Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2011 r.
13:16
Edytuj ten wpis

Kilkanaście razy dźgnęła ojca-sadystę nożem. Dostała 6 lat więzienia

0 20 A A
Zatrzymana w 2010 roku 17-latka kiedyś była wzorową uczennicą (policja/archiwum)
Zatrzymana w 2010 roku 17-latka kiedyś była wzorową uczennicą (policja/archiwum)

Była wzorową uczennicą. Wszystko się zmieniło, gdy jej rodzice się rozwiedli, a ojciec zaczął pić
i źle ją traktować. Za którymś razem 17-letnia Katarzyna nie wytrzymała. Zadała ojcu kilkanaście ciosów nożem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę dziewczyna została skazana na sześć lat więzienia. Sędzia Mirosław Brzozowski w uzasadnieniu wyroku opisał, jak doszło do zbrodni. Ale jeszcze dłużej mówił o wydarzeniach, które ją poprzedziły.

– Sąd nie mógł nie wziąć pod uwagę tego, co w domu rodziny O. działo się przed 18 stycznia 2010 roku – stwierdził.

Jeszcze w drugiej klasie gimnazjum Katarzyna O. była wzorową uczennicą. Potem jej rodzice się rozwiedli, a ona zamieszkała z ojcem – Dariuszem O. Mężczyzna nadużywał alkoholu, wyzywał i bił córkę. Dwa dni przed tragedią, wówczas 17-letnia dziewczyna, znalazła go pijanego na klatce schodowej. Nie był w stanie wejść do mieszkania. Chciała mu pomóc, ale Dariusz O. chwycił ją za włosy i uderzał głową o schody. Kilka miesięcy wcześniej zaatakował jej chłopaka.

18 stycznia ub. roku dziewczyna zastała w domu pijanego ojca. Pił wódkę ze swym znajomym. Sama również była nietrzeźwa. Najpierw usiłowała wyrzucić z mieszkania kompana Dariusza O. Zraniła go nożem. Potem kilkanaście razy ugodziła nożem ojca. Ranny zdołał jeszcze wyjść na klatkę schodową. Pogotowie zabrało go do izby przyjęć. Zmarł jeszcze tego samego dnia. Krew dostała się do dróg oddechowych, co doprowadziło do zgonu.

W sądzie Katarzyna O. twierdziła, że broniła się przed ojcem. Odpowiadała już z wolnej stopy. Po zabójstwie została aresztowana. W areszcie urodziła dziecko. Po blisko półtora roku wyszła na wolność.

Prokuratura domagała się dla dziewczyny 10 lat więzienia. Za zabójstwo grozi od ośmiu lat więzienia do dożywocia. Chyba że sąd znajdzie podstawy do nadzwyczajnego złagodzenia kary. – Ze względu na okoliczności sprawy oskarżona na to zasługuje – stwierdził sędzia Brzozowski.
Katarzyny O. nie było na środowym ogłoszeniu wyroku.

– Sąd dostrzegł okoliczności, które podnosiła obrona – mówi Stanisław Estreich, adwokat oskarżonej. – Szedłem jednak dalej, bo wnosiłem o uznanie, że moja klientka działała w pod wpływem silnego wzburzenia.

