Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
19:43
Edytuj ten wpis

Ruch Poparcia Palikota przyłączył się do walki o obwodnicę Lublina

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 27 A A

Jeśli nasz list protestacyjny nie zostanie potraktowany poważnie, przewidujemy inne działania – zapowiedział wczoraj Michał Kabaciński, dyrektor lubelskiego stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
RPP przyłączył się do walki o budowę ekspresówki S17 na odcinku Kurów–Lublin (z obwodnicą miasta).

Kabaciński wysłał wczoraj list do ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Protestuje w nim przeciwko planom pominięcia lubelskiego w planach budowy dróg do 2013 roku, a w szczególności ekspresówki S17 Lublin–Warszawa wraz z obwodnicą Lublina. Minister dostanie też znaczek z hasłem "Stop obłudzie”.

"Pozbawienie Lublina szybkiej i nowoczesnej drogi po raz kolejny wskaże rzeczywiste plany obecnego rządu. (…) Czy jest to okrutna ekonomiczna kalkulacja, brzmiąca głosem Balcerowicza, czy kara dla ostatniego bastionu PiS?” – napisał w liście.

– Od odpowiedzi ministra będą zależały nasze następne działania. Możliwości jest wiele, w tym akcja przed ministerstwem czy blokada drogi Lublin–Warszawa – powiedział nam Kabaciński. Stowarzyszenie spodziewa się otrzymać odpowiedź w ciągu 14 dni.

– Nasze województwo nie ma w rządzie żadnego ministra, który mógłby pilnować naszych interesów. Nie wypada mi tego głośno mówić, ale na Warszawie może zrobić wrażenie chyba tylko blokada dróg – zwierza się nam jeden z opozycyjnych posłów.




Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ania / 18 kwietnia 2011 r. o 07:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1303060007' post='466366']
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
[/quote]
Nic nie wymysla.Do pieca z nimi.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 r. o 19:06
0
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
Avatar
STACH / 17 kwietnia 2011 r. o 18:22
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1302943740' post='465830']
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[/quote]
Do pieca z chamem.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 r. o 14:46
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 r. o 10:49
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 r. o 10:44
0
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3603297.html
Albo inne obietnice związane z rozwojem Lublina (nie mylić z "rozwojem" kadry PO w Ratuszu i Marszałkowskim). Swoją drogą trudno wymienić chociaż jedną rzecz, którą zrobił Palikot dla Lublina przez ponad 6 lat pełnienia funkcji posła.
Wyborcy, nie popełnijcie po raz trzeci tego samego błędu - nie wybierajcie osób, które oprócz pobierania diet poselskich nie zrobiły nic dla tego miasta!
Przy okazji proponuję nowe hasło dla Ruchu Poparcia: "Ty nas poprzesz, a my Cię wyruchamy" - będzie adekwatne do programu i nie będzie trzeba się tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic.
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospoda... rozwiń
Avatar
Hagen / 16 kwietnia 2011 r. o 03:21
0
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
Avatar
były lubelak / 21 grudnia 2010 r. o 12:38
0
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Avatar
ttaka_prawda / 21 grudnia 2010 r. o 11:51
0
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 r. o 11:43
0
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Avatar
Ania / 18 kwietnia 2011 r. o 07:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1303060007' post='466366']
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
[/quote]
Nic nie wymysla.Do pieca z nimi.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 r. o 19:06
0
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
Avatar
STACH / 17 kwietnia 2011 r. o 18:22
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1302943740' post='465830']
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[/quote]
Do pieca z chamem.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 r. o 14:46
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 r. o 10:49
0
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 r. o 10:44
0
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3603297.html
Albo inne obietnice związane z rozwojem Lublina (nie mylić z "rozwojem" kadry PO w Ratuszu i Marszałkowskim). Swoją drogą trudno wymienić chociaż jedną rzecz, którą zrobił Palikot dla Lublina przez ponad 6 lat pełnienia funkcji posła.
Wyborcy, nie popełnijcie po raz trzeci tego samego błędu - nie wybierajcie osób, które oprócz pobierania diet poselskich nie zrobiły nic dla tego miasta!
Przy okazji proponuję nowe hasło dla Ruchu Poparcia: "Ty nas poprzesz, a my Cię wyruchamy" - będzie adekwatne do programu i nie będzie trzeba się tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic.
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospoda... rozwiń
Avatar
Hagen / 16 kwietnia 2011 r. o 03:21
0
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
Avatar
były lubelak / 21 grudnia 2010 r. o 12:38
0
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Avatar
ttaka_prawda / 21 grudnia 2010 r. o 11:51
0
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 r. o 11:43
0
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Klimatyzatory niezgody, czyli komu w bloku przeszkadza buczenie
Alarm24
galeria

Lublin: Klimatyzatory niezgody, czyli komu w bloku przeszkadza buczenie

Klimatyzatory lokali usługowych na parterze bloku przy ul. Fulmana przeszkadzają trzem mieszkańcom wyższych pięter. Pozostali się nie skarżą. Ci, którzy narzekają na hałas i drgania, skierowali sprawę do sądu

Na skróty przez Świdnik. Ruszy drugi etap budowy małej obwodnicy miasta

Na skróty przez Świdnik. Ruszy drugi etap budowy małej obwodnicy miasta

Lada dzień rozpocznie się drugi etap budowy al. Solidarności w Świdniku, tzw. małej obwodnicy miasta. Prace dotyczą odcinka od ul. Ks. J. Hryniewicza do ul. Kusocińskiego. Roboty mają potrwać do końca roku.

