Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 grudnia 2014 r.
11:14
Edytuj ten wpis

Zamoyski po przegranej: Nie ma mowy o żalu

Autor: Zdjęcie autora toma
0 40 A A

Jedną z największych niespodzianek tegorocznych wyborów samorządowych w woj. lubelskim jest porażka prezydenta Zamościa Marcina Zamoyskiego. W II turze więcej głosów od niego zdobył popierany przez PiS Andrzej Wnuk

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Marcin Zamoyski Zamościem rządził nieprzerwanie od dwunastu lat. Wcześniej zasiadał w fotelu wojewody (w latach 1992-1994). W 2006 i 2010 roku wygrywał w pierwszej turze. W tym roku w ponownym głosowaniu musiał uznać wyższość popieranego przez PiS Andrzeja Wnuka, z którym przegrał różnicą 133 głosów. - Nie ma mowy o żalu, tak zdecydowali wyborcy. Kiedyś wybrali, a teraz powiedzieli "dziękujemy" i to wszystko. Startując w wyborach trzeba się z tym liczyć - mówi Marcin Zamoyski, który nie chce zdradzić, czym będzie zajmował się po zakończeniu pracy w magistracie. - Nigdy nie należałem do żadnej partii i nie zamierzam tego zmieniać. Pracowałem tylko dla mojego miasta. Teraz mój komitet ma pięciu radnych w Radzie Miasta. Na pewno będę ich wspierał w działaniu w interesie Zamościa - dodaje.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxs / 9 grudnia 2014 r. o 21:51

przewracał się gdy na spotkaniach z dziećmi w szkole wielmożny bełkotał do mikrofonu

Avatar
renia / 9 grudnia 2014 r. o 06:10

Odpowiedź godna PiS-dy ! zponiewierać z wyzywać tylko to potraficie !

O co chodzi gumofilcu francowaty ? tak nic a nic merytorycznie ?

Avatar
normalny / 9 grudnia 2014 r. o 06:07

I tak sobie jeszcze mysle, pan Wnuk jako prezes spólki medialnej to zarabiał miesięcznie chyba tyle, co pan Zamoyski przez 3 miesiące, więc na pewno nie został prezydentem z powodu braku kasy, jak mu tu niektórzy zarzucają,

poza tym, nie zapominajmy, że to pan Wnuk ma wykształcenie wyższe, a pan Zamoyski średnie, więc juz nie mówcie, że pan Wnuk to taki prosty człowieczek, to inteligentny, błyskotliwy prawnik

Ale pan Wnuk nie ma brudu za uszami i ma przynajmniej czysta du pę.

Ale pan Wnuk nie ma brudu za uszami i ma przynajmniej czysta du pę.

rozwiń
Avatar
olek / 8 grudnia 2014 r. o 22:54

I tak sobie jeszcze mysle, pan Wnuk jako prezes spólki medialnej to zarabiał miesięcznie chyba tyle, co pan Zamoyski przez 3 miesiące, więc na pewno nie został prezydentem z powodu braku kasy, jak mu tu niektórzy zarzucają,

poza tym, nie zapominajmy, że to pan Wnuk ma wykształcenie wyższe, a pan Zamoyski średnie, więc juz nie mówcie, że pan Wnuk to taki prosty człowieczek, to inteligentny, błyskotliwy prawnik

Avatar
Olek / 8 grudnia 2014 r. o 22:51

Kto widziała w Ratuszu sztukę?

Sala Consulatus porażka, nie zmieniła sie chyba od jakichś 40 lat, jak ja zrobili komuniści, tak wyglada do dzisiaj, po wejściu do budynku mija miłe wrażenie z zewnatrz, i obrazy z jakimiś zabitymi zwierzetami  w consulatus

tak, to prawdziwa sztuka

Avatar
biedak umiejący pisać / 7 grudnia 2014 r. o 19:24

Zanoyski robił wszystko dla zamosa a nie dla siebie. jest zamorzny. Był jednym z najmniej zarabiających prezydentów a Wnuk...? biedak z mieszkania komunalnego w bloku który teraz zacznie sie dorabiać i myśleć o sobie a nie o mieście,

Zza jakiego morza przybył Zamojski,że taki zamorzny.

Avatar
olo / 4 grudnia 2014 r. o 09:06

Głosowalem przeciw korupcjii w majestacie prawa -składce dyrektorów miejskich społek po kilka tysięcy zł. na kampanię wyborczą ............ ,a za ich kadencyjnością,

 Głosowałem przeciw zgubieniu południowej obwodnicy Zamościa ul,Św.Piątka ,Krasnobrodzka,do Lwowskiej zgodnie z planami miasta i postawieniu w jej ciągu trzech prywatnych inwestycji.

