Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

16 lipca 2010 r.
17:26
Edytuj ten wpis

Megalopolityk. Niepewne losy Janusza Palikota

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 35 A A

Czy Janusz Palikot wylewa fundament pod własną partię? Wciąż jest w PO, ale mobilizuje zwolenników. Na swojej nowej stronie internetowej chwali się wpisami ponad 10 tys. osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strona www.ruchpoparciapalikota.pl działa od niespełna tygodnia, ale jak twierdzi jej pomysłodawca, odwiedziły ją dziesiątki tysięcy osób. Choć jedyną atrakcją są wpisy internautów. Oto próbka:
"Panie Januszu, cieszę się że Pan jest. Gdyby nie Pan (no i może jeszcze Stefan Niesiołowski) to oglądając i czytając informacje o tym to wyczynia PiS dostałbym ciężkiej schizy. Tak więc śmiem prosić o WIĘCEJ Pana!” pisze Sławek Szymański.

Z kolei Tomek narzeka: "Witam Pana. Szkoda, że nie mogę z Panem pogadać przy piwku. Lubię takie nietuzinkowe osobowości. Sztywniacy w polityce nie potrafią dostrzec, że Pan potrafi nazywać rzeczy po imieniu, a oni posługują się tylko inicjałami…”.

A Marta chwali: "Nie boi się Pan mówić głośno tego o czym po cichu myśli nasze społeczeństwo. Głos poparcia dla Pana” (pisownia oryginalna).

Palikot idzie na całość

Palikot zaczął mobilizować zwolenników po tym jak kolejny raz zawisła nad nim groźba wyrzucenia z Platformy. Wniosek złożył europoseł Filip Karczmarek (PO). Powodem była wypowiedź Palikota o konieczności zbadania, czy prezydent Lech Kaczyński nie był pod wpływem alkoholu, gdy wchodził na pokład samolotu, który rozbił się 10 kwietnia pod Smoleńskiem.

Teraz lubelski poseł idzie na całość. Na swoim internetowym blogu żąda m. in. upublicznienia zapisu rozmowy między Lechem i Jarosławem Kaczyńskim odbytej z pokładu samolotu.

Żąda przesłuchania pracowników kancelarii prezydenta na okoliczność tego, co Lech Kaczyński robił w nocy poprzedzającej katastrofę.

Żąda też informacji o tym, jakie substancje znajdowały się we krwi zmarłego prezydenta.

Za i przeciw

– Zwoływanie kibiców i tworzenie ruchu poparcia to zręczny ruch Palikota. Z jednej strony pokazuje liderom Platformy: patrzcie ilu ludzi ma podobne poglądy jak ja. Z drugiej grozi: mogę zabrać wam część zwolenników – mówi nam działacz Platformy Obywatelskiej z Lubelszczyzny niezbyt przychylny swojemu partyjnemu szefowi.

Tymczasem na pozbycie się niesfornego kolegi z Platformy mają ochotę jej konserwatywni działacze. W tym kontekście wymienia Jarosława Gowina. Miłością do lubelskiego posła nie pała także nowy marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna.

Za to po stronie Palikota stali dotychczas Bronisław Komorowski i Donald Tusk.

Szkodzi czy pomaga?

Los kontrowersyjnego posła zależy teraz od kalkulacji, jaką robią szefowie Platformy: Palikot szkodzi czy pomaga partii?

Lublin był jedynym miastem wojewódzkim, w którym Komorowski poległ w pojedynku z Jarosławem Kaczyńskim. Niektórzy komentatorzy zauważają, że lubelski poseł mógł zniechęcić do Komorowskiego bardziej umiarkowanych wyborców.

– Za to przyciągnął osoby o lewicowych poglądach – przekonuje Piotr Sawicki członek zarządu regionu PO na Lubelszczyźnie.

Palikot faktycznie zaczął uwodzić ludzi, do których zazwyczaj odwoływał się Sojusz Lewicy Demokratycznej. Na przykład atakuje Kościół obarczając go odpowiedzialnością zbiorową za poparcie udzielone przez część księży Kaczyńskiemu.

– Lubelszczyzna jest bardzo konserwatywna. Gdyby Palikot był szefem regionu gdzieś na zachodzie Polski, to by go tam nosili na rękach – ocenia Sawicki.

Senyszyn bis

– Odnoszę wrażenie, że poseł Palikot w swoich wypowiedziach to dziś taka Senyszyn bis (Joanna Senyszyn, posłanka SLD – red). Próbuje nieudolnie naśladować jej antyklerykalizm. Jego skandaliczne ataki na wiele osób i instytucji – teraz na Kościół – szkodzą Platformie – ocenia Grzegorz Raniewicz poseł PO z Lubelszczyzny.

