Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 czerwca 2013 r.
11:58
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca wyprzedzał samochody, dwie osoby ranne

Autor: Zdjęcie autora łm
0 30 A A
Wypadek w Zemborzycach Tereszyńskich (lublin112.pl)
Wypadek w Zemborzycach Tereszyńskich (lublin112.pl)

Do groźnego wypadku doszło po godz. 10 w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina. Dwie osoby są ranne. Sprawca był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Według wstępnych ustaleń policji kierowca opla vectra wyprzedzał kolumnę aut. Nie zauważył seata toledo skręcającego w lewo na posesję. Dwie osoby, z obu samochodów, trafiły do szpitala.

Droga jest zablokowana. Kierujący vectrą był pod wpływem alkoholu. Miał 1,14 promila.

Więcej zdjęć na www.lublin112.pl

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
catholic / 19 czerwca 2013 o 00:40
0

Uczestników wypadku lub ich rodzinę i znajomych prosze o pilny kontakt. Mój mejl: d.madejski@o2.pl. Z góry dziękuję!

Madejski,spieprzaj ze swoimi ofertami odszkodowawczymi hieno 50%!!!!!!!!

Avatar
To Ja... / 16 czerwca 2013 o 14:11
0

Zacząłem dyskusję to może ją zakończę... Widać wielu mistrzów kierownicy umie wyzywać kogo popadnie i każdy z nich zna się na przepisach jak mało kto. Mój komentarz wziął się stąd bo MIAŁEM TAKI WYPADEK. Byłem kilka lat młodszy, samochód służbowy, pośpiech, trochę siana we łbie. Pod Radomiem wyprzedzałem kolumnę samochodów (ok. 7). Ograniczenie do 90, przerywana linia. Pech chciał że przedostatni okazał się bus który skręcał na posesję. Miałem około 90 na liczniku i przeciąłem go wpół. Jeszcze przez godzinę po wypadku byłem przekonany, że to moja wina. Dopiero później policjanci wytłumaczyli mi, że zawinił kierowca busa. Najważniejsze, że nic poważnego się nie stało. Promili u kierowcy nie tłumaczy nic jak też każda sytuacja drogowa jest inna. Najbardziej śmieszą mnie mentorzy wyzywający od deb***i którzy robią w roku pewnie mniej km niż ja w tydzień ;)

Zgadzam się z Tobą... Właśnie napisałeś to co cały czas próbuje wytłumaczyć że wina leży po stronie kierowcy Seata gdyż to on nie upewnił się czy może skręcić w lewo (zmienić pas ruchu). Ale tak jak napisałeś większość uważa że jak ma dokumenta (prawo jazdy) w kieszeni i zna przepisy ruchu drogowego a jak się okazuje nie mają o tym pojęcia... Pozdrawiam 

Zgadzam się z Tobą... Właśnie napisałeś to co cały czas próbuje wytłumaczyć że wina leży po stronie kierowcy Seata gdyż to on nie upewnił się czy może skręcić w lewo (zmienić pas ruchu). Ale tak jak napisałeś większość uważa że jak ma dokumenta (prawo jazdy) w kieszeni i zna przepisy ruchu drogowego a jak się okazuje nie mają o tym pojęcia... Pozdrawiam 

rozwiń
Avatar
lolo / 16 czerwca 2013 o 12:35
0

Zacząłem dyskusję to może ją zakończę... Widać wielu mistrzów kierownicy umie wyzywać kogo popadnie i każdy z nich zna się na przepisach jak mało kto. Mój komentarz wziął się stąd bo MIAŁEM TAKI WYPADEK. Byłem kilka lat młodszy, samochód służbowy, pośpiech, trochę siana we łbie. Pod Radomiem wyprzedzałem kolumnę samochodów (ok. 7). Ograniczenie do 90, przerywana linia. Pech chciał że przedostatni okazał się bus który skręcał na posesję. Miałem około 90 na liczniku i przeciąłem go wpół. Jeszcze przez godzinę po wypadku byłem przekonany, że to moja wina. Dopiero później policjanci wytłumaczyli mi, że zawinił kierowca busa. Najważniejsze, że nic poważnego się nie stało. Promili u kierowcy nie tłumaczy nic jak też każda sytuacja drogowa jest inna. Najbardziej śmieszą mnie mentorzy wyzywający od deb***i którzy robią w roku pewnie mniej km niż ja w tydzień ;)

