Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2011 r.
13:16
Edytuj ten wpis

Kilkanaście razy dźgnęła ojca-sadystę nożem. Dostała 6 lat więzienia

0 20 A A
Zatrzymana w 2010 roku 17-latka kiedyś była wzorową uczennicą (policja/archiwum)
Zatrzymana w 2010 roku 17-latka kiedyś była wzorową uczennicą (policja/archiwum)

Była wzorową uczennicą. Wszystko się zmieniło, gdy jej rodzice się rozwiedli, a ojciec zaczął pić
i źle ją traktować. Za którymś razem 17-letnia Katarzyna nie wytrzymała. Zadała ojcu kilkanaście ciosów nożem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę dziewczyna została skazana na sześć lat więzienia. Sędzia Mirosław Brzozowski w uzasadnieniu wyroku opisał, jak doszło do zbrodni. Ale jeszcze dłużej mówił o wydarzeniach, które ją poprzedziły.

– Sąd nie mógł nie wziąć pod uwagę tego, co w domu rodziny O. działo się przed 18 stycznia 2010 roku – stwierdził.

Jeszcze w drugiej klasie gimnazjum Katarzyna O. była wzorową uczennicą. Potem jej rodzice się rozwiedli, a ona zamieszkała z ojcem – Dariuszem O. Mężczyzna nadużywał alkoholu, wyzywał i bił córkę. Dwa dni przed tragedią, wówczas 17-letnia dziewczyna, znalazła go pijanego na klatce schodowej. Nie był w stanie wejść do mieszkania. Chciała mu pomóc, ale Dariusz O. chwycił ją za włosy i uderzał głową o schody. Kilka miesięcy wcześniej zaatakował jej chłopaka.

18 stycznia ub. roku dziewczyna zastała w domu pijanego ojca. Pił wódkę ze swym znajomym. Sama również była nietrzeźwa. Najpierw usiłowała wyrzucić z mieszkania kompana Dariusza O. Zraniła go nożem. Potem kilkanaście razy ugodziła nożem ojca. Ranny zdołał jeszcze wyjść na klatkę schodową. Pogotowie zabrało go do izby przyjęć. Zmarł jeszcze tego samego dnia. Krew dostała się do dróg oddechowych, co doprowadziło do zgonu.

W sądzie Katarzyna O. twierdziła, że broniła się przed ojcem. Odpowiadała już z wolnej stopy. Po zabójstwie została aresztowana. W areszcie urodziła dziecko. Po blisko półtora roku wyszła na wolność.

Prokuratura domagała się dla dziewczyny 10 lat więzienia. Za zabójstwo grozi od ośmiu lat więzienia do dożywocia. Chyba że sąd znajdzie podstawy do nadzwyczajnego złagodzenia kary. – Ze względu na okoliczności sprawy oskarżona na to zasługuje – stwierdził sędzia Brzozowski.
Katarzyny O. nie było na środowym ogłoszeniu wyroku.

– Sąd dostrzegł okoliczności, które podnosiła obrona – mówi Stanisław Estreich, adwokat oskarżonej. – Szedłem jednak dalej, bo wnosiłem o uznanie, że moja klientka działała w pod wpływem silnego wzburzenia.

