Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 sierpnia 2010 r.
14:51
Edytuj ten wpis

Polsat nagrał lekarza z PSK 4 z łapówką. Sąd: to nielegalna prowokacja

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 14 A A

Warunkowym umorzeniem zakończył się dzisiaj głośny proces Dariusza S., urologa ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
do idioty podatnika / 14 sierpnia 2010 o 15:33
0
[quote name='podatnik' date='13 sierpień 2010 - 20:32 ' timestamp='1281724324' post='329142']
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok we Włodowie to tez działo wymiaru sprawiedliwości.
[/quote]
Tak powołać zespół MACIEREWICZA tylko ci ludzie mogą załatwić wszystko i wszystkich.Idz do szkoły niedouczony ciemniaku a jak już złapiesz trochę szkoły zapisz się do bojówki PiSotalibów.
[quote name='podatnik' date='13 sierpień 2010 - 20:32 ' timestamp='1281724324' post='329142']
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lub... rozwiń
Avatar
gosc / 14 sierpnia 2010 o 13:53
0
i wy jeszcze wierzycie w sprawiedliwosc .sad zabiera matce cala miesieczna wyplate i daje lobuzowi ktory w ten sposob sie bogaci. jesli ktos niema pieniedzy na adwokatow to niestety musi umierac z glodu razem z dziecmi .bo sadu to nieobchodzi ,czy prawda czy nie i tak biednemu zasadzi zabranie pieniedzy i da takiemu co zarabia 4000 tys. miesiecznie i do tego premie .malo ze szykanuje ludzi to sad uznaje jego prawo do tego ,a nie prawo do obrony przed takim czlowiekiem.
Avatar
gość / 14 sierpnia 2010 o 09:03
0
Polskie sądy żyją w innej rzeczywistości. Są niezależne i nie podlegają ocenie. Płacimy im po minimum 5000zł na głowę, za to że raz w tygodniu pofatyguje się jegomość na salę rozpraw. Czarną robotę papierkową odwalają asystenci. Asystent ma też minimum ale socjalne 1300zł. Różne minima biorą się chyba z różnych potrzeb życiowych , jakich państwo polskie przewidziało dla swych obywateli , dzieląc ich na kategorie. "Elita" ma potrzeby większe więc ma też większe pobory. Reszta może wegetować za minimum socjalne. Kompromitacja sądu polskiego. Dobrze, że zamieszana jest w to duża telewizja prywatna więc tego tak nie odpuści.
Polskie sądy żyją w innej rzeczywistości. Są niezależne i nie podlegają ocenie. Płacimy im po minimum 5000zł na głowę, za to że raz w tygodniu pofatyguje się jegomość na salę rozpraw. Czarną robotę papierkową odwalają asystenci. Asystent ma też minimum ale socjalne 1300zł. Różne minima biorą się chyba z różnych potrzeb życiowych , jakich państwo polskie przewidziało dla swych obywateli , dzieląc ich na kategorie. "Elita" ma potrzeby większe więc ma też większe pobory. Reszta może wegetować za minimum socjalne. Kompromitacja sądu po... rozwiń
Avatar
Maniek / 14 sierpnia 2010 o 05:49
0
JAcy jesteście naiwni ! Aż mnie w dołku ściska. Czy kiedyś w sądzie była sprawiedliwość ? Takie dziwne wyroki zapadają w każdych tzw sądach, nie tylko w Lublinie. Nawiasem mówiąc taka pani sędzina zwana Sądem osmiesza zarówno siebie jak też całą instytucję. Żenada.
Avatar
kolka / 14 sierpnia 2010 o 00:28
0
Widocznie w Lublinie panuje prawo sitwy a nie prawo konstytucyjne,przyczyna może być prozaiczna....dla Temidy zabrakło na opaskę.To nie pierwszy taki wyrok ogłoszony w tym mieście.
Czyżby odbita "czarcia łapa" na sędziowskim stole właśnie w tym mieście, chciała nam przekazać jakieś przesłanie?
Avatar
gada / 13 sierpnia 2010 o 21:58
0
to prawda, żadem lekarz by nie wziął gdyby mu pacjent nie dał, a co to jest 700 zł ??????????? zwykły lekarz ma dużo więcej za dyżur
Avatar
podatnik / 13 sierpnia 2010 o 20:32
0
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok we Włodowie to tez działo wymiaru sprawiedliwości.
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok ... rozwiń
Avatar
lubelski człowiek / 13 sierpnia 2010 o 18:54
0
No własnie, za nie zapłacenie mandatu "uczciwych" ludzi się zamyka i można.
Gdy ktoś gwałci, defrauduje miliony złotych, kradnie czy jeździ po pijaku kolejny raz... to nie mają podstaw do aresztowania i umorzają sprawy.

