Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 marca 2010 r.
20:42
Edytuj ten wpis

Spowodował śmiertelny wypadek. Wreszcie trafi za kratki

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 11 A A

Sąd nakazał policji doprowadzić do aresztu Kamila K., skazanego na 5 lat więzienia
za spowodowanie wypadku, w którym zginęło małżeństwo lubelskich wykładowców. Wcześniej pirat drogowy zignorował wezwanie do dobrowolnego stawienia się w więzieniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że pomimo prawomocnego wyroku, Kamil K. wciąż jest na wolności, poinformowała nas rodzina ofiar wypadku. W zakładzie karnym w Zamościu miał się stawić 23 lutego. Nie zrobił tego. Więzienie zawiadomiło o tym sąd.

– Po otrzymaniu tej informacji został wydany nakaz doprowadzenia skazanego do zakładu karnego – poinformował nas Łukasz Obłoza, przewodniczący IV Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Lublinie.

Wczoraj nakaz dotarł do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. Policja już się nim zajęła i Kamil K. szybko powinien trafić za kratki.

– Policjanci podjęli już czynności zmierzające go doprowadzenia skazanego do zakładu karnego – potwierdziła nam dzisiaj Milena Wardach z biłgorajskiej policji.

9 lutego 2008 roku w Głuszczyźnie pod Lublinem renault kierowany przez Kamila K., próbował wyprzedzić jadące przed nim auto. Była gęsta mgła. Kierowca nie zdążył wrócić na swój pas. Zderzył się czołowo z matizem, którym podróżowali Wiesława i Wiesław Gustaw – małżeństwo emerytowanych naukowców z Lublina. Obydwoje zginęli.

Kamil K. odpowiadał z wolnej stopy. Po wypadku sąd wypuścił go na wolność po wpłaceniu 3 tys. zł poręczenia. W przeszłości nagminnie łamał przepisy drogowe. W ciągu półtora roku otrzymał aż kilkanaście mandatów m.in. za przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na przejściu
dla pieszych.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poranek / 11 marca 2010 o 19:34
0
Chłop Polski napisał:
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32
pkt 1 i 2.
Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej?
Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstoku uniewinia tego kierowcę nie zauważa tych + 70 km .Jestem kierowcą od 30 lat i wiem ,że ci dwaj biedacy mogli nie zauważyć tak szybko pędzącego pojazdu i zupełnie nieświadomie "wymusili "pierwszeństwo .....no cóż ale to był PAN PREZES a ci dwaj to synowie jakiegoś chłopiny.-tu co innego....jakiś chłopina zabija
dwoje wykładowców.......PYTAM JESZCZE RAZ ,JAKIE TO MA ZNACZENIE KIM JEST OFIARA A KIM SPRAWCA ? "Swięte krowy "Typu :Ziętarski,Wałęsa,-mogą zabijać,ranić ? Prawo.....o czym mówimy?.

Sam sie Chlopie zaplatales i paplasz bez sensu. Nie dostal wyroku bo ofiary byly wykladowcami tylko dlatego, ze zabil dwoje ludzi. Tak sie sklada, ze byli emerytowanymi wykladowcami, ktorzy po 30u latach pracy dorobili sie Matiza i chcieli pewnie jeszcze troche pocieszyc sie zyciem, a tymczasem taki deb***, notoryczny pirat drogowy, jadacy BEZ PRAWA JAZDY (nie wiem dlaczego tej informacji nie ma w artykule) przez swoja glupote pozbawil ich tego zycia. Dlatego nie wyjezdzaj mi tu z "biednym chlopina", bo jemu wielokrotnie rodzice oplacali mandaty, w tym rownierz te za jazde bez prawka!!! (w Polsce to jest...WYKROCZENIE A NIE PRZESTEPSTWO!!!! max kara to 500zl!!!!!) Nastepnym razem pomysl, zanim "blysniesz" watpliwym intelektem. Moim zdaniem 2 i pol roku za zycie kazdego z nich to kpina!

