Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

7 grudnia 2011 r.
19:10
Edytuj ten wpis

Zajęli część gospodarstwa pod lotnisko. "Przyszli i wszystko wynieśli"

2 80 A A
Nie wiem, gdzie to teraz schować... Przy takiej pogodzie wszystko zamoknie – martwi się pani Krystyn
Nie wiem, gdzie to teraz schować... Przy takiej pogodzie wszystko zamoknie – martwi się pani Krystyn

Przyszli i wynieśli wszystkie moje rzeczy na podwórko. Nie mogłam nic zrobić – skarży się pani Krystyna ze Świdnika Dużego. Państwo przejęło część jej gospodarstwa pod lotnisko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Trzy tony zboża wynieśli mi ze stodoły. Teraz wszystko jest mokre – żali się pani Krystyna. – Wyciągnęli maszyny i inne rzeczy, które były w budynkach gospodarczych. Nie wiem, gdzie to teraz schować... Nie można tak się obchodzić z cudzą własnością.

Gospodarstwo pani Krystyny znajduje się nieopodal powstającego lotniska. To jedna z trzech zabudowanych nieruchomości, których właściciele nie zgodzili się dobrowolnie sprzedać Portowi Lotniczemu Lublin majątku. – Na podstawie specustawy lotniskowej złożyliśmy wykaz tych nieruchomości do wojewody z wnioskiem o uruchomienie procedury wywłaszczeniowej – tłumaczy Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Urząd Wojewódzki wszczął procedurę odszkodowawczą w kwietniu tego roku, a w czerwcu rzeczoznawcy wykonali operaty szacunkowe. Nieruchomość pani Krystyny została przejęta przez Skarb Państwa. Decyzja miała rygor natychmiastowej wykonalności. Ale pani Krystyna odmówiła jej wykonania.

– Ponieważ nie udało się polubownie załatwić sprawy, mimo wielokrotnych prób, 23 listopada wystawiony został tytuł egzekucyjny – wyjaśnia Małgorzata Tatara, rzecznik wojewody.

Egzekucja

We wtorek urzędnicy rozpoczęli egzekucję. Ze stodoły wynieśli sprzęty domowe i rolnicze.

– Przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin oświadczyli, że dopóki nie zostaną opróżnione budynki, nie podpiszą protokołu przyjęcia nieruchomości – tłumaczy rzecznik wojewody.

Budynek jest przeznaczony do rozbiórki. A port nie może dłużej czekać, bo tędy będą przebiegać instalacje.

Nasza rozmówczyni jest rozgoryczona. Odwołała się od decyzji dotyczącej wypłaty odszkodowania. Nie kwestionowała przyznanej sumy (pani Krystyna nie chce jej ujawniać). Domagała się jednak, by państwo przejęło całość jej gospodarstwa. – Zostanie mi dom i parę metrów dalej ogrodzenie lotniska. Lepiej całkiem się wynieść – tłumaczy kobieta.

Ostatnią decyzję o odszkodowaniu pani Krystyna otrzymała 17 listopada. Odwołała się 1 grudnia. Sądziła, że skoro sprawa jest w toku, egzekucja została wstrzymana. Ale prawo jest nieubłagane.

– Gdy decyzja staje się ostateczna, były właściciel nieruchomości zobowiązany jest do jej wydania, mimo że trwa odrębna procedura odszkodowawcza – wyjaśnia Tatara. I zapewnia, że całe postępowanie egzekucyjne przeprowadzone zostało zgodnie z prawem i z zachowaniem wszelkich procedur. – Do egzekucji nie musiało jednak dojść. Pani B. kilkukrotnie proszona była o podpisanie protokołu wydania nieruchomości, jednakże odmawiała, twierdząc, że kwestionuje wszelkie działania podejmowane przez wojewodę.

