Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 marca 2016 r.
12:45

PolskiBus częściej z Lublina do Warszawy i znów do Rzeszowa. Wygrali w SKO, ale...

0 47 A A
PolskiBus (fot. Maciej Kaczanowski)
PolskiBus (fot. Maciej Kaczanowski)

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lublinie odrzuciło skargę stowarzyszenia Lexmid, któremu nie spodobało się zwiększenie liczby kursów autobusów PolskiBus z Lublina do Warszawy. Przewoźnik dostał też z SKO zgodę na przywrócenie rejsów na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów. Do finalizacji tych planów jednak jeszcze daleka droga.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Postępowanie w sprawie zwiększenia liczby kursów z Lublina do stolicy (z pięciu do ośmiu dziennie) prowadzi Urząd Marszałkowski z Mazowsza. 22 grudnia pozytywną opinię w tej sprawie wydał marszałek województwa lubelskiego. Do Samorządowego Kolegium Odwoławczego zaskarżyło ją jednak stowarzyszenie Lexmid, które wcześniej urzędnicy z Lublina dopuścili do udziału w postępowaniu jako stronę. W ubiegły poniedziałek decyzja została utrzymana w mocy.

– Uznaliśmy, że jest zgodna z prawem i nie ma podstaw do jej uchylenia. Stowarzyszeniu przysługuje odwołanie do Wojewódzkiego Sadu Administracyjnego – mówi Maciej Gapski, wiceprezes lubelskiego SKO.

Urzędnicy z Lublina przesłali już dokumenty do Warszawy i to tam zapadnie ostateczna decyzja. Ale po ewentualnym wydaniu zgody przez marszałka z Mazowsza Lexmid znów będzie mógł ją zaskarżyć.

– W tej sytuacji będziemy mogli wnioskować o nadanie decyzji trybu natychmiastowej wykonalności. Oznaczałoby to, że mimo protestu od razu moglibyśmy realizować nowe kursy – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji w firmie PolskiBus.

W lutym przewoźnik otrzymał także pozwolenie na wznowienie kursów na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów. Zostały one zlikwidowane w ubiegłym roku, także wskutek działań Lexmidu. Tu jednak sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana.

– W ciągu dwóch tygodni od uprawomocnienia się decyzji stowarzyszenie znów będzie mogło ją zaskarżyć. To takie błędne koło – przyznaje Pogonowski.

W statucie stowarzyszenia Lexmid zapisane są m.in. ochrona praw konsumentów, walka z nieuczciwą konkurencją i działanie na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jego przedstawiciele są dla mediów nieuchwytni. Do samego SKO w Warszawie wpłynęło do tej pory kilkanaście skarg Lexmidu na działalność firmy PolskiBus.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 07:16
0

A busiarze żyją ...... :D

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 18:40
0

 Najlepiej było by, aby do Lublina mogły wjeżdżać tylko drezyny - to byłby klimat :P

Myślę ze jest to możliwe jako że marszałek , stowarzyszenie busiarzy  lexmid i busiarze są z bliższych lub dalszych okolic Lublina znaczy się z okolicznych wsi i pojazdy takie jak furmanka czy przyczepa traktora wydaje się im bliższa od Polskiego Busa .

Najgorsze że z tym Polskim Busem trzeba ciągle walczyć i jeszcze do ręki nie daje koperty to panoszy się autobusami , a nie lepiej furą czy w ostateczności znajomkiem z zaprzyjaźnionej wsi dojechać z rozklekotanym śmierdzącym woziłem zwanym marszrutką :)

Myślę ze jest to możliwe jako że marszałek , stowarzyszenie busiarzy  lexmid i busiarze są z bliższych lub dalszych okolic Lublina znaczy się z okolicznych wsi i pojazdy takie jak furmanka czy przyczepa traktora wydaje się im bliższa od Polskiego Busa .

