Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2013 r.
19:56
Edytuj ten wpis

Prokuratura sprawdzi co stało się na lotnisku Lublin

Autor: Zdjęcie autora (er izi)
0 12 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Śledczy wyjaśnią okoliczności wypadku w Porcie Lotniczym Lublin, w którym obrażenia odniosło dziecko. O zdarzeniu śledczy dowiedzieli się z wczorajszego artykułu w Dzienniku Wschodnim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura zwróci się do policji o przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.

– Choć żadne zawiadomienie do nas nie wpłynęło, to musimy wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia – mówi Katarzyna Matusiak, zastępca prokuratura rejonowego w Świdniku.

Przypomnijmy. W piątek do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie trafiła dziewczynka, która wpadła w szczelinę między schodami a samolotem. O zdarzeniu informował nas jeden z naszych Czytelników.

W piątek Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin, mówił, że nie ma informacji na ten temat. Transport małego pacjenta z lotniska do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie potwierdziło pogotowie.

Dopiero w poniedziałek, rzecznik PLL przyznał, że wypadek miał miejsce. Dlaczego port lotniczy nie poinformował prokuratury o tym zdarzeniu?

– Wszystkie formalności w tej sprawie zostały spełnione. Port Lotniczy Lublin nie informował prokuratury, ponieważ nie zaistniało zdarzenie mogące wyczerpywać znamiona czynu zabronionego. W takim przypadku nie istnieje obowiązek zawiadomienia organów ścigania – odpowiedział wczoraj Jankowski.

