Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2013 r.
16:53
Edytuj ten wpis

Ratusz: Ścieżki rowerowe wzdłuż ul. Filaretów do poprawki

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 22 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Drogowcy budujący ścieżki rowerowe wzdłuż przebudowanego odcinka ul. Filaretów (od Zana do Jana Pawła II) będą musieli poprawić to, co zrobili.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mowa o wymianie nawierzchni na pewnych odcinkach – potwierdza Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. Ratuszowa komisja sprawdzająca w czwartek jakość wykonania drogi wytknęła robotnikom szereg usterek.

– To niewłaściwe połączenia nawierzchni, zapadnięte krawężniki i miejsca, gdzie asfalt łączy się z krawężnikiem – wylicza Kieliszek. Wspomina też o "niejednorodnościach masy bitumicznej”, czyli o tych miejscach, gdzie asfalt zwyczajnie rozpada się w rękach.

O takich usterkach pisaliśmy obszernie w czwartkowym wydaniu Dziennika. W niektórych miejscach wystarczyło kilka ruchów palcem, by zedrzeć asfalt i dostać się do cementowo-żwirowej podbudowy ścieżki. W innym miejscu ścieżkę przecina szczelina, w którą bez problemu można włożyć jednozłotową monetę.

– Naprawy zostaną przeprowadzone wiosną, bo nawierzchnie wykonywane przy obecnej pogodzie byłyby nietrwałe – mówi Kieliszek. Wszelkie poprawki mają być zrobione na koszt drogowców.

Asfalt na ścieżkach to nie jedyna niedoróbka. Miasto zażądało też wymiany zapadniętych płytek przy przejściu dla pieszych. W sobotę lub poniedziałek komisja będzie sprawdzać, jak została wykonana jezdnia.

Rowerzyści nie mają za to co liczyć na uwzględnienie ich prośby o obniżenie krawężników w miejscach, gdzie ścieżki są przecinane przez jezdnie. Aktualnie krawężniki mają 2 cm wysokości, co zdaniem miasta ma zapobiec "wlewaniu się na ścieżki wody z jezdni”.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adam / 7 grudnia 2013 r. o 12:08
0
biorąc pod uwagę PRZEDE WSZYSTKIM  KLIMAT POLSKI, że NORMALNI ludzie jeżdżą na rowerach 3 m-ce w roku od maja do końca września - może troszkę kwietnia i października, odejmując dni deszczowe i zimne zostaje 3 m-ce / rok. Więc było wybudować ścieżkę tylko z jednej strony (dwukierunkową), a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na remont jakieś drogi. Nie ma co z tymi DDR przesadzać, bo Polska to nie Hiszpania, Włochy, Holandia czy Chiny, tu klimat jest dla rowerów głownie w celach rekreacyjnych, a nie komunikacyjnych, z drugiej strony im więcej ścieżek to bezpieczniej na drogach, mniej spowalniaczy, złośliwych rowerzystów tarasujących drogi (więc wystarczyła ścieżka z jednej strony) I tak zgodnie z prawem musiałby jechać na niej, nic by się nie stało jakby przeprowadził rower na drugą stronę ulicy (oczywiście zsiadając z roweru na pasach dal pieszych... )
Jeśli chodzi o ciągi pieszo-rowerowe to rowerzysta powinien zachować wg przepisów szczególną ostrożność i tyle,

I TO NIEPRAWDA NIE JESTEŚMY SPAŚLAKAMI JAK TU JEDEN MŁOKOS JAKIŚ NAPISAŁ A NORMALNYMI LUDŹMI, A NIE MANIAKAMI JAK MNIEJSZOŚCI, NORMALNI LUDZIE TRAKTUJĄ ROWER W POLSKICH WARUNKACH REKREACYJNIE... 

