Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 czerwca 2010 r.
9:56
Edytuj ten wpis

Taksówkarz napił się w aucie, a później odjechał. Wpadł dzięki kamerze (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 21 A A

Kierowca chwiejnym krokiem podszedł do mercedesa zaparkowanego przy ul. Peowiaków w Lublinie. Alkohol pił jeszcze w aucie. Mężczyznę obserwowali policjanci dzięki kamerze przekazującej obraz z ulicy. Zobacz film.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najpierw pijanego mężczyznę zauważyli policjanci, którzy nocą patrolowali centrum Lublina.

- Wczoraj kilka minut po godzinie 3 nad ranem spostrzegli dwóch mężczyzn, pijących alkohol w zaparkowanym samochodzie – mówi Arkadiusz Arciszewski, z KWP w Lublinie. - O swoim spostrzeżeniu poinformowali załogę monitoringu miejskiego.

Policjant skierował wizjer kamery na mercedesa. Mężczyźni, którzy byli w aucie wciąż pili alkohol. Pojazd ruszył po kilkunastu minutach. Policjant zauważył to na ekranie. Dał znać swoim kolegom. Radiowóz zablokował mercedesa zanim to auto zdążyło wyjechać na główną ulicę.

- Za kierownicą mercedesa siedział 48-letni Roman L., mieszkaniec gm. Niemce, z zawodu taksówkarz – dodaje Arciszewski. - Miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy a jego samochód został odholowany.

Wideo z kamery monitoringu:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rafał / 23 czerwca 2010 o 09:08
0
Gratulacje dla obserwatora miejskiej kamery!!!! Oby więcej było takich czujnych.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2010 o 23:56
0
Gość napisał:
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.

Przecież zapobiegli to o co ci chodzi? Może mu mieli lizaka dać tylko żeby nie ruszał auta? Stojąc w miejscu nie popełnił żadnego wykroczenia tylko dopiero jak ruszył to popełnił przestępstwo.

Przecież zapobiegli to o co ci chodzi? Może mu mieli lizaka dać tylko żeby nie ruszał auta? Stojąc w miejscu nie popełnił żadnego wykroczenia tylko dopiero jak ruszył to popełnił przestępstwo. rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2010 o 23:12
0
Gość napisał:
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.

Policja moze ukarac pijanego kierowce (po udowodnieniu, ze pil) dopiero w momencie gdy uruchomi silnik w samochodzie. Samo wlaczenie swiatel nie oznacza uruchomienia silnika. Policja postapila wzorowo czekajac az kierowca ruszy, majac dane tylko z monitoringu,

Policja moze ukarac pijanego kierowce (po udowodnieniu, ze pil) dopiero w momencie gdy uruchomi silnik w samochodzie. Samo wlaczenie swiatel nie oznacza uruchomienia silnika. Policja postapila wzorowo czekajac az kierowca ruszy, majac dane tylko z monitoringu, rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2010 o 21:14
0
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.
Avatar
Głupia Gabrycha / 22 czerwca 2010 o 19:09
0
ewelinka napisał:
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!

Ewelinka!!!
Helouuuu, ale z ciebie krejzolka jest kuwa normalnie, zadzwoń do mnie to się pobrechtamy.
Żaaalll!!!
Avatar
rycho / 22 czerwca 2010 o 17:31
0
zobaczcie inne nagranie pijanego kierowcy z Krakowskiego Przedmiescia [url="######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0"]######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0[/url]
Avatar
tralalala / 22 czerwca 2010 o 16:28
0
ewelinka napisał:
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!


...taaaaa, bo wszyscy wyjezdzajacy z Grygowej kradzionymi samochodami maja z przodu napis "auto kradzione". A zadzwoniles chociaz raz na 997 z ta informacja? Poza tym jesli wiesz o przestepstwie a nie poinformujesz o tym organow scigania to sam popelniasz przestepstwo. Zatem jesli chcesz blysnac to pomysl zanim znowu bedziesz gadal glupoty.