Najgorsze że z tym Polskim Busem trzeba ciągle walczyć i jeszcze do ręki nie daje koperty to panoszy się autobusami , a nie lepiej furą czy w ostateczności znajomkiem z zaprzyjaźnionej wsi dojechać z rozklekotanym śmierdzącym woziłem zwanym marszrutką :)

rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 17:16
0
Oczywiście że należy zawiesić wszystkie kursy Polskiego Busa w Lublinie, ja jako pasażer byłam zdegustowana tymi autokarami z toaletą i internetem, i te ceny takie niskie - okropność. Dużo lepiej jeździ się śmierdzącym busem, w którym nie można rozprostować nóg, a opryskliwy kierowca przez pół drogi gada przez telefon, kierując jedną ręką - to są dopiero emocje. Najlepiej było by, aby do Lublina mogły wjeżdżać tylko drezyny - to byłby klimat :P
Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 16:28
0

Znów reklamują szkockiego busa. :D

Reklamują ? busiarzy też reklamują chociażby Contbus jak nie zabrał niewidomej pasażerki z psem przewodnikiem i przegrał sprawę sądową . Polski bus jako jedyny spełnia warunki przewozu pasażerów bo żadna inna firma tego nie robi przynajmniej nie w Lublinie

Jakbyś nie wiedział to dla takich jak ty niedowiarków albo też busiarzy Polski Bus wystosował oficjalne pismo mówiące o tym że podatki odprowadza w Polsce , zatrudnia polaków i przewozi klientów w sposób bezpieczny , kulturalny i komfortowy .

Natomiast busiarze jeżdżą bardzo niebezpiecznie ,  wytłuczonymi , ciasnymi busami gdzie zero komfortu i poziom kultury kierowców wszystkim co jeździli znany.

Tak naprawdę to pasażer wsiądzie do szkockiego Polskiego Busa który przewozi tylko autobusami za niska cenę jak do drogiego ciasnego i wytłuczonego busa z drogimi biletami .

Reklamują ? busiarzy też reklamują chociażby Contbus jak nie zabrał niewidomej pasażerki z psem przewodnikiem i przegrał sprawę sądową . Polski bus jako jedyny spełnia warunki przewozu pasażerów bo żadna inna firma tego nie robi przynajmniej nie w Lublinie

Jakbyś nie wiedział to dla takich jak ty niedowiarków albo też busiarzy Polski Bus wystosował oficjalne pismo mówiące o tym że podatki odprowadza w Polsce , zatrudnia polaków i przewozi klientów w sposób bezpieczny , kulturalny i komfortowy .

Natomiast busiar... rozwiń

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 08:52
0

Znów reklamują szkockiego busa. :D

Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 19:16
0

A co z kursami do Krakowa,mam dosyć tych ciasnych rozklekotanych busów.

Gdzie kursy do Krakowa  Polskim Busem ???
Bo to jedyna firma która przewozi pasażerów  w normalnych warunkach .
 
W ciągu ponad roku nikt już busiarzowi nie uwierzy w jego zapewnienia, każdy przejechał się już na pod Lubelskim busiarzu i opinie negatywne są już niestety w całej Polsce i Lublin został pośmiewiskiem jako jedynie duże miasto z brakiem komunikacji autobusowej tylko obsługującymi je ciasnymi przerobionymi busikami .
Pozabierano połączenia Polskiego Busa gdzie zawsze podstawiony jest autobus , wifi, WC , klima u busiarza w Ekspressbusie nie dość że ciasno jak puszce po sardynkach to jeszcze w zimie trzeba jeździć w kurtce , czapce i nogi na 5 godzin jazdy i tak zmarzną z braku ogrzewania !!!
Po tym jak Bp tour chciała pokazać się i dodała kilka autobusów do Krakowa zapomnieli dodać że zdjęli autobusy do Zakopanego i do Zakopca podstawili busa !!!
 
Pytanie podstawowe kto może zaskarżyć stowarzyszenie Lexmid ?
Z jego statusu wynika wszystko czyli nic , działa tylko na szkodę pasażera i czerpią z niego korzyści tylko te osoby co stworzyły ten chory twór czyli busiaerze popierani przez urzędników .

