Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2010 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Tak pojadą nocne linie komunikacji miejskiej w Lublinie (mapa nowych tras)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 11 A A

Znamy już ostateczną wersję zmian w przebiegu linii nocnej komunikacji. Jeden z autobusów dojedzie na os. Botanik. Dwie pozostałe linie częściowo zamienią się trasami. Uwaga! Nocne autobusy będą kursować także w wakacje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Teraz nocne autobusy jeżdżą tylko w trzy noce w tygodniu: z czwartku na piątek, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Od 1 maja mają kursować codziennie. Tak ma być do końca czerwca. Na prośbę pasażerów w lipcu i sierpniu nocna komunikacja ma funkcjonować w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. A we wrześniu znów moglibyśmy jeździć przez cały tydzień.

Zachowane zostaną obecne godziny odjazdów z pl. Litewskiego. Zmienią się za to nazwy linii. Zamiast 301, 302 i 303 będą odpowiednio: N1, N2 i N3.

Inne będą też trasy. Autobusy linii N1 będą kursować obok os. Botanik (o co prosił nasz Czytelnik), a trasę skończą na nowym przystanku, który powstanie na parkingu przy Skansenie. ZTM nie uwzględnił próśb o skierowanie autobusów przez pętlę przy os. Widok ani o wydłużenie trasy do ul. Żeglarskiej.
Linie N2 i N3 częściowo zamienią się trasami. Teraz jedna z nich prowadzi z Czechowa do Abramowic, a druga z Czubów na Felin. Od 1 maja trasy będą inne: Czechów–Felin i Czuby–Abramowice. Autobusy jadące na Felin zamiast Drogą Męczenników Majdanka na wprost mają jeździć przez Grabskiego i Witosa a wracać przez Witosa i Krańcową.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 9 kwietnia 2010 o 17:20
0
pipyl napisał:
Szkoda że nie dadzą nic na os. Widok


jak nie jak N1 edzie filaretów i jana pawla? chcialbys pod dom miec podwozke?
Avatar
Michel / 9 kwietnia 2010 o 12:16
0
Piechur napisał:
[color="#006400"]Myślę,że znalazłoby się zdecydowanie więcej i ważniejszych "standartów" do realizacji w Polsce B niż uruchomienie komunikacji nocnej....Nie sądzisz?
Samym posiadaniem takowej w naszym pięknym mieście nie zbliżymy sie do Polski A nawet o milimetr,niestety.[/color]
Ale za to sprawimy frajdę rozbawionej młodzieży powracającej w stanie lekkiego (lub mocniejszego)rauszu z imprez w centrum Lublina.
Niech sie młodzi bawią,my za to zapłacimy-według standartów....

Skoro jesteś piechur, więc i komunikacja dzienna nie jest Ci chyba za bardzo potrzebna, a ile strat generuje...
Idąc Twoim tokiem myślenia to należałoby polikwidować lokale czynne dłużej niż do 20:00, no bo przecież rozbawiona młodzież może dopuszczać się aktów wandalizmu, a miasto za to płaci!
Zakazać (albo drastycznie ograniczyć) również imprez sportowych, koncertów czy dyskotek - z tych samych względów co powyżej.
W zamian wybudować więcej bieda-slumsów dla menelstwa, dać zielone światło dla ciuchlandów na deptaku oraz zezwolić na wjazd traktorów i furmanek na Plac Litewski - przecież to idealne miejsce do handlu, a w miastach Wschodu bazar jest najważniejszy!
To by były dopiero standardy !!!
generuje...
Idąc Twoim tokiem myślenia to należałoby polikwidować lokale czynne dłużej niż do 20:00, no bo przecież rozbawiona młodzież może dopuszczać się aktów wandalizmu, a miasto za to płaci!
Zakazać (albo drastycznie ograniczyć) również imprez sportowych, koncertów czy dyskotek - z tych samych względów co powyżej.
W zamian wybudować więcej bieda-slumsów dla menelstwa, dać zielone światło dla ciuchlandów na deptaku oraz zezwolić na wjazd traktorów i furmanek na Plac Litewski - przecież to idealne miejsce do handlu, ... rozwiń
Avatar
Piechur / 9 kwietnia 2010 o 11:39
0
Michel napisał:
W większości polskich miast komunikacja nocna kursuje od lat, również w miastach sporo mniejszych od Lublina (Olsztyn, Elbląg, Toruń, Bielsko-Biała, Opole). Nie sądzę, aby tamtejsi mieszkańcy prowadzili jakiś wybitnie nocny tryb życia, natomiast takich bzdur jak w Lublinie to próżno gdziekolwiek szukać, no może w Gabonie lub Somalii. Najpierw była komunikacja przez 3 dni (noce) w tygodniu, ale bez ferii i wakacji, potem wprawdzie codziennie ale nadal bez wakacji, teraz może i w wakacje, ale nadal karłowata.

