Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2010 r.
13:11
Edytuj ten wpis

Święto Niepodległości w Lublinie: Na niebie pojawiły się Iskry (zdjęcia)

0 9 A A

Uroczysta defilada, odegranie hymnu i podniesienie flagi na maszt - tak w Lublinie świętowano 11 listopada. Lublinianie, którzy przyszli na pl. Litewski mogli podziwiać Iskry TS-11. Cztery samoloty w południe przeleciały nad miastem.
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lublinianie uczestniczący w uroczystościach Święta Niepodległości już o godz. 10 zgromadzili się na mszy w świętej w archikatedrze lubelskiej. Byli wśród nich między innymi kapłani, parlamentarzyści, władze wojewódzkie, miejskie, a także służby mundurowe, AK-owcy, Sybiracy, harcerze i młodzież.

Ks. Biskup Artur Miziński, powołując się na słowa kard. Stefana Wyszyńskiego przypominał o odpowiedzialności za historię. – Patriotyzm to nie tylko postawa indywidualna, ale też społeczna. (…) Wzywam wszystkich, byśmy wspólnie budowali wizerunek ojczyzny. Niech zniknie to, co każe dzielić, a zostanie Polska zjednoczona – podkreślał biskup.

Po uroczystym przemarszu służb mundurowych i wiernych spod katedry na plac Litewski, pod pomnikiem marszałka rozpoczęły się tradycyjne obchody święta.

Wojewoda Genowefa Tokarska również mówiła o patriotycznej odpowiedzialności. Odniosła się do najistotniejszych wydarzeń z historii kraju, aż po czasy "Solidarności", przemiany po 1989 r., tegoroczną katastrofę pod Smoleńskiem i powódź.

– Mijający rok wystawił nasz kraj na kolejną próbę obywatelskiej odpowiedzialności – dodała wojewoda, podkreślając znaczenie patriotycznego obowiązku.

Tegoroczne obchody 11 listopada w Lublinie miały również lotniczy akcent. Koło południa nad pl. Litewskim przeleciały cztery Iskry TS-11.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:07
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:06
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Pan Bug / 11 listopada 2010 o 17:26
0
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szczególnie Rządu R.P[/color]. - nie powinno to dziwić.
księŻULKI przyzwyczajane są do odpuszczania – ale nie wszystkim!
[color="#FF0000"]Rządowi na pewno nie odpuszczą! [/color]I w wyborach samorządowych Polska ma być Ich!!!
[color="#FF0000"]Prawdziwą Drogę Krzyżową przechodziły księŻULE od momentu wyborów prezydenckich [/color]po smoleńskiej tragedii i w efekcie przegranych, [color="#FF0000"]bo Brat Jarosław zajął II miejsce, a nie I-wsze po Bogu![/color]
[color="#FF0000"]„Echo dnia” [/color](dostępne w internecie – art. z dn. 11 .XI.2010 r. [color="#FF0000"]„Znów polityka na kazaniu w kieleckiej katedrze. Biskup mówił o krzyżach i o "polskiej i rosyjskiej prawdzie”[/color] oPiS-uje PO-PiS-y biskupa Kazimierza Ryczana!
Od dawna też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieszczał wpisy o [color="#FF0000"]INWAZJI SZKOPÓW NA POLSKĘ[/color] w wydaniu e-PiS(Z)KOPAtu!
Zapowiedź Piekła i innych Niebieskich Przypadłości za stosowanie in vitro, [color="#FF0000"]ekskomunika dla wszystkich za in vitro[/color] powinny doprowadzić do [color="#FF0000"]SKŁADANIA POZWÓW O ODSZKODOWANIA [/color]przez ekskomunikowanyuch, bo:
[color="#FF0000"]nie na darmo dawali na tacę przez X-czasu; na msze, pogrzeby, śluby, chrzty, remonty i budowy kościołów, nie na darmo od wieków księŻULKI MAJĄ ULGI NA SAMOCHODY i inne Pier...Doły Niebieskie pokrywane z budżetu państwa czyli przez społeczeństwo! żeby teraz Pan Bóg kopnął ich w d...[/color]
Niech sam Pan Bóg nie będzie taki pszemondżały, bo wielką mądrość pokazał Panu Bogu już Mikołaj Kopernik zakazany przez Kościół niczym in vitro!
Jeśli w tym świetle komuś marzy się[color="#FF0000"] NIEPODLEGŁOŚĆ [/color]to jest w wielkim błędzie, bo biskup Kazimierz RCZAN z Kielc marzy o [color="#FF0000"]Rządzie Podległym Panu Bogu za Wstawiennictwem [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu z pozostałym Duchowieństwem, a drogą do tego jest PiS z Bratem Jarosławem.
Obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje Panu Bogu Medyczną Wielkość z Boską Mądrością: [color="#FF0000"]Gipsowa Mańka, Gipsowy Józek, Gipsowy Jezus – taka Święta Rodzina: Mańka miała Józka za Opiekuna, a nie wiadomo kto zmajstrował Jezusa – więc zwalili na Gołębia...[/color]
Tak niestety tłumaczono biblię uznaną w kręgach ograniczonych intelektualnie przez schizofrenię, a przykład dał nie tak dawno redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego” [color="#FF0000"]ks. ADAM BONIECKI[/color] tłumacząc słowa Prezydenta R.P. Bronisława Komorowskiego:[color="#FF0000"]”Przepraszam”[/color] - wyszła Mu z tego prawdziwa Biblia prezentowana przez TVP!
KsięŻULKI nigdy nie tolerowali NIEPODLEGŁOŚCI i w 1982 r. rozbili KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a od samego początku Związek określany był jako [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ” … , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”[/color] - lata 1980...
6) „No nie !!!!!!!! [color="#FF0000"]Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” - niczym Brat Jarosław!

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szc... rozwiń
Avatar
Ja / 11 listopada 2010 o 17:13
0
Samoloty przeleciały nad miastem dokładnie równo o 12.
Avatar
Piotr / 11 listopada 2010 o 17:11
0
Poprostu jedna iskra około 10:00 robiła oblot pogody.
Avatar
AK / 11 listopada 2010 o 16:52
0
Ja również odgłos "iskier" nad Czubami słyszałam ok 10, a wszędzie podają, że mieli latać ok. południa.
Avatar
marcus72 / 11 listopada 2010 o 16:33
0
A mi się wydaje ze to ok 10.30 latali po "moim " niebie:)?
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 16:32
0
[quote name='STYX' timestamp='1289487346' post='378344']
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
[/quote]


Sztynks czy jak ci tam czy twój stan emocjonalny jest na właściwym poziomie ? sądzę, że trzeba się udać do specjalisty.
Avatar
STYX / 11 listopada 2010 o 15:55
0
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:07
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 20:06
0
Panie bug zmień dilera.
Avatar
Pan Bug / 11 listopada 2010 o 17:26
0
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szczególnie Rządu R.P[/color]. - nie powinno to dziwić.
księŻULKI przyzwyczajane są do odpuszczania – ale nie wszystkim!
[color="#FF0000"]Rządowi na pewno nie odpuszczą! [/color]I w wyborach samorządowych Polska ma być Ich!!!
[color="#FF0000"]Prawdziwą Drogę Krzyżową przechodziły księŻULE od momentu wyborów prezydenckich [/color]po smoleńskiej tragedii i w efekcie przegranych, [color="#FF0000"]bo Brat Jarosław zajął II miejsce, a nie I-wsze po Bogu![/color]
[color="#FF0000"]„Echo dnia” [/color](dostępne w internecie – art. z dn. 11 .XI.2010 r. [color="#FF0000"]„Znów polityka na kazaniu w kieleckiej katedrze. Biskup mówił o krzyżach i o "polskiej i rosyjskiej prawdzie”[/color] oPiS-uje PO-PiS-y biskupa Kazimierza Ryczana!
Od dawna też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieszczał wpisy o [color="#FF0000"]INWAZJI SZKOPÓW NA POLSKĘ[/color] w wydaniu e-PiS(Z)KOPAtu!
Zapowiedź Piekła i innych Niebieskich Przypadłości za stosowanie in vitro, [color="#FF0000"]ekskomunika dla wszystkich za in vitro[/color] powinny doprowadzić do [color="#FF0000"]SKŁADANIA POZWÓW O ODSZKODOWANIA [/color]przez ekskomunikowanyuch, bo:
[color="#FF0000"]nie na darmo dawali na tacę przez X-czasu; na msze, pogrzeby, śluby, chrzty, remonty i budowy kościołów, nie na darmo od wieków księŻULKI MAJĄ ULGI NA SAMOCHODY i inne Pier...Doły Niebieskie pokrywane z budżetu państwa czyli przez społeczeństwo! żeby teraz Pan Bóg kopnął ich w d...[/color]
Niech sam Pan Bóg nie będzie taki pszemondżały, bo wielką mądrość pokazał Panu Bogu już Mikołaj Kopernik zakazany przez Kościół niczym in vitro!
