Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2009 r.
19:10
Edytuj ten wpis

Balony Amnesty International nad Lublinem

0 4 A A

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka lubelska Amnesty International zorganizowała dziś happening na placu Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczestnicy akcji wypuścili 61 balonów w barwach Amnesty. Do każdego była przywiązana koperta z nazwą jednego z krajów, w którym są łamane prawa człowieka. Wypuszczenie balonów symbolizowało wysyłanie listów do władz tych państw.

Podczas akcji zbierano także podpisy pod petycjami w obronie więźniów sumienia. Można było usłyszeć artykuły Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kośba / 11 grudnia 2009 r. o 12:06
:Korea Północna,Izrael,Chiny,Rosja -jeżeli chcecie być skrupulatni i prawdziwi wy spod firmowego znaku Julii Picery to czemu tam widnieje jedynie Korea Północna? Macie stracha ? -to lepiej siedzieć w domu i nie robić komuś wody z mózgu skoro macie ją we własnym.
Avatar
Chłop Polski / 11 grudnia 2009 r. o 11:55
NA TYCH BALONACH WIDZIAŁEM NAPIS "KOREA PÓŁNOCNA"..............POLSKA TEŻ BYŁ? BO JA ZAMIERZAM ODESŁAĆ SWÓJ POSIADANY EGZEMPLARZ KONSTYTUCJI RP PANU KWAŚNIEWSKIEMU Z ZAZNACZONYMI POZYCJAMI GDZIE ŁAMANE SĄ PRAWA NASZYCH OBYWATELI.MAM TAKĄ UWAGĘ -ZANIM ZACZNIEMY NAPRAWIAĆ ŚWIAT ZRÓBMY PORZĄDEK U SIEBIE.
OBYWATELOM INNYCH REJONÓW TEŻ TO RADZĘ,ZANIM WYTKNĄ KOMUŚ BARBARZYŃSTWA,NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ CZY W DZISIEJSZEJ DOBIE
WYPADA ODGRADZAĆ OD ŚWIATA JAKĄŚ NACJĘ 6-CI METROWYM BETONOWYM MUREM A PÓŹNIEJ NA ICH SZPITALE,SZKOŁY,ŻŁOBKI ZRZUCAĆ
BOMBY Z PALĄCYM FOSFOREM? BALONIKA Z NAZWĄ TEGO KRAJU TEŻ JAKOŚ NIE WIDZIAŁEM ?.....PRZEOCZENIE A MOŻE ROBÓTKA NA CZYJEŚ
ZLECENIE ?TA ORGANIZACJA JEST TYLE WARTA CO I JEJ POLSKA ORENDOWNICZKA PITERA.DZIWIĘ SIĘ TYLKO TYM MŁODYM LUDZIOM,ZAPEWNE STUDENTOM,ŻE MAJĄ TAK ZAWĘŻONY HORYZONT MYŚLENIA I TAK POWAŻNY PROBLEM SPOSTRZEGAJĄ JEDYNIE PRZEZ PRYZMAT GAZETY WYBORCZEJ POZOSTAŁYCH SZMATŁAWCÓW AUTORSTWA RAPACZYŃSKIEJ I ŁUCZYWO
NA TYCH BALONACH WIDZIAŁEM NAPIS "KOREA PÓŁNOCNA"..............POLSKA TEŻ BYŁ? BO JA ZAMIERZAM ODESŁAĆ SWÓJ POSIADANY EGZEMPLARZ KONSTYTUCJI RP PANU KWAŚNIEWSKIEMU Z ZAZNACZONYMI POZYCJAMI GDZIE ŁAMANE SĄ PRAWA NASZYCH OBYWATELI.MAM TAKĄ UWAGĘ -ZANIM ZACZNIEMY NAPRAWIAĆ ŚWIAT ZRÓBMY PORZĄDEK U SIEBIE.
OBYWATELOM INNYCH REJONÓW TEŻ TO RADZĘ,ZANIM WYTKNĄ KOMUŚ BARBARZYŃSTWA,NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ CZY W DZISIEJSZEJ DOBIE
WYPADA ODGRADZAĆ OD ŚWIATA JAKĄŚ NACJĘ 6-CI METROWYM BETONOWYM MUREM A PÓŹNIEJ NA ICH SZPITALE,SZKOŁY,ŻŁO... rozwiń
Avatar
mboro / 11 grudnia 2009 r. o 10:40
Znowu będzie zwiększona ilość zgłoszeń zaobserwowania UFO nad Lublinem.
