Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2010 r.
21:44
Edytuj ten wpis

Zalew Zemborzycki tonie w śmieciach. Brakuje koszy

0 12 A A

W ciepłe weekendy śmieci aż wylewają się z koszy ustawionych nad Zalewem Zemborzyckim. – Będziemy sprzątać tu częściej – uspokaja kierownik Słonecznego Wrotkowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Upały zachęciły do wypoczynku nad wodą wielu lublinian. – Odpoczywam tu, bo jest to dobre miejsce na weekend, jeśli ktoś nie ma możliwości wyjechać nigdzie dalej – mówi Jarosław Kaczmarski z osiedla Kruczkowskiego.

– Ale ostatnio jest tu tak dużo ludzi, że ustawione kosze na śmieci nie wystarczają. Powinno być ich więcej albo ktoś powinien je częściej opróżniać – uważa.

Pracownicy Słonecznego Wrotkowa zapewniają, że zauważyli ten problem.

– Nasz ośrodek odwiedza niespodziewanie duża liczba osób i okazało się, że sprzątanie dwa razy dziennie nie wystarcza i trzeba to robić na bieżąco – przyznaje Agnieszka Kowalska, kierownik Słonecznego Wrotkowa. – Wprowadziliśmy już dodatkowe dyżury sprzątania, ale w razie potrzeby będziemy zwiększać ich ilość.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bambosh / 21 lipca 2010 o 12:15
0
Ja mam takie pytanie-bo czytam tu różne wypowiedzi-czy da radę na tym Słonecznym Wrotkowie poruszać się osoba na wózku inwalidzkim?-chodzi mi o to,czy są tam betonowe lub asfaltowe ścieżki/chodniki tak,aby wózek nie grzęzł w piachu? Bo na wielu jeziorach Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego tego nie ma-tzn. nie ma utwardzonych ścieżek i trzeba się wózkiem bełtać w piachu.
Avatar
lublinek / 21 lipca 2010 o 02:21
0
[quote name='rolnik KRUSownik' date='20 lipiec 2010 - 19:14 ' timestamp='1279646059' post='318112']
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
[/quote]

bydło to pewnie twój tatuś i mamuśka wieśniaku :-) od tego są kosze, żeby do nich śmieci wrzucać ... pewnie u ciebie, w chlewie, gdzie mieszkasz, się je zbiera... Ponadto uważam, że 5 zeta za 0,33 wody niegazowanej przy cenie 4 zeta za piwo to jest jawny deb***izm ....,!!!! baseny mogą być, ja tam kafelków nie wymagam .... Zapewne po swojej mamusi odziedziczyłeś geny otyłości i dlatego teraz tak ci to nie pasuje
[quote name='rolnik KRUSownik' date='20 lipiec 2010 - 19:14 ' timestamp='1279646059' post='318112']
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
[/quote]

bydło to pewnie twój tatuś i mamuśka wieśniaku :-) od tego są kosze, żeby do nich śmieci wrzucać ... pewnie u ciebie, w chlewie, gdzie mieszkasz, się je zbiera... Ponadto uważam, że 5 zeta za 0,33... rozwiń
Avatar
rolnik KRUSownik / 20 lipca 2010 o 19:14
0
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
Avatar
weekendowy relax / 20 lipca 2010 o 17:25
0
witam
co do cen nad zalewem to powiem tyle
lokal nad wodą połączony z torem do jazdy na desce wodnej
ryba porcja 22 zł
piwo 5,5 perła z kija
pierogi 12 zł
to jest nie drogo ???

pomijam kebaby i hot-dogi nie jadłem, chciałem obiad


za tyle kasy to ja nad morzem zjem a nawet taniej

Gdynia w tamtym roku
rybka dorsz fryty i surówka 20 zł
100 m od morza

zalew mnie rozczarował jeśli chodzi o jedzenie w tym lokalu
witam
co do cen nad zalewem to powiem tyle
lokal nad wodą połączony z torem do jazdy na desce wodnej
ryba porcja 22 zł
piwo 5,5 perła z kija
pierogi 12 zł
to jest nie drogo ???

