Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2014 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Związkowcy "Solidarności": Muszyński wprowadza w błąd opinię publiczną

Autor: Zdjęcie autora łm
13 12 A A

W Lublinie kampania wyborcza rozkręciła się na dobre. Grzegorz Muszyński (PiS) atakuje prezydenta Krzysztofa Żuka (PO), ten podaje go do sądu. A związkowcy z MPK Lublin zarzucają kandydatowi PiS wprowadzanie w błąd opinii publicznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- (Muszyński - red.) w swoich wystąpieniach informuje społeczeństwo o planach zamierzonej przez obecne władze Miasta prywatyzacji między innymi "MPK Lublin" Sp. z o.o. Oświadczenie to jest wprowadzaniem w błąd opinii publicznej i szerzeniem niepokojów zarówno wśród mieszkańców, jak i licznej rzeczy pracowników naszej Spółki i naszych rodzin - pisze Krzysztof Dąbrowski, przewodniczący związkowców Solidarności w MPK.

Dąbrowski dodaje, że nigdy nie było planów prywatyzacji MPK, bo przedsiębiorstwo jest tak zwanym "operatorem wewnętrznym" i z mocy prawa nie może być sprywatyzowana i musi posiadać 100 proc. kapitału gminy.

- Prosimy i zaprzestanie tak zwanego "czarnego PR" - apeluje na koniec Dąbrowski.

Informacje i sugestie, jakoby Żuk miał przygotowywać sprzedaż spółek komunalnych PiS formułuje już od dłuższego czasu. Pojawiły się one również w wyborczej gazetce Prawa i Sprawiedliwości. Można je też usłyszeć w reklamach wyborczych PiS w radiu.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Żółw / 13 listopada 2014 o 22:38
0

To jest do SYLWESTRA

Avatar
żółw / 13 listopada 2014 o 22:37
0

Idź się lecz chory człowieku - typowy PiSowski "katoliku"

Avatar
gienka / 13 listopada 2014 o 18:48
0

A kumpel Zuka hetman zatrudnil muszynskiego na stanowisku nadzoru budowy w Centrum Onkologi za 15tys. miesięcznie a on w ramach rewanżu niszczy zuka, hetmana i ich ludzi !!! To  gdzie hetman byø na piwie jak go zatrudniø następny "wielki"walasek  ??  Groza i szaleñstwo

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 o 18:12
0

Sylwester lecz się chłopie 

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 o 17:29
0

solidaruchy się obudziły, a bolek gdzie, niech skacze przez płot

Avatar
SYLWESTER / 13 listopada 2014 o 17:22
0

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to  dopiero   usłyszycie  KTO   TWORZYŁ  W   RATUSZU   SPOŁKI  I  KTO   NA   NICH   ZARABIAŁ   MILIONY (!).    Oczekujemy  na  rozliczenie  finansowe  budowy    lotniska  *bubla*  w  Swidniku  i  rozliczenie  budowy  stadionu  *kurnika*  na  BAGNIE  na  które   wydano  setki  milionów !!! .   Gdzie  są   *Prezydencie*  Zuk   MILIONY  na  oczyszczenie  i  zagos podarowanie  Zalewu  Zemborzyckiego  i  Dąbrowy ??? .  Pan  Zuk  nie  moźe  kandzdować  na   stanowisko  Prezydenta  Lublina  dopóki  nie  rozliczy  powyźszych  podmiotów !!!.

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to ... rozwiń

Avatar
Butelka / 13 listopada 2014 o 16:59
0

Panie Szadkowski, Dąbrowski - mpk na pewno nie będzie sprywatyzowane, a zlikwidowane. Pilnujcie stołków, bo prezes wyprzedaje wszystko jak leci co ma jakąś wartość, a majątku MPK z roku na rok ma coraz mniej. Chyba ze wy też myślicie że autobusy należące do ZTM są własnością MPK... Chyba że czekacie na karierę w MKK na umowę zlecenie !!

Avatar
mieszkaniec / 13 listopada 2014 o 15:59
0

Pisałem już wcześniej, PiS sam się wykończy nim nastanie cisza wyborcza. Totalna autodestrukcja.

Avatar
BudŻet / 13 listopada 2014 o 15:24
0

Żywcem jak w latach 50 ubiegłego wieku.

Zapytajcie ich gdzie byli jak były przewodniczący regionu i poseł ma Sejm RP sfałszował związkowe wybory...

Jest tak super, że gdyby nie ubiegłoroczny zastrzyk finansowy miasta w postaci 10,5 miliona złotych, to siedziałby tam już likwidator.

