Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
9:52
Edytuj ten wpis

Z powodu ataku zimy komunikacja w Lublinie ma być darmowa

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 26 A A

Darmowe przejazdy mają skłonić mieszkańców Lublina, by przesiedli się z własnych samochodów do autobusów i trolejbusów i nie zwiększali ruchu na ulicach. Decyzja w tej sprawie ma zapaść około południa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
ZTM chce, by z powodu ataku zimy przejazdy autobusami i trolejbusami były darmowe.

Ma to skłonić lublinian do niewyjeżdżania na ulice własnymi samochodami, a w konsekwencji usprawnić ruch. Decyzja Ratusza w tej sprawie powinna być znana około południa.

Zarząd Transportu Miejskiego przedstawił prezydentowi dwa rozwiązania. Pierwsze zakłada, że komunikacja miejska byłaby darmowa dzisiaj od godziny 12 w południe oraz jutro. Drugi wariant mówi o darmowe przejazdy zostaną wprowadzone dopiero jutro.

Dzisiaj za darmo komunikacją miejską jeżdżą mieszkańcy Krakowa.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AdamR / 2 grudnia 2010 o 17:18
0
[quote name='lukasz' timestamp='1291296736' post='397334']
a co się dzieje z biletami miesięcznymi z które zapłacili mieszkańcy?????
[/quote]
To jest sytuacja nadzwyczajna i już przedwczoraj powinno się podjąć taką decyzję jak darmowa komunikacja miejska. Pewnie pan Żuk lub/i reszta rządzących w Lublinie zobaczyła, że Kraków (czytaj prezydent Majchrowski) podjął taką decyzję to był strzał w dziesiątkę. Z drugiej strony taka akcja będzie miała charakter edukacyjny, bo może w końcu przekonałaby niektóre osoby, że warto jeździć komunikacją zbiorową i nie blokować ulic osobówkami, o zanieczyszczeniu powietrza nie wspomnę. Nie mówię tu o pracownikach (np. przedstawicielach handlowych) czy niepełnosprawnych, ale jak widzę na mieście sznur samochodów osobowych z pojedynczymi osobami w środku "wożącymi powietrze" to szlag mnie trafia. Znam też kilkunastoletnią młodzież, która nigdy nie jechała autobusem, bo wspaniałomyślni rodzice nie pozwolą, aby ich dzieci jeździły autobusami i podwożą je gdziekolwiek chcą własnymi samochodami.

