Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2011 r.
18:01
Edytuj ten wpis

Olbrzymie korki na Turystycznej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 23 A A
20 minut to minimalny czas stania przed tym skrzyżowaniem – twierdzi nasz czytelnik (Jacek Świerczyń
20 minut to minimalny czas stania przed tym skrzyżowaniem – twierdzi nasz czytelnik (Jacek Świerczyń

Skrzyżowanie Turystycznej i Kasprowicza, przy wylocie z Lublina na Łęczną, jest solą w oku wielu kierowców. Codziennie, podczas porannego i popołudniowego szczytu, muszą stać w długich korkach. Ratusz sprawdzi problem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak można łatwo sparaliżować ruch? Postawić sygnalizację świetlną. Sytuacja dotyczy ostatniego skrzyżowania w Lublinie, ulicy Turystycznej z Kasprowicza. – W godzinach 16-18 ruch blokują światła, które ktoś bezmyślnie ustawił. Od kilku dni stoję na Turystycznej w ogromnych korkach. O ile o godzinie 16 jest to zrozumiałe, gdyż większość wraca z pracy do domu, o tyle o godzinie 17.30-18 nie mogę tego pojąć – napisał do nas na alarm24@dziennikwschodni.pl rozgoryczony kierowca.

Korek na ulicy Turystycznej nieraz zaczyna się już przy hipermarkecie Leclerc i ciągnie się aż do Urzędy Gminy w Wólce. 20 minut to minimalny czas stania. – To skandal, bo naprawdę nie ma powodów, aby kierowcy stali w tak olbrzymich korkach – dodaje nasz czytelnik.

Tymczasem ratusz twierdzi, że nikt nie interweniował w tej sprawie. – Do tej pory nie docierały do nas sygnały o korkach na tej ulicy – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Lublin. – Nasi ludzie zbadają sprawę i postarają się rozwiązać problem.

Tymczasem, jak twierdzą władze Wólki, gminy graniczącej z feralnym skrzyżowaniem, wielokrotnie zwracały się do Lublina z apelem o rozwiązanie problemu. – Mieszkańcy naszej gminy z osiedla Borek, Łuszczowa czy Długiego codziennie stoją w tych korkach. Na razie nasze apele pozostały bez odzewu – mówi Erwin Gortat, wójt Wólki.

Kierowcy postulują, aby jak najszybciej skorzystać z metody stosowanej w wakacje. – W każdy weekend, dokładnie w piątek po południu, światła były wyłączane, pulsowały żółte. Od września działają bez przerwy i powodują paraliż na trasie. Skoro system sprawdził się w wakacje, to powinien działać przez cały rok, nie tylko na weekend. – Trzeba jednak pamiętać, że przy Kasprowicz działa Szkoła Podstawowa nr 48. Sporo dzieci korzysta z przejścia na skrzyżowaniu Kasprowicza – Turystyczna – podkreśla jednak wójt.

– Przeprowadzimy badania natężenia ruchu i cyklów sygnalizacji na tym skrzyżowaniu. Za kilka dni będziemy mogli powiedzieć coś więcej – dodaje rzecznik Mieczkowska-Czerniak.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubelak / 17 października 2011 o 18:15
0
Tak bulwersujecie się, że jeden na 1000 kierowców zatrzymałby się i przepuścił. Gdy nie było świateł na Kasprowicza, owszem, było trudniej wyjechać z Kasprowicza czy z Wólki z pod domu weselnego, ale większych problemów nie było(nie trzeba było stać 20min, tylko zawsze rano czy w godz. szczytu ktoś wpuścił a wieczorami ruch nie był tak duży, więc żeby polepszyć to trzeba było sygnalizację postawić. A nie lepiej dla tych dzieci( i bezpieczniej) byłoby zrobienie przejścia nad jezdnią? Wielokrotnie widziałem jak deb*** jeden z drugim na czerwonym niemalże po nogach pieszych jeszcze przejeżdżali. Ale lepiej pójść na łatwiznę, niż pomyśleć i zrobić coś raz a dobrze.

