Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2011 r.
16:12
Edytuj ten wpis

Dodatkowa rekrutacja na studia dzienne. Sprawdź, gdzie są miejsca

Autor: Zdjęcie autora MB
0 10 A A
Największe lubelskie uczelnie zaczynają dodatkową rekrutację
Największe lubelskie uczelnie zaczynają dodatkową rekrutację

Największe lubelskie uczelnie zaczynają dodatkową rekrutację. Na przyszłych studentów czeka kilkaset miejsc na kilkudziesięciu kierunkach studiów dziennych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Katolickim Uniwersytecie Lubelskim kandydaci mają do wyboru ponad 25 kierunków, i to tak ciekawych jak np. architektura krajobrazu, europeistyka (studia w języku angielskim), kulturoznawstwo, politologia, socjologia czy wiedza o teatrze, zarówno w Lublinie, jak i w kolegiach zamiejscowych w Tomaszowie Lubelskim i Stalowej Woli.

Rejestracja kandydatów w ramach dodatkowego naboru będzie trwać do 30 sierpnia. – Obowiązują te same zasady, co w pierwszej turze rekrutacji – informuje Radosław Hałas, rzecznik KUL. Podstawowym warunkiem zgłoszenia na studia jest rejestracja w internetowym systemie na stronie uczelni.

Politechnika Lubelska ma wolne miejsca na kilku kierunkach dziennych. – Ze względu na duże zainteresowanie studiami na Wydziale Podstaw Techniki i prośby kandydatów, termin rekrutacji na kierunki edukacja techniczno-informatyczna oraz matematyka zostaje przedłużony do 22 lipca – informuje biuro rekrutacji PL.

Z kolei na kierunku fizyka techniczna rekrutacja potrwa do 31 lipca, a na informatyce i elektrotechnice – do 31 sierpnia. Tu również należy zarejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji kandydatów.

Uniwersytet Przyrodniczy ma wolne miejsca na kilkunastu kierunkach studiów zaocznych i dziennych. Wśród tych drugich indeksy są do wzięcia m.in. na zootechnice i biologii stosowanej w Lublinie czy rolnictwie i biologii w Zamościu. Internetowa rejestracja kandydatów potrwa do 16 września.

Dodatkową rekrutację zapowiada też Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. – Są kierunki, na które zgłosiło się mniej kandydatów niż zaplanowany limit miejsc. To m.in. kierunki filozoficzne i historyczne – mówi dr Wiesław Grzegorczyk z uczelnianej komisji rekrutacyjnej UMCS. – Myślę, że we wrześniu będziemy prowadzili dodatkową rekrutację, zwłaszcza na studia humanistyczne.

Kandydaci wciąż mogą się też zapisywać na uczelnie prywatne w całym regionie. Większość z nich będzie prowadziła rekrutację przez całe wakacje.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 20 lipca 2011 o 21:03
0
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
[/quote]
Więc przyznajesz że powodem przedłużenia rekrutacji nie jest jak piszecie (bo rozumiem z twoich wypowiedzi że jesteś przedstawicielem ww wydziału) gigantyczne zainteresowanie kierunkiem a masa wolnych miejsc... Co do dyskusji o ETI, to pamiętam jak o WT mówiliśmy na studiach Wczasy i Turystyka, Wódka i Taniec a bywało że jeszcze dosadniej. Niestety widać było to po osobach tam studiujących. Nie oszukujmy się - ETI na dnie PL stoi pod wzgl. ogólnie rozumianego poziomu (nauczania, nauczycieli, studentów, itp, itd.). Na pocieszenie dodam że na różne cudaczne ogrodniczo-zarządzanio-zieleniowe kierunki czy inne tego typu wynalazki na Akademii Rolniczej jeszcze "lepsi" kandydaci lecą...
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno ... rozwiń
Avatar
Morinth / 20 lipca 2011 o 19:44
0
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
[/quote]
tyle, że dziecko drogie jesteś takim samy tłukiem jak inni co szydzą z zarządzania, bo każdy myśli, że zarządzanie to od razu na kierownika, a uja, bo nie, zarządzanie to głównie menegeria, ale i prywatni przedsiębiorcy, które być może zatrudnią kiedyś twoje dzieciaki, to jest zarządzanie, nauka jak otworzyć i co i czym i jak zarządzać, tu chodzi o prywatne firmy, wolne segmenty, a nie tylko kierownictwo.... ale większość z was tego nigdy nie zrozumie
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
[/quote]
tyle, że dziecko drogie jesteś takim samy tłukiem jak inni co szydzą z zarządzania, bo każdy myśli, że zarządzanie to od razu na kierownika, a uja, bo nie, zarządzanie to głównie menegeria, ale i prywatni przedsiębiorcy, które być może zatrudnią kiedyś twoje dzieciaki, to jest zarządzanie,... rozwiń
Avatar
Morrigan / 20 lipca 2011 o 19:40
0
"Politechnika Lubelska ma wolne miejsca na kilku kierunkach dziennych. – na kierunki edukacja techniczno-informatyczna 22 lipca – informuje biuro rekrutacji PL."