Głosowałem przeciw brakowi reakcji i wyciągnięciu konsekwencji  za wielomilionowe straty za kamienicę po pierogarni na starówce,

Głosowałem za brak reakcji na strakę funduszy na remont MDK

Głosowałem przeciw nieograniczonemu otwarciu na handel/ marketowy/ i i likwidacji handlu rodzimego.

Głosowałem przeciw zamknięciu ul. Akademickiej i uśmierceniu starówki /upudrowany trup/

itd .....itp

POstkomuniści mają wszystko w du pie,całe to twoje głosowanie !!!!

POstkomuniści mają wszystko w du pie,całe to twoje głosowanie !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 r. o 00:37

Szkoda, że Zamościanie tak dali się nabrać na te obiecanki.. Spełnienie 10 pkt. Pana Wnuka będzie początkiem upadku wielu firm, a co za tym idzie wielką redukcją etetów! :(

Nie wszystko co nawe jest lepsze, a w tym przypadku jest- czarno na białym!

Wszędzie obniżki, to skąd zystki? Niektórzy chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem?!!

Panie Zamoyski- dziękuje za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje i pięknie odnowiony cały Zamoś :)ć!

Panie Prezydencie,za ostatnie 12 lat,za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje, pięknie odnowiony  Zamość, rozpowszechniony-dziekuje:)i do nastepnych wyborow sily i zdrowia:)

quote>

Panie Prezydencie,za ostatnie 12 lat,za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje, pięknie odnowiony  Zamość, rozpowszechniony-dziekuje:)i do nastepnych wyborow sily i zdrowia:)

rozwiń
Avatar
Agi / 4 grudnia 2014 r. o 00:30

Byla w ratuszu kultura i sztuka a teraz bedzie trudno o kulture jak sie ma taka sztuke przed soba:)

Panie Prezydencie, Zamość nie stakich"obleżen" obronna reka wychodzil....POWODZENIA i sily do nastepnych wyborow

Avatar
mimowoli / 2 grudnia 2014 r. o 19:01

UUUUUUUUUUU., O, O.I PROSZE.w ZAMOSCIU POJAWIAJA SIE JASNOWIDZOWIE.

Avatar
xxs / 9 grudnia 2014 r. o 21:51

przewracał się gdy na spotkaniach z dziećmi w szkole wielmożny bełkotał do mikrofonu

Avatar
renia / 9 grudnia 2014 r. o 06:10

Odpowiedź godna PiS-dy ! zponiewierać z wyzywać tylko to potraficie !

O co chodzi gumofilcu francowaty ? tak nic a nic merytorycznie ?

Avatar
normalny / 9 grudnia 2014 r. o 06:07

I tak sobie jeszcze mysle, pan Wnuk jako prezes spólki medialnej to zarabiał miesięcznie chyba tyle, co pan Zamoyski przez 3 miesiące, więc na pewno nie został prezydentem z powodu braku kasy, jak mu tu niektórzy zarzucają,

poza tym, nie zapominajmy, że to pan Wnuk ma wykształcenie wyższe, a pan Zamoyski średnie, więc juz nie mówcie, że pan Wnuk to taki prosty człowieczek, to inteligentny, błyskotliwy prawnik

Ale pan Wnuk nie ma brudu za uszami i ma przynajmniej czysta du pę.

Ale pan Wnuk nie ma brudu za uszami i ma przynajmniej czysta du pę.

rozwiń
Avatar
olek / 8 grudnia 2014 r. o 22:54

I tak sobie jeszcze mysle, pan Wnuk jako prezes spólki medialnej to zarabiał miesięcznie chyba tyle, co pan Zamoyski przez 3 miesiące, więc na pewno nie został prezydentem z powodu braku kasy, jak mu tu niektórzy zarzucają,

poza tym, nie zapominajmy, że to pan Wnuk ma wykształcenie wyższe, a pan Zamoyski średnie, więc juz nie mówcie, że pan Wnuk to taki prosty człowieczek, to inteligentny, błyskotliwy prawnik

Avatar
Olek / 8 grudnia 2014 r. o 22:51

Kto widziała w Ratuszu sztukę?