Prawda jest taka, dobre drogi i super odśnieżone to nie wszystko. Jeżeli będziemy dalej mieli taką niską świadomość ekologiczną to nasze społeczeństwo będzie g...o warte, a problemy przyjdą ze zdwojoną siłą...
[quote name='lukasz' timestamp='1291296736' post='397334']
a co się dzieje z biletami miesięcznymi z które zapłacili mieszkańcy?????
[/quote]
To jest sytuacja nadzwyczajna i już przedwczoraj powinno się podjąć taką decyzję jak darmowa komunikacja miejska. Pewnie pan Żuk lub/i reszta rządzących w Lublinie zobaczyła, że Kraków (czytaj prezydent Majchrowski) podjął taką decyzję to był strzał w dziesiątkę. Z drugiej strony taka akcja będzie miała charakter edukacyjny, bo może w końcu przekonałaby niektór... rozwiń
Avatar
studencina / 2 grudnia 2010 o 14:53
0
Jak to co sie dzieje ?! Nic !!!
Avatar
lukasz / 2 grudnia 2010 o 14:32
0
a co się dzieje z biletami miesięcznymi z które zapłacili mieszkańcy?????
Avatar
Stashqo / 2 grudnia 2010 o 14:02
0
Droga Małgorzato, w pupie byłaś kupę widziałaś, rzucasz frazesami i skarżysz się na zjawiska, których pojąć nie potrafisz.
[quote name='małgorzata' timestamp='1291292296' post='397251']
to chyba jakis zart. dlaczego w innych miastach (duzych!!) jakos sprawnie dziala komunikacja, a u nas??[/quote]
Do takich dużych miast należy choćby Warszawa, w której ludzie stoją w kilkugodzinnych korkach, gdy normalnie przejazd zajmuje im około godziny, do takich dużych miast należy również Kraków, w którym sytuacja nie ma się wcale lepiej. W Lublinie jest ciężko, ale mimo wszystko jest w miarę przejezdny.
w poniedzialek (po zapowiadanym "ataku" zimy od kilku dni) drogowcy jak zwykle zaskoczeni, (...wyciąłem marudzenie i jęczenie...) czy na prawde nie starcza pieniedzy z podatkow na pracownikow i maszyny do odsnieżania!?
[/quote]
Jedynymi zaskoczonymi przez zimę byli kierowcy, masa deb***i jeżdżąca na oponach letnich, nie potrafiąca poradzić sobie w ciężkich warunkach, ale mimo wszystko z uporem tępego bydła wsiadająca w samochody i próbująca koniecznie dostać się w miejsca gdzie równie dobrze mogliby udać się komunikacją miejską (nie mówię tu o ludziach, którzy faktycznie potrzebują samochodu do dojazdu do pracy/szkoły/whatever i nie mają innego wyjścia niż wsiadać i jechać). To głównie wypadki i ludzie nie potrafiący ruszyć na letnich oponach pod górkę czy ze świateł powodowali zatory i korki. Co do pracy służb utrzymania dróg to nie mam większych zastrzeżeń, wszędzie gdzie nie byłem, przy ważniejszych drogach pługi odśnieżały dość regularnie i pracowały przez cały dzień. Z resztą sam fakt, że miasto wydało tylko w poniedziałek 350000zł na odśnieżanie świadczy o tym, że zarówno władze jak i drogowcy robili co mogli.
[quote]co to ma być??

Zima moja droga, zima. Przestań, więc jęczeć i przyjmij do wiadomości, że paraliż komunikacyjny jest zjawiskiem normalnym przy obfitych opadach śniegu, z naturą jeszcze nikt nie wygrał, ale jeśli tak Cię sytuacja męczy to kup sobie łopatę i idź odśnieżać.

