Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

28 kwietnia 2010 r.
14:47
Edytuj ten wpis

Handlowa Galeria Twierdza w Zamościu ma kosztować 47 mln złotych

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 15 A A

W Zamościu powstanie Galeria Twierdza. Właśnie rozstrzygnięto przetarg na jej wykonawcę. Kompleks wybuduje spółka Erbud. Wartość kontraktu wynosi aż 47 milionów złotych. Obiekt powstanie w sąsiedztwie skrzyżowania ul. Przemysłowej i Kilińskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Prace rozpoczną się w maju i zakończą się w pierwszym kwartale 2011 r – zapewnia Halina Wyborska, rzecznik prasowy spółki Rank Progress. – Kiedy pierwsi klienci wejdą do galerii? Jeszcze nie wiadomo.

Inwestorem w tym przedsięwzięciu jest Rank Progress S.A. Erbud został generalnym wykonawcą budowy.

To duża grupa ogólnobudowlana, świadcząca usługi m.in. w Niemczech, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii. Teraz wybuduje zamojską galerię. Już wynajęto większość powierzchni w tym kompleksie.

Wśród najemców są m.in. Media Markt, Marks & Spencer, H&M, Reserved, Orsay, Douglas, Rossmann, 5 10 15, Coccodrillo, Empik i Deichmann.

Spółka Rank Progress zarządza dwoma podobnymi centralami handlowymi. To Galeria Piastów w Legnicy i Galeria Twierdza Kłodzko.

Teraz rozbudowuje także centrum w Kłodzku, buduje Galerię Tęcza w Kaliszu, Pasaż Grodzki w Jeleniej Górze oraz niebawem rozpocznie budowę podobnej galerii w Świdnicy.

– Erbud realizował dla nas kilka z tych inwestycji – mówi rzecznik Wyborska.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
B.Chwała / 19 marca 2011 o 14:47
0
Fajnie że zamość się rozwija ale to też troche źle bo Będą Światła koło Hetmana:P
Avatar
AnnaA / 10 marca 2011 o 11:09
0
Wiesz co mowisz "chlopie panszczyzniany"??? Jakie baby trzymaja oferty pod stołem w PUP?? Przeciez to międzynarodowe marki!!! Rekruterzy przyjezdzaja z Krakwoa, Warszawy, z głownych centrali Polski.
Aby aplikowac musisz wejsc na strone danego sklepu i wyslac CV,LM.
W jakim PUP firmy np. H&M czy Orsay podaje swoje ogloszenie..Kto chce znajdzie ich stronę.

Piszesz jak plebs, wiec nie dawaj rad, tym co szukaja odpowiedzi. Pani radze zajrzec na strone www kazdej marki i wyslac apliakcje.
A plebsu bezrobotnego,sfrustrowanego lepiej nie sluchac, nic nie poradzi tylko wyleje pomyje, bo jemu doopy nie chce sie ruszyc do pracy,,,napsiac porzadne CV, list do pracodawcy.
Jestem 100% pewna, ze goscio nie dostal zadnej pracy z oferowanych z PUP, bo przychodzi pijany na rozmowy z pracodawc, albo wyglada jak pospolity dres..co odstrasza ludzi, chcacych zaufanego pracownika.
Wiesz co mowisz "chlopie panszczyzniany"??? Jakie baby trzymaja oferty pod stołem w PUP?? Przeciez to międzynarodowe marki!!! Rekruterzy przyjezdzaja z Krakwoa, Warszawy, z głownych centrali Polski.
Aby aplikowac musisz wejsc na strone danego sklepu i wyslac CV,LM.
W jakim PUP firmy np. H&M czy Orsay podaje swoje ogloszenie..Kto chce znajdzie ich stronę.

Piszesz jak plebs, wiec nie dawaj rad, tym co szukaja odpowiedzi. Pani radze zajrzec na strone www kazdej marki i wyslac apliakcje.
... rozwiń
Avatar
Anna / 10 marca 2011 o 11:02
0
[quote name='tak sobie' timestamp='1294180410' post='416985']
haha do pracy ... tam już dawno poznajomości sprzedane lub panie w pupie trzymaja pod stolikem ogloszenie a wystawia na stronie już nie aktualne he ... bo to Polska nie elegancja Francja
[/quote]
Avatar
baku / 7 stycznia 2011 o 18:37
0
a nie była jeszcze rekrutacja do Deichmann ale nie wiem czy do Twierdzy bo była gdzieś we wrześniu i widziałem też do Play ale na zasadzie trzeba było założyć swoja działalność...
Avatar
baku / 7 stycznia 2011 o 18:28
0
no to ładnie wrony juz zawracaja, posadza drzewa i bedziemy robic jako nagonka heh
Zapewne byłeś z H&M bo tylko na razie tą rekrutacje widziałem
W Zamościu chyba ma tylko Castorama zarobki takie same jak w całej Polsce przykre ale prawdziwe...
Avatar
Rachmiszcz_Lub / 7 stycznia 2011 o 17:32
0
Nie beda takie same, bylem na jednej z rozmow na kierownika i zarobki sa dobierane indywidualnie do regionu.
Avatar
baku / 5 stycznia 2011 o 22:58
0
Dyrektorzy beda zarabiać tyle ile w innych miastach natomiast reszta najniższą karjową 1386 zł BRUTTO
Avatar
Rachmiszcz_Lub / 5 stycznia 2011 o 15:00
0
Ogloszenia pojedynczo pojawiaja sie w sieci, ale jak przedmowca podsumowa - wiekszosc jest zarezerwowana dla znajomej znajomego.
Poszukuja dyrektorow, managerow i specjalistow z doswiadczeniem. Ale jaki zdrowo myslacy czlowiek z doswiadczeniem przyjdzie do takiego zamoscia za takie pieniadze jakie sie tu zarabia?
Wiekszosc zatrudnionych to beda studenci i niepelnosprawni, jak to na galerie przystalo.
Avatar
tak sobie / 4 stycznia 2011 o 23:33
0
[quote name='Natalia' timestamp='1294173557' post='416915']
Wie ktos moze jak zalapac sie tam do pracy???
[/quote]
haha do pracy ... tam już dawno poznajomości sprzedane lub panie w pupie trzymaja pod stolikem ogloszenie a wystawia na stronie już nie aktualne he ... bo to Polska nie elegancja Francja
Avatar
Natalia / 4 stycznia 2011 o 21:39
0
Wie ktos moze jak zalapac sie tam do pracy???
Avatar
B.Chwała / 19 marca 2011 o 14:47
0
Fajnie że zamość się rozwija ale to też troche źle bo Będą Światła koło Hetmana:P
Avatar
AnnaA / 10 marca 2011 o 11:09
0
Wiesz co mowisz "chlopie panszczyzniany"??? Jakie baby trzymaja oferty pod stołem w PUP?? Przeciez to międzynarodowe marki!!! Rekruterzy przyjezdzaja z Krakwoa, Warszawy, z głownych centrali Polski.
Aby aplikowac musisz wejsc na strone danego sklepu i wyslac CV,LM.
W jakim PUP firmy np. H&M czy Orsay podaje swoje ogloszenie..Kto chce znajdzie ich stronę.