Jeśli w tym świetle komuś marzy się[color="#FF0000"] NIEPODLEGŁOŚĆ [/color]to jest w wielkim błędzie, bo biskup Kazimierz RCZAN z Kielc marzy o [color="#FF0000"]Rządzie Podległym Panu Bogu za Wstawiennictwem [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu z pozostałym Duchowieństwem, a drogą do tego jest PiS z Bratem Jarosławem.
Obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje Panu Bogu Medyczną Wielkość z Boską Mądrością: [color="#FF0000"]Gipsowa Mańka, Gipsowy Józek, Gipsowy Jezus – taka Święta Rodzina: Mańka miała Józka za Opiekuna, a nie wiadomo kto zmajstrował Jezusa – więc zwalili na Gołębia...[/color]
Tak niestety tłumaczono biblię uznaną w kręgach ograniczonych intelektualnie przez schizofrenię, a przykład dał nie tak dawno redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego” [color="#FF0000"]ks. ADAM BONIECKI[/color] tłumacząc słowa Prezydenta R.P. Bronisława Komorowskiego:[color="#FF0000"]”Przepraszam”[/color] - wyszła Mu z tego prawdziwa Biblia prezentowana przez TVP!
KsięŻULKI nigdy nie tolerowali NIEPODLEGŁOŚCI i w 1982 r. rozbili KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a od samego początku Związek określany był jako [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ” … , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”[/color] - lata 1980...
6) „No nie !!!!!!!! [color="#FF0000"]Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” - niczym Brat Jarosław!

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szc... rozwiń
Avatar
Ja / 11 listopada 2010 o 17:13
0
Samoloty przeleciały nad miastem dokładnie równo o 12.
Avatar
Piotr / 11 listopada 2010 o 17:11
0
Poprostu jedna iskra około 10:00 robiła oblot pogody.
Avatar
AK / 11 listopada 2010 o 16:52
0
Ja również odgłos "iskier" nad Czubami słyszałam ok 10, a wszędzie podają, że mieli latać ok. południa.
Avatar
marcus72 / 11 listopada 2010 o 16:33
0
A mi się wydaje ze to ok 10.30 latali po "moim " niebie:)?
Avatar
Gość / 11 listopada 2010 o 16:32
0
[quote name='STYX' timestamp='1289487346' post='378344']
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
[/quote]


Sztynks czy jak ci tam czy twój stan emocjonalny jest na właściwym poziomie ? sądzę, że trzeba się udać do specjalisty.
Avatar
STYX / 11 listopada 2010 o 15:55
0
A co tam, do k...nędzy robili Ak-owcy ? Szukali kur i kaczek ? A won !!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 1 0

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 1

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 9

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 2

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 3

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 4

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.