Zima moja droga, zima. Przestań, więc jęczeć i przyjmij do wiadomości, że paraliż komunikacyjny jest zjawiskiem normalnym przy obfitych opadach śniegu, z naturą jeszcze nikt nie wygrał, ale jeśli tak Cię sytuacja męczy to kup sobie łopatę i idź odśnieżać. rozwiń
Avatar
patryk / 2 grudnia 2010 o 13:30
0
W życiu nie ma nic za darmo. Darmo to można najwyżej dostać w zęby.
Jeśli już to komunikacja będzie BEZPŁATNA dla pasażerów. A zapłaci za to miasto czyli de facto my wszyscy.
Aczkolwiek pomysł rozsądny. Jest szansa, że część kierowców zrezygnuje z walki z własnymi samochodami.
Avatar
lubella / 2 grudnia 2010 o 13:23
0
dopiero od jutra śmiech na sali powinno to juz być od poniedziałku
Avatar
małgorzata / 2 grudnia 2010 o 13:18
0
to chyba jakis zart. dlaczego w innych miastach (duzych!!) jakos sprawnie dziala komunikacja, a u nas??
w poniedzialek (po zapowiadanym "ataku" zimy od kilku dni) drogowcy jak zwykle zaskoczeni, trasa ktora pokonuje na uczelnię zajęła mi 2 godziny i 20 minut, zamiast jak zwykle ok. 40 (w tym ponad godzina czekana na 150 lub 151. we wtorek czekam na poczatkowym przystanku na 37 30 minut, po czym autobus nie przyjezdza i musze jechac na przesiadki, a pozniej okazuje się, ze 150 juz nie jedzie nagle na węglin jak od 10 lat, tylko BEZ INFORMACJI skręca po nałęczowiej w zana!!! (tam gdzie jedzie 155, 153, 158..) co to ma być?? czy na prawde nie starcza pieniedzy z podatkow na pracownikow i maszyny do odsnieżania!? a co wiecej, kierowcy mpk chyba w ramach rekompensaty za "trudną pracę" zatrzymuja sie przy przystankach tak, by pasazerowie musieli wysiadac na 1,5 metrowe hałdy śniegu (pozdrawiam kierowce dojezdzajacego 6 do pętli na romera o 12.30...)
to chyba jakis zart. dlaczego w innych miastach (duzych!!) jakos sprawnie dziala komunikacja, a u nas??
w poniedzialek (po zapowiadanym "ataku" zimy od kilku dni) drogowcy jak zwykle zaskoczeni, trasa ktora pokonuje na uczelnię zajęła mi 2 godziny i 20 minut, zamiast jak zwykle ok. 40 (w tym ponad godzina czekana na 150 lub 151. we wtorek czekam na poczatkowym przystanku na 37 30 minut, po czym autobus nie przyjezdza i musze jechac na przesiadki, a pozniej okazuje się, ze 150 juz nie jedzie nagle na węglin jak od 10 l... rozwiń
Avatar
Antyblef / 2 grudnia 2010 o 13:05
0
ŻUK niech się promuje za własne pieniądze a nie za kasę podatnika .Miejska kasa pusta a ten sobie prezenciki wyborcze serwuje . Jego guru jeździ ze swoim orszakiem słuzbowymi
limuzynami po całej Polsce -przykład idzie z góry a i ryba psuje się od głowy.Łukaszenkowizna panoszy się po Polszcze mkości bracia.... oj panoszy
Avatar
asia / 2 grudnia 2010 o 11:49
0
[quote name='m' timestamp='1291284187' post='397072']
straty? z powodu powiększenia masy całkowitej i zwiększonego zużycia paliwa? ale popatrz na to z innej strony: dociążony autobus mknący po pustych drogach (kierowcy osobówek są w autobusie) pług z piaskarką przed nim-wszystko na czas!
Ciekawe ile należałoby podwyższyć podatki w mieście, żeby komunikacja była darmowa cały rok?
[/quote]
Ależ ja nie mam nic przeciwko temu,żeby komunikacja była darmowa.Od dwóch dni zostawiam samochód i jeżdżę(sunę,toczę się,przesuwam:))autobusem-we wtorek-2,5 godzinki,wczoraj tylko 55 minut
Obawiam się tylko,czy ten dzień darmowy nie odbije się czkawką pasażerom.
Waściwie-to jestem pewna,że się odbije-najpóźniej koło marca!?!
[quote name='m' timestamp='1291284187' post='397072']
straty? z powodu powiększenia masy całkowitej i zwiększonego zużycia paliwa? ale popatrz na to z innej strony: dociążony autobus mknący po pustych drogach (kierowcy osobówek są w autobusie) pług z piaskarką przed nim-wszystko na czas!
Ciekawe ile należałoby podwyższyć podatki w mieście, żeby komunikacja była darmowa cały rok?
[/quote]
Ależ ja nie mam nic przeciwko temu,żeby komunikacja była darmowa.Od dwóch dni zostawiam samochód i jeżd... rozwiń
Avatar
a / 2 grudnia 2010 o 11:49
0
Odśnieżać miasto, a nie wymyslać głupoty i tematy zastępcze!!! To co się dzieje na ulicach Lublina, czy to w centrum czy na osiedlach woła o pomstę do nieba....Zgroza!! i nikt za to nie odpowiada. Autobusem? Najpierw musiałby być i nie byc przepełniony...jeszcze zeby mozna bylo bezpiecznie do niego wsiąść nie brnąc po kolana w sniegu....
Avatar
AdamR / 2 grudnia 2010 o 17:18
0
[quote name='lukasz' timestamp='1291296736' post='397334']
a co się dzieje z biletami miesięcznymi z które zapłacili mieszkańcy?????
[/quote]
To jest sytuacja nadzwyczajna i już przedwczoraj powinno się podjąć taką decyzję jak darmowa komunikacja miejska. Pewnie pan Żuk lub/i reszta rządzących w Lublinie zobaczyła, że Kraków (czytaj prezydent Majchrowski) podjął taką decyzję to był strzał w dziesiątkę. Z drugiej strony taka akcja będzie miała charakter edukacyjny, bo może w końcu przekonałaby niektóre osoby, że warto jeździć komunikacją zbiorową i nie blokować ulic osobówkami, o zanieczyszczeniu powietrza nie wspomnę. Nie mówię tu o pracownikach (np. przedstawicielach handlowych) czy niepełnosprawnych, ale jak widzę na mieście sznur samochodów osobowych z pojedynczymi osobami w środku "wożącymi powietrze" to szlag mnie trafia. Znam też kilkunastoletnią młodzież, która nigdy nie jechała autobusem, bo wspaniałomyślni rodzice nie pozwolą, aby ich dzieci jeździły autobusami i podwożą je gdziekolwiek chcą własnymi samochodami.