Prokuratura i adwokat dziewczyny zapowiadają, że zwrócą się do sądu o pisemne uzasadnienie wyroku. Potem zdecydują, czy się od niego odwołają.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2011 o 07:14
0
Każdy tak bardzo żałuje dziewczyny, ale jakoś nikt nie pamięta, że ojciec również był człowiekiem. Może nieszczęśliwym, ale człowiekiem. Nikt się nie zastanowił, dlaczego pił i czy to znęcanie się nie było wzajemne. Po śmierci można wszystko człowiekowi przypisać, bo już nie ma jak się bronić.
Avatar
zainteresowana / 8 grudnia 2011 o 00:41
0
Znajoma z Poniatowej mówiła mi jakis miesiac temu, ze dziewczyna znow jest w ciazy. Tym razem z innym facetem. Dzieckiem sie nie zajmuje - oddala je pod opieka matki, ktora Katarzyna pobila. Wiem, ze wiele osob ktore poczatkowo jej wspolczulo, teraz sie od niej odwrocilo, bo dziewczyna sie na prawde stoczyla. Szkoda.
Avatar
Lubelak / 7 grudnia 2011 o 22:57
0
Ona wyrwała chwasta,dlatego wyrok jest niski.
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
aaa..... / 7 grudnia 2011 o 19:34
0
Powiem tak, należało mu się. ludzie ta dziewczyna była bita i pewnie znęcał się nad nia psychicznie a to jest jeszcze gorsze niz fizyczne znecanie!!! Od naszego Pa}stwa nie mona licyz na pomoc bo to si ciagnie i ciagnie.Udaja ze sa bezradni.... Kurcze zabiła tyrana a tak samo jest potraktowana to nie sprawiedliwe!!!!!
Avatar
Beti / 7 grudnia 2011 o 19:22
0
[quote name='ja' timestamp='1323263583' post='567130']
W sądach panuje seksizm. Kobiety zawsze dostają łagodniejsze wyroki za zabójstwa i inne ciężkie przestępstwa. Ona powinna dostać minimum 25 lat, a najlepiej dożywocie. Gdyby nie była córką lecz synem taki wyrok pewnie by zapadł.
[/quote]
Ty baranie, facet ją bił, poniżał. Należało mu się to i tyle.
Avatar
AAAA / 7 grudnia 2011 o 19:17
0
Jak dla mnie to ta dziewczyna powinna dostać medal za uwolnienie nas -społeczeństwa!!! od kolejnego, pijaka , damskiego boksera itd. Nikogo burak już nie skrzywdzi.
Avatar
A. / 7 grudnia 2011 o 18:58
0
[quote name='Gość' timestamp='1323265999' post='567165']
to ma być niby łagodny wyrok?? Jakiś pijacki psychol dręczył dziewczynę przez lata tak że w końcu złamał jej psychikę i ona ma za to ponosić karę?? Miała rację że zajebała tego psychola i powinna zostać uniewinniona a nie skazana!!
[/quote]
Wujek ("opiekował" się nią po śmierci jej mamy), który molestował moją przyjaciółkę przez 8 lat (od 10 roku życia!) dostał 1 ROK a tu maltretowana latami dziewczyna dostała 6 lat...
Avatar
jacek / 7 grudnia 2011 o 18:39
0
jest w ciąży z drugim dzieciem...
Avatar
Gość / 8 grudnia 2011 o 07:14
0
Każdy tak bardzo żałuje dziewczyny, ale jakoś nikt nie pamięta, że ojciec również był człowiekiem. Może nieszczęśliwym, ale człowiekiem. Nikt się nie zastanowił, dlaczego pił i czy to znęcanie się nie było wzajemne. Po śmierci można wszystko człowiekowi przypisać, bo już nie ma jak się bronić.
Avatar
zainteresowana / 8 grudnia 2011 o 00:41
0
Znajoma z Poniatowej mówiła mi jakis miesiac temu, ze dziewczyna znow jest w ciazy. Tym razem z innym facetem. Dzieckiem sie nie zajmuje - oddala je pod opieka matki, ktora Katarzyna pobila. Wiem, ze wiele osob ktore poczatkowo jej wspolczulo, teraz sie od niej odwrocilo, bo dziewczyna sie na prawde stoczyla. Szkoda.
Avatar
Lubelak / 7 grudnia 2011 o 22:57
0
Ona wyrwała chwasta,dlatego wyrok jest niski.
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
aaa..... / 7 grudnia 2011 o 19:34
0
Powiem tak, należało mu się. ludzie ta dziewczyna była bita i pewnie znęcał się nad nia psychicznie a to jest jeszcze gorsze niz fizyczne znecanie!!! Od naszego Pa}stwa nie mona licyz na pomoc bo to si ciagnie i ciagnie.Udaja ze sa bezradni.... Kurcze zabiła tyrana a tak samo jest potraktowana to nie sprawiedliwe!!!!!
Avatar
Beti / 7 grudnia 2011 o 19:22
0
[quote name='ja' timestamp='1323263583' post='567130']
W sądach panuje seksizm. Kobiety zawsze dostają łagodniejsze wyroki za zabójstwa i inne ciężkie przestępstwa. Ona powinna dostać minimum 25 lat, a najlepiej dożywocie. Gdyby nie była córką lecz synem taki wyrok pewnie by zapadł.
[/quote]
Ty baranie, facet ją bił, poniżał. Należało mu się to i tyle.
Avatar
AAAA / 7 grudnia 2011 o 19:17
0
Jak dla mnie to ta dziewczyna powinna dostać medal za uwolnienie nas -społeczeństwa!!! od kolejnego, pijaka , damskiego boksera itd. Nikogo burak już nie skrzywdzi.
Avatar
A. / 7 grudnia 2011 o 18:58
0
[quote name='Gość' timestamp='1323265999' post='567165']
to ma być niby łagodny wyrok?? Jakiś pijacki psychol dręczył dziewczynę przez lata tak że w końcu złamał jej psychikę i ona ma za to ponosić karę?? Miała rację że zajebała tego psychola i powinna zostać uniewinniona a nie skazana!!
[/quote]
Wujek ("opiekował" się nią po śmierci jej mamy), który molestował moją przyjaciółkę przez 8 lat (od 10 roku życia!) dostał 1 ROK a tu maltretowana latami dziewczyna dostała 6 lat...
Avatar
jacek / 7 grudnia 2011 o 18:39
0
jest w ciąży z drugim dzieciem...
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jan Michalec z jazzowym koncertem w Kazimierzu
23 listopada 2019, 18:00

Jan Michalec z jazzowym koncertem w Kazimierzu 0 0

Studio KZMRZ w Kazimierzu Dolnym zaprasza na kolejny plenerowy koncert w Wąwozie Plebanka w Kazimierzu Dolnym. 23 listopada o godz. 18 Jan Michalec wykona koncert jazzowy.

Nowe buty i bojowe nastawienie. Rusza kolejna walka o Kryształową Kulę

Nowe buty i bojowe nastawienie. Rusza kolejna walka o Kryształową Kulę 0 0

W weekend rozpoczyna się 41. edycja Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tradycyjnie pierwsze zawody w sezonie 2019/2020 odbędą się na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Jak wypadną w nich Biało-Czerwoni i kto z Polaków poza Kamilem Stochem będzie walczyć o Kryształową Kulę?

Prezydent nagrodził lubelskie firmy

Prezydent nagrodził lubelskie firmy 46 19

Aż w pięciu kategoriach przyznane zostały dzisiaj coroczne Nagrody Gospodarcze Prezydenta Miasta Lublin. Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały lubelskie przedsiębiorstwa, które są gospodarczymi lokomotywami miasta, z powodzeniem podbijają zagraniczne rynki i poszukują innowacji. Była też szósta nagroda, specjalna.

Wójt Brzeziński wygrywa proces z rolnikami

Wójt Brzeziński wygrywa proces z rolnikami 0 5

To już koniec sądowej batalii pomiędzy właścicielami plantacji, którzy na skutek ulewnych opadów w maju 2014 roku stracili swoje uprawy, a oskarżanym o niedopełnienie obowiązków, wójtem gminy Puławy. Sąd Apelacyjny Krzysztofa Brzezińskiego uniewinnił.

"Moniuszkowkie Praliny” najlepszym polskim produktem eksportowym

"Moniuszkowkie Praliny” najlepszym polskim produktem eksportowym 0 1

Polskie Radio po raz trzeci wręczyło nagrody dla najlepszych polskich produktów i usług w rankingu „Lubię, bo polskie”. Najlepszym polskim produktem eksportowym zostały „Moniuszkowskie Praliny” lubelskiej firmy „Pszczółka”

Łydka Grubasa wystąpi w Grffiti
23 listopada 2019, 19:00

Łydka Grubasa wystąpi w Grffiti 0 1

W sobotę, 23 listopada o godz. 19 w Klubie Graffiti wystąpi Łydka Grubasa w ramach jesiennej trasy koncertowej.

