Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2010 r.
16:30
Edytuj ten wpis

Zmasakrował przechodnia gaśnicą. Posiedzi w areszcie

Autor: Zdjęcie autora tom
0 18 A A

Kamil O., który w poniedziałek wielkanocny zaatakował dwóch przechodniów trafił dzisiaj na trzy miesiące do aresztu. Za ciężkie pobicie jednego z nich gaśnicą grozi mu do 10 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiaj prokuratura postawiła Kamilowi O., który pracował w agencji ochrony, zarzuty zamiaru spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Atakując przechodniów miał wykrzykiwać: Ja tu zrobię porządek!

– Mężczyzna przyznał się do winy, złożył krótkie wyjaśnienie. Twierdzi, że chciał uderzyć poszkodowanego mężczyznę w bark. Jednak nie trafił i uderzył w głowę – mówi Bożena Wasiewicz, zastępca Prokuratora Rejonowego w Lublinie. Nie powiedział, dlaczego atakował przechodniów.

Przypomnijmy. W poniedziałek przy ulicy Abramowickiej w Lublinie Łukasz Złotnicki idąc razem z ojcem zauważył, że w grupie mężczyzn ktoś kogoś bije. Ruszył na pomoc. Jeden z grupy zaatakował pana Łukasza. Najpierw uderzył go gaśnicą w twarz, a później – już leżącego na ziemi – w tył głowy. Napastnikiem był Kamil O.

Łukasz Złotnicki trafił do szpitala. Ma złamany nos, pękniętą kość skroniową, krwiak przymózgowy i poważne obrażenia prawego oka. Nie ma też czucia w prawej części twarzy, oraz utracił węch. Nadal przebywa w szpitalu.

Prokuratura ze względu na surowa karę, jaka grozi podejrzanemu wystąpiła do sądu o tymczasowy areszt na trzy miesiące. Sąd dał zgodę. Jednak Kamil O. opuści areszt, jeśli wpłaci 15 tys. zł poręczenia majątkowego.

Mężczyzna nie był zawodowym ochroniarzem. – To student dorabiający przy nadzorowaniu mienia – mówi Bogusław Grochocki, prezes firmy ochroniarskiej Alkom, która zatrudniała Kamila O. – Pracował u nas pół roku. Nie było z nim problemów. Popołudniami pilnował różnych obiektów.

Jakie są kryteria przy zatrudnianiu takich osób? – Jest to student, więc wzbudzał zaufanie. Dodatkowo nie był karany – mówi Grochocki. – Wobec osób, które pracują w dozorze nie stosuje się testów psychologicznych czy szkoleń, jak w przypadku licencjonowanych ochroniarzy. Trzeba pomagać młodym. W mojej firmie to pierwszy taki przypadek. Wcześniej żaden z moich pracowników nie stwarzał takich problemów.

Dwaj pozostali 20-latkowie zatrzymani tuż po zajściu, zeznawali jako świadkowie. Wcześniej policja podawała, że zostali zatrzymani jako podejrzani o uczestnictwo w bójce.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eh / 12 kwietnia 2010 o 15:04
0
Ty chyba człowieku nie wiesz jak bylo to po kiego piszesz jak by to byl twoj znajomy albo bylbys swiadkiem to możesz sobie mówic teraz to sie nie wypowiadaj wielki cwaniaku ciekawe czy jak by kogos z twojej rodziny tak załatwili tez bys tak pisal tak sie sklada ze akurat on chcial tylko pomoc drugiemu zeby go nie zabili dla twojej swiadomosci wszechwiedzacy panie
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2010 o 18:21
0
Gość napisał:
Jak czytam te komentarze, to brakuje mi 'grzecznych' słów, żeby szczerze określić niektóre ze zgromadzonych tu... OSOBISTOŚCI.

Po I, Dzieci drogie: 'PORĘCZENIE MAJĄTKOWE' to nie żadna 'wolność za pieniądze' i anulowanie wyroku, tylko ominięcie aresztu i możliwość odpowiadania z tzw. 'wolnej stopy'.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć z którego palca wyssaliście te idiotyzmy, ale śmiało możecie wsadzić je sobie w tyłki.

