Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 października 2012 r.
14:38
Edytuj ten wpis

Rolnik postrzelony na polu. Trafił go "Rykoszet”

0 41 A A
Okolice miejsca w którym znajduje się niezabezpieczona strzelnica (Czytelnik DW)
Okolice miejsca w którym znajduje się niezabezpieczona strzelnica (Czytelnik DW)

Tak nazywa się Klub Żołnierzy Rezerwy LOK w Bełżycach, który organizował sobotnie szkolenie strzeleckie. Szefem klubu jest Janusz Watras, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Do czasu wyjaśnienia sprawy i zakończenia postępowania policyjnego nie udzielam informacji na ten temat – ucina Watras.

Przypomnijmy. W sobotę przed południem na terenie kopalni piachu w miejscowości Kępa Wały w gm. Borzechów na ćwiczeniach strzeleckich przebywała 20-osobowa grupa z Ligi Obrony Kraju w Bełżycach wraz z instruktorem. Tuż obok 54-letni mężczyzna orał ciągnikiem pole. Został postrzelony w tułów.

Rannego mężczyznę helikopter zabrał do szpitala, gdzie przeszedł operację. Ma uraz rdzenia kręgowego. Jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo, ale postrzał może mieć bardzo poważne skutki dla jego zdrowia.

Sprawą zajęła się policja. – Zabezpieczyliśmy broń. Przebadaliśmy zawartość alkoholu u uczestników szkolenia. Wszyscy byli trzeźwi – informuje asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Teraz śledczy ustalają, czy podczas organizacji ćwiczeń nie doszło do zaniedbań i czy kopalnia spełniała wymogi, żeby organizować tam ćwiczenia strzeleckie.

Wszystko wskazuje na to, że zaniedbania były, a ćwiczeń organizować tam nie można. Strzelnica musi być odpowiednio zabezpieczona, m.in. specjalnymi wałami. Musi też być wyraźnie oznaczona. I – co najważniejsze – dopuszczona do takiego użytkowania.

– W planie zagospodarowania przestrzennego to wyrobisko po kopalni piachu. Bardzo głęboko zlokalizowane. Teoretycznie do takiego wypadku nie powinno dojść – mówi Zenon Madzelan, wójt Borzechowa. Ale zaznacza, że teren oficjalnie strzelnicą nie jest.

– Właściciel terenu (prywatna osoba – red.) złożył wniosek o zmianę planu i przekształcenie wyrobiska na strzelnicę – dodaje wójt. – Do końca roku powinniśmy się z tym uporać.

– Teraz to miejsce nie jest w żaden sposób zabezpieczone. Strach w pole wyjechać – mówi nam jeden z okolicznych mieszkańców. I dodaje, że mimo to kopalnia piachu od dawna jest miejscem strzeleckich spotkań.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nawiedzony. / 5 kwietnia 2015 o 08:55
0

Co tu deliberować. Jest takie powiedzenie " Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". I po sprawie.

Avatar
abs / 30 listopada 2012 o 10:26
0
[quote name='Lbn' timestamp='1351067049' post='686597']
Chyba ty sie zastanow co piszesz! Po co ktos mial to zglaszac policji jak policja sama tam stala z nimi i czemu nic nie zrobili ludzie wiele razy widzieli radiowuz!
[/quote]Jak się pisze - radiowUzy, czy radiowozy?
[quote name='Olka' timestamp='1352893527' post='693225']
Dziewczyno malo wiesz naprawde malo, więc po prostu nie udawaj mądrej
[/quote]Gościu, naucz się pisać po polsku : ARTYKOŁA, czy artykuły?
Avatar
byk / 30 listopada 2012 o 10:20
0
[quote name='Lbn' timestamp='1351067049' post='686597']
Chyba ty sie zastanow co piszesz! Po co ktos mial to zglaszac policji jak policja sama tam stala z nimi i czemu nic nie zrobili ludzie wiele razy widzieli radiowuz!
[/quote]Jak się pisze - radiowUzy, czy radiowozy?
Avatar
Olka / 14 listopada 2012 o 12:51
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351072402' post='686649']
nikt nie umywa od tej sprawy rak, wszyscy czekaja z niepokojem co sie wydarzy dalej, byly juz odwiedziny tego czlowieka. wiec nie mowcie ze to zostanie cyt. "zatuszowane, zatarte, itp." wszyscy sie martwia co bedzie z ta osoba. wiec wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie, nikt tu nikomu nie chcial zrobic krzywdy, to zwykly wypadek, i nie zaslaniajcie sie swoimi prostymi wypowiedziami, "ze to tak, a to inaczej". nic nie wiecie o tej sprawie bo was tam nie bylo wiec nie pleccie glupot.
[/quote]
[quote name='rykoszet' timestamp='1351072402' post='686649']
nikt nie umywa od tej sprawy rak, wszyscy czekaja z niepokojem co sie wydarzy dalej, byly juz odwiedziny tego czlowieka. wiec nie mowcie ze to zostanie cyt. "zatuszowane, zatarte, itp." wszyscy sie martwia co bedzie z ta osoba. wiec wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie, nikt tu nikomu nie chcial zrobic krzywdy, to zwykly wypadek, i nie zaslaniajcie sie swoimi prostymi wypowiedziami, "ze to tak, a to inaczej". nic nie wiecie o tej sprawie bo was tam nie bylo wiec nie pleccie glupot.
[/quote]