Jak zastrzegał w poniedziałek, bliscy poszkodowanego dziecka nie zgodzili się na informowanie mediów o stanie zdrowia dziecka.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S Y L W E S T E R / 11 marca 2013 o 17:43
0
------------------------DO ITERNAUTY "MILANO" KTÓRY WYWOŁAŁ MNIE DO TABLICY...---------------- Szanowny "Milano" , odpowiadam Panu na Pana zapytanie, bo zasłużył Pan na tą odpowiedż gdyż i Panu na sercu leży dobre Imie i szacunek do Naszego Lublina . Oby takich więcej jak "Milano" . Pan mnie początkowo rozśmieszył ale po przemyśleniu, uważam , że to stwierdzenie jest korzystne dla te go "lotniska" "BUBLA" i postanowiłem przy tej "tablicy" odpowiedzieć . Otóż Drodzy Mieszkańcy Lu blina i Województwa lubelskiego, nie jestem egoistą ale na 100% jestem Podatnikiem Lublina . Przeka zuje informacje autentycznie prawdziwą, iż to "lotnisko" "BUBEL" wybudowano za Nasze pieniądze , czyli wzięto MILIONY z budżetu miasta Lublina i województwa lubelskiego . Sucha informacja (sic?) bo niedość, że pobrano pieniądze bez konsultacji i zgody Podatników (prokuratura powinna to sprawdzić) to na dodatek nawet NIE PODANO ILE MILIONÓW WZIĘTO NASZYCH PODATKÓW (?). Było kilka projektów lotniska i do tej pory nie wiemy, Kto wybrał projekt "wiaty magazynowej" i Kto zaniżył standart ?. Będąc w budynku lotniska , podnieście głowę do góry a zobaczycie , iż znajdujecie się w skręcanej wiacie magazynowej a nie na prestiżowym lotnisku Airport Lublin !. Patrząc na dalsze BRAKI na tym "lotnisku" nasuwa się automatycznie pytanie jako że Jesteśmy FUNDATORAMI tego "lotniska" mamy PRAWO i OBOWIĄZEK , zapytać -- JAKI KOSZT KOŃCOWY WYNIÓSŁ NA BUDOWE TEGO "LOTNISKA" ?. Znając ile MILIONÓW pobrano z budżetu na budowe tego "BUBLA" i wiedząc ILE RZECZYWIŚCIE WYDANO NA BUDOWE TEGO "LOTNISKA" możemy ułożyć , że X - Y = Z, przyczym "X" to jest budżet miejski + wojewódzki Lublina z którego pobrano MILIONY minus "Y" koszt budowy "lotniska" i w sumie "Z" to suma MILIONÓW które pozostały..."organizatorom". Te wyliczenie da Nam odpowiedż, dlaczego wybudowano Nam "lotnisko" BUBEL i dlaczego doprowadzono do tak za niżonego standartu lotniska które do tej pory nawiedzają wypadki i rezygnacje z lądowania !!!. Czyli krótko ; oczekujemy na informacje ; JAKĄ SUMĘ MILIONÓW POBRANO NA BUDOWE Z NA SZYCH PODATKÓW ?---JAKIE KOSZTY WYNIOSŁY WYBUDOWANIE LOTNISKA ? -------ILE MILIO NÓW POZOSTAŁO "ORGANIZATOROM"+ AKCJONARIUSZOM ? . Ten wynik "matematyczny" spo woduje DYMISJE CAŁEGO ZARZĄDU LOTNISKA LUBLIN A WINNYCH ZANIEDBAŃ "OSADZENIE" W MIEJSCU ODIZOLOWANEGO OD UCZCIWEGO SPOŁECZEŃSTWA !!!. Panie "Milano" , dzięki BOGU nie musze stać pod drzwiami Zarządu tego "lotniska BUBLA" tylko up ominam się o UCZCIWOŚĆ I POSZANOWANIE NASZCH PIENIĘDZY !. Po drugie znam wartość za robionego, niekiedy w pocie czoła pieniądza !, a po trzecie BARDZO KOCHAM SWOJE PIĘKNE MIASTO LUBLIN I NIE MOGĘ BYĆ OBOJĘTNY , GDY MOJE MIASTO "CWANIACZKI" OKRADAJĄ !. Odemnie doradzam Wam Podatnikom od Których wzięto bez konsultacji MILIONY, aby prowadzenie dochodzenia prokuratorskiego przekazać Prokuratorom Krakowa lub Wrocławia gdyż Świdnik jest tylko i aż Dzielnicą Lublina w którym właśnie grasują " złodzieje cwaniaczki" !. Ten rzecznik praso wy "lotniska" nawet nie ma pojęcia na jakiej "minie" siedzi i jaką odpowiedzialność bierze na sie bie za przekazywanie zakamuflowanych i nieprawdziwych informacji . Gdyby miał Honor to już da wno sam złóżyłby Dymisje bez kajdanek i cel atresztu . Mimo wszystko jestem optymistą iż Pro kuratura rozbuduje prestiż i podwyższy STANDART LOTNISKA LUBLIN !. Szczęść Im Boże !.
