Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lutego 2010 r.
13:44
Edytuj ten wpis

Sanitariusze na piechotę, karetki w zaspach

Autor: Zdjęcie autora tom
0 39 A A

– Sytuacja jest wyjątkowo zła - ocenia dyrektor lubelskiego pogotowia. Najgorzej jest na niektórych osiedlowych uliczkach i podlubelskich wioskach. Tam karetki zakopują się w śniegu, a sanitariusze chodzą do chorych na piechotę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Karetki nawet nie wjeżdżają na niektóre osiedlowe ulice. Odcinki których nie może przejechać samochód sanitariusze pokonują pieszo – relacjonuje Tadeusz Rakowicz, z-ca dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie.

– Poza miastem też nie jest dobrze. Do niektórych wiosek w ogóle nie ma dojazdu - dodaje Rakowicz.

Jednak do tej pory, jak dowiedzieliśmy się w Centrum Powiadamiania Ratunkowego, nikt jeszcze nie ucierpiał tylko dlatego, że karetka do niego nie dojechała.

– Mieliśmy rano jedno zdarzenie przy ulicy Dulęby w Lublinie, kiedy to karetka zakopała się w śniegu. Ale udało się dość szybko ją wyciągnąć – mówi dyspozytorka. – Niestety trzeba liczyć się z tym, że teraz przyjazd karetki zajmuje więcej czasu.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GOŚĆ Z KLASĄ / 16 marca 2010 o 18:49
0
Czytając to forum ręce opadają. Tematem poruszonym jest trudność pracy Ratowników Medycznych a nie wasze opinie na temat innych osób. Czemu nie staniecie i nie powiecie sobie tego prosto w oczy? jednym słowem szkoda mi Was. Pozdrawiam.
Avatar
natalia / 16 marca 2010 o 11:00
0
odwalcie sie ode mnie.nie jestem obserwatorka.byc moze jest nia ta chora ktora woziliscie na 04.moze zainteresujcie sie swoim zyciem.i poszukajcie dobrego zródła informacji.bo to co o mnie wypisujecie świadczy o waszym poziomie,ktorego gratuluje.zastanowcie sie co wypisujecie-to chore.sami na siebie wzajemnie donosicie i sie oczerniacie.to co tu jest powypisywane dokładnie odzwierciedla pogotowie,w ktorym nie jest dobrze.moze zajmijcie sie praca a nie intrygami.odwalcie sie ode mnie i zajmijcie własnym życiem.ci którzy niewiele wiedza o co chodziło w tej całej sprawie niech sie nie udzielają.nie życze sobie wymieniania mojego imienia na tym forum.sprawa pogotowia jest dla mnie zamknięta.to co sie tam dzieje przekracza wszelkie granice.to od was zależy jak tam będzie tymczasem dajecie się manipulowac jak marionetki cioci eli której właśnie o to chodzi żeby was wszystkich skłócić i wprowadzać atmosfere nienawiści.zastanówcie się.może ktoś mądry domyślił się że jeżeli chodzi o mój przypadek to chodziło o niedopuszczenie kobiet do pracy i zrealizowanie obietnicy którą żłożyła mi ciocia ela-tzn.podjęcie stażu żle się dla mnie skończy.to co o mnie wypisujecie świadzcy o was,waszym poziomie.jak tacy jesteście odważnii uważacie że macie rację i taka jest prawda to podpiszcie sie własnymi nazwiskami.wszystkie złośliwe komentarze pod moim adresem uważam za pisane przez osoby o bardzo niskiej samoocenie,pełnej zazdrości nienawiści i niezadowolenia z własnego życia.to co zrobili mi życzliwi koledzy i ciocia ela z koleżankami jest niewielką ceną za to że w tej chwili jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem.warto było ją zapłacić.miałam wtbór-albo pogotowie albo mój pielęgniarz.dokonałam go i nie żałuję.szkoda tylko że w tej firmie interesują się donosami i prywatnym życiem a nie tym co kto reprezentuję sobą merytorycznie.nie tak powinno być.pozdrawiam wszystkich którzy są ponad to i od których mimo usilnych działań cioci eli,otrzymałam dużo życzliwości oraz od świetnego lekarza z którym jeżdziłąm i docenił moją pracę,nie dał się zastraszyć cioci eli i napisał mi dobrą opinię.dziękuję.
PS.niewiele pacjentów wie który zespół do niego pojechał.tym którzy tak się tu przechwalali życzę takiego samego poziomu pomocy której udzielają.osoby które naprawdę znają się na tym co robią nie obnoszą się z tym.
odwalcie sie ode mnie.nie jestem obserwatorka.byc moze jest nia ta chora ktora woziliscie na 04.moze zainteresujcie sie swoim zyciem.i poszukajcie dobrego zródła informacji.bo to co o mnie wypisujecie świadczy o waszym poziomie,ktorego gratuluje.zastanowcie sie co wypisujecie-to chore.sami na siebie wzajemnie donosicie i sie oczerniacie.to co tu jest powypisywane dokładnie odzwierciedla pogotowie,w ktorym nie jest dobrze.moze zajmijcie sie praca a nie intrygami.odwalcie sie ode mnie i zajmijcie własnym życiem.ci którzy niewiele wiedza o co c... rozwiń