pomijam kebaby i hot-dogi nie jadłem, chciałem obiad


za tyle kasy to ja nad morzem zjem a nawet taniej

Gdynia w tamtym roku
rybka dorsz fryty i surówka 20 zł
100 m od morza

zalew mnie rozczarował jeśli chodzi o jedzenie w tym lokalu rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 16:50
0
ostatnio jadłem tam kebaba gorszego nie jadłem w życiu .....
Avatar
zl / 20 lipca 2010 o 16:34
0
Ten "znad zalewu" ma rację. Ja byłem tam w sobote i niedzielę i ... nie narzekam. Rzeczywiście jest tak jak on/a pisze; sa toalety i sporo kiosków z żarciem, piciem (także piwem) lodami itd. I jeszcze te baseny od brodzikowatego do z prawdziwego zdarzenia. Nie ma co narzekać.
Avatar
znad zalewu / 20 lipca 2010 o 16:14
0
Gość napisał:
Ceny (gastronomia) z kosmosu nie adekwatne do jakości i ilości , polecam wypoczynek nad innymi jeziorami Lubelszczyzny tam bez obaw można się kapać....



Nie wiem kolego gdzie ty jeździsz, ale na pewno nie nad Zalew. Gastronomia stoi na poziomie o jakim nie ma mowy nad jakimkolwiek jeziorem na pojezierzu, są normalne toalety dla białych ludzi (porównaj sobie choćby Zagłębocze) i najważniejsze - jest blisko i tanio. Piwo np. kosztuje 4 zł a hot-dog 3, nad każdym innym jeziorem jest to co najmniej 4,5 i 4. W dodatku dojazd zajmuje 20 min. a nie 1,5 godz. i kosztuje 2 zł. Dla mnie Zalew a dokładnie Słoneczny Wrotków ma jeszcze jeden walor - jest tu zdecydowanie mało (a w zasadzie w ogóle nie ma) młodzieży z okolicznych wsi, która nadaje ton wypoczynkowi nad jeziorami. Wiem, że to może nieładnie wypowiadać się źle o ludziach tylko dlatego, że mieszkają na wsi, ale jak to mówią człowiek może wyjść ze wsi...

skomentuję jeszcze te śmieci: ludzie, przestańcie narzekać, że brudno, po prostu nie śmiećcie! Przy takiej ilości ludzi jaka bywa teraz nad Zalewem trzebaby ustawić tych koszy z 5 razy więcej. Wiecie jak to będzie wyglądać? Jak filia wysypiska miejskiego.



Nie wiem kolego gdzie ty jeździsz, ale na pewno nie nad Zalew. Gastronomia stoi na poziomie o jakim nie ma mowy nad jakimkolwiek jeziorem na pojezierzu, są normalne toalety dla białych ludzi (porównaj sobie choćby Zagłębocze) i najważniejsze - jest blisko i tanio. Piwo np. kosztuje 4 zł a hot-dog 3, nad każdym innym jeziorem jest to co najmniej 4,5 i 4. W dodatku dojazd zajmuje 20 min. a nie 1,5 godz. i kosztuje 2 zł. Dla mnie Zalew a dokładnie Słoneczny Wrotków ma jeszcze jeden walor - jest tu zdecydowanie... rozwiń
Avatar
Homik-kuzyn Świstaka / 20 lipca 2010 o 15:35
0
Śmieci więcej jak miejsca w koszach i to nie napełnione z godziny na godzinę a choćby i nawet to co robią odpowiedzialni i zatrudnieni w firmie pracownicy ale to że brakuje koszy tzn. jest ich stanowczo za mało tego nie widzi nikt -nawet Palikotowi fallus zasłonił panoramę brudu a taki był chętny do wprowadzania wszelkich zmian !, ale jest sukces -pracownicy z oddziału -słoneczny patrol- zauważyli ten problem i dobrze że zauważyli jest to już postęp a ten od MOSiR-u szef też niedowidzi syfu e właściwie tam gdzie w grę wchodzi jakaś praca to nikt nic nie widzi bo najłatwiej i bez wysiłku strugać wariata , jak ten wspomniany z fallusem ,pistoletem świńskim ryjem kasa i tak leci a władza to im może naskoczyć wiecie gdzie no wiecie ----na pukel !
Śmieci więcej jak miejsca w koszach i to nie napełnione z godziny na godzinę a choćby i nawet to co robią odpowiedzialni i zatrudnieni w firmie pracownicy ale to że brakuje koszy tzn. jest ich stanowczo za mało tego nie widzi nikt -nawet Palikotowi fallus zasłonił panoramę brudu a taki był chętny do wprowadzania wszelkich zmian !, ale jest sukces -pracownicy z oddziału -słoneczny patrol- zauważyli ten problem i dobrze że zauważyli jest to już postęp a ten od MOSiR-u szef też niedowidzi syfu e właściwie tam gdzie w grę wchodzi jakaś praca... rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 15:30
0
Ceny (gastronomia) z kosmosu nie adekwatne do jakości i ilości , polecam wypoczynek nad innymi jeziorami Lubelszczyzny tam bez obaw można się kapać....
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 15:17
0
Ceny jak nad molo w Sopocie, brud,wielka woda a obok baseny-żenada ,na tyle stać lublin....
Avatar
bambosh / 21 lipca 2010 o 12:15
0
Ja mam takie pytanie-bo czytam tu różne wypowiedzi-czy da radę na tym Słonecznym Wrotkowie poruszać się osoba na wózku inwalidzkim?-chodzi mi o to,czy są tam betonowe lub asfaltowe ścieżki/chodniki tak,aby wózek nie grzęzł w piachu? Bo na wielu jeziorach Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego tego nie ma-tzn. nie ma utwardzonych ścieżek i trzeba się wózkiem bełtać w piachu.
Avatar
lublinek / 21 lipca 2010 o 02:21
0
[quote name='rolnik KRUSownik' date='20 lipiec 2010 - 19:14 ' timestamp='1279646059' post='318112']
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
[/quote]