Prawda jest taka, dobre drogi i super odśnieżone to nie wszystko. Jeżeli będziemy dalej mieli taką niską świadomość ekologiczną to nasze społeczeństwo będzie g...o warte, a problemy przyjdą ze zdwojoną siłą...
[quote name='lukasz' timestamp='1291296736' post='397334']
a co się dzieje z biletami miesięcznymi z które zapłacili mieszkańcy?????
[/quote]
To jest sytuacja nadzwyczajna i już przedwczoraj powinno się podjąć taką decyzję jak darmowa komunikacja miejska. Pewnie pan Żuk lub/i reszta rządzących w Lublinie zobaczyła, że Kraków (czytaj prezydent Majchrowski) podjął taką decyzję to był strzał w dziesiątkę. Z drugiej strony taka akcja będzie miała charakter edukacyjny, bo może w końcu przekonałaby niektór... rozwiń
Avatar
studencina / 2 grudnia 2010 o 14:53
0
Jak to co sie dzieje ?! Nic !!!
Avatar
lukasz / 2 grudnia 2010 o 14:32
0
a co się dzieje z biletami miesięcznymi z które zapłacili mieszkańcy?????
Avatar
Stashqo / 2 grudnia 2010 o 14:02
0
Droga Małgorzato, w pupie byłaś kupę widziałaś, rzucasz frazesami i skarżysz się na zjawiska, których pojąć nie potrafisz.
[quote name='małgorzata' timestamp='1291292296' post='397251']
to chyba jakis zart. dlaczego w innych miastach (duzych!!) jakos sprawnie dziala komunikacja, a u nas??[/quote]
Do takich dużych miast należy choćby Warszawa, w której ludzie stoją w kilkugodzinnych korkach, gdy normalnie przejazd zajmuje im około godziny, do takich dużych miast należy również Kraków, w którym sytuacja nie ma się wcale lepiej. W Lublinie jest ciężko, ale mimo wszystko jest w miarę przejezdny.
w poniedzialek (po zapowiadanym "ataku" zimy od kilku dni) drogowcy jak zwykle zaskoczeni, (...wyciąłem marudzenie i jęczenie...) czy na prawde nie starcza pieniedzy z podatkow na pracownikow i maszyny do odsnieżania!?
[/quote]
Jedynymi zaskoczonymi przez zimę byli kierowcy, masa deb***i jeżdżąca na oponach letnich, nie potrafiąca poradzić sobie w ciężkich warunkach, ale mimo wszystko z uporem tępego bydła wsiadająca w samochody i próbująca koniecznie dostać się w miejsca gdzie równie dobrze mogliby udać się komunikacją miejską (nie mówię tu o ludziach, którzy faktycznie potrzebują samochodu do dojazdu do pracy/szkoły/whatever i nie mają innego wyjścia niż wsiadać i jechać). To głównie wypadki i ludzie nie potrafiący ruszyć na letnich oponach pod górkę czy ze świateł powodowali zatory i korki. Co do pracy służb utrzymania dróg to nie mam większych zastrzeżeń, wszędzie gdzie nie byłem, przy ważniejszych drogach pługi odśnieżały dość regularnie i pracowały przez cały dzień. Z resztą sam fakt, że miasto wydało tylko w poniedziałek 350000zł na odśnieżanie świadczy o tym, że zarówno władze jak i drogowcy robili co mogli.
[quote]co to ma być??