Avatar
obserwator / 23 lutego 2010 o 13:10
0
Natalia będąc na stażu w jednym z Lubelskich szpitali też nie zostawiła po sobie dobrego śladu i nikt jej tam miło nie wspomina.
A więc dziewczyno, w Lublinie jesteś już spalona jako ratownik medyczny, więc może pora przekwalifikować się na fryzjerkę ?
Avatar
Gość / 21 lutego 2010 o 20:29
0
Wymiotować się chce na takie kobiety.Przyszła czyjaś zona i matka
Avatar
nikt / 20 lutego 2010 o 20:31
0
TY !!! Obserwatorka. Wszyscy wiemy kim jesteś. Natalio. Jesteś nikim !!! Rozpieprzyłaś normalną rodzinę. Dziecko zostało półsierotą a ty śmiesz pokazywać się w pogotowiu?! Nasrałaś we łbie normalnemu facetowi, a on zbłądził. Pewnie niedługo się ocknie, ale będzie już za późno. Jego była żona ma charakter.
Dosyć już narobiłaś brudu dyrekcji , ratownikom i innym. Jesteś mendą bez skrupułów której nie chce się nawet kopnąć. Na twój widok mdli nas wszystkich. Jak śmiesz nazywać się ratowniczką, kto ci dał dyplom? i ciekawe za co??? Przestań straszyć firmę sądami. Tu nikt się ciebie nie boi. Wiedz jeszcze że pracy w WPR nigdy nie dostaniesz. Sama na to zapracowałaś min. groźbami. NARA !!!
TY !!! Obserwatorka. Wszyscy wiemy kim jesteś. Natalio. Jesteś nikim !!! Rozpieprzyłaś normalną rodzinę. Dziecko zostało półsierotą a ty śmiesz pokazywać się w pogotowiu?! Nasrałaś we łbie normalnemu facetowi, a on zbłądził. Pewnie niedługo się ocknie, ale będzie już za późno. Jego była żona ma charakter.
Dosyć już narobiłaś brudu dyrekcji , ratownikom i innym. Jesteś mendą bez skrupułów której nie chce się nawet kopnąć. Na twój widok mdli nas wszystkich. Jak śmiesz nazywać się ratowniczką, kto ci dał dyplom... rozwiń
Avatar
Gość / 19 lutego 2010 o 01:53
0
odwalcie się od tych sanitariuszy (tak naprawdę to chyba już nie ma w Polsce sanitariuszy) to są naprawdę dobre chłopy z dużą wiedzą i umiejętnościami zarówno w ratownictwie medycznym jak i w kierowaniu karetkami chwała im za to a ze maja jakieś problemy z frustrowanymi ludźmi to nie ich wina tylko tych sfrustrowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to woli niespełnionych życiowo albo jak tam zwał
odwalcie się od tych sanitariuszy (tak naprawdę to chyba już nie ma w Polsce sanitariuszy) to są naprawdę dobre chłopy z dużą wiedzą i umiejętnościami zarówno w ratownictwie medycznym jak i w kierowaniu karetkami chwała im za to a ze maja jakieś problemy z frustrowanymi ludźmi to nie ich wina tylko tych sfrustrowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
~Magda~ / 18 lutego 2010 o 21:47
0
Tu się zgodzę, dyrektor nie zna się na niczym .O przepraszam w jednym jest rewelacyjny- zna się na kupowaniu panienkom z administracji bluzeczek i spódniczek:)ba !!!! jedna to jest rozpieszczana indywidualnie: miała opłaconą podyplomówkę, jest główna gwiazdą na imprezach , od razu z umowy zastepstwa na czas nieokreślony a wynagrodzenie... no cóz stac nawet na kredyt na mieszkanie.Dobrych ludzi się poniewiera..jak to mówił dyrektor co niektóre są za mało innowacyjne:) sorrki w pończochach chodzic nie będa i w szpilkach 11.Żenada co tam się dzieje Kochani...pozdrawiam.
Tu się zgodzę, dyrektor nie zna się na niczym .O przepraszam w jednym jest rewelacyjny- zna się na kupowaniu panienkom z administracji bluzeczek i spódniczek:)ba !!!! jedna to jest rozpieszczana indywidualnie: miała opłaconą podyplomówkę, jest główna gwiazdą na imprezach , od razu z umowy zastepstwa na czas nieokreślony a wynagrodzenie... no cóz stac nawet na kredyt na mieszkanie.Dobrych ludzi się poniewiera..jak to mówił dyrektor co niektóre są za mało innowacyjne:) sorrki w pończochach chodzic nie będa i w szpilkach 11.Że... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 18 lutego 2010 o 15:17
0
CO-JO napisał:
Artykuł dotyczył warunków drogowych ,a stał się forum do wylewania żali. To ŻENADA !!!! Ale obrazuje nastroje w waszym środowisku. A to ,że sanitariusze musieli iść pieszo do pacjenta to jest ich praca, za to im płacą ( pewnie nie mało ) . A może umiejętności szoferskie były marne i nie umiał tam wjechać. To niech się uczy , bo posiadanie prawa jazdy ( kilka miesięcy ) i od razu prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego daje dużo do myślenia a raczej powinno dawać, ale ich przełożonym. .