Po II: Nie było tam Was, więc darujcie sobie komentarze w oparciu o populistyczne spekulacje.


Konkluzja na koniec?
Jeżeli tak ślepo ufacie mediom/prasie, to sami złapcie za gaśnice i ponapieprzajcie się po głowach.

Dziękuję.

Sam idioto wsadz sobie w tyłek swój komentarz! To chyba ty dzieciaku nie wiesz co to poręczenie majątkowe! albo jesteś koleś sprawcy, co z tego że proces go nie ominie? do klatki go!!!

Sam idioto wsadz sobie w tyłek swój komentarz! To chyba ty dzieciaku nie wiesz co to poręczenie majątkowe! albo jesteś koleś sprawcy, co z tego że proces go nie ominie? do klatki go!!! rozwiń
Avatar
zniesmaczony / 11 kwietnia 2010 o 14:17
0
trzymajcie mnie bo nie wytrzymam....
kazdemu normalnemu czlowiekowi moze zdarzyc sie glupi wybryk! czyz nie? no powiedzcie chlopcy czy gdyby kolege ktoregos z was pobil jaki koles to czy nie poszlibyscie oddac za niego? oskarzony wlasnie to zrobil , poszli chcieli prysnac gasnica w oczy.. do tego alkochol zrobil swoje... wyszlo iaczej. ten ktory mial byc obity zwial ze szpitala na drugi dzien. byla bojka, kilku grup poszkodowany przechodzil i zaczal sie sam z nimi lac dostal wiec teraz nie robcie z tego wielkiej afery. pozatym to nie zaden ochroniaz tylkozwykly chlopak dorabiajacy do studiow!!!!!!! wiec nie pieprzcie ze deb***i do pracy przyjmują!
reszta 'kozakow' zwiala z miejsca i teraz jest wszystko zrzucone na jednego chlopaka... eby nie bylo ze go bronie ale takie bojki maja miejsce w calej polsce niemal kazdego dnia! fakt poszkodowany moze mic teraz problemy ze zdrowiem.. ale badzmy powazni nie potzrebmnie sie pchal i to nie bylo tak ze przechodnia zaatakowali ;]
ludzie z boku moga gadac rozne rzeczy. a teraz ci od strony poszkodowanego zapewne beda oczerniac winnego byle poszedl siedziec a on sobie odszkodowanie dostanie.. taka polska. afere zrobili ogromna.
trzymajcie mnie bo nie wytrzymam....
kazdemu normalnemu czlowiekowi moze zdarzyc sie glupi wybryk! czyz nie? no powiedzcie chlopcy czy gdyby kolege ktoregos z was pobil jaki koles to czy nie poszlibyscie oddac za niego? oskarzony wlasnie to zrobil , poszli chcieli prysnac gasnica w oczy.. do tego alkochol zrobil swoje... wyszlo iaczej. ten ktory mial byc obity zwial ze szpitala na drugi dzien. byla bojka, kilku grup poszkodowany przechodzil i zaczal sie sam z nimi lac dostal wiec teraz nie robcie z tego wielkiej afery. pozatym... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2010 o 01:09
0
Jak czytam te komentarze, to brakuje mi 'grzecznych' słów, żeby szczerze określić niektóre ze zgromadzonych tu... OSOBISTOŚCI.

Po I, Dzieci drogie: 'PORĘCZENIE MAJĄTKOWE' to nie żadna 'wolność za pieniądze' i anulowanie wyroku, tylko ominięcie aresztu i możliwość odpowiadania z tzw. 'wolnej stopy'.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć z którego palca wyssaliście te idiotyzmy, ale śmiało możecie wsadzić je sobie w tyłki.

Po II: Nie było tam Was, więc darujcie sobie komentarze w oparciu o populistyczne spekulacje.


