Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2013 r.
13:11
Edytuj ten wpis

Prostują latarnie na S17. Ruch ma się odbywać normalnie

Autor: Zdjęcie autora (PP)
0 13 A A
Usterkę spowodował źle zagęszczony grunt pod latarniami, (Paweł P.)
Usterkę spowodował źle zagęszczony grunt pod latarniami, (Paweł P.)

Trwa "prostowanie" latarni na S17, na odcinku od Lublina do Piask. – Przekrzywione słupy nie zagrażają bezpieczeństwu – zapewniają drogowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak już informowaliśmy na S17 przekrzywiły się latarnie. Usterkę spowodował źle zagęszczony grunt pod latarniami, które ustawiano w zmarzniętej ziemi.


– Z powodu usterki nie będziemy zamykać drogi. Przekrzywione latarnie nie zagrażają bezpieczeństwu kierowców. Wykonawcy na usunięcie usterek mają dwa tygodnie – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie.

To nie koniec prac. – Na tym odcinku S17 niebawem zacznie się także montaż betonowych barier ochronnych przy wiaduktach. Nie przewidujemy utrudnień w ruchu. Miejscowo mogą wystąpić zwężenia do jednego pasa ruchu – dodaje Nalewajko.

Za rozbudowę tego odcinka do parametrów drogi ekspresowej odpowiedzialny jest Budimex. Droga jest objęta pięcioletnią gwarancją.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jędrek / 8 stycznia 2013 o 20:22
0
niech przekrzywią jeszcze bardziej, będziemy mieli swoje Krupówki
Avatar
COOLejaż / 8 stycznia 2013 o 20:17
0
Nierówno stojące latarnie trzeba pomalować w biało-czerwone paski i będą wyglądać jak szlabany czyli nachylenie będzie dla nich "naturalną" rzeczą
"bo mnie się Panie wszystko z pociągiem kojarzy..."
Avatar
Radko / 8 stycznia 2013 o 20:00
0
PROSTE PYTANIE: Czy wykonawca płaci kary umowne za niewywiązanie się z terminu zakończenia prac?

Jeżeli nie to dlaczego?
Avatar
Gość / 8 stycznia 2013 o 18:45
0
[quote name='ŁukaszTransport' timestamp='1357656476' post='717608']
a ja się pytam po co te latarnie ? na niemieckiej autostradzie spotkać gdzieś latarnie jest nie lada sztuką. wyrzucanie pieniędzy w błoto. każdy ma światła w samochodzie, a jeżeli ktoś nie umie jeździć w nocy niech tego nie robi.
[/quote]

Taaak ? A jak by było na odwrót w innych krajach, a tu nie było by świateł, to byś pisał, że wiocha, że nie stać ich na oświetlenie.

Nie pieprz bo się rzygać chce !
Avatar
123456 / 8 stycznia 2013 o 18:19
0
Bez urazy ale jak redaktorzy nie wiedzą co to budowa to się niech nie wypowiadają. Wiadomo przecież, że mróz/zima robi swoje i zawsze daje coś do naprawienia. Droga nie jest jeszcze oddana i trwają roboty ale oczywiście eksperci z Lubelszczyzny, którzy na oczy nie widzieli ekspresówki (bo przecież jak skoro to pierwsza w naszym regionie) już wiedzą, że cała trasa to fuszerka. Ekrany?! Skandal! Co tam ludzie mieszkający przy drodze, my chcemy podziwiać widoki. Ograniczenia prędkości?! Skandal! Najlepiej od razu 120 km/h przy pracującym ciężkim sprzęcie i robotnikach. Proponowałbym zażalenia pisać dopiero po oddaniu tej trasy i nie podburzać ludzi.
Bez urazy ale jak redaktorzy nie wiedzą co to budowa to się niech nie wypowiadają. Wiadomo przecież, że mróz/zima robi swoje i zawsze daje coś do naprawienia. Droga nie jest jeszcze oddana i trwają roboty ale oczywiście eksperci z Lubelszczyzny, którzy na oczy nie widzieli ekspresówki (bo przecież jak skoro to pierwsza w naszym regionie) już wiedzą, że cała trasa to fuszerka. Ekrany?! Skandal! Co tam ludzie mieszkający przy drodze, my chcemy podziwiać widoki. Ograniczenia prędkości?! Skandal! Najlepiej od razu 120 km/h przy p... rozwiń
Avatar
jp9 / 8 stycznia 2013 o 17:47
0
Ale skoro już są te latarnie to niech chociaż robią co do nich należy a jak pan nie wie panie Nalewajko to latarnie świecą.
Avatar
ŁukaszTransport / 8 stycznia 2013 o 15:47
0
a ja się pytam po co te latarnie ? na niemieckiej autostradzie spotkać gdzieś latarnie jest nie lada sztuką. wyrzucanie pieniędzy w błoto. każdy ma światła w samochodzie, a jeżeli ktoś nie umie jeździć w nocy niech tego nie robi.
Avatar
on / 8 stycznia 2013 o 15:36
0
[quote name='america' timestamp='1357652762' post='717580']
nie chcę nic mówić, ale znowu poprawiają latarnie na mrozie... deb ile.
[/quote]