Żenada to Ty jestes!Sam nie jestes lepszy bo juz narzekasz na ich marne umiejętności,czasem wszyscy wola przemilczec niektore rzeczy a internet tylko im ułatwia wypowiedzenie swoich żali!Jestempewnie ze kierowca karetki nie jest byle kto,napewno nie jakis marny szoferzyna prosto z ulicy.Troche trzeba sie nauczyc by moc dostac tam prace,sprobuj a badz pewny ze nie dasz rady!Zeby byc kierowca karetki trzeba miec odpowiednia szkole i jeszcze pare innych rzeczy do zaliczenia!


Żenada to Ty jestes!Sam nie jestes lepszy bo juz narzekasz na ich marne umiejętności,czasem wszyscy wola przemilczec niektore rzeczy a internet tylko im ułatwia wypowiedzenie swoich żali!Jestempewnie ze kierowca karetki nie jest byle kto,napewno nie jakis marny szoferzyna prosto z ulicy.Troche trzeba sie nauczyc by moc dostac tam prace,sprobuj a badz pewny ze nie dasz rady!Zeby byc kierowca karetki trzeba miec odpowiednia szkole i jeszcze pare innych rzeczy do zaliczenia! rozwiń
Avatar
CO-JO / 18 lutego 2010 o 08:17
0
Artykuł dotyczył warunków drogowych ,a stał się forum do wylewania żali. To ŻENADA !!!! Ale obrazuje nastroje w waszym środowisku. A to ,że sanitariusze musieli iść pieszo do pacjenta to jest ich praca, za to im płacą ( pewnie nie mało ) . A może umiejętności szoferskie były marne i nie umiał tam wjechać. To niech się uczy , bo posiadanie prawa jazdy ( kilka miesięcy ) i od razu prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego daje dużo do myślenia a raczej powinno dawać, ale ich przełożonym. .
Avatar
UUUU / 17 lutego 2010 o 22:52
0
~anonim~ napisał:
chyba jezdzi....bo taka owa jest,niby mila ale paniusia



