Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 kwietnia 2010 r.
11:14
Edytuj ten wpis

Tak zaparkował, że zablokował samochody i karetki

Autor: Zdjęcie autora łm
0 28 A A

"Pomysłowy” kierowca czerwonego seata tak zaparkował, że zablokował jeden pas ruchu na ul. Staszica. Problemy z przejazdem mają nie tylko samochody osobowe, ale także karetki dojeżdżające do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
parkujący poprawnie / 9 czerwca 2010 o 20:25
0
~gosc~ napisał:
Ulica Staszica i Ulica Karmelicka zastawiona samochodami to wina szpitali i przychodni które tam się znajdują na tych ulicach .nie ma porządnego parkingu a tam gdzie są to płatne i ludzie przyjeżdżający do szpitala lub przychodni nie mają gdzie parkować więc blokują chodniki mieszkańcy którzy mieszkają przy tych ulicach a mający samochody nie mają gdzie zaparkować a już jest gehenna w lecie nie można otworzyć okna bo hałas i smród spalin .


Przy kościele Niepokalanego Poczęcia (za zakrętem tej samej ulicy) jest parking płatny... zazwyczaj jest gdzie na nim zostawić auto. Tylko, że żal d.. ściska o te kilka złotych.
To samo jest z kliniką okulistyki na Chmielnej... za zakrętem (I Armii WP) jest duży płatny parking... co z tego, jak Chmielną nie da się normalnie przejechać (przejść po chodniku podobnie), bo każdy wieśniak chce za darmo... dodam, że woziłem do kliniki swoją babcię w zeszłym roku i jest możliwość (po poproszeniu) wjazdu za bramę, zostawienia pacjenta i odjechania na parking płatny... wystarczy chcieć.
To samo tyczy się ul.Spokojnej (i odcinka Chmielnej do prokuratury)... to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

Jaka w tym wina szpitali?
To wina gównianej mentalności kierowców.
Wczoraj na Chmielnej (przy klinice) widziałem przynajmniej 10 pojazdów z założonymi na koła szczękami... brawo... poproszę tak codziennie, może się nauczą.


Przy kościele Niepokalanego Poczęcia (za zakrętem tej samej ulicy) jest parking płatny... zazwyczaj jest gdzie na nim zostawić auto. Tylko, że żal d.. ściska o te kilka złotych.
To samo jest z kliniką okulistyki na Chmielnej... za zakrętem (I Armii WP) jest duży płatny parking... co z tego, jak Chmielną nie da się normalnie przejechać (przejść po chodniku podobnie), bo każdy wieśniak chce za darmo... dodam, że woziłem do kliniki swoją babcię w zeszłym roku i jest możliwość (po poproszeniu) wjazdu za bramę, zo... rozwiń
Avatar
partyzant / 9 czerwca 2010 o 19:35
0
ta, tylko że on właśnie jako jedyny pozostawił na chodniku wymagane półtora metra. Jak się czepiacie to wszystkich..... Redaktorzy! znowu owczy pęd zamiast obiektywnej oceny sytuacji przed publikacją????
Avatar
~gosc~ / 28 kwietnia 2010 o 22:19
0
Ulica Staszica i Ulica Karmelicka zastawiona samochodami to wina szpitali i przychodni które tam się znajdują na tych ulicach .nie ma porządnego parkingu a tam gdzie są to płatne i ludzie przyjeżdżający do szpitala lub przychodni nie mają gdzie parkować więc blokują chodniki mieszkańcy którzy mieszkają przy tych ulicach a mający samochody nie mają gdzie zaparkować a już jest gehenna w lecie nie można otworzyć okna bo hałas i smród spalin .
Avatar
wściekły wyborca / 28 kwietnia 2010 o 21:58
0
hidalgo napisał:
No i pan prezydent żdziwony że absolutorium nie otrzymał - przecież wszystko cacy jest (a i premia pewnie urzędasom się należy - szcególnie za ub. zimę......)


Co tam zima.Co tam gospodarka.W du*** ma ten Lublin każdy urzędnik razem z prezydentem i jego v-ce.
Ważny jest tylko podpis na liście płac.I to tylko tym wszystkim Ratuszowcom się udaje.

Straz Miejska też woli zająć się babcią z pietruszką na chodniku,bo ta im nie napyskuje.Sam dzwoniłem kiedyś do nich,bo zablokował mi kretyn wjazd do garażu.Zgłoszenie przyjęli i owszem.Zawalidroga odjechała po godzinie,a mundurowych nadal nie było.Reakcja chyba właściwa.Patrzą i biorą przykład z nad-szefa prezydenta.Jaki nadzór-taka praca.


