Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2010 r.
20:54
Edytuj ten wpis

NIE dla marszu nacjonalistów w Lublinie - apelują znani Polacy

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 62 A A

Agnieszka Holland, Konstanty Gebert i Kazimiera Szczuka są wśród ludzi, którzy podpisali protest przeciw zapowiada-nemu na sobotę marszowi nacjonalistów w Lublinie. Urzędnicy rozkładają ręce: Nie możemy zakazać przemarszu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Apelujemy do władz Lublina o wydanie zakazu zorganizowania przemarszu przez ONR – piszą sygnatariusze listu. Są oburzeni tym, że magistrat tego nie zabronił.

– Sprzeciwiamy się manifestacji ultranacjonalistycznych i antysemickich postaw w mieście słynącym dawniej z wielokulturowości, którą w tej chwili stara się odbudować, aspirując do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury.

Pod protestem przygotowanym przez partię Zieloni 2004 podpisali się m.in. znana reżyserka Agnieszka Holland, pisarka Kinga Dunin, publicysta Konstanty Gebert i dziennikarka Kazimiera Szczuka.
– Liczymy na to, że władze Lublina zmienią swoją decyzję w sprawie marszu – mówi Jakub Biernat, szef lubelskiego koła Zielonych.

Nacjonaliści z Obozu Narodowo-Radykalnego mają świętować w Lublinie 76. rocznicę powstania swej organizacji. Manifestacja zapowiadana jest na sobotę, na godz. 16.30. Do Lublina – według deklaracji ONR – zjechać ma z całej Polski około 200 osób. Przejdą z pl. Litewskiego przez Krakowskie Przedmieście i Stare Miasto na pl. Zamkowy. Mimo protestów Ratusz zgadza się na tę akcję.






– ONR złożył dokumenty i nie było podstaw do zablokowania tej akcji. Prawo każdemu pozwala wyrażać swoje poglądy – mówi Andrzej Szerlak, dyrektor Wydziału Spraw Administracyjnych w Urzędzie Miasta. – Kiedyś ówczesny prezydent Warszawy Lech Kaczyński zabronił przemarszu homoseksualistom, a później sąd orzekł, że zrobił to bezprawnie.

Najbliższa sobota to już drugi termin manifestacji. Pierwotnie miała się odbyć 17 kwietnia, ale organizatorzy odwołali ją w związku z żałobą narodową. Już wtedy Ratusz twierdził, że akcji zakazać nie może. – Przegralibyśmy w sądzie – wyjaśniał Adam Wasilewski, prezydent Lublina.
Zdaniem Ratusza, do wydania zakazu nie wystarczą złe doświadczenia innych miast, w których odbyły się podobne akcje. Ta sprzed dwóch lat we Wrocławiu zakończyła się ulicznymi burdami. Lubelski magistrat twierdzi, że nie może opierać się na tym, jak było gdzie indziej, ale na tym, co organizatorzy deklarują w dokumentach. A deklarują, że będzie spokojnie.

Ze spokojem może być różnie, bo w tym samym czasie na pobliskim placyku przed Sezamem ma się odbyć kontrdemonstracja przeciwników nacjonalistów. Tej akcji magistrat również nie zakazał.