Zima moja droga, zima. Przestań, więc jęczeć i przyjmij do wiadomości, że paraliż komunikacyjny jest zjawiskiem normalnym przy obfitych opadach śniegu, z naturą jeszcze nikt nie wygrał, ale jeśli tak Cię sytuacja męczy to kup sobie łopatę i idź odśnieżać.

Zima moja droga, zima. Przestań, więc jęczeć i przyjmij do wiadomości, że paraliż komunikacyjny jest zjawiskiem normalnym przy obfitych opadach śniegu, z naturą jeszcze nikt nie wygrał, ale jeśli tak Cię sytuacja męczy to kup sobie łopatę i idź odśnieżać. rozwiń
Avatar
patryk / 2 grudnia 2010 o 13:30
0
W życiu nie ma nic za darmo. Darmo to można najwyżej dostać w zęby.
Jeśli już to komunikacja będzie BEZPŁATNA dla pasażerów. A zapłaci za to miasto czyli de facto my wszyscy.
Aczkolwiek pomysł rozsądny. Jest szansa, że część kierowców zrezygnuje z walki z własnymi samochodami.
Avatar
lubella / 2 grudnia 2010 o 13:23
0
dopiero od jutra śmiech na sali powinno to juz być od poniedziałku
Avatar
małgorzata / 2 grudnia 2010 o 13:18
0
to chyba jakis zart. dlaczego w innych miastach (duzych!!) jakos sprawnie dziala komunikacja, a u nas??
w poniedzialek (po zapowiadanym "ataku" zimy od kilku dni) drogowcy jak zwykle zaskoczeni, trasa ktora pokonuje na uczelnię zajęła mi 2 godziny i 20 minut, zamiast jak zwykle ok. 40 (w tym ponad godzina czekana na 150 lub 151. we wtorek czekam na poczatkowym przystanku na 37 30 minut, po czym autobus nie przyjezdza i musze jechac na przesiadki, a pozniej okazuje się, ze 150 juz nie jedzie nagle na węglin jak od 10 lat, tylko BEZ INFORMACJI skręca po nałęczowiej w zana!!! (tam gdzie jedzie 155, 153, 158..) co to ma być?? czy na prawde nie starcza pieniedzy z podatkow na pracownikow i maszyny do odsnieżania!? a co wiecej, kierowcy mpk chyba w ramach rekompensaty za "trudną pracę" zatrzymuja sie przy przystankach tak, by pasazerowie musieli wysiadac na 1,5 metrowe hałdy śniegu (pozdrawiam kierowce dojezdzajacego 6 do pętli na romera o 12.30...)
to chyba jakis zart. dlaczego w innych miastach (duzych!!) jakos sprawnie dziala komunikacja, a u nas??
w poniedzialek (po zapowiadanym "ataku" zimy od kilku dni) drogowcy jak zwykle zaskoczeni, trasa ktora pokonuje na uczelnię zajęła mi 2 godziny i 20 minut, zamiast jak zwykle ok. 40 (w tym ponad godzina czekana na 150 lub 151. we wtorek czekam na poczatkowym przystanku na 37 30 minut, po czym autobus nie przyjezdza i musze jechac na przesiadki, a pozniej okazuje się, ze 150 juz nie jedzie nagle na węglin jak od 10 l... rozwiń
Avatar
Antyblef / 2 grudnia 2010 o 13:05
0
ŻUK niech się promuje za własne pieniądze a nie za kasę podatnika .Miejska kasa pusta a ten sobie prezenciki wyborcze serwuje . Jego guru jeździ ze swoim orszakiem słuzbowymi
limuzynami po całej Polsce -przykład idzie z góry a i ryba psuje się od głowy.Łukaszenkowizna panoszy się po Polszcze mkości bracia.... oj panoszy
Avatar
asia / 2 grudnia 2010 o 11:49
0
[quote name='m' timestamp='1291284187' post='397072']
straty? z powodu powiększenia masy całkowitej i zwiększonego zużycia paliwa? ale popatrz na to z innej strony: dociążony autobus mknący po pustych drogach (kierowcy osobówek są w autobusie) pług z piaskarką przed nim-wszystko na czas!
Ciekawe ile należałoby podwyższyć podatki w mieście, żeby komunikacja była darmowa cały rok?
[/quote]
Ależ ja nie mam nic przeciwko temu,żeby komunikacja była darmowa.Od dwóch dni zostawiam samochód i jeżdżę(sunę,toczę się,przesuwam:))autobusem-we wtorek-2,5 godzinki,wczoraj tylko 55 minut
Obawiam się tylko,czy ten dzień darmowy nie odbije się czkawką pasażerom.
Waściwie-to jestem pewna,że się odbije-najpóźniej koło marca!?!
[quote name='m' timestamp='1291284187' post='397072']
straty? z powodu powiększenia masy całkowitej i zwiększonego zużycia paliwa? ale popatrz na to z innej strony: dociążony autobus mknący po pustych drogach (kierowcy osobówek są w autobusie) pług z piaskarką przed nim-wszystko na czas!
Ciekawe ile należałoby podwyższyć podatki w mieście, żeby komunikacja była darmowa cały rok?
[/quote]
Ależ ja nie mam nic przeciwko temu,żeby komunikacja była darmowa.Od dwóch dni zostawiam samochód i jeżd... rozwiń
Avatar
a / 2 grudnia 2010 o 11:49
0
Odśnieżać miasto, a nie wymyslać głupoty i tematy zastępcze!!! To co się dzieje na ulicach Lublina, czy to w centrum czy na osiedlach woła o pomstę do nieba....Zgroza!! i nikt za to nie odpowiada. Autobusem? Najpierw musiałby być i nie byc przepełniony...jeszcze zeby mozna bylo bezpiecznie do niego wsiąść nie brnąc po kolana w sniegu....
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego 5