ale gdy z powodu mrozu prace zostaja wstrzymane, tez ich pewnie zwyzywaja od deb***i (jak to ma miejsce w lublinie - miescie forumowych specjalistów)
Avatar
zxcv / 8 stycznia 2013 o 15:31
0
Nie chcę krakać ale te latarnie coraz bardziej się przechylają. Coś mi ta cała droga pachnie fuszerką. Asfalt też nie jest równy.
Avatar
america / 8 stycznia 2013 o 14:46
0
nie chcę nic mówić, ale znowu poprawiają latarnie na mrozie... deb ile.
Avatar
Jędrek / 8 stycznia 2013 o 20:22
0
niech przekrzywią jeszcze bardziej, będziemy mieli swoje Krupówki
Avatar
COOLejaż / 8 stycznia 2013 o 20:17
0
Nierówno stojące latarnie trzeba pomalować w biało-czerwone paski i będą wyglądać jak szlabany czyli nachylenie będzie dla nich "naturalną" rzeczą
"bo mnie się Panie wszystko z pociągiem kojarzy..."
Avatar
Radko / 8 stycznia 2013 o 20:00
0
PROSTE PYTANIE: Czy wykonawca płaci kary umowne za niewywiązanie się z terminu zakończenia prac?

Jeżeli nie to dlaczego?
Avatar
Gość / 8 stycznia 2013 o 18:45
0
[quote name='ŁukaszTransport' timestamp='1357656476' post='717608']
a ja się pytam po co te latarnie ? na niemieckiej autostradzie spotkać gdzieś latarnie jest nie lada sztuką. wyrzucanie pieniędzy w błoto. każdy ma światła w samochodzie, a jeżeli ktoś nie umie jeździć w nocy niech tego nie robi.
[/quote]

Taaak ? A jak by było na odwrót w innych krajach, a tu nie było by świateł, to byś pisał, że wiocha, że nie stać ich na oświetlenie.

Nie pieprz bo się rzygać chce !
Avatar
123456 / 8 stycznia 2013 o 18:19
0
Bez urazy ale jak redaktorzy nie wiedzą co to budowa to się niech nie wypowiadają. Wiadomo przecież, że mróz/zima robi swoje i zawsze daje coś do naprawienia. Droga nie jest jeszcze oddana i trwają roboty ale oczywiście eksperci z Lubelszczyzny, którzy na oczy nie widzieli ekspresówki (bo przecież jak skoro to pierwsza w naszym regionie) już wiedzą, że cała trasa to fuszerka. Ekrany?! Skandal! Co tam ludzie mieszkający przy drodze, my chcemy podziwiać widoki. Ograniczenia prędkości?! Skandal! Najlepiej od razu 120 km/h przy pracującym ciężkim sprzęcie i robotnikach. Proponowałbym zażalenia pisać dopiero po oddaniu tej trasy i nie podburzać ludzi.
Bez urazy ale jak redaktorzy nie wiedzą co to budowa to się niech nie wypowiadają. Wiadomo przecież, że mróz/zima robi swoje i zawsze daje coś do naprawienia. Droga nie jest jeszcze oddana i trwają roboty ale oczywiście eksperci z Lubelszczyzny, którzy na oczy nie widzieli ekspresówki (bo przecież jak skoro to pierwsza w naszym regionie) już wiedzą, że cała trasa to fuszerka. Ekrany?! Skandal! Co tam ludzie mieszkający przy drodze, my chcemy podziwiać widoki. Ograniczenia prędkości?! Skandal! Najlepiej od razu 120 km/h przy p... rozwiń
Avatar
jp9 / 8 stycznia 2013 o 17:47
0
Ale skoro już są te latarnie to niech chociaż robią co do nich należy a jak pan nie wie panie Nalewajko to latarnie świecą.
Avatar
ŁukaszTransport / 8 stycznia 2013 o 15:47
0
a ja się pytam po co te latarnie ? na niemieckiej autostradzie spotkać gdzieś latarnie jest nie lada sztuką. wyrzucanie pieniędzy w błoto. każdy ma światła w samochodzie, a jeżeli ktoś nie umie jeździć w nocy niech tego nie robi.
Avatar
on / 8 stycznia 2013 o 15:36
0
[quote name='america' timestamp='1357652762' post='717580']
nie chcę nic mówić, ale znowu poprawiają latarnie na mrozie... deb ile.
[/quote]


ale gdy z powodu mrozu prace zostaja wstrzymane, tez ich pewnie zwyzywaja od deb***i (jak to ma miejsce w lublinie - miescie forumowych specjalistów)
Avatar
zxcv / 8 stycznia 2013 o 15:31
0
Nie chcę krakać ale te latarnie coraz bardziej się przechylają. Coś mi ta cała droga pachnie fuszerką. Asfalt też nie jest równy.
Avatar
america / 8 stycznia 2013 o 14:46
0
nie chcę nic mówić, ale znowu poprawiają latarnie na mrozie... deb ile.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 0 4

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 103 6

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 1 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 16 5

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 2 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 6

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 83 26

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!