biorąc pod uwagę PRZEDE WSZYSTKIM  KLIMAT POLSKI, że NORMALNI ludzie jeżdżą na rowerach 3 m-ce w roku od maja do końca września - może troszkę kwietnia i października, odejmując dni deszczowe i zimne zostaje 3 m-ce / rok. Więc było wybudować ścieżkę tylko z jednej strony (dwukierunkową), a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na remont jakieś drogi. Nie ma co z tymi DDR przesadzać, bo Polska to nie Hiszpania, Włochy, Holandia czy Chiny, tu klimat jest dla rowerów głownie w celach rekreacyjnych, a nie komunikacyjnych, z drugiej stron... rozwiń
Avatar
Zgryźliwy / 6 grudnia 2013 r. o 21:30
0

Pozostałe ścieżki w Lublinie też wymagają już napraw. Pomijając fakt, że wiele odcinków jest zaniedbanych.

Avatar
Arturro / 6 grudnia 2013 r. o 14:10
0

Szkoda, że ratusz nie zainteresuje się świeżo (wrzesień) oddaną (z honorami!!! Prezydent przyjechał) alejką na ul. Biedronki. Przed zespołem szkół nr 10, dzieci biegają między jeżdżącymi po chodnikach samochodami!!! Najgorsze jest to, że policja pomimo zgłoszenia nie reaguje, jak już przyjadą to sami jeżdżą po chodnikach!!! Może ja się mylę i to jest droga dla samochodów a ludzie (w tym ja) popełniamy wykroczenie drogowe chodząc pieszo naprzełaj?

Avatar
YOGI / 6 grudnia 2013 r. o 11:05
0

Chodze tamtedy codziennie i co do sciezek rowerowych to jest masakra. Sa nie rowne widac to swietnie jak popada na nie deszcz i swieca lampy, ponadto łączenia odcinków scieżek to tez masakra - nalepiony asfalt z garbami. Ponadto powinni pomalowac je na czerwono jak w innych czesciach miasta. Ponadto poprzycinane krawęzniki jakimis szlifierkami i tak zostawione ponadto pozapadane, itd..... Tak to jest jak firma sie spieszyla bo termin im po d .... dawal i ewentualne kary. Robili do nocy i w niedziele a jak ruszali z tym to bylo tam kilka osob i meczyli str mostu kilka mies

Avatar
Gość / 6 grudnia 2013 r. o 10:16
0

Trudno coś napisać na ten temat.

Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl
 

Avatar
BADA / 6 grudnia 2013 r. o 09:20
0

Pan Redaktor "super fachowiec" od dróg to ma chyba jedno oko tylko bo w Lublinie 20 budów jest w tej chwili. Zapraszam na Głuską to może Pan cały portfel wrzucać miedzy krawężnik a asfalt. No ale tam chyba Panu już za daleko a może i firma zaprzyjaźniona. 

Avatar
Jj / 6 grudnia 2013 r. o 09:13
0
że NORMALNI (90 %) ludzie jeżdżą na rowerach 3 m-ce w roku od maja do końca września

Od maja do końca września to chyba nie 3 miesiące.Normalni ludzie umieją liczyć.

Avatar
pidzo / 6 grudnia 2013 r. o 09:11
0

"To niewłaściwe połączenia nawierzchni, zapadnięte krawężniki i miejsca, gdzie asfalt łączy się z krawężnikiem – wylicza Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Wspomina też o "niejednorodnościach masy bitumicznej”, czyli o tych miejscach, gdzie asfalt zwyczajnie rozpada się w rękach.
Asfalt na ścieżkach to nie jedyna niedoróbka.

Miasto zażądało też wymiany zapadniętych płytek przy przejściu dla pieszych."

.... Kieliszek, za budżetową kasę wykarmiacie kontraktami "fachowców" spod budki z piwem.

I wy i oni jesteście partaczami.

Z takim podejściem do sprawy to Lublin zawsze będzie zapyziałą wiochą na granicy UE.

POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!1

IERAM !!!!!!!!!!!!!!!!1

rozwiń
Avatar
abc / 6 grudnia 2013 r. o 09:09
0

Czy to ta sama firma, która robiła prawoskręt z filaretów w głęboką i której miano odstąpić od naliczania kar umownych w zamian za wcześniejsze zakończenie inwestycji omawianej w artykule? Jak sie sprawa skończyła?