Druga sprawa, podobne artykuły i komentarze będą niedługo w związku z 3 maja-Solidarności i Prusa(to jest pewne).

Dojeżdżamy do ronda przy zamku-światła, ruszamy....zatrzymujemy się przy Nova-światła(dzisiaj miałem szczęście przejeżdżając obydwie sygnalizacje na zielonym)...kilkadziesiąt metrów dalej mamy kolejne światła na krzyżówce z Lubartowską....Mijamy skręt na ul. Wodopojną i ku zaskoczeniu kierowców...kolejne światła :? Czyli na odcinku nawet nie wiem czy 1km mamy 4 sygnalizatory i dostawią kilkadziesiąt metrów dalej 5 sygnalizator(czy nie za dużo? )-chociaż do tego momentu nie było na co narzekać, bo ruch w miarę płynnie szedł, dzięki temu odcinkowi do Paganiniego-Wieniawska, gdzie w miarę szybko poruszały się auta.

Znając życie, światła będą totalnie źle ustawione i będą tworzyć się korki większe niż dotychczas. Zgodzę się, że było tam bardzo niebezpieczne przejście dla pieszych, to nie podlega dyskusji. Ale czemu nie zrobić wiaduktu dla pieszych nad tym skrzyżowaniem? Myślę, że czas budowy i koszty byłyby podobne do zrobienia instalacji pod światła, samych świateł i przebudowy całego ruchu na tym odcinku(lub trochę wyższe), ale zdecydowanie udrożniłoby to ruch i w raz byłoby to bezpieczniejszym rozwiązaniem dla pieszych, bo mimo świateł nikt nie zagwarantuje, że każdy zatrzyma się na czerwonym świetle, a przy wiadukcie pieszy nie ma najmniejszego niebezpieczeństwa.

Co do Narutowicza fakt, tam też są potężne korki, ale nie oszukujmy się, to jest niemalże centrum miasta. Wjeżdżając na Krakowskie, nie mam pretensji, są tam korki itp, bo to jest centrum i każdej większym mieście europejskim centrum jest zakorkowane(chyba, że są przepisy ekologiczne i nie każdy samochód może wjechać).

Wybaczcie za długi komentarz, ale czasami mam wrażenie, że organizację wielu czynników życia miejskiego biorą się nieodpowiedni ludzie lub idzie się na łatwiznę