Chcesz wiedzieć kto zapłaci?
Otóż Ty zapłacisz!
Ze swoich ciężko zapracowanych podatków!
Tak samo jak ma to miejsce w innych miastach, które wymieniłem. Tak samo jak płacisz za chodniki przy ulicach, po których nie chodzisz, tak samo jak za parkingi, z których nie korzystasz, albo za tablice z planem miasta, które nie są Ci potrzebne, bo miasto znasz. Takie są koszty pewnych standardów cywilizacyjnych, których uniknąć się nie da, nawet w Polsce B!


[color="#006400"]Myślę,że znalazłoby się zdecydowanie więcej i ważniejszych "standartów" do realizacji w Polsce B niż uruchomienie komunikacji nocnej....Nie sądzisz?
Samym posiadaniem takowej w naszym pięknym mieście nie zbliżymy sie do Polski A nawet o milimetr,niestety.[/color]
Ale za to sprawimy frajdę rozbawionej młodzieży powracającej w stanie lekkiego (lub mocniejszego)rauszu z imprez w centrum Lublina.
Niech sie młodzi bawią,my za to zapłacimy-według standartów....


[color="#006400"]Myślę,że znalazłoby się zdecydowanie więcej i ważniejszych "standartów" do realizacji w Polsce B niż uruchomienie komunikacji nocnej....Nie sądzisz?
Samym posiadaniem takowej w naszym pięknym mieście nie zbliżymy sie do Polski A nawet o milimetr,niestety.[/color]
Ale za to sprawimy frajdę rozbawionej młodzieży powracającej w stanie lekkiego (lub mocniejszego)rauszu z imprez w centrum Lublina.
Niech sie młodzi bawią,my za to zapłacimy-według standartów.... rozwiń
Avatar
Michel / 9 kwietnia 2010 o 10:47
0
piechur napisał:
Dawniej ...jak sie chcialo iść na imprezę to popierniczało sie na piechtę...A teraz to proszę-autobusik musi być!
Ciekawa jestem ,kto zapłaci za nierentowność tego pomysłu?Bo że takowa będzie-to nie wątpię:)

W większości polskich miast komunikacja nocna kursuje od lat, również w miastach sporo mniejszych od Lublina (Olsztyn, Elbląg, Toruń, Bielsko-Biała, Opole). Nie sądzę, aby tamtejsi mieszkańcy prowadzili jakiś wybitnie nocny tryb życia, natomiast takich bzdur jak w Lublinie to próżno gdziekolwiek szukać, no może w Gabonie lub Somalii. Najpierw była komunikacja przez 3 dni (noce) w tygodniu, ale bez ferii i wakacji, potem wprawdzie codziennie ale nadal bez wakacji, teraz może i w wakacje, ale nadal karłowata.