------------------------DO ITERNAUTY "MILANO" KTÓRY WYWOŁAŁ MNIE DO TABLICY...---------------- Szanowny "Milano" , odpowiadam Panu na Pana zapytanie, bo zasłużył Pan na tą odpowiedż gdyż i Panu na sercu leży dobre Imie i szacunek do Naszego Lublina . Oby takich więcej jak "Milano" . Pan mnie początkowo rozśmieszył ale po przemyśleniu, uważam , że to stwierdzenie jest korzystne dla te go "lotniska" "BUBLA" i postanowiłem przy tej "tablicy" odpowiedzieć . ... rozwiń
Avatar
milano / 13 lutego 2013 o 18:25
0
SYLWESTER chyba ci kolesie nie załatwili roboty na lotnisku bo ostro jedziesz...
Avatar
ziro / 13 lutego 2013 o 18:19
0
Jankowski łże w każdej sprawie nie mówi prawdy wykopać dupka do łopaty bo działa na szkodę portu jest tam wielu takich Macierewicz musi zrobić lustrację przydupasów i pociotków..
Avatar
tamara / 13 lutego 2013 o 17:04
0
No moze wreszcie prokuratura wezmie sie za tego Jankowskiego.
Avatar
S Y L W E S T E R / 13 lutego 2013 o 16:51
0
---------------------ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY W KRAKOWIE ! NATYCHMIAST !-------------- Pisałem nie tak dawno jak wczoraj, Kto powinien NATYCHMIAST złożyć ZAWIADOMIENIE do Prokuratury w Krakowie i do "NIK" . Region Lublina i Lubelszczyzny jest poniżany przez antypolskie ugrupowanie "PO" (Platformy Oszustów) poniżany i...okradany z Naszych Podatków . Potwierdzeniem tego "uzależnienia" jest "uroczyste otwarcie lotniska" jako "prezent" "PO" dla... Lublina i Lubelszczyzny . Czy już za pomnieliście tańczących władz miejskich i wojewódzkich na tej "Impreze" ? . "PO" zaprosili nawet synka Premiera Tuska , też zapomnieliście ? . Piszę o tym dlatego , aby udowodnić , że zajścia na tym "lotnisku" "BUBLU" posiadają znamiona polityczno-przestępcze i w takim wypadku lubelska Prokuratura powinna z URZĘDU wejść na kontrole na "lotnisko" BUBEL !. Cytat ... " Prokuratura sprawdzi co stało się na lotnisku w Lublinie " i podpowiedż dla Prokuratury ; " Szanowni lubelscy Prokuratorzy, NIC by się nie stało na lotnisku gdyby był jakiś nadzór nad budową tego BUBLA lotniska . Czyli najpierw ustalcie Szanowni Prokuratorzy-- " ILE POBRANO MILIONÓW Z BUDŻETU MIASTA LUBLINA I WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA BUDOWE TEGO "BUBLA" ? , --- A ILE FAKTYCZNIE WYDANO NA BUDOWE TEGO "BUBLA" ? i ustalcie czy były Projekty posiadające wyższy Standard i dlaczego nie zostały zrealizowane ? . To Szanowni lubelscy Prokuratorzy należy w pierwszej kolejności USTALIĆ . Ten tok działania prokuratury i myślenia spowoduje , że pojawi się pewność, iż nie byłoby żadnego wypadku na "lotnisku" gdyby był zachowany odpowiedni Standard i Pasażerowie do samolotów by wsiadali poprzez tzw. "rękawy" oraz nie wożono by Pasażerów z biletami lotniczymi ... autobusami na lotnisko Chopina w Warszawie . Można się spodziwać następnego wypadku z tzw. "wieży kontroli lotów" która jest obskurnym KOROMYSŁEM a przez "mafie" nazwaną , " wierzą normalną do przyjęcia" . " Szanowni Prokuratorzy, jeszcze jedna ważna sprawa , kto wy straszył Rodziców POSZKODOWANEGO DZIECKA , że Ich Adwokat nie składa pozwu w sądzie o bardzo wysokie ODSZKODOWANIE ? . To wypadek na lotnisku zapewne UBEZPIECZONYM ! . Oczekujemy na złożenie ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY W KRAKOWIE I DO "NIK" ORAZ "CBA" . Sprawiedliwość musi zwyciężyć !.
---------------------ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY W KRAKOWIE ! NATYCHMIAST !-------------- Pisałem nie tak dawno jak wczoraj, Kto powinien NATYCHMIAST złożyć ZAWIADOMIENIE do Prokuratury w Krakowie i do "NIK" . Region Lublina i Lubelszczyzny jest poniżany przez antypolskie ugrupowanie "PO" (Platformy Oszustów) poniżany i...okradany z Naszych Podatków . Potwierdzeniem tego "uzależnienia" jest "uroczyste otwarcie lotniska" jako "prezent" "PO" dla... Lu... rozwiń
Avatar
olaboga / 13 lutego 2013 o 13:16
0
[quote name='viki' timestamp='1360756898' post='733549']
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