Wreszcie ktoś ma coś mądrego do "powiedzenia"
[quote name='rykoszet' timestamp='1351072402' post='686649']
nikt nie umywa od tej sprawy rak, wszyscy czekaja z niepokojem co sie wydarzy dalej, byly juz odwiedziny tego czlowieka. wiec nie mowcie ze to zostanie cyt. "zatuszowane, zatarte, itp." wszyscy sie martwia co bedzie z ta osoba. wiec wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie, nikt tu nikomu nie chcial zrobic krzywdy, to zwykly wypadek, i nie zaslaniajcie sie swoimi prostymi wypowiedziami, "ze to tak, a to inaczej". nic nie wiecie ... rozwiń
Avatar
Olka / 14 listopada 2012 o 12:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1351052193' post='686527']
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzoną karę

To jest nie od dziś wiadomo, że ten szef Klubu Żołnierzy Rezerwy to Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycach Janusz Watras (patrz artykół),a samochod służbowy i załogę (kolesi) wykorzystuje do swoich zbytków.Wójt Borzechowa to jego koleżka. Obydwaj swego czasu pracowali w Urzędzie Gminy w Bełżycach.Chociaż wójt to SLD , a Watras to PSL to wiecej ich łączy, niż dzieli.Do tej dwójki trzeba dołożyć również wyborowego strzelca byłego wójta Borzechowa,a obecnie sekretarz Urzędu Miasta w Bełżycach niejakiego Antoniego K. Ta klika musi beknąć.
[/quote]

Dziewczyno malo wiesz naprawde malo, więc po prostu nie udawaj mądrej
[quote name='Gość' timestamp='1351052193' post='686527']
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzoną karę