Urzędnicy podkreślają, że to jedyna dotąd egzekucja. A pani Krystyna zgodziła się na nią i podpisała protokół. Na miejscu była również policja i przedstawiciele portu. – Aktywnie współpracowała przy wynoszeniu rzeczy. Wszystko odbyło się w jak najbardziej pokojowej atmosferze – zapewnia rzecznik portu.

– Jak miałam protestować? Z siekierą? – pani Krystyna nie kryje irytacji. – Byłam sama, a ich cała grupa.

Komentarze 80

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktosik / 10 grudnia 2011 o 16:46
0
Jestem sobie internetowym trolem. Za nic mam zdanie innych, każdemu zaprzeczę, lubie się wymądrzać, uważam że wiem wszystko, choć wiem niewiele. I nie zaloguję się, bo lubię pyskować jako anonim. Ot co.
Avatar
Matylda / 10 grudnia 2011 o 00:18
0
Lotnisko powinno wykupić całość a nie dzielić czyjąś działkę na mniejsze. Mam pytanie skoro powiedzmy kobieta utrzymywała się z rolnictwa i zabrano jej ziemię pod lotnisko pozostawiając tylko dom w jaki sposób ona ma utrzymać ten dom skoro dojazd z maszynami na dalej położone działki będzie nie opłacalny? To nie jest przypadek odosobniony polityka Portu w tej sprawie jest dość dziwna! Drodzy państwo nie wszyscy są naciągaczami, przypominam że część ludzi mieszkała tam zanim administracja wpadła na pomysł świdnickiej lokalizacji lotniska, oczekują tylko sprawiedliwości. Zaznaczam osobiście mnie ta sprawa nie dotyczy.
Lotnisko powinno wykupić całość a nie dzielić czyjąś działkę na mniejsze. Mam pytanie skoro powiedzmy kobieta utrzymywała się z rolnictwa i zabrano jej ziemię pod lotnisko pozostawiając tylko dom w jaki sposób ona ma utrzymać ten dom skoro dojazd z maszynami na dalej położone działki będzie nie opłacalny? To nie jest przypadek odosobniony polityka Portu w tej sprawie jest dość dziwna! Drodzy państwo nie wszyscy są naciągaczami, przypominam że część ludzi mieszkała tam zanim administracja wpadła na pomysł świdnickiej lokalizacji lotniska,... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2011 o 19:35
0
Wygląda na to że kobita chciała i sprzedać gospodarstwo i mieć je dalej.
Avatar
123456 / 8 grudnia 2011 o 19:20
0
Pan Maryjan Arcybiskup jest tak inteligentny, że stać go jedynie na powiedzenie " naprawdę mi ciebie żal "
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 8 grudnia 2011 o 19:12
0
[quote name='ktosik' timestamp='1323357907' post='567717']
Ależ mam profil, dokładnie taki sam jak nick, tylko widzisz, jestem tak leniwa, ze nie chce mi się logować.
Aktywna jestem w temacie lotniska, a nie odszkodowań i nie od dziś a od 2007 r., zanim Ty się dowedziałeś, że taki temat w ogóle będzie. Jeżeli ja Twoja energię wysysam, to strasznie musisz się angażować w tym temacie. Co do reszty masz rację, czasem lepiej wiedzieć z kim się rozmawia, bo może sie okazać, że np. po tej samej stronie stoimy.
[/quote]


naprawdę mi ciebie żal... posyłam ci wiązkę energii miłości... kocham cię
[quote name='ktosik' timestamp='1323357907' post='567717']
Ależ mam profil, dokładnie taki sam jak nick, tylko widzisz, jestem tak leniwa, ze nie chce mi się logować.
Aktywna jestem w temacie lotniska, a nie odszkodowań i nie od dziś a od 2007 r., zanim Ty się dowedziałeś, że taki temat w ogóle będzie. Jeżeli ja Twoja energię wysysam, to strasznie musisz się angażować w tym temacie. Co do reszty masz rację, czasem lepiej wiedzieć z kim się rozmawia, bo może sie okazać, że np. po tej samej stronie stoimy. <... rozwiń
Avatar
ktosik / 8 grudnia 2011 o 18:31
0
[quote name='ktośśśś' timestamp='1323363108' post='567728']
A Renia trolluje, mąci, judzi, podpuszcza, napuszcza, wpuszcza ludzi w maliny, manipuluje, żółcią sie zalewa, zlością, zazdrością, zawiścią... I jak Reniu, lepiej? Przyjemniej sie żyje? W tym całym błocie intryg, pomówień, nienawiści. Gratuluję i życzę zdrowia i wytrwałości
[/quote]