Zacząłem dyskusję to może ją zakończę... Widać wielu mistrzów kierownicy umie wyzywać kogo popadnie i każdy z nich zna się na przepisach jak mało kto. Mój komentarz wziął się stąd bo MIAŁEM TAKI WYPADEK. Byłem kilka lat młodszy, samochód służbowy, pośpiech, trochę siana we łbie. Pod Radomiem wyprzedzałem kolumnę samochodów (ok. 7). Ograniczenie do 90, przerywana linia. Pech chciał że przedostatni okazał się bus który skręcał na posesję. Miałem około 90 na liczniku i przeciąłem go wpół. Jeszcze przez godzinę po wypadku byłem przekonany, że... rozwiń

Avatar
Nowy... / 16 czerwca 2013 o 09:13
0

Seat na pewno dał wcześniej kierunek i zwolnił - czyli zachował ostrożność przy skręcie w LEWO- można wywnioskować z tego, że zaczęła się tworzyć kolumna. Z racji, że skręcał w lewo to dostał w drzwi KIEROWCY, a nie pasażera. I moim zdaniem w tym miejscu kończy się odpowiedzialność Seata- on zachował ostrożność, a ustąpienie pojazdom na przeciwnym pasie ruchu raczej dotyczy jadących z NAPRZECIWKA, a nie wyprzedzających skręcającego. Jak można mieć wątpliwość w ogóle. Bo to chyba nie była uprzywilejowana Vectra na sygnale? :P

Gdybanie... Po pierwsze przy samym włączeniu kierunkowskazu nie można mówić o zachowaniu ostrożności... Po drugnie skąd wiesz że tworzeniem kolumny było sygnalizowanie skrętu Seata bo jeśli nie jechał nikt z naprzeciwka to po co się zatrzymywał na skrzyżowaniu. Może poprostu jechało kilka samochodów jeden za drugim w tym samym kierunku. Wiadomo że jak skręcał w lewo to uderzenie było od strony kierowcy. Po trzecie nie wiem jak było ale jak kierowca wyprzedzał kilka samochodów to już wcześniej musiał być na pasie ruchu do jazdy z przeciwka i tu kierowca Seata powienien go widzieć w lusterku i nie powienien skręcać... Ludzie patrzmy w lusterka bo tu właśnie moje zdanie jest takie że to kierowca Seata nie upewnił się że może skręcić w lewo i czy nikt go nie wyprzedza... I nie prawdą jest że "ustąpienie pojazdom na przeciwnym pasie ruchu raczej dotyczy jadących z NAPRZECIWKA, a nie wyprzedzających skręcającego" bo jak gościo był na pasie do jazdy z naprzeciwka to zajmował ten pasi i kierowca seata powinien go przepuścić...Każdy pisze że kierowca seata jak skręcał to musiał włączyć kierunkowskaz a skąd wiecie że kierowca Vectry nie włączył kierunkowskazu wcześniej jak rozpoczął manewr wyprzedzania kilku pojazdów... Karygodne że był pijany ale wydaje mi się że zawinienie leży po stronie kierowcy Seata... I proszę nie pisać że bronię pijanych kierowców bo gościo za jazdę po pijaku powinien dostać surową karę. Jeszcze jedno nie obrażajcie się na forum, wypowiedzieć się każdemu wolno. Pozdrawiam...

Gdybanie... Po pierwsze przy samym włączeniu kierunkowskazu nie można mówić o zachowaniu ostrożności... Po drugnie skąd wiesz że tworzeniem kolumny było sygnalizowanie skrętu Seata bo jeśli nie jechał nikt z naprzeciwka to po co się zatrzymywał na skrzyżowaniu. Może poprostu jechało kilka samochodów jeden za drugim w tym samym kierunku. Wiadomo że jak skręcał w lewo to uderzenie było od strony kierowcy. Po trzecie nie wiem jak było ale jak kierowca wyprzedzał kilka samochodów to już wcześniej musiał być na pasie ruchu d... rozwiń

Avatar
www.calawiochaoplakocha / 16 czerwca 2013 o 08:33
0

OPEL VECTRA I WSZYSTKO JASNE CIEKAWE CZY Z BAGAŻNIKA SŁODKA WODA SIĘ NIE WYLAŁA !?