DZIWNE BO I JA TEZ TAKA ZNAM:) MOZE TO TA SAMA...?
Avatar
GOŚĆ Z KLASĄ / 16 marca 2010 o 18:49
0
Czytając to forum ręce opadają. Tematem poruszonym jest trudność pracy Ratowników Medycznych a nie wasze opinie na temat innych osób. Czemu nie staniecie i nie powiecie sobie tego prosto w oczy? jednym słowem szkoda mi Was. Pozdrawiam.
Avatar
natalia / 16 marca 2010 o 11:00
0
odwalcie sie ode mnie.nie jestem obserwatorka.byc moze jest nia ta chora ktora woziliscie na 04.moze zainteresujcie sie swoim zyciem.i poszukajcie dobrego zródła informacji.bo to co o mnie wypisujecie świadczy o waszym poziomie,ktorego gratuluje.zastanowcie sie co wypisujecie-to chore.sami na siebie wzajemnie donosicie i sie oczerniacie.to co tu jest powypisywane dokładnie odzwierciedla pogotowie,w ktorym nie jest dobrze.moze zajmijcie sie praca a nie intrygami.odwalcie sie ode mnie i zajmijcie własnym życiem.ci którzy niewiele wiedza o co chodziło w tej całej sprawie niech sie nie udzielają.nie życze sobie wymieniania mojego imienia na tym forum.sprawa pogotowia jest dla mnie zamknięta.to co sie tam dzieje przekracza wszelkie granice.to od was zależy jak tam będzie tymczasem dajecie się manipulowac jak marionetki cioci eli której właśnie o to chodzi żeby was wszystkich skłócić i wprowadzać atmosfere nienawiści.zastanówcie się.może ktoś mądry domyślił się że jeżeli chodzi o mój przypadek to chodziło o niedopuszczenie kobiet do pracy i zrealizowanie obietnicy którą żłożyła mi ciocia ela-tzn.podjęcie stażu żle się dla mnie skończy.to co o mnie wypisujecie świadzcy o was,waszym poziomie.jak tacy jesteście odważnii uważacie że macie rację i taka jest prawda to podpiszcie sie własnymi nazwiskami.wszystkie złośliwe komentarze pod moim adresem uważam za pisane przez osoby o bardzo niskiej samoocenie,pełnej zazdrości nienawiści i niezadowolenia z własnego życia.to co zrobili mi życzliwi koledzy i ciocia ela z koleżankami jest niewielką ceną za to że w tej chwili jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem.warto było ją zapłacić.miałam wtbór-albo pogotowie albo mój pielęgniarz.dokonałam go i nie żałuję.szkoda tylko że w tej firmie interesują się donosami i prywatnym życiem a nie tym co kto reprezentuję sobą merytorycznie.nie tak powinno być.pozdrawiam wszystkich którzy są ponad to i od których mimo usilnych działań cioci eli,otrzymałam dużo życzliwości oraz od świetnego lekarza z którym jeżdziłąm i docenił moją pracę,nie dał się zastraszyć cioci eli i napisał mi dobrą opinię.dziękuję.
PS.niewiele pacjentów wie który zespół do niego pojechał.tym którzy tak się tu przechwalali życzę takiego samego poziomu pomocy której udzielają.osoby które naprawdę znają się na tym co robią nie obnoszą się z tym.
odwalcie sie ode mnie.nie jestem obserwatorka.byc moze jest nia ta chora ktora woziliscie na 04.moze zainteresujcie sie swoim zyciem.i poszukajcie dobrego zródła informacji.bo to co o mnie wypisujecie świadczy o waszym poziomie,ktorego gratuluje.zastanowcie sie co wypisujecie-to chore.sami na siebie wzajemnie donosicie i sie oczerniacie.to co tu jest powypisywane dokładnie odzwierciedla pogotowie,w ktorym nie jest dobrze.moze zajmijcie sie praca a nie intrygami.odwalcie sie ode mnie i zajmijcie własnym życiem.ci którzy niewiele wiedza o co c... rozwiń
Avatar
obserwator / 23 lutego 2010 o 13:10
0
Natalia będąc na stażu w jednym z Lubelskich szpitali też nie zostawiła po sobie dobrego śladu i nikt jej tam miło nie wspomina.
A więc dziewczyno, w Lublinie jesteś już spalona jako ratownik medyczny, więc może pora przekwalifikować się na fryzjerkę ?
Avatar
Gość / 21 lutego 2010 o 20:29
0
Wymiotować się chce na takie kobiety.Przyszła czyjaś zona i matka
Avatar
nikt / 20 lutego 2010 o 20:31
0