Próbowaliśmy się skontaktować z działaczami ONR. Nie odpowiedzieli na nasze e-maile.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 11:57
0
lublinek napisał:
mów za siebie i nie obrażaj ludzi inteligentnych - jeśli sądzisz, ze ktoś rozsądnie myślący przyłączy się do demonstracji łysych faszystów, to jesteś w głębokim błędzie ...
A ty "inteligencie" studiujesz na KUL-u, czy w Jesziwie na ul. Lubartowskiej. Jak wyglądał twój chrzest? Czy do tego sakramentu rodzice użyli wody święconej, czy brzytwy? Zapytaj rodziców i (moja rada) nie wierz im gdy powiedzą, że w dzieciństwie miałeś operowaną stulejkę.
chrzest? Czy do tego sakramentu rodzice użyli wody święconej, czy brzytwy? Zapytaj rodziców i (moja rada) nie wierz im gdy powiedzą, że w dzieciństwie miałeś operowaną stulejkę. rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 11:28
0
UPRawniony do głosowania napisał:
Dlaczego ultrakomuniści i ich dzieci protestują? Czy nacjonalizm może istnieć tylko w Rosji, USA i Izraelu? A. Holland jest córką stalinowca, K.Gebert synem działacza KPP a SZczuka skarży się w NYT, że jest w POlsce prześladowana ze względu na preferencje seksualne i narodowość. Nie miałem czasu poszperać kim był jej tatuś.
Sądząc po jej preferencjach, to Szczuka nie miała tatusia. Tatusie w/g jej ideologii są niepotrzebni. Ona na pewno miała dwie mamusie ))
Sądząc po jej preferencjach, to Szczuka nie miała tatusia. Tatusie w/g jej ideologii są niepotrzebni. Ona na pewno miała dwie mamusie )) rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 11:18
0
STYX napisał:
Faszystowskie gnoje z polskimi flagami ! ku***, koniec świata !
A od kiedy ONR to faszyści? Jak chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to zaczerpnij najpierw trochę wiedzy ( tylko nie z Wyborczej na Boga). Jedyni faszyści a właściwie naziści w Polsce to byli w latach 1939-1945 i to nie byli Polacy tylko ogólnie głównie Niemcy. I to oni też tych twoich "przyjaciół"...no wiesz, do gazu. Jeden z przywódców ONR Jan Masdorf też został zabity w Oświęcimiu przez prawdziwych faszystów a nie przez Narodowców, których ty za Gazetą Wyborczą z uporem (i chyba inteligencją) osła nazywasz faszystami.
A od kiedy ONR to faszyści? Jak chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to zaczerpnij najpierw trochę wiedzy ( tylko nie z Wyborczej na Boga). Jedyni faszyści a właściwie naziści w Polsce to byli w latach 1939-1945 i to nie byli Polacy tylko ogólnie głównie Niemcy. I to oni też tych twoich "przyjaciół"...no wiesz, do gazu. Jeden z przywódców ONR Jan Masdorf też został zabity w Oświęcimiu przez prawdziwych faszystów a nie przez Narodowców, których ty za Gazetą Wyborczą z uporem (i chyba inteligencją) osła nazywasz faszys... rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 10:51
0
Nazwiska osób, które protestują przeciwko manifestacji mówią wszystko. Czyżby te osoby zapomniały, że jeden z przywódców ONR Jan Masdorf zginął w Oświęcimiu właśnie za pomoc niesioną min. żydom? A zamieszczone fotki z Wrocławia z 2008r. toż to jawna manipulacja. Dlaczego nie pokażą fotek co robili "lewaki" dużo później bo 11.XI.2009r. w Warszawie? Na podstawie faktów z Warszawy władze powinny zabronić kontrmanifestacji ze względu na bezpieczeństwo publiczne właśnie "lewakom". Dziwi mnie i śmieszy zarazem nazwa partii "ZIELONI". Przecież ICH współwyznawcy Marks, Lenin, Trocki, Kon, Wasilewska-Szapiro, Minc, Berman,Borowski Marek-Berman(bratanek TEGO Jakuba), Goldberg-Różycki, Morel, Wolińska-Mindel...i wielu innych hołdowali partii, której sztandary miały nieco inny kolor. Kolor krwi. Dość luźno podchodzili też do innego swojego symbolu zmieniając liczbę ramion w gwieździe z sześciu na pięć. Pozdrawiam Patriotów."Jestem Polakiem więc obowiązki mam polskie..."
Nazwiska osób, które protestują przeciwko manifestacji mówią wszystko. Czyżby te osoby zapomniały, że jeden z przywódców ONR Jan Masdorf zginął w Oświęcimiu właśnie za pomoc niesioną min. żydom? A zamieszczone fotki z Wrocławia z 2008r. toż to jawna manipulacja. Dlaczego nie pokażą fotek co robili "lewaki" dużo później bo 11.XI.2009r. w Warszawie? Na podstawie faktów z Warszawy władze powinny zabronić kontrmanifestacji ze względu na bezpieczeństwo publiczne właśnie "lewakom". Dziwi mnie i śmieszy zarazem nazwa partii &quo... rozwiń
Avatar
Jojne / 18 maja 2010 o 22:16
0
antoś napisał:
To sa właśnie produkty Rydzyko i Kaczo podobne.Sianie nienawiści i szczucie Polaków na siebie i sąsiadów daje efekt, częśc prymitywnej młodzierzy utozsamia się z takimi indywiduami co to u siebie nie widzą wad tylko u innych. Żal tylko ,że kler i biskupi w większości to popierają.Najczęściej są to ludzie którym uczciwa praca,rodzina są pojęciem obcym.Żyją i chcą życ jak pasożyty na koszt innych.