Kieliszek kłamał mówiąc o karach. Jak zwykle opowiadają bajki żeby nikt sie nie czepiał a później jakoś tam będzie... wstyd....

Avatar
t / 6 grudnia 2013 r. o 08:37
0

transport indywidualny (w samochodzie po jednej osobie) to utopia, która niebawem będzie się kończyć (ceny i dostępność paliw).

Miasto jest zakorkowane niemiłosiernie. Dziś po Lublinie jeździ się gorzej niż po Warszawie.

W Berlinie wyrzuca się samochody z centrum i stawia na transport zbiorowy i rowery. Polacy to niestety zacofany naród, który pokochał samochody.

Korki lubelskie to absurd - tak mało miasto można pokonać na piechotę nawet szybciej.

Na pewno przejazd samochodem przez centrum zajmuje więcej niż przejście piechotą.

Tu nie ma co słuchać samochodziarzy tylko konsekwentnie inwestować w ścieżki rowerowe i trolejbusy.

transport indywidualny (w samochodzie po jednej osobie) to utopia, która niebawem będzie się kończyć (ceny i dostępność paliw).

Miasto jest zakorkowane niemiłosiernie. Dziś po Lublinie jeździ się gorzej niż po Warszawie.

W Berlinie wyrzuca się samochody z centrum i stawia na transport zbiorowy i rowery. Polacy to niestety zacofany naród, który pokochał samochody.

Korki lubelskie to absurd - tak mało miasto można pokonać na piechotę nawet szybciej.

Na pewno przejazd samochodem przez centrum zajmuje więcej niż ... rozwiń

Avatar
Adam / 7 grudnia 2013 r. o 12:08
0
biorąc pod uwagę PRZEDE WSZYSTKIM  KLIMAT POLSKI, że NORMALNI ludzie jeżdżą na rowerach 3 m-ce w roku od maja do końca września - może troszkę kwietnia i października, odejmując dni deszczowe i zimne zostaje 3 m-ce / rok. Więc było wybudować ścieżkę tylko z jednej strony (dwukierunkową), a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na remont jakieś drogi. Nie ma co z tymi DDR przesadzać, bo Polska to nie Hiszpania, Włochy, Holandia czy Chiny, tu klimat jest dla rowerów głownie w celach rekreacyjnych, a nie komunikacyjnych, z drugiej strony im więcej ścieżek to bezpieczniej na drogach, mniej spowalniaczy, złośliwych rowerzystów tarasujących drogi (więc wystarczyła ścieżka z jednej strony) I tak zgodnie z prawem musiałby jechać na niej, nic by się nie stało jakby przeprowadził rower na drugą stronę ulicy (oczywiście zsiadając z roweru na pasach dal pieszych... )
Jeśli chodzi o ciągi pieszo-rowerowe to rowerzysta powinien zachować wg przepisów szczególną ostrożność i tyle,

I TO NIEPRAWDA NIE JESTEŚMY SPAŚLAKAMI JAK TU JEDEN MŁOKOS JAKIŚ NAPISAŁ A NORMALNYMI LUDŹMI, A NIE MANIAKAMI JAK MNIEJSZOŚCI, NORMALNI LUDZIE TRAKTUJĄ ROWER W POLSKICH WARUNKACH REKREACYJNIE... 

biorąc pod uwagę PRZEDE WSZYSTKIM  KLIMAT POLSKI, że NORMALNI ludzie jeżdżą na rowerach 3 m-ce w roku od maja do końca września - może troszkę kwietnia i października, odejmując dni deszczowe i zimne zostaje 3 m-ce / rok. Więc było wybudować ścieżkę tylko z jednej strony (dwukierunkową), a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na remont jakieś drogi. Nie ma co z tymi DDR przesadzać, bo Polska to nie Hiszpania, Włochy, Holandia czy Chiny, tu klimat jest dla rowerów głownie w celach rekreacyjnych, a nie komunikacyjnych, z drugiej stron... rozwiń
Avatar
Zgryźliwy / 6 grudnia 2013 r. o 21:30
0

Pozostałe ścieżki w Lublinie też wymagają już napraw. Pomijając fakt, że wiele odcinków jest zaniedbanych.

