Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 maja 2011 r.
18:51
Edytuj ten wpis

Korowód z przebranym za księdza pedofila (wideo)

0 64 A A
Incydent podczas studenckiego święta zbulwersował lubelskiego działacza  (Dawid Łukasik/ Echo Dnia)
Incydent podczas studenckiego święta zbulwersował lubelskiego działacza (Dawid Łukasik/ Echo Dnia)

Szef stowarzyszenia "Solidarni 2010” na Lubelszczyźnie uważa, że jeden z uczestników obraził jego uczucia religijne. Podczas korowodu z okazji juwenaliów w Kielcach chłopak szedł w kostiumie księdza-pedofila.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Watykan ws. pedofilii w Kościele

Watykan ogłosił w poniedziałek okólnik ws. przypadków pedofilii w Kościele; na jego podstawie episkopaty mają opracować do końca maja 2012 r. wytyczne postępowania. W dokumencie wskazano, że biskup ma "obowiązek powiadomienia władz świeckich o domniemanym przestępstwie”.

Okólnik, wydany przez Kongregację Nauki Wiary, potwierdził przyjętą z inicjatywy Benedykta XVI linię współpracy z wymiarem sprawiedliwości poszczególnych krajów.

W okólniku stwierdzono: "Nadużycie seksualne osób niepełnoletnich nie jest tylko przestępstwem kanonicznym, lecz także przestępstwem ściganym przez prawodawstwo cywilne. Chociaż relacje z władzami cywilnymi nie są jednakowe w poszczególnych krajach, niemniej jednak ważna jest współpraca z nimi w zakresie własnych kompetencji”.

"Oczywistym jest, że ta współpraca nie dotyczy tylko przypadków nadużyć popełnionych przez duchownych, ale także tych przypadków nadużyć, w których mają udział osoby konsekrowane czy świeccy działający w kościelnych strukturach” – podkreślił Watykan w dokumencie, ogłoszonym między innymi po polsku. (PAP)

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:25
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:22
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 22:00
0
[color="#0000FF"]http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs[/color]
teraz właściwy link
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 21:56
0
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
[/quote]
[url="http://http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs"][color="#FF0000"][size="7"]filmik jest tu[/size][/color][/url]
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić s... rozwiń
Avatar
KULoPATwa / 17 maja 2011 o 20:38
0
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie PATologiczne KULeżankii KULedzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach[/color] – o czym zapomniał epiS(Z)KOPat!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa,że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.
Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo [color="#FF0000"]w Biblii wyposzczony Jezus woła: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

[color="#FF0000"]księŻULEKzapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]...

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – [color="#FF0000"]poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW[/color].(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i [color="#FF0000"]konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księ[color="#FF0000"]ŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I [color="#FF0000"]szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]?
Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,czy też [color="#FF0000"]z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni [/color]i są winni, [color="#FF0000"]wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów [/color]z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi wręcza[color="#FF0000"] wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą[/color] i proponuje [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka [color="#FF0000"]KULoPATwę[/color] obrazującą jak [color="#FF0000"]Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 18:26
0
Proponuję następny korowód studentów, tym razem wszyscy przebrani i z lalkami i niech tarczyński nagrywa
Avatar
Zgret 2000+ / 17 maja 2011 o 17:42
0
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion ra... rozwiń
Avatar
kościelny / 17 maja 2011 o 13:50
0
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych występów.Są nawet i tacy,którzy na głowę nakładają ogromne torby po cukrze......Jak więc nazwać takich?Czy takiemu osobnikowi należą się pochwały?
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych w... rozwiń
Avatar
Darek / 17 maja 2011 o 13:33
0
To z tąd wziął pomysł na strój! http://exxxtremalne.pl/pic/1296407306-b0_b5M.jpg
Avatar
Madej / 17 maja 2011 o 12:54
0
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katolickich skoro ich tam aż tylu nie ma? Sytuacja analogiczna. Nie rozumiem dlaczego w Polsce mieliby chodzić przebrani za rabinów i imamów skoro u nas jest ich na palcach jednej ręki policzyć? Napisz jeszcze, że każdy kto ma samochód za minimum 80 tysięcy to żyd, a w blokach siedzą zakonspirowani muzułmanie przygotowujący bomby, żeby w Boże Ciało zdetonować pod katedrą.
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katoli... rozwiń
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:25
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:22
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 22:00
0
[color="#0000FF"]http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs[/color]
teraz właściwy link
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 21:56
0
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
[/quote]
[url="http://http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs"][color="#FF0000"][size="7"]filmik jest tu[/size][/color][/url]
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić s... rozwiń
Avatar
KULoPATwa / 17 maja 2011 o 20:38
0
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie PATologiczne KULeżankii KULedzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach[/color] – o czym zapomniał epiS(Z)KOPat!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa,że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.
Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo [color="#FF0000"]w Biblii wyposzczony Jezus woła: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

[color="#FF0000"]księŻULEKzapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]...

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – [color="#FF0000"]poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW[/color].(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i [color="#FF0000"]konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księ[color="#FF0000"]ŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I [color="#FF0000"]szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]?
Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,czy też [color="#FF0000"]z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni [/color]i są winni, [color="#FF0000"]wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów [/color]z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi wręcza[color="#FF0000"] wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą[/color] i proponuje [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka [color="#FF0000"]KULoPATwę[/color] obrazującą jak [color="#FF0000"]Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 18:26
0
Proponuję następny korowód studentów, tym razem wszyscy przebrani i z lalkami i niech tarczyński nagrywa
Avatar
Zgret 2000+ / 17 maja 2011 o 17:42
0
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion ra... rozwiń
Avatar
kościelny / 17 maja 2011 o 13:50
0
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych występów.Są nawet i tacy,którzy na głowę nakładają ogromne torby po cukrze......Jak więc nazwać takich?Czy takiemu osobnikowi należą się pochwały?
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych w... rozwiń
Avatar
Darek / 17 maja 2011 o 13:33
0
To z tąd wziął pomysł na strój! http://exxxtremalne.pl/pic/1296407306-b0_b5M.jpg
Avatar
Madej / 17 maja 2011 o 12:54
0
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katolickich skoro ich tam aż tylu nie ma? Sytuacja analogiczna. Nie rozumiem dlaczego w Polsce mieliby chodzić przebrani za rabinów i imamów skoro u nas jest ich na palcach jednej ręki policzyć? Napisz jeszcze, że każdy kto ma samochód za minimum 80 tysięcy to żyd, a w blokach siedzą zakonspirowani muzułmanie przygotowujący bomby, żeby w Boże Ciało zdetonować pod katedrą.
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katoli... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 3

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 16 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 58 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2

Dentyści nie mogą już zakładać amalgamatowych plomb dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym. Zakaz wprowadziło rozporządzenie Parlamentu Europejskiego. – To bardzo dobry kierunek – komentują lubelscy stomatolodzy

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii 11 8

Billennium, lider branży IT, który rozbudowuje swoją lubelską siedzibę rozpoczął ekspansję na rynek indyjski.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 3

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 28 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.