Antosiu Zielone Ucho ONR działał w czasach gdy nie było na świecie jeszcze :Księdza Rydzyka i Premiera Kaczyńskiego.A ludzi z gwiazda Dawida było wówczas na ziemiach naszych więcej niż obecnie. To wasza taktyka POkrak Korniszona obrzucać kogoś blotem a najlepiej Tych których mają mir u ludzi a nie POkrak.

Antosiu Zielone Ucho ONR działał w czasach gdy nie było na świecie jeszcze :Księdza Rydzyka i Premiera Kaczyńskiego.A ludzi z gwiazda Dawida było wówczas na ziemiach naszych więcej niż obecnie. To wasza taktyka POkrak Korniszona obrzucać kogoś blotem a najlepiej Tych których mają mir u ludzi a nie POkrak. rozwiń
Avatar
lublinek / 18 maja 2010 o 21:05
0
[quote name='nacjonalistka' date='18.05.2010, 20:44:25' post='288136']
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow.

tak, pod warunkiem, że nie sa to faszyści, jak wy ....


nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. Kazdy homoseksualista z czasem staje sie pedofilem,


Skąd masz takie wiekopomne dane???? Jakiś łysy kumpel je przeprowadzał???? A jak ???? Badał gejów ... Życzę ci, żeby twój syn został "pedałem", o ile coś takiego jak ty potrafi spłodzić dziecko
[quote name='nacjonalistka' date='18.05.2010, 20:44:25' post='288136']
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow.

tak, pod warunkiem, że nie sa to faszyści, jak wy ....


nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. ... rozwiń
Avatar
nacjonalistka / 18 maja 2010 o 20:44
0
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow. nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. Kazdy homoseksualista z czasem staje sie pedofilem, a czy chcemy pedofili w spoleczenstwie? nie wystarcza nam ilosc tych ktorzy juz skrzywdzili i krzywdza nadal bezbronne dzieci?! ludzie zastanowcie sie o co walczyli Polacy ktorym my jako patrioci oddajemy hold (po tez jest ten marsz!). Żydzi niszcza nasz kraj, kłamstwo szerzy sie wokoło strach pomyslec co bedzie niedlugo. Jeśli nic sie nie zmieni nasz kraj straci swą suwerenność. Powinnismy kochac Polskę cenić ją i nie akceptowac tolerancji na wszystko bo to z czasem nas wykończy. Czy tego chcecie? jesli tak to prosze bardzo zabraniajcie nam manifestacji wydawania plyt o przeslaniu patriotycznym a pozwalajcie spiewac o j*baniu policji i narkotykach. My walczymy o lepsza Polske zeby nasz dzieci nie musialy wiecej patrzec na upokozenia biede klamstwa szerzace sie wszedzie. ale robcie co chcecie w koncu to wasze zdanie!
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow. nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. Kazdy homoseksualista z czasem staje sie pedofilem, a czy chcemy pedofili w spoleczenstwie? nie wystarcza nam ilosc tych ktorzy juz skrzywdzili i krzywdza nadal bezbronne dzieci?! ludzie ... rozwiń
Avatar
rambo 8 / 18 maja 2010 o 18:28
0
Od kiedy to J.Kaczyński był prezydentem Warszawy.Coś z wiadomościami na bakier.