To jest nie od dziś wiadomo, że ten szef Klubu Żołnierzy Rezerwy to Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycac... rozwiń
Avatar
jerzy / 25 października 2012 o 14:28
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nigdy nie bylo żadnej skargi na temat ze odbywa sie tam strzelanie. a dopiero gdy wydarzyl sie ten wypadek, cale spoleczenstwo pobliskiej wsi sie zebralo i zaczelo mowic jakie to jest straszne i ze tego zrobic nie moga lub czegos innego. czyli stad by tez wynikalo ze czekali az cos takiego sie wydarzy ???? o czym mysleli wczesniej zamiast kogos o tym powiadomic????? gdyby ktos slowo powiedzial na pewno by sie to wszystko przenioslo w inne miejsce lub by sie zrobilo wyzszy nasyp . dziwia mnie ludzie ktorzy doczekuja sie jak najgorszej winy dopiero gdy cos sie stanie a nie reaguja o tym wczesniej. tak tez powtorze to TOBIE : wez troche przycichnij i skoncz karac, poniewaz nie masz do tego prawa, nie byles tam i nie wiesz jak do tego doszlo. lepiej zostaw to tym ktorzy sie na tym znaja. i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie napinaczu internetowy....
[/quote]
człowieku co ty bredzisz , strzelacie sobie w niedozwolonym miejscu, bo nikt nie protestował, a jakby zaprotestował to byście się przenieśli w inne miejsce (też pewnie niedozwolone) kto wam dał pozwolenia na broń? chyba przepisy mówią gdzie mozna strzelać a gdzie nie!, opamietaj się, może lepiej oddajcie te pozwolenia zanim zaczniecie strzelać w galeriach handlowych albo innych publicznych miejscach .... dno
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo w... rozwiń
Avatar
Gość / 24 października 2012 o 20:28
0
W pierwszej kolejności powinni być pociągnięci do odpowiedzialności policjanci którzy swiadomie łamiąc prawo tam strzelali i organizowali pokazowe strzelania, oraz ci panowie którzy posiadają broń lokowską bądz należąc do innych klubów tam strzelali i uznają się za wielkich znawców strzelectwa.
Stał się wypadek trudno trzeba więc ponieść zasłużone konsekwencje.
Niemając pojęcia o obchodzeniu się zostrą bronią należy pójść pod Kościół jak będzie odpust i zakupić korkowce i szpanować do woli.
Avatar
Gość / 24 października 2012 o 14:51
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nigdy nie bylo żadnej skargi na temat ze odbywa sie tam strzelanie. a dopiero gdy wydarzyl sie ten wypadek, cale spoleczenstwo pobliskiej wsi sie zebralo i zaczelo mowic jakie to jest straszne i ze tego zrobic nie moga lub czegos innego. czyli stad by tez wynikalo ze czekali az cos takiego sie wydarzy ???? o czym mysleli wczesniej zamiast kogos o tym powiadomic????? gdyby ktos slowo powiedzial na pewno by sie to wszystko przenioslo w inne miejsce lub by sie zrobilo wyzszy nasyp . dziwia mnie ludzie ktorzy doczekuja sie jak najgorszej winy dopiero gdy cos sie stanie a nie reaguja o tym wczesniej. tak tez powtorze to TOBIE : wez troche przycichnij i skoncz karac, poniewaz nie masz do tego prawa, nie byles tam i nie wiesz jak do tego doszlo. lepiej zostaw to tym ktorzy sie na tym znaja. i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie napinaczu internetowy....
[/quote]

ot inteligentna wypowiedź
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo w... rozwiń
Avatar
rykoszet / 24 października 2012 o 14:07
0
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nigdy nie bylo żadnej skargi na temat ze odbywa sie tam strzelanie. a dopiero gdy wydarzyl sie ten wypadek, cale spoleczenstwo pobliskiej wsi sie zebralo i zaczelo mowic jakie to jest straszne i ze tego zrobic nie moga lub czegos innego. czyli stad by tez wynikalo ze czekali az cos takiego sie wydarzy ???? o czym mysleli wczesniej zamiast kogos o tym powiadomic????? gdyby ktos slowo powiedzial na pewno by sie to wszystko przenioslo w inne miejsce lub by sie zrobilo wyzszy nasyp . dziwia mnie ludzie ktorzy doczekuja sie jak najgorszej winy dopiero gdy cos sie stanie a nie reaguja o tym wczesniej. tak tez powtorze to TOBIE : wez troche przycichnij i skoncz karac, poniewaz nie masz do tego prawa, nie byles tam i nie wiesz jak do tego doszlo. lepiej zostaw to tym ktorzy sie na tym znaja. i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie napinaczu internetowy....
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nig... rozwiń
Avatar
Wienia / 24 października 2012 o 12:37
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351057574' post='686538']
jakie wy glupoty mowicie to sie w pale nie miesci... po pierwsze: skoro to przeszkadzalo mieszkancom czemu nie zglosili tego na policje aby ta mogla zainterweniowac ? po drugie: nikt tam nie zazywal alkoholu i nie uciakal dlatego tez skad Wasze osady ? po trzecie: do znakow to tam strzelaja poje** z pobliskiej wsi ... tyle w tym temacie. i skonczcie osadzac skoro sie na tym wogole nie znacie ...
[/quote]TAKI CZŁOWIEKU JESTES PEWIEN SWOJEJ RACJU ZE NIKT Z TAMTA NIE UCIEKŁ PODCZAS TEGO ZDARZENIA,MOŻE TY TEŻ UCIEKŁES I NIE WIESZ CO SIE POTEM DZIAŁO.ZABACZ SOBIE NA FAKTY.PL JAK PRZEZ TYCH IDIOTÓW CIERPI TERAZ TEN ROLNIK BO SA TAM JEGO ZDJECIA I WYPOWIEDZI.CHYBA SZYBKO ZMIENISZ SWOJE ZDANIE
[quote name='rykoszet' timestamp='1351057574' post='686538']
jakie wy glupoty mowicie to sie w pale nie miesci... po pierwsze: skoro to przeszkadzalo mieszkancom czemu nie zglosili tego na policje aby ta mogla zainterweniowac ? po drugie: nikt tam nie zazywal alkoholu i nie uciakal dlatego tez skad Wasze osady ? po trzecie: do znakow to tam strzelaja poje** z pobliskiej wsi ... tyle w tym temacie. i skonczcie osadzac skoro sie na tym wogole nie znacie ...
[/quote]TAKI CZŁOWIEKU JESTES PEWIEN SWOJEJ RACJU ... rozwiń
Avatar
Nawiedzony. / 5 kwietnia 2015 o 08:55
0