Coś nie haloo u Ciebie? Działkę Ci wywłaszczyłam? Z pracy Cię wyrzuciłam? Czy może sz..g Cię trafia, ze ktoś ma zasady i ich nie zmienia jak chorągiewka, że nie da się przekupić żadną kasą, że ktoś uważa, że czarne nie jest białe a białe nie jest czarne i inaczej być nie może? Doskwiera Ci, że sa jeszcze tacy którzy się nie srzedają, by się komuś przypodobać? Złości Cię, że coś jeszcze może być normalnie? Jak sobie nie radzisz to idź do specjalisty, bo Twoje sugestie przestały mi sie podobać. Mam nadzieję, ze wiesz, że w necie nie jesteś anonimowy i nie nadwyrężaj mojej cierpliwości, bo skoro mnie znasz, to wiesz, ze moja cierplowość i wyrozumiałość ma granice,
[quote name='ktośśśś' timestamp='1323363108' post='567728']
A Renia trolluje, mąci, judzi, podpuszcza, napuszcza, wpuszcza ludzi w maliny, manipuluje, żółcią sie zalewa, zlością, zazdrością, zawiścią... I jak Reniu, lepiej? Przyjemniej sie żyje? W tym całym błocie intryg, pomówień, nienawiści. Gratuluję i życzę zdrowia i wytrwałości
[/quote]

Coś nie haloo u Ciebie? Działkę Ci wywłaszczyłam? Z pracy Cię wyrzuciłam? Czy może sz..g Cię trafia, ze ktoś ma zasady i ich nie zmienia jak chorągiewka, ... rozwiń
Avatar
gis / 8 grudnia 2011 o 18:25
0
zapraszam wszystkich na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie:

www.gis-szkolenia.pl

warto skorzystać! zapraszam
Avatar
ktośśśś / 8 grudnia 2011 o 17:51
0
[quote name='ktosik' timestamp='1323343323' post='567615']
Zadupiem zadupiów jesteśmy dzięki takim właśnie , jak to ładnie okresliłeś kmiotkom jak TY.
[/quote]
A Renia trolluje, mąci, judzi, podpuszcza, napuszcza, wpuszcza ludzi w maliny, manipuluje, żółcią sie zalewa, zlością, zazdrością, zawiścią... I jak Reniu, lepiej? Przyjemniej sie żyje? W tym całym błocie intryg, pomówień, nienawiści. Gratuluję i życzę zdrowia i wytrwałości
Avatar
ktosik / 8 grudnia 2011 o 16:25
0
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1323354716' post='567697']
szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzucisz mu niewiedze - sprawdź z kim masz do czynienia


zresztą, co ja będę na ciebie cenną energię tracił, która mi wysysasz wplątując w tę dyskusję. Widzę strasznie aktywna się stałaś w tym wątku - masz jakiś w tym interes najwidoczniej.

