Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Włodawa

19 czerwca 2018 r.
6:45

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

0 62 A A

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ze względu na wyjątkowo brutalny sposób działania napastników, śledczy nie ujawniają wszystkich szczegółów sprawy. Do napaści doszło w niewielkiej miejscowości w powiecie włodawskim. Sprawcy wyciągnęli młodego mężczyznę z samochodu i dotkliwie pobili.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopak został następnie przewieziony do lasu. Tam oprawcy ponownie zaczęli się nad nim znęcać. Obezwładnili swoją ofiarę, przyciskali go nogami do ziemi, po czym zgwałcili kijem baseballowym i kluczem do kół. Ranny trafił później do szpitala.

W związku ze sprawą zatrzymano czworo podejrzanych. Wszyscy to bardzo młodzi ludzie. Jeden z nich to 19-letni Damian O. Śledczy ustalili, że wspólnie z kolegami bił ofiarę. Odpowie również za pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem oraz zmuszenie do tzw. innej czynności seksualnej. Zdaniem prokuratury, to m.in. on użył klucza.

Podobne zarzuty usłyszał jego znajomy – 20-letni Rafał K. Za bicie, uprowadzenie i brutalny gwałt odpowie również 23-letni Mateusz J. Śledczy zarzucili również młodym ludziom wywieranie wpływu na świadka. Podejrzani mieli grozić rannemu mężczyźnie, żeby ten nie informował policji o zdarzeniu.

Zarzuty w tej sprawie usłyszała również 18-letnia Greta P. Dziewczyna odpowie za pomocnictwo w pozbawieniu wolności, pobiciu i zmuszaniu do innej czynności seksualnej.

– Prokurator wystąpił o tymczasowe aresztowanie wszystkich podejrzanych na trzy miesiące. Sąd przychylił się do tego wniosku – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – W sprawie cały czas trwają intensywne czynności. Zabezpieczyliśmy liczne ślady. Przesłuchujemy świadków.

Prokuratura nie zdradza, dlaczego Greta P. i jej koledzy zaatakowali i znęcali się nad młodym mężczyzną. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wcześniej wszyscy bawili się nad jeziorem. Tam miało dojść między nimi do awantury. Sprawę badają śledczy z Włodawy. Podejrzanym grozi nawet do 12 lat więzienia.

Zobacz także: Zabójstwo dziewczyny na Czubach w Lublinie. Mateusz C. przed sądem:

Czytaj więcej o:

