Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2013 r.
9:13
Edytuj ten wpis

Ul. Kunickiego: Samochód wjechał w grupę ludzi na przystanku

Autor: Zdjęcie autora red
0 15 A A
 (Czytelnik Krzysztof S./ Alarm24)
(Czytelnik Krzysztof S./ Alarm24)

Przy ul. Kunickiego w Lublinie doszło do wypadku. W grupę osób czekających na przystanku wjechał samochód osobowy. Dwie osoby są poszkodowane.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku dostaliśmy od Czytelnika. Dziękujemy! - Na ulicy Kunickiego przy gimnazjum na przystanku doszło do wypadku. Są ranni - napisał do nas Czytelnik.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca forda mondeo stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi na chodnik i potrącił osoby, które stały na przystanku. Następnie uderzył w latarnię. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby: młody i starszy mężczyzna. Kierowca był trzeźwy.

Masz zdjęcie tego wydarzenia? Przyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl, a umieścimy je na naszej stronie.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S Y L W E S T E R / 26 lutego 2013 o 15:36
0
-----------------------------STRACIŁ NERWY JADĄC UL. KUNICKIEGO !------------------------------------------- Sam gdy muszę jechać ul. Kunickiego to wolę zrobić większy objazd jak wjeżdżać w ten horror !. Nie usprawiedliwia to Faceta który zdecydował się tym "dziadostwem" jechać . Internautka "Iola" ma absolutną racje--" odebrać prawo jazdy dożywotnio"- . A to dlatego, że kierowca trzymający kierow nicę może wyczuć , że Jego auto wymyka się spod kontroli i wtedy nie depcze pedał "gazu" tylko raczej przekłada noge na pedał hamulca i baczniej obserwuje poczym jedzie . W mieście najecha nie na Przystanek pełen ludzi to kierowca może otrzymać oskarżenie " nieumyślne pozbawienie ży cia ludzi !". Według mnie to jedyną przyczyną może być , utrata nerwów kierowcy na "dołach Ku nickiego" . To może się przytrafić gdy kierowca na miejskiej ulicy musi wyczyniać AKROBACJE aby nie pogubić kół !!! . Całe szczęście , że nie było śmiertelnych ofiar ! . Jak długo jeszcze RATUSZ zamierza remontować " rozpadający się " wiadukt ? . Nie zapomnijcie "urzędasy" z Ratusza wykonać rekonstrukcji skrzyżowania "śmierci" Pl.Bychawskiego, bo te skrzyżowanie jest najniebezpieczniejsze w całym Lublinie ! . Przypominam o tej rekonstrukcji , bo wjazd na te skrzyżowanie jest właśnie z ciągle "remontowanego" wiaduktu i pełne dołów ul. Kunickiego !!! . Kończcie wreszcie ten "rupieć" wiadukt bo nie chcemy w Lublinie POGRZEBÓW spowodowanych przez Waszą NIEUDOLNOŚĆ !. Ps. A na FORUM musi zapanować kultura , bo Internauta "Adamek" przekracza wszystkie bariery kultralnego zachowania i ciągle pewien jest , że stoi z "kolesiami" pod kioskiem z piwem !!! . WSTYD I HAŃBA Panie "Adamek" zważywszy , że do FORUM mają dostęp Kobiety i Dzieci !.
-----------------------------STRACIŁ NERWY JADĄC UL. KUNICKIEGO !------------------------------------------- Sam gdy muszę jechać ul. Kunickiego to wolę zrobić większy objazd jak wjeżdżać w ten horror !. Nie usprawiedliwia to Faceta który zdecydował się tym "dziadostwem" jechać . Internautka "Iola" ma absolutną racje--" odebrać prawo jazdy dożywotnio"- . A to dlatego, że kierowca trzymający kierow nicę może wyczuć , że Jego auto wymyka się spod kontroli ... rozwiń
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2013 o 14:17
0
"chore światła, tp znaczy, że trzeba się przed nimi zatrzymywać, bo nie nadąża się jadąc 70 przejechać, nie? To moze jedz 40, to akurat dojedziesz"
To znaczy że są rozmieszczone co 100m w dodatku źle zsynchronizowane przez co powstają korki. Nie wyjeżdżaj mi na forum jak ja jeżdżę bo akurat nie masz o tym zielonego pojęcia, mało tego nawet nie wiesz do kogo to piszesz.
W nocy na większych skrzyżowaniach światła wyłączone ale ul. Kunickiego jest wyjątkowa, tam nawet przed przejściem za tunelem światła są 24 na dobę. W dodatku to nie tylko moja opinia a większości co muszą tą nieszczęsną drogą jeździć, zresztą parę lat temu NIK złożył skarę na UM o niegospodarność przy budowie tej drogi.
A tak dla Ciebie to dodam że średnia prędkość na tej drodze należy do najniższych w Lublinie i to nie ze względu na liczbę uczestników. Tam nawet fotoradaru nie chcą wsadzadź do puszki bo i tak się więcej jechać nie da:)
