Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 stycznia 2010 r.
20:02
Edytuj ten wpis

Miejski autobus dotrze do Świdnika

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 15 A A

Jeszcze w tym roku autobusy komunikacji miejskiej z Lublina mają dojeżdżać do Świdnika, a obowiązywać w nich będą te same bilety, co w Lublinie. W przyszłym tygodniu lubelski Zarząd Transportu Miejskiego ma się w tej sprawie spotkać z władzami Świdnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie wiadomo, czy kursy wykonywałoby MPK, czy inny przewoźnik działający na nasze zlecenie – mówi Lech Pudło, szef ZTM.

Autobusy miałyby kursować przez Zadębie, bo tu mogłyby wjeżdżać bezpośrednio z Lublina do Świdnika i na odwrót. W przypadku kursów przez Kalinówkę trasa autobusów wiodłaby przez więcej niż dwie gminy i do uruchomienia linii konieczna byłaby zgoda świdnickiego starostwa, które pomysłowi jest przeciwne i blokowało już wcześniejsze próby uruchomienia takich kursów podejmowane przez MPK. Dzięki wytyczeniu trasy przez Zadębie zgoda starostwa nie będzie konieczna.

Trasy nie są znane, wiadomo za to, że mają dojeżdżać do ścisłego centrum. W grę może wchodzić zarówno utworzenie nowej, jak i wydłużenie którejś z istniejących linii.

– Za wcześnie na jakiekolwiek sugestie, bo zaczną żyć własnym życiem – mówi Pudło. Najbliżej do Świdnika dojeżdża teraz na niektórych kursach linia 10, a równie atrakcyjna dla świdniczan może być kończąca bieg przy dawnej odlewni linia 57. – Skoordynowanie ich rozkładów może być ciężkie – przyznaje dyrektor.

By nowe linie ruszyły, porozumienie o ich wspólnym finansowaniu muszą wcześniej zawrzeć władze obu miast.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 stycznia 2010 o 01:58
0
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymysły (dotacje). Po to walczyliśmy z socjalizmem, by go rozwijać? Małe jest piękne a moloch jak zrobi strajk to wszystko stoi. Jakie jest MPK każdy wie. Państwowe jest nieefektywne z natury (nowe auta dla prezesów MPWiK ostatnio: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100104/LUBLIN/491157041"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/491157041[/url] )
No i dlaczego prywaciarze a i np. Społem ma dopłacać do tego, by ich klienci za ich pieniądze jeździli do konkurencji, przecież to nielogiczne. Co nie znaczy, że nie chcę konkurencji -ale nie chcę by mi w tym "pomagano" (czytaj: domagano się wdzięczności np. w kolejnych wyborach łaskawców, którzy za MOJE pieniądze zrobią coś, co mi jest średnio potrzebne).
P.S. Dlaczego busiarzy nazywasz mafią, masz jakieś info na ten temat? Nie chodzi mi o dowody ale chciałbym wiedzieć, bo może nieświadomie wspieram mafię.


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymys... rozwiń
Avatar
scrap / 7 stycznia 2010 o 22:55
0
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom.


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom. rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 stycznia 2010 o 22:43
0
Gość napisał:
"By nowe linie ruszyły, porozumienie o ich wspólnym finansowaniu muszą wcześniej zawrzeć władze obu miast"

A to nie jest przekręt? Dlaczego Świdniczanie, ci nie jeżdżący lubelskim MPK, mają do niego dokładać?


