Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 sierpnia 2011 r.
19:19
Edytuj ten wpis

Ślub Pauliny Sykut: Jak piękna pogodynka powie "tak”

0 28 A A
30-letnia Paulina Sykut i jej narzeczony planują pojechać w podróż poślubną zimą. – Teraz nie mamy c
30-letnia Paulina Sykut i jej narzeczony planują pojechać w podróż poślubną zimą. – Teraz nie mamy c

Będzie ponad setka gości i dwie suknie – długa do kościoła a krótka na przyjęcie. Pochodząca z Puław prezenterka i pogodynka Telewizji Polsat w tym miesiącu wychodzi za mąż. Ślub i wesele zaplanowano w rodzinnym mieście Pauliny Sykut i jej narzeczonego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dokładna data ślubu? Trudno ją ukryć – przyznaje Paulina Sykut. – Na początku nie miałam zamiaru robić z tego tajemnicy. Teraz jednak wolałabym nie podawać, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się nasz ślub.

Wszystko przez dziennikarzy. – Najgorsze jest dorabianie przez nich jakiejś nieprawdziwej historii – stwierdza z przykrością pani Paulina. – Niedawno jedna z gazet podała, jakie mamy mieć menu i jakie to będzie wystawne przyjęcie. Tymczasem jeszcze tego nie ustaliśmy. Takie zachowanie mediów jest nieetyczne.

Paulina Sykut poznała swojego narzeczonego, który jest od niej o 10 lat starszy, w Puławach. – Mieliśmy wspólnego kolegę. Długo z Piotrem się przyjaźniliśmy, zanim zdecydowaliśmy się na ślub.

Narzeczony pani Pauliny oświadczał się jej dwa razy. – Jest u nas w Puławach taki zwyczaj, że jeśli w ciągu dwóch lat para się nie pobierze, to muszą być kolejne zaręczymy. Pierwsze były tradycyjne, Piotr poprosił o rękę moją mamę. Drugi raz zabrał mnie do kościoła, w którym się pobierzemy.

Wiadomo, że na weselu będzie się bawić 120–130 osób. Pogodynka ma przygotowane dwie suknie.

– Jedną założę do kościoła. Jest długa, biała, uszyta z naturalnego jedwabiu – opisuje puławianka. – Została specjalnie zaprojektowana na tę okazję przez duet Bohoboco. Jest dokładnie taka, jaką lubię – nowoczesna, prosta, bez dużej ilości ozdób. Czyli taka jak ja – śmieje się pani Paulina. – Drugą założę na przyjęcie. To także biała, jedwabna sukienka, ale jest krótka.

Młodzi na swoich obrączkach będą mieć wygrawerowaną datę ślubu i swoje imiona.

Podczas przyjęcia o muzykę do tańca zadba didżej. Będą też przyjaciele Pauliny z zespołu. – Sama też chyba zaśpiewam – dodaje Sykut.

Kariera Pauliny Sykut

Puławianka wzięła udział w programie Idol. Została zauważona przez producentkę programu "Muzyczne listy” i poprowadziła program stając się twarzą TV4. Później otrzymała propozycję od telewizji Polsat, w której prezentuje prognozę pogody. Występowała również w programie "Tylko we dwoje” i razem z Ivanem Komarenko wygrała to show. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w roli współprowadzącej "Must be the music. Tylko muzyka”, programie Polsatu. Druga edycja show na antenie telewizji jesienią.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:58
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
bg / 7 października 2011 o 18:38
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
Kasia / 13 sierpnia 2011 o 22:48
0
Ruchał byś, gdybyś miał czym, a jak niema się czym ruchać to ....HIHIHI
Avatar
ciekawy / 13 sierpnia 2011 o 16:29
0
[quote name='Paweł' timestamp='1313236633' post='514241']
Ruchałbym
[/quote]
Znowu,czy dopiero?
Avatar
Holeryk / 13 sierpnia 2011 o 16:25
0
[quote name='Ania' timestamp='1313185142' post='514138']
Znam Pauline i Piotrka ,aby osiągnąć swoje sukcesy pracowali i pracują ciężko .Wszyscy ,którzy ich znają czekają na to wydarzenie z niecierpliwością .a Ci ,którzy piszą ,że to ich nie interesuje Kłamią i pierwsi będą czekać na pierwsze relacje ze ślubu moich znajomych .Wypijemy za ZAZDROŚNIKÓW:-)
[/quote]
I ty to k.... nazywasz ciężką pracą?Ja p......ę.Mam w du*** takich jak oni.Do roboty w kamieniołomy gnoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='Ania' timestamp='1313185142' post='514138']
Znam Pauline i Piotrka ,aby osiągnąć swoje sukcesy pracowali i pracują ciężko .Wszyscy ,którzy ich znają czekają na to wydarzenie z niecierpliwością .a Ci ,którzy piszą ,że to ich nie interesuje Kłamią i pierwsi będą czekać na pierwsze relacje ze ślubu moich znajomych .Wypijemy za ZAZDROŚNIKÓW:-)
[/quote]
I ty to k.... nazywasz ciężką pracą?Ja p......ę.Mam w du*** takich jak oni.Do roboty w kamieniołomy gnoje!!!!!!... rozwiń
Avatar
BUBA / 13 sierpnia 2011 o 16:19
0
A MAMUSIA BĘDZIE???ŚMIESZNA PATOLOGIA!!!A JAK SIĘ KU WYŻYNOM PNIE.
Avatar
Paweł / 13 sierpnia 2011 o 13:57
0
Ruchałbym
Avatar
Ania / 12 sierpnia 2011 o 23:39
0
Znam Pauline i Piotrka ,aby osiągnąć swoje sukcesy pracowali i pracują ciężko .Wszyscy ,którzy ich znają czekają na to wydarzenie z niecierpliwością .a Ci ,którzy piszą ,że to ich nie interesuje Kłamią i pierwsi będą czekać na pierwsze relacje ze ślubu moich znajomych .Wypijemy za ZAZDROŚNIKÓW:-)
Avatar
arra / 8 sierpnia 2011 o 06:59
0
Ja tam nikomu źle nie życzę, ale znamy to z autopsji... że małżeństwa celebrytów nie trwają zbyt długo.
Może się skończyć tak: długo ze sobą chodzili, krótko ze sobą po ślubie pobyli...
Avatar
Penelopa / 7 sierpnia 2011 o 16:22
0
Jeśli kogoś interesuje ślub Pauliny to informuje,że odbędzie się on 20 sierpnia br.
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:58
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
bg / 7 października 2011 o 18:38
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
Kasia / 13 sierpnia 2011 o 22:48
0
Ruchał byś, gdybyś miał czym, a jak niema się czym ruchać to ....HIHIHI
Avatar
ciekawy / 13 sierpnia 2011 o 16:29
0
[quote name='Paweł' timestamp='1313236633' post='514241']
Ruchałbym
[/quote]
Znowu,czy dopiero?
Avatar
Holeryk / 13 sierpnia 2011 o 16:25
0
[quote name='Ania' timestamp='1313185142' post='514138']
Znam Pauline i Piotrka ,aby osiągnąć swoje sukcesy pracowali i pracują ciężko .Wszyscy ,którzy ich znają czekają na to wydarzenie z niecierpliwością .a Ci ,którzy piszą ,że to ich nie interesuje Kłamią i pierwsi będą czekać na pierwsze relacje ze ślubu moich znajomych .Wypijemy za ZAZDROŚNIKÓW:-)
[/quote]
I ty to k.... nazywasz ciężką pracą?Ja p......ę.Mam w du*** takich jak oni.Do roboty w kamieniołomy gnoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='Ania' timestamp='1313185142' post='514138']
Znam Pauline i Piotrka ,aby osiągnąć swoje sukcesy pracowali i pracują ciężko .Wszyscy ,którzy ich znają czekają na to wydarzenie z niecierpliwością .a Ci ,którzy piszą ,że to ich nie interesuje Kłamią i pierwsi będą czekać na pierwsze relacje ze ślubu moich znajomych .Wypijemy za ZAZDROŚNIKÓW:-)
[/quote]
I ty to k.... nazywasz ciężką pracą?Ja p......ę.Mam w du*** takich jak oni.Do roboty w kamieniołomy gnoje!!!!!!... rozwiń
Avatar
BUBA / 13 sierpnia 2011 o 16:19
0
A MAMUSIA BĘDZIE???ŚMIESZNA PATOLOGIA!!!A JAK SIĘ KU WYŻYNOM PNIE.
Avatar
Paweł / 13 sierpnia 2011 o 13:57
0
Ruchałbym
Avatar
Ania / 12 sierpnia 2011 o 23:39
0
Znam Pauline i Piotrka ,aby osiągnąć swoje sukcesy pracowali i pracują ciężko .Wszyscy ,którzy ich znają czekają na to wydarzenie z niecierpliwością .a Ci ,którzy piszą ,że to ich nie interesuje Kłamią i pierwsi będą czekać na pierwsze relacje ze ślubu moich znajomych .Wypijemy za ZAZDROŚNIKÓW:-)
Avatar
arra / 8 sierpnia 2011 o 06:59
0
Ja tam nikomu źle nie życzę, ale znamy to z autopsji... że małżeństwa celebrytów nie trwają zbyt długo.
Może się skończyć tak: długo ze sobą chodzili, krótko ze sobą po ślubie pobyli...
Avatar
Penelopa / 7 sierpnia 2011 o 16:22
0
Jeśli kogoś interesuje ślub Pauliny to informuje,że odbędzie się on 20 sierpnia br.
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 25 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 142 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 392 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 23 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 19 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!