Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 marca 2013 r.
21:35
Edytuj ten wpis

Donos do CBA na posła Michałkiewicza z PiS

Autor: Zdjęcie autora (RP)
0 19 A A
To nieprawda. Ktoś podpuszcza prasę w brzydki sposób – komentuje Krzysztof Michałkiewicz (Maciej Kac
To nieprawda. Ktoś podpuszcza prasę w brzydki sposób – komentuje Krzysztof Michałkiewicz (Maciej Kac

Anonimowy autor poinformował we wtorek późnym wieczorem lubelskie redakcje, że zawiadomił Centralne Biuro Antykorupcyjne o tym, że szef PiS w Lublinie, Krzysztof Michałkiewicz, opłaca z pieniędzy biura poselskiego telefon swojej żony. – To nieprawda. Ktoś podpuszcza prasę w brzydki sposób – komentuje poseł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Może to mała sprawa, ale wkurza. Czego innego spodziewałem się od Posła” – kończy krótkie zawiadomienie autor. Donosząc do CBA skorzystał on z formularza, który Agencja udostępnia na swojej stronie internetowej do informowania o podejrzeniach korupcji – przysłał nam skan swojego zawiadomienia.

Żona posła Michałkiewicza pracuje w miejskim Centrum Kultury w Lublinie. Poseł zapewnia, że numer telefonu wymieniony w zawiadomieniu to numer jej telefonu służbowego.

– Ja nie mogę opłacać służbowego telefonu żony i tego nie robię – mówi Michałkiewicz. Dopytywany dodaje, że żona nie ma innego telefonu.
Kancelaria Sejmu dostaje szczegółowe informacje o numerach telefonicznych opłaconych przez biura poselskie dopiero na zakończenie kadencji posłów. Dlatego nie można tam teraz takich doniesień zweryfikować.

– Ktoś podpuszcza prasę w brzydki sposób – uważa Michałkiewicz. – Coraz ciekawiej dzieje się w Lublinie. Można opluć każdego za to tylko, że należy do PiS.

Michałkiewicz przypomina, że w niedzielę radni klubu "Wspólny Lublin” (powstał po rozłamie w klubie PiS) napisali otwarty list, w którym wypomnieli jego żonie, że jest zatrudniona w miejskiej instytucji i korzystała również z publicznych dotacji na swoje przedsięwzięcia.

W samym PiS trwa ostra walka o władzę. W najbliższą sobotę w Lublinie odbędą się wybory do zarządu miejskich struktur.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 09:34
0
Nie chce mi się wierzyć, by na szali stawiać reputację poselską i jakieś kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych za telefon. Wierzę natomiast w bezinteresowną złośliwość, bezwzględną walkę wyborczą i szukanie haka
Avatar
Szrajbka / 19 września 2013 o 10:30
0

Takie taktyki na pewno są często spotykane. Po co z własnej kieszeni płacić za telefon żony? Taki donos na miarę http://donosimy.waw.pl/ jest uzasadniony.

Avatar
Anka / 21 marca 2013 o 08:04
0
[quote name='lubelski' timestamp='1363765510' post='747435']
A jak tam odszkodowanie Krzychu?dostałes to 150 tysiecy czy nie? mało ci pensji?

poseł kosztuje 150 tys plus 120 tys na biuro poselskie,
daj zonie 100 zł na telefony, a te pieniadze z biura zostaw w spokoju.
[/quote]ŻYDOKOMUNA kradnie,a zegar BALCEROWICZA nieustannie tyka i tyka,
Avatar
pracujący / 20 marca 2013 o 23:51
0
[quote name='lubelski' timestamp='1363765510' post='747435']
A jak tam odszkodowanie Krzychu?dostałes to 150 tysiecy czy nie? mało ci pensji?

