Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2010 r.
10:18
Edytuj ten wpis

Nieoznakowany fotoradar poluje na piratów drogowych przy ul. Wyzwolenia

Autor: Zdjęcie autora Alarm24 łm
0 20 A A

- Przy ul. Wyzwolenia w Lublinie pojawił się dziś rano przenośny fotoradar. Ustrzelił już wielu kierowców - pisze do nas na Alarm24@dziennikwschodni.pl Internauta Adam.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na niepozorną skrzynkę można natknąć się w okolicach posesji nr 120-130 przy ul. Wyzwolenia.

- Jest schowana za radiowozem, prawie niewidoczna. Myślę, że ustrzeliła dzisiaj wielu kierowców - pisze nasz Internauta.

Przy ulicy, gdzie stoi fotoradar obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kierowcy zazwyczaj niewiele sobie z niego robią.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2010 o 19:54
0
Ograniczenie do 40 km/h.... Proponuje ograniczyć prędkość do 20 km/h do piratów drogowych dołącza rowerzyści i konne zaprzęgi....
Avatar
bambosh / 20 kwietnia 2010 o 11:50
0
irena44 napisał:
a my prosimy o więcej takich łapanek,bo na naszej praktycznie osiedlowej ulicy popołudniami i wieczorami są próby bicia rekordów przez motocyklistów i tunnigowców

Masz rację! masz rację!- i więcej nieoznakowanych radiowozów na drogi poproszę!!!-np.na trasę Lublin-Łęczna...
Avatar
irena44 / 20 kwietnia 2010 o 11:42
0
a my prosimy o więcej takich łapanek,bo na naszej praktycznie osiedlowej ulicy popołudniami i wieczorami są próby bicia rekordów przez motocyklistów i tunnigowców
Avatar
riraf / 19 kwietnia 2010 o 21:09
0
ktoś wie jak długo stał dzisiaj ten fotoradar? Wiem na pewno, że był w poniedziałek 12 kwietnia o godz 14.00 już dostałem wezwanie na komendę miejska policji ;/ wysokość mandatu 300zl plus 6pkt karnych, dzisiaj jechałem tam z podobną prędkością co tydzień temu i kolejny mandat mnie czeka??? dodam, że w tamtym miejscu jest ograniczenie do 40.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2010 o 21:08
0
irena44 napisał:
bardzo dobrze,że łapią.teren zabudowany,ruch bardzo duży ,bo wszyscy omijają Kunickiego.A że ulica jesienią wyremontowana,równa to pedał do dechy

Zobacz jak zapier***a jak zdejmie ciuchy i czesto na lufie.Jego przepisy i zaden kodeks nie dotyczy.Kazdy ma legitymacje i zawsze u kolegi sie wybroni.Na tobie pojada jak na baranie.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2010 o 21:01
0
bambosh napisał:
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...

PALY ZADUPCONE W SZTOK JEZDZA I NIE MA NZ NICH BATA . JA NIE BIORE DO MOJEGO PIJANYCH I BEZMOZGOW

PALY ZADUPCONE W SZTOK JEZDZA I NIE MA NZ NICH BATA . JA NIE BIORE DO MOJEGO PIJANYCH I BEZMOZGOW rozwiń
Avatar
MILICJA / 19 kwietnia 2010 o 20:56
0
bambosh napisał:
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
Policja powinna też zabezpieczać niebezpieczne dla kierujących różne sytuacje drogowe, a min. taką jest nagłe pojawienie się dużej wyrwy w jezdni i nie chodzi mi o małe dziury, oraz tak samo w sytuacji w której np. w jednym miejscu w ciągu kilku godzin dochodzi do kilku wypadków właśnie z powodu nie zabezpieczenia odcinka drogi! Policja powinna wymuszać dostosowanie się do przepisów a nie karanie zza krzaka po fakcie, bo co mi da to że złapią pijaka za kierownicą , który wcześniej spowodował wypadek ? Chyba lepiej powinna przyczynić się do tego aby pijak nie wsiadł za kierownicę, czyli edukacja społeczeństwa i wymuszanie pewnych nawyków a nie karanie po fakcie ( chociaż i to też ) ale ,gdy za 3 tyg. przyjdzie fotka za przekroczenie prędkości kolesiowi, który zapier***ał 200km/h po osiedlu i straszył ludzi ? co mi to da ? może go kara w formie mandatu nauczy a może nie, a lepiej gdyby takiego pomysłu koleś nie miał wcale. Nie oszukujmy się Policja stosuje łapanki nie zawsze uczciwie do tego podchodząc, podpuszczając lub ustawiają się tam gdzie drogowcy po skończonych robotach na drogach poz obszarem zabudowanym zapomnieli ściągnąć znak ograniczający prędkość i wszyscy wiedzą o tym, ale policja wykorzystuje ten fakt do łapania .Chodzi im tylko o statystyki w raportach tj wyżej napisałeś.
Policja powinna też zabezpieczać niebezpieczne dla kierujących różne sytuacje drogowe, a min. taką jest nagłe pojawienie się dużej wyrwy w jezdni i nie chodzi mi o małe dziury, oraz tak samo w sytuacji w której np. w jednym miejscu w ciągu kilku godzin dochodzi do kilku wypadków właśnie z powodu nie zabezpieczenia odcinka drogi! Policja powinna wymuszać dostosowanie się do przepisów a nie karanie zza krzaka po fakcie, bo co mi da to że złapią pijaka za kierownicą , który wcześniej spowodował wypadek ? Chyba lepiej powinna ... rozwiń
Avatar
bambosh / 19 kwietnia 2010 o 18:26
0
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
Avatar
bambosh / 19 kwietnia 2010 o 18:18
0
ja napisał:
z kasa krucho to trzeba budzet podreperowac ;)