Konkluzja na koniec?
Jeżeli tak ślepo ufacie mediom/prasie, to sami złapcie za gaśnice i ponapieprzajcie się po głowach.

Dziękuję.
Jak czytam te komentarze, to brakuje mi 'grzecznych' słów, żeby szczerze określić niektóre ze zgromadzonych tu... OSOBISTOŚCI.

Po I, Dzieci drogie: 'PORĘCZENIE MAJĄTKOWE' to nie żadna 'wolność za pieniądze' i anulowanie wyroku, tylko ominięcie aresztu i możliwość odpowiadania z tzw. 'wolnej stopy'.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć z którego palca wyssaliście te idiotyzmy, ale śmiało możecie wsadzić je sobie w tyłki.

Po II: Nie było tam Was, więc darujcie sobie komentarze w oparciu ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2010 o 12:42
0
Rubens napisał:
I za co go zamknęli, za to że się dał zabić bandzie pijanych wyrostków. Ci "niby" poszkodowani to element antyspołeczny wszczynający notoryczne burdy, co robili o 23 na mpk. Mimo że ochroniarz i miał dwóch kolegów to nie "strażnik teksasu", niech sobie ten rzetelny sędzia weźmie dwóch prokuratorów i niech się obronią przed zgrają 10 pijanych awanturników, życzę im powodzenia. Może i ten ochroniarz przegiął ale jakby tych dwóch dla przykładu nie ździelił gaśnicą w łeb to pozostała banda by ich zakopała na śmierć. To nie żadna napaść na przechodniów lecz regularna potyczka miejscowej łobuzerii, która szuka wrażeń a policja ich broni, milicja by dała wpier*** i byłoby po sprawie, każdy następny by się dwa razy puknął w łeb zanim zacząłby wszczynać burdy aby się wyładować a później udaje bohatera na szpitalnym łóżku.

ja byłem świadkiem tego pobicia i nie rozumiem o co ci chodzi. to nie my go chcieliśmy pobić tylko on przyszedł do nas z koleszkami z pałami i z gaśnicą. także jeśli nie wiesz jak to było to się zamknij i nie pisz głupich komentarzy i nie udawaj mądrego!