Avatar
Stefan / 11 grudnia 2009 r. o 10:11
Gratulacje o bliznie Gardias-Skory sie rozpisal dziennik na pol strony tutaj artykul a raczej wzmianka bo ciezko to nazwac artykulem na 5 linijek. Gratuluje jeszcze raz redaktorom i dziennikarzynom dziennika pojecia o sprawach waznych i gowno wartych. Widze ze sie specjalizujecie w tych drugich.
Avatar
kośba / 11 grudnia 2009 r. o 12:06
:Korea Północna,Izrael,Chiny,Rosja -jeżeli chcecie być skrupulatni i prawdziwi wy spod firmowego znaku Julii Picery to czemu tam widnieje jedynie Korea Północna? Macie stracha ? -to lepiej siedzieć w domu i nie robić komuś wody z mózgu skoro macie ją we własnym.
Avatar
Chłop Polski / 11 grudnia 2009 r. o 11:55
NA TYCH BALONACH WIDZIAŁEM NAPIS "KOREA PÓŁNOCNA"..............POLSKA TEŻ BYŁ? BO JA ZAMIERZAM ODESŁAĆ SWÓJ POSIADANY EGZEMPLARZ KONSTYTUCJI RP PANU KWAŚNIEWSKIEMU Z ZAZNACZONYMI POZYCJAMI GDZIE ŁAMANE SĄ PRAWA NASZYCH OBYWATELI.MAM TAKĄ UWAGĘ -ZANIM ZACZNIEMY NAPRAWIAĆ ŚWIAT ZRÓBMY PORZĄDEK U SIEBIE.
OBYWATELOM INNYCH REJONÓW TEŻ TO RADZĘ,ZANIM WYTKNĄ KOMUŚ BARBARZYŃSTWA,NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ CZY W DZISIEJSZEJ DOBIE
WYPADA ODGRADZAĆ OD ŚWIATA JAKĄŚ NACJĘ 6-CI METROWYM BETONOWYM MUREM A PÓŹNIEJ NA ICH SZPITALE,SZKOŁY,ŻŁOBKI ZRZUCAĆ
BOMBY Z PALĄCYM FOSFOREM? BALONIKA Z NAZWĄ TEGO KRAJU TEŻ JAKOŚ NIE WIDZIAŁEM ?.....PRZEOCZENIE A MOŻE ROBÓTKA NA CZYJEŚ
ZLECENIE ?TA ORGANIZACJA JEST TYLE WARTA CO I JEJ POLSKA ORENDOWNICZKA PITERA.DZIWIĘ SIĘ TYLKO TYM MŁODYM LUDZIOM,ZAPEWNE STUDENTOM,ŻE MAJĄ TAK ZAWĘŻONY HORYZONT MYŚLENIA I TAK POWAŻNY PROBLEM SPOSTRZEGAJĄ JEDYNIE PRZEZ PRYZMAT GAZETY WYBORCZEJ POZOSTAŁYCH SZMATŁAWCÓW AUTORSTWA RAPACZYŃSKIEJ I ŁUCZYWO
NA TYCH BALONACH WIDZIAŁEM NAPIS "KOREA PÓŁNOCNA"..............POLSKA TEŻ BYŁ? BO JA ZAMIERZAM ODESŁAĆ SWÓJ POSIADANY EGZEMPLARZ KONSTYTUCJI RP PANU KWAŚNIEWSKIEMU Z ZAZNACZONYMI POZYCJAMI GDZIE ŁAMANE SĄ PRAWA NASZYCH OBYWATELI.MAM TAKĄ UWAGĘ -ZANIM ZACZNIEMY NAPRAWIAĆ ŚWIAT ZRÓBMY PORZĄDEK U SIEBIE.
OBYWATELOM INNYCH REJONÓW TEŻ TO RADZĘ,ZANIM WYTKNĄ KOMUŚ BARBARZYŃSTWA,NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ CZY W DZISIEJSZEJ DOBIE
WYPADA ODGRADZAĆ OD ŚWIATA JAKĄŚ NACJĘ 6-CI METROWYM BETONOWYM MUREM A PÓŹNIEJ NA ICH SZPITALE,SZKOŁY,ŻŁO... rozwiń
Avatar
mboro / 11 grudnia 2009 r. o 10:40
Znowu będzie zwiększona ilość zgłoszeń zaobserwowania UFO nad Lublinem.
Avatar
Stefan / 11 grudnia 2009 r. o 10:11
Gratulacje o bliznie Gardias-Skory sie rozpisal dziennik na pol strony tutaj artykul a raczej wzmianka bo ciezko to nazwac artykulem na 5 linijek. Gratuluje jeszcze raz redaktorom i dziennikarzynom dziennika pojecia o sprawach waznych i gowno wartych. Widze ze sie specjalizujecie w tych drugich.