poseł kosztuje 150 tys plus 120 tys na biuro poselskie,
daj zonie 100 zł na telefony, a te pieniadze z biura zostaw w spokoju.
[/quote]
Pazerny, żałosny człowiek! I żona widocznie też, skoro nie ma własnego telefonu, tylko służbowy. W CK widać mają nadmiar kasy, że pani, która organizuje średnio 2 - 3 koncerty w roku musi mieć służbową komórkę.
Avatar
były wyborca / 20 marca 2013 o 18:16
0
CBA ma swoje techniki operacyjne i sprawdzi kto podpisał umowe, kto płacił za telefon i z analizy bilingów wyjdzie to z tego telefonu dzwonił.Wszelkie domniemania na tym etapie są przedwczesne.Jednak jak prawda wyjdzie co Pan zrobi panie pośle Michałkiewicz?poda sie pan do dymisji, odda mandat, bo z tekstu wynika że pan uważa że to kłamstwo i pomówienia?
Avatar
obywatel / 20 marca 2013 o 11:17
0
zapytajcie Michałkiewicza jak rozlicza pieniadze na biuro poselskie,gdyby nie bylo podstawy to nie było by doniesienia.Poseł jak zona Cezara, poza wszystkimi podejrzeniami.wyborcy to Panu zapamietaja
Avatar
lublinek / 20 marca 2013 o 10:34
0
na podstawie anonimowego donosu robicie artykuł ???? Brawo, urban cię cieszy z takich wyznawców.... Przecież to śmierdzi z daleka.... Podobnie jak obelżywy i nieprawdziwy, co do faktów w nim podanych, list bandy zdrajców.... atakować czyjąś rodzinę jest poniżej jakiegokolwiek poziomu honoru... choć tu pewnie raczej honorarium wchodzi w grę
Avatar
zdegustatowany / 20 marca 2013 o 09:29
0
Dobry artykuł do systemu Piano. Ale ale, niech wszyscy przeczytają jak to poseł sponsoruje żonie rozmowy przez komórkę. Przy okazji sprawdźcie czy przypadkiem ze swojego służbowego nie wydzwania do żony na koszt podatnika. Żałosny jest ten temat podobnie jak żałosny staje się poziom dziennikarstwa. Popieram posta w którym ktoś zamierza opisać wybryki naczelnego i wysłać skan do innych redakcji. Ale będzie temat.
Avatar
!!! / 20 marca 2013 o 09:19
0
Skoro już na podstawie anonimowego donosu na skrzynkę kontaktową do CBA robicie artykuł to może warto było poczekać co CBA zrobi z tą sprawą. Po potwierdzeniu faktu napisać. W ten sposób niszczymy wszystkich od lewicy do prawicy. Jeśli Dziennik chciał napiętnować składanie takich donosików wystarczyło napisać, że do CBA wpłynął donos na jednego z posłów regionu o takiej a takiej treści. Skan nie potwierdza, że zgłoszenie zostało wysłane.To jest wydruk sprzed wysłania, czyli sprzed naciśnięcia "wyślij" Pewnie nie zostało. gdyż autor zdaje sobie sprawę, że CBA łatwo może ustalić autora donosu, a oszczerstwa są też karane. Taki skan można sobie bez problemu spreparować i wysłać naiwnym dziennikarzom, którzy z sobie tylko wiadomych powodów zrobią z tego temat dnia. Przykre.
Skoro już na podstawie anonimowego donosu na skrzynkę kontaktową do CBA robicie artykuł to może warto było poczekać co CBA zrobi z tą sprawą. Po potwierdzeniu faktu napisać. W ten sposób niszczymy wszystkich od lewicy do prawicy. Jeśli Dziennik chciał napiętnować składanie takich donosików wystarczyło napisać, że do CBA wpłynął donos na jednego z posłów regionu o takiej a takiej treści. Skan nie potwierdza, że zgłoszenie zostało wysłane.To jest wydruk sprzed wysłania, czyli sprzed naciśnięcia "wyślij" Pewnie nie zostało. gdyż autor... rozwiń
Avatar
mordotymoja / 20 marca 2013 o 08:59
0
pokazcie mi fimę w Lublinie ,w której nie ma zatrudnienia po znajomośći .Prawo i przepisy dla maluczkich .CBa bardzo mi sie podoba .Będę składać donosy .Nie do policji ,bo ci mogą sprzedać .
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 09:34
0
Nie chce mi się wierzyć, by na szali stawiać reputację poselską i jakieś kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych za telefon. Wierzę natomiast w bezinteresowną złośliwość, bezwzględną walkę wyborczą i szukanie haka
Avatar
Szrajbka / 19 września 2013 o 10:30
0

Takie taktyki na pewno są często spotykane. Po co z własnej kieszeni płacić za telefon żony? Taki donos na miarę http://donosimy.waw.pl/ jest uzasadniony.