Co tu deliberować. Jest takie powiedzenie " Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". I po sprawie.

Avatar
abs / 30 listopada 2012 o 10:26
0
[quote name='Lbn' timestamp='1351067049' post='686597']
Chyba ty sie zastanow co piszesz! Po co ktos mial to zglaszac policji jak policja sama tam stala z nimi i czemu nic nie zrobili ludzie wiele razy widzieli radiowuz!
[/quote]Jak się pisze - radiowUzy, czy radiowozy?
[quote name='Olka' timestamp='1352893527' post='693225']
Dziewczyno malo wiesz naprawde malo, więc po prostu nie udawaj mądrej
[/quote]Gościu, naucz się pisać po polsku : ARTYKOŁA, czy artykuły?
Avatar
byk / 30 listopada 2012 o 10:20
0
[quote name='Lbn' timestamp='1351067049' post='686597']
Chyba ty sie zastanow co piszesz! Po co ktos mial to zglaszac policji jak policja sama tam stala z nimi i czemu nic nie zrobili ludzie wiele razy widzieli radiowuz!
[/quote]Jak się pisze - radiowUzy, czy radiowozy?
Avatar
Olka / 14 listopada 2012 o 12:51
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351072402' post='686649']
nikt nie umywa od tej sprawy rak, wszyscy czekaja z niepokojem co sie wydarzy dalej, byly juz odwiedziny tego czlowieka. wiec nie mowcie ze to zostanie cyt. "zatuszowane, zatarte, itp." wszyscy sie martwia co bedzie z ta osoba. wiec wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie, nikt tu nikomu nie chcial zrobic krzywdy, to zwykly wypadek, i nie zaslaniajcie sie swoimi prostymi wypowiedziami, "ze to tak, a to inaczej". nic nie wiecie o tej sprawie bo was tam nie bylo wiec nie pleccie glupot.
[/quote]
[quote name='rykoszet' timestamp='1351072402' post='686649']
nikt nie umywa od tej sprawy rak, wszyscy czekaja z niepokojem co sie wydarzy dalej, byly juz odwiedziny tego czlowieka. wiec nie mowcie ze to zostanie cyt. "zatuszowane, zatarte, itp." wszyscy sie martwia co bedzie z ta osoba. wiec wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie, nikt tu nikomu nie chcial zrobic krzywdy, to zwykly wypadek, i nie zaslaniajcie sie swoimi prostymi wypowiedziami, "ze to tak, a to inaczej". nic nie wiecie o tej sprawie bo was tam nie bylo wiec nie pleccie glupot.
[/quote]

Wreszcie ktoś ma coś mądrego do "powiedzenia"
[quote name='rykoszet' timestamp='1351072402' post='686649']
nikt nie umywa od tej sprawy rak, wszyscy czekaja z niepokojem co sie wydarzy dalej, byly juz odwiedziny tego czlowieka. wiec nie mowcie ze to zostanie cyt. "zatuszowane, zatarte, itp." wszyscy sie martwia co bedzie z ta osoba. wiec wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie, nikt tu nikomu nie chcial zrobic krzywdy, to zwykly wypadek, i nie zaslaniajcie sie swoimi prostymi wypowiedziami, "ze to tak, a to inaczej". nic nie wiecie ... rozwiń
Avatar
Olka / 14 listopada 2012 o 12:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1351052193' post='686527']
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzoną karę

