Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

31 października 2011 r.
15:52
Edytuj ten wpis

Pędził ponad 170 km/h. Wiózł żonę i dzieci (wideo)

0 16 A A
Obraz z wideorejestratora.
Obraz z wideorejestratora.

45-letni mieszkaniec Lublina pędził z prędkością ponad 170 km/h, gdzie ograniczenie wynosiło tylko 60. Jazdę zakończył z mandatem na 400 złotych i 10 punktami karnymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Malkom / 1 listopada 2011 r. o 06:19
Mieszkam w miejscowości gzie jest ograniczenie do 40 ze względu na liczne zakręty i wjazdy z posesji. Jeżeli ktoś jedzie więcej jak 70 nie jestem w stanie go zobaczyć wyjeżdżając od siebie. Nie ma tygodnia aby jakiś bezmuzgowiec
nie hamował z piskiem przed moim bagażnikiem oczywiście z pretensjami
Avatar
siuśmajtek / 1 listopada 2011 r. o 05:45
Jeśli on jechał 170 i w takim tempie wyprzedzał te pojazdy to ile one tam jechały? 130-140? Bo jakby jechały 80-90 to po prostu by mignął obok nich... Coś tu śmierdzi. To nie jest przypadkiem zjazd z ekspresówki?
Dobrze, że dostał dolną półkę - bo żadnego zagrożenia nie stwarzał. Normalnie wyprzedził zgodnie z przepisami. Do wyprzedzania można przekroczyć prędkość - co prawda nie tak ale jak widać tu cała ulica się spokojnie zachowywała.
Avatar
tak / 31 października 2011 r. o 23:55
szkoda tylko że dzielni policjanci nie zajęli się tymi autami z oślepiającymi lampami z naprzeciwka...
Avatar
Gość / 31 października 2011 r. o 21:32
Dlaczego on zamiast dostać 500zł to dostał niższy prawnie niedopuszczalny ?

Po przekroczeniu prędkości o ponad 50km/h mandat jest bez żadnych widełek 500zł !
A on dodatkowo przekroczył tą prędkość o 113km/h !