TY !!! Obserwatorka. Wszyscy wiemy kim jesteś. Natalio. Jesteś nikim !!! Rozpieprzyłaś normalną rodzinę. Dziecko zostało półsierotą a ty śmiesz pokazywać się w pogotowiu?! Nasrałaś we łbie normalnemu facetowi, a on zbłądził. Pewnie niedługo się ocknie, ale będzie już za późno. Jego była żona ma charakter.
Dosyć już narobiłaś brudu dyrekcji , ratownikom i innym. Jesteś mendą bez skrupułów której nie chce się nawet kopnąć. Na twój widok mdli nas wszystkich. Jak śmiesz nazywać się ratowniczką, kto ci dał dyplom? i ciekawe za co??? Przestań straszyć firmę sądami. Tu nikt się ciebie nie boi. Wiedz jeszcze że pracy w WPR nigdy nie dostaniesz. Sama na to zapracowałaś min. groźbami. NARA !!!
TY !!! Obserwatorka. Wszyscy wiemy kim jesteś. Natalio. Jesteś nikim !!! Rozpieprzyłaś normalną rodzinę. Dziecko zostało półsierotą a ty śmiesz pokazywać się w pogotowiu?! Nasrałaś we łbie normalnemu facetowi, a on zbłądził. Pewnie niedługo się ocknie, ale będzie już za późno. Jego była żona ma charakter.
Dosyć już narobiłaś brudu dyrekcji , ratownikom i innym. Jesteś mendą bez skrupułów której nie chce się nawet kopnąć. Na twój widok mdli nas wszystkich. Jak śmiesz nazywać się ratowniczką, kto ci dał dyplom... rozwiń
Avatar
Gość / 19 lutego 2010 o 01:53
0
odwalcie się od tych sanitariuszy (tak naprawdę to chyba już nie ma w Polsce sanitariuszy) to są naprawdę dobre chłopy z dużą wiedzą i umiejętnościami zarówno w ratownictwie medycznym jak i w kierowaniu karetkami chwała im za to a ze maja jakieś problemy z frustrowanymi ludźmi to nie ich wina tylko tych sfrustrowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to woli niespełnionych życiowo albo jak tam zwał
odwalcie się od tych sanitariuszy (tak naprawdę to chyba już nie ma w Polsce sanitariuszy) to są naprawdę dobre chłopy z dużą wiedzą i umiejętnościami zarówno w ratownictwie medycznym jak i w kierowaniu karetkami chwała im za to a ze maja jakieś problemy z frustrowanymi ludźmi to nie ich wina tylko tych sfrustrowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
~Magda~ / 18 lutego 2010 o 21:47
0
Tu się zgodzę, dyrektor nie zna się na niczym .O przepraszam w jednym jest rewelacyjny- zna się na kupowaniu panienkom z administracji bluzeczek i spódniczek:)ba !!!! jedna to jest rozpieszczana indywidualnie: miała opłaconą podyplomówkę, jest główna gwiazdą na imprezach , od razu z umowy zastepstwa na czas nieokreślony a wynagrodzenie... no cóz stac nawet na kredyt na mieszkanie.Dobrych ludzi się poniewiera..jak to mówił dyrektor co niektóre są za mało innowacyjne:) sorrki w pończochach chodzic nie będa i w szpilkach 11.Żenada co tam się dzieje Kochani...pozdrawiam.
Tu się zgodzę, dyrektor nie zna się na niczym .O przepraszam w jednym jest rewelacyjny- zna się na kupowaniu panienkom z administracji bluzeczek i spódniczek:)ba !!!! jedna to jest rozpieszczana indywidualnie: miała opłaconą podyplomówkę, jest główna gwiazdą na imprezach , od razu z umowy zastepstwa na czas nieokreślony a wynagrodzenie... no cóz stac nawet na kredyt na mieszkanie.Dobrych ludzi się poniewiera..jak to mówił dyrektor co niektóre są za mało innowacyjne:) sorrki w pończochach chodzic nie będa i w szpilkach 11.Że... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 18 lutego 2010 o 15:17
0
CO-JO napisał:
Artykuł dotyczył warunków drogowych ,a stał się forum do wylewania żali. To ŻENADA !!!! Ale obrazuje nastroje w waszym środowisku. A to ,że sanitariusze musieli iść pieszo do pacjenta to jest ich praca, za to im płacą ( pewnie nie mało ) . A może umiejętności szoferskie były marne i nie umiał tam wjechać. To niech się uczy , bo posiadanie prawa jazdy ( kilka miesięcy ) i od razu prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego daje dużo do myślenia a raczej powinno dawać, ale ich przełożonym. .


