Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2010 r.
13:11
Edytuj ten wpis

Święto Niepodległości w Lublinie: Na niebie pojawiły się Iskry (zdjęcia)

0 9 A A

Uroczysta defilada, odegranie hymnu i podniesienie flagi na maszt - tak w Lublinie świętowano 11 listopada. Lublinianie, którzy przyszli na pl. Litewski mogli podziwiać Iskry TS-11. Cztery samoloty w południe przeleciały nad miastem.




AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lublinianie uczestniczący w uroczystościach Święta Niepodległości już o godz. 10 zgromadzili się na mszy w świętej w archikatedrze lubelskiej. Byli wśród nich między innymi kapłani, parlamentarzyści, władze wojewódzkie, miejskie, a także służby mundurowe, AK-owcy, Sybiracy, harcerze i młodzież.

Ks. Biskup Artur Miziński, powołując się na słowa kard. Stefana Wyszyńskiego przypominał o odpowiedzialności za historię. – Patriotyzm to nie tylko postawa indywidualna, ale też społeczna. (…) Wzywam wszystkich, byśmy wspólnie budowali wizerunek ojczyzny. Niech zniknie to, co każe dzielić, a zostanie Polska zjednoczona – podkreślał biskup.

Po uroczystym przemarszu służb mundurowych i wiernych spod katedry na plac Litewski, pod pomnikiem marszałka rozpoczęły się tradycyjne obchody święta.

Wojewoda Genowefa Tokarska również mówiła o patriotycznej odpowiedzialności. Odniosła się do najistotniejszych wydarzeń z historii kraju, aż po czasy "Solidarności", przemiany po 1989 r., tegoroczną katastrofę pod Smoleńskiem i powódź.

– Mijający rok wystawił nasz kraj na kolejną próbę obywatelskiej odpowiedzialności – dodała wojewoda, podkreślając znaczenie patriotycznego obowiązku.

Tegoroczne obchody 11 listopada w Lublinie miały również lotniczy akcent. Koło południa nad pl. Litewskim przeleciały cztery Iskry TS-11.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:07
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:06
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Pan Bug / 11 listopada 2010 o 17:26
0
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szczególnie Rządu R.P[/color]. - nie powinno to dziwić.
księŻULKI przyzwyczajane są do odpuszczania – ale nie wszystkim!
[color="#FF0000"]Rządowi na pewno nie odpuszczą! [/color]I w wyborach samorządowych Polska ma być Ich!!!
[color="#FF0000"]Prawdziwą Drogę Krzyżową przechodziły księŻULE od momentu wyborów prezydenckich [/color]po smoleńskiej tragedii i w efekcie przegranych, [color="#FF0000"]bo Brat Jarosław zajął II miejsce, a nie I-wsze po Bogu![/color]
[color="#FF0000"]„Echo dnia” [/color](dostępne w internecie – art. z dn. 11 .XI.2010 r. [color="#FF0000"]„Znów polityka na kazaniu w kieleckiej katedrze. Biskup mówił o krzyżach i o "polskiej i rosyjskiej prawdzie”[/color] oPiS-uje PO-PiS-y biskupa Kazimierza Ryczana!
Od dawna też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieszczał wpisy o [color="#FF0000"]INWAZJI SZKOPÓW NA POLSKĘ[/color] w wydaniu e-PiS(Z)KOPAtu!
Zapowiedź Piekła i innych Niebieskich Przypadłości za stosowanie in vitro, [color="#FF0000"]ekskomunika dla wszystkich za in vitro[/color] powinny doprowadzić do [color="#FF0000"]SKŁADANIA POZWÓW O ODSZKODOWANIA [/color]przez ekskomunikowanyuch, bo:
[color="#FF0000"]nie na darmo dawali na tacę przez X-czasu; na msze, pogrzeby, śluby, chrzty, remonty i budowy kościołów, nie na darmo od wieków księŻULKI MAJĄ ULGI NA SAMOCHODY i inne Pier...Doły Niebieskie pokrywane z budżetu państwa czyli przez społeczeństwo! żeby teraz Pan Bóg kopnął ich w d...[/color]
Niech sam Pan Bóg nie będzie taki pszemondżały, bo wielką mądrość pokazał Panu Bogu już Mikołaj Kopernik zakazany przez Kościół niczym in vitro!
Jeśli w tym świetle komuś marzy się[color="#FF0000"] NIEPODLEGŁOŚĆ [/color]to jest w wielkim błędzie, bo biskup Kazimierz RCZAN z Kielc marzy o [color="#FF0000"]Rządzie Podległym Panu Bogu za Wstawiennictwem [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu z pozostałym Duchowieństwem, a drogą do tego jest PiS z Bratem Jarosławem.
Obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje Panu Bogu Medyczną Wielkość z Boską Mądrością: [color="#FF0000"]Gipsowa Mańka, Gipsowy Józek, Gipsowy Jezus – taka Święta Rodzina: Mańka miała Józka za Opiekuna, a nie wiadomo kto zmajstrował Jezusa – więc zwalili na Gołębia...[/color]
Tak niestety tłumaczono biblię uznaną w kręgach ograniczonych intelektualnie przez schizofrenię, a przykład dał nie tak dawno redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego” [color="#FF0000"]ks. ADAM BONIECKI[/color] tłumacząc słowa Prezydenta R.P. Bronisława Komorowskiego:[color="#FF0000"]”Przepraszam”[/color] - wyszła Mu z tego prawdziwa Biblia prezentowana przez TVP!
KsięŻULKI nigdy nie tolerowali NIEPODLEGŁOŚCI i w 1982 r. rozbili KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a od samego początku Związek określany był jako [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ” … , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”[/color] - lata 1980...
6) „No nie !!!!!!!! [color="#FF0000"]Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” - niczym Brat Jarosław!

