłopaków. Jechali 130 na zwykłej drodze w dodatku na zakręcie. Auto wyleciało z jezdni przez przeciwny pas i zatrzymało się na drzewie, obaj zginęli.
Jacy biedni, przecież oni nie zamierzali się zabić, oni tylko jechali 2x tyle ile powinni i nie przejmowali się czy się komuś coś stanie.

I co? Niespodzianka?? Za głupotę się płaci. I dobrze, że zabili się sami i w tym momencie nie jechało tam inne auto, bo wjechaliby w nie i nikt by nie przeżył przy takiej prędkości - mogły zginąć dzieci, cała rodzina itp.

Najgłupsze co możesz powiedzieć, to że oni tego nie chcieli. CO ZA BZDURA. To ja czegoś takiego nie chcę, DLATEGO TEGO NIE ROBIĘ i nie ryzykuję życia dla takich głupot i jak widać ŻYJĘ.

I powtórzę to co wcześniej napisałem:
[quote]I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE


Nie gloryfikuj takiej śmierci.


Nie gloryfikuj takiej śmierci. rozwiń
Avatar
Koleżanka / 21 sierpnia 2009 o 13:26
0
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !!

S [*]
Pamiętamy i pamiętać będziemy
Spoczywaj w pokoju [*]
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 16:03
0
~kkk~ napisał:
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE.

Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować.
To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia.

I nie mów mi, ze jestem nienormalny, b... rozwiń
Avatar
~kkk~ / 20 sierpnia 2009 o 11:26
0
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .
Avatar
cyklista / 20 sierpnia 2009 o 01:51
0
ja napisał:
Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.

Widzę, że mnie rozwaliłeś argumentami! Ho, ho ho, ileś ich tam nazbierał...

Tylko obrażać i wyzywać potrafisz, doskonale widać kto tu ma "mały rozumek", więc nie kompromituj się już.
Avatar
ja / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
cyklista napisał:
na szacunek trzeba zasłużyć, a jeśli ktoś popisuje się głupotą to takiego szacunku nie dostanie

Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.
Avatar
Faktoman / 19 sierpnia 2009 o 22:05
0
Zamiast napisać, że w tytule dwaj przeżyli, to odwraca się celowo uwagę
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!