Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2014 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Związkowcy "Solidarności": Muszyński wprowadza w błąd opinię publiczną

Autor: Zdjęcie autora łm
13 12 A A

W Lublinie kampania wyborcza rozkręciła się na dobre. Grzegorz Muszyński (PiS) atakuje prezydenta Krzysztofa Żuka (PO), ten podaje go do sądu. A związkowcy z MPK Lublin zarzucają kandydatowi PiS wprowadzanie w błąd opinii publicznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- (Muszyński - red.) w swoich wystąpieniach informuje społeczeństwo o planach zamierzonej przez obecne władze Miasta prywatyzacji między innymi "MPK Lublin" Sp. z o.o. Oświadczenie to jest wprowadzaniem w błąd opinii publicznej i szerzeniem niepokojów zarówno wśród mieszkańców, jak i licznej rzeczy pracowników naszej Spółki i naszych rodzin - pisze Krzysztof Dąbrowski, przewodniczący związkowców Solidarności w MPK.

Dąbrowski dodaje, że nigdy nie było planów prywatyzacji MPK, bo przedsiębiorstwo jest tak zwanym "operatorem wewnętrznym" i z mocy prawa nie może być sprywatyzowana i musi posiadać 100 proc. kapitału gminy.

- Prosimy i zaprzestanie tak zwanego "czarnego PR" - apeluje na koniec Dąbrowski.

Informacje i sugestie, jakoby Żuk miał przygotowywać sprzedaż spółek komunalnych PiS formułuje już od dłuższego czasu. Pojawiły się one również w wyborczej gazetce Prawa i Sprawiedliwości. Można je też usłyszeć w reklamach wyborczych PiS w radiu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Żółw / 13 listopada 2014 r. o 22:38
0

To jest do SYLWESTRA

Avatar
żółw / 13 listopada 2014 r. o 22:37
0

Idź się lecz chory człowieku - typowy PiSowski "katoliku"

Avatar
gienka / 13 listopada 2014 r. o 18:48
0

A kumpel Zuka hetman zatrudnil muszynskiego na stanowisku nadzoru budowy w Centrum Onkologi za 15tys. miesięcznie a on w ramach rewanżu niszczy zuka, hetmana i ich ludzi !!! To  gdzie hetman byø na piwie jak go zatrudniø następny "wielki"walasek  ??  Groza i szaleñstwo

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 r. o 18:12
0

Sylwester lecz się chłopie 

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 r. o 17:29
0

solidaruchy się obudziły, a bolek gdzie, niech skacze przez płot

Avatar
SYLWESTER / 13 listopada 2014 r. o 17:22
0

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to  dopiero   usłyszycie  KTO   TWORZYŁ  W   RATUSZU   SPOŁKI  I  KTO   NA   NICH   ZARABIAŁ   MILIONY (!).    Oczekujemy  na  rozliczenie  finansowe  budowy    lotniska  *bubla*  w  Swidniku  i  rozliczenie  budowy  stadionu  *kurnika*  na  BAGNIE  na  które   wydano  setki  milionów !!! .   Gdzie  są   *Prezydencie*  Zuk   MILIONY  na  oczyszczenie  i  zagos podarowanie  Zalewu  Zemborzyckiego  i  Dąbrowy ??? .  Pan  Zuk  nie  moźe  kandzdować  na   stanowisko  Prezydenta  Lublina  dopóki  nie  rozliczy  powyźszych  podmiotów !!!.

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to ... rozwiń

Avatar
Butelka / 13 listopada 2014 r. o 16:59
0

Panie Szadkowski, Dąbrowski - mpk na pewno nie będzie sprywatyzowane, a zlikwidowane. Pilnujcie stołków, bo prezes wyprzedaje wszystko jak leci co ma jakąś wartość, a majątku MPK z roku na rok ma coraz mniej. Chyba ze wy też myślicie że autobusy należące do ZTM są własnością MPK... Chyba że czekacie na karierę w MKK na umowę zlecenie !!

Avatar
mieszkaniec / 13 listopada 2014 r. o 15:59
0

Pisałem już wcześniej, PiS sam się wykończy nim nastanie cisza wyborcza. Totalna autodestrukcja.

Avatar
BudŻet / 13 listopada 2014 r. o 15:24
0

Żywcem jak w latach 50 ubiegłego wieku.

Zapytajcie ich gdzie byli jak były przewodniczący regionu i poseł ma Sejm RP sfałszował związkowe wybory...

Jest tak super, że gdyby nie ubiegłoroczny zastrzyk finansowy miasta w postaci 10,5 miliona złotych, to siedziałby tam już likwidator.

Avatar
BYKU / 13 listopada 2014 r. o 15:20
0

no to pis narobił bardachy zaraz wsyztskie związki zaczną protestować powinni zwołac konferencję i odwołac te słowa

PO co się kuta się w ogóle wyPOwiadasz ?