Sam sie Chlopie zaplatales i paplasz bez sensu. Nie dostal wyroku bo ofiary byly wykladowcami tylko dlatego, ze zabil dwoje ludzi. Tak sie sklada, ze byli emerytowanymi wykladowcami, ktorzy po 30u latach pracy dorobili sie Matiza i chcieli pewnie jeszcze troche pocieszyc sie zyciem, a tymczasem taki deb***, notoryczny pirat drogowy, jadacy BEZ PRAWA JAZDY (nie wiem dlaczego tej informacji nie ma w artykule) przez swoja glupote pozbawil ich tego zycia. Dlatego nie wyjezdzaj mi tu z "biednym chlopina", bo jemu wie... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 11 marca 2010 o 09:03
0
Do dziś pamiętam ten wypadek. Akurat tamtędy przejeżdżałem chwilę po. Okrutne tragedia. Dlatego tacy kierowcy co nie szanują czyjegoś życia powinni iść do więzienia na resztę życia. Przecież ostatnie doniesienia mediów pokazują że w USA za kradzież sera kosztującego kilka dolarów dostaje się surowsze kary. A dlaczego u nas tak nie ma ???!!!
Avatar
Gość / 11 marca 2010 o 05:48
0
roma napisał:
MUSIELI ZGINOC , PAN BUG TAK ZARZONDZIL ,, A TEN PIRAT POWINIEN Z 10 LAT MINIMUM ODPRACOWAC NA ZESLANIU DO WYREMBU POSZCZY TUHOLSKIEJ,,

ROMA po jakiemu ty piszesz???
Avatar
iki / 11 marca 2010 o 05:47
0
Ale się z nim cackają. W Ameryce już by w pierdlu dawno gnił szmaciarz. Widać z ryja że to niemiluch i cham - jak taki siądzie za kółkiem to umiaru nie ma...
Avatar
roma / 11 marca 2010 o 03:29
0
MUSIELI ZGINOC , PAN BUG TAK ZARZONDZIL ,, A TEN PIRAT POWINIEN Z 10 LAT MINIMUM ODPRACOWAC NA ZESLANIU DO WYREMBU POSZCZY TUHOLSKIEJ,,
Avatar
bobas / 10 marca 2010 o 23:44
0
ch*** mu w dupę w pierdlu ha ha ha ha
Avatar
jasio / 10 marca 2010 o 22:48
0
Ale buc
Avatar
Chłop Polski / 10 marca 2010 o 22:32
0
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32
pkt 1 i 2.
Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej?
Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstoku uniewinia tego kierowcę nie zauważa tych + 70 km .Jestem kierowcą od 30 lat i wiem ,że ci dwaj biedacy mogli nie zauważyć tak szybko pędzącego pojazdu i zupełnie nieświadomie "wymusili "pierwszeństwo .....no cóż ale to był PAN PREZES a ci dwaj to synowie jakiegoś chłopiny.-tu co innego....jakiś chłopina zabija
dwoje wykładowców.......PYTAM JESZCZE RAZ ,JAKIE TO MA ZNACZENIE KIM JEST OFIARA A KIM SPRAWCA ? "Swięte krowy "Typu :Ziętarski,Wałęsa,-mogą zabijać,ranić ? Prawo.....o czym mówimy?.
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32
pkt 1 i 2.
Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej?
Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstok... rozwiń
Avatar
kat / 10 marca 2010 o 21:10
0
Tak Polski wymiar sprawiedliwości !!!. Bydle bez jakichkolwiek zasad łamiące w przeszłości przepisy ruchu drogowego dostało śmieszny wyrok i samo nie zgłosi się do zakładu karnego aby go wykonać. Teraz policja za nim jeździ aby go do celi doprowadzić na koszt podatnika. Jeździł jak wariat dostawał mandaty aż w końcu zabił dwoje ludzi i dalej sobie drwi. Za to powinien dostać minimum 15 lat to by się nauczył.
Avatar
wasyl / 10 marca 2010 o 21:10
0
z ryja wygląda że patologia. niech go w więźniu wycwelą a później łajzę powiesić!!!
Avatar
poranek / 11 marca 2010 o 19:34
0
Chłop Polski napisał:
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32
pkt 1 i 2.
Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej?
Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstoku uniewinia tego kierowcę nie zauważa tych + 70 km .Jestem kierowcą od 30 lat i wiem ,że ci dwaj biedacy mogli nie zauważyć tak szybko pędzącego pojazdu i zupełnie nieświadomie "wymusili "pierwszeństwo .....no cóż ale to był PAN PREZES a ci dwaj to synowie jakiegoś chłopiny.-tu co innego....jakiś chłopina zabija
dwoje wykładowców.......PYTAM JESZCZE RAZ ,JAKIE TO MA ZNACZENIE KIM JEST OFIARA A KIM SPRAWCA ? "Swięte krowy "Typu :Ziętarski,Wałęsa,-mogą zabijać,ranić ? Prawo.....o czym mówimy?.