Pozdrawiam
Tak bulwersujecie się, że jeden na 1000 kierowców zatrzymałby się i przepuścił. Gdy nie było świateł na Kasprowicza, owszem, było trudniej wyjechać z Kasprowicza czy z Wólki z pod domu weselnego, ale większych problemów nie było(nie trzeba było stać 20min, tylko zawsze rano czy w godz. szczytu ktoś wpuścił a wieczorami ruch nie był tak duży, więc żeby polepszyć to trzeba było sygnalizację postawić. A nie lepiej dla tych dzieci( i bezpieczniej) byłoby zrobienie przejścia nad jezdnią? Wielokrotnie widziałem jak deb*** jeden z drugim na czerwon... rozwiń
Avatar
rr / 15 września 2011 o 08:16
0
Czy dzieci idą do szkoły na 6.30? chyba nie.
Często już przed 7 zaczyna się korkować.
Avatar
obserwer / 14 września 2011 o 22:18
0
twoja wypowiedź "hugo" świadczy tylko że wyrażając się pogardliwie o innych udowadniasz że jesteś prosty. Urząd Miasta ustawiając te światła zadbał o swoich mieszkańców a nie takich "przejezdnych" jak Ty. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to zachowaj je dla siebie albo wal z nimi wprost do swojego wójta, skądkolwiek dojeżdżasz. Pozdrawiam i proszę nie obrażaj więcej innych ludzi.
Avatar
Gość / 14 września 2011 o 22:11
0
[u]Do tej pory nie docierały do nas sygnały o korkach na tej ulicy – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Lublin. – Nasi ludzie zbadają sprawę i postarają się rozwiązać problem.[/u]
Nie ośmieszaj się kobieto.
Jak ona została rzecznkiem skoro nawet tego nie wie że UM zna sprawę doskonale?
Avatar
czyścioch / 14 września 2011 o 22:04
0
[quote name='kasia' timestamp='1316007129' post='533064']
A ciekawe co mają powiedzieć mieszkańcy usiłujący wyjechać z miejscowości z Wolki i skręcić w lewo!! jedynie światła to w jakikolwiek sposób umożliwiły w innym wypadku na tym skrzyżowaniu prowadzącym do Świdnika Dużego stało się 30 minut aby wyjechać w lewo do Lublina, bo żaden kierowca nie chciał nas wpuścić.
[/quote]
W ty smrodzie po staniu w korkach 15 min robi się niedobrze,a po co ci ludzie jeszcze tam mieszkają i chcą wjeżdżać chyba po świeże powietrze do lublina lub na wieś.WIOŚ kontroluje wody rzeki i inne czyste miejsca na wsiach,a tego smrodu z Hajdowa nie czuje.Ale trzeba być ŻELAZNYM aby to ściarpieć.
[quote name='kasia' timestamp='1316007129' post='533064']
A ciekawe co mają powiedzieć mieszkańcy usiłujący wyjechać z miejscowości z Wolki i skręcić w lewo!! jedynie światła to w jakikolwiek sposób umożliwiły w innym wypadku na tym skrzyżowaniu prowadzącym do Świdnika Dużego stało się 30 minut aby wyjechać w lewo do Lublina, bo żaden kierowca nie chciał nas wpuścić.
[/quote]
W ty smrodzie po staniu w korkach 15 min robi się niedobrze,a po co ci ludzie jeszcze tam mieszkają i chcą wjeżdżać ch... rozwiń
Avatar
hugo / 14 września 2011 o 17:59
0
ok, proszę Pani
Avatar
lublinianka / 14 września 2011 o 17:08
0
[quote name='hugo' timestamp='1316009998' post='533089']
tylko cip3czko zobacz ilu jest ludzi którzy jadą, a ilu jest tych co chcą przeprowadzić swojego gnojka do szkoły?!światła powinny być duuuużo dłuższe!i to w wielu miejscach lublina, częste zmiany to nic dobregonarx
[/quote]
Trochę kultury, ok?
Avatar
hugo / 14 września 2011 o 16:19
0
tylko cip3czko zobacz ilu jest ludzi którzy jadą, a ilu jest tych co chcą przeprowadzić swojego gnojka do szkoły?!
światła powinny być duuuużo dłuższe!
i to w wielu miejscach lublina, częste zmiany to nic dobrego

narx
Avatar
kasia / 14 września 2011 o 15:37
0
[quote name='lublinianka' timestamp='1315996711' post='532984']
Popieram w 100%! Jeden kierowca na tysiąc wykaże się odrobiną klasy i przepuści kogoś, gdy światła były wyłączone!
[/quote
Święta racja!!!!!!! W pełni się z tym zgadzam, jak światła były wyłączone to ani nie dało się wyjechać z kasprowicza, ani niestety nikt nie raczył nawet zwolnic!!
Avatar
kasia / 14 września 2011 o 15:32
0
A ciekawe co mają powiedzieć mieszkańcy usiłujący wyjechać z miejscowości z Wolki i skręcić w lewo!! jedynie światła to w jakikolwiek sposób umożliwiły w innym wypadku na tym skrzyżowaniu prowadzącym do Świdnika Dużego stało się 30 minut aby wyjechać w lewo do Lublina, bo żaden kierowca nie chciał nas wpuścić.
Avatar
lubelak / 17 października 2011 o 18:15
0
Tak bulwersujecie się, że jeden na 1000 kierowców zatrzymałby się i przepuścił. Gdy nie było świateł na Kasprowicza, owszem, było trudniej wyjechać z Kasprowicza czy z Wólki z pod domu weselnego, ale większych problemów nie było(nie trzeba było stać 20min, tylko zawsze rano czy w godz. szczytu ktoś wpuścił a wieczorami ruch nie był tak duży, więc żeby polepszyć to trzeba było sygnalizację postawić. A nie lepiej dla tych dzieci( i bezpieczniej) byłoby zrobienie przejścia nad jezdnią? Wielokrotnie widziałem jak deb*** jeden z drugim na czerwonym niemalże po nogach pieszych jeszcze przejeżdżali. Ale lepiej pójść na łatwiznę, niż pomyśleć i zrobić coś raz a dobrze.