Czyżbyś była kolejną łowczynią nienależących się ci odszkodowań...
[/quote]

Ależ mam profil, dokładnie taki sam jak nick, tylko widzisz, jestem tak leniwa, ze nie chce mi się logować.
Aktywna jestem w temacie lotniska, a nie odszkodowań i nie od dziś a od 2007 r., zanim Ty się dowedziałeś, że taki temat w ogóle będzie. Jeżeli ja Twoja energię wysysam, to strasznie musisz się angażować w tym temacie. Co do reszty masz rację, czasem lepiej wiedzieć z kim się rozmawia, bo może sie okazać, że np. po tej samej stronie stoimy.
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1323354716' post='567697']
szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzucisz mu niewiedze - sprawdź z kim masz do czynienia


zresztą, co ja będę na ciebie cenną energię tracił, która mi wysysasz wplątując w tę dyskusję. Widzę strasznie aktywna się stałaś w tym wątku - masz jakiś w tym interes najwidoczniej.

Czyżbyś była kolejną łowczynią nienależ... rozwiń
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 8 grudnia 2011 o 15:31
0
[quote name='ktosik' timestamp='1323336453' post='567555']
Wyobraź sobie, ze jestem tak leniwa, ze nie chcialo mi się prostowac wypowiedzi co do drugiego linku. Abstrahujac od tego, ze ten niżej powinien byc tam, gdzie ten wyżej. Co do zrozumienia tematu to mnie nie przekonałeś, bo rozumiesz łupki a nie rozumiesz specustawy lotniskowej, a szkoda.
[/quote]

szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzucisz mu niewiedze - sprawdź z kim masz do czynienia


zresztą, co ja będę na ciebie cenną energię tracił, która mi wysysasz wplątując w tę dyskusję. Widzę strasznie aktywna się stałaś w tym wątku - masz jakiś w tym interes najwidoczniej.

Czyżbyś była kolejną łowczynią nienależących się ci odszkodowań...
[quote name='ktosik' timestamp='1323336453' post='567555']
Wyobraź sobie, ze jestem tak leniwa, ze nie chcialo mi się prostowac wypowiedzi co do drugiego linku. Abstrahujac od tego, ze ten niżej powinien byc tam, gdzie ten wyżej. Co do zrozumienia tematu to mnie nie przekonałeś, bo rozumiesz łupki a nie rozumiesz specustawy lotniskowej, a szkoda.
[/quote]

szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzuci... rozwiń
Avatar
ktosik / 10 grudnia 2011 o 16:46
0
Jestem sobie internetowym trolem. Za nic mam zdanie innych, każdemu zaprzeczę, lubie się wymądrzać, uważam że wiem wszystko, choć wiem niewiele. I nie zaloguję się, bo lubię pyskować jako anonim. Ot co.
Avatar
Matylda / 10 grudnia 2011 o 00:18
0
Lotnisko powinno wykupić całość a nie dzielić czyjąś działkę na mniejsze. Mam pytanie skoro powiedzmy kobieta utrzymywała się z rolnictwa i zabrano jej ziemię pod lotnisko pozostawiając tylko dom w jaki sposób ona ma utrzymać ten dom skoro dojazd z maszynami na dalej położone działki będzie nie opłacalny? To nie jest przypadek odosobniony polityka Portu w tej sprawie jest dość dziwna! Drodzy państwo nie wszyscy są naciągaczami, przypominam że część ludzi mieszkała tam zanim administracja wpadła na pomysł świdnickiej lokalizacji lotniska, oczekują tylko sprawiedliwości. Zaznaczam osobiście mnie ta sprawa nie dotyczy.
Lotnisko powinno wykupić całość a nie dzielić czyjąś działkę na mniejsze. Mam pytanie skoro powiedzmy kobieta utrzymywała się z rolnictwa i zabrano jej ziemię pod lotnisko pozostawiając tylko dom w jaki sposób ona ma utrzymać ten dom skoro dojazd z maszynami na dalej położone działki będzie nie opłacalny? To nie jest przypadek odosobniony polityka Portu w tej sprawie jest dość dziwna! Drodzy państwo nie wszyscy są naciągaczami, przypominam że część ludzi mieszkała tam zanim administracja wpadła na pomysł świdnickiej lokalizacji lotniska,... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2011 o 19:35
0
Wygląda na to że kobita chciała i sprzedać gospodarstwo i mieć je dalej.
Avatar
123456 / 8 grudnia 2011 o 19:20
0
Pan Maryjan Arcybiskup jest tak inteligentny, że stać go jedynie na powiedzenie " naprawdę mi ciebie żal "
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 8 grudnia 2011 o 19:12
0
[quote name='ktosik' timestamp='1323357907' post='567717']
Ależ mam profil, dokładnie taki sam jak nick, tylko widzisz, jestem tak leniwa, ze nie chce mi się logować.
Aktywna jestem w temacie lotniska, a nie odszkodowań i nie od dziś a od 2007 r., zanim Ty się dowedziałeś, że taki temat w ogóle będzie. Jeżeli ja Twoja energię wysysam, to strasznie musisz się angażować w tym temacie. Co do reszty masz rację, czasem lepiej wiedzieć z kim się rozmawia, bo może sie okazać, że np. po tej samej stronie stoimy.
[/quote]


