Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 stycznia 2010 r.
19:11
Edytuj ten wpis

Pasażerowie czekali półtorej godziny na MPK. "Potraktowano nas jak bydło"

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 22 A A

Autobus miał odjechać o godz. 16.25, a o godz. 17.50 nadal go nie było. Pasażerowie pojechali do domu taksówkami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników, który w poniedziałkowe popołudnie na przystanku przy al. Kraśnickiej czekał na autobus podmiejskiej linii 78 kursującej do Zemborzyc.

– Normalnymi były opóźnienia około godzinne, ale w czasie silnych mrozów i zamieci – podkreśla pan Krzysztof i twierdzi, że MPK potraktowało pasażerów jak bydło.

Ludzie stojący na przystanku nie mogli się nawet dodzwonić do telefonicznej informacji. – Czy ten numer jest po to, żeby człowiek stał kolejne godziny w nadziei, że może autobus przyjedzie? Strach wejść gdzieś do sklepu obok, bo można nie zdążyć dobiec – dodaje nasz Czytelnik. Za taksówkę do domu zapłacił 36 zł.

Przewoźnik tłumaczy skandal awarią autobusu. – MPK bije się w piersi. Pozostaje mi tylko przeprosić naszego pasażera. Nie mieliśmy pojazdu zastępczego – przyznaje Weronika Opasiak, rzecznik spółki.

– Choć rozumiem, że nas to nie usprawiedliwia, tym bardziej, że autobus tej linii kursuje rzadko.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lidia / 11 kwietnia 2013 o 08:45
0
Podobnie jest na naszych autobusach PKS Grudziądz. Na trasie Brodnica - Wąbrzeźno jest maleńka wioska Dębowa Łąka. Godzina 8.13 jest godziną o której powinien przyjechać autobus na przystanek w Dębowej. I co się okazuje? Nie ma autobusu! A co ciekawe, najczęściej nie przyjeżdża wtedy, gdy temperatura nie spada poniżej 0 stopni. Gdy jest mróz o dziwo autobusy jeżdżą punktualnie.

Szkoda także, że na lokalnych PKS w Wąbrzeźnie nie ma kontaktu z dyżurnym ruchu. Niby tam jest okienko z napisem "DYŻURNY RUCHU" ale go tam nigdy nie ma. Żeby dowiedzieć się jakichkolwiek informacji o autobusach, trzeba mieć dobre oczy (do czytania informacji przy tzw. stanowiskach odjazdu) i szczęście, że tam napisana jest prawda. Dodatkowo można trafić na kierowcę, ale często oni sami nie wiedzą kiedy odjeżdża dany autobus (gdyż albo sami nie wiedzą albo po prostu wprowadzają ludzi w błąd). I od kogo można coś się dowiedzieć?

Wracając do Dębowej Łąki. W wakacje, autobusów jest o kilka mniej, i teraz jak w upały nie przyjedzie to co robić? Wracać do domu? Nie jechać do lekarza, na wizytę, na którą czekało się miesiące? Napisać skargę do głównej siedziby w Grudziądzu, która i tak nie zostanie rozpatrzona? Czy po prostu się powiesić?!
Podobnie jest na naszych autobusach PKS Grudziądz. Na trasie Brodnica - Wąbrzeźno jest maleńka wioska Dębowa Łąka. Godzina 8.13 jest godziną o której powinien przyjechać autobus na przystanek w Dębowej. I co się okazuje? Nie ma autobusu! A co ciekawe, najczęściej nie przyjeżdża wtedy, gdy temperatura nie spada poniżej 0 stopni. Gdy jest mróz o dziwo autobusy jeżdżą punktualnie.

Szkoda także, że na lokalnych PKS w Wąbrzeźnie nie ma kontaktu z dyżurnym ruchu. Niby tam jest okienko z napisem "DYŻURNY RUCHU" ale ... rozwiń
Avatar
m_lena / 14 stycznia 2010 o 09:26
0
Konopnicka napisał:
[size=6][color="#0000FF"]Poczytajcie sobie inne informacje a będziecie wiedzieć że przyczyną nie była awaria a wypadek i zablokowany przejazd koło kościoła w Konopnicy.Trochę kompetencji w zbieraniu informacji. [/color][/size]


Wypadek był, owszem, ale we wtorek, a artykuł dotyczy sytuacji z poniedziałku. I powodem faktycznie była awaria. Widziałam ten zepsuty autobus jak stał na początku trasy.