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ... rozwiń
Avatar
Gązzzo / 7 stycznia 2010 o 18:27
0
To jak byk fotka z lubelskiego MPK.Zresztą ja za kierownicą.
Avatar
Andrzej / 7 stycznia 2010 o 17:20
0
Nie wiem ilu jest miłośników zwiedzania z okien autobusu ? bo kto przy zdrowych zmysłach miejskim autobusem chciał by jechać do innego miasta ,stając na przystankach co 500 metrów. W życiu nie wsiadł bym do takiego autobusu no chyba że ktoś to lubi lub nie wie co z czasem zrobić.
Avatar
am / 7 stycznia 2010 o 16:34
0
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Nr rejestracyjny to nie wszystko. Znajdź logo MPK na autobusie. Wstyd dla Ciebie, trzeba pójśc do okulisty.
Avatar
mik / 7 stycznia 2010 o 16:34
0
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi. rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 o 15:17
0
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.
Avatar
ppyc / 7 stycznia 2010 o 12:49
0
a ja proponuję linię nr 9.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 o 12:06
0
Arthorious napisał:
Jak byś nie wiedział to MPK ma rozstawione na mieście mobilne wozy zastępcze po to żeby szybko podstawić je w przypadku awarii jakiegoś w danej części miasta(skraca się czas dojazdu wozu mobilnego w przypadku awarii daleko od zajezdni). Poza tym zajezdnia jest blisko Świdnika. Do tego pasażerowie zyskują bilety okresowe ale jak widzę zamiast liczyć większość woli paplać językiem.

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać?

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać? rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2010 o 01:58
0
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymysły (dotacje). Po to walczyliśmy z socjalizmem, by go rozwijać? Małe jest piękne a moloch jak zrobi strajk to wszystko stoi. Jakie jest MPK każdy wie. Państwowe jest nieefektywne z natury (nowe auta dla prezesów MPWiK ostatnio: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100104/LUBLIN/491157041"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/491157041[/url] )
No i dlaczego prywaciarze a i np. Społem ma dopłacać do tego, by ich klienci za ich pieniądze jeździli do konkurencji, przecież to nielogiczne. Co nie znaczy, że nie chcę konkurencji -ale nie chcę by mi w tym "pomagano" (czytaj: domagano się wdzięczności np. w kolejnych wyborach łaskawców, którzy za MOJE pieniądze zrobią coś, co mi jest średnio potrzebne).
P.S. Dlaczego busiarzy nazywasz mafią, masz jakieś info na ten temat? Nie chodzi mi o dowody ale chciałbym wiedzieć, bo może nieświadomie wspieram mafię.


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymys... rozwiń
Avatar
scrap / 7 stycznia 2010 o 22:55
0
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom.


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom. rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 stycznia 2010 o 22:43
0
Gość napisał:
"By nowe linie ruszyły, porozumienie o ich wspólnym finansowaniu muszą wcześniej zawrzeć władze obu miast"

A to nie jest przekręt? Dlaczego Świdniczanie, ci nie jeżdżący lubelskim MPK, mają do niego dokładać?


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ... rozwiń
Avatar
Gązzzo / 7 stycznia 2010 o 18:27
0
To jak byk fotka z lubelskiego MPK.Zresztą ja za kierownicą.
Avatar
Andrzej / 7 stycznia 2010 o 17:20
0
Nie wiem ilu jest miłośników zwiedzania z okien autobusu ? bo kto przy zdrowych zmysłach miejskim autobusem chciał by jechać do innego miasta ,stając na przystankach co 500 metrów. W życiu nie wsiadł bym do takiego autobusu no chyba że ktoś to lubi lub nie wie co z czasem zrobić.
Avatar
am / 7 stycznia 2010 o 16:34
0
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Nr rejestracyjny to nie wszystko. Znajdź logo MPK na autobusie. Wstyd dla Ciebie, trzeba pójśc do okulisty.
Avatar
mik / 7 stycznia 2010 o 16:34
0
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi. rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 o 15:17
0
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.
Avatar
ppyc / 7 stycznia 2010 o 12:49
0
a ja proponuję linię nr 9.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 o 12:06
0
Arthorious napisał:
Jak byś nie wiedział to MPK ma rozstawione na mieście mobilne wozy zastępcze po to żeby szybko podstawić je w przypadku awarii jakiegoś w danej części miasta(skraca się czas dojazdu wozu mobilnego w przypadku awarii daleko od zajezdni). Poza tym zajezdnia jest blisko Świdnika. Do tego pasażerowie zyskują bilety okresowe ale jak widzę zamiast liczyć większość woli paplać językiem.

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać?

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 0 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 6 5

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 599 59

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!