Avatar
Żółw / 13 listopada 2014 r. o 22:38
0

To jest do SYLWESTRA

Avatar
żółw / 13 listopada 2014 r. o 22:37
0

Idź się lecz chory człowieku - typowy PiSowski "katoliku"

Avatar
gienka / 13 listopada 2014 r. o 18:48
0

A kumpel Zuka hetman zatrudnil muszynskiego na stanowisku nadzoru budowy w Centrum Onkologi za 15tys. miesięcznie a on w ramach rewanżu niszczy zuka, hetmana i ich ludzi !!! To  gdzie hetman byø na piwie jak go zatrudniø następny "wielki"walasek  ??  Groza i szaleñstwo

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 r. o 18:12
0

Sylwester lecz się chłopie 

Avatar
Gość / 13 listopada 2014 r. o 17:29
0

solidaruchy się obudziły, a bolek gdzie, niech skacze przez płot

Avatar
SYLWESTER / 13 listopada 2014 r. o 17:22
0

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to  dopiero   usłyszycie  KTO   TWORZYŁ  W   RATUSZU   SPOŁKI  I  KTO   NA   NICH   ZARABIAŁ   MILIONY (!).    Oczekujemy  na  rozliczenie  finansowe  budowy    lotniska  *bubla*  w  Swidniku  i  rozliczenie  budowy  stadionu  *kurnika*  na  BAGNIE  na  które   wydano  setki  milionów !!! .   Gdzie  są   *Prezydencie*  Zuk   MILIONY  na  oczyszczenie  i  zagos podarowanie  Zalewu  Zemborzyckiego  i  Dąbrowy ??? .  Pan  Zuk  nie  moźe  kandzdować  na   stanowisko  Prezydenta  Lublina  dopóki  nie  rozliczy  powyźszych  podmiotów !!!.

****************  NA   ILE   MILIONOW   ZUK  (PO)  ZADŁUZYŁ  LUBLIN ? ! **************************** Pytanie  do  tych  separatystów  z  Platformy  Oszustów (PO) .   Jesteście   WINNI   BEZROBOCIA  I  BIEDY   W   LUBLINIE   I   WOJEWODZTEWIE  LUBELSKIM ,  DRANIE  !!! .  Niech  wejdzie  do  Ratusza  Prokuratura  i  CBA  to ... rozwiń

Avatar
Butelka / 13 listopada 2014 r. o 16:59
0

Panie Szadkowski, Dąbrowski - mpk na pewno nie będzie sprywatyzowane, a zlikwidowane. Pilnujcie stołków, bo prezes wyprzedaje wszystko jak leci co ma jakąś wartość, a majątku MPK z roku na rok ma coraz mniej. Chyba ze wy też myślicie że autobusy należące do ZTM są własnością MPK... Chyba że czekacie na karierę w MKK na umowę zlecenie !!

Avatar
mieszkaniec / 13 listopada 2014 r. o 15:59
0

Pisałem już wcześniej, PiS sam się wykończy nim nastanie cisza wyborcza. Totalna autodestrukcja.

Avatar
BudŻet / 13 listopada 2014 r. o 15:24
0

Żywcem jak w latach 50 ubiegłego wieku.

Zapytajcie ich gdzie byli jak były przewodniczący regionu i poseł ma Sejm RP sfałszował związkowe wybory...

Jest tak super, że gdyby nie ubiegłoroczny zastrzyk finansowy miasta w postaci 10,5 miliona złotych, to siedziałby tam już likwidator.

Avatar
BYKU / 13 listopada 2014 r. o 15:20
0

no to pis narobił bardachy zaraz wsyztskie związki zaczną protestować powinni zwołac konferencję i odwołac te słowa

PO co się kuta się w ogóle wyPOwiadasz ?

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Arabia nie chce oddać klaczy z Janowa Podlaskiego

Arabia nie chce oddać klaczy z Janowa Podlaskiego

Encarina znajduje się na Bliskim Wschodzie i mimo zabiegów polskiej ambasady, zagraniczna stadnina nie zwróciła klaczy.

Koło Świdnika VW roztrzaskał się o mur kościoła. Są ciężko ranni
zdjęcia
galeria

Koło Świdnika VW roztrzaskał się o mur kościoła. Są ciężko ranni

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala, po tym jak samochód osobowy uderzył w betonowe ogrodzenie kościoła.

Granica Dorohusk – Start-Regent Pawłów 2:1. Dwie różne połowy

Granica Dorohusk – Start-Regent Pawłów 2:1. Dwie różne połowy

Spotkanie w Dorohusku miało dwa oblicza. – W pierwszej części to my dominowaliśmy, w drugiej goście mieli więcej z gry – twierdzi szkoleniowiec Granicy Marek Grzywna.