fakt chodziło o śp Lecha kaczyńskiego, ale tak to jest z bliźniakami, że często się ich myli. Polityka to nie mój konik Mimo tego pytanie pozostaje aktualne jak ci rzekomi "obrońcy zwierząt" godzą to z popieraniem zwolennika polowań. Odpowiedź jest jedna: albo obłuda albo głupota.
Avatar
Święty z Bostonu / 18 maja 2010 o 18:28
0
Pomiajac juz "znanych Polakow" (smiech na sali) reportezy popisali (nie pierwszy raz) powtarzaniem stereotypow i podawaniem nierzetelnych informacji. We Wroclawiu nie bylo zadnych "burd ulicznych", a po ich wymysleniu i opisaniu przez Wyborcza z oficjalna prosba o potwierdzenie tych informacji zwrocil sie do wroclwaskiej policji...ONR. Wrcolawska policja nie potwierdzila burd, zamieszek czy czegos takiego. Oswiadczenie rzecznika policji jest w internecie i jak ktos poszuka to znajdzie. Takie to mamy "rzetelne dziennikarstwo". Ale co sie dziwic jak sie podpieraja "autorytetami" Szczuki czy Holland. Demokracja i poszanowanie praw i przekonan innych w waszym wykonaniu to tez kpina. Choc wiadomo ze nie robicie tego z niewiedzy czy glupiej wiary w to co piszecie a na zamowienie.
Pomiajac juz "znanych Polakow" (smiech na sali) reportezy popisali (nie pierwszy raz) powtarzaniem stereotypow i podawaniem nierzetelnych informacji. We Wroclawiu nie bylo zadnych "burd ulicznych", a po ich wymysleniu i opisaniu przez Wyborcza z oficjalna prosba o potwierdzenie tych informacji zwrocil sie do wroclwaskiej policji...ONR. Wrcolawska policja nie potwierdzila burd, zamieszek czy czegos takiego. Oswiadczenie rzecznika policji jest w internecie i jak ktos poszuka to znajdzie. Takie to mamy "rzetelne dzienni... rozwiń
Avatar
~gość~ / 18 maja 2010 o 17:12
0
rambo 8 napisał:
Chodzi ci o tak zwanych "zielonych"?
Oni będą mieli dopiero zagwozdkę: na kogo zagłosować w 2 turze. Na Kaczyńskiego - obrońcę zwierząt, który jako prezydent Wa-wy dbał np. o bezdomne koty czy na Komorowskiego myśliwego(najbardziej znienawidzoną grupę zawodową ekolewaków), o którym chodzą słuchy że brał nawet w nie do końca zgodnych z prawem polowaniach.
Od kiedy to J.Kaczyński był prezydentem Warszawy.Coś z wiadomościami na bakier.
[url="http://######www.youtube.com/watch?v=XeqeCfe3lPE"]komora ziomal myśliwych[/url]

Co ciekawe w komitecie honorowym don Komorry są tacy obrońcy zwierzątek jak np.Kora. Głupota tzw. elit nie ma dna.
Pozdrawiam myślących.

[url="http://######www.blogpress.pl/node/3286"]jak marszałek na grubego zwierza polował[/url]

rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 11:57
0
lublinek napisał:
mów za siebie i nie obrażaj ludzi inteligentnych - jeśli sądzisz, ze ktoś rozsądnie myślący przyłączy się do demonstracji łysych faszystów, to jesteś w głębokim błędzie ...
A ty "inteligencie" studiujesz na KUL-u, czy w Jesziwie na ul. Lubartowskiej. Jak wyglądał twój chrzest? Czy do tego sakramentu rodzice użyli wody święconej, czy brzytwy? Zapytaj rodziców i (moja rada) nie wierz im gdy powiedzą, że w dzieciństwie miałeś operowaną stulejkę.
chrzest? Czy do tego sakramentu rodzice użyli wody święconej, czy brzytwy? Zapytaj rodziców i (moja rada) nie wierz im gdy powiedzą, że w dzieciństwie miałeś operowaną stulejkę. rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 11:28
0
UPRawniony do głosowania napisał:
Dlaczego ultrakomuniści i ich dzieci protestują? Czy nacjonalizm może istnieć tylko w Rosji, USA i Izraelu? A. Holland jest córką stalinowca, K.Gebert synem działacza KPP a SZczuka skarży się w NYT, że jest w POlsce prześladowana ze względu na preferencje seksualne i narodowość. Nie miałem czasu poszperać kim był jej tatuś.
Sądząc po jej preferencjach, to Szczuka nie miała tatusia. Tatusie w/g jej ideologii są niepotrzebni. Ona na pewno miała dwie mamusie ))
Sądząc po jej preferencjach, to Szczuka nie miała tatusia. Tatusie w/g jej ideologii są niepotrzebni. Ona na pewno miała dwie mamusie )) rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 11:18
0
STYX napisał:
Faszystowskie gnoje z polskimi flagami ! ku***, koniec świata !
A od kiedy ONR to faszyści? Jak chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to zaczerpnij najpierw trochę wiedzy ( tylko nie z Wyborczej na Boga). Jedyni faszyści a właściwie naziści w Polsce to byli w latach 1939-1945 i to nie byli Polacy tylko ogólnie głównie Niemcy. I to oni też tych twoich "przyjaciół"...no wiesz, do gazu. Jeden z przywódców ONR Jan Masdorf też został zabity w Oświęcimiu przez prawdziwych faszystów a nie przez Narodowców, których ty za Gazetą Wyborczą z uporem (i chyba inteligencją) osła nazywasz faszystami.
A od kiedy ONR to faszyści? Jak chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to zaczerpnij najpierw trochę wiedzy ( tylko nie z Wyborczej na Boga). Jedyni faszyści a właściwie naziści w Polsce to byli w latach 1939-1945 i to nie byli Polacy tylko ogólnie głównie Niemcy. I to oni też tych twoich "przyjaciół"...no wiesz, do gazu. Jeden z przywódców ONR Jan Masdorf też został zabity w Oświęcimiu przez prawdziwych faszystów a nie przez Narodowców, których ty za Gazetą Wyborczą z uporem (i chyba inteligencją) osła nazywasz faszys... rozwiń
Avatar
PATRON / 20 maja 2010 o 10:51
0
Nazwiska osób, które protestują przeciwko manifestacji mówią wszystko. Czyżby te osoby zapomniały, że jeden z przywódców ONR Jan Masdorf zginął w Oświęcimiu właśnie za pomoc niesioną min. żydom? A zamieszczone fotki z Wrocławia z 2008r. toż to jawna manipulacja. Dlaczego nie pokażą fotek co robili "lewaki" dużo później bo 11.XI.2009r. w Warszawie? Na podstawie faktów z Warszawy władze powinny zabronić kontrmanifestacji ze względu na bezpieczeństwo publiczne właśnie "lewakom". Dziwi mnie i śmieszy zarazem nazwa partii "ZIELONI". Przecież ICH współwyznawcy Marks, Lenin, Trocki, Kon, Wasilewska-Szapiro, Minc, Berman,Borowski Marek-Berman(bratanek TEGO Jakuba), Goldberg-Różycki, Morel, Wolińska-Mindel...i wielu innych hołdowali partii, której sztandary miały nieco inny kolor. Kolor krwi. Dość luźno podchodzili też do innego swojego symbolu zmieniając liczbę ramion w gwieździe z sześciu na pięć. Pozdrawiam Patriotów."Jestem Polakiem więc obowiązki mam polskie..."
Nazwiska osób, które protestują przeciwko manifestacji mówią wszystko. Czyżby te osoby zapomniały, że jeden z przywódców ONR Jan Masdorf zginął w Oświęcimiu właśnie za pomoc niesioną min. żydom? A zamieszczone fotki z Wrocławia z 2008r. toż to jawna manipulacja. Dlaczego nie pokażą fotek co robili "lewaki" dużo później bo 11.XI.2009r. w Warszawie? Na podstawie faktów z Warszawy władze powinny zabronić kontrmanifestacji ze względu na bezpieczeństwo publiczne właśnie "lewakom". Dziwi mnie i śmieszy zarazem nazwa partii &quo... rozwiń
Avatar
Jojne / 18 maja 2010 o 22:16
0
antoś napisał:
To sa właśnie produkty Rydzyko i Kaczo podobne.Sianie nienawiści i szczucie Polaków na siebie i sąsiadów daje efekt, częśc prymitywnej młodzierzy utozsamia się z takimi indywiduami co to u siebie nie widzą wad tylko u innych. Żal tylko ,że kler i biskupi w większości to popierają.Najczęściej są to ludzie którym uczciwa praca,rodzina są pojęciem obcym.Żyją i chcą życ jak pasożyty na koszt innych.