Co tam zima.Co tam gospodarka.W du*** ma ten Lublin każdy urzędnik razem z prezydentem i jego v-ce.
Ważny jest tylko podpis na liście płac.I to tylko tym wszystkim Ratuszowcom się udaje.

Straz Miejska też woli zająć się babcią z pietruszką na chodniku,bo ta im nie napyskuje.Sam dzwoniłem kiedyś do nich,bo zablokował mi kretyn wjazd do garażu.Zgłoszenie przyjęli i owszem.Zawalidroga odjechała po godzinie,a mundurowych nadal nie było.Reakcja chyba właściwa.Patrzą i biorą przykład z nad-szefa prezyd... rozwiń
Avatar
hidalgo / 28 kwietnia 2010 o 21:39
0
No tak przecież to naprzeciwko siedziby dw i dopiero teraz pismaki przetarli oczy - wykroczenia ba przestępstwa związane ze żle zaparkowanymi (wciąż) samochodami trwają od lat - na ulicy Staszica ale także w całym centrum i mieście - jest to ważna społecznie sprawa i co i g..... dziennikarze zajmują się blachostkami a wręcz śmiesznymi sprawami rozdętymi do rozmiaru afery a tu nic!!!! No i pan prezydent żdziwony że absolutorium nie otrzymał - przecież wszystko cacy jest (a i premia pewnie urzędasom się należy - szcególnie za ub. zimę......)
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2010 o 17:47
0
dowódca napisał:
Bardzo dobrze zaparkował. Zostawił 1,5m dla pieszych.... Tu chodzi o złą infrastrukturę. Źle zrobiony nieprzemyślany parking...Złe oznakowanie... i jeszcze krawężnik na 15 cm nie pomaga w prawidłowym zaparkowaniu samochodu... Brawo odholowywanie samochodu z parkingu (hmm)... Zresztą w tym kraju wszystkiego można się spodziewać...Najlepiej jest wystawić mandat... Trudniej jest się zastanowić nad rozwiązaniem problemu....


Pewnie parkujesz tak samo "prawko za krowe pewnie masz", chodnik to on zostawił w całości a jezdni zajął cały pas. Zanim napiszesz poczytaj i się zastanów. Nie pisał byś bzdur jakby to ciebie wiozła ta karetka i zatrzymała się 100 metrów od szpitala .Po poprostu brak słów na taki komentarz..


Pewnie parkujesz tak samo "prawko za krowe pewnie masz", chodnik to on zostawił w całości a jezdni zajął cały pas. Zanim napiszesz poczytaj i się zastanów. Nie pisał byś bzdur jakby to ciebie wiozła ta karetka i zatrzymała się 100 metrów od szpitala .Po poprostu brak słów na taki komentarz.. rozwiń
Avatar
grzes / 28 kwietnia 2010 o 17:41
0
tuja napisał:
Patrząc najpierw na fotke zanim przeczytałam artykuł byłam pewna że chodzi o to żółte auto. Tutaj nie widze problemu Ale widać właściciel seata komuś podpadł...


To w kwesti wytłumaczenia na tej ulicy wszyscy stoją żle gdyż znak mówi o parkowaniu równoległym, więc raczej nie podpadł tylko staną w najgorszy z możliwych sposopów. Osobiście nie znajduje wytłumaczenia dla tak idiotycznego parkowania. Miejsce w mieście może i mało ale tu 500 mu się należy.
noległym, więc raczej nie podpadł tylko staną w najgorszy z możliwych sposopów. Osobiście nie znajduje wytłumaczenia dla tak idiotycznego parkowania. Miejsce w mieście może i mało ale tu 500 mu się należy. rozwiń
Avatar
JA TO WIEM / 28 kwietnia 2010 o 17:41
0
MPK posiada holowniki, równiez do samochodów osobowych. Prowadzi tez usługi pomocy drogowej w tym dla osobówek. Jest to tzw. spółka Miejska, czyli właścicielem jest Urząd Miasta. Po co więc durne przetargi jak mozna podobnie jak w innych miastach zlecać "zadania własne" gminy gminnej spólce? Ale jak to zwykle bywa pan Wasilewski powie: NIEDASIĘ.
Avatar
grześ / 28 kwietnia 2010 o 17:36
0
nie rozumiem stwierdzenia "grozi mu odholowanie", przecież tam odholowanie powinno być od razu po zgłoszeniu, przecież to są okolice szpitala. A mandatu pewnie nie dostanie, bo jak nie miał blokady na kołach to wezwanie zza szyby wyrzuca i nigdy do straży nie pójdzie.
Avatar
P.Ł. / 28 kwietnia 2010 o 17:16
0
odholowanie mu chyba nie grozi bo miasto nie ma jeszcze umowy z firmą holowniczą (tak pisaliście na łąmach dziennika - konsekwencji trochę w swoich artykułach droga redakcjo)
Avatar
parkujący poprawnie / 9 czerwca 2010 o 20:25
0
~gosc~ napisał:
Ulica Staszica i Ulica Karmelicka zastawiona samochodami to wina szpitali i przychodni które tam się znajdują na tych ulicach .nie ma porządnego parkingu a tam gdzie są to płatne i ludzie przyjeżdżający do szpitala lub przychodni nie mają gdzie parkować więc blokują chodniki mieszkańcy którzy mieszkają przy tych ulicach a mający samochody nie mają gdzie zaparkować a już jest gehenna w lecie nie można otworzyć okna bo hałas i smród spalin .