błagam was, kto idzie na ETI? ludzi po ty kierunku możecie sobie informatyki na wsiach uczyć i tyle, hmm nawet jak zawalicie semestr tam nie da się odpaść, jedynie co się opłaca, to stypendium naukowe brać, ale kierunek mimo, że na INŻ, to się nie opłaca, ale co mi do tego, nie ja marnuje sobie przyszłość, tylko wy....
Avatar
kroolik / 20 lipca 2011 o 17:44
0
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o ... rozwiń
Avatar
goćś / 20 lipca 2011 o 17:37
0
[quote name='kroolik' timestamp='1311176068' post='504227']
A właśnie że na studiowanie na Wydziale Podstaw Techniki jest jeszcze wiele osób chcących studiować i codziennie jest po kilka telefonów z pytaniem co trzeba zrobić aby się dostać na ten wydział. Nie wiesz - nie pisz "gościu".
[/quote]
Jakby było duże zainteresowanie to nie było by już wolnych miejsc.
Np. prawo UMCS - tam też było duże zainteresowanie a nic nie przedlużali.
Avatar
kroolik / 20 lipca 2011 o 17:34
0
A właśnie że na studiowanie na Wydziale Podstaw Techniki jest jeszcze wiele osób chcących studiować i codziennie jest po kilka telefonów z pytaniem co trzeba zrobić aby się dostać na ten wydział. Nie wiesz - nie pisz "gościu".
Avatar
gość / 20 lipca 2011 o 17:28
0
Ze względu na duże zainteresowanie studiami na Wydziale Podstaw Techniki i prośby kandydatów,.....

hahahahahahhaahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahhaahahahhaahahahahahahahaha

Kłamstwo roku. A kto (z imienia i nazwiska się pod tym podpisał?)
Avatar
parwiejakESK2016 / 20 lipca 2011 o 16:46
0
[quote name='emeryt' timestamp='1311170791' post='504193']
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
[/quote]
za twoich czasów drogi emerycie, studia były elitarne. Było mało miejsc, egzamin wstępny ale w zamian za to osoby legitymująca się wyzszym wykształceniem nie miała problemów z pracą. Kiedyś studia cos oznaczały, dzisiaj chyba niewiele. Każdy może studiować! pytanie tylko po co jakies kulturoznawstwo czy nauki o rodzinie skoro nie daje to absolutnie żadnego zawodu. Niż demograficzny coraz większy Lubelskie Uczelnie nowe kierunki uruchamiaja, na które nie ma chętnych Lep
[quote name='emeryt' timestamp='1311170791' post='504193']
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
[/quote]
za twoich czasów drogi emerycie, studia były elitarne. Było mało miejsc, egzamin wstępny ale w zamian za to osoby legitymująca się wyzszym wykształceniem nie miała problemów z pracą. Kiedyś studia cos oznaczały, dzisiaj chyba niewiele. Każdy może studiować! pytanie tylko po co jakies kulturoznawstwo cz... rozwiń
Avatar
Hi Hi / 20 lipca 2011 o 16:44
0
tylko co im po tych kierunkach? Nic, pracy i tak nie znajdą
Avatar
emeryt / 20 lipca 2011 o 16:06
0
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
Avatar
gość / 20 lipca 2011 o 21:03
0
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
[/quote]
Więc przyznajesz że powodem przedłużenia rekrutacji nie jest jak piszecie (bo rozumiem z twoich wypowiedzi że jesteś przedstawicielem ww wydziału) gigantyczne zainteresowanie kierunkiem a masa wolnych miejsc... Co do dyskusji o ETI, to pamiętam jak o WT mówiliśmy na studiach Wczasy i Turystyka, Wódka i Taniec a bywało że jeszcze dosadniej. Niestety widać było to po osobach tam studiujących. Nie oszukujmy się - ETI na dnie PL stoi pod wzgl. ogólnie rozumianego poziomu (nauczania, nauczycieli, studentów, itp, itd.). Na pocieszenie dodam że na różne cudaczne ogrodniczo-zarządzanio-zieleniowe kierunki czy inne tego typu wynalazki na Akademii Rolniczej jeszcze "lepsi" kandydaci lecą...
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno ... rozwiń
Avatar
Morinth / 20 lipca 2011 o 19:44
0
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
[/quote]
tyle, że dziecko drogie jesteś takim samy tłukiem jak inni co szydzą z zarządzania, bo każdy myśli, że zarządzanie to od razu na kierownika, a uja, bo nie, zarządzanie to głównie menegeria, ale i prywatni przedsiębiorcy, które być może zatrudnią kiedyś twoje dzieciaki, to jest zarządzanie, nauka jak otworzyć i co i czym i jak zarządzać, tu chodzi o prywatne firmy, wolne segmenty, a nie tylko kierownictwo.... ale większość z was tego nigdy nie zrozumie
[quote name='kroolik' timestamp='1311176654' post='504234']
Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
[/quote]
tyle, że dziecko drogie jesteś takim samy tłukiem jak inni co szydzą z zarządzania, bo każdy myśli, że zarządzanie to od razu na kierownika, a uja, bo nie, zarządzanie to głównie menegeria, ale i prywatni przedsiębiorcy, które być może zatrudnią kiedyś twoje dzieciaki, to jest zarządzanie,... rozwiń
Avatar
Morrigan / 20 lipca 2011 o 19:40
0
"Politechnika Lubelska ma wolne miejsca na kilku kierunkach dziennych. – na kierunki edukacja techniczno-informatyczna 22 lipca – informuje biuro rekrutacji PL."