Też wtedy czekałam na ten feralny autobus, którego nie było...


Wypadek był, owszem, ale we wtorek, a artykuł dotyczy sytuacji z poniedziałku. I powodem faktycznie była awaria. Widziałam ten zepsuty autobus jak stał na początku trasy.

Też wtedy czekałam na ten feralny autobus, którego nie było... rozwiń
Avatar
Koooziia / 13 stycznia 2010 o 14:39
0
Ale 40-tki są bardziej doświadczone i czasami pewniejsze,bo po przekwitaniu.
Avatar
ujeżdżacz / 13 stycznia 2010 o 12:23
0
w matrixie napisał:
40-tka na Lipowej potrafi w normalny dzień w ogóle nie podjechać przez godzinę i MPK nic sobie z tego nie robi.
Jak pada śnieg to w tym chorym mieście 40-tka potrafi nie podjechać 90 minut!!

Dodam, że jak już podjedzie to jest ścisk jak w puszce sardynek i gdyby nie pani Krysia to nie byłoby gdzie palca wsadzić...



[color="#FF0000"][/color]To i dobrze, że 40-tki nie podjeżdżają! Ja czekam zawsze najwyżej na 18-stki!



[color="#FF0000"][/color]To i dobrze, że 40-tki nie podjeżdżają! Ja czekam zawsze najwyżej na 18-stki! rozwiń
Avatar
ANna / 13 stycznia 2010 o 11:54
0
Dziennik zamieścił dzis artykuł o ZPD/Trade w Świdniku, którego pracownicy nie dostali od listopada wypłat. Ten artykuł dotyczy MPK. co je łączy? Osoba Pana Lecha Pudło, i tam i w MPK tak wspaniale zarządza, że jego pomysły szokują lub złoszczą (np. sprawa podwyżek cen biletów MPK, obniżenie o połowę wypłat z ZPC robotnikom, bo przecież i tak mało mają, to mogą mieć jeszcze mniej), a on choć kwalifikacje ma nieszczególne obejmuje co rusz dochoowe stanowiska w co rusz to nowej firmie.....tylko ludzi żal i ich rodzin. Trzymajcie się Ludziska!
Avatar
Chłop Polski / 13 stycznia 2010 o 11:14
0
Moje bydełko stoi w stajence,-temperatura + 18*C. Piesek ma ocieploną budę i dwa razy w tygodniu wymienioną wściółkę,porusza się swobodnie po wygrodzonym terenie.Mam i 20 szt. kurek w kurniku gdzie rónież jeszcze nigdy nie zamarzła woda w poidle-dodatkowo pod wiatą wolną od śniegu, mają piasek i oczywiście korytka z karmą i zasuszoną latem pokrzywą-niosą się bez opamiętania.
WIDZISZ...... STEREOTYP POWIEDZENIA "JAK BYDŁO" SIĘ ZDEAKTUALIZOWAŁ ,ponieważ bydło czasami zasługuje na większy szacunek niż jego gospodarz.
Avatar
~Majka~ / 13 stycznia 2010 o 08:49
0
Wyobraźcie sobie, że parę lat temu przy 20-stopniowym mrozie wracaliśmy wieczorem z Kazimierza z pracy, nic nie jechało, puławski autobus MZK nr 12 spóźnił się pół godziny, zabrał nas na pętlę żebyśmy nie stali na mrozie a kierowca częstował chętnych gorącą herbatą z termosu!
Avatar
Konopnicka / 13 stycznia 2010 o 08:42
0
[size=6][color="#0000FF"]Poczytajcie sobie inne informacje a będziecie wiedzieć że przyczyną nie była awaria a wypadek i zablokowany przejazd koło kościoła w Konopnicy.Trochę kompetencji w zbieraniu informacji. [/color][/size]
Avatar
buudda / 13 stycznia 2010 o 08:11
0
Żadna nowość - ktoś pisał o 40stce, to samo ma miejsce na innych liniach.
Ja szczególnie to obserwuję na trasie linii 26.
I niech nikt mi nie wmawia, że są korki - bo się z tym liczę, ale jeśli przyjeżdżają w ciągu godziny na przystanek tylko dwa prywatne - po kolei - wg rozkładu, a nie ma ani jednego MPKa to chyba nie chodzi tu korki??

