Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

10 marca 2010 r.
20:57
Edytuj ten wpis

Złodzieje harcują w sklepie, a policja jest bezradna (wideo)

0 23 A A

Na filmie widać, jak młoda kobieta chowa towar do kieszeni. Policjantom, którzy otrzymali nagranie, nie udało się jednak wpaść na jej trop. Okradany właściciel sklepu wywiesił więc zdjęcie dziewczyny z ostrzeżeniem: "Uwaga! Złodziej”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lełon / 15 marca 2010 o 08:44
0
tak... mi ukradli kiedys na parkingu swiatła w naczepie TIR wartość bagatela kilka stówek kolega widział jak odjeżdżali spisał numery rejestracyjne i co...? zgadnijcie,policji nie udało sie złapać złodziei. Po paru miesiacach przyszło pismo ze sprawa została umożona. Rzecz działa sie na Sląsku, więc wniosek że wszędzie jest tak samo ...niestety.
Avatar
~max~ / 12 marca 2010 o 18:21
0
Widzę, że Policjantów traktuje się tutaj jeszzce gorzej niż te kobiety które kradną.Moze ktoś jeśli ma jakieś informacje to napisałby nam forum lub jakoś pomógłby policjantom, a nie tylko narzekać. A ekspednientki co w tym czasie robia skoro nie widzą kradzieży? A może to sklep samoobsługowy, bo nie widzać tłoku klientów, ani ekspednientek.Widac na filmie , że kradną towar cyganki. Dziwne, żeby policjanci znali przyjezdne cuganki.
Avatar
pik / 12 marca 2010 o 09:43
0
to cyganki, zawsze kradną
Avatar
coaao / 12 marca 2010 o 08:16
0
w bilgorajskiej wsi tak wlasnie jest hehe same zlodzieje i bieda az piszczy. nie to co u nas w miescie:) pozdro prowincjusze , u nas w miescie takich ludzi nie ma, jest uczciwie i z klasą!
Avatar
koko / 11 marca 2010 o 20:17
0
Czemu nikt nie napisze o tym jak w dzisiejszych czasach zachowują się klienci w sklepie?Każdemu klientowi dzisiaj wydaje się że jak wejdzie do sklepu to mu wszystko wolno , a sprzedawce mają za nic.Nieraz widziałam jak młodzież łazi po całym sklepie nawet pozwala sobie na wchodzenie za ladę bo,, coś musi zobaczyć ,, i nic sobie nie robi z uwag sprzedawcy.Nawet kartki z napisem ,,TOWAR PODAJE SPRZEDAWCA,,nic nie dają ,bo dzisiaj panuje moda na slogan że KLIENT NASZ PAN!!!! tak więc może nawet kraść aby był zadowolony !!!!!!!!
Avatar
enszo / 11 marca 2010 o 20:06
0
Handlowiec pisze o zabezpieczeniach...a te kamery to gości zmontował sobie po co??????
Avatar
mosquito / 11 marca 2010 o 16:44
0
Handlowiec napisał:
I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to jeden z najstarszych zawodów świata ! U mnie w sklepie nie daję żadnych szans złodziejowi od bardzo wielu lat trzeba tylko pomyśleć zainwestować i efekty są natychmiastowe .

na Twoją głupotę to ustawy nie ma !

na Twoją głupotę to ustawy nie ma ! rozwiń
Avatar
Handlowiec / 11 marca 2010 o 15:50
0
lewe prawo napisał:
Wizerunek złodzieja i bandyty musi być chroniony prawem, bo w przeciwnym razie miałby utrudnioną pracę.
A nasze państwo dba o stanowiska pracy.
Winny jest obywatel - frajer, który się daje okradać.

I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to jeden z najstarszych zawodów świata ! U mnie w sklepie nie daję żadnych szans złodziejowi od bardzo wielu lat trzeba tylko pomyśleć zainwestować i efekty są natychmiastowe .

I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to... rozwiń
Avatar
nn / 11 marca 2010 o 15:30
0
blablabla napisał:
Koles sam sobie zaprzeczasz z ta swoja spiskowa wizja. "...jestem PEWNY blablabla..., ze MOZE...blablabla..." Poza tym zapamietaj, ze koncowki -bym, bys, byscie it. z odmieniona forma czasownika piszemy razem -"byloby", a nie wspomne juz o tym, ze od pensji policjanta tez odprowadzane sa podatki. Jestem PEWNY, ze czesc tych podatkow odprowadzanych od pensji policjanta, przeznaczona jest byc MOZE na utrzymanie twojej bezrobotnej zony.

Kolo po pierwsze moja żona pracuje ciężko tak jak te nieroby także w budżetowce,po drugie to nie jest lekcja języka polskiego po trzecie widzę że uraziłem twoją dumę jako policjanta jeśli tak to przepraszam bo może ty jesteś inny ale jeśli jesteś taki sam to goń się. Chociaż dziwi mnie sposob działania Biłgorajskiej policji miałem o nich dobre zdanie a zwłaszcza o dyżurnych, ale się chyba pomylilem.