bydło to pewnie twój tatuś i mamuśka wieśniaku :-) od tego są kosze, żeby do nich śmieci wrzucać ... pewnie u ciebie, w chlewie, gdzie mieszkasz, się je zbiera... Ponadto uważam, że 5 zeta za 0,33 wody niegazowanej przy cenie 4 zeta za piwo to jest jawny deb***izm ....,!!!! baseny mogą być, ja tam kafelków nie wymagam .... Zapewne po swojej mamusi odziedziczyłeś geny otyłości i dlatego teraz tak ci to nie pasuje
[quote name='rolnik KRUSownik' date='20 lipiec 2010 - 19:14 ' timestamp='1279646059' post='318112']
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
[/quote]

bydło to pewnie twój tatuś i mamuśka wieśniaku :-) od tego są kosze, żeby do nich śmieci wrzucać ... pewnie u ciebie, w chlewie, gdzie mieszkasz, się je zbiera... Ponadto uważam, że 5 zeta za 0,33... rozwiń
Avatar
rolnik KRUSownik / 20 lipca 2010 o 19:14
0
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
Avatar
weekendowy relax / 20 lipca 2010 o 17:25
0
witam
co do cen nad zalewem to powiem tyle
lokal nad wodą połączony z torem do jazdy na desce wodnej
ryba porcja 22 zł
piwo 5,5 perła z kija
pierogi 12 zł
to jest nie drogo ???

pomijam kebaby i hot-dogi nie jadłem, chciałem obiad


za tyle kasy to ja nad morzem zjem a nawet taniej

Gdynia w tamtym roku
rybka dorsz fryty i surówka 20 zł
100 m od morza

zalew mnie rozczarował jeśli chodzi o jedzenie w tym lokalu
witam
co do cen nad zalewem to powiem tyle
lokal nad wodą połączony z torem do jazdy na desce wodnej
ryba porcja 22 zł
piwo 5,5 perła z kija
pierogi 12 zł
to jest nie drogo ???

pomijam kebaby i hot-dogi nie jadłem, chciałem obiad


za tyle kasy to ja nad morzem zjem a nawet taniej

Gdynia w tamtym roku
rybka dorsz fryty i surówka 20 zł
100 m od morza

zalew mnie rozczarował jeśli chodzi o jedzenie w tym lokalu rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 16:50
0
ostatnio jadłem tam kebaba gorszego nie jadłem w życiu .....
Avatar
zl / 20 lipca 2010 o 16:34
0
Ten "znad zalewu" ma rację. Ja byłem tam w sobote i niedzielę i ... nie narzekam. Rzeczywiście jest tak jak on/a pisze; sa toalety i sporo kiosków z żarciem, piciem (także piwem) lodami itd. I jeszcze te baseny od brodzikowatego do z prawdziwego zdarzenia. Nie ma co narzekać.
Avatar
znad zalewu / 20 lipca 2010 o 16:14
0
Gość napisał:
Ceny (gastronomia) z kosmosu nie adekwatne do jakości i ilości , polecam wypoczynek nad innymi jeziorami Lubelszczyzny tam bez obaw można się kapać....