Mam kolegę ,który pracuje na Komisariacie w biurze(w miasteczku koło Warszawy) i mówi,że pieniądze z mandatów idą do Warszawy na"łatanie dziury budżetowej",a im (czyli Policji) niewiele z tych pieniędzy zostaje. Więc nie myslcie sobie,że Policja ma z tego"kokosy"...
Avatar
MILICJA / 19 kwietnia 2010 o 18:05
0
[size=2]tyle że ta łapanka niczego z bezpieczeństwem nie ma wspólnego ![/size] Niech mnie Policja poprawi jeśli się mylę , ale gdy np. w św.zmarłych policja była widoczna na drogach ( po prostu stała i była widoczna, bez fotoradarów ) to było mniej wypadków. Co da łapanie po przekroczeniu prędkości? Kierowca przez miesiąc bedzie jeżdził ostrożnie a potem zapomni. Chodzi o to aby kierowca dużo wcześniej zwolnił i dostosował się do przepisów w tym miejscu bo to jak sądzę z opisu niezbyt bezpieczne miejsce- brak chodnika. Chodzi o to aby edukować, Policja powinna służyć obywatelowi, a nie zastępować Urząd Skarbowy. Gdy na wiosnę pojawiły się wielkie i niebezpieczne dziury to dlaczego Policja nie zareagowała i nie przyczyniła się do tego aby postawić w tych miejscach znaki ostrzegające? U Nas w Polsce zawsze staramy sie działać po a nie przed.
[size=2]tyle że ta łapanka niczego z bezpieczeństwem nie ma wspólnego ![/size] Niech mnie Policja poprawi jeśli się mylę , ale gdy np. w św.zmarłych policja była widoczna na drogach ( po prostu stała i była widoczna, bez fotoradarów ) to było mniej wypadków. Co da łapanie po przekroczeniu prędkości? Kierowca przez miesiąc bedzie jeżdził ostrożnie a potem zapomni. Chodzi o to aby kierowca dużo wcześniej zwolnił i dostosował się do przepisów w tym miejscu bo to jak sądzę z opisu niezbyt bezpieczne miejsce- brak chodnika. Chodzi o to aby ed... rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2010 o 19:54
0
Ograniczenie do 40 km/h.... Proponuje ograniczyć prędkość do 20 km/h do piratów drogowych dołącza rowerzyści i konne zaprzęgi....
Avatar
bambosh / 20 kwietnia 2010 o 11:50
0
irena44 napisał:
a my prosimy o więcej takich łapanek,bo na naszej praktycznie osiedlowej ulicy popołudniami i wieczorami są próby bicia rekordów przez motocyklistów i tunnigowców

Masz rację! masz rację!- i więcej nieoznakowanych radiowozów na drogi poproszę!!!-np.na trasę Lublin-Łęczna...
Avatar
irena44 / 20 kwietnia 2010 o 11:42
0
a my prosimy o więcej takich łapanek,bo na naszej praktycznie osiedlowej ulicy popołudniami i wieczorami są próby bicia rekordów przez motocyklistów i tunnigowców
Avatar
riraf / 19 kwietnia 2010 o 21:09
0
ktoś wie jak długo stał dzisiaj ten fotoradar? Wiem na pewno, że był w poniedziałek 12 kwietnia o godz 14.00 już dostałem wezwanie na komendę miejska policji ;/ wysokość mandatu 300zl plus 6pkt karnych, dzisiaj jechałem tam z podobną prędkością co tydzień temu i kolejny mandat mnie czeka??? dodam, że w tamtym miejscu jest ograniczenie do 40.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2010 o 21:08
0
irena44 napisał:
bardzo dobrze,że łapią.teren zabudowany,ruch bardzo duży ,bo wszyscy omijają Kunickiego.A że ulica jesienią wyremontowana,równa to pedał do dechy

Zobacz jak zapier***a jak zdejmie ciuchy i czesto na lufie.Jego przepisy i zaden kodeks nie dotyczy.Kazdy ma legitymacje i zawsze u kolegi sie wybroni.Na tobie pojada jak na baranie.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2010 o 21:01
0
bambosh napisał:
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...