ja byłem świadkiem tego pobicia i nie rozumiem o co ci chodzi. to nie my go chcieliśmy pobić tylko on przyszedł do nas z koleszkami z pałami i z gaśnicą. także jeśli nie wiesz jak to było to się zamknij i nie pisz głupich komentarzy i nie udawaj mądrego! rozwiń
Avatar
serce_lublina / 9 kwietnia 2010 o 22:17
0
Nie czytajcie tego!! jak zwykle państwo w gazecie sobie ubarwili rzeczywistość...
Avatar
Rubens / 9 kwietnia 2010 o 15:45
0
I za co go zamknęli, za to że się dał zabić bandzie pijanych wyrostków. Ci "niby" poszkodowani to element antyspołeczny wszczynający notoryczne burdy, co robili o 23 na mpk. Mimo że ochroniarz i miał dwóch kolegów to nie "strażnik teksasu", niech sobie ten rzetelny sędzia weźmie dwóch prokuratorów i niech się obronią przed zgrają 10 pijanych awanturników, życzę im powodzenia. Może i ten ochroniarz przegiął ale jakby tych dwóch dla przykładu nie ździelił gaśnicą w łeb to pozostała banda by ich zakopała na śmierć. To nie żadna napaść na przechodniów lecz regularna potyczka miejscowej łobuzerii, która szuka wrażeń a policja ich broni, milicja by dała wpier*** i byłoby po sprawie, każdy następny by się dwa razy puknął w łeb zanim zacząłby wszczynać burdy aby się wyładować a później udaje bohatera na szpitalnym łóżku.
I za co go zamknęli, za to że się dał zabić bandzie pijanych wyrostków. Ci "niby" poszkodowani to element antyspołeczny wszczynający notoryczne burdy, co robili o 23 na mpk. Mimo że ochroniarz i miał dwóch kolegów to nie "strażnik teksasu", niech sobie ten rzetelny sędzia weźmie dwóch prokuratorów i niech się obronią przed zgrają 10 pijanych awanturników, życzę im powodzenia. Może i ten ochroniarz przegiął ale jakby tych dwóch dla przykładu nie ździelił gaśnicą w łeb to pozostała banda by ich zakopała na śmierć. To nie ża... rozwiń
Avatar
Charliefrown / 9 kwietnia 2010 o 09:43
0
Odnoszę wrażenie, że stanowisko ochroniarza zapewnia wielu prymitywom poczucie władzy i wyjątkowości. Poza tym w znacznej mierze osoby wykonujące ten zawód w lubelskich klubach nie są uprawnione do ochrony osób i mienia, jako że powinny mieć odpowiednią licencję (pracownika ochrony fizycznej lub pracownika zabezpieczenia technicznego) wydawane w drodze decyzji administracyjnej przez komendanta wojewódzkiego policji, po uprzednim zweryfikowaniu wnioskodawcy. Podejrzewam, że jeśli w ogóle są zatrudniane to oficjalnie na stanowisku szatniarza, pomocy technicznej. Jakie to ma znaczenie? Ano takie, że taki pseudo ochroniarz nie może stosować środków przewidzianych w ustawie o ochronie osób i mienia.
Odnoszę wrażenie, że stanowisko ochroniarza zapewnia wielu prymitywom poczucie władzy i wyjątkowości. Poza tym w znacznej mierze osoby wykonujące ten zawód w lubelskich klubach nie są uprawnione do ochrony osób i mienia, jako że powinny mieć odpowiednią licencję (pracownika ochrony fizycznej lub pracownika zabezpieczenia technicznego) wydawane w drodze decyzji administracyjnej przez komendanta wojewódzkiego policji, po uprzednim zweryfikowaniu wnioskodawcy. Podejrzewam, że jeśli w ogóle są zatrudniane to oficjalnie na stanowisku szatniarza, ... rozwiń
Avatar
xcx / 9 kwietnia 2010 o 07:59
0
Uczniowie zaoczni, wieczorowi i uczelni prywatnych to nie studenci!!!!!!!!
Avatar
laick / 8 kwietnia 2010 o 23:41
0
"To student dorabiający przy nadzorowaniu mienia "
Od dawna w tym grodzie wiadomo, że najgorszym marginesem i przestępczym świadkiem są studenci.
Słowo "student" w swoim znaczeniu zdewaluowało się już na początku lat 90-tych, gdyż teraz każdy bandzior może zapłacić za studia i proszę zwracać na to uwagę, kto i w jakim stopniu popełnia wykroczenia, oraz przestępstwa.
Przepraszam normalne osoby pragnące uzyskać wykształcenie na wyższych uczelniach i wybierające tą drogę rozwoju, ale "studenci" w Lublinie to w większości pijacy, narkomani i bandziory.
"To student dorabiający przy nadzorowaniu mienia "
Od dawna w tym grodzie wiadomo, że najgorszym marginesem i przestępczym świadkiem są studenci.
Słowo "student" w swoim znaczeniu zdewaluowało się już na początku lat 90-tych, gdyż teraz każdy bandzior może zapłacić za studia i proszę zwracać na to uwagę, kto i w jakim stopniu popełnia wykroczenia, oraz przestępstwa.
Przepraszam normalne osoby pragnące uzyskać wykształcenie na wyższych uczelniach i wybierające tą drogę rozwoju, ale "studenci" ... rozwiń
Avatar
eh / 12 kwietnia 2010 o 15:04
0
Ty chyba człowieku nie wiesz jak bylo to po kiego piszesz jak by to byl twoj znajomy albo bylbys swiadkiem to możesz sobie mówic teraz to sie nie wypowiadaj wielki cwaniaku ciekawe czy jak by kogos z twojej rodziny tak załatwili tez bys tak pisal tak sie sklada ze akurat on chcial tylko pomoc drugiemu zeby go nie zabili dla twojej swiadomosci wszechwiedzacy panie
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2010 o 18:21
0
Gość napisał:
Jak czytam te komentarze, to brakuje mi 'grzecznych' słów, żeby szczerze określić niektóre ze zgromadzonych tu... OSOBISTOŚCI.

