Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

11 stycznia 2016 r.
17:06

To już koniec PKS Puławy. Ministerstwo nie zmieni zdania o likwidacji

0 19 A A
Dworzec PKS Puławy (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)
Dworzec PKS Puławy (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)

Ministerstwo Skarbu Państwa odpowiedziało na nasze pytania w sprawie likwidacji PKS Puławy. Resort wyjaśnia, że spółka nie wywiązała się z planu dotyczącego jej „długotrwałej zdolności do konkurencyjności na rynku”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Puławski przewoźnik za kilka miesięcy przestanie istnieć. Decyzję o likwidacji podjęto już w połowie ubiegłego roku. Zdecydowało tak walne zgromadzenie udziałowców firmy, w tym przedstawiciele Skarbu Państwa. Pod koniec grudnia związki zawodowe podjęły próbę wywarcia nacisku na ministra, by ten jednak nie likwidował PKS. Pisma w tej sprawie zostały wysłane także do posłów PiS i Kukiz ‘15. Związkowcy liczyli na to, że po zmianie władzy z PO na PiS nowi rządzący jeszcze raz rozpatrzą problem.

Zapytaliśmy, czy w resorcie rzeczywiście brana jest pod uwagę możliwość zmiany bolesnej dla pracowników PKS decyzji. W jednej z interpelacji prosił o to również wcześniej puławski poseł PiS Krzysztof Szulowski. – Zmiana decyzji o likwidacji spółki, możliwa byłaby w sytuacji spłaty przez nią wymagalnych zobowiązań oraz trwałego odzyskania rentowności, to znaczy generowania zysku – odpowiada Ministerstwo Skarbu Państwa.

Pracownicy resortu wyjaśniają także dlaczego podjęto decyzję o nakazie zwrotu przyznanej wcześniej pomocy publicznej, a następnie likwidacji spółki.

– W związku z uzyskaną pomocą publiczną, spółka zobowiązana była do zrealizowania zatwierdzonego przez Komisję Europejską planu restrukturyzacji, który zakładał odzyskanie przez nią długotrwałej zdolności do konkurowania na rynku. Niestety, spółce nie udało się zrealizować tego planu – wyjaśnia MSP. – Biorąc pod uwagę bardzo trudną sytuację ekonomiczno-finansową spółki, Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o postawieniu jej w stan likwidacji. Wobec powyższego, Minister Skarbu Państwa był zmuszony wezwać spółkę do zwrotu udzielonej pomocy publicznej. Konieczność takiego zwrotu jest bezwzględnie wymagana przepisami prawa – dodają przedstawiciele ministerstwa.

Obecnie trwa likwidacja PKS Puławy. Nowy prezes poszukuje chętnych na przejęcie autobusów z gwarancją zatrudnienia kierowców oraz obsługi dotychczasowych kursów. Do zbycia są także nieruchomości, ciągniki siodłowe, meble, sprzęt biurowy itp. Pod koniec stycznia pracownicy otrzymają wypowiedzenia, z których najdłuższe będą trzymiesięczne. Pracę straci około stu osób.

Czytaj więcej o:

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 stycznia 2016 o 17:04
+1
Chciałbym wszystkim przypomnieć że to za rządów PO Puławski PKS otrzymał dotacje z której zarządzający tą firmą nie potrafili mądrze skorzystać a teraz płacz i lament a co do tego nagrywacza to pewnie z PiS w tej formacji nagrywanie jest na topie
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 14:25
0
dostały też dotacje od miasta Ryki
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 07:48
0

PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.


Fakt, to tylko przykład, ale ciemnota z PKS-u sama zgotowała sobie ten los. Przyzwyczaili się latami do monopolu w tak wielkim stopniu, że chyba zapomnieli, że jest konkurencja. Tak bardzo uwierzyli w swoją wielką bezkonkurencyjność, że w du*** mieli niezadowolenie klientó np. na palenie w autobusie. Mają za swoje debile.... Tak - to tacy kierowcy zrazili klientów takim przykładowym postępowaniem. Przyczyniliśta się do tej upadłości jełopy a teraz mata za swoje. Klient idzie tam, gdzie mu nie śmierdzi w autobusie. Myśleliście, że przyjemniejest wąchac smród? A teraz pozamiatane. Miałeś chamie złoty róg...