Lubelscy wójtowie i burmistrzowie boją się "Polskiego Ładu"
galeria

Lubelscy wójtowie i burmistrzowie boją się "Polskiego Ładu"

Po sobotniej konferencji Zjednoczonej Prawicy samorządowcy mają zatroskane miny. Wicepremier Jarosław Kaczyński zapowiedział znaczące, niemal dziesięciokrotne podniesienie kwoty wolnej od podatku. To cios w finanse gmin, dla których PIT jest jednym z podstawowych źródeł dochodu. Co z rekompensatami?

Jest problem z 450 tysiącami dawek szczepionki Johnson & Johnson

Jest problem z 450 tysiącami dawek szczepionki Johnson & Johnson

– 450 tys. dawek szczepionki Johnson & Johnson od kilkunastu dni nie dojechało do Polski – poinformował w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.

Środek nocy i płonące audi na obwodnicy Lublina
zdjęcia
galeria

Środek nocy i płonące audi na obwodnicy Lublina

Osobówka zapaliła się po uderzeniu w samochód ciężarowy.

Prawie jak Escobar. Zamaskowana, narkotykowa kryjówka koło Białej Podlaskiej

Prawie jak Escobar. Zamaskowana, narkotykowa kryjówka koło Białej Podlaskiej

Trudno tam było dotrzeć. Miejsce zostało zamaskowane, żeby policja nie wpadła na jego trop. Nie udało się.

Magiczne Ogrody zapraszają od 22 maja

Magiczne Ogrody zapraszają od 22 maja

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny wkrótce wypełni się gośćmi.

Garbarnia Kurów – Avia II Świdnik 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Garbarnia Kurów – Avia II Świdnik 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

KEEZA LUBELSKA KLASA OKRĘGOWA Garbarnia Kurów miała ostatnio olbrzymie problemy z regularnym punktowaniem. W maju jednak podopieczni Roberta Mirosława odnieśli już dwa zwycięstwa i oddalili od siebie możliwość degradacji do A klasy

Premier w Rykach i Stężycy o Polskim Ładzie. "Chcemy wspierać wszystkich przedsiębiorców"
Zdjęcia, wideo
galeria
film

Premier w Rykach i Stężycy o Polskim Ładzie. "Chcemy wspierać wszystkich przedsiębiorców"

Zwiększone nakłady na ochronę zdrowia mają w ciągu najbliższych lat przełożyć się na lepsze wyposażenie szpitali i poprawę dostępności do lekarzy specjalistów. Rząd zapowiada również wsparcie polskiego eksportu. To główne tematy poniedziałkowych konferencji Mateusza Morawieckiego w powiecie ryckim.

Wracają koncerty w Filharmonii. Na początek XXIV Forum Witolda Lutosławskiego
20 maja 2021, 16:00

Wracają koncerty w Filharmonii. Na początek XXIV Forum Witolda Lutosławskiego

Już 21 maja Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprosi melomanów na pierwszy po przerwie koncert stacjonarny. W sali koncertowej zabrzmi m.in. prawykonanie "Temporatorium" Bogdana Dowlasza. Wydarzenie odbędzie się w ramach XXIV Forum im. Witolda Lutosławskiego.

Rozcinane volvo na Głębokiej i uwięziona osoba na rondzie 100-lecia KUL. Seria wypadków w Lublinie
Zdjęcia
galeria

Rozcinane volvo na Głębokiej i uwięziona osoba na rondzie 100-lecia KUL. Seria wypadków w Lublinie

Przez weekend straż pożarna z Lublina 12 razy wyjeżdżała do wypadków drogowych. Najpoważniejsze wydarzyły się na rondzie 100-lecia KUL i na ul. Głębokiej.

Lubelskie: 10 kilometrów jazdy po wahadłach. Jak długo potrwa remont drogi wojewódzkiej?
galeria

Lubelskie: 10 kilometrów jazdy po wahadłach. Jak długo potrwa remont drogi wojewódzkiej?

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość. Jeszcze 10 miesięcy potrwa gruntowny remont drogi 835 od Biłgoraja do granicy z województwem podkarpackim. Na razie pokonanie tej trasy wymaga cierpliwości, bo na 25-kilometrowym odcinku kierowcy zmierzą się z długim oczekiwaniem pod światłami na kilkunastu długich wahadłach. Koniec męczarni zaplanowano na luty 2022.

Owady mają we Włodawie swój hotel

Owady mają we Włodawie swój hotel

W Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie na czytelników czeka nowa atrakcja. To osobliwa, drewniana konstrukcja będąca oryginalnym hotelem dla… owadów.

Sokół Konopnica – Unia Bełżyce 3:1. Zniszczyli plany młodzieży

Sokół Konopnica – Unia Bełżyce 3:1. Zniszczyli plany młodzieży

KEEZA LUBELSKA KLASA OKRĘGOWA Sokół Konopnica zbiera kolejne punkty. W sobotę w obecności wielu kibiców podopieczni Tomasza Prasnala pokonali Unię Bełżyce

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!