Sala Consulatus porażka, nie zmieniła sie chyba od jakichś 40 lat, jak ja zrobili komuniści, tak wyglada do dzisiaj, po wejściu do budynku mija miłe wrażenie z zewnatrz, i obrazy z jakimiś zabitymi zwierzetami  w consulatus

tak, to prawdziwa sztuka

Avatar
biedak umiejący pisać / 7 grudnia 2014 r. o 19:24

Zanoyski robił wszystko dla zamosa a nie dla siebie. jest zamorzny. Był jednym z najmniej zarabiających prezydentów a Wnuk...? biedak z mieszkania komunalnego w bloku który teraz zacznie sie dorabiać i myśleć o sobie a nie o mieście,

Zza jakiego morza przybył Zamojski,że taki zamorzny.

Avatar
olo / 4 grudnia 2014 r. o 09:06

Głosowalem przeciw korupcjii w majestacie prawa -składce dyrektorów miejskich społek po kilka tysięcy zł. na kampanię wyborczą ............ ,a za ich kadencyjnością,

 Głosowałem przeciw zgubieniu południowej obwodnicy Zamościa ul,Św.Piątka ,Krasnobrodzka,do Lwowskiej zgodnie z planami miasta i postawieniu w jej ciągu trzech prywatnych inwestycji.

Głosowałem przeciw brakowi reakcji i wyciągnięciu konsekwencji  za wielomilionowe straty za kamienicę po pierogarni na starówce,

Głosowałem za brak reakcji na strakę funduszy na remont MDK

Głosowałem przeciw nieograniczonemu otwarciu na handel/ marketowy/ i i likwidacji handlu rodzimego.

Głosowałem przeciw zamknięciu ul. Akademickiej i uśmierceniu starówki /upudrowany trup/

itd .....itp

POstkomuniści mają wszystko w du pie,całe to twoje głosowanie !!!!

POstkomuniści mają wszystko w du pie,całe to twoje głosowanie !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 r. o 00:37

Szkoda, że Zamościanie tak dali się nabrać na te obiecanki.. Spełnienie 10 pkt. Pana Wnuka będzie początkiem upadku wielu firm, a co za tym idzie wielką redukcją etetów! :(

Nie wszystko co nawe jest lepsze, a w tym przypadku jest- czarno na białym!

Wszędzie obniżki, to skąd zystki? Niektórzy chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem?!!

Panie Zamoyski- dziękuje za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje i pięknie odnowiony cały Zamoś :)ć!

Panie Prezydencie,za ostatnie 12 lat,za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje, pięknie odnowiony  Zamość, rozpowszechniony-dziekuje:)i do nastepnych wyborow sily i zdrowia:)

quote>

Panie Prezydencie,za ostatnie 12 lat,za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje, pięknie odnowiony  Zamość, rozpowszechniony-dziekuje:)i do nastepnych wyborow sily i zdrowia:)

rozwiń
Avatar
Agi / 4 grudnia 2014 r. o 00:30

Byla w ratuszu kultura i sztuka a teraz bedzie trudno o kulture jak sie ma taka sztuke przed soba:)

Panie Prezydencie, Zamość nie stakich"obleżen" obronna reka wychodzil....POWODZENIA i sily do nastepnych wyborow

Avatar
mimowoli / 2 grudnia 2014 r. o 19:01

UUUUUUUUUUU., O, O.I PROSZE.w ZAMOSCIU POJAWIAJA SIE JASNOWIDZOWIE.

Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Chodzi o wypowiedzi na antenie TVP Info i Radia Maryja. W środę rano minister edukacji i nauki opublikował przeprosiny.

Lublin. Można przyjść do przewodniczącego Rady Miasta bez umawiania. Kiedy przyjmuje?

Lublin. Można przyjść do przewodniczącego Rady Miasta bez umawiania. Kiedy przyjmuje?

Bez wcześniejszych zapisów można przyjść na spotkanie z przewodniczącym i wiceprzewodniczącymi Rady Miasta Lublin. Ogłoszony został harmonogram ich dyżurów w pokoju 20 na II piętrze Ratusza.

Wypadek z udziałem autobusu ze szkolną wycieczką. Droga w powiecie chełmskim zablokowana
Aktualizacja
galeria

Wypadek z udziałem autobusu ze szkolną wycieczką. Droga w powiecie chełmskim zablokowana

Policja już wyznaczyła objazdy. Ciężarówka zderzyła się z autokarem

Bychawa. Duży remont w Centrum Kultury. Kiedy koniec?

Bychawa. Duży remont w Centrum Kultury. Kiedy koniec?

Do listopada ma potrwać remont sali widowiskowej Bychawskiego Centrum Kultury. Dzięki trwającym w BCK pracom znacznie poprawi się akustyka i będzie możliwość organizowania w tym miejscu koncertów. Remont jest możliwy dzięki ministerialnemu dofinansowaniu.