Nie wiem kolego gdzie ty jeździsz, ale na pewno nie nad Zalew. Gastronomia stoi na poziomie o jakim nie ma mowy nad jakimkolwiek jeziorem na pojezierzu, są normalne toalety dla białych ludzi (porównaj sobie choćby Zagłębocze) i najważniejsze - jest blisko i tanio. Piwo np. kosztuje 4 zł a hot-dog 3, nad każdym innym jeziorem jest to co najmniej 4,5 i 4. W dodatku dojazd zajmuje 20 min. a nie 1,5 godz. i kosztuje 2 zł. Dla mnie Zalew a dokładnie Słoneczny Wrotków ma jeszcze jeden walor - jest tu zdecydowanie mało (a w zasadzie w ogóle nie ma) młodzieży z okolicznych wsi, która nadaje ton wypoczynkowi nad jeziorami. Wiem, że to może nieładnie wypowiadać się źle o ludziach tylko dlatego, że mieszkają na wsi, ale jak to mówią człowiek może wyjść ze wsi...

skomentuję jeszcze te śmieci: ludzie, przestańcie narzekać, że brudno, po prostu nie śmiećcie! Przy takiej ilości ludzi jaka bywa teraz nad Zalewem trzebaby ustawić tych koszy z 5 razy więcej. Wiecie jak to będzie wyglądać? Jak filia wysypiska miejskiego.



Nie wiem kolego gdzie ty jeździsz, ale na pewno nie nad Zalew. Gastronomia stoi na poziomie o jakim nie ma mowy nad jakimkolwiek jeziorem na pojezierzu, są normalne toalety dla białych ludzi (porównaj sobie choćby Zagłębocze) i najważniejsze - jest blisko i tanio. Piwo np. kosztuje 4 zł a hot-dog 3, nad każdym innym jeziorem jest to co najmniej 4,5 i 4. W dodatku dojazd zajmuje 20 min. a nie 1,5 godz. i kosztuje 2 zł. Dla mnie Zalew a dokładnie Słoneczny Wrotków ma jeszcze jeden walor - jest tu zdecydowanie... rozwiń
Avatar
Homik-kuzyn Świstaka / 20 lipca 2010 o 15:35
0
Śmieci więcej jak miejsca w koszach i to nie napełnione z godziny na godzinę a choćby i nawet to co robią odpowiedzialni i zatrudnieni w firmie pracownicy ale to że brakuje koszy tzn. jest ich stanowczo za mało tego nie widzi nikt -nawet Palikotowi fallus zasłonił panoramę brudu a taki był chętny do wprowadzania wszelkich zmian !, ale jest sukces -pracownicy z oddziału -słoneczny patrol- zauważyli ten problem i dobrze że zauważyli jest to już postęp a ten od MOSiR-u szef też niedowidzi syfu e właściwie tam gdzie w grę wchodzi jakaś praca to nikt nic nie widzi bo najłatwiej i bez wysiłku strugać wariata , jak ten wspomniany z fallusem ,pistoletem świńskim ryjem kasa i tak leci a władza to im może naskoczyć wiecie gdzie no wiecie ----na pukel !
Śmieci więcej jak miejsca w koszach i to nie napełnione z godziny na godzinę a choćby i nawet to co robią odpowiedzialni i zatrudnieni w firmie pracownicy ale to że brakuje koszy tzn. jest ich stanowczo za mało tego nie widzi nikt -nawet Palikotowi fallus zasłonił panoramę brudu a taki był chętny do wprowadzania wszelkich zmian !, ale jest sukces -pracownicy z oddziału -słoneczny patrol- zauważyli ten problem i dobrze że zauważyli jest to już postęp a ten od MOSiR-u szef też niedowidzi syfu e właściwie tam gdzie w grę wchodzi jakaś praca... rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 15:30
0
Ceny (gastronomia) z kosmosu nie adekwatne do jakości i ilości , polecam wypoczynek nad innymi jeziorami Lubelszczyzny tam bez obaw można się kapać....
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 15:17
0
Ceny jak nad molo w Sopocie, brud,wielka woda a obok baseny-żenada ,na tyle stać lublin....
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 0 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 4

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 12

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 36 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 6

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!