Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 września 2013 r.
12:59
Edytuj ten wpis

Tak będzie świecił plac Litewski. Po przebudowie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora red
0 15 A A
 (Łukasz Dudkowski)
(Łukasz Dudkowski)

– Specjaliści od zieleni mówią, że drzewa powinny być podświetlone w naturalnym kolorze, ale my uważamy, że Baobab na specjalne okazje może być w kolorze. I tak będziemy próbować to zrealizować, choć ostateczne decyzja jeszcze nie zapadła – mówi Jacek Ciepliński, architekt z Biura Architektonicznego Idea, które zaprojektowało przebudowę placu Litewskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 lutego 2014 o 23:51
0

Legalne zarabianie w sieci, szczegóły: http://dolarek.ulinks.net

Avatar
Krycha / 12 września 2013 o 09:31
0

Na oświetlenie ile pieniędzy potrzeba. Zakłady pracy są polikwidowane i jest u nas duże bezrobocie. Pracy nie można znaleźć w Lublinie. Prezydent powinien pomagać w tworzeniu nowych miejsc pracy. i w aktywizacji osób bezrobotnych. Wiele jest takich osób, które są trwale bezrobotne, chcą pracować, ale Urząd Pracy nie ma dla nich wielu ofert pracy. Bezrobotni sami muszą szukać sobie pracy i podnosić kwalifikacje zawodowe. Gdzie są działania w tym kierunku?  Byliśmy, jesteśmy i będziemy na szarym końcu Polski.

Avatar
cat / 12 września 2013 o 00:14
0

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

Chyba nigdy poza Lublin nie wyjeżdżałeś , zobacz jak wyglądają takie miasta jak Rzeszów czy Radom do niedawna miasteczka , jeszcze kilka lat temu Lublin coś znaczył a teraz , jaki tu rozwój większość wyjeżdża do pracy do UK czy Holandii bo brak pracy i perspektyw na dalsze życie  . Natomiast wieś przyjeżdża do miasta ze swoja kulturą i zachowaniem  twierdzi że tu wszystko super i hiper .

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

Chyba nigdy poza Lublin nie wyjeżdżałeś , zobacz jak wyglądają takie miasta jak Rzeszów czy Radom do niedawna miasteczka , jeszcze kilka lat temu Lublin coś znaczył a teraz , jaki tu r... rozwiń

Avatar
darek / 11 września 2013 o 23:43
0

Szkoda, że Poczta Głowna nie jest teraz podświetlana, bo wieczorami wyglądała imponująco.

Avatar
Karr / 11 września 2013 o 22:16
0

Najważniejsza jest reklama , Lublin coraz częściej kojarzy się w prowincją a nie z dużym miastem, zabytków mamy niewiele ale stare miasto jedyne i piękne . Podświetlenie kosztuje to prawda ale jak miasto zaczęło by się w ten sposób reklamować  liczba turystów podwoiła by się i pieniążki zaczęły by wpływać .
 Wydaje mi się że nie od święta i w ciemna noc oświetlenie powinno działać a zaraz po zmroku i codziennie jakoś to miasto zaczęło by wyglądać i przyciągać turystów .

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

rozwiń
Avatar
Czytelnik / 11 września 2013 o 22:16
0

Zadziwia fakt inwestowania w tego typu projekty biorąc pod uwagę fatalny stan dróg w mieście oraz potrzeby szkół miejskich na które miasto przeznacza baardzo symboliczną kwotę. Zrozumiała jest jednak kiedy zrozumie się kontekst zapadających decyzji służących tylko i jedynie poklaskowi tłumu...historia uczy, że nie warto....