To jest nie od dziś wiadomo, że ten szef Klubu Żołnierzy Rezerwy to Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycach Janusz Watras (patrz artykół),a samochod służbowy i załogę (kolesi) wykorzystuje do swoich zbytków.Wójt Borzechowa to jego koleżka. Obydwaj swego czasu pracowali w Urzędzie Gminy w Bełżycach.Chociaż wójt to SLD , a Watras to PSL to wiecej ich łączy, niż dzieli.Do tej dwójki trzeba dołożyć również wyborowego strzelca byłego wójta Borzechowa,a obecnie sekretarz Urzędu Miasta w Bełżycach niejakiego Antoniego K. Ta klika musi beknąć.
[/quote]

Dziewczyno malo wiesz naprawde malo, więc po prostu nie udawaj mądrej
[quote name='Gość' timestamp='1351052193' post='686527']
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzoną karę

To jest nie od dziś wiadomo, że ten szef Klubu Żołnierzy Rezerwy to Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycac... rozwiń
Avatar
jerzy / 25 października 2012 o 14:28
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nigdy nie bylo żadnej skargi na temat ze odbywa sie tam strzelanie. a dopiero gdy wydarzyl sie ten wypadek, cale spoleczenstwo pobliskiej wsi sie zebralo i zaczelo mowic jakie to jest straszne i ze tego zrobic nie moga lub czegos innego. czyli stad by tez wynikalo ze czekali az cos takiego sie wydarzy ???? o czym mysleli wczesniej zamiast kogos o tym powiadomic????? gdyby ktos slowo powiedzial na pewno by sie to wszystko przenioslo w inne miejsce lub by sie zrobilo wyzszy nasyp . dziwia mnie ludzie ktorzy doczekuja sie jak najgorszej winy dopiero gdy cos sie stanie a nie reaguja o tym wczesniej. tak tez powtorze to TOBIE : wez troche przycichnij i skoncz karac, poniewaz nie masz do tego prawa, nie byles tam i nie wiesz jak do tego doszlo. lepiej zostaw to tym ktorzy sie na tym znaja. i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie napinaczu internetowy....
[/quote]
człowieku co ty bredzisz , strzelacie sobie w niedozwolonym miejscu, bo nikt nie protestował, a jakby zaprotestował to byście się przenieśli w inne miejsce (też pewnie niedozwolone) kto wam dał pozwolenia na broń? chyba przepisy mówią gdzie mozna strzelać a gdzie nie!, opamietaj się, może lepiej oddajcie te pozwolenia zanim zaczniecie strzelać w galeriach handlowych albo innych publicznych miejscach .... dno
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo w... rozwiń
Avatar
Gość / 24 października 2012 o 20:28
0
W pierwszej kolejności powinni być pociągnięci do odpowiedzialności policjanci którzy swiadomie łamiąc prawo tam strzelali i organizowali pokazowe strzelania, oraz ci panowie którzy posiadają broń lokowską bądz należąc do innych klubów tam strzelali i uznają się za wielkich znawców strzelectwa.
Stał się wypadek trudno trzeba więc ponieść zasłużone konsekwencje.
Niemając pojęcia o obchodzeniu się zostrą bronią należy pójść pod Kościół jak będzie odpust i zakupić korkowce i szpanować do woli.
Avatar
Gość / 24 października 2012 o 14:51
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nigdy nie bylo żadnej skargi na temat ze odbywa sie tam strzelanie. a dopiero gdy wydarzyl sie ten wypadek, cale spoleczenstwo pobliskiej wsi sie zebralo i zaczelo mowic jakie to jest straszne i ze tego zrobic nie moga lub czegos innego. czyli stad by tez wynikalo ze czekali az cos takiego sie wydarzy ???? o czym mysleli wczesniej zamiast kogos o tym powiadomic????? gdyby ktos slowo powiedzial na pewno by sie to wszystko przenioslo w inne miejsce lub by sie zrobilo wyzszy nasyp . dziwia mnie ludzie ktorzy doczekuja sie jak najgorszej winy dopiero gdy cos sie stanie a nie reaguja o tym wczesniej. tak tez powtorze to TOBIE : wez troche przycichnij i skoncz karac, poniewaz nie masz do tego prawa, nie byles tam i nie wiesz jak do tego doszlo. lepiej zostaw to tym ktorzy sie na tym znaja. i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie napinaczu internetowy....
[/quote]