Albo ŻLE PODSTAWLI SCHODY,
albo są ONE WADLIWIE ZAPROJEKTIOWANE !!
Ciekawa jestem, czy NACISKALI na RODZINĘ, aby nie podawała tego do wiadomości , CHCIELI TO UKRYĆ!
[/quote]

Trollus pospolitus
[quote name='viki' timestamp='1360756898' post='733549']
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

rozwiń
Avatar
viki / 13 lutego 2013 o 13:01
0
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

Albo ŻLE PODSTAWLI SCHODY,
albo są ONE WADLIWIE ZAPROJEKTIOWANE !!
Ciekawa jestem, czy NACISKALI na RODZINĘ, aby nie podawała tego do wiadomości , CHCIELI TO UKRYĆ!
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

Albo ŻLE PODSTAWLI SCHODY,
albo są ONE WADLIWIE ZAPROJEKTIOWANE !!<... rozwiń
Avatar
dygresja / 13 lutego 2013 o 11:19
0
[quote name='AseKurant' timestamp='1360748725' post='733513']
Przyczyną nie był brak rodzicielskiego nadzoru, a źle podstawione schody do wejścia samolotu.

Tylko tyle albo aż tyle. Rodzice mają rację, że nie informują o stanie zdrowia dziecka, bo to jest ich dziecko, a dodatkowo okres hospitalizacji oraz odniesione obrażenia będą rzutowały na wysokość odszkodowania, które będzie musiało wypłacić lotnisko.
[/quote]
wiesz, że 2,5 letnie dzieci nie powinny być wpuszczane na schody ruchome w Plazie? Skoro może tam się stać krzywda dziecku, to znaczy, że schody sa złe, czy że trzeba dziecko nadzorować?

Jak często jeździsz pociągiem? Czy pozwolisz 2,5 letniemu dziecku samemu wysiąść z pociągu? Czy jak dziecko samo wysiądzie i spadnie z tych schodów na tory, to znaczy, że pociąg źle podjechał na peron, czy że trzeba dziecko nadzorować?
[quote name='AseKurant' timestamp='1360748725' post='733513']
Przyczyną nie był brak rodzicielskiego nadzoru, a źle podstawione schody do wejścia samolotu.