"chore światła, tp znaczy, że trzeba się przed nimi zatrzymywać, bo nie nadąża się jadąc 70 przejechać, nie? To moze jedz 40, to akurat dojedziesz"
To znaczy że są rozmieszczone co 100m w dodatku źle zsynchronizowane przez co powstają korki. Nie wyjeżdżaj mi na forum jak ja jeżdżę bo akurat nie masz o tym zielonego pojęcia, mało tego nawet nie wiesz do kogo to piszesz.
W nocy na większych skrzyżowaniach światła wyłączone ale ul. Kunickiego jest wyjątkowa, tam nawet przed przejściem za tunelem światła są 24 na dobę. W do... rozwiń
Avatar
OLA / 26 lutego 2013 o 12:59
0
ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW MECHANICZNYCH NAZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Brrrrr / 26 lutego 2013 o 12:07
0
Tego typu informacje mozna by było przekazywac w inny sposób. Nie tylko jako sensacje i wypelniacz strony gazety, ale jako pomoc czytelnikom. Moze czyjes dziecko tam stalo. Moze zostalo ranne. Napisane jest że sa ranni i dwoch mezczyzn przewieziono do szpitala. mozna bylo napisac do jakiego i czy sa przytomni. To pomogloby rodzinom w znalezieniu, w kontakcie.....moze to czyjs syn ..... mąż.... ojciec.... Po co komu taka sensacyjna informacja nie wnosząca niczego..... zupełnie...... pozbawiona sensu.... logiki....
Avatar
Widz / 26 lutego 2013 o 12:03
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130226/LUBLIN/130229596&sectioncat=photostory6
Avatar
pff / 26 lutego 2013 o 11:39
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1361874466' post='738752']
Na tej ulicy to tracę panowanie za każdym razem jak nią jadę. Z jednej strony chore światła a z drugiej fatalny stan nawierzchni.
[/quote]
chore światła, tp znaczy, że trzeba się przed nimi zatrzymywać, bo nie nadąża się jadąc 70 przejechać, nie? To moze jedz 40, to akurat dojedziesz
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2013 o 11:27
0
Na tej ulicy to tracę panowanie za każdym razem jak nią jadę. Z jednej strony chore światła a z drugiej fatalny stan nawierzchni.
Avatar
Widz / 26 lutego 2013 o 11:23
0
Wow! Nawet na wp.pl na tym napisali http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Wypadek-w-Lublinie-samochod-wjechal-w-przystanek-sa-ranni,wid,15364645,wiadomosc.html?ticaid=110224
Avatar
Cogito / 26 lutego 2013 o 11:21
0
Jechal "szybko ale bezpiecznie" poza tym byl "dobrym dynamicznym kierowca". Wszyscy winni, tylko nie on.
Avatar
Adamek / 26 lutego 2013 o 11:18
0
Tak a blahy miał Lsw lub lu lwl lpa lpu lkr to pajace umi po tej wsi glublin LCH LLE UMJA JEZDZIĆ .jebać lublin i swidnik wlodawe .GKS BOGDANKA
Avatar
S Y L W E S T E R / 26 lutego 2013 o 15:36
0
-----------------------------STRACIŁ NERWY JADĄC UL. KUNICKIEGO !------------------------------------------- Sam gdy muszę jechać ul. Kunickiego to wolę zrobić większy objazd jak wjeżdżać w ten horror !. Nie usprawiedliwia to Faceta który zdecydował się tym "dziadostwem" jechać . Internautka "Iola" ma absolutną racje--" odebrać prawo jazdy dożywotnio"- . A to dlatego, że kierowca trzymający kierow nicę może wyczuć , że Jego auto wymyka się spod kontroli i wtedy nie depcze pedał "gazu" tylko raczej przekłada noge na pedał hamulca i baczniej obserwuje poczym jedzie . W mieście najecha nie na Przystanek pełen ludzi to kierowca może otrzymać oskarżenie " nieumyślne pozbawienie ży cia ludzi !". Według mnie to jedyną przyczyną może być , utrata nerwów kierowcy na "dołach Ku nickiego" . To może się przytrafić gdy kierowca na miejskiej ulicy musi wyczyniać AKROBACJE aby nie pogubić kół !!! . Całe szczęście , że nie było śmiertelnych ofiar ! . Jak długo jeszcze RATUSZ zamierza remontować " rozpadający się " wiadukt ? . Nie zapomnijcie "urzędasy" z Ratusza wykonać rekonstrukcji skrzyżowania "śmierci" Pl.Bychawskiego, bo te skrzyżowanie jest najniebezpieczniejsze w całym Lublinie ! . Przypominam o tej rekonstrukcji , bo wjazd na te skrzyżowanie jest właśnie z ciągle "remontowanego" wiaduktu i pełne dołów ul. Kunickiego !!! . Kończcie wreszcie ten "rupieć" wiadukt bo nie chcemy w Lublinie POGRZEBÓW spowodowanych przez Waszą NIEUDOLNOŚĆ !. Ps. A na FORUM musi zapanować kultura , bo Internauta "Adamek" przekracza wszystkie bariery kultralnego zachowania i ciągle pewien jest , że stoi z "kolesiami" pod kioskiem z piwem !!! . WSTYD I HAŃBA Panie "Adamek" zważywszy , że do FORUM mają dostęp Kobiety i Dzieci !.