Kiedy w końcu mandaty będą dla takich deb***i powyżej 2000zł ?
Avatar
birkoff / 31 października 2011 r. o 21:28
Ile razy trzeba przekroczyć dozwoloną prędkość, żeby dostać maksymalny mandat za wykroczenie czyli 500PLN?
Mając prawie3x tyle ile dopuszczalna prędkość dostaje mandat z dolnej półki czyli 400PLN?
Avatar
turysta / 31 października 2011 r. o 20:41
[quote name='Roadrunner' timestamp='1320085897' post='553448']
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
[/quote]
Za to w górach Lubelaki na okrągło palą hamulce jechałem za takim od Zakopanego do Łysej Polany cały czas jechał na hamulcowych trzeba te KULKI i innych wysłać na szkolenia trochę dalej w Polskę niech się nauczą jeżdzić ci słynni instruktorzy.Mnie np.uczono że bezpieczna szybkość jest wówczas gdy pojazd nie balansuje.W górach zjeżdża się na takim biegu jakim wjeżdża się pod górę.Młodzi adepci kierownicy na takie słowa wytrzeszczają gały.
[quote name='Roadrunner' timestamp='1320085897' post='553448']
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
[/quote]
Za to w górach Lubelaki na okrągło palą hamulce jechałem za takim od Zakopanego do Łysej Polany cały cz... rozwiń
Avatar
gacław / 31 października 2011 r. o 20:07
Ma racje ze jechal tyle , jezeli by jechal 60 ten TIR z naprzeciwka zabilby wszystkich , jezeli bym patrzl slepo na przepisy juz by niezyl , zastanowcie sie ze droga to nie jest jeden tor dla pociagu!!!
Avatar
Roadrunner / 31 października 2011 r. o 19:31
[quote name='kolarz' timestamp='1320078463' post='553372']
Ale temat na artykuł. A niech mnie.
Ja dzisiaj jechałem 180km/h i nikt o mnie nie pisze. połowa kierowców tak jeździ.
[/quote]
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
Avatar
Gość / 31 października 2011 r. o 19:14
dzisiaj dziwnie kierowcy jezdza :/ albo sa po kielichu albo sa tacy "przejezdni" jak niedzielni
Avatar
kier / 31 października 2011 r. o 18:15
[quote name='kolarz' timestamp='1320078463' post='553372']
Ale temat na artykuł. A niech mnie.
Ja dzisiaj jechałem 180km/h i nikt o mnie nie pisze. połowa kierowców tak jeździ.
[/quote]
Obyś zabił się sam, nie pociągając za sobą przypadkowych, niewinnych ludzi, którzy znajdą się przypadkiem niedaleko ciebie deb***u.
Avatar
Malkom / 1 listopada 2011 r. o 06:19
Mieszkam w miejscowości gzie jest ograniczenie do 40 ze względu na liczne zakręty i wjazdy z posesji. Jeżeli ktoś jedzie więcej jak 70 nie jestem w stanie go zobaczyć wyjeżdżając od siebie. Nie ma tygodnia aby jakiś bezmuzgowiec
nie hamował z piskiem przed moim bagażnikiem oczywiście z pretensjami
Avatar
siuśmajtek / 1 listopada 2011 r. o 05:45
Jeśli on jechał 170 i w takim tempie wyprzedzał te pojazdy to ile one tam jechały? 130-140? Bo jakby jechały 80-90 to po prostu by mignął obok nich... Coś tu śmierdzi. To nie jest przypadkiem zjazd z ekspresówki?
Dobrze, że dostał dolną półkę - bo żadnego zagrożenia nie stwarzał. Normalnie wyprzedził zgodnie z przepisami. Do wyprzedzania można przekroczyć prędkość - co prawda nie tak ale jak widać tu cała ulica się spokojnie zachowywała.
Avatar
tak / 31 października 2011 r. o 23:55
szkoda tylko że dzielni policjanci nie zajęli się tymi autami z oślepiającymi lampami z naprzeciwka...
Avatar
Gość / 31 października 2011 r. o 21:32
Dlaczego on zamiast dostać 500zł to dostał niższy prawnie niedopuszczalny ?

Po przekroczeniu prędkości o ponad 50km/h mandat jest bez żadnych widełek 500zł !
A on dodatkowo przekroczył tą prędkość o 113km/h !


Kiedy w końcu mandaty będą dla takich deb***i powyżej 2000zł ?
Avatar
birkoff / 31 października 2011 r. o 21:28
Ile razy trzeba przekroczyć dozwoloną prędkość, żeby dostać maksymalny mandat za wykroczenie czyli 500PLN?
Mając prawie3x tyle ile dopuszczalna prędkość dostaje mandat z dolnej półki czyli 400PLN?
Avatar
turysta / 31 października 2011 r. o 20:41
[quote name='Roadrunner' timestamp='1320085897' post='553448']
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
[/quote]
Za to w górach Lubelaki na okrągło palą hamulce jechałem za takim od Zakopanego do Łysej Polany cały czas jechał na hamulcowych trzeba te KULKI i innych wysłać na szkolenia trochę dalej w Polskę niech się nauczą jeżdzić ci słynni instruktorzy.Mnie np.uczono że bezpieczna szybkość jest wówczas gdy pojazd nie balansuje.W górach zjeżdża się na takim biegu jakim wjeżdża się pod górę.Młodzi adepci kierownicy na takie słowa wytrzeszczają gały.
[quote name='Roadrunner' timestamp='1320085897' post='553448']
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
[/quote]
Za to w górach Lubelaki na okrągło palą hamulce jechałem za takim od Zakopanego do Łysej Polany cały cz... rozwiń
Avatar
gacław / 31 października 2011 r. o 20:07
Ma racje ze jechal tyle , jezeli by jechal 60 ten TIR z naprzeciwka zabilby wszystkich , jezeli bym patrzl slepo na przepisy juz by niezyl , zastanowcie sie ze droga to nie jest jeden tor dla pociagu!!!
Avatar
Roadrunner / 31 października 2011 r. o 19:31
[quote name='kolarz' timestamp='1320078463' post='553372']
Ale temat na artykuł. A niech mnie.
Ja dzisiaj jechałem 180km/h i nikt o mnie nie pisze. połowa kierowców tak jeździ.
[/quote]
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
Avatar
Gość / 31 października 2011 r. o 19:14
dzisiaj dziwnie kierowcy jezdza :/ albo sa po kielichu albo sa tacy "przejezdni" jak niedzielni
Avatar
kier / 31 października 2011 r. o 18:15
[quote name='kolarz' timestamp='1320078463' post='553372']
Ale temat na artykuł. A niech mnie.
Ja dzisiaj jechałem 180km/h i nikt o mnie nie pisze. połowa kierowców tak jeździ.
[/quote]
Obyś zabił się sam, nie pociągając za sobą przypadkowych, niewinnych ludzi, którzy znajdą się przypadkiem niedaleko ciebie deb***u.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Repertuar kin i teatrów
9 grudnia 2022, 9:00