 
Co ciekawe ostatnio przegrała sprawę firma Contrbus ( jedyna i nie zastąpiona firma :) ) która przewozi klientów na trasie Lublin Warszawa , osoba niewidoma nie została wpuszczona do busa z psem przewodnikiem , ale  jak pogoniliby busiarzy to nikt nie powiedział by słowa jak przyjechałby Polski Bus i żadnego problemu nie byłoby .
Tylko dlaczego dziennikarze ukrywają prawdę i nie piszą jaka to firma  i to w kilku serwisach internetowych ??? sprawiedliwe to ???

http://www.lublin112.pl/nie-wpuscil-do-busa-niewidomej-z-psem-asystujacym-wyrok-dla-znanej-lubelskiej-firmy-przewozowej/
 

Z Lublina zrobili największą dziurę gdzie nie sposób dojechać w normalnych warunkach po kraju , transport wygląda dokładnie tak jak Lubelski dworzec PKS

Oddajcie połączenia Polskiego Busa do Krakowa !!!

Lublin-Kraków bez przesiadek w Rzeszowie.

Tego chcą podróżni, obywatele Lubelszczyzny.

Przecz z pseudo obrońcami z jakiegoś szemranego stowarzyszenia.

"Wadzo' bądź z ludem

Tylko Polski Bus do Krakowa !!!

rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 16:05
0
Wiadomo mi od pewnego zaufanego byłego pracownika banku, iż FAKTYCZNYM właścicielem Contbusa jest jakiś BISKUP lubelski. To by nawet wyjaśniało dlaczego tak gładko idzie gnębienie PolskiegoBusa... Tak czy inaczej dobre wieści dzisiaj :)
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 14:17
0
contbus broni pasażerów? śmiech na sali....
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 10:25
0

Znów reklamują szkockiego busa. :D

Avatar
samatwa / 10 marca 2016 o 09:11
0

Jak najwięcej połączeń Polskim Busem z Lublina: do Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Szczecina itp. - tego chcą pasażerowie.  Busy powinny w ogóle dostać zakaz przewożenia ludzi na dłuższych trasach. Kiedy zwykli obywatele, pasażerowie zaczną się w końcu liczyć?    A nie tylko układy, faworyzowanie Contbusów i innych niesympatycznych, nieprzygotowanych przewoźników. Mamy XXI wiek. Urzędnicy zastanówcie się! ( ja rozumiem, że Wy nie jeździcie takimi środkami transportu, ale dajcie zwykłym obywatelom choć odrobinę komfortu i namiastki "normalności").

Jak najwięcej połączeń Polskim Busem z Lublina: do Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Szczecina itp. - tego chcą pasażerowie.  Busy powinny w ogóle dostać zakaz przewożenia ludzi na dłuższych trasach. Kiedy zwykli obywatele, pasażerowie zaczną się w końcu liczyć?    A nie tylko układy, faworyzowanie Contbusów i innych niesympatycznych, nieprzygotowanych przewoźników. Mamy XXI wiek. Urzędnicy zastanówcie się! ( ja rozumiem, że Wy nie jeździcie takimi środkami transportu, ale dajcie zwykłym obywatelom choć odrobinę komfortu i namia... rozwiń

Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 07:16
0

A busiarze żyją ...... :D

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 18:40
0

 Najlepiej było by, aby do Lublina mogły wjeżdżać tylko drezyny - to byłby klimat :P

Myślę ze jest to możliwe jako że marszałek , stowarzyszenie busiarzy  lexmid i busiarze są z bliższych lub dalszych okolic Lublina znaczy się z okolicznych wsi i pojazdy takie jak furmanka czy przyczepa traktora wydaje się im bliższa od Polskiego Busa .