...taaaaa, bo wszyscy wyjezdzajacy z Grygowej kradzionymi samochodami maja z przodu napis "auto kradzione". A zadzwoniles chociaz raz na 997 z ta informacja? Poza tym jesli wiesz o przestepstwie a nie poinformujesz o tym organow scigania to sam popelniasz przestepstwo. Zatem jesli chcesz blysnac to pomysl zanim znowu bedziesz gadal glupoty. rozwiń
Avatar
ewelinka / 22 czerwca 2010 o 16:12
0
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!
Avatar
bambosh / 22 czerwca 2010 o 15:25
0
adel napisał:
Miałem podobną historię. Kiedyś jechałem Chełma. Gostek w toyocie o mało we mnie nie stuknął. Wyprzedzał na trzeciego, pod górkę, niektórzy uciekali prawie do rowu. A pruł ok. 160. deb***. Zadzwoniłem na policjęi o dziwo, po kilkunastu kilometrach zatrzymali go drogówka na motocyklach. Nie mam żadnych wyrzutów, a tego jołopa pozdrwaiam

W weekendy jeżdżę na trasie Lublin-Piaski-Cyców i tego co Ty napisałeś jest pełno! Wniosek z tego taki,że na bieżąco trzeba było by dzwonić... Najbardziej irytuje mnie to,gdy ktoś"siedzi mi na ogonie"-w razie nagłego hamowania od razu wjeżdża mi z tyłu do mego samochodu!-a później ludzie się dziwią:"skąd się biorą karambole i jak do tego doszło?"... Pasowało by,aby powstała taka strona internetowa,w której każdy mógł by umieszczać filmiki z niekulturalnych zachowań na drodze-a Policja na tej podstawie by karała-bo nagranie video to niezbity dowód przestępstwa.

W weekendy jeżdżę na trasie Lublin-Piaski-Cyców i tego co Ty napisałeś jest pełno! Wniosek z tego taki,że na bieżąco trzeba było by dzwonić... Najbardziej irytuje mnie to,gdy ktoś"siedzi mi na ogonie"-w razie nagłego hamowania od razu wjeżdża mi z tyłu do mego samochodu!-a później ludzie się dziwią:"skąd się biorą karambole i jak do tego doszło?"... Pasowało by,aby powstała taka strona internetowa,w której każdy mógł by umieszczać filmiki z niekulturalnych zachowań na drodze-a Policja na tej po... rozwiń
Avatar
rycho / 22 czerwca 2010 o 14:26
0
zobaczcie inne nagranie pijanego kierowcy z Krakowskiego Przedmiescia:
[url="######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0"]######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0[/url]
Avatar
Rafał / 23 czerwca 2010 o 09:08
0
Gratulacje dla obserwatora miejskiej kamery!!!! Oby więcej było takich czujnych.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2010 o 23:56
0
Gość napisał:
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.

Przecież zapobiegli to o co ci chodzi? Może mu mieli lizaka dać tylko żeby nie ruszał auta? Stojąc w miejscu nie popełnił żadnego wykroczenia tylko dopiero jak ruszył to popełnił przestępstwo.

Przecież zapobiegli to o co ci chodzi? Może mu mieli lizaka dać tylko żeby nie ruszał auta? Stojąc w miejscu nie popełnił żadnego wykroczenia tylko dopiero jak ruszył to popełnił przestępstwo. rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2010 o 23:12
0
Gość napisał:
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.

Policja moze ukarac pijanego kierowce (po udowodnieniu, ze pil) dopiero w momencie gdy uruchomi silnik w samochodzie. Samo wlaczenie swiatel nie oznacza uruchomienia silnika. Policja postapila wzorowo czekajac az kierowca ruszy, majac dane tylko z monitoringu,

Policja moze ukarac pijanego kierowce (po udowodnieniu, ze pil) dopiero w momencie gdy uruchomi silnik w samochodzie. Samo wlaczenie swiatel nie oznacza uruchomienia silnika. Policja postapila wzorowo czekajac az kierowca ruszy, majac dane tylko z monitoringu, rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2010 o 21:14
0
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.
Avatar
Głupia Gabrycha / 22 czerwca 2010 o 19:09
0
ewelinka napisał:
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!

