Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

24 listopada 2010 r.
19:25
Edytuj ten wpis

Magda Welc chora. A w sobotę finał Mam Talent

1 22 A A

Magda Welc, finalistka telewizyjnego show "Mam Talent”, ma problemy z gardłem. 12-latka z Niedrzwicy Dużej ze względu na zapalenie krtani od trzech dni nie ma prób. A finał programu TVN już w sobotę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Magda Welc poczuła się źle w niedzielę. Dzień później miała już katar, zaczęła też kaszleć.

– W szkole jest dużo przeziębionych dzieci, w sobotę było też zimno na dworze. Może zmarzła – podejrzewa Barbara Welc, mama Magdy. – Lekarz, który badał córkę stwierdził, że to zapalenie krtani.

Na szczęście wczoraj było już lepiej. – Jej kaszel nie jest już tak dokuczliwy jak wcześniej – powiedział nam mama dziewczynki. Magda nie traci optymizmu. – Na pewno się nie poddam, za daleko już zaszłam – zapewnia.

Z powody choroby Magda nie chodzi do szkoły. Odwołane zostały też próby, które 12-latka miała ze swoją nauczycielką muzyki ze Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. – Nie nadwerężam głosu. Śpiewam tylko w myślach – dodaje Magda.

Osoby pracujące przy programie nie są zdziwione niedyspozycją Magdy. Tłumaczą, że takie sytuacje się zdarzają. – Mamy na to jednak sprawdzone sposoby – gwarantuje Katarzyna Szałańska, producentka programu "Mam talent”. – W sobotę Magda na pewno zaśpiewa.

Co 12-latka przygotowała na finał? – To tajemnica – nie chce zdradzić dziewczynka. Wcześniej Magda zastanawiała się czy nie wybrać jednej z piosenek Michała Bajora. Ostatecznie jednak zmieniła plany. – Powiem tylko tyle, że będzie to utwór bardzo dynamiczny, ale nie wesoły – uchyla rąbka tajemnicy.

W czwartek dziewczynka jedzie do Warszawy. Bo na piątek zaplanowano próby przed finałem.
O nagrodę główną – 300 tys. zł będzie walczyć w sumie 10 finalistów. Wśród nich także lubelscy tancerze ze Studia Tańca UDS.

O ostatnich przygotowaniach finalistów z Lubelszczyzny do ostatniego odcinka "Mam Talent” czytaj w piątkowym Magazynie, reporterskim dodatku do "Dziennika Wschodniego".

Występ Magdy Welc w półfinale Mam Talent



Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antybałwan / 28 listopada 2010 o 09:23
0
[quote name='VIP' timestamp='1290752428' post='390891']
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
[/quote]

Łyso ci buraku? Właź na drzewo i nie schodź...
Avatar
Monika / 28 listopada 2010 o 08:40
0
Zazdrość przez Was przemawia i tyle.Sama na Madzie głosowałam i ciesze się, że wygrała.Pozdrawiam zazdrośników
Avatar
witaminka / 26 listopada 2010 o 15:53
0
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK.
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK. rozwiń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 o 15:35
0
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]

Zazdrościsz jej tego, że chce przeznaczyć pieniądze na budowę domu? Przemawia przez ciebie wsiowa zawiść a co oceny jej talentu to raczej nie jesteś upoważniony gdyż jak mniemam doświadczenia na tle artystycznym nie posiadasz, ja natomiast jestem z wykształcenia muzykiem. Wsadź sobie zatem swoje "mądrości" wiesz gdzie... Ta dziewczynka ma nieprzeciętny talent - tyle w tym temacie.
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]
rozwiń
Avatar
dasdsa / 26 listopada 2010 o 12:24
0
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
[/quote]
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę ... rozwiń
Avatar
kamyczek / 26 listopada 2010 o 11:05
0
co się czepiacie,ta mała to dzielne dziecko,da sobie radę,życzę jej wygranej i spełnienia marzeń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 o 10:25
0
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
Avatar
Squirrel801 / 26 listopada 2010 o 09:26
0
Po pierwsze program jest na żywo (półfinały i finał). Po drugie jesteście wredni.
Avatar
Natalka / 26 listopada 2010 o 08:07
0
A może niech madzia zwróci się do TVNu z prośbą o zmianę terminu nagrania
Avatar
VIP / 26 listopada 2010 o 07:20
0
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
Avatar
antybałwan / 28 listopada 2010 o 09:23
0
[quote name='VIP' timestamp='1290752428' post='390891']
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
[/quote]

Łyso ci buraku? Właź na drzewo i nie schodź...
Avatar
Monika / 28 listopada 2010 o 08:40
0
Zazdrość przez Was przemawia i tyle.Sama na Madzie głosowałam i ciesze się, że wygrała.Pozdrawiam zazdrośników
Avatar
witaminka / 26 listopada 2010 o 15:53
0
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK.
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK. rozwiń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 o 15:35
0
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]

Zazdrościsz jej tego, że chce przeznaczyć pieniądze na budowę domu? Przemawia przez ciebie wsiowa zawiść a co oceny jej talentu to raczej nie jesteś upoważniony gdyż jak mniemam doświadczenia na tle artystycznym nie posiadasz, ja natomiast jestem z wykształcenia muzykiem. Wsadź sobie zatem swoje "mądrości" wiesz gdzie... Ta dziewczynka ma nieprzeciętny talent - tyle w tym temacie.
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]
rozwiń
Avatar
dasdsa / 26 listopada 2010 o 12:24
0
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
[/quote]
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę ... rozwiń
Avatar
kamyczek / 26 listopada 2010 o 11:05
0
co się czepiacie,ta mała to dzielne dziecko,da sobie radę,życzę jej wygranej i spełnienia marzeń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 o 10:25
0
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
Avatar
Squirrel801 / 26 listopada 2010 o 09:26
0
Po pierwsze program jest na żywo (półfinały i finał). Po drugie jesteście wredni.
Avatar
Natalka / 26 listopada 2010 o 08:07
0
A może niech madzia zwróci się do TVNu z prośbą o zmianę terminu nagrania
Avatar
VIP / 26 listopada 2010 o 07:20
0
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 5 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 10 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 4 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 8 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!