Najgorsze że z tym Polskim Busem trzeba ciągle walczyć i jeszcze do ręki nie daje koperty to panoszy się autobusami , a nie lepiej furą czy w ostateczności znajomkiem z zaprzyjaźnionej wsi dojechać z rozklekotanym śmierdzącym woziłem zwanym marszrutką :)

Myślę ze jest to możliwe jako że marszałek , stowarzyszenie busiarzy  lexmid i busiarze są z bliższych lub dalszych okolic Lublina znaczy się z okolicznych wsi i pojazdy takie jak furmanka czy przyczepa traktora wydaje się im bliższa od Polskiego Busa .

Najgorsze że z tym Polskim Busem trzeba ciągle walczyć i jeszcze do ręki nie daje koperty to panoszy się autobusami , a nie lepiej furą czy w ostateczności znajomkiem z zaprzyjaźnionej wsi dojechać z rozklekotanym śmierdzącym woziłem zwanym marszrutką :)

rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 17:16
0
Oczywiście że należy zawiesić wszystkie kursy Polskiego Busa w Lublinie, ja jako pasażer byłam zdegustowana tymi autokarami z toaletą i internetem, i te ceny takie niskie - okropność. Dużo lepiej jeździ się śmierdzącym busem, w którym nie można rozprostować nóg, a opryskliwy kierowca przez pół drogi gada przez telefon, kierując jedną ręką - to są dopiero emocje. Najlepiej było by, aby do Lublina mogły wjeżdżać tylko drezyny - to byłby klimat :P
Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 16:28
0

Znów reklamują szkockiego busa. :D

Reklamują ? busiarzy też reklamują chociażby Contbus jak nie zabrał niewidomej pasażerki z psem przewodnikiem i przegrał sprawę sądową . Polski bus jako jedyny spełnia warunki przewozu pasażerów bo żadna inna firma tego nie robi przynajmniej nie w Lublinie

Jakbyś nie wiedział to dla takich jak ty niedowiarków albo też busiarzy Polski Bus wystosował oficjalne pismo mówiące o tym że podatki odprowadza w Polsce , zatrudnia polaków i przewozi klientów w sposób bezpieczny , kulturalny i komfortowy .

Natomiast busiarze jeżdżą bardzo niebezpiecznie ,  wytłuczonymi , ciasnymi busami gdzie zero komfortu i poziom kultury kierowców wszystkim co jeździli znany.

Tak naprawdę to pasażer wsiądzie do szkockiego Polskiego Busa który przewozi tylko autobusami za niska cenę jak do drogiego ciasnego i wytłuczonego busa z drogimi biletami .

Reklamują ? busiarzy też reklamują chociażby Contbus jak nie zabrał niewidomej pasażerki z psem przewodnikiem i przegrał sprawę sądową . Polski bus jako jedyny spełnia warunki przewozu pasażerów bo żadna inna firma tego nie robi przynajmniej nie w Lublinie

Jakbyś nie wiedział to dla takich jak ty niedowiarków albo też busiarzy Polski Bus wystosował oficjalne pismo mówiące o tym że podatki odprowadza w Polsce , zatrudnia polaków i przewozi klientów w sposób bezpieczny , kulturalny i komfortowy .

Natomiast busiar... rozwiń

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 08:52
0

Znów reklamują szkockiego busa. :D

Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 19:16
0

A co z kursami do Krakowa,mam dosyć tych ciasnych rozklekotanych busów.

Gdzie kursy do Krakowa  Polskim Busem ???
Bo to jedyna firma która przewozi pasażerów  w normalnych warunkach .
 
W ciągu ponad roku nikt już busiarzowi nie uwierzy w jego zapewnienia, każdy przejechał się już na pod Lubelskim busiarzu i opinie negatywne są już niestety w całej Polsce i Lublin został pośmiewiskiem jako jedynie duże miasto z brakiem komunikacji autobusowej tylko obsługującymi je ciasnymi przerobionymi busikami .
Pozabierano połączenia Polskiego Busa gdzie zawsze podstawiony jest autobus , wifi, WC , klima u busiarza w Ekspressbusie nie dość że ciasno jak puszce po sardynkach to jeszcze w zimie trzeba jeździć w kurtce , czapce i nogi na 5 godzin jazdy i tak zmarzną z braku ogrzewania !!!
Po tym jak Bp tour chciała pokazać się i dodała kilka autobusów do Krakowa zapomnieli dodać że zdjęli autobusy do Zakopanego i do Zakopca podstawili busa !!!
 