Czy 610 mln zł na oswiate plus naklady na inwestycje
oświatowe (szkoła przy Slawinkowskiej, przedszkole i żłobek przy Wolskiej, basen na Weglinie czy przy Labedziej) to symboliczna kwota.?!!!!!
W tym poście przekroczono granice absurdu w debacie publicznej - ale moze chodzi tu o celowa dezinformacje ze strony przeciwników Żuka. Tak czy owak szanowni internauci nie dajcie soba manipulować.Wszystkie dane dotyczące wydatków Lublina są jawne i dostępne w internecie


Czy 610 mln zł na oswiate plus naklady na inwestycje
oświatowe (szkoła przy Slawinkowskiej, przedszkole i żłobek przy Wolskiej, basen na Weglinie czy przy Labedziej) to symboliczna kwota.?!!!!!
W tym poście przekroczono granice absurdu w debacie publicznej - ale moze chodzi tu o celowa dezinformacje ze strony przeciwników Żuka. Tak czy owak szanowni internauci nie dajcie soba manipulować.Wszystkie dane dotyczące wydatków Lublina są jawne i dostępne w internecie rozwiń
Avatar
cat / 11 września 2013 o 18:22
0

Najważniejsza jest reklama , Lublin coraz częściej kojarzy się w prowincją a nie z dużym miastem, zabytków mamy niewiele ale stare miasto jedyne i piękne . Podświetlenie kosztuje to prawda ale jak miasto zaczęło by się w ten sposób reklamować  liczba turystów podwoiła by się i pieniążki zaczęły by wpływać .
 Wydaje mi się że nie od święta i w ciemna noc oświetlenie powinno działać a zaraz po zmroku i codziennie jakoś to miasto zaczęło by wyglądać i przyciągać turystów .

Avatar
anna / 11 września 2013 o 18:03
0

Kiedy nastepne próby ???

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 17:54
0

Zadziwia fakt inwestowania w tego typu projekty biorąc pod uwagę fatalny stan dróg w mieście oraz potrzeby szkół miejskich na które miasto przeznacza baardzo symboliczną kwotę. Zrozumiała jest jednak kiedy zrozumie się kontekst zapadających decyzji służących tylko i jedynie poklaskowi tłumu...historia uczy, że nie warto....

Avatar
Kameleon / 11 września 2013 o 16:23
0

Szkoda tylko że dowiadują sie wszyscy o tym po fakcie , są ludzie którzy chcieli by zobaczyc na własne oczy jak i dobra okazja do promocji miasta bo przecierz jest duzo osob ktore fotografują wiec reklama miasta była by darmowa .Ale jak to w Lublinie tak jak sie pojawiło tak znikło oswietlenie , podobnie jak zamek podswietlony w dzien autyzmu ile był podswietlony 1.5 godz ?

Avatar
Gość / 1 lutego 2014 o 23:51
0

Legalne zarabianie w sieci, szczegóły: http://dolarek.ulinks.net

Avatar
Krycha / 12 września 2013 o 09:31
0

Na oświetlenie ile pieniędzy potrzeba. Zakłady pracy są polikwidowane i jest u nas duże bezrobocie. Pracy nie można znaleźć w Lublinie. Prezydent powinien pomagać w tworzeniu nowych miejsc pracy. i w aktywizacji osób bezrobotnych. Wiele jest takich osób, które są trwale bezrobotne, chcą pracować, ale Urząd Pracy nie ma dla nich wielu ofert pracy. Bezrobotni sami muszą szukać sobie pracy i podnosić kwalifikacje zawodowe. Gdzie są działania w tym kierunku?  Byliśmy, jesteśmy i będziemy na szarym końcu Polski.

Avatar
cat / 12 września 2013 o 00:14
0

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

Chyba nigdy poza Lublin nie wyjeżdżałeś , zobacz jak wyglądają takie miasta jak Rzeszów czy Radom do niedawna miasteczka , jeszcze kilka lat temu Lublin coś znaczył a teraz , jaki tu rozwój większość wyjeżdża do pracy do UK czy Holandii bo brak pracy i perspektyw na dalsze życie  . Natomiast wieś przyjeżdża do miasta ze swoja kulturą i zachowaniem  twierdzi że tu wszystko super i hiper .

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

Chyba nigdy poza Lublin nie wyjeżdżałeś , zobacz jak wyglądają takie miasta jak Rzeszów czy Radom do niedawna miasteczka , jeszcze kilka lat temu Lublin coś znaczył a teraz , jaki tu r... rozwiń

Avatar
darek / 11 września 2013 o 23:43
0

Szkoda, że Poczta Głowna nie jest teraz podświetlana, bo wieczorami wyglądała imponująco.