Polscy kibice tłumnie stawili się na treningu kadry i dodawali piłkarzom otuchy gromkimi brawami
film

Polscy kibice tłumnie stawili się na treningu kadry i dodawali piłkarzom otuchy gromkimi brawami

Gdańsk. Polscy kibice kolejny raz pokazali, dlaczego uważani są za najlepszych na świecie. Dzień po porażce naszej reprezentacji ze Słowacją 1:2 w pierwszym meczu Euro 2020 tłumnie pojawili się na otwartym treningu Biało-Czerwonych.

Biała Podlaska: 350 lat historii. Do kościoła św. Antoniego przyjechali Radziwiłłowie

Biała Podlaska: 350 lat historii. Do kościoła św. Antoniego przyjechali Radziwiłłowie

Kościół św. Antoniego obchodzi 350-lecie istnienia. – Cieszę się, że pamięta się tutaj o fundatorach tego miejsca – mówił Maciej Radziwiłł, który brał udział w uroczystościach. To jego przodkowie ufundowali kościół i klasztor.

Puławy: Drogowcy pamiętają o ulicy Niezapominajki

Puławy: Drogowcy pamiętają o ulicy Niezapominajki

Mieszkańcy ul. Niezapominajki na puławskim osiedlu Włostowice czekają na jezdnię z asfaltu, chodnik i latarnie. Zadanie ma szansę na wykonanie w tym roku. Niestety, poniedziałkowe otwarcie ofert nie przyniosło najlepszych wieści.

Spacer przyrodniczo-artystyczny
18 czerwca 2021, 18:30

Spacer przyrodniczo-artystyczny

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na spacer przyrodniczo-artystyczny dla dzieci, który odbędzie się 18 czerwca o godz. 18.30. Zbiórka na stacji Lublin Zachodni.

Lubelskie: Kierowcy pojechali dzisiaj nowym odcinkiem S19

Lubelskie: Kierowcy pojechali dzisiaj nowym odcinkiem S19

Kierowcy od wtorku już jeżdżą po 8-kilometrowym nowym odcinku drogi ekspresowej S19. Ruch został puszczony między Janowem Lubelskim a Lasami Janowskimi. Jest to część obwodnicy tego miasta, ale wciąż pojazdy muszą jeździć przez centrum miasteczka.

LNBA MigelsBrothers przedłużyli swoje szanse na tytuł mistrzowski

LNBA MigelsBrothers przedłużyli swoje szanse na tytuł mistrzowski

Obrońcy tytułu muszą jednak liczyć na potknięcie Matematyki

Prezydent o spadającej liczbie chętnych na szczepienia: Niezwykle trudno jest opanować procesy dezinformacyjne
film

Prezydent o spadającej liczbie chętnych na szczepienia: Niezwykle trudno jest opanować procesy dezinformacyjne

Bratysława, Słowacja. - Pojawia się mnóstwo dezinformacji, nie tylko w kwestii szczepień, ale także i w kwestiach politycznych. (…) Można z tym walczyć tylko poprzez udzielanie prawdziwych informacji – powiedział Andrzej Duda.

Biała Podlaska: Piwnice Urzędu Miasta przejdą metamorfozę

Biała Podlaska: Piwnice Urzędu Miasta przejdą metamorfozę

Nieużytkowane dotąd piwnice Urzędu Miasta zmienią swoje oblicze. Mają służyć spotkaniom z mieszkańcami, a także celom kulturalnym.

Chernobylite: Prypeć i okolice prawie gotowe (wideo)
film

Chernobylite: Prypeć i okolice prawie gotowe (wideo)

Po latach pracy polskie studio The Farm 51 jest coraz bliżej premiery gry Chernobylite.

Aptekarz zaszczepi nie tylko przeciw COVID. 600 osób w Lubelskiem przeszło szkolenia

Aptekarz zaszczepi nie tylko przeciw COVID. 600 osób w Lubelskiem przeszło szkolenia

Niebawem pierwsze apteki zaczną szczepić przeciwko COVID-19. Farmaceuci będą mogli podawać również inne szczepionki np. przeciwko grypie.

Michał Dworczyk: Apteki w programie szczepień przeciw COVID-19 zwiększą dostępność

Michał Dworczyk: Apteki w programie szczepień przeciw COVID-19 zwiększą dostępność

Apteki mogą zgłaszać chęć udziału w Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19; wsparcie farmaceutów zwiększy dostępność szczepień – wskazał we wtorek szef KPRM i pełnomocnik ds. programu szczepień Michał Dworczyk.

 Greckie wakacje – magiczne Mykonos i Santorini

Greckie wakacje – magiczne Mykonos i Santorini

Grecja to wyjątkowy kraj na mapie świata. To tutaj, pośród wód czterech mórz – Jońskiego, Egejskiego, Kreteńskiego i Śródziemnego – w starożytności narodziła się kultura europejska, a greccy filozofowie rozważali pojęcia etyki, estetyki i filozofii, zakładając swoje szkoły i ucząc każdego, kto chciał posłuchać.