Pytanie podstawowe kto może zaskarżyć stowarzyszenie Lexmid ?
Z jego statusu wynika wszystko czyli nic , działa tylko na szkodę pasażera i czerpią z niego korzyści tylko te osoby co stworzyły ten chory twór czyli busiaerze popierani przez urzędników .

 
Co ciekawe ostatnio przegrała sprawę firma Contrbus ( jedyna i nie zastąpiona firma :) ) która przewozi klientów na trasie Lublin Warszawa , osoba niewidoma nie została wpuszczona do busa z psem przewodnikiem , ale  jak pogoniliby busiarzy to nikt nie powiedział by słowa jak przyjechałby Polski Bus i żadnego problemu nie byłoby .
Tylko dlaczego dziennikarze ukrywają prawdę i nie piszą jaka to firma  i to w kilku serwisach internetowych ??? sprawiedliwe to ???

http://www.lublin112.pl/nie-wpuscil-do-busa-niewidomej-z-psem-asystujacym-wyrok-dla-znanej-lubelskiej-firmy-przewozowej/
 

Z Lublina zrobili największą dziurę gdzie nie sposób dojechać w normalnych warunkach po kraju , transport wygląda dokładnie tak jak Lubelski dworzec PKS

Oddajcie połączenia Polskiego Busa do Krakowa !!!

Lublin-Kraków bez przesiadek w Rzeszowie.

Tego chcą podróżni, obywatele Lubelszczyzny.

Przecz z pseudo obrońcami z jakiegoś szemranego stowarzyszenia.

"Wadzo' bądź z ludem

Tylko Polski Bus do Krakowa !!!

rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 16:05
0
Wiadomo mi od pewnego zaufanego byłego pracownika banku, iż FAKTYCZNYM właścicielem Contbusa jest jakiś BISKUP lubelski. To by nawet wyjaśniało dlaczego tak gładko idzie gnębienie PolskiegoBusa... Tak czy inaczej dobre wieści dzisiaj :)
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 14:17
0
contbus broni pasażerów? śmiech na sali....
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 10:25
0

Znów reklamują szkockiego busa. :D

Avatar
samatwa / 10 marca 2016 o 09:11
0

Jak najwięcej połączeń Polskim Busem z Lublina: do Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Szczecina itp. - tego chcą pasażerowie.  Busy powinny w ogóle dostać zakaz przewożenia ludzi na dłuższych trasach. Kiedy zwykli obywatele, pasażerowie zaczną się w końcu liczyć?    A nie tylko układy, faworyzowanie Contbusów i innych niesympatycznych, nieprzygotowanych przewoźników. Mamy XXI wiek. Urzędnicy zastanówcie się! ( ja rozumiem, że Wy nie jeździcie takimi środkami transportu, ale dajcie zwykłym obywatelom choć odrobinę komfortu i namiastki "normalności").

Jak najwięcej połączeń Polskim Busem z Lublina: do Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Szczecina itp. - tego chcą pasażerowie.  Busy powinny w ogóle dostać zakaz przewożenia ludzi na dłuższych trasach. Kiedy zwykli obywatele, pasażerowie zaczną się w końcu liczyć?    A nie tylko układy, faworyzowanie Contbusów i innych niesympatycznych, nieprzygotowanych przewoźników. Mamy XXI wiek. Urzędnicy zastanówcie się! ( ja rozumiem, że Wy nie jeździcie takimi środkami transportu, ale dajcie zwykłym obywatelom choć odrobinę komfortu i namia... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 64 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!