Wczoraj rano w ogóle wyjechała jakaś MPKowa 26. z zajezdni? Bo doczekałam się prywatnej - gdzie przed nią powinny być dwie państwowe!

Skandal po prostu.

Co do udzialania informacji - MPK jak widać nie jest od tego i ma to serdecznie gdzieś.
Do dziś nie uzyskałam odpowiedzi ani na moją skargę ani na prośbę o zaświadczenie, że MPK w konkretnym dniu spóźnił się ponad 30 minut i dlatego ja spóźniłam się do pracy.
Nikt na to nie reaguje - mają to w głębokim poważaniu.

Nawet nie raczą odpisać, że "tak, mamy panią w głębokim poważaniu i gówno nas obchodzi, że się pani spóźnia do pracy". Kierowca pewnie tego dnia też się spóźnił :]

Ciekawe czy ktoś za takie lekceważenie klienta i jego skarg zgłaszał sprawę do Sądu Administracyjnego? Bo podobono można - i osobę odpowiedzialną za odpisywanie klientom może czekać dyscyplinarka nawet.
Żadna nowość - ktoś pisał o 40stce, to samo ma miejsce na innych liniach.
Ja szczególnie to obserwuję na trasie linii 26.
I niech nikt mi nie wmawia, że są korki - bo się z tym liczę, ale jeśli przyjeżdżają w ciągu godziny na przystanek tylko dwa prywatne - po kolei - wg rozkładu, a nie ma ani jednego MPKa to chyba nie chodzi tu korki??

Wczoraj rano w ogóle wyjechała jakaś MPKowa 26. z zajezdni? Bo doczekałam się prywatnej - gdzie przed nią powinny być dwie państwowe!

Skandal po prostu.

rozwiń
Avatar
~nnn~ / 13 stycznia 2010 o 07:57
0
ToBi napisał:
A tak naprawde ten pasażer mógł pojechać z przesiadką i nie narzekać że wydał prawie 40 zł na taxi. Ludzie troche wyrozumiałości. Czasem jest awaria, czasem jakaś stłuczka, czasem tak jak teraz jest problem z jazdą przy takich warunkach. Może MPK najlepsze nie jest ale jak się robi z siebie panicza to odrazu do gazety się pisze. Może jeszcze na policje to zgłosił? Jak tak Ci źle z MPK to przecież nikt Ci paniczu nie broni jeździć własnym samochodem! Czy tak trudno zrozumieć i pojechać z przesiadką zamiast bić piane że musiałeś taxi jechać? Nikt Ci nie kazał brać taxi i nikt Ci za to nie odda...

akurat w przypadku tej linii nie ma takiej możliwości mądralo.

akurat w przypadku tej linii nie ma takiej możliwości mądralo. rozwiń
Avatar
Lidia / 11 kwietnia 2013 o 08:45
0
Podobnie jest na naszych autobusach PKS Grudziądz. Na trasie Brodnica - Wąbrzeźno jest maleńka wioska Dębowa Łąka. Godzina 8.13 jest godziną o której powinien przyjechać autobus na przystanek w Dębowej. I co się okazuje? Nie ma autobusu! A co ciekawe, najczęściej nie przyjeżdża wtedy, gdy temperatura nie spada poniżej 0 stopni. Gdy jest mróz o dziwo autobusy jeżdżą punktualnie.

Szkoda także, że na lokalnych PKS w Wąbrzeźnie nie ma kontaktu z dyżurnym ruchu. Niby tam jest okienko z napisem "DYŻURNY RUCHU" ale go tam nigdy nie ma. Żeby dowiedzieć się jakichkolwiek informacji o autobusach, trzeba mieć dobre oczy (do czytania informacji przy tzw. stanowiskach odjazdu) i szczęście, że tam napisana jest prawda. Dodatkowo można trafić na kierowcę, ale często oni sami nie wiedzą kiedy odjeżdża dany autobus (gdyż albo sami nie wiedzą albo po prostu wprowadzają ludzi w błąd). I od kogo można coś się dowiedzieć?