Avatar
BYKU / 13 listopada 2014 o 15:20
0

no to pis narobił bardachy zaraz wsyztskie związki zaczną protestować powinni zwołac konferencję i odwołac te słowa

PO co się kuta się w ogóle wyPOwiadasz ?

Avatar
Żółw / 13 listopada 2014 o 22:38
0

To jest do SYLWESTRA

Avatar
żółw / 13 listopada 2014 o 22:37
0

Idź się lecz chory człowieku - typowy PiSowski "katoliku"

Avatar
gienka / 13 listopada 2014 o 18:48
0

A kumpel Zuka hetman zatrudnil muszynskiego na stanowisku nadzoru budowy w Centrum Onkologi za 15tys. miesięcznie a on w ramach rewanżu niszczy zuka, hetmana i ich ludzi !!! To  gdzie hetman byø na piwie jak go zatrudniø następny "wielki"walasek  ??  Groza i szaleñstwo

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 o 18:12
0

Sylwester lecz się chłopie 

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 o 17:29
0

solidaruchy się obudziły, a bolek gdzie, niech skacze przez płot

Avatar
SYLWESTER / 13 listopada 2014 o 17:22
0

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to  dopiero   usłyszycie  KTO   TWORZYŁ  W   RATUSZU   SPOŁKI  I  KTO   NA   NICH   ZARABIAŁ   MILIONY (!).    Oczekujemy  na  rozliczenie  finansowe  budowy    lotniska  *bubla*  w  Swidniku  i  rozliczenie  budowy  stadionu  *kurnika*  na  BAGNIE  na  które   wydano  setki  milionów !!! .   Gdzie  są   *Prezydencie*  Zuk   MILIONY  na  oczyszczenie  i  zagos podarowanie  Zalewu  Zemborzyckiego  i  Dąbrowy ??? .  Pan  Zuk  nie  moźe  kandzdować  na   stanowisko  Prezydenta  Lublina  dopóki  nie  rozliczy  powyźszych  podmiotów !!!.

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to ... rozwiń

Avatar
Butelka / 13 listopada 2014 o 16:59
0

Panie Szadkowski, Dąbrowski - mpk na pewno nie będzie sprywatyzowane, a zlikwidowane. Pilnujcie stołków, bo prezes wyprzedaje wszystko jak leci co ma jakąś wartość, a majątku MPK z roku na rok ma coraz mniej. Chyba ze wy też myślicie że autobusy należące do ZTM są własnością MPK... Chyba że czekacie na karierę w MKK na umowę zlecenie !!

Avatar
mieszkaniec / 13 listopada 2014 o 15:59
0

Pisałem już wcześniej, PiS sam się wykończy nim nastanie cisza wyborcza. Totalna autodestrukcja.

Avatar
BudŻet / 13 listopada 2014 o 15:24
0

Żywcem jak w latach 50 ubiegłego wieku.

Zapytajcie ich gdzie byli jak były przewodniczący regionu i poseł ma Sejm RP sfałszował związkowe wybory...

Jest tak super, że gdyby nie ubiegłoroczny zastrzyk finansowy miasta w postaci 10,5 miliona złotych, to siedziałby tam już likwidator.

Avatar
BYKU / 13 listopada 2014 o 15:20
0

no to pis narobił bardachy zaraz wsyztskie związki zaczną protestować powinni zwołac konferencję i odwołac te słowa

PO co się kuta się w ogóle wyPOwiadasz ?

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów. Atletico lepsze od Juventusu

Liga Mistrzów. Atletico lepsze od Juventusu 0 0

Zespół z Madrytu pokonał na swoim stadionie mistrzów Włoch 2:0 i jest bardzo bliski wywalczenia awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Wynik spotkania mógł być wyższy, ale arbiter po użyciu VAR-u anulował trafienie Alvaro Moraty

Chełmianka lepsza od Orląt Spomlek. Wygrane Avii Świdnik i Stali Kraśnik

Chełmianka lepsza od Orląt Spomlek. Wygrane Avii Świdnik i Stali Kraśnik 10 0

Chełmianka wygrała w środę sparing z Orlętami Spomlek 2:1. Piłkarze Artura Bożyka już po pół godzinie gry prowadzili 2:0. Cieszy powrót do gry po kontuzjach kilku zawodników, w tym: Piotra Chodziutki i Przemysława Koszela

Lublin: 6 miejskich autobusów wycofanych z ruchu przez ITD

Lublin: 6 miejskich autobusów wycofanych z ruchu przez ITD 18 11

Sześć miejskich autobusów wycofano w środę z ruchu ze względu na zły stan techniczny, np. niesprawny prędkościomierz i oświetlenie. To efekt kontroli prowadzonej przez Inspekcję Transportu Drogowego

Motor wygrał z Hetmanem Zamość 2:0

Motor wygrał z Hetmanem Zamość 2:0 4 3

Motor wygrał w środę z Hetmanem Zamość 2:0 w swoim dziesiątym meczu kontrolnym podczas zimowych przygotowań.