-----------------------------STRACIŁ NERWY JADĄC UL. KUNICKIEGO !------------------------------------------- Sam gdy muszę jechać ul. Kunickiego to wolę zrobić większy objazd jak wjeżdżać w ten horror !. Nie usprawiedliwia to Faceta który zdecydował się tym "dziadostwem" jechać . Internautka "Iola" ma absolutną racje--" odebrać prawo jazdy dożywotnio"- . A to dlatego, że kierowca trzymający kierow nicę może wyczuć , że Jego auto wymyka się spod kontroli ... rozwiń
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2013 o 14:17
0
"chore światła, tp znaczy, że trzeba się przed nimi zatrzymywać, bo nie nadąża się jadąc 70 przejechać, nie? To moze jedz 40, to akurat dojedziesz"
To znaczy że są rozmieszczone co 100m w dodatku źle zsynchronizowane przez co powstają korki. Nie wyjeżdżaj mi na forum jak ja jeżdżę bo akurat nie masz o tym zielonego pojęcia, mało tego nawet nie wiesz do kogo to piszesz.
W nocy na większych skrzyżowaniach światła wyłączone ale ul. Kunickiego jest wyjątkowa, tam nawet przed przejściem za tunelem światła są 24 na dobę. W dodatku to nie tylko moja opinia a większości co muszą tą nieszczęsną drogą jeździć, zresztą parę lat temu NIK złożył skarę na UM o niegospodarność przy budowie tej drogi.
A tak dla Ciebie to dodam że średnia prędkość na tej drodze należy do najniższych w Lublinie i to nie ze względu na liczbę uczestników. Tam nawet fotoradaru nie chcą wsadzadź do puszki bo i tak się więcej jechać nie da:)
"chore światła, tp znaczy, że trzeba się przed nimi zatrzymywać, bo nie nadąża się jadąc 70 przejechać, nie? To moze jedz 40, to akurat dojedziesz"
To znaczy że są rozmieszczone co 100m w dodatku źle zsynchronizowane przez co powstają korki. Nie wyjeżdżaj mi na forum jak ja jeżdżę bo akurat nie masz o tym zielonego pojęcia, mało tego nawet nie wiesz do kogo to piszesz.
W nocy na większych skrzyżowaniach światła wyłączone ale ul. Kunickiego jest wyjątkowa, tam nawet przed przejściem za tunelem światła są 24 na dobę. W do... rozwiń
Avatar
OLA / 26 lutego 2013 o 12:59
0
ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW MECHANICZNYCH NAZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Brrrrr / 26 lutego 2013 o 12:07
0
Tego typu informacje mozna by było przekazywac w inny sposób. Nie tylko jako sensacje i wypelniacz strony gazety, ale jako pomoc czytelnikom. Moze czyjes dziecko tam stalo. Moze zostalo ranne. Napisane jest że sa ranni i dwoch mezczyzn przewieziono do szpitala. mozna bylo napisac do jakiego i czy sa przytomni. To pomogloby rodzinom w znalezieniu, w kontakcie.....moze to czyjs syn ..... mąż.... ojciec.... Po co komu taka sensacyjna informacja nie wnosząca niczego..... zupełnie...... pozbawiona sensu.... logiki....
Avatar
Widz / 26 lutego 2013 o 12:03
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130226/LUBLIN/130229596&sectioncat=photostory6
Avatar
pff / 26 lutego 2013 o 11:39
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1361874466' post='738752']
Na tej ulicy to tracę panowanie za każdym razem jak nią jadę. Z jednej strony chore światła a z drugiej fatalny stan nawierzchni.
[/quote]
chore światła, tp znaczy, że trzeba się przed nimi zatrzymywać, bo nie nadąża się jadąc 70 przejechać, nie? To moze jedz 40, to akurat dojedziesz
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2013 o 11:27
0
Na tej ulicy to tracę panowanie za każdym razem jak nią jadę. Z jednej strony chore światła a z drugiej fatalny stan nawierzchni.
Avatar
Widz / 26 lutego 2013 o 11:23
0
Wow! Nawet na wp.pl na tym napisali http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Wypadek-w-Lublinie-samochod-wjechal-w-przystanek-sa-ranni,wid,15364645,wiadomosc.html?ticaid=110224
Avatar
Cogito / 26 lutego 2013 o 11:21
0
Jechal "szybko ale bezpiecznie" poza tym byl "dobrym dynamicznym kierowca". Wszyscy winni, tylko nie on.
Avatar
Adamek / 26 lutego 2013 o 11:18
0
Tak a blahy miał Lsw lub lu lwl lpa lpu lkr to pajace umi po tej wsi glublin LCH LLE UMJA JEZDZIĆ .jebać lublin i swidnik wlodawe .GKS BOGDANKA
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 2 3

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 1

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 8 5

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 14 2

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 4

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 40 5

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!