POLSKO !! CO CI POLSCY POLITYCY, SĘDZIOWIE I POLICJANCI Z TOBĄ ROBIĄ... :/
Avatar
Antytemidziak / 13 sierpnia 2010 o 18:22
0
[quote name='puzon20' date='13 sierpień 2010 - 16:49 ' timestamp='1281710941' post='329083']
to dlaczego policjantów sąd zamykał za 50-100 zł, a nawet i za 20 się zdarzało? Hańba
[/quote]
A ja nie zapłaciłem mandatu za 150PLn. Przyjechali do mnie o 4oo rano i na Północną. Sąd orzekł opłatę 1000PLN.50 PLNza 1 dzień w areszcie. Matka jak dowiedziała się po 2 dniach wplaciła do kasy sądu całą kwotę mimo, że już 2 dni przesiedziałem Sąd nie chcial zwrócić tych 100PLN. Ale był ze mną w celi gość co pił piwo na Placu Litewskim. Dostał mandat za 300PLN. Nie zapłacił a sąd orzekł karę 36 dni. Natomiast facet co nie spłacił kredytu w wysokości 3000PLN dostał karę odsiatki 6 dni. Za 150 PLN - 20 dni odsiadki, za 300PLN - 36 dni odsiadki a za 3000PLN - 6 dni odsiatki. Czy nie lepiej, żeby sprawiedliwość wymierzał tak jak w "Ojcu chrzestnym" Mario Puzo Vito Corleone. Chyba lepiej.
[quote name='puzon20' date='13 sierpień 2010 - 16:49 ' timestamp='1281710941' post='329083']
to dlaczego policjantów sąd zamykał za 50-100 zł, a nawet i za 20 się zdarzało? Hańba
[/quote]
A ja nie zapłaciłem mandatu za 150PLn. Przyjechali do mnie o 4oo rano i na Północną. Sąd orzekł opłatę 1000PLN.50 PLNza 1 dzień w areszcie. Matka jak dowiedziała się po 2 dniach wplaciła do kasy sądu całą kwotę mimo, że już 2 dni przesiedziałem Sąd nie chcial zwrócić tych 100PLN. Ale był ze mną w celi gość c... rozwiń
Avatar
100 g. / 13 sierpnia 2010 o 17:50
0
już niebawem w lubelskim sądzie usłyszymy pewnie np. niegrożna rana postrzałowa, wybite tylko 4 zęby, złamana tylko jedna noga lub wybite jedno oko. To takie niegrożne więc po co karać. Uniewinnić.
Avatar
do idioty podatnika / 14 sierpnia 2010 o 15:33
0
[quote name='podatnik' date='13 sierpień 2010 - 20:32 ' timestamp='1281724324' post='329142']
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok we Włodowie to tez działo wymiaru sprawiedliwości.
[/quote]
Tak powołać zespół MACIEREWICZA tylko ci ludzie mogą załatwić wszystko i wszystkich.Idz do szkoły niedouczony ciemniaku a jak już złapiesz trochę szkoły zapisz się do bojówki PiSotalibów.
[quote name='podatnik' date='13 sierpień 2010 - 20:32 ' timestamp='1281724324' post='329142']
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lub... rozwiń
Avatar
gosc / 14 sierpnia 2010 o 13:53
0
i wy jeszcze wierzycie w sprawiedliwosc .sad zabiera matce cala miesieczna wyplate i daje lobuzowi ktory w ten sposob sie bogaci. jesli ktos niema pieniedzy na adwokatow to niestety musi umierac z glodu razem z dziecmi .bo sadu to nieobchodzi ,czy prawda czy nie i tak biednemu zasadzi zabranie pieniedzy i da takiemu co zarabia 4000 tys. miesiecznie i do tego premie .malo ze szykanuje ludzi to sad uznaje jego prawo do tego ,a nie prawo do obrony przed takim czlowiekiem.
Avatar
gość / 14 sierpnia 2010 o 09:03
0
Polskie sądy żyją w innej rzeczywistości. Są niezależne i nie podlegają ocenie. Płacimy im po minimum 5000zł na głowę, za to że raz w tygodniu pofatyguje się jegomość na salę rozpraw. Czarną robotę papierkową odwalają asystenci. Asystent ma też minimum ale socjalne 1300zł. Różne minima biorą się chyba z różnych potrzeb życiowych , jakich państwo polskie przewidziało dla swych obywateli , dzieląc ich na kategorie. "Elita" ma potrzeby większe więc ma też większe pobory. Reszta może wegetować za minimum socjalne. Kompromitacja sądu polskiego. Dobrze, że zamieszana jest w to duża telewizja prywatna więc tego tak nie odpuści.
Polskie sądy żyją w innej rzeczywistości. Są niezależne i nie podlegają ocenie. Płacimy im po minimum 5000zł na głowę, za to że raz w tygodniu pofatyguje się jegomość na salę rozpraw. Czarną robotę papierkową odwalają asystenci. Asystent ma też minimum ale socjalne 1300zł. Różne minima biorą się chyba z różnych potrzeb życiowych , jakich państwo polskie przewidziało dla swych obywateli , dzieląc ich na kategorie. "Elita" ma potrzeby większe więc ma też większe pobory. Reszta może wegetować za minimum socjalne. Kompromitacja sądu po... rozwiń
Avatar
Maniek / 14 sierpnia 2010 o 05:49
0
JAcy jesteście naiwni ! Aż mnie w dołku ściska. Czy kiedyś w sądzie była sprawiedliwość ? Takie dziwne wyroki zapadają w każdych tzw sądach, nie tylko w Lublinie. Nawiasem mówiąc taka pani sędzina zwana Sądem osmiesza zarówno siebie jak też całą instytucję. Żenada.
Avatar
kolka / 14 sierpnia 2010 o 00:28
0
Widocznie w Lublinie panuje prawo sitwy a nie prawo konstytucyjne,przyczyna może być prozaiczna....dla Temidy zabrakło na opaskę.To nie pierwszy taki wyrok ogłoszony w tym mieście.
Czyżby odbita "czarcia łapa" na sędziowskim stole właśnie w tym mieście, chciała nam przekazać jakieś przesłanie?
Avatar
gada / 13 sierpnia 2010 o 21:58
0
to prawda, żadem lekarz by nie wziął gdyby mu pacjent nie dał, a co to jest 700 zł ??????????? zwykły lekarz ma dużo więcej za dyżur
Avatar
podatnik / 13 sierpnia 2010 o 20:32
0
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok we Włodowie to tez działo wymiaru sprawiedliwości.
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok ... rozwiń
Avatar
lubelski człowiek / 13 sierpnia 2010 o 18:54
0
No własnie, za nie zapłacenie mandatu "uczciwych" ludzi się zamyka i można.
Gdy ktoś gwałci, defrauduje miliony złotych, kradnie czy jeździ po pijaku kolejny raz... to nie mają podstaw do aresztowania i umorzają sprawy.