Włodawa: Śmiertelny postrzał z wiatrówki. Nie żyje mężczyzna

Włodawa: Śmiertelny postrzał z wiatrówki. Nie żyje mężczyzna 17 5

Do tragedii doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Jak się dowiedzieliśmy, 60-latek postrzelił się śmiertelnie z wiatrówki w głowę. Policja wykluczyła przestępczy charakter zdarzenia.

Potrącił pieszych podczas driftu. Teraz usłyszał wyrok
film

Potrącił pieszych podczas driftu. Teraz usłyszał wyrok 0 3

Stargard (woj. zachodniopomorskie). Dziewiętnastoletni Damian M., który uczestnicząc w nielegalnych zawodach driftowych staranował grupę pieszych, został przez sąd w Stargardzie skazany na rok więzienia w zawieszeniu na cztery lata. To tylko część kary.

Adrian Kostrzewski (Górnik): Czekałem cierpliwie na swoją szansę

Adrian Kostrzewski (Górnik): Czekałem cierpliwie na swoją szansę 0 0

Rozmowa z Adrianem Kostrzewskim, bramkarzem Górnika Łęczna

"My nie mieszkamy na wyspie" Raport Homo Faber o migrantach i migrantkach w Lublinie

"My nie mieszkamy na wyspie" Raport Homo Faber o migrantach i migrantkach w Lublinie 6 8

– Zależy, by uczestniczyć we wspólnych wydarzeniach. By nas poznawać – podkreślają autorki raportu „Niewidzialni mieszkańcy”, które przepytały mieszkających w Lublinie cudzoziemców. – Mają gigantyczną chęć poznawania Polaków. Chcą mieć tu przyjaciół.

"Kiczowatość może być atutem". Rozmowa z Krzysztofem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek
galeria

"Kiczowatość może być atutem". Rozmowa z Krzysztofem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek 3 0

17 listopada w Klubie 30 w Lublinie wystąpił zespół Nocny Kochanek. Popularna formacja promowała swój najnowszy krążek "Randka w Ciemność". Rozmawiamy z liderem grupy - Krzysztofem Sokołowskim.

Koncert "Mirt" w Strefie Innych Brzmień
22 listopada 2019, 19:00

Koncert "Mirt" w Strefie Innych Brzmień 0 1

Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5a) zapraszają na koncert z cyklu Strefa Innych Brzmień. Gościem organizatorów będzie specjalista od elektroniki - Tomasz Mirt. Koncert odbędzie się 22 listopada o godz. 19.

"Tę akcję od początku tworzymy wszyscy razem". Kolejna akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już w niedzielę

"Tę akcję od początku tworzymy wszyscy razem". Kolejna akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już w niedzielę 12 3

Rozmowa z Ewą Dados, pomysłodawczynią akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Lublin: 60 tys. na remont kapliczki Chrystusa

Lublin: 60 tys. na remont kapliczki Chrystusa 0 7

Władze miasta przymierzają się do remontu kapliczki Chrystusa Frasobliwego, która niszczeje obok budynku Centrum Kultury przy ul. Peowiaków. Tuż nad placem kruszą się i odpadają od niej fragmenty cegieł, choć była odnawiana była dość niedawno, bo przy okazji zakończonej sześć lat temu przebudowy CK wraz z przyległym placem.

Kapelan aresztowany za seks z dzieckiem

Kapelan aresztowany za seks z dzieckiem 1628 45

Ksiądz z Opola Lubelskiego odpowie za wykorzystywanie seksualne dzieci. Jego ofiarą padło przynajmniej dwóch chłopców – ustaliła prokuratura. Duchowny został aresztowany.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!