błagam was, kto idzie na ETI? ludzi po ty kierunku możecie sobie informatyki na wsiach uczyć i tyle, hmm nawet jak zawalicie semestr tam nie da się odpaść, jedynie co się opłaca, to stypendium naukowe brać, ale kierunek mimo, że na INŻ, to się nie opłaca, ale co mi do tego, nie ja marnuje sobie przyszłość, tylko wy....
Avatar
kroolik / 20 lipca 2011 o 17:44
0
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o ... rozwiń
Avatar
goćś / 20 lipca 2011 o 17:37
0
[quote name='kroolik' timestamp='1311176068' post='504227']
A właśnie że na studiowanie na Wydziale Podstaw Techniki jest jeszcze wiele osób chcących studiować i codziennie jest po kilka telefonów z pytaniem co trzeba zrobić aby się dostać na ten wydział. Nie wiesz - nie pisz "gościu".
[/quote]
Jakby było duże zainteresowanie to nie było by już wolnych miejsc.
Np. prawo UMCS - tam też było duże zainteresowanie a nic nie przedlużali.
Avatar
kroolik / 20 lipca 2011 o 17:34
0
A właśnie że na studiowanie na Wydziale Podstaw Techniki jest jeszcze wiele osób chcących studiować i codziennie jest po kilka telefonów z pytaniem co trzeba zrobić aby się dostać na ten wydział. Nie wiesz - nie pisz "gościu".
Avatar
gość / 20 lipca 2011 o 17:28
0
Ze względu na duże zainteresowanie studiami na Wydziale Podstaw Techniki i prośby kandydatów,.....

hahahahahahhaahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahhaahahahhaahahahahahahahaha

Kłamstwo roku. A kto (z imienia i nazwiska się pod tym podpisał?)
Avatar
parwiejakESK2016 / 20 lipca 2011 o 16:46
0
[quote name='emeryt' timestamp='1311170791' post='504193']
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
[/quote]
za twoich czasów drogi emerycie, studia były elitarne. Było mało miejsc, egzamin wstępny ale w zamian za to osoby legitymująca się wyzszym wykształceniem nie miała problemów z pracą. Kiedyś studia cos oznaczały, dzisiaj chyba niewiele. Każdy może studiować! pytanie tylko po co jakies kulturoznawstwo czy nauki o rodzinie skoro nie daje to absolutnie żadnego zawodu. Niż demograficzny coraz większy Lubelskie Uczelnie nowe kierunki uruchamiaja, na które nie ma chętnych Lep
[quote name='emeryt' timestamp='1311170791' post='504193']
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
[/quote]
za twoich czasów drogi emerycie, studia były elitarne. Było mało miejsc, egzamin wstępny ale w zamian za to osoby legitymująca się wyzszym wykształceniem nie miała problemów z pracą. Kiedyś studia cos oznaczały, dzisiaj chyba niewiele. Każdy może studiować! pytanie tylko po co jakies kulturoznawstwo cz... rozwiń
Avatar
Hi Hi / 20 lipca 2011 o 16:44
0
tylko co im po tych kierunkach? Nic, pracy i tak nie znajdą
Avatar
emeryt / 20 lipca 2011 o 16:06
0
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 5

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 31 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 39 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce