Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 marca 2010 r.
9:57
Edytuj ten wpis

32-latka wjechała mazdą w radiowóz

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 9 A A

Grzywna grozi 32-letniej mieszkance Zamościa, która uderzyła swoją mazdą w policyjny radiowóz. Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Peowiaków i Piłsudskiego w Zamościu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę po godz. 20 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic poruszać się może nietrzeźwy kierowca. Na miejsce wysłał patrol.

Na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Peowiaków w jadącego na sygnale policyjnego fiata ducato uderzyła mazda. Kierująca samochodem 32-latka miała zielone światło.

– Ale radiowóz był pojazdem uprzywilejowanym – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. – Inni kierowcy się zatrzymali, a więc zastosowali się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Samochody zostały poważnie uszkodzone, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wszyscy byli trzeźwi.

Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 15 marca 2010 o 16:30
0
Jeden pan napisał; zatrzymali się daaaaleko to prawda że daleko że szybkość mieli to fakt mieli szybkość ale pomyślcie ile musieli jechać naprawdę bo byłem na tym miejscu wypadku i słyszałem jak panowie policjanci mówili dobrze że na przejściu był pieszy i że musieliśmy hamować bo inaczej to by pewnie nic nie zostało fakt wina jest po obu stronach ci nie zwracali uwagi co się dzieje na ulicy a ona nie ustąpiła tylko fakt jest taki iż ta pani stała bo było czerwone światło w momencie gdy zaświeciło się zielone ruszyła i nagle jak z pod ziemi pojawili się panowie policjanci i na zdrowy rozum myśląc skoro panowie mówili że na przejściu był pieszy tzn że był świadkiem tego całego zajścia ale niestety pana z przejścia musieli puścić do domku bo przy spisywaniu protokołu żadnej takiej osoby nie było i jeszcze jedno niech panowie się cieszą że już był wieczór i było zimno bo jak by to był dzień to ciekawe ilu pieszych by zabrali z przejścia i oczywiści z chodnika bo od miejsca udeżenia zatrzymali się 50 metrów dalej na płocie przejeżdżając właśnie przez przejście i chodnik dla pieszych
Jeden pan napisał; zatrzymali się daaaaleko to prawda że daleko że szybkość mieli to fakt mieli szybkość ale pomyślcie ile musieli jechać naprawdę bo byłem na tym miejscu wypadku i słyszałem jak panowie policjanci mówili dobrze że na przejściu był pieszy i że musieliśmy hamować bo inaczej to by pewnie nic nie zostało fakt wina jest po obu stronach ci nie zwracali uwagi co się dzieje na ulicy a ona nie ustąpiła tylko fakt jest taki iż ta pani stała bo było czerwone światło w momencie gdy zaświeciło się zielone ruszyła i nagle jak z pod zie... rozwiń
Avatar
muminek / 14 marca 2010 o 17:01
0
Nie kłócić mi się tu! To już nawet nie można o zwykłej stłuczce porozmawiać w sposób obiektywny i pozbawiony emocji? Każdy z nas ma inne doświadczenia i stąd pewnie wynikają różnice zdań- wiecej tolerancji, świat nie jest "czarno-biały"
Avatar
STYX / 14 marca 2010 o 10:51
0
Gość napisał:
I to uprawnia go do narażania siebie, kolegi i innych ludzi do utraty życia bądź zdrowia? To jakie jest moje zdanie o policji, niestety wynika ono z ich działań, nie grzeszą mądrością i tyle. Widzę że umiesz jedynie publicznie obrażać innych pewnie jesteś super kierowca który jeździ zgodnie z przepisami już 10 lat i nigdy nie miałeś nawet stłuczki czy obtarcia, po takim stażu człowiek "rośnie" w doświadczenia, i widać potem po wypowiedziach. Może nawet prawka nie masz skoro głupoty piszesz
p.s. z pałą policji nie miałem okazji się spotkać, możesz powiedzieć jak to jest, wszyscy skorzystają z takiej wiedzy


To może najwyższa pora abyś jednak miał z pałą do czynienia skoro normalne argumenty poparte logiką na ciebie nie działają...A ty skoro jesteś takim kierowcą to za nic masz pojazdy uprzewilejowane . Ciekawe jak pierdziałbyś gdyby taki pojazd jechał z pomocą tobie albo twojej mamusi.
rte logiką na ciebie nie działają...A ty skoro jesteś takim kierowcą to za nic masz pojazdy uprzewilejowane . Ciekawe jak pierdziałbyś gdyby taki pojazd jechał z pomocą tobie albo twojej mamusi. rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2010 o 07:49
0
STYX napisał:
Jeśli ten policjant jest superidiotą to tylko dlatego,że pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi. Tobie buraku wydaje się,że Policja używa sygnałów dla szpanu a tak nie jest o czym ci powinna juz na etapie cycka powiedzieć mamusia ale widocznie zapomniala i wychowal sie taki imbecyl jak ty. A to,że kiedyś dostałeś pałą po du*** od policjanta miało być cieciu nauczką a nie pretekstem do słownego rewanżu na Policji.[/quote]
[quote]pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi

I to uprawnia go do narażania siebie, kolegi i innych ludzi do utraty życia bądź zdrowia? To jakie jest moje zdanie o policji, niestety wynika ono z ich działań, nie grzeszą mądrością i tyle. Widzę że umiesz jedynie publicznie obrażać innych pewnie jesteś super kierowca który jeździ zgodnie z przepisami już 10 lat i nigdy nie miałeś nawet stłuczki czy obtarcia, po takim stażu człowiek "rośnie" w doświadczenia, i widać potem po wypowiedziach. Może nawet prawka nie masz skoro głupoty piszesz
p.s. z pałą policji nie miałem okazji się spotkać, możesz powiedzieć jak to jest, wszyscy skorzystają z takiej wiedzy

I to uprawnia go do narażania siebie, kolegi i innych ludzi do utraty życia bądź zdrowia? To jakie jest moje zdanie o policji, niestety wynika ono z ich działań, nie grzeszą mądrością i tyle. Widzę że umiesz jedynie publicznie obrażać innych pewnie jesteś super kierowca który jeździ zgodnie z przepisami już 10 lat i nigdy nie miałeś nawet stłuczki czy obtarcia, po takim stażu człowiek "rośnie" w doświadczenia, i widać potem po wypowiedziach. Może nawet prawka nie masz skoro głupoty piszesz
p.s. z pałą pol... rozwiń
Avatar
STYX / 14 marca 2010 o 07:18
0
Gość napisał:
styx idź spać bo ci już wystarczy
ukarany powinien być superidiota policjant który jadąc na sygnale świetlnym i dźwiękowym myśli że jest superwidzialny i supersłyszalny, sami się jeszcze zdziwicie jak "głośne" są nowe syreny aut uprzywilejowanych.
Tak więc taki pojazd nie może ot tak gaz do dechy i zapier.....ć na złamanie karku bo jakiegoś menela trzeba zgarnąć. Kierowanie autem uprzywilejowanym to ogromna odpowiedzialność, i każdy człowiek o zdrowych zmysłach czy zwykły śmiertelnik czy pan policjant ma obowiązek stosować zasadę ograniczonego zaufania, zawsze musi się liczyć z tym że jest na drodze z pijakami, ćpunami, świeżakami, chorymi bądź zamyślonymi kierowcami a nie but i jazda bo mi syrenka wyje i lampki mrugają. Druga sprawa, gdzie się zatrzymał zbity z toru jazdy samochód policyjny? Daaaaleko od miejsca uderzenia, czemu rozwinęli taką prędkość skoro zbliżali się do skrzyżowania na którym mieli czerwone światło, dodatkowo jechali od strony hetmana gdzie jadąc wzdłuż budynku który skutecznie ogranicza widoczność na ulicę Sadową powodowali kolejne zagrożenie! Co by było gdyby zapier....li tamtędy ich koledzy, też mający w głowach jedynie aresztowanie pijaka a nie bezpieczeństwo cywilów? Albo karetka, straż pożarna? Było by to samo, trafiło po prostu na tą panią i może na szczęści zatrzymała wariatów.
"Strażnicy texasu" muszą po prostu zejść na ziemię to nie będzie takich jaj. Nie są bardziej super od zwykłych ludzi więc po co te szopki.



Jeśli ten policjant jest superidiotą to tylko dlatego,że pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi. Tobie buraku wydaje się,że Policja używa sygnałów dla szpanu a tak nie jest o czym ci powinna juz na etapie cycka powiedzieć mamusia ale widocznie zapomniala i wychowal sie taki imbecyl jak ty. A to,że kiedyś dostałeś pałą po du*** od policjanta miało być cieciu nauczką a nie pretekstem do słownego rewanżu na Policji.



Jeśli ten policjant jest superidiotą to tylko dlatego,że pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi. Tobie buraku wydaje się,że Policja używa sygnałów dla szpanu a tak nie jest o czym ci powinna juz na etapie cycka powiedzieć mamusia ale widocznie zapomniala i wychowal sie taki imbecyl jak ty. A to,że kiedyś dostałeś pałą po du*** od policjanta miało być cieciu nauczką a nie pretekstem do słownego rewanżu na Policji. rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2010 o 20:52
0
styx idź spać bo ci już wystarczy
ukarany powinien być superidiota policjant który jadąc na sygnale świetlnym i dźwiękowym myśli że jest superwidzialny i supersłyszalny, sami się jeszcze zdziwicie jak "głośne" są nowe syreny aut uprzywilejowanych.
Tak więc taki pojazd nie może ot tak gaz do dechy i zapier.....ć na złamanie karku bo jakiegoś menela trzeba zgarnąć. Kierowanie autem uprzywilejowanym to ogromna odpowiedzialność, i każdy człowiek o zdrowych zmysłach czy zwykły śmiertelnik czy pan policjant ma obowiązek stosować zasadę ograniczonego zaufania, zawsze musi się liczyć z tym że jest na drodze z pijakami, ćpunami, świeżakami, chorymi bądź zamyślonymi kierowcami a nie but i jazda bo mi syrenka wyje i lampki mrugają. Druga sprawa, gdzie się zatrzymał zbity z toru jazdy samochód policyjny? Daaaaleko od miejsca uderzenia, czemu rozwinęli taką prędkość skoro zbliżali się do skrzyżowania na którym mieli czerwone światło, dodatkowo jechali od strony hetmana gdzie jadąc wzdłuż budynku który skutecznie ogranicza widoczność na ulicę Sadową powodowali kolejne zagrożenie! Co by było gdyby zapier....li tamtędy ich koledzy, też mający w głowach jedynie aresztowanie pijaka a nie bezpieczeństwo cywilów? Albo karetka, straż pożarna? Było by to samo, trafiło po prostu na tą panią i może na szczęści zatrzymała wariatów.
"Strażnicy texasu" muszą po prostu zejść na ziemię to nie będzie takich jaj. Nie są bardziej super od zwykłych ludzi więc po co te szopki.
styx idź spać bo ci już wystarczy
ukarany powinien być superidiota policjant który jadąc na sygnale świetlnym i dźwiękowym myśli że jest superwidzialny i supersłyszalny, sami się jeszcze zdziwicie jak "głośne" są nowe syreny aut uprzywilejowanych.
Tak więc taki pojazd nie może ot tak gaz do dechy i zapier.....ć na złamanie karku bo jakiegoś menela trzeba zgarnąć. Kierowanie autem uprzywilejowanym to ogromna odpowiedzialność, i każdy człowiek o zdrowych zmysłach czy zwykły śmiertelnik czy pan policjant ma obowiązek stoso... rozwiń
Avatar
STYX / 11 marca 2010 o 20:56
0
Jedna z najważniejszych nauk świata bo LOGIKA nakazuje aby po stwierdzeniu,że zbliża się do nas pojazd uprzywilejowany zatrzymać sie ,zjechać na bok czy cokolwiek innego aby umożliwić temuż pojazdowi przejazd. Jeśli kierowca mimo ,że ma zielone światlo nie reaguje to mamy do czynienia z superidiotą ! I takim superidiotą było durne babsko za kierownicą !!! Teraz zamiast mazdy fajerka...
Avatar
heniek / 11 marca 2010 o 18:43
0
POLICJA MYSLA ZE SA BEZ KARNI. W TAMTYM ROKU BYLO PODOBNE ZDARZENIE TYLKO ZAMIAST RADIOWOZU BYLA KARETKA POGOTOWIA. SKRZYZOWANIE ULIC WYSZYNSKIEGO I GMINNEJ. KARETKA NA SYGNALE JADAC UL. WYSZYNSKIEGO MIALA CZERWONE SWIATLO A DRUGI POJAZD WYJEZDZAL Z ULICY GMINNEJ I MIAL ZIELONE. I KTO ZOSTAL UKARANY?! KIEROWCA KARETKI BO NIE ZACHOWAL WYSTARCZAJACEJ OSTROZNOSCI. POLICJA WYJASNIALA ZE NIE WAZNE CZY BYL TO POJAZD UPRZYWILIJOWANY, KAZDY MA OBOWIAZEK ZACHOWANIA OSTROZNOSCI. TERAZ SAMI SOBIE ZAPRZECZAJA. KOMEDIA JAK SEJMIE!!!!!!!!
Avatar
jelcz392 / 11 marca 2010 o 11:15
0
To, że był to pojazd uprzywilejowany to nie zwalnia kierowcy tego pojazdu od zachowania ostrożności przy wjeździe na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Avatar
~gość~ / 15 marca 2010 o 16:30
0
Jeden pan napisał; zatrzymali się daaaaleko to prawda że daleko że szybkość mieli to fakt mieli szybkość ale pomyślcie ile musieli jechać naprawdę bo byłem na tym miejscu wypadku i słyszałem jak panowie policjanci mówili dobrze że na przejściu był pieszy i że musieliśmy hamować bo inaczej to by pewnie nic nie zostało fakt wina jest po obu stronach ci nie zwracali uwagi co się dzieje na ulicy a ona nie ustąpiła tylko fakt jest taki iż ta pani stała bo było czerwone światło w momencie gdy zaświeciło się zielone ruszyła i nagle jak z pod ziemi pojawili się panowie policjanci i na zdrowy rozum myśląc skoro panowie mówili że na przejściu był pieszy tzn że był świadkiem tego całego zajścia ale niestety pana z przejścia musieli puścić do domku bo przy spisywaniu protokołu żadnej takiej osoby nie było i jeszcze jedno niech panowie się cieszą że już był wieczór i było zimno bo jak by to był dzień to ciekawe ilu pieszych by zabrali z przejścia i oczywiści z chodnika bo od miejsca udeżenia zatrzymali się 50 metrów dalej na płocie przejeżdżając właśnie przez przejście i chodnik dla pieszych
Jeden pan napisał; zatrzymali się daaaaleko to prawda że daleko że szybkość mieli to fakt mieli szybkość ale pomyślcie ile musieli jechać naprawdę bo byłem na tym miejscu wypadku i słyszałem jak panowie policjanci mówili dobrze że na przejściu był pieszy i że musieliśmy hamować bo inaczej to by pewnie nic nie zostało fakt wina jest po obu stronach ci nie zwracali uwagi co się dzieje na ulicy a ona nie ustąpiła tylko fakt jest taki iż ta pani stała bo było czerwone światło w momencie gdy zaświeciło się zielone ruszyła i nagle jak z pod zie... rozwiń
Avatar
muminek / 14 marca 2010 o 17:01
0
Nie kłócić mi się tu! To już nawet nie można o zwykłej stłuczce porozmawiać w sposób obiektywny i pozbawiony emocji? Każdy z nas ma inne doświadczenia i stąd pewnie wynikają różnice zdań- wiecej tolerancji, świat nie jest "czarno-biały"
Avatar
STYX / 14 marca 2010 o 10:51
0
Gość napisał:
I to uprawnia go do narażania siebie, kolegi i innych ludzi do utraty życia bądź zdrowia? To jakie jest moje zdanie o policji, niestety wynika ono z ich działań, nie grzeszą mądrością i tyle. Widzę że umiesz jedynie publicznie obrażać innych pewnie jesteś super kierowca który jeździ zgodnie z przepisami już 10 lat i nigdy nie miałeś nawet stłuczki czy obtarcia, po takim stażu człowiek "rośnie" w doświadczenia, i widać potem po wypowiedziach. Może nawet prawka nie masz skoro głupoty piszesz
p.s. z pałą policji nie miałem okazji się spotkać, możesz powiedzieć jak to jest, wszyscy skorzystają z takiej wiedzy


To może najwyższa pora abyś jednak miał z pałą do czynienia skoro normalne argumenty poparte logiką na ciebie nie działają...A ty skoro jesteś takim kierowcą to za nic masz pojazdy uprzewilejowane . Ciekawe jak pierdziałbyś gdyby taki pojazd jechał z pomocą tobie albo twojej mamusi.
rte logiką na ciebie nie działają...A ty skoro jesteś takim kierowcą to za nic masz pojazdy uprzewilejowane . Ciekawe jak pierdziałbyś gdyby taki pojazd jechał z pomocą tobie albo twojej mamusi. rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2010 o 07:49
0
STYX napisał:
Jeśli ten policjant jest superidiotą to tylko dlatego,że pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi. Tobie buraku wydaje się,że Policja używa sygnałów dla szpanu a tak nie jest o czym ci powinna juz na etapie cycka powiedzieć mamusia ale widocznie zapomniala i wychowal sie taki imbecyl jak ty. A to,że kiedyś dostałeś pałą po du*** od policjanta miało być cieciu nauczką a nie pretekstem do słownego rewanżu na Policji.[/quote]
[quote]pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi

I to uprawnia go do narażania siebie, kolegi i innych ludzi do utraty życia bądź zdrowia? To jakie jest moje zdanie o policji, niestety wynika ono z ich działań, nie grzeszą mądrością i tyle. Widzę że umiesz jedynie publicznie obrażać innych pewnie jesteś super kierowca który jeździ zgodnie z przepisami już 10 lat i nigdy nie miałeś nawet stłuczki czy obtarcia, po takim stażu człowiek "rośnie" w doświadczenia, i widać potem po wypowiedziach. Może nawet prawka nie masz skoro głupoty piszesz
p.s. z pałą policji nie miałem okazji się spotkać, możesz powiedzieć jak to jest, wszyscy skorzystają z takiej wiedzy

I to uprawnia go do narażania siebie, kolegi i innych ludzi do utraty życia bądź zdrowia? To jakie jest moje zdanie o policji, niestety wynika ono z ich działań, nie grzeszą mądrością i tyle. Widzę że umiesz jedynie publicznie obrażać innych pewnie jesteś super kierowca który jeździ zgodnie z przepisami już 10 lat i nigdy nie miałeś nawet stłuczki czy obtarcia, po takim stażu człowiek "rośnie" w doświadczenia, i widać potem po wypowiedziach. Może nawet prawka nie masz skoro głupoty piszesz
p.s. z pałą pol... rozwiń
Avatar
STYX / 14 marca 2010 o 07:18
0
Gość napisał:
styx idź spać bo ci już wystarczy
ukarany powinien być superidiota policjant który jadąc na sygnale świetlnym i dźwiękowym myśli że jest superwidzialny i supersłyszalny, sami się jeszcze zdziwicie jak "głośne" są nowe syreny aut uprzywilejowanych.
Tak więc taki pojazd nie może ot tak gaz do dechy i zapier.....ć na złamanie karku bo jakiegoś menela trzeba zgarnąć. Kierowanie autem uprzywilejowanym to ogromna odpowiedzialność, i każdy człowiek o zdrowych zmysłach czy zwykły śmiertelnik czy pan policjant ma obowiązek stosować zasadę ograniczonego zaufania, zawsze musi się liczyć z tym że jest na drodze z pijakami, ćpunami, świeżakami, chorymi bądź zamyślonymi kierowcami a nie but i jazda bo mi syrenka wyje i lampki mrugają. Druga sprawa, gdzie się zatrzymał zbity z toru jazdy samochód policyjny? Daaaaleko od miejsca uderzenia, czemu rozwinęli taką prędkość skoro zbliżali się do skrzyżowania na którym mieli czerwone światło, dodatkowo jechali od strony hetmana gdzie jadąc wzdłuż budynku który skutecznie ogranicza widoczność na ulicę Sadową powodowali kolejne zagrożenie! Co by było gdyby zapier....li tamtędy ich koledzy, też mający w głowach jedynie aresztowanie pijaka a nie bezpieczeństwo cywilów? Albo karetka, straż pożarna? Było by to samo, trafiło po prostu na tą panią i może na szczęści zatrzymała wariatów.
"Strażnicy texasu" muszą po prostu zejść na ziemię to nie będzie takich jaj. Nie są bardziej super od zwykłych ludzi więc po co te szopki.



Jeśli ten policjant jest superidiotą to tylko dlatego,że pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi. Tobie buraku wydaje się,że Policja używa sygnałów dla szpanu a tak nie jest o czym ci powinna juz na etapie cycka powiedzieć mamusia ale widocznie zapomniala i wychowal sie taki imbecyl jak ty. A to,że kiedyś dostałeś pałą po du*** od policjanta miało być cieciu nauczką a nie pretekstem do słownego rewanżu na Policji.



Jeśli ten policjant jest superidiotą to tylko dlatego,że pedził z pomocą na zdarzenie dużej wagi. Tobie buraku wydaje się,że Policja używa sygnałów dla szpanu a tak nie jest o czym ci powinna juz na etapie cycka powiedzieć mamusia ale widocznie zapomniala i wychowal sie taki imbecyl jak ty. A to,że kiedyś dostałeś pałą po du*** od policjanta miało być cieciu nauczką a nie pretekstem do słownego rewanżu na Policji. rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2010 o 20:52
0
styx idź spać bo ci już wystarczy
ukarany powinien być superidiota policjant który jadąc na sygnale świetlnym i dźwiękowym myśli że jest superwidzialny i supersłyszalny, sami się jeszcze zdziwicie jak "głośne" są nowe syreny aut uprzywilejowanych.
Tak więc taki pojazd nie może ot tak gaz do dechy i zapier.....ć na złamanie karku bo jakiegoś menela trzeba zgarnąć. Kierowanie autem uprzywilejowanym to ogromna odpowiedzialność, i każdy człowiek o zdrowych zmysłach czy zwykły śmiertelnik czy pan policjant ma obowiązek stosować zasadę ograniczonego zaufania, zawsze musi się liczyć z tym że jest na drodze z pijakami, ćpunami, świeżakami, chorymi bądź zamyślonymi kierowcami a nie but i jazda bo mi syrenka wyje i lampki mrugają. Druga sprawa, gdzie się zatrzymał zbity z toru jazdy samochód policyjny? Daaaaleko od miejsca uderzenia, czemu rozwinęli taką prędkość skoro zbliżali się do skrzyżowania na którym mieli czerwone światło, dodatkowo jechali od strony hetmana gdzie jadąc wzdłuż budynku który skutecznie ogranicza widoczność na ulicę Sadową powodowali kolejne zagrożenie! Co by było gdyby zapier....li tamtędy ich koledzy, też mający w głowach jedynie aresztowanie pijaka a nie bezpieczeństwo cywilów? Albo karetka, straż pożarna? Było by to samo, trafiło po prostu na tą panią i może na szczęści zatrzymała wariatów.
"Strażnicy texasu" muszą po prostu zejść na ziemię to nie będzie takich jaj. Nie są bardziej super od zwykłych ludzi więc po co te szopki.
styx idź spać bo ci już wystarczy
ukarany powinien być superidiota policjant który jadąc na sygnale świetlnym i dźwiękowym myśli że jest superwidzialny i supersłyszalny, sami się jeszcze zdziwicie jak "głośne" są nowe syreny aut uprzywilejowanych.
Tak więc taki pojazd nie może ot tak gaz do dechy i zapier.....ć na złamanie karku bo jakiegoś menela trzeba zgarnąć. Kierowanie autem uprzywilejowanym to ogromna odpowiedzialność, i każdy człowiek o zdrowych zmysłach czy zwykły śmiertelnik czy pan policjant ma obowiązek stoso... rozwiń
Avatar
STYX / 11 marca 2010 o 20:56
0
Jedna z najważniejszych nauk świata bo LOGIKA nakazuje aby po stwierdzeniu,że zbliża się do nas pojazd uprzywilejowany zatrzymać sie ,zjechać na bok czy cokolwiek innego aby umożliwić temuż pojazdowi przejazd. Jeśli kierowca mimo ,że ma zielone światlo nie reaguje to mamy do czynienia z superidiotą ! I takim superidiotą było durne babsko za kierownicą !!! Teraz zamiast mazdy fajerka...
Avatar
heniek / 11 marca 2010 o 18:43
0
POLICJA MYSLA ZE SA BEZ KARNI. W TAMTYM ROKU BYLO PODOBNE ZDARZENIE TYLKO ZAMIAST RADIOWOZU BYLA KARETKA POGOTOWIA. SKRZYZOWANIE ULIC WYSZYNSKIEGO I GMINNEJ. KARETKA NA SYGNALE JADAC UL. WYSZYNSKIEGO MIALA CZERWONE SWIATLO A DRUGI POJAZD WYJEZDZAL Z ULICY GMINNEJ I MIAL ZIELONE. I KTO ZOSTAL UKARANY?! KIEROWCA KARETKI BO NIE ZACHOWAL WYSTARCZAJACEJ OSTROZNOSCI. POLICJA WYJASNIALA ZE NIE WAZNE CZY BYL TO POJAZD UPRZYWILIJOWANY, KAZDY MA OBOWIAZEK ZACHOWANIA OSTROZNOSCI. TERAZ SAMI SOBIE ZAPRZECZAJA. KOMEDIA JAK SEJMIE!!!!!!!!
Avatar
jelcz392 / 11 marca 2010 o 11:15
0
To, że był to pojazd uprzywilejowany to nie zwalnia kierowcy tego pojazdu od zachowania ostrożności przy wjeździe na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 0 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 7 1

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 0 1

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 8

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 2 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 48 19

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 21 11

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 3 15

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!