Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 lutego 2010 r.
16:11
Edytuj ten wpis

Pikietowali przeciwko Banderze (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (rp lew)
0 79 A A

- Protestujemy przeciwko haniebnym działaniom prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki, który przyznał tytuł Bohatera Ukrainy Stepanowi Banderze – mówili ludzie zebrani dziś na wiecach w Lublinie i Zamościu. Do protestu zachęcał m. in. ks. Isakowicz-Zaleski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 79

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość-2 / 8 lutego 2010 r. o 21:24
0
Gość napisał:
gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !

Oj, robaczku, robaczku, cóż Ci ten Gość zawinił, że wykazał się znajomością tematu i umiejętnością prowadzenia dyskursu?
Avatar
Kilimandzaro / 8 lutego 2010 r. o 21:02
0
historyk2 napisał:
Czemu się wściekasz? Gość tylko zastosował do twoich wypowiedzi tzw. "skalę Tischnera", służącą do mierzenia rodzaju prawdy w danej wypowiedzi, wymyśloną przez słynnego Księdza Profesora z Podhala (niestety, już świętej pamięci).

No właśnie gdyby troszku więcej czytał literaturki a nie skupiał się na tzw. niezależnej (narodowo-socjalistycznej) to by słów ks. Tischnera nigdy nie uznał za obrazę moralności. Ale ma plus, bo był jednym z 15 pikietujących przed konsulatem. Więc chęci pozytywnego działania jeszcze w nim są.
Może z niego jeszcze ludzie wyrosną, tylko trzeba jeszcze nad nim popracować.

No właśnie gdyby troszku więcej czytał literaturki a nie skupiał się na tzw. niezależnej (narodowo-socjalistycznej) to by słów ks. Tischnera nigdy nie uznał za obrazę moralności. Ale ma plus, bo był jednym z 15 pikietujących przed konsulatem. Więc chęci pozytywnego działania jeszcze w nim są.
Może z niego jeszcze ludzie wyrosną, tylko trzeba jeszcze nad nim popracować. rozwiń
Avatar
historyk2 / 8 lutego 2010 r. o 19:14
0
Gość napisał:
gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !


Czemu się wściekasz? Gość tylko zastosował do twoich wypowiedzi tzw. "skalę Tischnera", służącą do mierzenia rodzaju prawdy w danej wypowiedzi, wymyśloną przez słynnego Księdza Profesora z Podhala (niestety, już świętej pamięci).
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 19:10
0
Gość napisał:
gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !


I tak ci w wyzwiskach nie dorównam - to nie ja pierwszy zacząłem pisać o głupocie, kretynach, kołchoźnikach...
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 17:16
0
Gość napisał:
W twoim wykonaniu jest to raczej 'g.wnoprawda'...


gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !
Avatar
TVASME / 8 lutego 2010 r. o 15:58
0
Protest przed Ambasadą Republiki Ukrainy w Warszawie w sprawie decyzji ustępującego prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki uhonorowania Stepana Bandery tytułem Bohatera Ukrainy i gloryfikowania faszystowskich działaczy ukraińskich
[url="http://www.asme.pl/12655370403646.shtml"]http://www.asme.pl/12655370403646.shtml[/url]
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 10:47
0
Gość napisał:
Jak określić postawę ideowo-społeczną człowieka, który pisze:
-jakiś tam zafajdany francuz,
-prof. Tomaszewski - a kto to, nie słyszałem?
-kolonizacja -gdzie tam to nas kolonizowano,
-o historykach - czytaj dobrych,
-przeciwnik w dyskusji - to kretyn, bezbożnik, wychowany w kołchozie?
-wszyscy wiedzą, że gość, lubelak, historyk, gimnazjalista to jedna i ta sama osoba?

W przeciwieństwie to tego usera nie piszę, że wszyscy tak twierdzą, lecz moja ocena jest taka, że poglądy tej osoby zasadzają się na szowinizmie, który wyrządził tak wiele złego w polityce I i II RP, że takie właśnie oceny są pożywką dla ruchów nacjonalistycznych w Ukrainie.
Wykorzystywanie zaś kresowiaków i ich etosu cierpienia w sporach o ocenę przeszłości pokazuje małość i niecoś takich pogladów

Pogratulować inteligencji w pisaniu. Sprawa jest krótka,bez rozwijania tematu.Józef Piłsudski nie dyskutował,Polska ma być Polską.Ukraińcy byli w Polskich domach kmiotkami.Język,który obowiązywał to kolej rzeczy.A obecnie wymagany jest język angielski,bez tego nie znajdziesz pracy,i co to powód do mordowania.Zastanów się.