Remont stadionu żużlowego w Lublinie. Trwa wyścig z czasem

Remont stadionu żużlowego w Lublinie. Trwa wyścig z czasem 23 6

Do końca marca potrwają prace na stadionie przy Al. Zygmuntowskich, który musi być dostosowany do wymogów żużlowej ekstraligi. Część robót udało się zacząć, część dopiero się rozpocznie, ale wciąż nie wybrano wykonawcy remontu trybun. – Zdążymy również z tym – zapewnia zarządca obiektu

Górnik Łęczna ma nowego bramkarza

Górnik Łęczna ma nowego bramkarza 8 7

Adrian Kostrzewski w środę podpisał kontrakt z zielono-czarnymi. 20-letni golkiper do klubu z Łęcznej przenosi się z Concordii Elbląg na zasadzie transferu definitywnego

Robert Biedroń w Lublinie okrzyknięty "nowym liderem opozycji". "Robimy polityczną rewolucję"
galeria
film

Robert Biedroń w Lublinie okrzyknięty "nowym liderem opozycji". "Robimy polityczną rewolucję" 340 46

W środę do Lublina przyjechał lider Wiosny Robert Biedroń. O godz. 18 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego rozpoczęła się lokalna konwencja partii Wiosna

Miasto ma 140 tys. zł na walkę z hejtem. Wielu chętnych do gaszenia nienawiści

Miasto ma 140 tys. zł na walkę z hejtem. Wielu chętnych do gaszenia nienawiści 1 21

Z dużym odzewem spotkał się ogłoszony przez władze Lublina konkurs na przeprowadzenie w mieście „działań antydyskryminacyjnych”, na które samorząd gotów jest wydać 140 tys. zł.

Biedroń w Lublinie: "Skończmy z tym dziadostwem w polityce"

Biedroń w Lublinie: "Skończmy z tym dziadostwem w polityce" 863 52

Wyprowadzenie religii ze szkół, wyższe płace i dofinansowanie służby zdrowia – z takimi postulatami przyjechał w środę do Lublina lider Wiosny Robert Biedroń

Hrubieszów: Nie udało się uratować rannego myszołowa

Hrubieszów: Nie udało się uratować rannego myszołowa 0 4

Patrolujący granicę funkcjonariusze z placówki w Hrubieszowie w rejonie miejscowości Czumów na brzegu Bugu natknęli się na rannego myszołowa. Dzięki sprawnej akcji ptak szybko trafił do lecznicy przy zamojskim ZOO. Niestety, tamtejszym lekarzom nie udało się przywrócić go do zdrowia.

Kamil Pajnowski piłkarzem Motoru Lublin

Kamil Pajnowski piłkarzem Motoru Lublin 28 6

Żółto-biało-niebiescy długo szukali lewego obrońcy, ale wreszcie się udało. W środę do drużyny Roberta Góralczyka dołączył Kamil Pajnowski, który ostatnio był zawodnikiem Górnika Łęczna

Lublin: Karetka jechała do mężczyzny, przeszkodził jej szlaban na osiedlu

Lublin: Karetka jechała do mężczyzny, przeszkodził jej szlaban na osiedlu 111 34

Opuszczony szlaban zagrodził drogę karetce, która jechała do mieszkańca bloku przy ul. Samsonowicza 35a. Czytelniczka: Taka sytuacja to efekt działań prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej im. Nałkowskich. Prezes: Dojazd do bloku jest możliwy

Nowa dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości

Nowa dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości 118 47

Magdalena Filipek-Sobczak została nową dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

Wypił i pobił znajomą? Kobieta o mało nie zmarła. 59-latek przed sądem

Wypił i pobił znajomą? Kobieta o mało nie zmarła. 59-latek przed sądem 1 4

Rozpoczął się proces 59-latka z okolic Białej Podlaskiej, oskarżonego o brutalne pobicie swojej znajomej. Kobieta o mało nie umarła, z powodu krwiaka mózgu. Do napaści miało dojść podczas wspólnej libacji.

Koncert w Radiu Lublin: Bolewski i Tubis
1 marca 2019, 18:00

Koncert w Radiu Lublin: Bolewski i Tubis 0 1

Radio Lublin zaprasza do Studia Muzycznego (ul. Obrońców Pokoju 2) na koncert duetu Bolewski-Tubis. Artyści wystąpią w Lublinie 1 marca o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!