Chcesz wiedzieć kto zapłaci?
Otóż Ty zapłacisz!
Ze swoich ciężko zapracowanych podatków!
Tak samo jak ma to miejsce w innych miastach, które wymieniłem. Tak samo jak płacisz za chodniki przy ulicach, po których nie chodzisz, tak samo jak za parkingi, z których nie korzystasz, albo za tablice z planem miasta, które nie są Ci potrzebne, bo miasto znasz. Takie są koszty pewnych standardów cywilizacyjnych, których uniknąć się nie da, nawet w Polsce B!
bitnie nocny tryb życia, natomiast takich bzdur jak w Lublinie to próżno gdziekolwiek szukać, no może w Gabonie lub Somalii. Najpierw była komunikacja przez 3 dni (noce) w tygodniu, ale bez ferii i wakacji, potem wprawdzie codziennie ale nadal bez wakacji, teraz może i w wakacje, ale nadal karłowata.

Chcesz wiedzieć kto zapłaci?
Otóż Ty zapłacisz!
Ze swoich ciężko zapracowanych podatków!
Tak samo jak ma to miejsce w innych miastach, które wymieniłem. Tak samo jak płacisz za chodniki przy ulicach, po ... rozwiń
Avatar
piechur / 9 kwietnia 2010 o 10:02
0
Dawniej ...jak sie chcialo iść na imprezę to popierniczało sie na piechtę...A teraz to proszę-autobusik musi być!
Ciekawa jestem ,kto zapłaci za nierentowność tego pomysłu?Bo że takowa będzie-to nie wątpię:)
Avatar
maszynista / 9 kwietnia 2010 o 09:16
0
~WuJo~ napisał:
Wszystkie linie, zapewne przez niedopatrzenie, omijają dworzec kolejowy.

Po jakiego czorta jezdzic w nocy na PKP? Zeby rozwozic bezdomnych, ktorzy tam koczuja? Przeciez w tym miescie komunikacja kolejowa idzie spac razem z kurami
Avatar
~anonim~ / 9 kwietnia 2010 o 08:26
0
~WuJo~ napisał:
Wszystkie linie, zapewne przez niedopatrzenie, omijają dworzec kolejowy.

N2 będzie jeździć przez Plac Bychawski a stamtąd to już rzut bertem na dworzec
Avatar
~WuJo~ / 9 kwietnia 2010 o 06:55
0
Wszystkie linie, zapewne przez niedopatrzenie, omijają dworzec kolejowy.
Avatar
belzebu(P) / 9 kwietnia 2010 o 00:31
0
super sper super bronowice czechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajepsiscie;):):):):) w koncu ma ktos mózg w tym zkt zmk czy jak to tam elo ziomy bronki czechow:)
pojezdzimy se po nocach hehehehehehehehehehe ave
super sper super bronowice czechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajepsiscie;):):):):) w koncu ma ktos mózg w tym zkt zmk czy jak to tam elo ziomy bronki czechow:)
pojezdzimy se po nocach hehehehehehehehehehe ave rozwiń
Avatar
GH / 8 kwietnia 2010 o 22:11
0
Kompletna bzdura na peryferie trzeba jeździć taryfą. Za kilka miesięcy pomys splajtuje. W dużych miastach komunikacja nocna fukcjnuje od lat 60-siątych. Tam są wzorce.
Avatar
ja / 9 kwietnia 2010 o 17:20
0
pipyl napisał:
Szkoda że nie dadzą nic na os. Widok


jak nie jak N1 edzie filaretów i jana pawla? chcialbys pod dom miec podwozke?
Avatar
Michel / 9 kwietnia 2010 o 12:16
0
Piechur napisał:
[color="#006400"]Myślę,że znalazłoby się zdecydowanie więcej i ważniejszych "standartów" do realizacji w Polsce B niż uruchomienie komunikacji nocnej....Nie sądzisz?
Samym posiadaniem takowej w naszym pięknym mieście nie zbliżymy sie do Polski A nawet o milimetr,niestety.[/color]
Ale za to sprawimy frajdę rozbawionej młodzieży powracającej w stanie lekkiego (lub mocniejszego)rauszu z imprez w centrum Lublina.
Niech sie młodzi bawią,my za to zapłacimy-według standartów....