Prowadzisz firmę w województwie lubelskim? Chcesz się rozwijać, ale brak odpowiednich zasobów to uniemożliwia? Skorzystaj ze środków unijnych i rozwiń skrzydła

Avia wygrała z KSZO, Orlęta Spomlek zmiażdżone w Rzeszowie

Avia wygrała z KSZO, Orlęta Spomlek zmiażdżone w Rzeszowie 2 0

Nie tak to miało wyglądać po dwóch kolejkach. Avia najpierw słabo rozpoczęła nowy sezon i przegrała w Kraśniku z tamtejszą Stalą. Później był zdecydowanie lepszy występ przeciwko Motorowi, ale znowu zakończył się bez punktów. W niedzielę piłkarze Dominika Bednarczyka, chociaż zagrali na trudnym terenie w Ostrowcu Świętokrzyski, to liczyli na przełamanie.

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 0:1. Plan wypalił w stu procentach

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 0:1. Plan wypalił w stu procentach 2 0

Trwa dobra passa Wisły na początku nowego sezonu. Licząc także mecz Pucharu Polski puławianie zanotowali właśnie trzecie zwycięstwo w czwartym meczu. Tym razem ograli na trudnym terenie w Krakowie tamtejszego Hutnika 1:0. Nie musieli się jednak martwić o końcowy wynik, gdyby nie kiepska skuteczność

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce 5:0. Rehabilitacja za Sołę

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce 5:0. Rehabilitacja za Sołę 1 0

Na razie kibice w Kraśniku przeżywają huśtawkę nastrojów. Na dzień dobry była wygrana z mocną Avią, później porażka w Oświęcimiu, a w niedzielę niebiesko-żółci rozbili Spartakusa Daleszyce aż 5:0.