POLSKO !! CO CI POLSCY POLITYCY, SĘDZIOWIE I POLICJANCI Z TOBĄ ROBIĄ... :/
Avatar
Antytemidziak / 13 sierpnia 2010 o 18:22
0
[quote name='puzon20' date='13 sierpień 2010 - 16:49 ' timestamp='1281710941' post='329083']
to dlaczego policjantów sąd zamykał za 50-100 zł, a nawet i za 20 się zdarzało? Hańba
[/quote]
A ja nie zapłaciłem mandatu za 150PLn. Przyjechali do mnie o 4oo rano i na Północną. Sąd orzekł opłatę 1000PLN.50 PLNza 1 dzień w areszcie. Matka jak dowiedziała się po 2 dniach wplaciła do kasy sądu całą kwotę mimo, że już 2 dni przesiedziałem Sąd nie chcial zwrócić tych 100PLN. Ale był ze mną w celi gość co pił piwo na Placu Litewskim. Dostał mandat za 300PLN. Nie zapłacił a sąd orzekł karę 36 dni. Natomiast facet co nie spłacił kredytu w wysokości 3000PLN dostał karę odsiatki 6 dni. Za 150 PLN - 20 dni odsiadki, za 300PLN - 36 dni odsiadki a za 3000PLN - 6 dni odsiatki. Czy nie lepiej, żeby sprawiedliwość wymierzał tak jak w "Ojcu chrzestnym" Mario Puzo Vito Corleone. Chyba lepiej.
[quote name='puzon20' date='13 sierpień 2010 - 16:49 ' timestamp='1281710941' post='329083']
to dlaczego policjantów sąd zamykał za 50-100 zł, a nawet i za 20 się zdarzało? Hańba
[/quote]
A ja nie zapłaciłem mandatu za 150PLn. Przyjechali do mnie o 4oo rano i na Północną. Sąd orzekł opłatę 1000PLN.50 PLNza 1 dzień w areszcie. Matka jak dowiedziała się po 2 dniach wplaciła do kasy sądu całą kwotę mimo, że już 2 dni przesiedziałem Sąd nie chcial zwrócić tych 100PLN. Ale był ze mną w celi gość c... rozwiń
Avatar
100 g. / 13 sierpnia 2010 o 17:50
0
już niebawem w lubelskim sądzie usłyszymy pewnie np. niegrożna rana postrzałowa, wybite tylko 4 zęby, złamana tylko jedna noga lub wybite jedno oko. To takie niegrożne więc po co karać. Uniewinnić.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 1 2

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 29 9

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 35 17

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 7 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce