Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 stycznia 2010 r.
20:02
Edytuj ten wpis

Miejski autobus dotrze do Świdnika

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 15 A A

Jeszcze w tym roku autobusy komunikacji miejskiej z Lublina mają dojeżdżać do Świdnika, a obowiązywać w nich będą te same bilety, co w Lublinie. W przyszłym tygodniu lubelski Zarząd Transportu Miejskiego ma się w tej sprawie spotkać z władzami Świdnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie wiadomo, czy kursy wykonywałoby MPK, czy inny przewoźnik działający na nasze zlecenie – mówi Lech Pudło, szef ZTM.

Autobusy miałyby kursować przez Zadębie, bo tu mogłyby wjeżdżać bezpośrednio z Lublina do Świdnika i na odwrót. W przypadku kursów przez Kalinówkę trasa autobusów wiodłaby przez więcej niż dwie gminy i do uruchomienia linii konieczna byłaby zgoda świdnickiego starostwa, które pomysłowi jest przeciwne i blokowało już wcześniejsze próby uruchomienia takich kursów podejmowane przez MPK. Dzięki wytyczeniu trasy przez Zadębie zgoda starostwa nie będzie konieczna.

Trasy nie są znane, wiadomo za to, że mają dojeżdżać do ścisłego centrum. W grę może wchodzić zarówno utworzenie nowej, jak i wydłużenie którejś z istniejących linii.

– Za wcześnie na jakiekolwiek sugestie, bo zaczną żyć własnym życiem – mówi Pudło. Najbliżej do Świdnika dojeżdża teraz na niektórych kursach linia 10, a równie atrakcyjna dla świdniczan może być kończąca bieg przy dawnej odlewni linia 57. – Skoordynowanie ich rozkładów może być ciężkie – przyznaje dyrektor.

By nowe linie ruszyły, porozumienie o ich wspólnym finansowaniu muszą wcześniej zawrzeć władze obu miast.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 stycznia 2010 r. o 01:58
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymysły (dotacje). Po to walczyliśmy z socjalizmem, by go rozwijać? Małe jest piękne a moloch jak zrobi strajk to wszystko stoi. Jakie jest MPK każdy wie. Państwowe jest nieefektywne z natury (nowe auta dla prezesów MPWiK ostatnio: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100104/LUBLIN/491157041"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/491157041[/url] )
No i dlaczego prywaciarze a i np. Społem ma dopłacać do tego, by ich klienci za ich pieniądze jeździli do konkurencji, przecież to nielogiczne. Co nie znaczy, że nie chcę konkurencji -ale nie chcę by mi w tym "pomagano" (czytaj: domagano się wdzięczności np. w kolejnych wyborach łaskawców, którzy za MOJE pieniądze zrobią coś, co mi jest średnio potrzebne).
P.S. Dlaczego busiarzy nazywasz mafią, masz jakieś info na ten temat? Nie chodzi mi o dowody ale chciałbym wiedzieć, bo może nieświadomie wspieram mafię.


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymys... rozwiń
Avatar
scrap / 7 stycznia 2010 r. o 22:55
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom.


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom. rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 stycznia 2010 r. o 22:43
Gość napisał:
"By nowe linie ruszyły, porozumienie o ich wspólnym finansowaniu muszą wcześniej zawrzeć władze obu miast"

A to nie jest przekręt? Dlaczego Świdniczanie, ci nie jeżdżący lubelskim MPK, mają do niego dokładać?


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ... rozwiń
Avatar
Gązzzo / 7 stycznia 2010 r. o 18:27
To jak byk fotka z lubelskiego MPK.Zresztą ja za kierownicą.
Avatar
Andrzej / 7 stycznia 2010 r. o 17:20
Nie wiem ilu jest miłośników zwiedzania z okien autobusu ? bo kto przy zdrowych zmysłach miejskim autobusem chciał by jechać do innego miasta ,stając na przystankach co 500 metrów. W życiu nie wsiadł bym do takiego autobusu no chyba że ktoś to lubi lub nie wie co z czasem zrobić.
Avatar
am / 7 stycznia 2010 r. o 16:34
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Nr rejestracyjny to nie wszystko. Znajdź logo MPK na autobusie. Wstyd dla Ciebie, trzeba pójśc do okulisty.
Avatar
mik / 7 stycznia 2010 r. o 16:34
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi. rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 r. o 15:17
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.
Avatar
ppyc / 7 stycznia 2010 r. o 12:49
a ja proponuję linię nr 9.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 r. o 12:06
Arthorious napisał:
Jak byś nie wiedział to MPK ma rozstawione na mieście mobilne wozy zastępcze po to żeby szybko podstawić je w przypadku awarii jakiegoś w danej części miasta(skraca się czas dojazdu wozu mobilnego w przypadku awarii daleko od zajezdni). Poza tym zajezdnia jest blisko Świdnika. Do tego pasażerowie zyskują bilety okresowe ale jak widzę zamiast liczyć większość woli paplać językiem.

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać?

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać? rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2010 r. o 01:58
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymysły (dotacje). Po to walczyliśmy z socjalizmem, by go rozwijać? Małe jest piękne a moloch jak zrobi strajk to wszystko stoi. Jakie jest MPK każdy wie. Państwowe jest nieefektywne z natury (nowe auta dla prezesów MPWiK ostatnio: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100104/LUBLIN/491157041"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/491157041[/url] )
No i dlaczego prywaciarze a i np. Społem ma dopłacać do tego, by ich klienci za ich pieniądze jeździli do konkurencji, przecież to nielogiczne. Co nie znaczy, że nie chcę konkurencji -ale nie chcę by mi w tym "pomagano" (czytaj: domagano się wdzięczności np. w kolejnych wyborach łaskawców, którzy za MOJE pieniądze zrobią coś, co mi jest średnio potrzebne).
P.S. Dlaczego busiarzy nazywasz mafią, masz jakieś info na ten temat? Nie chodzi mi o dowody ale chciałbym wiedzieć, bo może nieświadomie wspieram mafię.