Tylko tyle albo aż tyle. Rodzice mają rację, że nie informują o stanie zdrowia dziecka, bo to jest ich dziecko, a dodatkowo okres hospitalizacji oraz odniesione obrażenia będą rzutowały na wysokość odszkodowania, które będzie musiało wypłacić lotnisko.
[/quote]
wiesz, że 2,5 letnie dzieci nie powinny być wpuszczane na schody ruchome w... rozwiń
Avatar
koles / 13 lutego 2013 o 11:14
0
Prawda jest też taka, że jakoś często zdarzają się dziwne przypadki na naszym lubelskim lotnisku. Może wynikają one z braku doświadczenia i słabego przeszkolenia obsługi lotniska.
Avatar
upiór / 13 lutego 2013 o 11:12
0
"Port Lotniczy Lublin nie informował prokuratury, ponieważ nie zaistniało zdarzenie mogące wyczerpywać znamiona czynu zabronionego" ten cytat wskazuje na, że teraz zmieniły się przepisy kodeksu postępowania karnego i port lotniczy rozstrzyga czy czyn wypełnił znamiona czynu zabronionego. Bardzo ciekawa teoria, zastanawiam się co by powiedział profesor Kruszyński specjalista prawa karnego ?
Avatar
S Y L W E S T E R / 11 marca 2013 o 17:43
0
------------------------DO ITERNAUTY "MILANO" KTÓRY WYWOŁAŁ MNIE DO TABLICY...---------------- Szanowny "Milano" , odpowiadam Panu na Pana zapytanie, bo zasłużył Pan na tą odpowiedż gdyż i Panu na sercu leży dobre Imie i szacunek do Naszego Lublina . Oby takich więcej jak "Milano" . Pan mnie początkowo rozśmieszył ale po przemyśleniu, uważam , że to stwierdzenie jest korzystne dla te go "lotniska" "BUBLA" i postanowiłem przy tej "tablicy" odpowiedzieć . Otóż Drodzy Mieszkańcy Lu blina i Województwa lubelskiego, nie jestem egoistą ale na 100% jestem Podatnikiem Lublina . Przeka zuje informacje autentycznie prawdziwą, iż to "lotnisko" "BUBEL" wybudowano za Nasze pieniądze , czyli wzięto MILIONY z budżetu miasta Lublina i województwa lubelskiego . Sucha informacja (sic?) bo niedość, że pobrano pieniądze bez konsultacji i zgody Podatników (prokuratura powinna to sprawdzić) to na dodatek nawet NIE PODANO ILE MILIONÓW WZIĘTO NASZYCH PODATKÓW (?). Było kilka projektów lotniska i do tej pory nie wiemy, Kto wybrał projekt "wiaty magazynowej" i Kto zaniżył standart ?. Będąc w budynku lotniska , podnieście głowę do góry a zobaczycie , iż znajdujecie się w skręcanej wiacie magazynowej a nie na prestiżowym lotnisku Airport Lublin !. Patrząc na dalsze BRAKI na tym "lotnisku" nasuwa się automatycznie pytanie jako że Jesteśmy FUNDATORAMI tego "lotniska" mamy PRAWO i OBOWIĄZEK , zapytać -- JAKI KOSZT KOŃCOWY WYNIÓSŁ NA BUDOWE TEGO "LOTNISKA" ?. Znając ile MILIONÓW pobrano z budżetu na budowe tego "BUBLA" i wiedząc ILE RZECZYWIŚCIE WYDANO NA BUDOWE TEGO "LOTNISKA" możemy ułożyć , że X - Y = Z, przyczym "X" to jest budżet miejski + wojewódzki Lublina z którego pobrano MILIONY minus "Y" koszt budowy "lotniska" i w sumie "Z" to suma MILIONÓW które pozostały..."organizatorom". Te wyliczenie da Nam odpowiedż, dlaczego wybudowano Nam "lotnisko" BUBEL i dlaczego doprowadzono do tak za niżonego standartu lotniska które do tej pory nawiedzają wypadki i rezygnacje z lądowania !!!. Czyli krótko ; oczekujemy na informacje ; JAKĄ SUMĘ MILIONÓW POBRANO NA BUDOWE Z NA SZYCH PODATKÓW ?---JAKIE KOSZTY WYNIOSŁY WYBUDOWANIE LOTNISKA ? -------ILE MILIO NÓW POZOSTAŁO "ORGANIZATOROM"+ AKCJONARIUSZOM ? . Ten wynik "matematyczny" spo woduje DYMISJE CAŁEGO ZARZĄDU LOTNISKA LUBLIN A WINNYCH ZANIEDBAŃ "OSADZENIE" W MIEJSCU ODIZOLOWANEGO OD UCZCIWEGO SPOŁECZEŃSTWA !!!. Panie "Milano" , dzięki BOGU nie musze stać pod drzwiami Zarządu tego "lotniska BUBLA" tylko up ominam się o UCZCIWOŚĆ I POSZANOWANIE NASZCH PIENIĘDZY !. Po drugie znam wartość za robionego, niekiedy w pocie czoła pieniądza !, a po trzecie BARDZO KOCHAM SWOJE PIĘKNE MIASTO LUBLIN I NIE MOGĘ BYĆ OBOJĘTNY , GDY MOJE MIASTO "CWANIACZKI" OKRADAJĄ !. Odemnie doradzam Wam Podatnikom od Których wzięto bez konsultacji MILIONY, aby prowadzenie dochodzenia prokuratorskiego przekazać Prokuratorom Krakowa lub Wrocławia gdyż Świdnik jest tylko i aż Dzielnicą Lublina w którym właśnie grasują " złodzieje cwaniaczki" !. Ten rzecznik praso wy "lotniska" nawet nie ma pojęcia na jakiej "minie" siedzi i jaką odpowiedzialność bierze na sie bie za przekazywanie zakamuflowanych i nieprawdziwych informacji . Gdyby miał Honor to już da wno sam złóżyłby Dymisje bez kajdanek i cel atresztu . Mimo wszystko jestem optymistą iż Pro kuratura rozbuduje prestiż i podwyższy STANDART LOTNISKA LUBLIN !. Szczęść Im Boże !.