naprawdę mi ciebie żal... posyłam ci wiązkę energii miłości... kocham cię
[quote name='ktosik' timestamp='1323357907' post='567717']
Ależ mam profil, dokładnie taki sam jak nick, tylko widzisz, jestem tak leniwa, ze nie chce mi się logować.
Aktywna jestem w temacie lotniska, a nie odszkodowań i nie od dziś a od 2007 r., zanim Ty się dowedziałeś, że taki temat w ogóle będzie. Jeżeli ja Twoja energię wysysam, to strasznie musisz się angażować w tym temacie. Co do reszty masz rację, czasem lepiej wiedzieć z kim się rozmawia, bo może sie okazać, że np. po tej samej stronie stoimy. <... rozwiń
Avatar
ktosik / 8 grudnia 2011 o 18:31
0
[quote name='ktośśśś' timestamp='1323363108' post='567728']
A Renia trolluje, mąci, judzi, podpuszcza, napuszcza, wpuszcza ludzi w maliny, manipuluje, żółcią sie zalewa, zlością, zazdrością, zawiścią... I jak Reniu, lepiej? Przyjemniej sie żyje? W tym całym błocie intryg, pomówień, nienawiści. Gratuluję i życzę zdrowia i wytrwałości
[/quote]

Coś nie haloo u Ciebie? Działkę Ci wywłaszczyłam? Z pracy Cię wyrzuciłam? Czy może sz..g Cię trafia, ze ktoś ma zasady i ich nie zmienia jak chorągiewka, że nie da się przekupić żadną kasą, że ktoś uważa, że czarne nie jest białe a białe nie jest czarne i inaczej być nie może? Doskwiera Ci, że sa jeszcze tacy którzy się nie srzedają, by się komuś przypodobać? Złości Cię, że coś jeszcze może być normalnie? Jak sobie nie radzisz to idź do specjalisty, bo Twoje sugestie przestały mi sie podobać. Mam nadzieję, ze wiesz, że w necie nie jesteś anonimowy i nie nadwyrężaj mojej cierpliwości, bo skoro mnie znasz, to wiesz, ze moja cierplowość i wyrozumiałość ma granice,
[quote name='ktośśśś' timestamp='1323363108' post='567728']
A Renia trolluje, mąci, judzi, podpuszcza, napuszcza, wpuszcza ludzi w maliny, manipuluje, żółcią sie zalewa, zlością, zazdrością, zawiścią... I jak Reniu, lepiej? Przyjemniej sie żyje? W tym całym błocie intryg, pomówień, nienawiści. Gratuluję i życzę zdrowia i wytrwałości
[/quote]