Sam sie Chlopie zaplatales i paplasz bez sensu. Nie dostal wyroku bo ofiary byly wykladowcami tylko dlatego, ze zabil dwoje ludzi. Tak sie sklada, ze byli emerytowanymi wykladowcami, ktorzy po 30u latach pracy dorobili sie Matiza i chcieli pewnie jeszcze troche pocieszyc sie zyciem, a tymczasem taki deb***, notoryczny pirat drogowy, jadacy BEZ PRAWA JAZDY (nie wiem dlaczego tej informacji nie ma w artykule) przez swoja glupote pozbawil ich tego zycia. Dlatego nie wyjezdzaj mi tu z "biednym chlopina", bo jemu wielokrotnie rodzice oplacali mandaty, w tym rownierz te za jazde bez prawka!!! (w Polsce to jest...WYKROCZENIE A NIE PRZESTEPSTWO!!!! max kara to 500zl!!!!!) Nastepnym razem pomysl, zanim "blysniesz" watpliwym intelektem. Moim zdaniem 2 i pol roku za zycie kazdego z nich to kpina!

Sam sie Chlopie zaplatales i paplasz bez sensu. Nie dostal wyroku bo ofiary byly wykladowcami tylko dlatego, ze zabil dwoje ludzi. Tak sie sklada, ze byli emerytowanymi wykladowcami, ktorzy po 30u latach pracy dorobili sie Matiza i chcieli pewnie jeszcze troche pocieszyc sie zyciem, a tymczasem taki deb***, notoryczny pirat drogowy, jadacy BEZ PRAWA JAZDY (nie wiem dlaczego tej informacji nie ma w artykule) przez swoja glupote pozbawil ich tego zycia. Dlatego nie wyjezdzaj mi tu z "biednym chlopina", bo jemu wie... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 11 marca 2010 o 09:03
0
Do dziś pamiętam ten wypadek. Akurat tamtędy przejeżdżałem chwilę po. Okrutne tragedia. Dlatego tacy kierowcy co nie szanują czyjegoś życia powinni iść do więzienia na resztę życia. Przecież ostatnie doniesienia mediów pokazują że w USA za kradzież sera kosztującego kilka dolarów dostaje się surowsze kary. A dlaczego u nas tak nie ma ???!!!
Avatar
Gość / 11 marca 2010 o 05:48
0
roma napisał:
MUSIELI ZGINOC , PAN BUG TAK ZARZONDZIL ,, A TEN PIRAT POWINIEN Z 10 LAT MINIMUM ODPRACOWAC NA ZESLANIU DO WYREMBU POSZCZY TUHOLSKIEJ,,

ROMA po jakiemu ty piszesz???
Avatar
iki / 11 marca 2010 o 05:47
0
Ale się z nim cackają. W Ameryce już by w pierdlu dawno gnił szmaciarz. Widać z ryja że to niemiluch i cham - jak taki siądzie za kółkiem to umiaru nie ma...
Avatar
roma / 11 marca 2010 o 03:29
0
MUSIELI ZGINOC , PAN BUG TAK ZARZONDZIL ,, A TEN PIRAT POWINIEN Z 10 LAT MINIMUM ODPRACOWAC NA ZESLANIU DO WYREMBU POSZCZY TUHOLSKIEJ,,
Avatar
bobas / 10 marca 2010 o 23:44
0
ch*** mu w dupę w pierdlu ha ha ha ha
Avatar
jasio / 10 marca 2010 o 22:48
0
Ale buc
Avatar
Chłop Polski / 10 marca 2010 o 22:32
0
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32
pkt 1 i 2.
Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej?
Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstoku uniewinia tego kierowcę nie zauważa tych + 70 km .Jestem kierowcą od 30 lat i wiem ,że ci dwaj biedacy mogli nie zauważyć tak szybko pędzącego pojazdu i zupełnie nieświadomie "wymusili "pierwszeństwo .....no cóż ale to był PAN PREZES a ci dwaj to synowie jakiegoś chłopiny.-tu co innego....jakiś chłopina zabija
dwoje wykładowców.......PYTAM JESZCZE RAZ ,JAKIE TO MA ZNACZENIE KIM JEST OFIARA A KIM SPRAWCA ? "Swięte krowy "Typu :Ziętarski,Wałęsa,-mogą zabijać,ranić ? Prawo.....o czym mówimy?.
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32
pkt 1 i 2.
Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej?
Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstok... rozwiń
Avatar
kat / 10 marca 2010 o 21:10
0
Tak Polski wymiar sprawiedliwości !!!. Bydle bez jakichkolwiek zasad łamiące w przeszłości przepisy ruchu drogowego dostało śmieszny wyrok i samo nie zgłosi się do zakładu karnego aby go wykonać. Teraz policja za nim jeździ aby go do celi doprowadzić na koszt podatnika. Jeździł jak wariat dostawał mandaty aż w końcu zabił dwoje ludzi i dalej sobie drwi. Za to powinien dostać minimum 15 lat to by się nauczył.
Avatar
wasyl / 10 marca 2010 o 21:10
0
z ryja wygląda że patologia. niech go w więźniu wycwelą a później łajzę powiesić!!!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 9

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 467 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!