------------------------DO ITERNAUTY "MILANO" KTÓRY WYWOŁAŁ MNIE DO TABLICY...---------------- Szanowny "Milano" , odpowiadam Panu na Pana zapytanie, bo zasłużył Pan na tą odpowiedż gdyż i Panu na sercu leży dobre Imie i szacunek do Naszego Lublina . Oby takich więcej jak "Milano" . Pan mnie początkowo rozśmieszył ale po przemyśleniu, uważam , że to stwierdzenie jest korzystne dla te go "lotniska" "BUBLA" i postanowiłem przy tej "tablicy" odpowiedzieć . ... rozwiń
Avatar
milano / 13 lutego 2013 o 18:25
0
SYLWESTER chyba ci kolesie nie załatwili roboty na lotnisku bo ostro jedziesz...
Avatar
ziro / 13 lutego 2013 o 18:19
0
Jankowski łże w każdej sprawie nie mówi prawdy wykopać dupka do łopaty bo działa na szkodę portu jest tam wielu takich Macierewicz musi zrobić lustrację przydupasów i pociotków..
Avatar
tamara / 13 lutego 2013 o 17:04
0
No moze wreszcie prokuratura wezmie sie za tego Jankowskiego.
Avatar
S Y L W E S T E R / 13 lutego 2013 o 16:51
0
---------------------ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY W KRAKOWIE ! NATYCHMIAST !-------------- Pisałem nie tak dawno jak wczoraj, Kto powinien NATYCHMIAST złożyć ZAWIADOMIENIE do Prokuratury w Krakowie i do "NIK" . Region Lublina i Lubelszczyzny jest poniżany przez antypolskie ugrupowanie "PO" (Platformy Oszustów) poniżany i...okradany z Naszych Podatków . Potwierdzeniem tego "uzależnienia" jest "uroczyste otwarcie lotniska" jako "prezent" "PO" dla... Lublina i Lubelszczyzny . Czy już za pomnieliście tańczących władz miejskich i wojewódzkich na tej "Impreze" ? . "PO" zaprosili nawet synka Premiera Tuska , też zapomnieliście ? . Piszę o tym dlatego , aby udowodnić , że zajścia na tym "lotnisku" "BUBLU" posiadają znamiona polityczno-przestępcze i w takim wypadku lubelska Prokuratura powinna z URZĘDU wejść na kontrole na "lotnisko" BUBEL !. Cytat ... " Prokuratura sprawdzi co stało się na lotnisku w Lublinie " i podpowiedż dla Prokuratury ; " Szanowni lubelscy Prokuratorzy, NIC by się nie stało na lotnisku gdyby był jakiś nadzór nad budową tego BUBLA lotniska . Czyli najpierw ustalcie Szanowni Prokuratorzy-- " ILE POBRANO MILIONÓW Z BUDŻETU MIASTA LUBLINA I WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA BUDOWE TEGO "BUBLA" ? , --- A ILE FAKTYCZNIE WYDANO NA BUDOWE TEGO "BUBLA" ? i ustalcie czy były Projekty posiadające wyższy Standard i dlaczego nie zostały zrealizowane ? . To Szanowni lubelscy Prokuratorzy należy w pierwszej kolejności USTALIĆ . Ten tok działania prokuratury i myślenia spowoduje , że pojawi się pewność, iż nie byłoby żadnego wypadku na "lotnisku" gdyby był zachowany odpowiedni Standard i Pasażerowie do samolotów by wsiadali poprzez tzw. "rękawy" oraz nie wożono by Pasażerów z biletami lotniczymi ... autobusami na lotnisko Chopina w Warszawie . Można się spodziwać następnego wypadku z tzw. "wieży kontroli lotów" która jest obskurnym KOROMYSŁEM a przez "mafie" nazwaną , " wierzą normalną do przyjęcia" . " Szanowni Prokuratorzy, jeszcze jedna ważna sprawa , kto wy straszył Rodziców POSZKODOWANEGO DZIECKA , że Ich Adwokat nie składa pozwu w sądzie o bardzo wysokie ODSZKODOWANIE ? . To wypadek na lotnisku zapewne UBEZPIECZONYM ! . Oczekujemy na złożenie ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY W KRAKOWIE I DO "NIK" ORAZ "CBA" . Sprawiedliwość musi zwyciężyć !.
---------------------ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY W KRAKOWIE ! NATYCHMIAST !-------------- Pisałem nie tak dawno jak wczoraj, Kto powinien NATYCHMIAST złożyć ZAWIADOMIENIE do Prokuratury w Krakowie i do "NIK" . Region Lublina i Lubelszczyzny jest poniżany przez antypolskie ugrupowanie "PO" (Platformy Oszustów) poniżany i...okradany z Naszych Podatków . Potwierdzeniem tego "uzależnienia" jest "uroczyste otwarcie lotniska" jako "prezent" "PO" dla... Lu... rozwiń
Avatar
olaboga / 13 lutego 2013 o 13:16
0
[quote name='viki' timestamp='1360756898' post='733549']
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

