Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
19:43
Edytuj ten wpis

Ruch Poparcia Palikota przyłączył się do walki o obwodnicę Lublina

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 27 A A

Jeśli nasz list protestacyjny nie zostanie potraktowany poważnie, przewidujemy inne działania – zapowiedział wczoraj Michał Kabaciński, dyrektor lubelskiego stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
RPP przyłączył się do walki o budowę ekspresówki S17 na odcinku Kurów–Lublin (z obwodnicą miasta).

Kabaciński wysłał wczoraj list do ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Protestuje w nim przeciwko planom pominięcia lubelskiego w planach budowy dróg do 2013 roku, a w szczególności ekspresówki S17 Lublin–Warszawa wraz z obwodnicą Lublina. Minister dostanie też znaczek z hasłem "Stop obłudzie”.

"Pozbawienie Lublina szybkiej i nowoczesnej drogi po raz kolejny wskaże rzeczywiste plany obecnego rządu. (…) Czy jest to okrutna ekonomiczna kalkulacja, brzmiąca głosem Balcerowicza, czy kara dla ostatniego bastionu PiS?” – napisał w liście.

– Od odpowiedzi ministra będą zależały nasze następne działania. Możliwości jest wiele, w tym akcja przed ministerstwem czy blokada drogi Lublin–Warszawa – powiedział nam Kabaciński. Stowarzyszenie spodziewa się otrzymać odpowiedź w ciągu 14 dni.

– Nasze województwo nie ma w rządzie żadnego ministra, który mógłby pilnować naszych interesów. Nie wypada mi tego głośno mówić, ale na Warszawie może zrobić wrażenie chyba tylko blokada dróg – zwierza się nam jeden z opozycyjnych posłów.




Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ania / 18 kwietnia 2011 o 07:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1303060007' post='466366']
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
[/quote]
Nic nie wymysla.Do pieca z nimi.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 19:06
0
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
Avatar
STACH / 17 kwietnia 2011 o 18:22
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1302943740' post='465830']
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[/quote]
Do pieca z chamem.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 14:46
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:49
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:44
0
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3603297.html
Albo inne obietnice związane z rozwojem Lublina (nie mylić z "rozwojem" kadry PO w Ratuszu i Marszałkowskim). Swoją drogą trudno wymienić chociaż jedną rzecz, którą zrobił Palikot dla Lublina przez ponad 6 lat pełnienia funkcji posła.
Wyborcy, nie popełnijcie po raz trzeci tego samego błędu - nie wybierajcie osób, które oprócz pobierania diet poselskich nie zrobiły nic dla tego miasta!
Przy okazji proponuję nowe hasło dla Ruchu Poparcia: "Ty nas poprzesz, a my Cię wyruchamy" - będzie adekwatne do programu i nie będzie trzeba się tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic.
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospoda... rozwiń
Avatar
Hagen / 16 kwietnia 2011 o 03:21
0
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
Avatar
były lubelak / 21 grudnia 2010 o 12:38
0
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Avatar
ttaka_prawda / 21 grudnia 2010 o 11:51
0
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 11:43
0
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Avatar
Ania / 18 kwietnia 2011 o 07:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1303060007' post='466366']
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
[/quote]
Nic nie wymysla.Do pieca z nimi.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 19:06
0
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
Avatar
STACH / 17 kwietnia 2011 o 18:22
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1302943740' post='465830']
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[/quote]
Do pieca z chamem.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 14:46
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:49
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:44
0
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3603297.html
Albo inne obietnice związane z rozwojem Lublina (nie mylić z "rozwojem" kadry PO w Ratuszu i Marszałkowskim). Swoją drogą trudno wymienić chociaż jedną rzecz, którą zrobił Palikot dla Lublina przez ponad 6 lat pełnienia funkcji posła.
Wyborcy, nie popełnijcie po raz trzeci tego samego błędu - nie wybierajcie osób, które oprócz pobierania diet poselskich nie zrobiły nic dla tego miasta!
Przy okazji proponuję nowe hasło dla Ruchu Poparcia: "Ty nas poprzesz, a my Cię wyruchamy" - będzie adekwatne do programu i nie będzie trzeba się tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic.
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospoda... rozwiń
Avatar
Hagen / 16 kwietnia 2011 o 03:21
0
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
Avatar
były lubelak / 21 grudnia 2010 o 12:38
0
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Avatar
ttaka_prawda / 21 grudnia 2010 o 11:51
0
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 11:43
0
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Sprzeciw wobec budowy hotelu. Inwestor musi się wstrzymać

Lublin: Sprzeciw wobec budowy hotelu. Inwestor musi się wstrzymać 0 0

Do punktu wyjścia wraca sprawa oprotestowanej przez sąsiadów budowy hotelu na zielonym terenie przy ul. Leszka Czarnego (obok stalowej kładki nad ul. Filaretów). Do inwestycji w tym miejscu dąży lubelska spółka MS Consulting Group. Uzyskane przez nią pozwolenie na budowę nagle stało się bezużyteczne

Unia Wilkołaz – Wisła II Puławy 1:1. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Unia Wilkołaz – Wisła II Puławy 1:1. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 0 1

Unia Wilkołaz kilkanaście dni temu pożegnała Marka Galińskiego. Obowiązki trenera przejął Łukasz Stec. Nowy szkoleniowiec ma pierwszy sukces na swoim koncie – punkt w starciu z faworyzowanymi rezerwami Wisły Puławy

Metalowiec Goraj – Potok Sitno 0:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Metalowiec Goraj – Potok Sitno 0:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 0 0