Żenada to Ty jestes!Sam nie jestes lepszy bo juz narzekasz na ich marne umiejętności,czasem wszyscy wola przemilczec niektore rzeczy a internet tylko im ułatwia wypowiedzenie swoich żali!Jestempewnie ze kierowca karetki nie jest byle kto,napewno nie jakis marny szoferzyna prosto z ulicy.Troche trzeba sie nauczyc by moc dostac tam prace,sprobuj a badz pewny ze nie dasz rady!Zeby byc kierowca karetki trzeba miec odpowiednia szkole i jeszcze pare innych rzeczy do zaliczenia!


Żenada to Ty jestes!Sam nie jestes lepszy bo juz narzekasz na ich marne umiejętności,czasem wszyscy wola przemilczec niektore rzeczy a internet tylko im ułatwia wypowiedzenie swoich żali!Jestempewnie ze kierowca karetki nie jest byle kto,napewno nie jakis marny szoferzyna prosto z ulicy.Troche trzeba sie nauczyc by moc dostac tam prace,sprobuj a badz pewny ze nie dasz rady!Zeby byc kierowca karetki trzeba miec odpowiednia szkole i jeszcze pare innych rzeczy do zaliczenia! rozwiń
Avatar
CO-JO / 18 lutego 2010 o 08:17
0
Artykuł dotyczył warunków drogowych ,a stał się forum do wylewania żali. To ŻENADA !!!! Ale obrazuje nastroje w waszym środowisku. A to ,że sanitariusze musieli iść pieszo do pacjenta to jest ich praca, za to im płacą ( pewnie nie mało ) . A może umiejętności szoferskie były marne i nie umiał tam wjechać. To niech się uczy , bo posiadanie prawa jazdy ( kilka miesięcy ) i od razu prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego daje dużo do myślenia a raczej powinno dawać, ale ich przełożonym. .
Avatar
UUUU / 17 lutego 2010 o 22:52
0
~anonim~ napisał:
chyba jezdzi....bo taka owa jest,niby mila ale paniusia



DZIWNE BO I JA TEZ TAKA ZNAM:) MOZE TO TA SAMA...?
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!