Albo ŻLE PODSTAWLI SCHODY,
albo są ONE WADLIWIE ZAPROJEKTIOWANE !!
Ciekawa jestem, czy NACISKALI na RODZINĘ, aby nie podawała tego do wiadomości , CHCIELI TO UKRYĆ!
[/quote]

Trollus pospolitus
[quote name='viki' timestamp='1360756898' post='733549']
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

rozwiń
Avatar
viki / 13 lutego 2013 o 13:01
0
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

Albo ŻLE PODSTAWLI SCHODY,
albo są ONE WADLIWIE ZAPROJEKTIOWANE !!
Ciekawa jestem, czy NACISKALI na RODZINĘ, aby nie podawała tego do wiadomości , CHCIELI TO UKRYĆ!
ZNOWU cos chcieli UKRYĆ !! TO SKANDAL !
Rzecznik kłamał, bo karetka - na pewno na sygnale - TO NIE JEST NORMA NA LOTNISKU !!

ZA TAKLIE KŁAMSTWO GROŻA SANKCJE słuzbowe w NORMALNYM kraju - zobaczymy , to wszystko wyglada na KLIKĘ zatrudnionych na lotnisku - jak w PRL czy ZSRRR !!
PRZECIEŻ PODANO INFORMACJĘ,
ZE DZIECKO WPADLO w SZCELINĘ (??) MIEDZY SAMOLOTEM i SCHODAMI !!

Albo ŻLE PODSTAWLI SCHODY,
albo są ONE WADLIWIE ZAPROJEKTIOWANE !!<... rozwiń
Avatar
dygresja / 13 lutego 2013 o 11:19
0
[quote name='AseKurant' timestamp='1360748725' post='733513']
Przyczyną nie był brak rodzicielskiego nadzoru, a źle podstawione schody do wejścia samolotu.

Tylko tyle albo aż tyle. Rodzice mają rację, że nie informują o stanie zdrowia dziecka, bo to jest ich dziecko, a dodatkowo okres hospitalizacji oraz odniesione obrażenia będą rzutowały na wysokość odszkodowania, które będzie musiało wypłacić lotnisko.
[/quote]
wiesz, że 2,5 letnie dzieci nie powinny być wpuszczane na schody ruchome w Plazie? Skoro może tam się stać krzywda dziecku, to znaczy, że schody sa złe, czy że trzeba dziecko nadzorować?

Jak często jeździsz pociągiem? Czy pozwolisz 2,5 letniemu dziecku samemu wysiąść z pociągu? Czy jak dziecko samo wysiądzie i spadnie z tych schodów na tory, to znaczy, że pociąg źle podjechał na peron, czy że trzeba dziecko nadzorować?
[quote name='AseKurant' timestamp='1360748725' post='733513']
Przyczyną nie był brak rodzicielskiego nadzoru, a źle podstawione schody do wejścia samolotu.

Tylko tyle albo aż tyle. Rodzice mają rację, że nie informują o stanie zdrowia dziecka, bo to jest ich dziecko, a dodatkowo okres hospitalizacji oraz odniesione obrażenia będą rzutowały na wysokość odszkodowania, które będzie musiało wypłacić lotnisko.
[/quote]
wiesz, że 2,5 letnie dzieci nie powinny być wpuszczane na schody ruchome w... rozwiń
Avatar
koles / 13 lutego 2013 o 11:14
0
Prawda jest też taka, że jakoś często zdarzają się dziwne przypadki na naszym lubelskim lotnisku. Może wynikają one z braku doświadczenia i słabego przeszkolenia obsługi lotniska.
Avatar
upiór / 13 lutego 2013 o 11:12
0
"Port Lotniczy Lublin nie informował prokuratury, ponieważ nie zaistniało zdarzenie mogące wyczerpywać znamiona czynu zabronionego" ten cytat wskazuje na, że teraz zmieniły się przepisy kodeksu postępowania karnego i port lotniczy rozstrzyga czy czyn wypełnił znamiona czynu zabronionego. Bardzo ciekawa teoria, zastanawiam się co by powiedział profesor Kruszyński specjalista prawa karnego ?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 408 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!