Palikot i ludzie z jego otoczenia przekonują, że kandydat Platformy nie wypadł źle w naszym regionie. Jednak poniedziałkowe posiedzenie Rady Regionu PO zaczął od rozliczania, kto odpowiada za przegraną Komorowskiego w Lublinie i w całym regionie. Winą obarczył wewnętrznych oponentów: sześciu z ośmiu posłów z lubelskiego.

Palikot gra na siebie

Jak przekonuje Eryk Mistewicz, specjalista od marketingu politycznego, Janusz Palikot jest megalopolitykiem: zajmuje się przede wszystkim promocją siebie. A robi to w stylu przypominającym wyczyny Silvio Berlusconiego premier Włoch. Podobnie jak lider Forza Italia, przeszedł do polityki z biznesu, ma niewyparzony język i jest równie nieobliczalny.

– Już jak wchodził do polityki kilka lat temu, to nie krył przed nami, że jest nim zafascynowany – mówi Dariusz Piątek radny miejski z Lublina i były działacz PO.

– Niestety chęć promowania własnej osoby coraz bardziej odpycha Palikota od Platformy – dodaje Raniewicz.

– Jeśli Palikot zostanie zawieszony w partii, to odejdzie z Platformy – mówi jeden ze współpracowników kontrowersyjnego posła.

Czy wtedy zdecyduje się na uruchomienie własnej partii? Kilka, a nawet kilkanaście tysięcy wpisów poparcia na stronie internetowej to mizerny kapitał. Kiedy trzy lata temu wystartował w wyborach pod szyldem PO zdobył ponad 44 tys. głosów.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ona / 22 lipca 2010 o 08:07
0
[quote name='baca' date='18 lipiec 2010 - 15:54 ' timestamp='1279461245' post='317230']
Mylisz się.Są publikowane negatywne komentarze.Nie "będą publikowane komentarze chamskie i obraźliwe"o czym Palikot wspomina na wstępie!
[/quote]

Jaki to "kultura" ten Palikot. Nie będzie chamskich komentarzy, ha, ha, obłuda. Sam jest wulgarny i chamski, ale oto będzie strzegł "kultury" innych. Obłuda!!!!!
Avatar
Leon 13 / 22 lipca 2010 o 02:54
0
Sluchaj ty robaku!!!
Jestes malutka gnida i pluskwa....ja tez jestem z lubelszzcyzny i wstydze sie ze taki "chlopek roztropek"tyle ma dopowiedzenia i jest w polskim Parlamecie Wroc na swoje smiecie ty smieciu
.
Avatar
~pp~ / 19 lipca 2010 o 14:13
0
Gość napisał:
Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę

tak jak Palikota już niedługo, jak się nie uspokoi..., a jednak zostanę, ponieważ będzie mi brakowało tego swojskiego piekiełka.
Avatar
albin / 19 lipca 2010 o 09:36
0
Palikot to paranoik,chory palant,psychol
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 00:28
0
anula napisał:
Moja rodzina , jest normalną POLSKĄ rodziną , kochającą Ojczyznę i szanującą jej tradycje. Dlaczego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska.

Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę

Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 00:23
0
anula napisał:
Nie posiadamy takich słów , aby móc z durniami mówić o mądrości. Nigdzie się nie wybieram , bo POLSKA to moja Ojczyzna, ale takie Polaczki , jak Ty powinni wyemigrować z niej i to jak najdalej. POLSKA potrzebuje POLAKÓW z krwi i kości , a nie wyrzutków społeczeństwa .

Ty nie jesteś żaden Polak z krwi i kości, ale zwykły agitator partyjny za pieniądze

Ty nie jesteś żaden Polak z krwi i kości, ale zwykły agitator partyjny za pieniądze rozwiń
Avatar
anula / 19 lipca 2010 o 00:23
0
Gość napisał:
Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny.

Moja rodzina , jest normalną POLSKĄ rodziną , kochającą Ojczyznę i szanującą jej tradycje. Dlaczego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska.
ego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska. rozwiń
Avatar
anula / 19 lipca 2010 o 00:12
0
Gość napisał:
Świetny pomysł Wyemigruj i weź ze sobą tego kolesia co się anula podpisuje Najlepiej na Kubę, tam Wasze komunistyczne przekonania będa w cenie i zrobicie karierę polityczną

Nie posiadamy takich słów , aby móc z durniami mówić o mądrości. Nigdzie się nie wybieram , bo POLSKA to moja Ojczyzna, ale takie Polaczki , jak Ty powinni wyemigrować z niej i to jak najdalej. POLSKA potrzebuje POLAKÓW z krwi i kości , a nie wyrzutków społeczeństwa .
rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 23:42
0
anula napisał:
Człowieczku z jasnogrodu --
4) chodzimy co niedziela do kościoła modlić się za zbłąkane dusze ( takie jak Twoja) , bo wpadliście w szpony Szatana

i całkiem się niektórym we łbach pomieszało

Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny. rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 23:38
0
pp napisał:
Pisałem o panu Palikocie , a głosowałem na ciemnogród , krętactwa i nienawiści nie znoszę wszędzie , czy tak się buduje zgodę pomiędzy polską prawicą , czy rzeczywiście Polska jest najważniejsza .
Więc o co chodzi, czy wszyscy których to mierzwi, mamy wyemigrować... .