Po I, Dzieci drogie: 'PORĘCZENIE MAJĄTKOWE' to nie żadna 'wolność za pieniądze' i anulowanie wyroku, tylko ominięcie aresztu i możliwość odpowiadania z tzw. 'wolnej stopy'.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć z którego palca wyssaliście te idiotyzmy, ale śmiało możecie wsadzić je sobie w tyłki.

Po II: Nie było tam Was, więc darujcie sobie komentarze w oparciu o populistyczne spekulacje.


Konkluzja na koniec?
Jeżeli tak ślepo ufacie mediom/prasie, to sami złapcie za gaśnice i ponapieprzajcie się po głowach.

Dziękuję.

Sam idioto wsadz sobie w tyłek swój komentarz! To chyba ty dzieciaku nie wiesz co to poręczenie majątkowe! albo jesteś koleś sprawcy, co z tego że proces go nie ominie? do klatki go!!!

Sam idioto wsadz sobie w tyłek swój komentarz! To chyba ty dzieciaku nie wiesz co to poręczenie majątkowe! albo jesteś koleś sprawcy, co z tego że proces go nie ominie? do klatki go!!! rozwiń
Avatar
zniesmaczony / 11 kwietnia 2010 o 14:17
0
trzymajcie mnie bo nie wytrzymam....
kazdemu normalnemu czlowiekowi moze zdarzyc sie glupi wybryk! czyz nie? no powiedzcie chlopcy czy gdyby kolege ktoregos z was pobil jaki koles to czy nie poszlibyscie oddac za niego? oskarzony wlasnie to zrobil , poszli chcieli prysnac gasnica w oczy.. do tego alkochol zrobil swoje... wyszlo iaczej. ten ktory mial byc obity zwial ze szpitala na drugi dzien. byla bojka, kilku grup poszkodowany przechodzil i zaczal sie sam z nimi lac dostal wiec teraz nie robcie z tego wielkiej afery. pozatym to nie zaden ochroniaz tylkozwykly chlopak dorabiajacy do studiow!!!!!!! wiec nie pieprzcie ze deb***i do pracy przyjmują!
reszta 'kozakow' zwiala z miejsca i teraz jest wszystko zrzucone na jednego chlopaka... eby nie bylo ze go bronie ale takie bojki maja miejsce w calej polsce niemal kazdego dnia! fakt poszkodowany moze mic teraz problemy ze zdrowiem.. ale badzmy powazni nie potzrebmnie sie pchal i to nie bylo tak ze przechodnia zaatakowali ;]
ludzie z boku moga gadac rozne rzeczy. a teraz ci od strony poszkodowanego zapewne beda oczerniac winnego byle poszedl siedziec a on sobie odszkodowanie dostanie.. taka polska. afere zrobili ogromna.
trzymajcie mnie bo nie wytrzymam....
kazdemu normalnemu czlowiekowi moze zdarzyc sie glupi wybryk! czyz nie? no powiedzcie chlopcy czy gdyby kolege ktoregos z was pobil jaki koles to czy nie poszlibyscie oddac za niego? oskarzony wlasnie to zrobil , poszli chcieli prysnac gasnica w oczy.. do tego alkochol zrobil swoje... wyszlo iaczej. ten ktory mial byc obity zwial ze szpitala na drugi dzien. byla bojka, kilku grup poszkodowany przechodzil i zaczal sie sam z nimi lac dostal wiec teraz nie robcie z tego wielkiej afery. pozatym... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2010 o 01:09
0
Jak czytam te komentarze, to brakuje mi 'grzecznych' słów, żeby szczerze określić niektóre ze zgromadzonych tu... OSOBISTOŚCI.