ot inteligentna wypowiedź
[quote name='rykoszet' timestamp='1351080467' post='686686']
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo w... rozwiń
Avatar
rykoszet / 24 października 2012 o 14:07
0
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nigdy nie bylo żadnej skargi na temat ze odbywa sie tam strzelanie. a dopiero gdy wydarzyl sie ten wypadek, cale spoleczenstwo pobliskiej wsi sie zebralo i zaczelo mowic jakie to jest straszne i ze tego zrobic nie moga lub czegos innego. czyli stad by tez wynikalo ze czekali az cos takiego sie wydarzy ???? o czym mysleli wczesniej zamiast kogos o tym powiadomic????? gdyby ktos slowo powiedzial na pewno by sie to wszystko przenioslo w inne miejsce lub by sie zrobilo wyzszy nasyp . dziwia mnie ludzie ktorzy doczekuja sie jak najgorszej winy dopiero gdy cos sie stanie a nie reaguja o tym wczesniej. tak tez powtorze to TOBIE : wez troche przycichnij i skoncz karac, poniewaz nie masz do tego prawa, nie byles tam i nie wiesz jak do tego doszlo. lepiej zostaw to tym ktorzy sie na tym znaja. i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie napinaczu internetowy....
Wienia juz przez Ciebie az cos mi sie robi. Po co ktos mialby uciekac ? sam nie wiesz chyba co sie dzialo i tylko wrzucasz na wszystkich pokolei. kazdemu jest przykro takiego biegu wydarzen i kazdy to na zawsze zapamieta. nie wiem dlaczego w tobie jest tyle nienawisci. jakbys dobrze doczytal na stronie fakt.pl bys doczytal, ze dzialo sie to prawie kilometr od strzelnicy, przeciez nikt do niego nie mierzyl z kilometra w dodatku z dolu skad go nie bylo widac. zrozum ze to jest wypadek i nie mozna na to nic poradzic. tak samo ci powtorze ze nig... rozwiń
Avatar
Wienia / 24 października 2012 o 12:37
0
[quote name='rykoszet' timestamp='1351057574' post='686538']
jakie wy glupoty mowicie to sie w pale nie miesci... po pierwsze: skoro to przeszkadzalo mieszkancom czemu nie zglosili tego na policje aby ta mogla zainterweniowac ? po drugie: nikt tam nie zazywal alkoholu i nie uciakal dlatego tez skad Wasze osady ? po trzecie: do znakow to tam strzelaja poje** z pobliskiej wsi ... tyle w tym temacie. i skonczcie osadzac skoro sie na tym wogole nie znacie ...
[/quote]TAKI CZŁOWIEKU JESTES PEWIEN SWOJEJ RACJU ZE NIKT Z TAMTA NIE UCIEKŁ PODCZAS TEGO ZDARZENIA,MOŻE TY TEŻ UCIEKŁES I NIE WIESZ CO SIE POTEM DZIAŁO.ZABACZ SOBIE NA FAKTY.PL JAK PRZEZ TYCH IDIOTÓW CIERPI TERAZ TEN ROLNIK BO SA TAM JEGO ZDJECIA I WYPOWIEDZI.CHYBA SZYBKO ZMIENISZ SWOJE ZDANIE
[quote name='rykoszet' timestamp='1351057574' post='686538']
jakie wy glupoty mowicie to sie w pale nie miesci... po pierwsze: skoro to przeszkadzalo mieszkancom czemu nie zglosili tego na policje aby ta mogla zainterweniowac ? po drugie: nikt tam nie zazywal alkoholu i nie uciakal dlatego tez skad Wasze osady ? po trzecie: do znakow to tam strzelaja poje** z pobliskiej wsi ... tyle w tym temacie. i skonczcie osadzac skoro sie na tym wogole nie znacie ...
[/quote]TAKI CZŁOWIEKU JESTES PEWIEN SWOJEJ RACJU ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 25 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!