Avatar
Anka / 21 marca 2013 o 08:04
0
[quote name='lubelski' timestamp='1363765510' post='747435']
A jak tam odszkodowanie Krzychu?dostałes to 150 tysiecy czy nie? mało ci pensji?

poseł kosztuje 150 tys plus 120 tys na biuro poselskie,
daj zonie 100 zł na telefony, a te pieniadze z biura zostaw w spokoju.
[/quote]ŻYDOKOMUNA kradnie,a zegar BALCEROWICZA nieustannie tyka i tyka,
Avatar
pracujący / 20 marca 2013 o 23:51
0
[quote name='lubelski' timestamp='1363765510' post='747435']
A jak tam odszkodowanie Krzychu?dostałes to 150 tysiecy czy nie? mało ci pensji?

poseł kosztuje 150 tys plus 120 tys na biuro poselskie,
daj zonie 100 zł na telefony, a te pieniadze z biura zostaw w spokoju.
[/quote]
Pazerny, żałosny człowiek! I żona widocznie też, skoro nie ma własnego telefonu, tylko służbowy. W CK widać mają nadmiar kasy, że pani, która organizuje średnio 2 - 3 koncerty w roku musi mieć służbową komórkę.
Avatar
były wyborca / 20 marca 2013 o 18:16
0
CBA ma swoje techniki operacyjne i sprawdzi kto podpisał umowe, kto płacił za telefon i z analizy bilingów wyjdzie to z tego telefonu dzwonił.Wszelkie domniemania na tym etapie są przedwczesne.Jednak jak prawda wyjdzie co Pan zrobi panie pośle Michałkiewicz?poda sie pan do dymisji, odda mandat, bo z tekstu wynika że pan uważa że to kłamstwo i pomówienia?
Avatar
obywatel / 20 marca 2013 o 11:17
0
zapytajcie Michałkiewicza jak rozlicza pieniadze na biuro poselskie,gdyby nie bylo podstawy to nie było by doniesienia.Poseł jak zona Cezara, poza wszystkimi podejrzeniami.wyborcy to Panu zapamietaja
Avatar
lublinek / 20 marca 2013 o 10:34
0
na podstawie anonimowego donosu robicie artykuł ???? Brawo, urban cię cieszy z takich wyznawców.... Przecież to śmierdzi z daleka.... Podobnie jak obelżywy i nieprawdziwy, co do faktów w nim podanych, list bandy zdrajców.... atakować czyjąś rodzinę jest poniżej jakiegokolwiek poziomu honoru... choć tu pewnie raczej honorarium wchodzi w grę
Avatar
zdegustatowany / 20 marca 2013 o 09:29
0
Dobry artykuł do systemu Piano. Ale ale, niech wszyscy przeczytają jak to poseł sponsoruje żonie rozmowy przez komórkę. Przy okazji sprawdźcie czy przypadkiem ze swojego służbowego nie wydzwania do żony na koszt podatnika. Żałosny jest ten temat podobnie jak żałosny staje się poziom dziennikarstwa. Popieram posta w którym ktoś zamierza opisać wybryki naczelnego i wysłać skan do innych redakcji. Ale będzie temat.
Avatar
!!! / 20 marca 2013 o 09:19
0
Skoro już na podstawie anonimowego donosu na skrzynkę kontaktową do CBA robicie artykuł to może warto było poczekać co CBA zrobi z tą sprawą. Po potwierdzeniu faktu napisać. W ten sposób niszczymy wszystkich od lewicy do prawicy. Jeśli Dziennik chciał napiętnować składanie takich donosików wystarczyło napisać, że do CBA wpłynął donos na jednego z posłów regionu o takiej a takiej treści. Skan nie potwierdza, że zgłoszenie zostało wysłane.To jest wydruk sprzed wysłania, czyli sprzed naciśnięcia "wyślij" Pewnie nie zostało. gdyż autor zdaje sobie sprawę, że CBA łatwo może ustalić autora donosu, a oszczerstwa są też karane. Taki skan można sobie bez problemu spreparować i wysłać naiwnym dziennikarzom, którzy z sobie tylko wiadomych powodów zrobią z tego temat dnia. Przykre.
Skoro już na podstawie anonimowego donosu na skrzynkę kontaktową do CBA robicie artykuł to może warto było poczekać co CBA zrobi z tą sprawą. Po potwierdzeniu faktu napisać. W ten sposób niszczymy wszystkich od lewicy do prawicy. Jeśli Dziennik chciał napiętnować składanie takich donosików wystarczyło napisać, że do CBA wpłynął donos na jednego z posłów regionu o takiej a takiej treści. Skan nie potwierdza, że zgłoszenie zostało wysłane.To jest wydruk sprzed wysłania, czyli sprzed naciśnięcia "wyślij" Pewnie nie zostało. gdyż autor... rozwiń
Avatar
mordotymoja / 20 marca 2013 o 08:59
0
pokazcie mi fimę w Lublinie ,w której nie ma zatrudnienia po znajomośći .Prawo i przepisy dla maluczkich .CBa bardzo mi sie podoba .Będę składać donosy .Nie do policji ,bo ci mogą sprzedać .