Ewelinka!!!
Helouuuu, ale z ciebie krejzolka jest kuwa normalnie, zadzwoń do mnie to się pobrechtamy.
Żaaalll!!!
Avatar
rycho / 22 czerwca 2010 o 17:31
0
zobaczcie inne nagranie pijanego kierowcy z Krakowskiego Przedmiescia [url="######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0"]######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0[/url]
Avatar
tralalala / 22 czerwca 2010 o 16:28
0
ewelinka napisał:
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!


...taaaaa, bo wszyscy wyjezdzajacy z Grygowej kradzionymi samochodami maja z przodu napis "auto kradzione". A zadzwoniles chociaz raz na 997 z ta informacja? Poza tym jesli wiesz o przestepstwie a nie poinformujesz o tym organow scigania to sam popelniasz przestepstwo. Zatem jesli chcesz blysnac to pomysl zanim znowu bedziesz gadal glupoty.


...taaaaa, bo wszyscy wyjezdzajacy z Grygowej kradzionymi samochodami maja z przodu napis "auto kradzione". A zadzwoniles chociaz raz na 997 z ta informacja? Poza tym jesli wiesz o przestepstwie a nie poinformujesz o tym organow scigania to sam popelniasz przestepstwo. Zatem jesli chcesz blysnac to pomysl zanim znowu bedziesz gadal glupoty. rozwiń
Avatar
ewelinka / 22 czerwca 2010 o 16:12
0
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!
Avatar
bambosh / 22 czerwca 2010 o 15:25
0
adel napisał:
Miałem podobną historię. Kiedyś jechałem Chełma. Gostek w toyocie o mało we mnie nie stuknął. Wyprzedzał na trzeciego, pod górkę, niektórzy uciekali prawie do rowu. A pruł ok. 160. deb***. Zadzwoniłem na policjęi o dziwo, po kilkunastu kilometrach zatrzymali go drogówka na motocyklach. Nie mam żadnych wyrzutów, a tego jołopa pozdrwaiam

W weekendy jeżdżę na trasie Lublin-Piaski-Cyców i tego co Ty napisałeś jest pełno! Wniosek z tego taki,że na bieżąco trzeba było by dzwonić... Najbardziej irytuje mnie to,gdy ktoś"siedzi mi na ogonie"-w razie nagłego hamowania od razu wjeżdża mi z tyłu do mego samochodu!-a później ludzie się dziwią:"skąd się biorą karambole i jak do tego doszło?"... Pasowało by,aby powstała taka strona internetowa,w której każdy mógł by umieszczać filmiki z niekulturalnych zachowań na drodze-a Policja na tej podstawie by karała-bo nagranie video to niezbity dowód przestępstwa.

W weekendy jeżdżę na trasie Lublin-Piaski-Cyców i tego co Ty napisałeś jest pełno! Wniosek z tego taki,że na bieżąco trzeba było by dzwonić... Najbardziej irytuje mnie to,gdy ktoś"siedzi mi na ogonie"-w razie nagłego hamowania od razu wjeżdża mi z tyłu do mego samochodu!-a później ludzie się dziwią:"skąd się biorą karambole i jak do tego doszło?"... Pasowało by,aby powstała taka strona internetowa,w której każdy mógł by umieszczać filmiki z niekulturalnych zachowań na drodze-a Policja na tej po... rozwiń
Avatar
rycho / 22 czerwca 2010 o 14:26
0
zobaczcie inne nagranie pijanego kierowcy z Krakowskiego Przedmiescia:
[url="######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0"]######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 16 10

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 19 0

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 69 13

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 24 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 57 87

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 20

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 9

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!