Avatar
Arturro / 6 grudnia 2013 r. o 14:10
0

Szkoda, że ratusz nie zainteresuje się świeżo (wrzesień) oddaną (z honorami!!! Prezydent przyjechał) alejką na ul. Biedronki. Przed zespołem szkół nr 10, dzieci biegają między jeżdżącymi po chodnikach samochodami!!! Najgorsze jest to, że policja pomimo zgłoszenia nie reaguje, jak już przyjadą to sami jeżdżą po chodnikach!!! Może ja się mylę i to jest droga dla samochodów a ludzie (w tym ja) popełniamy wykroczenie drogowe chodząc pieszo naprzełaj?

Avatar
YOGI / 6 grudnia 2013 r. o 11:05
0

Chodze tamtedy codziennie i co do sciezek rowerowych to jest masakra. Sa nie rowne widac to swietnie jak popada na nie deszcz i swieca lampy, ponadto łączenia odcinków scieżek to tez masakra - nalepiony asfalt z garbami. Ponadto powinni pomalowac je na czerwono jak w innych czesciach miasta. Ponadto poprzycinane krawęzniki jakimis szlifierkami i tak zostawione ponadto pozapadane, itd..... Tak to jest jak firma sie spieszyla bo termin im po d .... dawal i ewentualne kary. Robili do nocy i w niedziele a jak ruszali z tym to bylo tam kilka osob i meczyli str mostu kilka mies

Avatar
Gość / 6 grudnia 2013 r. o 10:16
0

Trudno coś napisać na ten temat.

Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl
 

Avatar
BADA / 6 grudnia 2013 r. o 09:20
0

Pan Redaktor "super fachowiec" od dróg to ma chyba jedno oko tylko bo w Lublinie 20 budów jest w tej chwili. Zapraszam na Głuską to może Pan cały portfel wrzucać miedzy krawężnik a asfalt. No ale tam chyba Panu już za daleko a może i firma zaprzyjaźniona. 

Avatar
Jj / 6 grudnia 2013 r. o 09:13
0
że NORMALNI (90 %) ludzie jeżdżą na rowerach 3 m-ce w roku od maja do końca września

Od maja do końca września to chyba nie 3 miesiące.Normalni ludzie umieją liczyć.

Avatar
pidzo / 6 grudnia 2013 r. o 09:11
0

"To niewłaściwe połączenia nawierzchni, zapadnięte krawężniki i miejsca, gdzie asfalt łączy się z krawężnikiem – wylicza Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Wspomina też o "niejednorodnościach masy bitumicznej”, czyli o tych miejscach, gdzie asfalt zwyczajnie rozpada się w rękach.
Asfalt na ścieżkach to nie jedyna niedoróbka.

Miasto zażądało też wymiany zapadniętych płytek przy przejściu dla pieszych."

.... Kieliszek, za budżetową kasę wykarmiacie kontraktami "fachowców" spod budki z piwem.

I wy i oni jesteście partaczami.

Z takim podejściem do sprawy to Lublin zawsze będzie zapyziałą wiochą na granicy UE.

POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!1

IERAM !!!!!!!!!!!!!!!!1

rozwiń
Avatar
abc / 6 grudnia 2013 r. o 09:09
0

Czy to ta sama firma, która robiła prawoskręt z filaretów w głęboką i której miano odstąpić od naliczania kar umownych w zamian za wcześniejsze zakończenie inwestycji omawianej w artykule? Jak sie sprawa skończyła?

Kieliszek kłamał mówiąc o karach. Jak zwykle opowiadają bajki żeby nikt sie nie czepiał a później jakoś tam będzie... wstyd....

Avatar
t / 6 grudnia 2013 r. o 08:37
0

transport indywidualny (w samochodzie po jednej osobie) to utopia, która niebawem będzie się kończyć (ceny i dostępność paliw).

Miasto jest zakorkowane niemiłosiernie. Dziś po Lublinie jeździ się gorzej niż po Warszawie.