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 19 czerwca 2018 o 09:21
+2
Typowe towarzystwo z nad jeziora Białego, byłem, widziałem, więcej tam nie pojadę
Avatar
Gość / 20 czerwca 2018 o 16:35
+1
Pani Moniko nikt nie pyta o wyrok a zdarzenie jest faktem, coz... ciekawy czy stalaby tak Pani murem za ta zlota mlodzieza gdygy skrzywdzili kogos z Pani bliskich... Ciekawe.... Skoro nawoluje Pani do ujawnienie tozsamosci komentatorow prosze dac dobry przyklad oraz wpisac swoje imie i nazwisko. Wie Pani co to jest ignorancja i obluda, prosze poczytac. Dziwnym byloby gdyby czytelnicy jeszczepochwalili postepowanie oprawcow...hm a moze skrzywdzony jest sam sobie winien... Takim tokiem myslenia Pani sie kieruje? Gratulacje...
Avatar
karol / 20 czerwca 2018 o 07:47
+1
w jakim celu ten " news" ze szczegółami ?
Avatar
Warszawiak / 19 czerwca 2018 o 23:40
+1
Polskie bydło ze wschodu.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2018 o 23:37
+1
Do utylizacji. Tam jest miejsce dla śmieci.
Avatar
Xxx / 19 czerwca 2018 o 23:33
+1
powinni tym ***m to samo zrobic
Avatar
Xxx124 / 19 czerwca 2018 o 22:25
+1
narkotyków niech jeszcze więcej cpaja dziewczyna 18 lata i odstawia takie rzeczy... niech jej w pierdlu *** rozerwa!!! tego jej życzę
Avatar
Xxx124 / 19 czerwca 2018 o 22:22
+1
Kara śmierci tym smieciom!!!!
Avatar
Mieszkanka Włodawy / 19 czerwca 2018 o 10:56
+1
Włodawska gangsterka , powinni teraz być gwałceni w więzieniach do końca swoich dni pobytu, a najgorsze scenariusze katowania takich powinny stać się codziennością dla nich WZYWAM SĄD DO WYMIERZENIA NAJWYŻSZEGO WYMIARU KARY DLA NICH RODZINĘ POSZKODOWANEGO ORAZ JEGO SAMEGO O DOMAGANIE SIĘ TEGO. NAGŁASNIAJCIE TE SPRAWĘ WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA NIECH BĘDZIE PRZESTROGA DLA INNYCH!!! NIECH ALA WŁODAWA DOWIE SIĘ ORAZ CAŁA POLSKA.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2018 o 08:32
+1
Dresiarze - oni zawsze głośno mówią, że nienawidza gejów. Na wiecach narodowców krzycza: chłopak, dziewczyna normalna rodzina itp Każdy dresiarz to kryptogej. Spełnili swoje seksualne fantazje. Każdy dresiarz, narodowiec to ukryty gej. Tylko się tego wstydzi.
Avatar
Polsat / 26 czerwca 2018 o 12:19
0
Cała trójka nad białym a było ich 4 kto wyszedł?
Avatar
Chwdp straży miejskiej / 25 czerwca 2018 o 19:50
0
JEBAĆ WŁODAWSKĄ POLICJĘ!!!
Avatar
Łukasz Pecyna / 25 czerwca 2018 o 19:17
0
Też widziałem!!! I gdzie tu sprawiedliwość??? Zajebać I wrzucić psom na pożarcie Policja łapie zamyka a sąd puszcza
Avatar
J. Sawicka (była kurator) / 25 czerwca 2018 o 19:14
0
Zwyrodnialcy wyszli za poręczenie majątkowym kaucja po 20000tysiecy złotych już wszyscy są nad jeziorem białym, widziałam całą trójce. Szukają pewnie kolejnej ofiary na gwałcenie
Avatar
Powiat Bialski / 22 czerwca 2018 o 09:42
0
Fajnie że dokładniej sprawdzili powiat
Avatar
XxX / 21 czerwca 2018 o 21:36
0
Nikt nie wie jak na prawde bylo.. Zachowanie fakt brutalne ale co zmusilo do takiego postępowania. Kto tak na prawde zawinił..
Avatar
Gość / 21 czerwca 2018 o 18:51
0
Dziękuję za liczne przybycie na wiec, za słowa uznania oraz wsparcie techniczne. Kolejny wiec pod Zakładem Karnym w Chełmie oraz Lublinie w niedzielę 24 czerwca br. Zapraszamy serdecznie godzina 10.00 Chełm ulica kolejowa 112, 22-100 zapraszam Przypominam że więc jest zarejestrowany i legalny marsz pod tytułem Włodawo obudź się.
Avatar
Janek / 20 czerwca 2018 o 22:04
0
Do Warszawiaka. Powiedz mi Warszawiaku czego ja mam Ci zazdrościć ? Zgiełku, syfu, tłumów, ciągłych korków na ulicach? Żyję sobie spokojnie na tym wschodzie i nie wytykam Ci Twojego marnego żywota w Warszawie. A debili i w stolicy nie brakuje, jeśli nie ma ich tam więcej niż u nas ... Przyjedź kiedyś do nas odpocząć od tego zgiełku, a może wtedy zmienisz swój głópawy pogląd na życie... Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 20 czerwca 2018 o 17:39
0
Wy chore pojeby przecież on żyje
Avatar
Pani Monika / 20 czerwca 2018 o 17:19
0
Do Gościa. Nie bronię zwyrodnialców, nie to było moim zamiarem we wcześniejszej wypowiedzi, ale bulwersują mnie nienawistne komentarze. Wiele mogę sobie zarzucić ale na pewno nie brak empatii. Współczuję pokrzywdzonemu. Niemniej fakt, że ktoś został o coś oskarżony nie oznacza jeszcze, że jest winny. O tym rozstrzyga sąd. A na imię mam Monika - za chwilę poleje się na mnie fala hejtu, bo ktoś ma ładniej nazwanego kota - cóż taki jest właśnie poziom tej wymiany opinii, więc proszę wybaczyć ale nie będę podawać nazwiska, nie muszę. Niech odwagę do przedstawienia się mają Ci, którzy nawołują do przemocy w imię sprawiedliwości. Przypomnę tylko, że sprawiedliwie, to nie wszystkim po równo ale wedle ich zasług (w tym tragicznym przypadku - wedle przywinień). I tyle na ten temat.
Do Gościa. Nie bronię zwyrodnialców, nie to było moim zamiarem we wcześniejszej wypowiedzi, ale bulwersują mnie nienawistne komentarze. Wiele mogę sobie zarzucić ale na pewno nie brak empatii. Współczuję pokrzywdzonemu. Niemniej fakt, że ktoś został o coś oskarżony nie oznacza jeszcze, że jest winny. O tym rozstrzyga sąd. A na imię mam Monika - za chwilę poleje się na mnie fala hejtu, bo ktoś ma ładniej nazwanego kota - cóż taki jest właśnie poziom tej wymiany opinii, więc proszę wybaczyć ale nie będę podawać nazwiska, nie muszę. Niech odwag... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!