Nie tylko "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Repertuar kin i teatrów

Nowym trendem w polskich kina jest dystrybuowanie filmowych wersji popularnych seriali anime. Wielbiciele gatunku w naszym kraju mieli już okazję oglądać m.in. film z uniwersum "Dragon Ball". W najbliższy weekend z kolei na ekranach swoją premierę będzie miał "Demon Slayer. Mugen Train". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Szpital dziecięcy w Lublinie nie ma na ZUS za pracowników. Marszałek daje pieniądze i stawia warunki

Szpital dziecięcy w Lublinie nie ma na ZUS za pracowników. Marszałek daje pieniądze i stawia warunki

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie przez trwającą przebudowę oddziałów jest w tak dramatycznej sytuacji finansowej, że przestał opłacać składki ZUS swoich pracowników. Pomóc ma marszałek województwa ze środków unijnych. Pod warunkiem, że będą jakieś oszczędności na innych projektach.

Jarmark i opłatek na rynku w Kazimierzu Dolnym. Już w ten weekend

Jarmark i opłatek na rynku w Kazimierzu Dolnym. Już w ten weekend

W najbliższy weekend, 10 i 11 grudnia na Rynku odbędzie się 15. Kazimierski Jarmark Świąteczny. Na kupujących będą czekały barwne stoiska, wizyta św. Mikołaja oraz występy artystów m.in. z Puław, Lublina, Dęblina i Dąbrówki.

Zamość. Wrzuć coś do koszyka. Świąteczna zbióka żywności w ten weekend
10 grudnia 2022, 8:00

Zamość. Wrzuć coś do koszyka. Świąteczna zbióka żywności w ten weekend

Dla najuboższych polskich rodzin osób niepełnosprawnych, również uchodźców z Ukrainy, którym zamojskie stowarzyszenie „Krok za krokiem” dało schronienie w Białobrzegach, ale też potrzebujących z Krzemieńca będzie zbierana w ten weekend żywność w kilku sklepach w Zamościu.

Warsztaty pieśni polskich i ukraińskich w Galerii Labirynt
10 grudnia 2022, 14:00

Warsztaty pieśni polskich i ukraińskich w Galerii Labirynt

Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na warsztaty pieśni polskich i ukraińskich dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbędą się 10 grudnia o godz. 14.

KUL usunął pomnik swojego założyciela. Na jaw wychodzi, że bez zgody arcybiskupa
galeria

KUL usunął pomnik swojego założyciela. Na jaw wychodzi, że bez zgody arcybiskupa

Okazuje się, że metropolita lubelski, który jest zwierzchnikiem dla KUL, nie wydał zgody na usunięcie pomnika ks. Idziego Radziszewskiego. Katolicka uczelnia utrzymywała, że decyzje zapadły już dawno.

