Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2012 r.
19:26
Edytuj ten wpis

Mikołaje na motocyklach z wizytą u chorych dzieci(zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (jotem)
0 4 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Kilkunastu motocyklistów przebranych w stroje Mikołajów odwiedziło w niedzielę młodych pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Chodźki w Lublinie.

Było głośno i kolorowo. Miłośnicy jednośladów z pełnymi workami prezentów wyruszyli w paradzie około godziny 13 z placu Zamkowego w kierunku DSK przy ul. Chodźki.

To już piąta edycja akcji, która jak zaznaczają organizatorzy ma wywołać radość i szeroki uśmiech u dzieci, które z powodu swoich chorób i dolegliwości śmieją się rzadziej niż ich zdrowi rówieśnicy.

W workach na prezenty znalazły się m.in. kolorowanki, słodycze, kredki, gry i wszelkiego rodzaju zabawki. Aby zrobić jeszcze większą niespodziankę dzieciom, jeden z Mikołajów zjechał z dachu na linie. O godzinie 14.30 w auli szpitala specjalnie dla podopiecznych placówki wystąpiła Grupa Improwizacyjna No Potatoes.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adam / 10 grudnia 2012 r. o 15:22
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz - czemu jeżeli gdzieś jest wypadek z udziałem motocyklisty - albo inna okazja żeby psy na nich wieszać - takie artykuły znajdują się na stronie głównej - jeśli zaś wydarzy się okazja żeby ten jednak negatywny wizerunek motocyklisty - wariata zmienić - to taki artykuł można znaleźć jedynie za pomocą wyszukiwarki
Avatar
:) / 10 grudnia 2012 r. o 09:32
Świetna akcja i nie tylko w Lublinie!!!
Szkoda że nie napisaliście jak MotoMikołaje z Kraśnika zrobili taką akcję 02.12 w niedzielę. Byli nie tylko w szpitalu u dzieciaków ale i w Domu Dziecka i u dzieciaków na Wiosce Dziecięcej i na rynku w Starym Kraśniku i pod Kościołem na fabrycznym... To była ich inicjatywa i finansowana tylko i wyłącznie z ich prywatnych kieszeni.
Avatar
pavcio / 9 grudnia 2012 r. o 22:15
Panowie Motocykliści - wielkie brawa i szacunek za tę wspaniałą akcję!!! Niestety mam chorego synka w lubelskim szpitalu i wiem, że na prawdę dla tych dzieciaków to była wielka frajda. Serdeczne pozdrowienia dla motofanów o wielkich sercach
Avatar
Lima / 9 grudnia 2012 r. o 22:09
Super, niech Dzieciaczki też mają radochę personel chyba też się dobrze bawił
Avatar
adam / 10 grudnia 2012 r. o 15:22
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz - czemu jeżeli gdzieś jest wypadek z udziałem motocyklisty - albo inna okazja żeby psy na nich wieszać - takie artykuły znajdują się na stronie głównej - jeśli zaś wydarzy się okazja żeby ten jednak negatywny wizerunek motocyklisty - wariata zmienić - to taki artykuł można znaleźć jedynie za pomocą wyszukiwarki
Avatar
:) / 10 grudnia 2012 r. o 09:32
Świetna akcja i nie tylko w Lublinie!!!
Szkoda że nie napisaliście jak MotoMikołaje z Kraśnika zrobili taką akcję 02.12 w niedzielę. Byli nie tylko w szpitalu u dzieciaków ale i w Domu Dziecka i u dzieciaków na Wiosce Dziecięcej i na rynku w Starym Kraśniku i pod Kościołem na fabrycznym... To była ich inicjatywa i finansowana tylko i wyłącznie z ich prywatnych kieszeni.
Avatar
pavcio / 9 grudnia 2012 r. o 22:15
Panowie Motocykliści - wielkie brawa i szacunek za tę wspaniałą akcję!!! Niestety mam chorego synka w lubelskim szpitalu i wiem, że na prawdę dla tych dzieciaków to była wielka frajda. Serdeczne pozdrowienia dla motofanów o wielkich sercach
Avatar
Lima / 9 grudnia 2012 r. o 22:09
Super, niech Dzieciaczki też mają radochę personel chyba też się dobrze bawił
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny powrót z oglądania meczu. Kibic utopił się w rowie melioracyjnym