Coś nie haloo u Ciebie? Działkę Ci wywłaszczyłam? Z pracy Cię wyrzuciłam? Czy może sz..g Cię trafia, ze ktoś ma zasady i ich nie zmienia jak chorągiewka, ... rozwiń
Avatar
gis / 8 grudnia 2011 o 18:25
0
zapraszam wszystkich na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie:

www.gis-szkolenia.pl

warto skorzystać! zapraszam
Avatar
ktośśśś / 8 grudnia 2011 o 17:51
0
[quote name='ktosik' timestamp='1323343323' post='567615']
Zadupiem zadupiów jesteśmy dzięki takim właśnie , jak to ładnie okresliłeś kmiotkom jak TY.
[/quote]
A Renia trolluje, mąci, judzi, podpuszcza, napuszcza, wpuszcza ludzi w maliny, manipuluje, żółcią sie zalewa, zlością, zazdrością, zawiścią... I jak Reniu, lepiej? Przyjemniej sie żyje? W tym całym błocie intryg, pomówień, nienawiści. Gratuluję i życzę zdrowia i wytrwałości
Avatar
ktosik / 8 grudnia 2011 o 16:25
0
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1323354716' post='567697']
szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzucisz mu niewiedze - sprawdź z kim masz do czynienia


zresztą, co ja będę na ciebie cenną energię tracił, która mi wysysasz wplątując w tę dyskusję. Widzę strasznie aktywna się stałaś w tym wątku - masz jakiś w tym interes najwidoczniej.

Czyżbyś była kolejną łowczynią nienależących się ci odszkodowań...
[/quote]

Ależ mam profil, dokładnie taki sam jak nick, tylko widzisz, jestem tak leniwa, ze nie chce mi się logować.
Aktywna jestem w temacie lotniska, a nie odszkodowań i nie od dziś a od 2007 r., zanim Ty się dowedziałeś, że taki temat w ogóle będzie. Jeżeli ja Twoja energię wysysam, to strasznie musisz się angażować w tym temacie. Co do reszty masz rację, czasem lepiej wiedzieć z kim się rozmawia, bo może sie okazać, że np. po tej samej stronie stoimy.
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1323354716' post='567697']
szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzucisz mu niewiedze - sprawdź z kim masz do czynienia


zresztą, co ja będę na ciebie cenną energię tracił, która mi wysysasz wplątując w tę dyskusję. Widzę strasznie aktywna się stałaś w tym wątku - masz jakiś w tym interes najwidoczniej.

Czyżbyś była kolejną łowczynią nienależ... rozwiń
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 8 grudnia 2011 o 15:31
0
[quote name='ktosik' timestamp='1323336453' post='567555']
Wyobraź sobie, ze jestem tak leniwa, ze nie chcialo mi się prostowac wypowiedzi co do drugiego linku. Abstrahujac od tego, ze ten niżej powinien byc tam, gdzie ten wyżej. Co do zrozumienia tematu to mnie nie przekonałeś, bo rozumiesz łupki a nie rozumiesz specustawy lotniskowej, a szkoda.
[/quote]

szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzucisz mu niewiedze - sprawdź z kim masz do czynienia


zresztą, co ja będę na ciebie cenną energię tracił, która mi wysysasz wplątując w tę dyskusję. Widzę strasznie aktywna się stałaś w tym wątku - masz jakiś w tym interes najwidoczniej.

Czyżbyś była kolejną łowczynią nienależących się ci odszkodowań...
[quote name='ktosik' timestamp='1323336453' post='567555']
Wyobraź sobie, ze jestem tak leniwa, ze nie chcialo mi się prostowac wypowiedzi co do drugiego linku. Abstrahujac od tego, ze ten niżej powinien byc tam, gdzie ten wyżej. Co do zrozumienia tematu to mnie nie przekonałeś, bo rozumiesz łupki a nie rozumiesz specustawy lotniskowej, a szkoda.
[/quote]

szkoda, że nie masz tu profilu, byśmy podyskutowali sobie na priv... czasami warto wiedzieć kto siedzi pod jakim nickiem... bo zanim zarzuci... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 80

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 3 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 0 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 7 3

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 3

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 10 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 24 8

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 20

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 3 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!