Kolo po pierwsze moja żona pracuje ciężko tak jak te nieroby także w budżetowce,po drugie to nie jest lekcja języka polskiego po trzecie widzę że uraziłem twoją dumę jako policjanta jeśli tak to przepraszam bo może ty jesteś inny ale jeśli jesteś taki sam to goń się. Chociaż dziwi mnie sposob działania Biłgorajskiej policji miałem o nich dobre zdanie a zwłaszcza o dyżurnych, ale się chyba pomylilem. rozwiń
Avatar
maryjan fan radia maryja / 11 marca 2010 o 15:22
0
No proszę cóż za błyskotliwa i ekspresowa kariera... Pozostaje tylko pogratulować i życzyć dalszych "sukcesów zawodowych". xD:
Avatar
lełon / 15 marca 2010 o 08:44
0
tak... mi ukradli kiedys na parkingu swiatła w naczepie TIR wartość bagatela kilka stówek kolega widział jak odjeżdżali spisał numery rejestracyjne i co...? zgadnijcie,policji nie udało sie złapać złodziei. Po paru miesiacach przyszło pismo ze sprawa została umożona. Rzecz działa sie na Sląsku, więc wniosek że wszędzie jest tak samo ...niestety.
Avatar
~max~ / 12 marca 2010 o 18:21
0
Widzę, że Policjantów traktuje się tutaj jeszzce gorzej niż te kobiety które kradną.Moze ktoś jeśli ma jakieś informacje to napisałby nam forum lub jakoś pomógłby policjantom, a nie tylko narzekać. A ekspednientki co w tym czasie robia skoro nie widzą kradzieży? A może to sklep samoobsługowy, bo nie widzać tłoku klientów, ani ekspednientek.Widac na filmie , że kradną towar cyganki. Dziwne, żeby policjanci znali przyjezdne cuganki.
Avatar
pik / 12 marca 2010 o 09:43
0
to cyganki, zawsze kradną
Avatar
coaao / 12 marca 2010 o 08:16
0
w bilgorajskiej wsi tak wlasnie jest hehe same zlodzieje i bieda az piszczy. nie to co u nas w miescie:) pozdro prowincjusze , u nas w miescie takich ludzi nie ma, jest uczciwie i z klasą!
Avatar
koko / 11 marca 2010 o 20:17
0
Czemu nikt nie napisze o tym jak w dzisiejszych czasach zachowują się klienci w sklepie?Każdemu klientowi dzisiaj wydaje się że jak wejdzie do sklepu to mu wszystko wolno , a sprzedawce mają za nic.Nieraz widziałam jak młodzież łazi po całym sklepie nawet pozwala sobie na wchodzenie za ladę bo,, coś musi zobaczyć ,, i nic sobie nie robi z uwag sprzedawcy.Nawet kartki z napisem ,,TOWAR PODAJE SPRZEDAWCA,,nic nie dają ,bo dzisiaj panuje moda na slogan że KLIENT NASZ PAN!!!! tak więc może nawet kraść aby był zadowolony !!!!!!!!
Avatar
enszo / 11 marca 2010 o 20:06
0
Handlowiec pisze o zabezpieczeniach...a te kamery to gości zmontował sobie po co??????
Avatar
mosquito / 11 marca 2010 o 16:44
0
Handlowiec napisał:
I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to jeden z najstarszych zawodów świata ! U mnie w sklepie nie daję żadnych szans złodziejowi od bardzo wielu lat trzeba tylko pomyśleć zainwestować i efekty są natychmiastowe .

na Twoją głupotę to ustawy nie ma !

na Twoją głupotę to ustawy nie ma ! rozwiń
Avatar
Handlowiec / 11 marca 2010 o 15:50
0
lewe prawo napisał:
Wizerunek złodzieja i bandyty musi być chroniony prawem, bo w przeciwnym razie miałby utrudnioną pracę.
A nasze państwo dba o stanowiska pracy.
Winny jest obywatel - frajer, który się daje okradać.

I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to jeden z najstarszych zawodów świata ! U mnie w sklepie nie daję żadnych szans złodziejowi od bardzo wielu lat trzeba tylko pomyśleć zainwestować i efekty są natychmiastowe .

I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to... rozwiń
Avatar
nn / 11 marca 2010 o 15:30
0
blablabla napisał:
Koles sam sobie zaprzeczasz z ta swoja spiskowa wizja. "...jestem PEWNY blablabla..., ze MOZE...blablabla..." Poza tym zapamietaj, ze koncowki -bym, bys, byscie it. z odmieniona forma czasownika piszemy razem -"byloby", a nie wspomne juz o tym, ze od pensji policjanta tez odprowadzane sa podatki. Jestem PEWNY, ze czesc tych podatkow odprowadzanych od pensji policjanta, przeznaczona jest byc MOZE na utrzymanie twojej bezrobotnej zony.

Kolo po pierwsze moja żona pracuje ciężko tak jak te nieroby także w budżetowce,po drugie to nie jest lekcja języka polskiego po trzecie widzę że uraziłem twoją dumę jako policjanta jeśli tak to przepraszam bo może ty jesteś inny ale jeśli jesteś taki sam to goń się. Chociaż dziwi mnie sposob działania Biłgorajskiej policji miałem o nich dobre zdanie a zwłaszcza o dyżurnych, ale się chyba pomylilem.

Kolo po pierwsze moja żona pracuje ciężko tak jak te nieroby także w budżetowce,po drugie to nie jest lekcja języka polskiego po trzecie widzę że uraziłem twoją dumę jako policjanta jeśli tak to przepraszam bo może ty jesteś inny ale jeśli jesteś taki sam to goń się. Chociaż dziwi mnie sposob działania Biłgorajskiej policji miałem o nich dobre zdanie a zwłaszcza o dyżurnych, ale się chyba pomylilem. rozwiń
Avatar
maryjan fan radia maryja / 11 marca 2010 o 15:22
0
No proszę cóż za błyskotliwa i ekspresowa kariera... Pozostaje tylko pogratulować i życzyć dalszych "sukcesów zawodowych". xD:
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 0 0

Pani Maria zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 2 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 5

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 13

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 40 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 7

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!