Wracając do Dębowej Łąki. W wakacje, autobusów jest o kilka mniej, i teraz jak w upały nie przyjedzie to co robić? Wracać do domu? Nie jechać do lekarza, na wizytę, na którą czekało się miesiące? Napisać skargę do głównej siedziby w Grudziądzu, która i tak nie zostanie rozpatrzona? Czy po prostu się powiesić?!
Podobnie jest na naszych autobusach PKS Grudziądz. Na trasie Brodnica - Wąbrzeźno jest maleńka wioska Dębowa Łąka. Godzina 8.13 jest godziną o której powinien przyjechać autobus na przystanek w Dębowej. I co się okazuje? Nie ma autobusu! A co ciekawe, najczęściej nie przyjeżdża wtedy, gdy temperatura nie spada poniżej 0 stopni. Gdy jest mróz o dziwo autobusy jeżdżą punktualnie.

Szkoda także, że na lokalnych PKS w Wąbrzeźnie nie ma kontaktu z dyżurnym ruchu. Niby tam jest okienko z napisem "DYŻURNY RUCHU" ale ... rozwiń
Avatar
m_lena / 14 stycznia 2010 o 09:26
0
Konopnicka napisał:
[size=6][color="#0000FF"]Poczytajcie sobie inne informacje a będziecie wiedzieć że przyczyną nie była awaria a wypadek i zablokowany przejazd koło kościoła w Konopnicy.Trochę kompetencji w zbieraniu informacji. [/color][/size]


Wypadek był, owszem, ale we wtorek, a artykuł dotyczy sytuacji z poniedziałku. I powodem faktycznie była awaria. Widziałam ten zepsuty autobus jak stał na początku trasy.

Też wtedy czekałam na ten feralny autobus, którego nie było...


Wypadek był, owszem, ale we wtorek, a artykuł dotyczy sytuacji z poniedziałku. I powodem faktycznie była awaria. Widziałam ten zepsuty autobus jak stał na początku trasy.

Też wtedy czekałam na ten feralny autobus, którego nie było... rozwiń
Avatar
Koooziia / 13 stycznia 2010 o 14:39
0
Ale 40-tki są bardziej doświadczone i czasami pewniejsze,bo po przekwitaniu.
Avatar
ujeżdżacz / 13 stycznia 2010 o 12:23
0
w matrixie napisał:
40-tka na Lipowej potrafi w normalny dzień w ogóle nie podjechać przez godzinę i MPK nic sobie z tego nie robi.
Jak pada śnieg to w tym chorym mieście 40-tka potrafi nie podjechać 90 minut!!

Dodam, że jak już podjedzie to jest ścisk jak w puszce sardynek i gdyby nie pani Krysia to nie byłoby gdzie palca wsadzić...



[color="#FF0000"][/color]To i dobrze, że 40-tki nie podjeżdżają! Ja czekam zawsze najwyżej na 18-stki!



[color="#FF0000"][/color]To i dobrze, że 40-tki nie podjeżdżają! Ja czekam zawsze najwyżej na 18-stki! rozwiń
Avatar
ANna / 13 stycznia 2010 o 11:54
0
Dziennik zamieścił dzis artykuł o ZPD/Trade w Świdniku, którego pracownicy nie dostali od listopada wypłat. Ten artykuł dotyczy MPK. co je łączy? Osoba Pana Lecha Pudło, i tam i w MPK tak wspaniale zarządza, że jego pomysły szokują lub złoszczą (np. sprawa podwyżek cen biletów MPK, obniżenie o połowę wypłat z ZPC robotnikom, bo przecież i tak mało mają, to mogą mieć jeszcze mniej), a on choć kwalifikacje ma nieszczególne obejmuje co rusz dochoowe stanowiska w co rusz to nowej firmie.....tylko ludzi żal i ich rodzin. Trzymajcie się Ludziska!
Avatar
Chłop Polski / 13 stycznia 2010 o 11:14
0
Moje bydełko stoi w stajence,-temperatura + 18*C. Piesek ma ocieploną budę i dwa razy w tygodniu wymienioną wściółkę,porusza się swobodnie po wygrodzonym terenie.Mam i 20 szt. kurek w kurniku gdzie rónież jeszcze nigdy nie zamarzła woda w poidle-dodatkowo pod wiatą wolną od śniegu, mają piasek i oczywiście korytka z karmą i zasuszoną latem pokrzywą-niosą się bez opamiętania.
WIDZISZ...... STEREOTYP POWIEDZENIA "JAK BYDŁO" SIĘ ZDEAKTUALIZOWAŁ ,ponieważ bydło czasami zasługuje na większy szacunek niż jego gospodarz.
Avatar
~Majka~ / 13 stycznia 2010 o 08:49
0
Wyobraźcie sobie, że parę lat temu przy 20-stopniowym mrozie wracaliśmy wieczorem z Kazimierza z pracy, nic nie jechało, puławski autobus MZK nr 12 spóźnił się pół godziny, zabrał nas na pętlę żebyśmy nie stali na mrozie a kierowca częstował chętnych gorącą herbatą z termosu!
Avatar
Konopnicka / 13 stycznia 2010 o 08:42
0
[size=6][color="#0000FF"]Poczytajcie sobie inne informacje a będziecie wiedzieć że przyczyną nie była awaria a wypadek i zablokowany przejazd koło kościoła w Konopnicy.Trochę kompetencji w zbieraniu informacji. [/color][/size]
Avatar
buudda / 13 stycznia 2010 o 08:11
0
Żadna nowość - ktoś pisał o 40stce, to samo ma miejsce na innych liniach.
Ja szczególnie to obserwuję na trasie linii 26.
I niech nikt mi nie wmawia, że są korki - bo się z tym liczę, ale jeśli przyjeżdżają w ciągu godziny na przystanek tylko dwa prywatne - po kolei - wg rozkładu, a nie ma ani jednego MPKa to chyba nie chodzi tu korki??