Skoro pracują w Lublinie, to ich firmy tam płacą podatek (z grubsza), jeśli tam wydają pieniądze, to spora część VATu jaki płacą idzie do kasy Lublina a jeśli mieszkają w Świdniku to choćby drogi, chodniki buduje, utrzymuje Świdnik. I odzczep się od biednego Bangladeszu.

Ty socjalista jakiś: wspólny rynek pracy, rozwój usług społecznych, na pohybel prywaciarzom itd. Pleciesz bzdury jak mało który i jeszcze innych o to podejrzewasz!
Jakim prawem MOJE pieniądze mają iść na socjalistyczne wymys... rozwiń
Avatar
scrap / 7 stycznia 2010 r. o 22:55
~gość~ napisał:
Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom.


Popieram w 100%. Żółte busy mogą przecież jeździc dalej, klient ma wolną ręke, wybierze wygodniejsze rozwiązanie.
Dlaczego osoby z wykupionym biletem miesięcznym MPK nie mogą korzystając z tego biletu, jeździć do Świdnika?
Na pohybel kmiotom. rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 stycznia 2010 r. o 22:43
Gość napisał:
"By nowe linie ruszyły, porozumienie o ich wspólnym finansowaniu muszą wcześniej zawrzeć władze obu miast"

A to nie jest przekręt? Dlaczego Świdniczanie, ci nie jeżdżący lubelskim MPK, mają do niego dokładać?


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ?A o Zagłebiu Ruhry? Pewnie tak. I te przykłady można mnożyć. Wszędzie tam samorządy lokalne łaczą siły do rozwoju koumunikacji publicznej pomiędzy miastami. Z Sopotu do Gdyni można dojechać do Gdyni tym samym pociągiem, podobnie np. z Bonn do Kolonii. Czy jest jakiś powód, dla którego nie można tego zrobić ze Lublinem i Świdnikiem? No jasne - banda skorumpowanych, zaściankowych kmiotów, którym zależy na utrzymaniu tego chorego układu.


Reasumując - to jest bardzo dobra wiadomość. Busiarzom na pohybel, niech żyje XXI wiek!


Choćby dlatego, że pracują w Lublinie a płacą podatki w Świdniku. Inaczej mówiąc - skoro mamy wspólny rynek pracy, to mamy też wspólne obowiązki związane z rozwojem usług społecznych. Obecny układ - czyli mafia busiarzy pasuje do Bangladeszu. W nowoczesnym świecie rozwija się metropolie i dla obu miast będzie korzystna stopniowa integracja. Na wypadek gdybyś nie zrozumiał o czym mówię (bez urazy, ale z inteligencją u forumowiczów różnie: słyszałeś o Trójmieście? A o Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowice itd.) ... rozwiń
Avatar
Gązzzo / 7 stycznia 2010 r. o 18:27
To jak byk fotka z lubelskiego MPK.Zresztą ja za kierownicą.
Avatar
Andrzej / 7 stycznia 2010 r. o 17:20
Nie wiem ilu jest miłośników zwiedzania z okien autobusu ? bo kto przy zdrowych zmysłach miejskim autobusem chciał by jechać do innego miasta ,stając na przystankach co 500 metrów. W życiu nie wsiadł bym do takiego autobusu no chyba że ktoś to lubi lub nie wie co z czasem zrobić.
Avatar
am / 7 stycznia 2010 r. o 16:34
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Nr rejestracyjny to nie wszystko. Znajdź logo MPK na autobusie. Wstyd dla Ciebie, trzeba pójśc do okulisty.
Avatar
mik / 7 stycznia 2010 r. o 16:34
Gość napisał:
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi.

Widać twoja edukacja skończyła się na przedszkolu.
Jak BYK na zdjęciu jest logo MPK , a te numry rejstracyne to dlatego że są kupione pod zastaw bankowy (lub coś takiego) i gdy zostaną spłacone to dopiero otrzymają lubelskie numery.
A tak a propo to takich mercedesów jest w MPK 3 sztuki - mają 2 drzwi. rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 r. o 15:17
Od kiedy to autobusy z Minska Mazowieckiego (WM) jezdza po Lublinie,niemozecie wrzucic fotki lubelskiego merolka,przeciez ma piekne,nowe mercedesy a nie jakiegos trupa z Mazowsza 20 letniego(cudze chwalicie a swego nieznacie)ha ha,wstyd dla Lublina.
Avatar
ppyc / 7 stycznia 2010 r. o 12:49
a ja proponuję linię nr 9.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2010 r. o 12:06
Arthorious napisał:
Jak byś nie wiedział to MPK ma rozstawione na mieście mobilne wozy zastępcze po to żeby szybko podstawić je w przypadku awarii jakiegoś w danej części miasta(skraca się czas dojazdu wozu mobilnego w przypadku awarii daleko od zajezdni). Poza tym zajezdnia jest blisko Świdnika. Do tego pasażerowie zyskują bilety okresowe ale jak widzę zamiast liczyć większość woli paplać językiem.

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać?

Czyżby to pisała pani rzecznik MPK?
Wiec dlaczego przy pierwszym lepszym większym mrozie potrafi 3 po kolei nie przyjechać? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!