Przy kościele Niepokalanego Poczęcia (za zakrętem tej samej ulicy) jest parking płatny... zazwyczaj jest gdzie na nim zostawić auto. Tylko, że żal d.. ściska o te kilka złotych.
To samo jest z kliniką okulistyki na Chmielnej... za zakrętem (I Armii WP) jest duży płatny parking... co z tego, jak Chmielną nie da się normalnie przejechać (przejść po chodniku podobnie), bo każdy wieśniak chce za darmo... dodam, że woziłem do kliniki swoją babcię w zeszłym roku i jest możliwość (po poproszeniu) wjazdu za bramę, zostawienia pacjenta i odjechania na parking płatny... wystarczy chcieć.
To samo tyczy się ul.Spokojnej (i odcinka Chmielnej do prokuratury)... to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

Jaka w tym wina szpitali?
To wina gównianej mentalności kierowców.
Wczoraj na Chmielnej (przy klinice) widziałem przynajmniej 10 pojazdów z założonymi na koła szczękami... brawo... poproszę tak codziennie, może się nauczą.


Przy kościele Niepokalanego Poczęcia (za zakrętem tej samej ulicy) jest parking płatny... zazwyczaj jest gdzie na nim zostawić auto. Tylko, że żal d.. ściska o te kilka złotych.
To samo jest z kliniką okulistyki na Chmielnej... za zakrętem (I Armii WP) jest duży płatny parking... co z tego, jak Chmielną nie da się normalnie przejechać (przejść po chodniku podobnie), bo każdy wieśniak chce za darmo... dodam, że woziłem do kliniki swoją babcię w zeszłym roku i jest możliwość (po poproszeniu) wjazdu za bramę, zo... rozwiń
Avatar
partyzant / 9 czerwca 2010 o 19:35
0
ta, tylko że on właśnie jako jedyny pozostawił na chodniku wymagane półtora metra. Jak się czepiacie to wszystkich..... Redaktorzy! znowu owczy pęd zamiast obiektywnej oceny sytuacji przed publikacją????
Avatar
~gosc~ / 28 kwietnia 2010 o 22:19
0
Ulica Staszica i Ulica Karmelicka zastawiona samochodami to wina szpitali i przychodni które tam się znajdują na tych ulicach .nie ma porządnego parkingu a tam gdzie są to płatne i ludzie przyjeżdżający do szpitala lub przychodni nie mają gdzie parkować więc blokują chodniki mieszkańcy którzy mieszkają przy tych ulicach a mający samochody nie mają gdzie zaparkować a już jest gehenna w lecie nie można otworzyć okna bo hałas i smród spalin .
Avatar
wściekły wyborca / 28 kwietnia 2010 o 21:58
0
hidalgo napisał:
No i pan prezydent żdziwony że absolutorium nie otrzymał - przecież wszystko cacy jest (a i premia pewnie urzędasom się należy - szcególnie za ub. zimę......)


Co tam zima.Co tam gospodarka.W du*** ma ten Lublin każdy urzędnik razem z prezydentem i jego v-ce.
Ważny jest tylko podpis na liście płac.I to tylko tym wszystkim Ratuszowcom się udaje.

Straz Miejska też woli zająć się babcią z pietruszką na chodniku,bo ta im nie napyskuje.Sam dzwoniłem kiedyś do nich,bo zablokował mi kretyn wjazd do garażu.Zgłoszenie przyjęli i owszem.Zawalidroga odjechała po godzinie,a mundurowych nadal nie było.Reakcja chyba właściwa.Patrzą i biorą przykład z nad-szefa prezydenta.Jaki nadzór-taka praca.


Co tam zima.Co tam gospodarka.W du*** ma ten Lublin każdy urzędnik razem z prezydentem i jego v-ce.
Ważny jest tylko podpis na liście płac.I to tylko tym wszystkim Ratuszowcom się udaje.