Antosiu Zielone Ucho ONR działał w czasach gdy nie było na świecie jeszcze :Księdza Rydzyka i Premiera Kaczyńskiego.A ludzi z gwiazda Dawida było wówczas na ziemiach naszych więcej niż obecnie. To wasza taktyka POkrak Korniszona obrzucać kogoś blotem a najlepiej Tych których mają mir u ludzi a nie POkrak.

Antosiu Zielone Ucho ONR działał w czasach gdy nie było na świecie jeszcze :Księdza Rydzyka i Premiera Kaczyńskiego.A ludzi z gwiazda Dawida było wówczas na ziemiach naszych więcej niż obecnie. To wasza taktyka POkrak Korniszona obrzucać kogoś blotem a najlepiej Tych których mają mir u ludzi a nie POkrak. rozwiń
Avatar
lublinek / 18 maja 2010 o 21:05
0
[quote name='nacjonalistka' date='18.05.2010, 20:44:25' post='288136']
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow.

tak, pod warunkiem, że nie sa to faszyści, jak wy ....


nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. Kazdy homoseksualista z czasem staje sie pedofilem,


Skąd masz takie wiekopomne dane???? Jakiś łysy kumpel je przeprowadzał???? A jak ???? Badał gejów ... Życzę ci, żeby twój syn został "pedałem", o ile coś takiego jak ty potrafi spłodzić dziecko
[quote name='nacjonalistka' date='18.05.2010, 20:44:25' post='288136']
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow.

tak, pod warunkiem, że nie sa to faszyści, jak wy ....


nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. ... rozwiń
Avatar
nacjonalistka / 18 maja 2010 o 20:44
0
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow. nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. Kazdy homoseksualista z czasem staje sie pedofilem, a czy chcemy pedofili w spoleczenstwie? nie wystarcza nam ilosc tych ktorzy juz skrzywdzili i krzywdza nadal bezbronne dzieci?! ludzie zastanowcie sie o co walczyli Polacy ktorym my jako patrioci oddajemy hold (po tez jest ten marsz!). Żydzi niszcza nasz kraj, kłamstwo szerzy sie wokoło strach pomyslec co bedzie niedlugo. Jeśli nic sie nie zmieni nasz kraj straci swą suwerenność. Powinnismy kochac Polskę cenić ją i nie akceptowac tolerancji na wszystko bo to z czasem nas wykończy. Czy tego chcecie? jesli tak to prosze bardzo zabraniajcie nam manifestacji wydawania plyt o przeslaniu patriotycznym a pozwalajcie spiewac o j*baniu policji i narkotykach. My walczymy o lepsza Polske zeby nasz dzieci nie musialy wiecej patrzec na upokozenia biede klamstwa szerzace sie wszedzie. ale robcie co chcecie w koncu to wasze zdanie!
chcialabym zauwazyc ze rok temu w Częstochowie na manifestacji ONRu nie doszlo do żadnych bójek. Nie rozumiem ludzi nie popieraja manifestecji. kazdy ponoc ma prawo do wyrazania wlasnych pogladow. nasze niewatpliwie sa lepsze od bezkrytycznej akceptacji stanu rzeczy np pedalow ktorzy na kazdym kroku pokazuja kim sa. nie chcemy tego! Nie akceptujemy. Kazdy homoseksualista z czasem staje sie pedofilem, a czy chcemy pedofili w spoleczenstwie? nie wystarcza nam ilosc tych ktorzy juz skrzywdzili i krzywdza nadal bezbronne dzieci?! ludzie ... rozwiń
Avatar
rambo 8 / 18 maja 2010 o 18:28
0
Od kiedy to J.Kaczyński był prezydentem Warszawy.Coś z wiadomościami na bakier.