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szc... rozwiń
Avatar
Ja / 11 listopada 2010 o 17:13
0
Samoloty przeleciały nad miastem dokładnie równo o 12.
Avatar
Piotr / 11 listopada 2010 o 17:11
0
Poprostu jedna iskra około 10:00 robiła oblot pogody.
Avatar
AK / 11 listopada 2010 o 16:52
0
Ja również odgłos "iskier" nad Czubami słyszałam ok 10, a wszędzie podają, że mieli latać ok. południa.
Avatar
marcus72 / 11 listopada 2010 o 16:33
0
A mi się wydaje ze to ok 10.30 latali po "moim " niebie:)?
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 16:32
0
[quote name='STYX' timestamp='1289487346' post='378344']
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
[/quote]


Sztynks czy jak ci tam czy twój stan emocjonalny jest na właściwym poziomie ? sądzę, że trzeba się udać do specjalisty.
Avatar
STYX / 11 listopada 2010 o 15:55
0
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:07
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:06
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Pan Bug / 11 listopada 2010 o 17:26
0
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szczególnie Rządu R.P[/color]. - nie powinno to dziwić.
księŻULKI przyzwyczajane są do odpuszczania – ale nie wszystkim!
[color="#FF0000"]Rządowi na pewno nie odpuszczą! [/color]I w wyborach samorządowych Polska ma być Ich!!!
[color="#FF0000"]Prawdziwą Drogę Krzyżową przechodziły księŻULE od momentu wyborów prezydenckich [/color]po smoleńskiej tragedii i w efekcie przegranych, [color="#FF0000"]bo Brat Jarosław zajął II miejsce, a nie I-wsze po Bogu![/color]
[color="#FF0000"]„Echo dnia” [/color](dostępne w internecie – art. z dn. 11 .XI.2010 r. [color="#FF0000"]„Znów polityka na kazaniu w kieleckiej katedrze. Biskup mówił o krzyżach i o "polskiej i rosyjskiej prawdzie”[/color] oPiS-uje PO-PiS-y biskupa Kazimierza Ryczana!
Od dawna też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieszczał wpisy o [color="#FF0000"]INWAZJI SZKOPÓW NA POLSKĘ[/color] w wydaniu e-PiS(Z)KOPAtu!
Zapowiedź Piekła i innych Niebieskich Przypadłości za stosowanie in vitro, [color="#FF0000"]ekskomunika dla wszystkich za in vitro[/color] powinny doprowadzić do [color="#FF0000"]SKŁADANIA POZWÓW O ODSZKODOWANIA [/color]przez ekskomunikowanyuch, bo:
[color="#FF0000"]nie na darmo dawali na tacę przez X-czasu; na msze, pogrzeby, śluby, chrzty, remonty i budowy kościołów, nie na darmo od wieków księŻULKI MAJĄ ULGI NA SAMOCHODY i inne Pier...Doły Niebieskie pokrywane z budżetu państwa czyli przez społeczeństwo! żeby teraz Pan Bóg kopnął ich w d...[/color]
Niech sam Pan Bóg nie będzie taki pszemondżały, bo wielką mądrość pokazał Panu Bogu już Mikołaj Kopernik zakazany przez Kościół niczym in vitro!
Jeśli w tym świetle komuś marzy się[color="#FF0000"] NIEPODLEGŁOŚĆ [/color]to jest w wielkim błędzie, bo biskup Kazimierz RCZAN z Kielc marzy o [color="#FF0000"]Rządzie Podległym Panu Bogu za Wstawiennictwem [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu z pozostałym Duchowieństwem, a drogą do tego jest PiS z Bratem Jarosławem.
Obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje Panu Bogu Medyczną Wielkość z Boską Mądrością: [color="#FF0000"]Gipsowa Mańka, Gipsowy Józek, Gipsowy Jezus – taka Święta Rodzina: Mańka miała Józka za Opiekuna, a nie wiadomo kto zmajstrował Jezusa – więc zwalili na Gołębia...[/color]
Tak niestety tłumaczono biblię uznaną w kręgach ograniczonych intelektualnie przez schizofrenię, a przykład dał nie tak dawno redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego” [color="#FF0000"]ks. ADAM BONIECKI[/color] tłumacząc słowa Prezydenta R.P. Bronisława Komorowskiego:[color="#FF0000"]”Przepraszam”[/color] - wyszła Mu z tego prawdziwa Biblia prezentowana przez TVP!
KsięŻULKI nigdy nie tolerowali NIEPODLEGŁOŚCI i w 1982 r. rozbili KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a od samego początku Związek określany był jako [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ” … , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”[/color] - lata 1980...
6) „No nie !!!!!!!! [color="#FF0000"]Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” - niczym Brat Jarosław!

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szc... rozwiń
Avatar
Ja / 11 listopada 2010 o 17:13
0
Samoloty przeleciały nad miastem dokładnie równo o 12.
Avatar
Piotr / 11 listopada 2010 o 17:11
0
Poprostu jedna iskra około 10:00 robiła oblot pogody.
Avatar
AK / 11 listopada 2010 o 16:52
0
Ja również odgłos "iskier" nad Czubami słyszałam ok 10, a wszędzie podają, że mieli latać ok. południa.
Avatar
marcus72 / 11 listopada 2010 o 16:33
0
A mi się wydaje ze to ok 10.30 latali po "moim " niebie:)?
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 16:32
0
[quote name='STYX' timestamp='1289487346' post='378344']
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
[/quote]


Sztynks czy jak ci tam czy twój stan emocjonalny jest na właściwym poziomie ? sądzę, że trzeba się udać do specjalisty.
Avatar
STYX / 11 listopada 2010 o 15:55
0
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 1 0

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 1

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 9

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 2

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 3

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.