Prokuratura i adwokat dziewczyny zapowiadają, że zwrócą się do sądu o pisemne uzasadnienie wyroku. Potem zdecydują, czy się od niego odwołają.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2011 o 07:14
0
Każdy tak bardzo żałuje dziewczyny, ale jakoś nikt nie pamięta, że ojciec również był człowiekiem. Może nieszczęśliwym, ale człowiekiem. Nikt się nie zastanowił, dlaczego pił i czy to znęcanie się nie było wzajemne. Po śmierci można wszystko człowiekowi przypisać, bo już nie ma jak się bronić.
Avatar
zainteresowana / 8 grudnia 2011 o 00:41
0
Znajoma z Poniatowej mówiła mi jakis miesiac temu, ze dziewczyna znow jest w ciazy. Tym razem z innym facetem. Dzieckiem sie nie zajmuje - oddala je pod opieka matki, ktora Katarzyna pobila. Wiem, ze wiele osob ktore poczatkowo jej wspolczulo, teraz sie od niej odwrocilo, bo dziewczyna sie na prawde stoczyla. Szkoda.
Avatar
Lubelak / 7 grudnia 2011 o 22:57
0
Ona wyrwała chwasta,dlatego wyrok jest niski.
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
aaa..... / 7 grudnia 2011 o 19:34
0
Powiem tak, należało mu się. ludzie ta dziewczyna była bita i pewnie znęcał się nad nia psychicznie a to jest jeszcze gorsze niz fizyczne znecanie!!! Od naszego Pa}stwa nie mona licyz na pomoc bo to si ciagnie i ciagnie.Udaja ze sa bezradni.... Kurcze zabiła tyrana a tak samo jest potraktowana to nie sprawiedliwe!!!!!
Avatar
Beti / 7 grudnia 2011 o 19:22
0
[quote name='ja' timestamp='1323263583' post='567130']
W sądach panuje seksizm. Kobiety zawsze dostają łagodniejsze wyroki za zabójstwa i inne ciężkie przestępstwa. Ona powinna dostać minimum 25 lat, a najlepiej dożywocie. Gdyby nie była córką lecz synem taki wyrok pewnie by zapadł.
[/quote]
Ty baranie, facet ją bił, poniżał. Należało mu się to i tyle.
Avatar
AAAA / 7 grudnia 2011 o 19:17
0
Jak dla mnie to ta dziewczyna powinna dostać medal za uwolnienie nas -społeczeństwa!!! od kolejnego, pijaka , damskiego boksera itd. Nikogo burak już nie skrzywdzi.
Avatar
A. / 7 grudnia 2011 o 18:58
0
[quote name='Gość' timestamp='1323265999' post='567165']
to ma być niby łagodny wyrok?? Jakiś pijacki psychol dręczył dziewczynę przez lata tak że w końcu złamał jej psychikę i ona ma za to ponosić karę?? Miała rację że zajebała tego psychola i powinna zostać uniewinniona a nie skazana!!
[/quote]
Wujek ("opiekował" się nią po śmierci jej mamy), który molestował moją przyjaciółkę przez 8 lat (od 10 roku życia!) dostał 1 ROK a tu maltretowana latami dziewczyna dostała 6 lat...
Avatar
jacek / 7 grudnia 2011 o 18:39
0
jest w ciąży z drugim dzieciem...
Avatar
Gość / 8 grudnia 2011 o 07:14
0
Każdy tak bardzo żałuje dziewczyny, ale jakoś nikt nie pamięta, że ojciec również był człowiekiem. Może nieszczęśliwym, ale człowiekiem. Nikt się nie zastanowił, dlaczego pił i czy to znęcanie się nie było wzajemne. Po śmierci można wszystko człowiekowi przypisać, bo już nie ma jak się bronić.
Avatar
zainteresowana / 8 grudnia 2011 o 00:41
0
Znajoma z Poniatowej mówiła mi jakis miesiac temu, ze dziewczyna znow jest w ciazy. Tym razem z innym facetem. Dzieckiem sie nie zajmuje - oddala je pod opieka matki, ktora Katarzyna pobila. Wiem, ze wiele osob ktore poczatkowo jej wspolczulo, teraz sie od niej odwrocilo, bo dziewczyna sie na prawde stoczyla. Szkoda.
Avatar
Lubelak / 7 grudnia 2011 o 22:57
0
Ona wyrwała chwasta,dlatego wyrok jest niski.
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
karol / 7 grudnia 2011 o 21:43
0
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona pajdę od pana. Za wymierzenie sprawiedliwości komuś przed kim nawet pan nie był w stanie obronić należała się kara, ale tą karę sama sobie wymierzyła kobieta, której ojciec, już nigdy nie powie do niej kochana córko, ani nigdy nie podniesie na nią ręki. Wyręczyła pana i cały ziemski wymiar sprawiedliwości wyrywając chwasta nie wartego splunięcia. Gdyby tego nie zrobiła, to ona wcześniej czy później miałaby tych kilkanaście noży w szyi, piersi, brzuchu. On też miała prawo do życia i obrony, i to była obrona konieczna, chociaż może zgodnie ze standardami stosowanymi przez polskie sądy nie spełaniała definicji obrony koniecznej. Casus tej kobiety powinien to prawo zmieniać, a pan mógł nadzwyczajnie wyrok złagodzić, do poziomu zawiasów. Wtedy przybiłbym panu piątkę, a tak niestety ale nie...
Szanowny panie sędzio niezawisłego Sądu Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście nie znam ja jak i inni postronni obywatele RP, w tym internauci cełego materiału dowodowego w tej sprawie, i to i wyłącznie to może próbować usprawiedliwić ten wyrok. Ale tak jak pan zgodnie ze swoim sumieniem skazał tą biedną dziewczynę na 6 lat więzienia tak ona zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami sprawiedliwości społecznej skazała łobuza na karę śmierci, tylko, że to nie pan był bity, dręczony,poniżany, pan za swoją pracę dostał dobre wynagrodzenie, a ona paj... rozwiń
Avatar
aaa..... / 7 grudnia 2011 o 19:34
0
Powiem tak, należało mu się. ludzie ta dziewczyna była bita i pewnie znęcał się nad nia psychicznie a to jest jeszcze gorsze niz fizyczne znecanie!!! Od naszego Pa}stwa nie mona licyz na pomoc bo to si ciagnie i ciagnie.Udaja ze sa bezradni.... Kurcze zabiła tyrana a tak samo jest potraktowana to nie sprawiedliwe!!!!!
Avatar
Beti / 7 grudnia 2011 o 19:22
0
[quote name='ja' timestamp='1323263583' post='567130']
W sądach panuje seksizm. Kobiety zawsze dostają łagodniejsze wyroki za zabójstwa i inne ciężkie przestępstwa. Ona powinna dostać minimum 25 lat, a najlepiej dożywocie. Gdyby nie była córką lecz synem taki wyrok pewnie by zapadł.
[/quote]
Ty baranie, facet ją bił, poniżał. Należało mu się to i tyle.
Avatar
AAAA / 7 grudnia 2011 o 19:17
0
Jak dla mnie to ta dziewczyna powinna dostać medal za uwolnienie nas -społeczeństwa!!! od kolejnego, pijaka , damskiego boksera itd. Nikogo burak już nie skrzywdzi.
Avatar
A. / 7 grudnia 2011 o 18:58
0
[quote name='Gość' timestamp='1323265999' post='567165']
to ma być niby łagodny wyrok?? Jakiś pijacki psychol dręczył dziewczynę przez lata tak że w końcu złamał jej psychikę i ona ma za to ponosić karę?? Miała rację że zajebała tego psychola i powinna zostać uniewinniona a nie skazana!!
[/quote]
Wujek ("opiekował" się nią po śmierci jej mamy), który molestował moją przyjaciółkę przez 8 lat (od 10 roku życia!) dostał 1 ROK a tu maltretowana latami dziewczyna dostała 6 lat...
Avatar
jacek / 7 grudnia 2011 o 18:39
0
jest w ciąży z drugim dzieciem...
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 116 7

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 28 11

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 18 12

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 15 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 5

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!