Skoro jesteś piechur, więc i komunikacja dzienna nie jest Ci chyba za bardzo potrzebna, a ile strat generuje...
Idąc Twoim tokiem myślenia to należałoby polikwidować lokale czynne dłużej niż do 20:00, no bo przecież rozbawiona młodzież może dopuszczać się aktów wandalizmu, a miasto za to płaci!
Zakazać (albo drastycznie ograniczyć) również imprez sportowych, koncertów czy dyskotek - z tych samych względów co powyżej.
W zamian wybudować więcej bieda-slumsów dla menelstwa, dać zielone światło dla ciuchlandów na deptaku oraz zezwolić na wjazd traktorów i furmanek na Plac Litewski - przecież to idealne miejsce do handlu, a w miastach Wschodu bazar jest najważniejszy!
To by były dopiero standardy !!!
generuje...
Idąc Twoim tokiem myślenia to należałoby polikwidować lokale czynne dłużej niż do 20:00, no bo przecież rozbawiona młodzież może dopuszczać się aktów wandalizmu, a miasto za to płaci!
Zakazać (albo drastycznie ograniczyć) również imprez sportowych, koncertów czy dyskotek - z tych samych względów co powyżej.
W zamian wybudować więcej bieda-slumsów dla menelstwa, dać zielone światło dla ciuchlandów na deptaku oraz zezwolić na wjazd traktorów i furmanek na Plac Litewski - przecież to idealne miejsce do handlu, ... rozwiń
Avatar
Piechur / 9 kwietnia 2010 o 11:39
0
Michel napisał:
W większości polskich miast komunikacja nocna kursuje od lat, również w miastach sporo mniejszych od Lublina (Olsztyn, Elbląg, Toruń, Bielsko-Biała, Opole). Nie sądzę, aby tamtejsi mieszkańcy prowadzili jakiś wybitnie nocny tryb życia, natomiast takich bzdur jak w Lublinie to próżno gdziekolwiek szukać, no może w Gabonie lub Somalii. Najpierw była komunikacja przez 3 dni (noce) w tygodniu, ale bez ferii i wakacji, potem wprawdzie codziennie ale nadal bez wakacji, teraz może i w wakacje, ale nadal karłowata.

Chcesz wiedzieć kto zapłaci?
Otóż Ty zapłacisz!
Ze swoich ciężko zapracowanych podatków!
Tak samo jak ma to miejsce w innych miastach, które wymieniłem. Tak samo jak płacisz za chodniki przy ulicach, po których nie chodzisz, tak samo jak za parkingi, z których nie korzystasz, albo za tablice z planem miasta, które nie są Ci potrzebne, bo miasto znasz. Takie są koszty pewnych standardów cywilizacyjnych, których uniknąć się nie da, nawet w Polsce B!


[color="#006400"]Myślę,że znalazłoby się zdecydowanie więcej i ważniejszych "standartów" do realizacji w Polsce B niż uruchomienie komunikacji nocnej....Nie sądzisz?
Samym posiadaniem takowej w naszym pięknym mieście nie zbliżymy sie do Polski A nawet o milimetr,niestety.[/color]
Ale za to sprawimy frajdę rozbawionej młodzieży powracającej w stanie lekkiego (lub mocniejszego)rauszu z imprez w centrum Lublina.
Niech sie młodzi bawią,my za to zapłacimy-według standartów....


[color="#006400"]Myślę,że znalazłoby się zdecydowanie więcej i ważniejszych "standartów" do realizacji w Polsce B niż uruchomienie komunikacji nocnej....Nie sądzisz?
Samym posiadaniem takowej w naszym pięknym mieście nie zbliżymy sie do Polski A nawet o milimetr,niestety.[/color]
Ale za to sprawimy frajdę rozbawionej młodzieży powracającej w stanie lekkiego (lub mocniejszego)rauszu z imprez w centrum Lublina.
Niech sie młodzi bawią,my za to zapłacimy-według standartów.... rozwiń
Avatar
Michel / 9 kwietnia 2010 o 10:47
0
piechur napisał:
Dawniej ...jak sie chcialo iść na imprezę to popierniczało sie na piechtę...A teraz to proszę-autobusik musi być!
Ciekawa jestem ,kto zapłaci za nierentowność tego pomysłu?Bo że takowa będzie-to nie wątpię:)

