Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 maja 2011 r.
18:51
Edytuj ten wpis

Korowód z przebranym za księdza pedofila (wideo)

0 64 A A
Incydent podczas studenckiego święta zbulwersował lubelskiego działacza  (Dawid Łukasik/ Echo Dnia)
Incydent podczas studenckiego święta zbulwersował lubelskiego działacza (Dawid Łukasik/ Echo Dnia)

Szef stowarzyszenia "Solidarni 2010” na Lubelszczyźnie uważa, że jeden z uczestników obraził jego uczucia religijne. Podczas korowodu z okazji juwenaliów w Kielcach chłopak szedł w kostiumie księdza-pedofila.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Watykan ws. pedofilii w Kościele

Watykan ogłosił w poniedziałek okólnik ws. przypadków pedofilii w Kościele; na jego podstawie episkopaty mają opracować do końca maja 2012 r. wytyczne postępowania. W dokumencie wskazano, że biskup ma "obowiązek powiadomienia władz świeckich o domniemanym przestępstwie”.

Okólnik, wydany przez Kongregację Nauki Wiary, potwierdził przyjętą z inicjatywy Benedykta XVI linię współpracy z wymiarem sprawiedliwości poszczególnych krajów.

W okólniku stwierdzono: "Nadużycie seksualne osób niepełnoletnich nie jest tylko przestępstwem kanonicznym, lecz także przestępstwem ściganym przez prawodawstwo cywilne. Chociaż relacje z władzami cywilnymi nie są jednakowe w poszczególnych krajach, niemniej jednak ważna jest współpraca z nimi w zakresie własnych kompetencji”.

"Oczywistym jest, że ta współpraca nie dotyczy tylko przypadków nadużyć popełnionych przez duchownych, ale także tych przypadków nadużyć, w których mają udział osoby konsekrowane czy świeccy działający w kościelnych strukturach” – podkreślił Watykan w dokumencie, ogłoszonym między innymi po polsku. (PAP)

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:25
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:22
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 22:00
0
[color="#0000FF"]http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs[/color]
teraz właściwy link
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 21:56
0
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
[/quote]
[url="http://http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs"][color="#FF0000"][size="7"]filmik jest tu[/size][/color][/url]
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić s... rozwiń
Avatar
KULoPATwa / 17 maja 2011 o 20:38
0
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie PATologiczne KULeżankii KULedzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach[/color] – o czym zapomniał epiS(Z)KOPat!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa,że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.
Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo [color="#FF0000"]w Biblii wyposzczony Jezus woła: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

[color="#FF0000"]księŻULEKzapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]...

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – [color="#FF0000"]poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW[/color].(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i [color="#FF0000"]konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księ[color="#FF0000"]ŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I [color="#FF0000"]szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]?
Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,czy też [color="#FF0000"]z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni [/color]i są winni, [color="#FF0000"]wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów [/color]z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi wręcza[color="#FF0000"] wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą[/color] i proponuje [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka [color="#FF0000"]KULoPATwę[/color] obrazującą jak [color="#FF0000"]Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 18:26
0
Proponuję następny korowód studentów, tym razem wszyscy przebrani i z lalkami i niech tarczyński nagrywa
Avatar
Zgret 2000+ / 17 maja 2011 o 17:42
0
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion ra... rozwiń
Avatar
kościelny / 17 maja 2011 o 13:50
0
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych występów.Są nawet i tacy,którzy na głowę nakładają ogromne torby po cukrze......Jak więc nazwać takich?Czy takiemu osobnikowi należą się pochwały?
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych w... rozwiń
Avatar
Darek / 17 maja 2011 o 13:33
0
To z tąd wziął pomysł na strój! http://exxxtremalne.pl/pic/1296407306-b0_b5M.jpg
Avatar
Madej / 17 maja 2011 o 12:54
0
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katolickich skoro ich tam aż tylu nie ma? Sytuacja analogiczna. Nie rozumiem dlaczego w Polsce mieliby chodzić przebrani za rabinów i imamów skoro u nas jest ich na palcach jednej ręki policzyć? Napisz jeszcze, że każdy kto ma samochód za minimum 80 tysięcy to żyd, a w blokach siedzą zakonspirowani muzułmanie przygotowujący bomby, żeby w Boże Ciało zdetonować pod katedrą.
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katoli... rozwiń
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:25
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
piastun / 25 maja 2011 o 14:22
0
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 22:00
0
[color="#0000FF"]http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs[/color]
teraz właściwy link
Avatar
kamerzysta / 17 maja 2011 o 21:56
0
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
[/quote]
[url="http://http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs"][color="#FF0000"][size="7"]filmik jest tu[/size][/color][/url]
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić s... rozwiń
Avatar
KULoPATwa / 17 maja 2011 o 20:38
0
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie PATologiczne KULeżankii KULedzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach[/color] – o czym zapomniał epiS(Z)KOPat!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa,że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.
Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo [color="#FF0000"]w Biblii wyposzczony Jezus woła: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