Piszesz jak plebs, wiec nie dawaj rad, tym co szukaja odpowiedzi. Pani radze zajrzec na strone www kazdej marki i wyslac apliakcje.
A plebsu bezrobotnego,sfrustrowanego lepiej nie sluchac, nic nie poradzi tylko wyleje pomyje, bo jemu doopy nie chce sie ruszyc do pracy,,,napsiac porzadne CV, list do pracodawcy.
Jestem 100% pewna, ze goscio nie dostal zadnej pracy z oferowanych z PUP, bo przychodzi pijany na rozmowy z pracodawc, albo wyglada jak pospolity dres..co odstrasza ludzi, chcacych zaufanego pracownika.
Wiesz co mowisz "chlopie panszczyzniany"??? Jakie baby trzymaja oferty pod stołem w PUP?? Przeciez to międzynarodowe marki!!! Rekruterzy przyjezdzaja z Krakwoa, Warszawy, z głownych centrali Polski.
Aby aplikowac musisz wejsc na strone danego sklepu i wyslac CV,LM.
W jakim PUP firmy np. H&M czy Orsay podaje swoje ogloszenie..Kto chce znajdzie ich stronę.

Piszesz jak plebs, wiec nie dawaj rad, tym co szukaja odpowiedzi. Pani radze zajrzec na strone www kazdej marki i wyslac apliakcje.
... rozwiń
Avatar
Anna / 10 marca 2011 o 11:02
0
[quote name='tak sobie' timestamp='1294180410' post='416985']
haha do pracy ... tam już dawno poznajomości sprzedane lub panie w pupie trzymaja pod stolikem ogloszenie a wystawia na stronie już nie aktualne he ... bo to Polska nie elegancja Francja
[/quote]
Avatar
baku / 7 stycznia 2011 o 18:37
0
a nie była jeszcze rekrutacja do Deichmann ale nie wiem czy do Twierdzy bo była gdzieś we wrześniu i widziałem też do Play ale na zasadzie trzeba było założyć swoja działalność...
Avatar
baku / 7 stycznia 2011 o 18:28
0
no to ładnie wrony juz zawracaja, posadza drzewa i bedziemy robic jako nagonka heh
Zapewne byłeś z H&M bo tylko na razie tą rekrutacje widziałem
W Zamościu chyba ma tylko Castorama zarobki takie same jak w całej Polsce przykre ale prawdziwe...
Avatar
Rachmiszcz_Lub / 7 stycznia 2011 o 17:32
0
Nie beda takie same, bylem na jednej z rozmow na kierownika i zarobki sa dobierane indywidualnie do regionu.
Avatar
baku / 5 stycznia 2011 o 22:58
0
Dyrektorzy beda zarabiać tyle ile w innych miastach natomiast reszta najniższą karjową 1386 zł BRUTTO
Avatar
Rachmiszcz_Lub / 5 stycznia 2011 o 15:00
0
Ogloszenia pojedynczo pojawiaja sie w sieci, ale jak przedmowca podsumowa - wiekszosc jest zarezerwowana dla znajomej znajomego.
Poszukuja dyrektorow, managerow i specjalistow z doswiadczeniem. Ale jaki zdrowo myslacy czlowiek z doswiadczeniem przyjdzie do takiego zamoscia za takie pieniadze jakie sie tu zarabia?
Wiekszosc zatrudnionych to beda studenci i niepelnosprawni, jak to na galerie przystalo.
Avatar
tak sobie / 4 stycznia 2011 o 23:33
0
[quote name='Natalia' timestamp='1294173557' post='416915']
Wie ktos moze jak zalapac sie tam do pracy???
[/quote]
haha do pracy ... tam już dawno poznajomości sprzedane lub panie w pupie trzymaja pod stolikem ogloszenie a wystawia na stronie już nie aktualne he ... bo to Polska nie elegancja Francja
Avatar
Natalia / 4 stycznia 2011 o 21:39
0
Wie ktos moze jak zalapac sie tam do pracy???
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki 1 1

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 4

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 577 55

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!