fakt chodziło o śp Lecha kaczyńskiego, ale tak to jest z bliźniakami, że często się ich myli. Polityka to nie mój konik Mimo tego pytanie pozostaje aktualne jak ci rzekomi "obrońcy zwierząt" godzą to z popieraniem zwolennika polowań. Odpowiedź jest jedna: albo obłuda albo głupota.
Avatar
Święty z Bostonu / 18 maja 2010 o 18:28
0
Pomiajac juz "znanych Polakow" (smiech na sali) reportezy popisali (nie pierwszy raz) powtarzaniem stereotypow i podawaniem nierzetelnych informacji. We Wroclawiu nie bylo zadnych "burd ulicznych", a po ich wymysleniu i opisaniu przez Wyborcza z oficjalna prosba o potwierdzenie tych informacji zwrocil sie do wroclwaskiej policji...ONR. Wrcolawska policja nie potwierdzila burd, zamieszek czy czegos takiego. Oswiadczenie rzecznika policji jest w internecie i jak ktos poszuka to znajdzie. Takie to mamy "rzetelne dziennikarstwo". Ale co sie dziwic jak sie podpieraja "autorytetami" Szczuki czy Holland. Demokracja i poszanowanie praw i przekonan innych w waszym wykonaniu to tez kpina. Choc wiadomo ze nie robicie tego z niewiedzy czy glupiej wiary w to co piszecie a na zamowienie.
Pomiajac juz "znanych Polakow" (smiech na sali) reportezy popisali (nie pierwszy raz) powtarzaniem stereotypow i podawaniem nierzetelnych informacji. We Wroclawiu nie bylo zadnych "burd ulicznych", a po ich wymysleniu i opisaniu przez Wyborcza z oficjalna prosba o potwierdzenie tych informacji zwrocil sie do wroclwaskiej policji...ONR. Wrcolawska policja nie potwierdzila burd, zamieszek czy czegos takiego. Oswiadczenie rzecznika policji jest w internecie i jak ktos poszuka to znajdzie. Takie to mamy "rzetelne dzienni... rozwiń
Avatar
~gość~ / 18 maja 2010 o 17:12
0
rambo 8 napisał:
Chodzi ci o tak zwanych "zielonych"?
Oni będą mieli dopiero zagwozdkę: na kogo zagłosować w 2 turze. Na Kaczyńskiego - obrońcę zwierząt, który jako prezydent Wa-wy dbał np. o bezdomne koty czy na Komorowskiego myśliwego(najbardziej znienawidzoną grupę zawodową ekolewaków), o którym chodzą słuchy że brał nawet w nie do końca zgodnych z prawem polowaniach.
Od kiedy to J.Kaczyński był prezydentem Warszawy.Coś z wiadomościami na bakier.
[url="http://######www.youtube.com/watch?v=XeqeCfe3lPE"]komora ziomal myśliwych[/url]

Co ciekawe w komitecie honorowym don Komorry są tacy obrońcy zwierzątek jak np.Kora. Głupota tzw. elit nie ma dna.
Pozdrawiam myślących.

[url="http://######www.blogpress.pl/node/3286"]jak marszałek na grubego zwierza polował[/url]

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 0

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 2 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 10 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 9

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 17 16

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 3 4

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 13 8

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 66 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!