Po I, Dzieci drogie: 'PORĘCZENIE MAJĄTKOWE' to nie żadna 'wolność za pieniądze' i anulowanie wyroku, tylko ominięcie aresztu i możliwość odpowiadania z tzw. 'wolnej stopy'.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć z którego palca wyssaliście te idiotyzmy, ale śmiało możecie wsadzić je sobie w tyłki.

Po II: Nie było tam Was, więc darujcie sobie komentarze w oparciu o populistyczne spekulacje.


Konkluzja na koniec?
Jeżeli tak ślepo ufacie mediom/prasie, to sami złapcie za gaśnice i ponapieprzajcie się po głowach.

Dziękuję.
Jak czytam te komentarze, to brakuje mi 'grzecznych' słów, żeby szczerze określić niektóre ze zgromadzonych tu... OSOBISTOŚCI.

Po I, Dzieci drogie: 'PORĘCZENIE MAJĄTKOWE' to nie żadna 'wolność za pieniądze' i anulowanie wyroku, tylko ominięcie aresztu i możliwość odpowiadania z tzw. 'wolnej stopy'.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć z którego palca wyssaliście te idiotyzmy, ale śmiało możecie wsadzić je sobie w tyłki.

Po II: Nie było tam Was, więc darujcie sobie komentarze w oparciu ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2010 o 12:42
0
Rubens napisał:
I za co go zamknęli, za to że się dał zabić bandzie pijanych wyrostków. Ci "niby" poszkodowani to element antyspołeczny wszczynający notoryczne burdy, co robili o 23 na mpk. Mimo że ochroniarz i miał dwóch kolegów to nie "strażnik teksasu", niech sobie ten rzetelny sędzia weźmie dwóch prokuratorów i niech się obronią przed zgrają 10 pijanych awanturników, życzę im powodzenia. Może i ten ochroniarz przegiął ale jakby tych dwóch dla przykładu nie ździelił gaśnicą w łeb to pozostała banda by ich zakopała na śmierć. To nie żadna napaść na przechodniów lecz regularna potyczka miejscowej łobuzerii, która szuka wrażeń a policja ich broni, milicja by dała wpier*** i byłoby po sprawie, każdy następny by się dwa razy puknął w łeb zanim zacząłby wszczynać burdy aby się wyładować a później udaje bohatera na szpitalnym łóżku.

ja byłem świadkiem tego pobicia i nie rozumiem o co ci chodzi. to nie my go chcieliśmy pobić tylko on przyszedł do nas z koleszkami z pałami i z gaśnicą. także jeśli nie wiesz jak to było to się zamknij i nie pisz głupich komentarzy i nie udawaj mądrego!