PALY ZADUPCONE W SZTOK JEZDZA I NIE MA NZ NICH BATA . JA NIE BIORE DO MOJEGO PIJANYCH I BEZMOZGOW

PALY ZADUPCONE W SZTOK JEZDZA I NIE MA NZ NICH BATA . JA NIE BIORE DO MOJEGO PIJANYCH I BEZMOZGOW rozwiń
Avatar
MILICJA / 19 kwietnia 2010 o 20:56
0
bambosh napisał:
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
Policja powinna też zabezpieczać niebezpieczne dla kierujących różne sytuacje drogowe, a min. taką jest nagłe pojawienie się dużej wyrwy w jezdni i nie chodzi mi o małe dziury, oraz tak samo w sytuacji w której np. w jednym miejscu w ciągu kilku godzin dochodzi do kilku wypadków właśnie z powodu nie zabezpieczenia odcinka drogi! Policja powinna wymuszać dostosowanie się do przepisów a nie karanie zza krzaka po fakcie, bo co mi da to że złapią pijaka za kierownicą , który wcześniej spowodował wypadek ? Chyba lepiej powinna przyczynić się do tego aby pijak nie wsiadł za kierownicę, czyli edukacja społeczeństwa i wymuszanie pewnych nawyków a nie karanie po fakcie ( chociaż i to też ) ale ,gdy za 3 tyg. przyjdzie fotka za przekroczenie prędkości kolesiowi, który zapier***ał 200km/h po osiedlu i straszył ludzi ? co mi to da ? może go kara w formie mandatu nauczy a może nie, a lepiej gdyby takiego pomysłu koleś nie miał wcale. Nie oszukujmy się Policja stosuje łapanki nie zawsze uczciwie do tego podchodząc, podpuszczając lub ustawiają się tam gdzie drogowcy po skończonych robotach na drogach poz obszarem zabudowanym zapomnieli ściągnąć znak ograniczający prędkość i wszyscy wiedzą o tym, ale policja wykorzystuje ten fakt do łapania .Chodzi im tylko o statystyki w raportach tj wyżej napisałeś.
Policja powinna też zabezpieczać niebezpieczne dla kierujących różne sytuacje drogowe, a min. taką jest nagłe pojawienie się dużej wyrwy w jezdni i nie chodzi mi o małe dziury, oraz tak samo w sytuacji w której np. w jednym miejscu w ciągu kilku godzin dochodzi do kilku wypadków właśnie z powodu nie zabezpieczenia odcinka drogi! Policja powinna wymuszać dostosowanie się do przepisów a nie karanie zza krzaka po fakcie, bo co mi da to że złapią pijaka za kierownicą , który wcześniej spowodował wypadek ? Chyba lepiej powinna ... rozwiń
Avatar
bambosh / 19 kwietnia 2010 o 18:26
0
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
Avatar
bambosh / 19 kwietnia 2010 o 18:18
0
ja napisał:
z kasa krucho to trzeba budzet podreperowac ;)

Mam kolegę ,który pracuje na Komisariacie w biurze(w miasteczku koło Warszawy) i mówi,że pieniądze z mandatów idą do Warszawy na"łatanie dziury budżetowej",a im (czyli Policji) niewiele z tych pieniędzy zostaje. Więc nie myslcie sobie,że Policja ma z tego"kokosy"...
Avatar
MILICJA / 19 kwietnia 2010 o 18:05
0
[size=2]tyle że ta łapanka niczego z bezpieczeństwem nie ma wspólnego ![/size] Niech mnie Policja poprawi jeśli się mylę , ale gdy np. w św.zmarłych policja była widoczna na drogach ( po prostu stała i była widoczna, bez fotoradarów ) to było mniej wypadków. Co da łapanie po przekroczeniu prędkości? Kierowca przez miesiąc bedzie jeżdził ostrożnie a potem zapomni. Chodzi o to aby kierowca dużo wcześniej zwolnił i dostosował się do przepisów w tym miejscu bo to jak sądzę z opisu niezbyt bezpieczne miejsce- brak chodnika. Chodzi o to aby edukować, Policja powinna służyć obywatelowi, a nie zastępować Urząd Skarbowy. Gdy na wiosnę pojawiły się wielkie i niebezpieczne dziury to dlaczego Policja nie zareagowała i nie przyczyniła się do tego aby postawić w tych miejscach znaki ostrzegające? U Nas w Polsce zawsze staramy sie działać po a nie przed.
[size=2]tyle że ta łapanka niczego z bezpieczeństwem nie ma wspólnego ![/size] Niech mnie Policja poprawi jeśli się mylę , ale gdy np. w św.zmarłych policja była widoczna na drogach ( po prostu stała i była widoczna, bez fotoradarów ) to było mniej wypadków. Co da łapanie po przekroczeniu prędkości? Kierowca przez miesiąc bedzie jeżdził ostrożnie a potem zapomni. Chodzi o to aby kierowca dużo wcześniej zwolnił i dostosował się do przepisów w tym miejscu bo to jak sądzę z opisu niezbyt bezpieczne miejsce- brak chodnika. Chodzi o to aby ed... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 0 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 0 0

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 7 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 3

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 35 15

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 30 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 7

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!