Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 kwietnia 2010 r.
7:54
Edytuj ten wpis

Wypadek na al. Warszawskiej w Lublinie, są ranni

Autor: Zdjęcie autora łm
0 29 A A

Do poważnego wypadku doszło na al. Warszawskiej przy wjeździe do Lublina. Policja kieruje ruchem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w okolicach ulicy Mgielnej, niedaleko skrzyżowania al. Warszawskiej z ul. Zbożową. Według wstępnych informacji zderzyły się dwa samochody osobowe - opel i renault oraz tir. Na miejscu jest policja i straż pożarna. Karetka zabrała do szpitala trzy osoby.

Na drodze krajowej nr 17 tworzą się korki. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adam / 29 kwietnia 2010 o 08:36
0
Moderator napisał:
Witam,

całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem.

Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowany na bieżąco. Zdjęcie dodane zostało dopiero po jakimś czasie. Na początku pojawiła się informacja, że w wypadku brał udział citroen. Po dodaniu zdjęcia, gdy okazało się, że to renault, zaktualizowaliśmy treść.

W przeciwieństwie do innych portali tylko u nas można obejrzeć zdjęcie z tego zdarzenia. Podaliśmy tę informację najszybciej. Wydaje mi się, że jesteśmy w porządku wobec naszych Internautów.

Lubimy krytykę, ale konstruktywną.

tak trzymać
rozwiń
Avatar
Moderator / 27 kwietnia 2010 o 22:06
0
poland napisał:
po co wogóle jakiś pismak napisał te kilka zdań skoro samo zdjęcie mówi wszystko,widać na nim marki samochodów oraz miejsce wypadku,opel renault oraz tir,a co to za nowa marka samochodu ten tir,w waszaej gazecie to dzieci pracują czy osoby niepełnosprawne ???


Witam,

całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem.

Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowany na bieżąco. Zdjęcie dodane zostało dopiero po jakimś czasie. Na początku pojawiła się informacja, że w wypadku brał udział citroen. Po dodaniu zdjęcia, gdy okazało się, że to renault, zaktualizowaliśmy treść.

W przeciwieństwie do innych portali tylko u nas można obejrzeć zdjęcie z tego zdarzenia. Podaliśmy tę informację najszybciej. Wydaje mi się, że jesteśmy w porządku wobec naszych Internautów.

Lubimy krytykę, ale konstruktywną.


Witam,

całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem.

Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowan... rozwiń
Avatar
lukasniebank / 27 kwietnia 2010 o 21:53
0
tiry na tory!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 19:34
0
w tej osobowce drodzy panowie jechala kobieta w ciazy, to cud ze wyszla z tego bez wiekszych obrazen.gdyby siedziala na tylnym siedzeniu, pewnie by juz jej nie bylo!
Avatar
M / 27 kwietnia 2010 o 18:54
0
Człowieku, jak tir wjeżdża w samochody stojące w korku na wlocie do Lublina, to jaka tu mowa o wyprzedzaniu tira i hamowaniu?! Połowa z was nie ma pojęcia o tym co się stało i brednie wypisujecie. Wina tirowca jest ewidentna, zagapił się i walnął w osobówkę.
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 18:08
0
Takie są skutki jak sie wyprzedza tira a potem wali w heble Teraz se miszczo pojeździ PKS-em
Avatar
takijeden / 27 kwietnia 2010 o 17:36
0
Gość napisał:
Przecież widać na zdjęciu wyraźnie: opel astra, citroen megane i tir.


Jaja sobie robisz,czy serio piszesz? Mi się zawsze wydawało że meganka to model Renault,ale mogę się mylić... :lol:
Avatar
driver / 27 kwietnia 2010 o 17:35
0
kokos napisał:
Nie no słuchaj gościu, bo kierowca ciężarówki by ot tak sobie bez powodu rozbijał ciężarówkę wartą ponad milion złotych, bo chce kierowcom osobówek na złość zrobić? Z tego co wiem to ładunki wahają się od 15 do 30 ton, trzeba bez przerwy uważać, bo można wylecieć z roboty, czas też goni bo w tej robocie czas to pieniądz. Wyjedzie taki młot na ulice i zajeżdża drogę, bo mu się na obiadek mamusi śpieszy, a taka ciężarówka ważąca 40 ton nei zahamuje w miejscu jak osobówka. Nauczmy się kultury i zrozumienia dla kierowców ciężarówek czy nawet autobusów miejskich, czasami autobus MPK włączy kierunkowskaz by wyjechać z zatoki, ale żaden go nie puści, potem się dziwią, że kierowcy wyjeżdżają na chama z zatoki.
Najpierw zacznijcie od siebie, nie palcie głupola, tylko wystarczy odrobinę kultury na drodze i każdy będzie zadowolony.