To pismo od komendanta wzburzyło policjantów. "Uderzono w najmniej zarabiających"

To pismo od komendanta wzburzyło policjantów. "Uderzono w najmniej zarabiających" 81 29

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana, bo w policyjnym budżecie zabrakło pieniędzy. – Aby wyżyć będziemy pożyczać kasę po rodzinie i znajomych. Zaczynam się wstydzić gdzie pracujemy– komentuje jedna z policjantek

Avia II – Sokół 2:2, pozostałe wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki

Avia II – Sokół 2:2, pozostałe wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki 0 3

Gospodarze zdobyli dwie bramki w doliczonym czasie gry. Bohaterem spotkania został Łukasz Strug, który zdobył gola na wagę punktu tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego

Janowianka – Granit Bychawa 1:1. Prześladuje ich pech

Janowianka – Granit Bychawa 1:1. Prześladuje ich pech 1 1

Granit Bychawa uratował remis w samej końcówce. Piłkarze z Janowa Lubelskiego mogą mówić o olbrzymim pechu

Azoty Puławy poza podium na turnieju w Kaliszu

Azoty Puławy poza podium na turnieju w Kaliszu 2 1

Azoty Puławy zajęły szóste miejsce w rozegranym w Kaliszu V Szczypiorno Cup. Z trzech spotkań brązowi medaliści wygrali tylko jedno, z gospodarzami Energa MKS Kalisz. W trzydniowej imprezie triumfował mistrz Polski PGE Vive Kielce

Kabaret Starszych Pań i Panów w Centrum Kultury
26 sierpnia 2018, 18:00

Kabaret Starszych Pań i Panów w Centrum Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 sierpnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) w ramach akcji Centralny Plac Zabaw wystąpią uczestnicy warsztatów teatralnych z kabaretem Starszych Pań i Panów.

Dino Expo. Wystawa dinozaurów i żywe pająki w Targach Lublin
25 sierpnia 2018, 11:00

Dino Expo. Wystawa dinozaurów i żywe pająki w Targach Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się podróżnicza wystawa dinozaurów połączona z prezentacją egzotycznych gatunków pająków. Na uczestników czeka moc atrakcji - będzie można przejechać się na grzbiecie prehistorycznego gada!

Tribute to Zbigniew Wodecki - Wodecki Twist Festiwal w Lublinie
23 października 2018, 20:30

Tribute to Zbigniew Wodecki - Wodecki Twist Festiwal w Lublinie 3 1

Co Gdzie Kiedy. Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zaprasza na koncert Tribute to: Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal w Lublinie! Wydarzenie odbędzie się 23 października o godz. 20.30 w Centrum Spotkania Kultur.

Powiślak Końskowola – Lublinianka 3:3. Wszystkiego było dużo

Powiślak Końskowola – Lublinianka 3:3. Wszystkiego było dużo 0 0

Oby więcej takich meczów! Lublinianka wygrywała w Końskowoli 1:0, przegrywała 1:3, ale zdołała urwać gospodarzom jeden punkt po remisie 3:3

Korona – Grom 1:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Korona – Grom 1:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 0

Grom Różaniec znakomicie wszedł w nowy sezon rozgrywkowy. Podopieczni trenera Bogdana Antolaka wygrali trzeci mecz z rzędu pokonując na wyjeździe Koronę Łaszczów 2:1 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Tanew – Orkan 5:1. Do trzech razy sztuka

Tanew – Orkan 5:1. Do trzech razy sztuka 0 0

W trzeciej kolejce Tanew Majdan Stary odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo ligowe. Bohaterem spotkania był Arkadiusz Kusiak, który skompletował hattricka

Wściekły Kaczyński na billboardach w Lublinie. Akcja wymierzona w PiS

Wściekły Kaczyński na billboardach w Lublinie. Akcja wymierzona w PiS 329 35

Billboardy z wizerunkiem rozwścieczonego Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się przy ulicach w wielu polskich miastach, m.in. w Lublinie. Hasła na plakatach uderzają w PiS

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!