[color="#FF0000"]księŻULEKzapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]...

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – [color="#FF0000"]poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW[/color].(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i [color="#FF0000"]konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księ[color="#FF0000"]ŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I [color="#FF0000"]szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]?
Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,czy też [color="#FF0000"]z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni [/color]i są winni, [color="#FF0000"]wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów [/color]z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi wręcza[color="#FF0000"] wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą[/color] i proponuje [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka [color="#FF0000"]KULoPATwę[/color] obrazującą jak [color="#FF0000"]Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 18:26
0
Proponuję następny korowód studentów, tym razem wszyscy przebrani i z lalkami i niech tarczyński nagrywa
Avatar
Zgret 2000+ / 17 maja 2011 o 17:42
0
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion ra... rozwiń
Avatar
kościelny / 17 maja 2011 o 13:50
0
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych występów.Są nawet i tacy,którzy na głowę nakładają ogromne torby po cukrze......Jak więc nazwać takich?Czy takiemu osobnikowi należą się pochwały?
Wielkie hallo.Nabijają się z żydów,nabijają się z murzynów,z policjantów,kolejarzy......Nabijają się z jehowców oraz "komunisów".Dlaczego więc nie wolno nabijać się z sukienkowych?Przecież to taki sam (a może nawet gorszy) element jak i inne zawody.Chłopak pokazał tym przebraniem całą prawdę,o której wie cały świat.
Niech ktoś zaprzeczy,że księża w większości nie są zboczencami-pedofilami-pederastami.A tranwestytą jest już każdy ksiądz.Ubierają się w sukienki i inne kolorowe fatałaszki,zakładają nocne koszule do publicznych w... rozwiń
Avatar
Darek / 17 maja 2011 o 13:33
0
To z tąd wziął pomysł na strój! http://exxxtremalne.pl/pic/1296407306-b0_b5M.jpg
Avatar
Madej / 17 maja 2011 o 12:54
0
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katolickich skoro ich tam aż tylu nie ma? Sytuacja analogiczna. Nie rozumiem dlaczego w Polsce mieliby chodzić przebrani za rabinów i imamów skoro u nas jest ich na palcach jednej ręki policzyć? Napisz jeszcze, że każdy kto ma samochód za minimum 80 tysięcy to żyd, a w blokach siedzą zakonspirowani muzułmanie przygotowujący bomby, żeby w Boże Ciało zdetonować pod katedrą.
[quote name='Jonasz' timestamp='1305628298' post='479253']
Jeśli by temu chłopcu przyszło by do głowy się przebrać za rabina albo imama (muzułmanki odpowiednik)nie przeszedłby 500 metrów ) i nie dożyłby następnego dnia buahhha.A tu ludzie mu jeszcze cześć mówią.
[/quote]

Jakoś w Tel Awiwie na gejowskich paradach, uczestnicy chodzą przebrani za rabinów, mają kolorowe pejsy i obscenicznie się zachowują. Tam rabini też się za to pieklą i oburzają.Po co mieli by się tam przebierać za księży katoli... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 3

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 16 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 58 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2