Fakt, to tylko przykład, ale ciemnota z PKS-u sama zgotowała sobie ten los. Przyzwyczaili się latami do monopolu w tak wielkim stopniu, że chyba zapomnieli, że jest konkurencja. Tak bardzo uwierzyli w swoją wielką bezkonkurencyjność, że w du*** mieli niezadowolenie klientó np. na palenie w autobusie. Mają za swoje debile.... Tak - to tacy kierowcy zrazili klientów takim przykładowym postępowaniem. Przyczyniliśta się do tej upadłości jełopy a teraz mata za swoje. Klient idzie tam, gdzie mu nie śmierdzi w autobusie. Myśl... rozwiń

Avatar
Gość / 13 stycznia 2016 o 14:42
0
uwielbiam tę pastę
Avatar
Fryderyk Lepszy / 13 stycznia 2016 o 13:02
0
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się... rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 14:56
0
Wasz minister niejaki Karpiński podpisał decyzję o likwidacji PKS. Podziękujcie mu za to, chociaż on ma Was teraz w d....ie na najbliższe 4 lata.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 07:21
0

Rozmotowali to jak PGR


Wiecie co mnie śmieszy? Że jak były strajki w 80-tym to latali drąc się "Solidarność". Może nie wszyscy, ale na pewno w jakiejś części byli wśród nich ci, którzy teraz płaczą w PKS-ie. Na co liczyliście obalając socjalizm? Że kapitalizm będzie magicznie sprawiał, że zakład będzie w nieskończoność istniał? Nie panowie. Teraz jest konkurencja, a nie jeden bezkonkurencyjny PKS jak w PRL-u. Ta konkurencja was wykończyła oraz to, że nie potrafiliście z nią walczyć. A teraz płaczecie.... Powiem tak - trza było nie latać w 80-tych latach i nie drzeć się "Solidarność".... skoro tak wam teraz szkoda PRL-u (PKS-u).


Wiecie co mnie śmieszy? Że jak były strajki w 80-tym to latali drąc się "Solidarność". Może nie wszyscy, ale na pewno w jakiejś części byli wśród nich ci, którzy teraz płaczą w PKS-ie. Na co liczyliście obalając socjalizm? Że kapitalizm będzie magicznie sprawiał, że zakład będzie w nieskończoność istniał? Nie panowie. Teraz jest konkurencja, a nie jeden bezkonkurencyjny PKS jak w PRL-u. Ta konkurencja was wykończyła oraz to, że nie potrafiliście z nią walczyć. A teraz płaczecie.... Powiem tak - trza było nie latać w 80... rozwiń

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 07:16
0
I co panowie związkowcy? Wybraliście PiS i wam pomogli.... Jak widać teraz nie liczy się kto ma władze, tylko pieniądz. Kapitalizm to kapitalizm i jak widac na kapitalizm nawet PiS nie dopomoże. Zysku nie ma (pieniędzy) więc was zaorają, bez względu na to kto rządzi - czy to PO czy PiS...
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 06:32
0
Rozmotowali to jak PGR
Avatar
Busiarz / 11 stycznia 2016 o 23:59
0

PIS powinien znacjonalizować busiarzy i przywrócić PKSy...

Założę się że to Hi...r napisał,on jako ostatni zamknie drzwi

Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 14:25
0
dostały też dotacje od miasta Ryki
Avatar
Gość / 16 stycznia 2016 o 17:04
+1
Chciałbym wszystkim przypomnieć że to za rządów PO Puławski PKS otrzymał dotacje z której zarządzający tą firmą nie potrafili mądrze skorzystać a teraz płacz i lament a co do tego nagrywacza to pewnie z PiS w tej formacji nagrywanie jest na topie
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 14:38
-1
>Dobrze w domu dobrze w lesie a najlepiej w pekaesie!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 07:48
0

PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.