Druga sprawa, podobne artykuły i komentarze będą niedługo w związku z 3 maja-Solidarności i Prusa(to jest pewne).

Dojeżdżamy do ronda przy zamku-światła, ruszamy....zatrzymujemy się przy Nova-światła(dzisiaj miałem szczęście przejeżdżając obydwie sygnalizacje na zielonym)...kilkadziesiąt metrów dalej mamy kolejne światła na krzyżówce z Lubartowską....Mijamy skręt na ul. Wodopojną i ku zaskoczeniu kierowców...kolejne światła :? Czyli na odcinku nawet nie wiem czy 1km mamy 4 sygnalizatory i dostawią kilkadziesiąt metrów dalej 5 sygnalizator(czy nie za dużo? )-chociaż do tego momentu nie było na co narzekać, bo ruch w miarę płynnie szedł, dzięki temu odcinkowi do Paganiniego-Wieniawska, gdzie w miarę szybko poruszały się auta.

Znając życie, światła będą totalnie źle ustawione i będą tworzyć się korki większe niż dotychczas. Zgodzę się, że było tam bardzo niebezpieczne przejście dla pieszych, to nie podlega dyskusji. Ale czemu nie zrobić wiaduktu dla pieszych nad tym skrzyżowaniem? Myślę, że czas budowy i koszty byłyby podobne do zrobienia instalacji pod światła, samych świateł i przebudowy całego ruchu na tym odcinku(lub trochę wyższe), ale zdecydowanie udrożniłoby to ruch i w raz byłoby to bezpieczniejszym rozwiązaniem dla pieszych, bo mimo świateł nikt nie zagwarantuje, że każdy zatrzyma się na czerwonym świetle, a przy wiadukcie pieszy nie ma najmniejszego niebezpieczeństwa.

Co do Narutowicza fakt, tam też są potężne korki, ale nie oszukujmy się, to jest niemalże centrum miasta. Wjeżdżając na Krakowskie, nie mam pretensji, są tam korki itp, bo to jest centrum i każdej większym mieście europejskim centrum jest zakorkowane(chyba, że są przepisy ekologiczne i nie każdy samochód może wjechać).

Wybaczcie za długi komentarz, ale czasami mam wrażenie, że organizację wielu czynników życia miejskiego biorą się nieodpowiedni ludzie lub idzie się na łatwiznę