Potok Sitno wciąż zażarcie walczy o utrzymanie. Tym razem w wyjazdowym starciu z Metalowcem Goraj, który również bije się o pozostanie w klasie okręgowej, podopieczni Krzysztofa Rysaka zwyciężyli 0:1, a „złotego gola” zdobył wprowadzony z ławki rezerwowych Patryk Samulak

Avia II Świdnik – Granit Bychawa 0:1. Gra do pierwszej bramki

Avia II Świdnik – Granit Bychawa 0:1. Gra do pierwszej bramki 0 1

Mecz dwóch czołowych drużyn ligi mocno rozczarował. Spotkanie miało potencjał, aby być hitem kolejki. Piłkarze obu drużyn skupili się jednak na uważnej grze w defensywie. W efekcie kibice zobaczyli tylko jedną bramkę, której autorem był Karol Lewczuk

W Lublinie trwa Feliniada. Tłumy pod sceną [zdjęcia]
galeria

W Lublinie trwa Feliniada. Tłumy pod sceną [zdjęcia] 31 7

W Lublinie trwają Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. W ramach Feliniady wystąpiły dziś zespoły Malibu i Megustar (na zdjęciach). Gwiazdą wieczoru będzie Akcent i Zenon Martyniuk o godz. 22:30

Olimpiakos Tarnogród – Gryf Gmina Zamość 3:5. Zagrali na "piątkę"

Olimpiakos Tarnogród – Gryf Gmina Zamość 3:5. Zagrali na "piątkę" 0 0

Zespół trenera Romana Blonki wiosną rozkręcał się bardzo powoli, ale wydaje się, że na ostatnie mecze w sezonie złapał wiatr w żagle. Tym razem Gryf Gmina Zamość wygrał na wyjeździe z Olimpiakosem Tarnogród 5:3, a wszystkie bramki zdobył przed przerwą

Piast wygrał i zdobył mistrzostwo Polski!
film

Piast wygrał i zdobył mistrzostwo Polski! 0 5

Zespół Z Gliwic pokonał Lecha 1:0 po golu Piotra Parzyszka w 27 minucie. Z kolei Legia Warszawa zremisowała 2:2 z Zagłębiem Lubin, a jedną z bramek dla „Miedziowych” zdobył Patryk Szysz, który grał w Górniku Łęczna

Lubelskie: Nie chcą nowych kopalń. Jakie argumenty mają ekolodzy?
galeria
film

Lubelskie: Nie chcą nowych kopalń. Jakie argumenty mają ekolodzy? 0 8

Przeciw budowie nowych kopalń w rejonie pojezierza łęczyńsko-włodawskiego protestowali w Lublinie ekolodzy. - Te plany zagrażają cennej przyrodzie - przekonywali na „Marszu dla Polesia”. W przyszłym roku ma ruszyć wydobycie węgla w Ostrowie, choć nie to najbardziej martwi ekologów

Cała murawa do wymiany na Arenie Lublin. Wszystko przez najbliższe imprezy

Cała murawa do wymiany na Arenie Lublin. Wszystko przez najbliższe imprezy 0 6

To już pewne: nie da się uniknąć całkowitej wymiany murawy na stadionie Arena Lublin po młodzieżowym mundialu oraz planowanych na 21 czerwca ekstremalnych pokazach motocyklowych i rowerowych.

Krasnystaw: Pierwsza taka wypożyczalnia w woj. lubelskim

Krasnystaw: Pierwsza taka wypożyczalnia w woj. lubelskim 0 0

 Otwarto bezpłatną wypożyczalnię 3-kołowych rowerów rehabilitacyjnych. To pierwsze takie miejsce na Lubelszczyźnie

Krzysztof Cugowski ostro o reaktywacji Budki Suflera. "Tak nie może być"

Krzysztof Cugowski ostro o reaktywacji Budki Suflera. "Tak nie może być" 14 28

Powrót „Budki Suflera” na scenę zapowiada Romuald Lipko, jeden z założycieli zespołu. Jednak na drodze tym planom może stanąć Krzysztof Cugowski, który nie chce brać udziału w reaktywacji i stanowczo się jej sprzeciwia

Premiera spektaklu "Pilecki.Raport"
19 maja 2019, 19:00

Premiera spektaklu "Pilecki.Raport" 0 0

Teatr Bez Maski oraz Fundacja Scytia zapraszają do Centrum Spotkania Kultur na premierę spektaklu "Pilecki.Raport". Przedstawienie zostanie zaprezentowane 19 maja o godz. 19.

Opole Lubelskie: Mamy mądrze bawią dzieci

Opole Lubelskie: Mamy mądrze bawią dzieci 0 0

 Uczą jak dbać o dom, aby nie wywołać pożaru lub zatruć się czadem. Autorski cykl spotkań „6 kroków do bezpiecznego domu”, jest skierowany do dzieci i dorosłych z gminy

Maraton MTB w Puławach. Kilkuset kolarzy na starcie [zdjęcia]
galeria

Maraton MTB w Puławach. Kilkuset kolarzy na starcie [zdjęcia] 0 5

Cisowianka Mazovia MTB Marathon dobiegł końca. Na trasach wokół Puław ścigało się ok. 600 kolarzy z różnych stron Polski. Na dystansie PRO najszybszy okazał się Przemysław Gierczak z Opoczna. Wysokie, piąte miejsce zajął Adrian Wawer z Puław. Wśród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Kosko z Ząbek.

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim 1 35

Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się w połowie maja, PiS mogłoby liczyć w woj. lubelskim na 50 proc. głosów, a Koalicja Europejska na 26,4 proc. głosów - wynika z najnowszego sondażu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!