Motor w sobotę zmierzy się w sparingu z Legią Warszawa. "Zagramy w najmocniejszym składzie"

Motor w sobotę zmierzy się w sparingu z Legią Warszawa. "Zagramy w najmocniejszym składzie"

Przed piłkarzami Motoru jeszcze kilka dni treningów. W sobotę podopieczni Goncalo Feio będą mieli okazję sprawdzić formę na tle wicelidera PKO BP Ekstraklasy – Legii Warszawa. Spotkanie kontrolne odbędzie się w Książenicach (godz. 13)

Nowy dworzec w budowie i już duży kłopot. Ktoś zapomniał, że będą schody
galeria

Nowy dworzec w budowie i już duży kłopot. Ktoś zapomniał, że będą schody

Nikt nie chce się podjąć ryzykownej operacji w budowanym przez miasto nowym dworcu autobusowym. Jego projektanci zapomnieli o miejscu na mechanizm napędzający ruchome schody, przez co trzeba się wkuć głęboko w betonową płytę chroniącą obiekt przed naporem wód gruntowych.

W niedzielę w Lublinie polsko - ukraińskie Mikołajki
11 grudnia 2022, 11:00

W niedzielę w Lublinie polsko - ukraińskie Mikołajki

Spilno Lublin to nowa miejska przestrzeń, która służy budowaniu wspólnoty mieszkańców Lublina z Polski i z Ukrainy poprzez codzienne działania: warsztaty, kursy językowe, spotkania z ekspertami.

Nie byłeś w wojsku? Możesz dostać wezwanie. Nawet 200 tysięcy osób w kamasze

Nie byłeś w wojsku? Możesz dostać wezwanie. Nawet 200 tysięcy osób w kamasze

Wystarczy mieć przyznaną kategorię wojskową, by spodziewać się wezwania na ćwiczenia. Zwłaszcza, jeśli nigdy w życiu nie trzymało się w rękach karabinu, a poligon zna się tylko z telewizji. Armia w ciągu roku może się upomnieć nawet o 200 tys. tzw. pasywnych rezerwistów.

 Nałęczowianka i Nałęczów: dekady dobrosąsiedzkiej współpracy

Nałęczowianka i Nałęczów: dekady dobrosąsiedzkiej współpracy

Gdybyśmy chcieli dotrzeć spacerem z Parku Zdrojowego w centrum Nałęczowa do rozlewni Nałęczowianki, zajęłoby to nieco ponad pół godziny. Zakład jest blisko miasta – dosłownie i w przenośni, bo od dekad jest ściśle związany ze społecznością lokalną: jako atrakcyjny pracodawca, długoletni inwestor, dobry sąsiad i firma dbająca o środowisko.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2022 r.

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego
galeria

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego

Poznali się w internecie, a na pierwszej randce w ciepły letni dzień poszli na lody. Agata i Grzegorz zajęli pierwsze miejsce w plebiscycie „Ślub Marzeń” organizowanym przez Dziennik Wchodni we współpracy z salonem sukni ślubnych Lanesta. W nagrodę otrzymali voucher na zakup sukni ślubnej o wartości 3 tys. zł. Zwycięska para otrzymała 49 proc. wszystkich głosów.

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]

Polski Cukier Start Lublin przełamał serię porażek i pokonał King Szczecin

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W piątek specjalna aukcja, a na niej naszyjnik Agaty Kornhauser-Dudy
PDPZ 2022

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W piątek specjalna aukcja, a na niej naszyjnik Agaty Kornhauser-Dudy

Płyty z autografami muzyków, pamiątki od sportowców czy dzieła sztuki będzie można dziś nabyć w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim na rzecz akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna odsłona wyjątkowej „aukcji”, której uczestnicy licytować mogą nie za pieniądze, ale przede wszystkim za produkty spożywcze. Początek o godz. 15.30.