No właśnie.Ważący kilkadziesiąt ton samochód ciężarowy,nie zatrzyma się w miejscu jak sam napisałeś.Wniosek z tego?Oczy dookoła głowy i myślenie też niestety za innych (osobowych z resztą też to dotyczy) i odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu. a nie 'siedzenie' mu na zderzaku jak to często bywa.Jeździłem kilka lat ciężarówkami (różnymi samochodami-ciężarowymi,dostawczymi i osobowymi zrobiłem prawie milion kilometrów i nigdy nie spowodowałem nawet najmniejszej kolizji),rzuciłem tą robotę właśnie z powodów które podałeś-czas goni,szef opierdziela a i miśki za każdym prawie krzakiem,poza tym dosyć miałem bandy rozwydrzonych małolatów którzy na koszt P.U.P. zrobili prawko kat.CE i po przejechaniu 300 km ciągnikiem siodłowym myślą że są królami szos i super kierowcami.Szerokości życzę myślącym-nie ważne z jakich samochodów.A bezmózgom?Cóż,znajdą swoje drzewo...


No właśnie.Ważący kilkadziesiąt ton samochód ciężarowy,nie zatrzyma się w miejscu jak sam napisałeś.Wniosek z tego?Oczy dookoła głowy i myślenie też niestety za innych (osobowych z resztą też to dotyczy) i odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu. a nie 'siedzenie' mu na zderzaku jak to często bywa.Jeździłem kilka lat ciężarówkami (różnymi samochodami-ciężarowymi,dostawczymi i osobowymi zrobiłem prawie milion kilometrów i nigdy nie spowodowałem nawet najmniejszej kolizji),rzuciłem tą robotę właśnie z p... rozwiń
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 17:21
0
gdyby szanowny kierowca tira nie oglądał się za dupami to by nie było całego cyrku. ot co
Avatar
ZDRUZGOTANY / 27 kwietnia 2010 o 17:19
0
co prawda to prawda, często wina leży po stronie kierowców osobówek, ale tirowcy też nie są bez winy ;/ nie dość, że mają widok z góry, przewagę masową nad zwykłymi autami, to jeszcze jadą i się rozglądają na wszystkie boki.
OSOBNE DROGI DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH PROSZĘ!
Avatar
Adam / 29 kwietnia 2010 o 08:36
0
Moderator napisał:
Witam,

całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem.

Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowany na bieżąco. Zdjęcie dodane zostało dopiero po jakimś czasie. Na początku pojawiła się informacja, że w wypadku brał udział citroen. Po dodaniu zdjęcia, gdy okazało się, że to renault, zaktualizowaliśmy treść.

W przeciwieństwie do innych portali tylko u nas można obejrzeć zdjęcie z tego zdarzenia. Podaliśmy tę informację najszybciej. Wydaje mi się, że jesteśmy w porządku wobec naszych Internautów.

Lubimy krytykę, ale konstruktywną.

tak trzymać
rozwiń
Avatar
Moderator / 27 kwietnia 2010 o 22:06
0
poland napisał:
po co wogóle jakiś pismak napisał te kilka zdań skoro samo zdjęcie mówi wszystko,widać na nim marki samochodów oraz miejsce wypadku,opel renault oraz tir,a co to za nowa marka samochodu ten tir,w waszaej gazecie to dzieci pracują czy osoby niepełnosprawne ???


Witam,

całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem.

Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowany na bieżąco. Zdjęcie dodane zostało dopiero po jakimś czasie. Na początku pojawiła się informacja, że w wypadku brał udział citroen. Po dodaniu zdjęcia, gdy okazało się, że to renault, zaktualizowaliśmy treść.

W przeciwieństwie do innych portali tylko u nas można obejrzeć zdjęcie z tego zdarzenia. Podaliśmy tę informację najszybciej. Wydaje mi się, że jesteśmy w porządku wobec naszych Internautów.

Lubimy krytykę, ale konstruktywną.


Witam,

całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem.

Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowan... rozwiń
Avatar
lukasniebank / 27 kwietnia 2010 o 21:53
0
tiry na tory!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 19:34
0
w tej osobowce drodzy panowie jechala kobieta w ciazy, to cud ze wyszla z tego bez wiekszych obrazen.gdyby siedziala na tylnym siedzeniu, pewnie by juz jej nie bylo!
Avatar
M / 27 kwietnia 2010 o 18:54
0
Człowieku, jak tir wjeżdża w samochody stojące w korku na wlocie do Lublina, to jaka tu mowa o wyprzedzaniu tira i hamowaniu?! Połowa z was nie ma pojęcia o tym co się stało i brednie wypisujecie. Wina tirowca jest ewidentna, zagapił się i walnął w osobówkę.
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 18:08
0
Takie są skutki jak sie wyprzedza tira a potem wali w heble Teraz se miszczo pojeździ PKS-em
Avatar
takijeden / 27 kwietnia 2010 o 17:36
0
Gość napisał:
Przecież widać na zdjęciu wyraźnie: opel astra, citroen megane i tir.


Jaja sobie robisz,czy serio piszesz? Mi się zawsze wydawało że meganka to model Renault,ale mogę się mylić... :lol:
Avatar
driver / 27 kwietnia 2010 o 17:35
0
kokos napisał:
Nie no słuchaj gościu, bo kierowca ciężarówki by ot tak sobie bez powodu rozbijał ciężarówkę wartą ponad milion złotych, bo chce kierowcom osobówek na złość zrobić? Z tego co wiem to ładunki wahają się od 15 do 30 ton, trzeba bez przerwy uważać, bo można wylecieć z roboty, czas też goni bo w tej robocie czas to pieniądz. Wyjedzie taki młot na ulice i zajeżdża drogę, bo mu się na obiadek mamusi śpieszy, a taka ciężarówka ważąca 40 ton nei zahamuje w miejscu jak osobówka. Nauczmy się kultury i zrozumienia dla kierowców ciężarówek czy nawet autobusów miejskich, czasami autobus MPK włączy kierunkowskaz by wyjechać z zatoki, ale żaden go nie puści, potem się dziwią, że kierowcy wyjeżdżają na chama z zatoki.
Najpierw zacznijcie od siebie, nie palcie głupola, tylko wystarczy odrobinę kultury na drodze i każdy będzie zadowolony.


No właśnie.Ważący kilkadziesiąt ton samochód ciężarowy,nie zatrzyma się w miejscu jak sam napisałeś.Wniosek z tego?Oczy dookoła głowy i myślenie też niestety za innych (osobowych z resztą też to dotyczy) i odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu. a nie 'siedzenie' mu na zderzaku jak to często bywa.Jeździłem kilka lat ciężarówkami (różnymi samochodami-ciężarowymi,dostawczymi i osobowymi zrobiłem prawie milion kilometrów i nigdy nie spowodowałem nawet najmniejszej kolizji),rzuciłem tą robotę właśnie z powodów które podałeś-czas goni,szef opierdziela a i miśki za każdym prawie krzakiem,poza tym dosyć miałem bandy rozwydrzonych małolatów którzy na koszt P.U.P. zrobili prawko kat.CE i po przejechaniu 300 km ciągnikiem siodłowym myślą że są królami szos i super kierowcami.Szerokości życzę myślącym-nie ważne z jakich samochodów.A bezmózgom?Cóż,znajdą swoje drzewo...


No właśnie.Ważący kilkadziesiąt ton samochód ciężarowy,nie zatrzyma się w miejscu jak sam napisałeś.Wniosek z tego?Oczy dookoła głowy i myślenie też niestety za innych (osobowych z resztą też to dotyczy) i odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu. a nie 'siedzenie' mu na zderzaku jak to często bywa.Jeździłem kilka lat ciężarówkami (różnymi samochodami-ciężarowymi,dostawczymi i osobowymi zrobiłem prawie milion kilometrów i nigdy nie spowodowałem nawet najmniejszej kolizji),rzuciłem tą robotę właśnie z p... rozwiń
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 17:21
0
gdyby szanowny kierowca tira nie oglądał się za dupami to by nie było całego cyrku. ot co
Avatar
ZDRUZGOTANY / 27 kwietnia 2010 o 17:19
0
co prawda to prawda, często wina leży po stronie kierowców osobówek, ale tirowcy też nie są bez winy ;/ nie dość, że mają widok z góry, przewagę masową nad zwykłymi autami, to jeszcze jadą i się rozglądają na wszystkie boki.
OSOBNE DROGI DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH PROSZĘ!
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 431 38

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 16 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!