Avatar
Dani / 16 czerwca 2013 o 01:26
0
Jak przed mówca .
Dla nie do informowanych
Dwa auta mogły zwolnić i zobaczyć ze seat skręca ale pijana k.... z vectry sie spieszyla
A teraz masz zagadkę i gdybanie ciekawe jak by kogoś to spotkało to tak by bronił pijak
Avatar
Madh / 16 czerwca 2013 o 00:47
0
Seat na pewno dał wcześniej kierunek i zwolnił - czyli zachował ostrożność przy skręcie w LEWO- można wywnioskować z tego, że zaczęła się tworzyć kolumna. Z racji, że skręcał w lewo to dostał w drzwi KIEROWCY, a nie pasażera. I moim zdaniem w tym miejscu kończy się odpowiedzialność Seata- on zachował ostrożność, a ustąpienie pojazdom na przeciwnym pasie ruchu raczej dotyczy jadących z NAPRZECIWKA, a nie wyprzedzających skręcającego. Jak można mieć wątpliwość w ogóle. Bo to chyba nie była uprzywilejowana Vectra na sygnale? :p
Avatar
kierownica / 15 czerwca 2013 o 23:48
0

Gdyby nie promile kierowcy Vectry wina leżałaby po stronie kierowcy Toledo ponieważ nie upewnił się przed skrętem czy nie jest wyprzedzany.

????????? a od kiedy to można wyprzedzać auto, które wykonuje manewr skrętu???????? Ty tak robisz? jeśli tak, to gratuluję............ coraz mniej dziwią mnie doniesienia o wypadkach skoro tacy idioci siadają za kierownicę i bawią się w kierowców....... żal tylko, że jadący prawidłowo ponoszą konsekwencje czynów takich niedouczonych kierowców z prawem jazdy kupionym za mleko, jaja czy prosiaka.......... ech....

????????? a od kiedy to można wyprzedzać auto, które wykonuje manewr skrętu???????? Ty tak robisz? jeśli tak, to gratuluję............ coraz mniej dziwią mnie doniesienia o wypadkach skoro tacy idioci siadają za kierownicę i bawią się w kierowców....... żal tylko, że jadący prawidłowo ponoszą konsekwencje czynów takich niedouczonych kierowców z prawem jazdy kupionym za mleko, jaja czy prosiaka.......... ech....

rozwiń
Avatar
Muka / 15 czerwca 2013 o 23:24
0

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że ten pijany bandyta przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.

Avatar
jj / 15 czerwca 2013 o 20:57
0

Dodatkowo ta ulica ma ograniczenie do 50 km to chyba logiczne ze oba auta nie były by tak zmasakrowane o ile kierowca z tyłu przestrzegałby tej prędkości. Gdyby ten "pijak" nie jechał autem to nie doszło by do żadnego wypadku. Należy mu sie kara przynajmniej 10 lat zeby przemyślał czy warto na dugi raz jeżdzic samochodem po zaledwie " dwóch piwkach". Człowieku pijesz nie jedź!!

Tam nie ma ograniczenia do 50. Tam można 90km/h.

Avatar
catholic / 19 czerwca 2013 o 00:40
0

Uczestników wypadku lub ich rodzinę i znajomych prosze o pilny kontakt. Mój mejl: d.madejski@o2.pl. Z góry dziękuję!

Madejski,spieprzaj ze swoimi ofertami odszkodowawczymi hieno 50%!!!!!!!!

Avatar
To Ja... / 16 czerwca 2013 o 14:11
0

Zacząłem dyskusję to może ją zakończę... Widać wielu mistrzów kierownicy umie wyzywać kogo popadnie i każdy z nich zna się na przepisach jak mało kto. Mój komentarz wziął się stąd bo MIAŁEM TAKI WYPADEK. Byłem kilka lat młodszy, samochód służbowy, pośpiech, trochę siana we łbie. Pod Radomiem wyprzedzałem kolumnę samochodów (ok. 7). Ograniczenie do 90, przerywana linia. Pech chciał że przedostatni okazał się bus który skręcał na posesję. Miałem około 90 na liczniku i przeciąłem go wpół. Jeszcze przez godzinę po wypadku byłem przekonany, że to moja wina. Dopiero później policjanci wytłumaczyli mi, że zawinił kierowca busa. Najważniejsze, że nic poważnego się nie stało. Promili u kierowcy nie tłumaczy nic jak też każda sytuacja drogowa jest inna. Najbardziej śmieszą mnie mentorzy wyzywający od deb***i którzy robią w roku pewnie mniej km niż ja w tydzień ;)

Zgadzam się z Tobą... Właśnie napisałeś to co cały czas próbuje wytłumaczyć że wina leży po stronie kierowcy Seata gdyż to on nie upewnił się czy może skręcić w lewo (zmienić pas ruchu). Ale tak jak napisałeś większość uważa że jak ma dokumenta (prawo jazdy) w kieszeni i zna przepisy ruchu drogowego a jak się okazuje nie mają o tym pojęcia... Pozdrawiam 