W Berlinie wyrzuca się samochody z centrum i stawia na transport zbiorowy i rowery. Polacy to niestety zacofany naród, który pokochał samochody.

Korki lubelskie to absurd - tak mało miasto można pokonać na piechotę nawet szybciej.

Na pewno przejazd samochodem przez centrum zajmuje więcej niż przejście piechotą.

Tu nie ma co słuchać samochodziarzy tylko konsekwentnie inwestować w ścieżki rowerowe i trolejbusy.

transport indywidualny (w samochodzie po jednej osobie) to utopia, która niebawem będzie się kończyć (ceny i dostępność paliw).

Miasto jest zakorkowane niemiłosiernie. Dziś po Lublinie jeździ się gorzej niż po Warszawie.

W Berlinie wyrzuca się samochody z centrum i stawia na transport zbiorowy i rowery. Polacy to niestety zacofany naród, który pokochał samochody.

Korki lubelskie to absurd - tak mało miasto można pokonać na piechotę nawet szybciej.

Na pewno przejazd samochodem przez centrum zajmuje więcej niż ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Potrzebują miejsca dla dzieci. Starosta włodawski szuka na ten cel pieniędzy

Potrzebują miejsca dla dzieci. Starosta włodawski szuka na ten cel pieniędzy

Starosta włodawski zabiega o środki na stworzenie w powiecie drugiej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej. Obecna jest przepełniona.

Uzdrowisko w Nałęczowie uwolni się od nadmiaru spalin oraz hałasu. Ruszył przetarg na obwodnicę

Uzdrowisko w Nałęczowie uwolni się od nadmiaru spalin oraz hałasu. Ruszył przetarg na obwodnicę

Za trzy lata gotowa ma być obwodnica Nałęczowa – ogłosił dzisiaj Zarząd Dróg Wojewódzkich, który jesienią zamierza wybrać wykonawcę robót. Uzdrowisko uwolni się od nadmiaru spalin oraz hałasu ciężarówek przedzierających się przez centrum

"Mała Makrama" - warsztaty w Puławach
4 lipca 2021, 10:00

"Mała Makrama" - warsztaty w Puławach

4, 6, 11 i 13 sierpnia o godz. 10 w Domu Chemika w Puławach (ul. Wojska Polskiego 4) odbywać się będą warsztaty tworzenia makramy.

Cisowianka Drzewce celuje w kolejny awans

Cisowianka Drzewce celuje w kolejny awans

Cisowianka Drzewce dokonała dwóch kolejnych, ciekawych transferów. Tym razem beniaminek lubelskiej klasy okręgowej pozyskał: Adriana Dudkowskiego i Konrada Szczotkę.

Młodzieżowcy Motoru Lublin rozbili rywali w drugim półfinale DMPJ w Lesznie

Młodzieżowcy Motoru Lublin rozbili rywali w drugim półfinale DMPJ w Lesznie

Lubelska młodzież nie dała szans rywalom w drugiej rundzie półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy Motoru Lublin byli wyraźnie lepsi od pozostałych drużyn na torze w Lesznie

Szczepienia przeciw COVID-19 obowiązkowe dla niektórych grup zawodowych? "Jesteśmy przeciwnikami wprowadzenia przymusu"

Szczepienia przeciw COVID-19 obowiązkowe dla niektórych grup zawodowych? "Jesteśmy przeciwnikami wprowadzenia przymusu"

Jesteśmy przeciwnikami wprowadzenia przymusu szczepień przeciw COVID-19 - powiedział PAP Sławomir Wittkowicz z Forum Związków Zawodowych, odnosząc się do wypowiedzi przewodniczącego Rady Medycznej przy premierze, prof. Andrzeja Horbana, na temat obowiązkowych szczepień.

Mało chętnych do zbierania owoców. Zastąpi ich ta supermaszyna
Rozmowa

Mało chętnych do zbierania owoców. Zastąpi ich ta supermaszyna

Pod względem jakości owoców do przetwórstwa, a dokładnie malin do mrożenia, kombajn jest lepszy od zbioru ręcznego - mówi dr Paweł Krawiec, właściciel firmy Horti Team z Opola Lubelskiego.