Tragiczny powrót z oglądania meczu. Kibic utopił się w rowie melioracyjnym

Obaj byli pijani. Ile alkoholu w organizmie miał 34-latek, który wracając z oglądania meczu ze znajomymi utopił się w rowie melioracyjnym w Zamościu, wykaże sekcja zwłok. Badanie jego 39-letniego kompana wykazało przeszło 2 promile.

Drogo?  To jasne jak słońce!
oszczędzanie

Drogo? To jasne jak słońce!

PRĄD Koszty energii rosną z roku na rok i nikt nie jest w stanie temu przeciwdziałać. Są jednak sposoby na to, żeby rachunek za prąd nie był aż tak bardzo bolesny. Co więcej rady na oszczędzanie nie są wcale trudne do zastosowania. Wystarczy zmienić tylko kilka naszych codziennych przyzwyczajeń

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Tragedia w jednej z miejscowości w gminie Drelów (powiat bialski).

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

KS Cisowianka Drzewce i Janowianka Janów Lubelski po rundzie jesiennej są na miejscach premiowanych awansem do IV ligi

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Depresja jest chorobą psychiczną, która dotyka dzieci, młodzież i dorosłych. Zaburzenie psychiczne znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, odbiera radość z życia. Niejednokrotnie prowadzi do prób samobójczych. Depresja wymaga leczenia.

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

Mieszkańcy osiedla Kochanowskiego w Chełmie zyskają dostęp do komunikacji miejskiej. Kursy kilku linii zostaną dostosowane do potrzeb uczniów. Od 1 grudnia Chełmskie Linie Autobusowe wprowadzą zmiany w rozkładach jazdy.

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

W poniedziałek drugie swoje drugie mecze na mistrzostwach świata w Katarze rozegrają zespoły z grup G i H. Hitem dnia będzie wieczorne starcie Urugwaju z Portugalią

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur
4 grudnia 2022, 16:00

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur

Sceniczną komedię "Kochane pieniążki" będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Pokazy zaplanowano na 4 grudnia o godz. 16 i 19.

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć
Pierwsza strona
galeria

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć

Mieszkała z krowami i traktowała je bardziej jak towarzyszy, niż zwierzęta hodowlane. Ale krowy były w złym stanie, dlatego kobieta za znęcanie się nad nimi trafiła do więzienia. Teraz karmią je urzędnicy, a żaden gospodarz nie chce ich przygarnąć, bo nie można ich sprzedać do ubojni. Tymczasem robi się coraz zimniej, a w okolicy grasują wilki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Reprezentacja Niemiec wciąż pozostaje w grze o awans do fazy pucharowej. W niedzielny wieczór ekipa Hansiego Flicka zremisowała z Hiszpanią 1:1 ratując cenny punkt w końcówce spotkania

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Nie trzeba już jechać do PSZOK, który na dodatek jest otwarty tylko w konkretnych porach, ale przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu zużytego sprzętu można się pozbyć wrzucając go do specjalnych pojemników. Taka możliwość właśnie pojawiła się w Tomaszowie Lubelskim.

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Krzysztof Ż. radny miejski klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz urzędnik powiatowego starostwa przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środki zapobiegawcze, w tym zakaz opuszczania kraju.

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Na początku grudnia po raz pierwszy spotkają się członkowie nowego gremium Powiatowej Rady Seniorów. Tworzy ją osiemnaście osób z różnych środowisk. – Współcześni emeryci chcą wychodzić z domu, chcą działać – mówią przedstawiciele systematycznie powiększającej się grupy mieszkańców.

Puławy. Szef jednego z wydziałów odchodzi z urzędu miasta