Zgadzam się z Tobą... Właśnie napisałeś to co cały czas próbuje wytłumaczyć że wina leży po stronie kierowcy Seata gdyż to on nie upewnił się czy może skręcić w lewo (zmienić pas ruchu). Ale tak jak napisałeś większość uważa że jak ma dokumenta (prawo jazdy) w kieszeni i zna przepisy ruchu drogowego a jak się okazuje nie mają o tym pojęcia... Pozdrawiam 

rozwiń
Avatar
lolo / 16 czerwca 2013 o 12:35
0

Zacząłem dyskusję to może ją zakończę... Widać wielu mistrzów kierownicy umie wyzywać kogo popadnie i każdy z nich zna się na przepisach jak mało kto. Mój komentarz wziął się stąd bo MIAŁEM TAKI WYPADEK. Byłem kilka lat młodszy, samochód służbowy, pośpiech, trochę siana we łbie. Pod Radomiem wyprzedzałem kolumnę samochodów (ok. 7). Ograniczenie do 90, przerywana linia. Pech chciał że przedostatni okazał się bus który skręcał na posesję. Miałem około 90 na liczniku i przeciąłem go wpół. Jeszcze przez godzinę po wypadku byłem przekonany, że to moja wina. Dopiero później policjanci wytłumaczyli mi, że zawinił kierowca busa. Najważniejsze, że nic poważnego się nie stało. Promili u kierowcy nie tłumaczy nic jak też każda sytuacja drogowa jest inna. Najbardziej śmieszą mnie mentorzy wyzywający od deb***i którzy robią w roku pewnie mniej km niż ja w tydzień ;)

Zacząłem dyskusję to może ją zakończę... Widać wielu mistrzów kierownicy umie wyzywać kogo popadnie i każdy z nich zna się na przepisach jak mało kto. Mój komentarz wziął się stąd bo MIAŁEM TAKI WYPADEK. Byłem kilka lat młodszy, samochód służbowy, pośpiech, trochę siana we łbie. Pod Radomiem wyprzedzałem kolumnę samochodów (ok. 7). Ograniczenie do 90, przerywana linia. Pech chciał że przedostatni okazał się bus który skręcał na posesję. Miałem około 90 na liczniku i przeciąłem go wpół. Jeszcze przez godzinę po wypadku byłem przekonany, że... rozwiń

Avatar
Nowy... / 16 czerwca 2013 o 09:13
0

Seat na pewno dał wcześniej kierunek i zwolnił - czyli zachował ostrożność przy skręcie w LEWO- można wywnioskować z tego, że zaczęła się tworzyć kolumna. Z racji, że skręcał w lewo to dostał w drzwi KIEROWCY, a nie pasażera. I moim zdaniem w tym miejscu kończy się odpowiedzialność Seata- on zachował ostrożność, a ustąpienie pojazdom na przeciwnym pasie ruchu raczej dotyczy jadących z NAPRZECIWKA, a nie wyprzedzających skręcającego. Jak można mieć wątpliwość w ogóle. Bo to chyba nie była uprzywilejowana Vectra na sygnale? :P

Gdybanie... Po pierwsze przy samym włączeniu kierunkowskazu nie można mówić o zachowaniu ostrożności... Po drugnie skąd wiesz że tworzeniem kolumny było sygnalizowanie skrętu Seata bo jeśli nie jechał nikt z naprzeciwka to po co się zatrzymywał na skrzyżowaniu. Może poprostu jechało kilka samochodów jeden za drugim w tym samym kierunku. Wiadomo że jak skręcał w lewo to uderzenie było od strony kierowcy. Po trzecie nie wiem jak było ale jak kierowca wyprzedzał kilka samochodów to już wcześniej musiał być na pasie ruchu do jazdy z przeciwka i tu kierowca Seata powienien go widzieć w lusterku i nie powienien skręcać... Ludzie patrzmy w lusterka bo tu właśnie moje zdanie jest takie że to kierowca Seata nie upewnił się że może skręcić w lewo i czy nikt go nie wyprzedza... I nie prawdą jest że "ustąpienie pojazdom na przeciwnym pasie ruchu raczej dotyczy jadących z NAPRZECIWKA, a nie wyprzedzających skręcającego" bo jak gościo był na pasie do jazdy z naprzeciwka to zajmował ten pasi i kierowca seata powinien go przepuścić...Każdy pisze że kierowca seata jak skręcał to musiał włączyć kierunkowskaz a skąd wiecie że kierowca Vectry nie włączył kierunkowskazu wcześniej jak rozpoczął manewr wyprzedzania kilku pojazdów... Karygodne że był pijany ale wydaje mi się że zawinienie leży po stronie kierowcy Seata... I proszę nie pisać że bronię pijanych kierowców bo gościo za jazdę po pijaku powinien dostać surową karę. Jeszcze jedno nie obrażajcie się na forum, wypowiedzieć się każdemu wolno. Pozdrawiam...