Pozdrawiam
Tak bulwersujecie się, że jeden na 1000 kierowców zatrzymałby się i przepuścił. Gdy nie było świateł na Kasprowicza, owszem, było trudniej wyjechać z Kasprowicza czy z Wólki z pod domu weselnego, ale większych problemów nie było(nie trzeba było stać 20min, tylko zawsze rano czy w godz. szczytu ktoś wpuścił a wieczorami ruch nie był tak duży, więc żeby polepszyć to trzeba było sygnalizację postawić. A nie lepiej dla tych dzieci( i bezpieczniej) byłoby zrobienie przejścia nad jezdnią? Wielokrotnie widziałem jak deb*** jeden z drugim na czerwon... rozwiń
Avatar
rr / 15 września 2011 o 08:16
0
Czy dzieci idą do szkoły na 6.30? chyba nie.
Często już przed 7 zaczyna się korkować.
Avatar
obserwer / 14 września 2011 o 22:18
0
twoja wypowiedź "hugo" świadczy tylko że wyrażając się pogardliwie o innych udowadniasz że jesteś prosty. Urząd Miasta ustawiając te światła zadbał o swoich mieszkańców a nie takich "przejezdnych" jak Ty. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to zachowaj je dla siebie albo wal z nimi wprost do swojego wójta, skądkolwiek dojeżdżasz. Pozdrawiam i proszę nie obrażaj więcej innych ludzi.
Avatar
Gość / 14 września 2011 o 22:11
0
[u]Do tej pory nie docierały do nas sygnały o korkach na tej ulicy – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Lublin. – Nasi ludzie zbadają sprawę i postarają się rozwiązać problem.[/u]
Nie ośmieszaj się kobieto.
Jak ona została rzecznkiem skoro nawet tego nie wie że UM zna sprawę doskonale?
Avatar
czyścioch / 14 września 2011 o 22:04
0
[quote name='kasia' timestamp='1316007129' post='533064']
A ciekawe co mają powiedzieć mieszkańcy usiłujący wyjechać z miejscowości z Wolki i skręcić w lewo!! jedynie światła to w jakikolwiek sposób umożliwiły w innym wypadku na tym skrzyżowaniu prowadzącym do Świdnika Dużego stało się 30 minut aby wyjechać w lewo do Lublina, bo żaden kierowca nie chciał nas wpuścić.
[/quote]
W ty smrodzie po staniu w korkach 15 min robi się niedobrze,a po co ci ludzie jeszcze tam mieszkają i chcą wjeżdżać chyba po świeże powietrze do lublina lub na wieś.WIOŚ kontroluje wody rzeki i inne czyste miejsca na wsiach,a tego smrodu z Hajdowa nie czuje.Ale trzeba być ŻELAZNYM aby to ściarpieć.
[quote name='kasia' timestamp='1316007129' post='533064']
A ciekawe co mają powiedzieć mieszkańcy usiłujący wyjechać z miejscowości z Wolki i skręcić w lewo!! jedynie światła to w jakikolwiek sposób umożliwiły w innym wypadku na tym skrzyżowaniu prowadzącym do Świdnika Dużego stało się 30 minut aby wyjechać w lewo do Lublina, bo żaden kierowca nie chciał nas wpuścić.
[/quote]
W ty smrodzie po staniu w korkach 15 min robi się niedobrze,a po co ci ludzie jeszcze tam mieszkają i chcą wjeżdżać ch... rozwiń
Avatar
hugo / 14 września 2011 o 17:59
0
ok, proszę Pani
Avatar
lublinianka / 14 września 2011 o 17:08
0
[quote name='hugo' timestamp='1316009998' post='533089']
tylko cip3czko zobacz ilu jest ludzi którzy jadą, a ilu jest tych co chcą przeprowadzić swojego gnojka do szkoły?!światła powinny być duuuużo dłuższe!i to w wielu miejscach lublina, częste zmiany to nic dobregonarx
[/quote]
Trochę kultury, ok?
Avatar
hugo / 14 września 2011 o 16:19
0
tylko cip3czko zobacz ilu jest ludzi którzy jadą, a ilu jest tych co chcą przeprowadzić swojego gnojka do szkoły?!
światła powinny być duuuużo dłuższe!
i to w wielu miejscach lublina, częste zmiany to nic dobrego

narx
Avatar
kasia / 14 września 2011 o 15:37
0
[quote name='lublinianka' timestamp='1315996711' post='532984']
Popieram w 100%! Jeden kierowca na tysiąc wykaże się odrobiną klasy i przepuści kogoś, gdy światła były wyłączone!
[/quote
Święta racja!!!!!!! W pełni się z tym zgadzam, jak światła były wyłączone to ani nie dało się wyjechać z kasprowicza, ani niestety nikt nie raczył nawet zwolnic!!
Avatar
kasia / 14 września 2011 o 15:32
0
A ciekawe co mają powiedzieć mieszkańcy usiłujący wyjechać z miejscowości z Wolki i skręcić w lewo!! jedynie światła to w jakikolwiek sposób umożliwiły w innym wypadku na tym skrzyżowaniu prowadzącym do Świdnika Dużego stało się 30 minut aby wyjechać w lewo do Lublina, bo żaden kierowca nie chciał nas wpuścić.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 19 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 17 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 11 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 30 14

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!