Fakt, to tylko przykład, ale ciemnota z PKS-u sama zgotowała sobie ten los. Przyzwyczaili się latami do monopolu w tak wielkim stopniu, że chyba zapomnieli, że jest konkurencja. Tak bardzo uwierzyli w swoją wielką bezkonkurencyjność, że w du*** mieli niezadowolenie klientó np. na palenie w autobusie. Mają za swoje debile.... Tak - to tacy kierowcy zrazili klientów takim przykładowym postępowaniem. Przyczyniliśta się do tej upadłości jełopy a teraz mata za swoje. Klient idzie tam, gdzie mu nie śmierdzi w autobusie. Myśleliście, że przyjemniejest wąchac smród? A teraz pozamiatane. Miałeś chamie złoty róg...


Fakt, to tylko przykład, ale ciemnota z PKS-u sama zgotowała sobie ten los. Przyzwyczaili się latami do monopolu w tak wielkim stopniu, że chyba zapomnieli, że jest konkurencja. Tak bardzo uwierzyli w swoją wielką bezkonkurencyjność, że w du*** mieli niezadowolenie klientó np. na palenie w autobusie. Mają za swoje debile.... Tak - to tacy kierowcy zrazili klientów takim przykładowym postępowaniem. Przyczyniliśta się do tej upadłości jełopy a teraz mata za swoje. Klient idzie tam, gdzie mu nie śmierdzi w autobusie. Myśl... rozwiń

Avatar
Gość / 13 stycznia 2016 o 14:42
0
uwielbiam tę pastę
Avatar
Fryderyk Lepszy / 13 stycznia 2016 o 13:02
0
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się... rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 14:56
0
Wasz minister niejaki Karpiński podpisał decyzję o likwidacji PKS. Podziękujcie mu za to, chociaż on ma Was teraz w d....ie na najbliższe 4 lata.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 07:21
0

Rozmotowali to jak PGR


Wiecie co mnie śmieszy? Że jak były strajki w 80-tym to latali drąc się "Solidarność". Może nie wszyscy, ale na pewno w jakiejś części byli wśród nich ci, którzy teraz płaczą w PKS-ie. Na co liczyliście obalając socjalizm? Że kapitalizm będzie magicznie sprawiał, że zakład będzie w nieskończoność istniał? Nie panowie. Teraz jest konkurencja, a nie jeden bezkonkurencyjny PKS jak w PRL-u. Ta konkurencja was wykończyła oraz to, że nie potrafiliście z nią walczyć. A teraz płaczecie.... Powiem tak - trza było nie latać w 80-tych latach i nie drzeć się "Solidarność".... skoro tak wam teraz szkoda PRL-u (PKS-u).


Wiecie co mnie śmieszy? Że jak były strajki w 80-tym to latali drąc się "Solidarność". Może nie wszyscy, ale na pewno w jakiejś części byli wśród nich ci, którzy teraz płaczą w PKS-ie. Na co liczyliście obalając socjalizm? Że kapitalizm będzie magicznie sprawiał, że zakład będzie w nieskończoność istniał? Nie panowie. Teraz jest konkurencja, a nie jeden bezkonkurencyjny PKS jak w PRL-u. Ta konkurencja was wykończyła oraz to, że nie potrafiliście z nią walczyć. A teraz płaczecie.... Powiem tak - trza było nie latać w 80... rozwiń

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 07:16
0
I co panowie związkowcy? Wybraliście PiS i wam pomogli.... Jak widać teraz nie liczy się kto ma władze, tylko pieniądz. Kapitalizm to kapitalizm i jak widac na kapitalizm nawet PiS nie dopomoże. Zysku nie ma (pieniędzy) więc was zaorają, bez względu na to kto rządzi - czy to PO czy PiS...
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 06:32
0
Rozmotowali to jak PGR
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 8 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 18 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 15 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 11 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 11 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!