Biała Podlaska: Będą utrudnienia na ulicy Sitnickiej

Biała Podlaska: Będą utrudnienia na ulicy Sitnickiej

W związku z remontem ulicy Sitnickiej, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ciężarówki w ogóle tu nie wjadą.

Znakomity występ Bartłomieja Procia w Pucharze Bogumiły Matusiak

Znakomity występ Bartłomieja Procia w Pucharze Bogumiły Matusiak

Zawodnik Pogoni Mostostal Puławy zajął w tym wyścigu drugie miejsce, a na mecie przegrał jedynie z Estończykiem Rometem Pajurem z CFC Sprodiklubi. Wyniki końcowe były rezultatem faktu, że na mecie finiszował cały peleton, a w takich warunkach Proć czuje się najlepiej.

Zainstalował aplikację do zdalnej obsługi telefonu. Dał się oszukać i stracił 15 tys. zł

Zainstalował aplikację do zdalnej obsługi telefonu. Dał się oszukać i stracił 15 tys. zł

Po raz kolejny oszuści, podszywający się pod pracowników banku, okradli niczego nie podejrzewającą ofiarę. Tym razem padło na 22-latka z gm. Rossosz (pow. bialski). Mężczyzna stracił niemal 15 tys. zł

Powstanie artystyczna mozaika na Sławinie
16 sierpnia 2021, 17:30

Powstanie artystyczna mozaika na Sławinie

Biblioteka na Poziomie zaprasza mieszkańców Sławina do udziału w ciekawym projekcie, którego rezultatem będzie artystyczna mozaika, która ozdobi jedną ze ścian dzielnicy. Pierwsze spotkania dla mieszkańców odbędą się 16 i 17 sierpnia o godz. 17.30.

Lubelskie. Zabójstwo w celi. Strażnik znalazł więźnia w kałuży krwi

Lubelskie. Zabójstwo w celi. Strażnik znalazł więźnia w kałuży krwi

Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa jednego z osadzonych w Zakładzie Karnym we Włodawie. Za zbrodnię odpowiada jeden ze współwięźniów. Zatłukł mężczyznę taboretem.

Sztafeta modlitewna na Jasną Górę. Kolejni chętni zapisują się na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę

Sztafeta modlitewna na Jasną Górę. Kolejni chętni zapisują się na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę

Jedni zapisują się, bo chcą wyjść na pątniczy szlak, drudzy przychodzą do pielgrzymkowego sekretariatu, by zostać pielgrzymem duchowym. Tegoroczna Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy dzień później niż zwykle. Podobnie jak w 2020 r., będzie mieć formę sztafety modlitwy.

Spory ruch w Huczwie Tyszowce, celem pierwsza szóstka

Spory ruch w Huczwie Tyszowce, celem pierwsza szóstka

Przynajmniej pięciu zawodników opuściło w lecie zespół Krzysztofa Rysaka. W kadrze pojawiło się jednak kilka nowych twarzy. Na papierze wygląda na to, że Huczwa będzie mocniejsza niż w poprzednim sezonie. – Wydaje się, że tak, ale czeka nas sporo pracy – wyjaśnia szkoleniowiec ekipy z Tyszowiec

Jak skutecznie sprzedawać w sektorze B2B?

Jak skutecznie sprzedawać w sektorze B2B?

Rynek e-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi handlu. Z roku na rok wartość tego rynku wzrasta, a obecne czasy tylko ten wzrost przyspieszyły. Większość przedsiębiorców posiadających sklepy stacjonarne została zmuszona do przeniesienia swojego biznesu do internetu. Jednak nie każdemu udaje się skutecznie konkurować z innymi w sieci. Prowadząc sklep czy hurtownię internetową warto wiedzieć jak wybić się z tłumu, a co za tym idzie skutecznie rywalizować z konkurencją. Zatem jak prowadzić sprzedaż w sektorze B2B?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!