Świetny pomysł Wyemigruj i weź ze sobą tego kolesia co się anula podpisuje Najlepiej na Kubę, tam Wasze komunistyczne przekonania będa w cenie i zrobicie karierę polityczną
rozwiń
Avatar
ona / 22 lipca 2010 o 08:07
0
[quote name='baca' date='18 lipiec 2010 - 15:54 ' timestamp='1279461245' post='317230']
Mylisz się.Są publikowane negatywne komentarze.Nie "będą publikowane komentarze chamskie i obraźliwe"o czym Palikot wspomina na wstępie!
[/quote]

Jaki to "kultura" ten Palikot. Nie będzie chamskich komentarzy, ha, ha, obłuda. Sam jest wulgarny i chamski, ale oto będzie strzegł "kultury" innych. Obłuda!!!!!
Avatar
Leon 13 / 22 lipca 2010 o 02:54
0
Sluchaj ty robaku!!!
Jestes malutka gnida i pluskwa....ja tez jestem z lubelszzcyzny i wstydze sie ze taki "chlopek roztropek"tyle ma dopowiedzenia i jest w polskim Parlamecie Wroc na swoje smiecie ty smieciu
.
Avatar
~pp~ / 19 lipca 2010 o 14:13
0
Gość napisał:
Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę

tak jak Palikota już niedługo, jak się nie uspokoi..., a jednak zostanę, ponieważ będzie mi brakowało tego swojskiego piekiełka.
Avatar
albin / 19 lipca 2010 o 09:36
0
Palikot to paranoik,chory palant,psychol
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 00:28
0
anula napisał:
Moja rodzina , jest normalną POLSKĄ rodziną , kochającą Ojczyznę i szanującą jej tradycje. Dlaczego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska.

Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę

Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 00:23
0
anula napisał:
Nie posiadamy takich słów , aby móc z durniami mówić o mądrości. Nigdzie się nie wybieram , bo POLSKA to moja Ojczyzna, ale takie Polaczki , jak Ty powinni wyemigrować z niej i to jak najdalej. POLSKA potrzebuje POLAKÓW z krwi i kości , a nie wyrzutków społeczeństwa .

Ty nie jesteś żaden Polak z krwi i kości, ale zwykły agitator partyjny za pieniądze

Ty nie jesteś żaden Polak z krwi i kości, ale zwykły agitator partyjny za pieniądze rozwiń
Avatar
anula / 19 lipca 2010 o 00:23
0
Gość napisał:
Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny.

Moja rodzina , jest normalną POLSKĄ rodziną , kochającą Ojczyznę i szanującą jej tradycje. Dlaczego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska.
ego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska. rozwiń
Avatar
anula / 19 lipca 2010 o 00:12
0
Gość napisał:
Świetny pomysł Wyemigruj i weź ze sobą tego kolesia co się anula podpisuje Najlepiej na Kubę, tam Wasze komunistyczne przekonania będa w cenie i zrobicie karierę polityczną

Nie posiadamy takich słów , aby móc z durniami mówić o mądrości. Nigdzie się nie wybieram , bo POLSKA to moja Ojczyzna, ale takie Polaczki , jak Ty powinni wyemigrować z niej i to jak najdalej. POLSKA potrzebuje POLAKÓW z krwi i kości , a nie wyrzutków społeczeństwa .
rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 23:42
0
anula napisał:
Człowieczku z jasnogrodu --
4) chodzimy co niedziela do kościoła modlić się za zbłąkane dusze ( takie jak Twoja) , bo wpadliście w szpony Szatana

i całkiem się niektórym we łbach pomieszało

Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny. rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 23:38
0
pp napisał:
Pisałem o panu Palikocie , a głosowałem na ciemnogród , krętactwa i nienawiści nie znoszę wszędzie , czy tak się buduje zgodę pomiędzy polską prawicą , czy rzeczywiście Polska jest najważniejsza .
Więc o co chodzi, czy wszyscy których to mierzwi, mamy wyemigrować... .

Świetny pomysł Wyemigruj i weź ze sobą tego kolesia co się anula podpisuje Najlepiej na Kubę, tam Wasze komunistyczne przekonania będa w cenie i zrobicie karierę polityczną
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!