Straz Miejska też woli zająć się babcią z pietruszką na chodniku,bo ta im nie napyskuje.Sam dzwoniłem kiedyś do nich,bo zablokował mi kretyn wjazd do garażu.Zgłoszenie przyjęli i owszem.Zawalidroga odjechała po godzinie,a mundurowych nadal nie było.Reakcja chyba właściwa.Patrzą i biorą przykład z nad-szefa prezyd... rozwiń
Avatar
hidalgo / 28 kwietnia 2010 o 21:39
0
No tak przecież to naprzeciwko siedziby dw i dopiero teraz pismaki przetarli oczy - wykroczenia ba przestępstwa związane ze żle zaparkowanymi (wciąż) samochodami trwają od lat - na ulicy Staszica ale także w całym centrum i mieście - jest to ważna społecznie sprawa i co i g..... dziennikarze zajmują się blachostkami a wręcz śmiesznymi sprawami rozdętymi do rozmiaru afery a tu nic!!!! No i pan prezydent żdziwony że absolutorium nie otrzymał - przecież wszystko cacy jest (a i premia pewnie urzędasom się należy - szcególnie za ub. zimę......)
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2010 o 17:47
0
dowódca napisał:
Bardzo dobrze zaparkował. Zostawił 1,5m dla pieszych.... Tu chodzi o złą infrastrukturę. Źle zrobiony nieprzemyślany parking...Złe oznakowanie... i jeszcze krawężnik na 15 cm nie pomaga w prawidłowym zaparkowaniu samochodu... Brawo odholowywanie samochodu z parkingu (hmm)... Zresztą w tym kraju wszystkiego można się spodziewać...Najlepiej jest wystawić mandat... Trudniej jest się zastanowić nad rozwiązaniem problemu....


Pewnie parkujesz tak samo "prawko za krowe pewnie masz", chodnik to on zostawił w całości a jezdni zajął cały pas. Zanim napiszesz poczytaj i się zastanów. Nie pisał byś bzdur jakby to ciebie wiozła ta karetka i zatrzymała się 100 metrów od szpitala .Po poprostu brak słów na taki komentarz..


Pewnie parkujesz tak samo "prawko za krowe pewnie masz", chodnik to on zostawił w całości a jezdni zajął cały pas. Zanim napiszesz poczytaj i się zastanów. Nie pisał byś bzdur jakby to ciebie wiozła ta karetka i zatrzymała się 100 metrów od szpitala .Po poprostu brak słów na taki komentarz.. rozwiń
Avatar
grzes / 28 kwietnia 2010 o 17:41
0
tuja napisał:
Patrząc najpierw na fotke zanim przeczytałam artykuł byłam pewna że chodzi o to żółte auto. Tutaj nie widze problemu Ale widać właściciel seata komuś podpadł...


To w kwesti wytłumaczenia na tej ulicy wszyscy stoją żle gdyż znak mówi o parkowaniu równoległym, więc raczej nie podpadł tylko staną w najgorszy z możliwych sposopów. Osobiście nie znajduje wytłumaczenia dla tak idiotycznego parkowania. Miejsce w mieście może i mało ale tu 500 mu się należy.
noległym, więc raczej nie podpadł tylko staną w najgorszy z możliwych sposopów. Osobiście nie znajduje wytłumaczenia dla tak idiotycznego parkowania. Miejsce w mieście może i mało ale tu 500 mu się należy. rozwiń
Avatar
JA TO WIEM / 28 kwietnia 2010 o 17:41
0
MPK posiada holowniki, równiez do samochodów osobowych. Prowadzi tez usługi pomocy drogowej w tym dla osobówek. Jest to tzw. spółka Miejska, czyli właścicielem jest Urząd Miasta. Po co więc durne przetargi jak mozna podobnie jak w innych miastach zlecać "zadania własne" gminy gminnej spólce? Ale jak to zwykle bywa pan Wasilewski powie: NIEDASIĘ.
Avatar
grześ / 28 kwietnia 2010 o 17:36
0
nie rozumiem stwierdzenia "grozi mu odholowanie", przecież tam odholowanie powinno być od razu po zgłoszeniu, przecież to są okolice szpitala. A mandatu pewnie nie dostanie, bo jak nie miał blokady na kołach to wezwanie zza szyby wyrzuca i nigdy do straży nie pójdzie.
Avatar
P.Ł. / 28 kwietnia 2010 o 17:16
0
odholowanie mu chyba nie grozi bo miasto nie ma jeszcze umowy z firmą holowniczą (tak pisaliście na łąmach dziennika - konsekwencji trochę w swoich artykułach droga redakcjo)
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 5 4

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 591 57

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!