Avatar
Karr / 11 września 2013 o 22:16
0

Najważniejsza jest reklama , Lublin coraz częściej kojarzy się w prowincją a nie z dużym miastem, zabytków mamy niewiele ale stare miasto jedyne i piękne . Podświetlenie kosztuje to prawda ale jak miasto zaczęło by się w ten sposób reklamować  liczba turystów podwoiła by się i pieniążki zaczęły by wpływać .
 Wydaje mi się że nie od święta i w ciemna noc oświetlenie powinno działać a zaraz po zmroku i codziennie jakoś to miasto zaczęło by wyglądać i przyciągać turystów .

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

ChybA CI się coś w głowie pomieszało ? Lublin teraz właśnie jest postrzegany jako duże miato ,i zawsze tak było bo należy do 10 największych ,a jak ktoś ma swoją filozofię że tak nie jest to niech se taką głupotę wmawia, tyle inwestycji powstaje w mieście że za te 2/3 lata jak pokończą wszystkie priorytetowe to Lublin na prawdę się zrobi pożądny !

rozwiń
Avatar
Czytelnik / 11 września 2013 o 22:16
0

Zadziwia fakt inwestowania w tego typu projekty biorąc pod uwagę fatalny stan dróg w mieście oraz potrzeby szkół miejskich na które miasto przeznacza baardzo symboliczną kwotę. Zrozumiała jest jednak kiedy zrozumie się kontekst zapadających decyzji służących tylko i jedynie poklaskowi tłumu...historia uczy, że nie warto....



Czy 610 mln zł na oswiate plus naklady na inwestycje
oświatowe (szkoła przy Slawinkowskiej, przedszkole i żłobek przy Wolskiej, basen na Weglinie czy przy Labedziej) to symboliczna kwota.?!!!!!
W tym poście przekroczono granice absurdu w debacie publicznej - ale moze chodzi tu o celowa dezinformacje ze strony przeciwników Żuka. Tak czy owak szanowni internauci nie dajcie soba manipulować.Wszystkie dane dotyczące wydatków Lublina są jawne i dostępne w internecie


Czy 610 mln zł na oswiate plus naklady na inwestycje
oświatowe (szkoła przy Slawinkowskiej, przedszkole i żłobek przy Wolskiej, basen na Weglinie czy przy Labedziej) to symboliczna kwota.?!!!!!
W tym poście przekroczono granice absurdu w debacie publicznej - ale moze chodzi tu o celowa dezinformacje ze strony przeciwników Żuka. Tak czy owak szanowni internauci nie dajcie soba manipulować.Wszystkie dane dotyczące wydatków Lublina są jawne i dostępne w internecie rozwiń
Avatar
cat / 11 września 2013 o 18:22
0

Najważniejsza jest reklama , Lublin coraz częściej kojarzy się w prowincją a nie z dużym miastem, zabytków mamy niewiele ale stare miasto jedyne i piękne . Podświetlenie kosztuje to prawda ale jak miasto zaczęło by się w ten sposób reklamować  liczba turystów podwoiła by się i pieniążki zaczęły by wpływać .
 Wydaje mi się że nie od święta i w ciemna noc oświetlenie powinno działać a zaraz po zmroku i codziennie jakoś to miasto zaczęło by wyglądać i przyciągać turystów .

Avatar
anna / 11 września 2013 o 18:03
0

Kiedy nastepne próby ???

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 17:54
0

Zadziwia fakt inwestowania w tego typu projekty biorąc pod uwagę fatalny stan dróg w mieście oraz potrzeby szkół miejskich na które miasto przeznacza baardzo symboliczną kwotę. Zrozumiała jest jednak kiedy zrozumie się kontekst zapadających decyzji służących tylko i jedynie poklaskowi tłumu...historia uczy, że nie warto....

Avatar
Kameleon / 11 września 2013 o 16:23
0

Szkoda tylko że dowiadują sie wszyscy o tym po fakcie , są ludzie którzy chcieli by zobaczyc na własne oczy jak i dobra okazja do promocji miasta bo przecierz jest duzo osob ktore fotografują wiec reklama miasta była by darmowa .Ale jak to w Lublinie tak jak sie pojawiło tak znikło oswietlenie , podobnie jak zamek podswietlony w dzien autyzmu ile był podswietlony 1.5 godz ?

Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 22 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 19 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 33 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 9 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 6

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 4

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 21 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!