ja byłem świadkiem tego pobicia i nie rozumiem o co ci chodzi. to nie my go chcieliśmy pobić tylko on przyszedł do nas z koleszkami z pałami i z gaśnicą. także jeśli nie wiesz jak to było to się zamknij i nie pisz głupich komentarzy i nie udawaj mądrego! rozwiń
Avatar
serce_lublina / 9 kwietnia 2010 o 22:17
0
Nie czytajcie tego!! jak zwykle państwo w gazecie sobie ubarwili rzeczywistość...
Avatar
Rubens / 9 kwietnia 2010 o 15:45
0
I za co go zamknęli, za to że się dał zabić bandzie pijanych wyrostków. Ci "niby" poszkodowani to element antyspołeczny wszczynający notoryczne burdy, co robili o 23 na mpk. Mimo że ochroniarz i miał dwóch kolegów to nie "strażnik teksasu", niech sobie ten rzetelny sędzia weźmie dwóch prokuratorów i niech się obronią przed zgrają 10 pijanych awanturników, życzę im powodzenia. Może i ten ochroniarz przegiął ale jakby tych dwóch dla przykładu nie ździelił gaśnicą w łeb to pozostała banda by ich zakopała na śmierć. To nie żadna napaść na przechodniów lecz regularna potyczka miejscowej łobuzerii, która szuka wrażeń a policja ich broni, milicja by dała wpier*** i byłoby po sprawie, każdy następny by się dwa razy puknął w łeb zanim zacząłby wszczynać burdy aby się wyładować a później udaje bohatera na szpitalnym łóżku.
I za co go zamknęli, za to że się dał zabić bandzie pijanych wyrostków. Ci "niby" poszkodowani to element antyspołeczny wszczynający notoryczne burdy, co robili o 23 na mpk. Mimo że ochroniarz i miał dwóch kolegów to nie "strażnik teksasu", niech sobie ten rzetelny sędzia weźmie dwóch prokuratorów i niech się obronią przed zgrają 10 pijanych awanturników, życzę im powodzenia. Może i ten ochroniarz przegiął ale jakby tych dwóch dla przykładu nie ździelił gaśnicą w łeb to pozostała banda by ich zakopała na śmierć. To nie ża... rozwiń
Avatar
Charliefrown / 9 kwietnia 2010 o 09:43
0
Odnoszę wrażenie, że stanowisko ochroniarza zapewnia wielu prymitywom poczucie władzy i wyjątkowości. Poza tym w znacznej mierze osoby wykonujące ten zawód w lubelskich klubach nie są uprawnione do ochrony osób i mienia, jako że powinny mieć odpowiednią licencję (pracownika ochrony fizycznej lub pracownika zabezpieczenia technicznego) wydawane w drodze decyzji administracyjnej przez komendanta wojewódzkiego policji, po uprzednim zweryfikowaniu wnioskodawcy. Podejrzewam, że jeśli w ogóle są zatrudniane to oficjalnie na stanowisku szatniarza, pomocy technicznej. Jakie to ma znaczenie? Ano takie, że taki pseudo ochroniarz nie może stosować środków przewidzianych w ustawie o ochronie osób i mienia.
Odnoszę wrażenie, że stanowisko ochroniarza zapewnia wielu prymitywom poczucie władzy i wyjątkowości. Poza tym w znacznej mierze osoby wykonujące ten zawód w lubelskich klubach nie są uprawnione do ochrony osób i mienia, jako że powinny mieć odpowiednią licencję (pracownika ochrony fizycznej lub pracownika zabezpieczenia technicznego) wydawane w drodze decyzji administracyjnej przez komendanta wojewódzkiego policji, po uprzednim zweryfikowaniu wnioskodawcy. Podejrzewam, że jeśli w ogóle są zatrudniane to oficjalnie na stanowisku szatniarza, ... rozwiń
Avatar
xcx / 9 kwietnia 2010 o 07:59
0
Uczniowie zaoczni, wieczorowi i uczelni prywatnych to nie studenci!!!!!!!!
Avatar
laick / 8 kwietnia 2010 o 23:41
0
"To student dorabiający przy nadzorowaniu mienia "
Od dawna w tym grodzie wiadomo, że najgorszym marginesem i przestępczym świadkiem są studenci.
Słowo "student" w swoim znaczeniu zdewaluowało się już na początku lat 90-tych, gdyż teraz każdy bandzior może zapłacić za studia i proszę zwracać na to uwagę, kto i w jakim stopniu popełnia wykroczenia, oraz przestępstwa.
Przepraszam normalne osoby pragnące uzyskać wykształcenie na wyższych uczelniach i wybierające tą drogę rozwoju, ale "studenci" w Lublinie to w większości pijacy, narkomani i bandziory.
"To student dorabiający przy nadzorowaniu mienia "
Od dawna w tym grodzie wiadomo, że najgorszym marginesem i przestępczym świadkiem są studenci.
Słowo "student" w swoim znaczeniu zdewaluowało się już na początku lat 90-tych, gdyż teraz każdy bandzior może zapłacić za studia i proszę zwracać na to uwagę, kto i w jakim stopniu popełnia wykroczenia, oraz przestępstwa.
Przepraszam normalne osoby pragnące uzyskać wykształcenie na wyższych uczelniach i wybierające tą drogę rozwoju, ale "studenci" ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 143 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 393 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!