W większości polskich miast komunikacja nocna kursuje od lat, również w miastach sporo mniejszych od Lublina (Olsztyn, Elbląg, Toruń, Bielsko-Biała, Opole). Nie sądzę, aby tamtejsi mieszkańcy prowadzili jakiś wybitnie nocny tryb życia, natomiast takich bzdur jak w Lublinie to próżno gdziekolwiek szukać, no może w Gabonie lub Somalii. Najpierw była komunikacja przez 3 dni (noce) w tygodniu, ale bez ferii i wakacji, potem wprawdzie codziennie ale nadal bez wakacji, teraz może i w wakacje, ale nadal karłowata.

Chcesz wiedzieć kto zapłaci?
Otóż Ty zapłacisz!
Ze swoich ciężko zapracowanych podatków!
Tak samo jak ma to miejsce w innych miastach, które wymieniłem. Tak samo jak płacisz za chodniki przy ulicach, po których nie chodzisz, tak samo jak za parkingi, z których nie korzystasz, albo za tablice z planem miasta, które nie są Ci potrzebne, bo miasto znasz. Takie są koszty pewnych standardów cywilizacyjnych, których uniknąć się nie da, nawet w Polsce B!
bitnie nocny tryb życia, natomiast takich bzdur jak w Lublinie to próżno gdziekolwiek szukać, no może w Gabonie lub Somalii. Najpierw była komunikacja przez 3 dni (noce) w tygodniu, ale bez ferii i wakacji, potem wprawdzie codziennie ale nadal bez wakacji, teraz może i w wakacje, ale nadal karłowata.

Chcesz wiedzieć kto zapłaci?
Otóż Ty zapłacisz!
Ze swoich ciężko zapracowanych podatków!
Tak samo jak ma to miejsce w innych miastach, które wymieniłem. Tak samo jak płacisz za chodniki przy ulicach, po ... rozwiń
Avatar
piechur / 9 kwietnia 2010 o 10:02
0
Dawniej ...jak sie chcialo iść na imprezę to popierniczało sie na piechtę...A teraz to proszę-autobusik musi być!
Ciekawa jestem ,kto zapłaci za nierentowność tego pomysłu?Bo że takowa będzie-to nie wątpię:)
Avatar
maszynista / 9 kwietnia 2010 o 09:16
0
~WuJo~ napisał:
Wszystkie linie, zapewne przez niedopatrzenie, omijają dworzec kolejowy.

Po jakiego czorta jezdzic w nocy na PKP? Zeby rozwozic bezdomnych, ktorzy tam koczuja? Przeciez w tym miescie komunikacja kolejowa idzie spac razem z kurami
Avatar
~anonim~ / 9 kwietnia 2010 o 08:26
0
~WuJo~ napisał:
Wszystkie linie, zapewne przez niedopatrzenie, omijają dworzec kolejowy.

N2 będzie jeździć przez Plac Bychawski a stamtąd to już rzut bertem na dworzec
Avatar
~WuJo~ / 9 kwietnia 2010 o 06:55
0
Wszystkie linie, zapewne przez niedopatrzenie, omijają dworzec kolejowy.
Avatar
belzebu(P) / 9 kwietnia 2010 o 00:31
0
super sper super bronowice czechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajepsiscie;):):):):) w koncu ma ktos mózg w tym zkt zmk czy jak to tam elo ziomy bronki czechow:)
pojezdzimy se po nocach hehehehehehehehehehe ave
super sper super bronowice czechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajepsiscie;):):):):) w koncu ma ktos mózg w tym zkt zmk czy jak to tam elo ziomy bronki czechow:)
pojezdzimy se po nocach hehehehehehehehehehe ave rozwiń
Avatar
GH / 8 kwietnia 2010 o 22:11
0
Kompletna bzdura na peryferie trzeba jeździć taryfą. Za kilka miesięcy pomys splajtuje. W dużych miastach komunikacja nocna fukcjnuje od lat 60-siątych. Tam są wzorce.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 0 0

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 0 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 13 3

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 35 24

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców