Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

24 listopada 2010 r.
19:25
Edytuj ten wpis

Magda Welc chora. A w sobotę finał Mam Talent

0 22 A A

Magda Welc, finalistka telewizyjnego show "Mam Talent”, ma problemy z gardłem. 12-latka z Niedrzwicy Dużej ze względu na zapalenie krtani od trzech dni nie ma prób. A finał programu TVN już w sobotę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Magda Welc poczuła się źle w niedzielę. Dzień później miała już katar, zaczęła też kaszleć.

– W szkole jest dużo przeziębionych dzieci, w sobotę było też zimno na dworze. Może zmarzła – podejrzewa Barbara Welc, mama Magdy. – Lekarz, który badał córkę stwierdził, że to zapalenie krtani.

Na szczęście wczoraj było już lepiej. – Jej kaszel nie jest już tak dokuczliwy jak wcześniej – powiedział nam mama dziewczynki. Magda nie traci optymizmu. – Na pewno się nie poddam, za daleko już zaszłam – zapewnia.

Z powody choroby Magda nie chodzi do szkoły. Odwołane zostały też próby, które 12-latka miała ze swoją nauczycielką muzyki ze Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. – Nie nadwerężam głosu. Śpiewam tylko w myślach – dodaje Magda.

Osoby pracujące przy programie nie są zdziwione niedyspozycją Magdy. Tłumaczą, że takie sytuacje się zdarzają. – Mamy na to jednak sprawdzone sposoby – gwarantuje Katarzyna Szałańska, producentka programu "Mam talent”. – W sobotę Magda na pewno zaśpiewa.

Co 12-latka przygotowała na finał? – To tajemnica – nie chce zdradzić dziewczynka. Wcześniej Magda zastanawiała się czy nie wybrać jednej z piosenek Michała Bajora. Ostatecznie jednak zmieniła plany. – Powiem tylko tyle, że będzie to utwór bardzo dynamiczny, ale nie wesoły – uchyla rąbka tajemnicy.

W czwartek dziewczynka jedzie do Warszawy. Bo na piątek zaplanowano próby przed finałem.
O nagrodę główną – 300 tys. zł będzie walczyć w sumie 10 finalistów. Wśród nich także lubelscy tancerze ze Studia Tańca UDS.

O ostatnich przygotowaniach finalistów z Lubelszczyzny do ostatniego odcinka "Mam Talent” czytaj w piątkowym Magazynie, reporterskim dodatku do "Dziennika Wschodniego".

Występ Magdy Welc w półfinale Mam Talent



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antybałwan / 28 listopada 2010 r. o 09:23
[quote name='VIP' timestamp='1290752428' post='390891']
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
[/quote]

Łyso ci buraku? Właź na drzewo i nie schodź...
Avatar
Monika / 28 listopada 2010 r. o 08:40
Zazdrość przez Was przemawia i tyle.Sama na Madzie głosowałam i ciesze się, że wygrała.Pozdrawiam zazdrośników
Avatar
witaminka / 26 listopada 2010 r. o 15:53
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK.
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK. rozwiń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 r. o 15:35
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]

Zazdrościsz jej tego, że chce przeznaczyć pieniądze na budowę domu? Przemawia przez ciebie wsiowa zawiść a co oceny jej talentu to raczej nie jesteś upoważniony gdyż jak mniemam doświadczenia na tle artystycznym nie posiadasz, ja natomiast jestem z wykształcenia muzykiem. Wsadź sobie zatem swoje "mądrości" wiesz gdzie... Ta dziewczynka ma nieprzeciętny talent - tyle w tym temacie.
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]
rozwiń
Avatar
dasdsa / 26 listopada 2010 r. o 12:24
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
[/quote]
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę ... rozwiń
Avatar
kamyczek / 26 listopada 2010 r. o 11:05
co się czepiacie,ta mała to dzielne dziecko,da sobie radę,życzę jej wygranej i spełnienia marzeń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 r. o 10:25
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
Avatar
Squirrel801 / 26 listopada 2010 r. o 09:26
Po pierwsze program jest na żywo (półfinały i finał). Po drugie jesteście wredni.
Avatar
Natalka / 26 listopada 2010 r. o 08:07
A może niech madzia zwróci się do TVNu z prośbą o zmianę terminu nagrania
Avatar
VIP / 26 listopada 2010 r. o 07:20
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
Avatar
antybałwan / 28 listopada 2010 r. o 09:23
[quote name='VIP' timestamp='1290752428' post='390891']
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
[/quote]

Łyso ci buraku? Właź na drzewo i nie schodź...
Avatar
Monika / 28 listopada 2010 r. o 08:40
Zazdrość przez Was przemawia i tyle.Sama na Madzie głosowałam i ciesze się, że wygrała.Pozdrawiam zazdrośników
Avatar
witaminka / 26 listopada 2010 r. o 15:53
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK.
[quote name='' timestamp='1290719416' post='390718']
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka

I też - nie jestem gwiazdą . . .
[/quote]


To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK. rozwiń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 r. o 15:35
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]

Zazdrościsz jej tego, że chce przeznaczyć pieniądze na budowę domu? Przemawia przez ciebie wsiowa zawiść a co oceny jej talentu to raczej nie jesteś upoważniony gdyż jak mniemam doświadczenia na tle artystycznym nie posiadasz, ja natomiast jestem z wykształcenia muzykiem. Wsadź sobie zatem swoje "mądrości" wiesz gdzie... Ta dziewczynka ma nieprzeciętny talent - tyle w tym temacie.
[quote name='dasdsa' timestamp='1290770652' post='391141']
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[/quote]
rozwiń
Avatar
dasdsa / 26 listopada 2010 r. o 12:24
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
[/quote]
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
[quote name='antybałwan' timestamp='1290763557' post='391025']
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę ... rozwiń
Avatar
kamyczek / 26 listopada 2010 r. o 11:05
co się czepiacie,ta mała to dzielne dziecko,da sobie radę,życzę jej wygranej i spełnienia marzeń
Avatar
antybałwan / 26 listopada 2010 r. o 10:25
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
Avatar
Squirrel801 / 26 listopada 2010 r. o 09:26
Po pierwsze program jest na żywo (półfinały i finał). Po drugie jesteście wredni.
Avatar
Natalka / 26 listopada 2010 r. o 08:07
A może niech madzia zwróci się do TVNu z prośbą o zmianę terminu nagrania
Avatar
VIP / 26 listopada 2010 r. o 07:20
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??