Gdybanie... Po pierwsze przy samym włączeniu kierunkowskazu nie można mówić o zachowaniu ostrożności... Po drugnie skąd wiesz że tworzeniem kolumny było sygnalizowanie skrętu Seata bo jeśli nie jechał nikt z naprzeciwka to po co się zatrzymywał na skrzyżowaniu. Może poprostu jechało kilka samochodów jeden za drugim w tym samym kierunku. Wiadomo że jak skręcał w lewo to uderzenie było od strony kierowcy. Po trzecie nie wiem jak było ale jak kierowca wyprzedzał kilka samochodów to już wcześniej musiał być na pasie ruchu d... rozwiń

Avatar
www.calawiochaoplakocha / 16 czerwca 2013 o 08:33
0

OPEL VECTRA I WSZYSTKO JASNE CIEKAWE CZY Z BAGAŻNIKA SŁODKA WODA SIĘ NIE WYLAŁA !?

Avatar
Dani / 16 czerwca 2013 o 01:26
0
Jak przed mówca .
Dla nie do informowanych
Dwa auta mogły zwolnić i zobaczyć ze seat skręca ale pijana k.... z vectry sie spieszyla
A teraz masz zagadkę i gdybanie ciekawe jak by kogoś to spotkało to tak by bronił pijak
Avatar
Madh / 16 czerwca 2013 o 00:47
0
Seat na pewno dał wcześniej kierunek i zwolnił - czyli zachował ostrożność przy skręcie w LEWO- można wywnioskować z tego, że zaczęła się tworzyć kolumna. Z racji, że skręcał w lewo to dostał w drzwi KIEROWCY, a nie pasażera. I moim zdaniem w tym miejscu kończy się odpowiedzialność Seata- on zachował ostrożność, a ustąpienie pojazdom na przeciwnym pasie ruchu raczej dotyczy jadących z NAPRZECIWKA, a nie wyprzedzających skręcającego. Jak można mieć wątpliwość w ogóle. Bo to chyba nie była uprzywilejowana Vectra na sygnale? :p
Avatar
kierownica / 15 czerwca 2013 o 23:48
0

Gdyby nie promile kierowcy Vectry wina leżałaby po stronie kierowcy Toledo ponieważ nie upewnił się przed skrętem czy nie jest wyprzedzany.

????????? a od kiedy to można wyprzedzać auto, które wykonuje manewr skrętu???????? Ty tak robisz? jeśli tak, to gratuluję............ coraz mniej dziwią mnie doniesienia o wypadkach skoro tacy idioci siadają za kierownicę i bawią się w kierowców....... żal tylko, że jadący prawidłowo ponoszą konsekwencje czynów takich niedouczonych kierowców z prawem jazdy kupionym za mleko, jaja czy prosiaka.......... ech....

????????? a od kiedy to można wyprzedzać auto, które wykonuje manewr skrętu???????? Ty tak robisz? jeśli tak, to gratuluję............ coraz mniej dziwią mnie doniesienia o wypadkach skoro tacy idioci siadają za kierownicę i bawią się w kierowców....... żal tylko, że jadący prawidłowo ponoszą konsekwencje czynów takich niedouczonych kierowców z prawem jazdy kupionym za mleko, jaja czy prosiaka.......... ech....

rozwiń
Avatar
Muka / 15 czerwca 2013 o 23:24
0

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że ten pijany bandyta przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.

Avatar
jj / 15 czerwca 2013 o 20:57
0

Dodatkowo ta ulica ma ograniczenie do 50 km to chyba logiczne ze oba auta nie były by tak zmasakrowane o ile kierowca z tyłu przestrzegałby tej prędkości. Gdyby ten "pijak" nie jechał autem to nie doszło by do żadnego wypadku. Należy mu sie kara przynajmniej 10 lat zeby przemyślał czy warto na dugi raz jeżdzic samochodem po zaledwie " dwóch piwkach". Człowieku pijesz nie jedź!!

Tam nie ma ograniczenia do 50. Tam można 90km/h.

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 0 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 0

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 7 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 3

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 31 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 90 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 38 17

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!