Wczoraj rano w ogóle wyjechała jakaś MPKowa 26. z zajezdni? Bo doczekałam się prywatnej - gdzie przed nią powinny być dwie państwowe!

Skandal po prostu.

Co do udzialania informacji - MPK jak widać nie jest od tego i ma to serdecznie gdzieś.
Do dziś nie uzyskałam odpowiedzi ani na moją skargę ani na prośbę o zaświadczenie, że MPK w konkretnym dniu spóźnił się ponad 30 minut i dlatego ja spóźniłam się do pracy.
Nikt na to nie reaguje - mają to w głębokim poważaniu.

Nawet nie raczą odpisać, że "tak, mamy panią w głębokim poważaniu i gówno nas obchodzi, że się pani spóźnia do pracy". Kierowca pewnie tego dnia też się spóźnił :]

Ciekawe czy ktoś za takie lekceważenie klienta i jego skarg zgłaszał sprawę do Sądu Administracyjnego? Bo podobono można - i osobę odpowiedzialną za odpisywanie klientom może czekać dyscyplinarka nawet.
Żadna nowość - ktoś pisał o 40stce, to samo ma miejsce na innych liniach.
Ja szczególnie to obserwuję na trasie linii 26.
I niech nikt mi nie wmawia, że są korki - bo się z tym liczę, ale jeśli przyjeżdżają w ciągu godziny na przystanek tylko dwa prywatne - po kolei - wg rozkładu, a nie ma ani jednego MPKa to chyba nie chodzi tu korki??

Wczoraj rano w ogóle wyjechała jakaś MPKowa 26. z zajezdni? Bo doczekałam się prywatnej - gdzie przed nią powinny być dwie państwowe!

Skandal po prostu.

rozwiń
Avatar
~nnn~ / 13 stycznia 2010 o 07:57
0
ToBi napisał:
A tak naprawde ten pasażer mógł pojechać z przesiadką i nie narzekać że wydał prawie 40 zł na taxi. Ludzie troche wyrozumiałości. Czasem jest awaria, czasem jakaś stłuczka, czasem tak jak teraz jest problem z jazdą przy takich warunkach. Może MPK najlepsze nie jest ale jak się robi z siebie panicza to odrazu do gazety się pisze. Może jeszcze na policje to zgłosił? Jak tak Ci źle z MPK to przecież nikt Ci paniczu nie broni jeździć własnym samochodem! Czy tak trudno zrozumieć i pojechać z przesiadką zamiast bić piane że musiałeś taxi jechać? Nikt Ci nie kazał brać taxi i nikt Ci za to nie odda...

akurat w przypadku tej linii nie ma takiej możliwości mądralo.

akurat w przypadku tej linii nie ma takiej możliwości mądralo. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 0

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 2 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 2 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 8 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 20 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 4 4

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 10

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!