Pogratulować inteligencji w pisaniu. Sprawa jest krótka,bez rozwijania tematu.Józef Piłsudski nie dyskutował,Polska ma być Polską.Ukraińcy byli w Polskich domach kmiotkami.Język,który obowiązywał to kolej rzeczy.A obecnie wymagany jest język angielski,bez tego nie znajdziesz pracy,i co to powód do mordowania.Zastanów się. rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 07:38
0
Jak określić postawę ideowo-społeczną człowieka, który pisze:
-jakiś tam zafajdany francuz,
-prof. Tomaszewski - a kto to, nie słyszałem?
-kolonizacja -gdzie tam to nas kolonizowano,
-o historykach - czytaj dobrych,
-przeciwnik w dyskusji - to kretyn, bezbożnik, wychowany w kołchozie?
-wszyscy wiedzą, że gość, lubelak, historyk, gimnazjalista to jedna i ta sama osoba?

W przeciwieństwie to tego usera nie piszę, że wszyscy tak twierdzą, lecz moja ocena jest taka, że poglądy tej osoby zasadzają się na szowinizmie, który wyrządził tak wiele złego w polityce I i II RP, że takie właśnie oceny są pożywką dla ruchów nacjonalistycznych w Ukrainie.
Wykorzystywanie zaś kresowiaków i ich etosu cierpienia w sporach o ocenę przeszłości pokazuje małość i niecoś takich pogladów
Jak określić postawę ideowo-społeczną człowieka, który pisze:
-jakiś tam zafajdany francuz,
-prof. Tomaszewski - a kto to, nie słyszałem?
-kolonizacja -gdzie tam to nas kolonizowano,
-o historykach - czytaj dobrych,
-przeciwnik w dyskusji - to kretyn, bezbożnik, wychowany w kołchozie?
-wszyscy wiedzą, że gość, lubelak, historyk, gimnazjalista to jedna i ta sama osoba?

W przeciwieństwie to tego usera nie piszę, że wszyscy tak twierdzą, lecz moja ocena jest taka, że poglądy tej osoby zasadza... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 01:44
0
Gość napisał:
jestem duszkiem przypominającym zapominlskim pewne hasło - " PRAWDA HISTOTYCZNA" !


W twoim wykonaniu jest to raczej 'g.wnoprawda'...
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 00:56
0
Duch Śnięty napisał:
A ty skąd to wiesz? Jesteś Duchem Świętym? A może złym duchem tego forum?

Mylisz się - jestem duszkiem przypominającym zapominlskim pewne hasło - " PRAWDA HISTOTYCZNA" !

WIECZNA HAŃBA i POTĘPIENIE LUDOBÓJCOM z OUN-UPA i SS-GALIZIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mylisz się - jestem duszkiem przypominającym zapominlskim pewne hasło - " PRAWDA HISTOTYCZNA" !

WIECZNA HAŃBA i POTĘPIENIE LUDOBÓJCOM z OUN-UPA i SS-GALIZIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
gość-2 / 8 lutego 2010 r. o 21:24
0
Gość napisał:
gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !

Oj, robaczku, robaczku, cóż Ci ten Gość zawinił, że wykazał się znajomością tematu i umiejętnością prowadzenia dyskursu?
Avatar
Kilimandzaro / 8 lutego 2010 r. o 21:02
0
historyk2 napisał:
Czemu się wściekasz? Gość tylko zastosował do twoich wypowiedzi tzw. "skalę Tischnera", służącą do mierzenia rodzaju prawdy w danej wypowiedzi, wymyśloną przez słynnego Księdza Profesora z Podhala (niestety, już świętej pamięci).

No właśnie gdyby troszku więcej czytał literaturki a nie skupiał się na tzw. niezależnej (narodowo-socjalistycznej) to by słów ks. Tischnera nigdy nie uznał za obrazę moralności. Ale ma plus, bo był jednym z 15 pikietujących przed konsulatem. Więc chęci pozytywnego działania jeszcze w nim są.
Może z niego jeszcze ludzie wyrosną, tylko trzeba jeszcze nad nim popracować.

No właśnie gdyby troszku więcej czytał literaturki a nie skupiał się na tzw. niezależnej (narodowo-socjalistycznej) to by słów ks. Tischnera nigdy nie uznał za obrazę moralności. Ale ma plus, bo był jednym z 15 pikietujących przed konsulatem. Więc chęci pozytywnego działania jeszcze w nim są.
Może z niego jeszcze ludzie wyrosną, tylko trzeba jeszcze nad nim popracować. rozwiń
Avatar
historyk2 / 8 lutego 2010 r. o 19:14
0
Gość napisał:
gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !


Czemu się wściekasz? Gość tylko zastosował do twoich wypowiedzi tzw. "skalę Tischnera", służącą do mierzenia rodzaju prawdy w danej wypowiedzi, wymyśloną przez słynnego Księdza Profesora z Podhala (niestety, już świętej pamięci).
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 19:10
0
Gość napisał:
gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !


I tak ci w wyzwiskach nie dorównam - to nie ja pierwszy zacząłem pisać o głupocie, kretynach, kołchoźnikach...
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 17:16
0
Gość napisał:
W twoim wykonaniu jest to raczej 'g.wnoprawda'...


gratuluję wielkiej kultury osobistej i szerokiego zasobu słów !
Avatar
TVASME / 8 lutego 2010 r. o 15:58
0
Protest przed Ambasadą Republiki Ukrainy w Warszawie w sprawie decyzji ustępującego prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki uhonorowania Stepana Bandery tytułem Bohatera Ukrainy i gloryfikowania faszystowskich działaczy ukraińskich
[url="http://www.asme.pl/12655370403646.shtml"]http://www.asme.pl/12655370403646.shtml[/url]
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 10:47
0
Gość napisał:
Jak określić postawę ideowo-społeczną człowieka, który pisze:
-jakiś tam zafajdany francuz,
-prof. Tomaszewski - a kto to, nie słyszałem?
-kolonizacja -gdzie tam to nas kolonizowano,
-o historykach - czytaj dobrych,
-przeciwnik w dyskusji - to kretyn, bezbożnik, wychowany w kołchozie?
-wszyscy wiedzą, że gość, lubelak, historyk, gimnazjalista to jedna i ta sama osoba?

W przeciwieństwie to tego usera nie piszę, że wszyscy tak twierdzą, lecz moja ocena jest taka, że poglądy tej osoby zasadzają się na szowinizmie, który wyrządził tak wiele złego w polityce I i II RP, że takie właśnie oceny są pożywką dla ruchów nacjonalistycznych w Ukrainie.
Wykorzystywanie zaś kresowiaków i ich etosu cierpienia w sporach o ocenę przeszłości pokazuje małość i niecoś takich pogladów

Pogratulować inteligencji w pisaniu. Sprawa jest krótka,bez rozwijania tematu.Józef Piłsudski nie dyskutował,Polska ma być Polską.Ukraińcy byli w Polskich domach kmiotkami.Język,który obowiązywał to kolej rzeczy.A obecnie wymagany jest język angielski,bez tego nie znajdziesz pracy,i co to powód do mordowania.Zastanów się.

Pogratulować inteligencji w pisaniu. Sprawa jest krótka,bez rozwijania tematu.Józef Piłsudski nie dyskutował,Polska ma być Polską.Ukraińcy byli w Polskich domach kmiotkami.Język,który obowiązywał to kolej rzeczy.A obecnie wymagany jest język angielski,bez tego nie znajdziesz pracy,i co to powód do mordowania.Zastanów się. rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 07:38
0
Jak określić postawę ideowo-społeczną człowieka, który pisze:
-jakiś tam zafajdany francuz,
-prof. Tomaszewski - a kto to, nie słyszałem?
-kolonizacja -gdzie tam to nas kolonizowano,
-o historykach - czytaj dobrych,
-przeciwnik w dyskusji - to kretyn, bezbożnik, wychowany w kołchozie?
-wszyscy wiedzą, że gość, lubelak, historyk, gimnazjalista to jedna i ta sama osoba?

W przeciwieństwie to tego usera nie piszę, że wszyscy tak twierdzą, lecz moja ocena jest taka, że poglądy tej osoby zasadzają się na szowinizmie, który wyrządził tak wiele złego w polityce I i II RP, że takie właśnie oceny są pożywką dla ruchów nacjonalistycznych w Ukrainie.
Wykorzystywanie zaś kresowiaków i ich etosu cierpienia w sporach o ocenę przeszłości pokazuje małość i niecoś takich pogladów
Jak określić postawę ideowo-społeczną człowieka, który pisze:
-jakiś tam zafajdany francuz,
-prof. Tomaszewski - a kto to, nie słyszałem?
-kolonizacja -gdzie tam to nas kolonizowano,
-o historykach - czytaj dobrych,
-przeciwnik w dyskusji - to kretyn, bezbożnik, wychowany w kołchozie?
-wszyscy wiedzą, że gość, lubelak, historyk, gimnazjalista to jedna i ta sama osoba?

W przeciwieństwie to tego usera nie piszę, że wszyscy tak twierdzą, lecz moja ocena jest taka, że poglądy tej osoby zasadza... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 01:44
0
Gość napisał:
jestem duszkiem przypominającym zapominlskim pewne hasło - " PRAWDA HISTOTYCZNA" !


W twoim wykonaniu jest to raczej 'g.wnoprawda'...
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 00:56
0
Duch Śnięty napisał:
A ty skąd to wiesz? Jesteś Duchem Świętym? A może złym duchem tego forum?

Mylisz się - jestem duszkiem przypominającym zapominlskim pewne hasło - " PRAWDA HISTOTYCZNA" !

WIECZNA HAŃBA i POTĘPIENIE LUDOBÓJCOM z OUN-UPA i SS-GALIZIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mylisz się - jestem duszkiem przypominającym zapominlskim pewne hasło - " PRAWDA HISTOTYCZNA" !

WIECZNA HAŃBA i POTĘPIENIE LUDOBÓJCOM z OUN-UPA i SS-GALIZIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń