Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 stycznia 2016 r.
15:18

Kierowca audi z grzywną 4 tys. zł. Wyrok zobaczą w pracy

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 41 A A

Młody kierowca z gminy Stary Brus przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 120 km/h. Pędził swoim autem 213 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Sąd wymierzył mu za to 4000 zł grzywny oraz dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

24-latek został zatrzymany pod koniec października przez policjantów z Włodawy. Na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 90 km/h, młody człowiek gnał swoim audi z prędkością 213 km/h. Co więcej, kiedy policjanci dali mu sygnał do zatrzymania, 24-latek gwałtownie przyspieszył i odjechał.

Kilka kilometrów dalej mężczyzna został zatrzymany. Stracił prawo jazdy, a sprawa trafiła do sądu. Młody człowiek usłyszał właśnie wyrok. Za przekroczenie prędkości i ucieczkę dostał 4 tys. zł grzywny i dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wyrok zostanie również ogłoszony w miejscu pracy 24-latka.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 12:47
0

Nie oznacza, że lepiej jeździ, ale oznacza, że nie kupił go z kredytu dla rolników w pakiecie z New Hollandem. A kredyt trzeba spłacać i tak kończą się marzenia miastowej panienki o leżeniu i pachnieniu dla księcia w Audi TeDeI, a pozostaje rano obrządek, a po południu pielenie buraków. 

Ty chyba za bardzo nie wiesz nic na temat dzisiejszej "wsi" o ile to można wsią nazwać, bo teraz mało kto budujący się na "wsi" zajmuje się gospodarką. Nie sądze żeby typowy rolnik brał Audi ku*** na kredyt, bo jak go niby spłaci? Jak ktoś sobie zarobi i kupi, to jego sprawa...

Ty chyba za bardzo nie wiesz nic na temat dzisiejszej "wsi" o ile to można wsią nazwać, bo teraz mało kto budujący się na "wsi" zajmuje się gospodarką. Nie sądze żeby typowy rolnik brał Audi ku*** na kredyt, bo jak go niby spłaci? Jak ktoś sobie zarobi i kupi, to jego sprawa...

rozwiń
Avatar
kozz / 9 stycznia 2016 o 11:43
0

Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)

chcialem pozdrowic z tego miejsca dwoch panow na blachach LU ktorzy we wtorek na turbinie kolo Avii w Swidniku zmienili pas w polowie ronda zeby potem pojechac prosto przez krawezniki...

Avatar
kozz / 9 stycznia 2016 o 11:41
0

...młody człowiek gnał swoim audi z prędkością 213 km/h. Co więcej, kiedy policjanci dali mu sygnał do zatrzymania, 24-latek gwałtownie przyspieszył i odjechał. ... To zazdroszczę mu samochodu, bo żeby przy tej prędkości "gwałtownie przyśpieszyć" to pod maską przynajmniej jakieś 800 koni musi siedzieć :).

a8 4.2 w quattro przy 240 i depnieciu redukuje na 4...

Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 09:53
0

Panie 18:29, a jak blacha nie jest miejska to co zmienia to w umiejętnościach kierowcy? To, że ktoś jest z miasta to nie oznacza, że lepiej jeździ.

Nie oznacza, że lepiej jeździ, ale oznacza, że nie kupił go z kredytu dla rolników w pakiecie z New Hollandem. A kredyt trzeba spłacać i tak kończą się marzenia miastowej panienki o leżeniu i pachnieniu dla księcia w Audi TeDeI, a pozostaje rano obrządek, a po południu pielenie buraków. 

Nie oznacza, że lepiej jeździ, ale oznacza, że nie kupił go z kredytu dla rolników w pakiecie z New Hollandem. A kredyt trzeba spłacać i tak kończą się marzenia miastowej panienki o leżeniu i pachnieniu dla księcia w Audi TeDeI, a pozostaje rano obrządek, a po południu pielenie buraków. 

rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 20:23
0

jak jest pupilkiem szefa to wyrok w pracy zostanie utajniony

Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:19
0
Panie 18:29, a jak blacha nie jest miejska to co zmienia to w umiejętnościach kierowcy? To, że ktoś jest z miasta to nie oznacza, że lepiej jeździ.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:16
0

Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)

Czyli twierdzisz, że jak ktoś na LU pojedzie nieprawidłowo w jakimś miejscu to też jest wieśniakiem lub górnikiem? Hmm, wydaje mi się, że nie. Coś chyba nie tak z twoim rozumowaniem. Albo stereotypami...

Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:14
0

Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)

Nie powiedziałbym. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale jeśli nawet ktoś z obszaru Łęczyńskiego zdaje prawko to uczy się jeździć w Lublinie i zazwyczaj umie jeździć po lubelskich skrzyżowaniach... Tak samo mogę się wypowiedzieć o LU w okresie letnim w drodze na jeziora, o pomysłach na zaparkowanie i o ogólnej kulturze na drodze. I tak możemy w kółko. Ale po co? Bez sensu. Dlaczego? Bo blacha nie decyduje o umiejętnościach kierowcy. Zrozumiane wreszcie?

Nie powiedziałbym. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale jeśli nawet ktoś z obszaru Łęczyńskiego zdaje prawko to uczy się jeździć w Lublinie i zazwyczaj umie jeździć po lubelskich skrzyżowaniach... Tak samo mogę się wypowiedzieć o LU w okresie letnim w drodze na jeziora, o pomysłach na zaparkowanie i o ogólnej kulturze na drodze. I tak możemy w kółko. Ale po co? Bez sensu. Dlaczego? Bo blacha nie decyduje o umiejętnościach kierowcy. Zrozumiane wreszcie?

rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:01
0
Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 18:56
0
Znowu jakiś mieszkaniec jakże wielkiego miasta Lublin myśli, że czyjeś pochodzenie świadczy o umiejętnościach jazdy? To co czasami widzę w wykonaniu kierowców LU przechodzi moje najśmiejlsze oczekiwania. Więc może przestańmy oceniać ludzi po blachach na jakich jeżdżą.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 12:47
0

Nie oznacza, że lepiej jeździ, ale oznacza, że nie kupił go z kredytu dla rolników w pakiecie z New Hollandem. A kredyt trzeba spłacać i tak kończą się marzenia miastowej panienki o leżeniu i pachnieniu dla księcia w Audi TeDeI, a pozostaje rano obrządek, a po południu pielenie buraków. 

Ty chyba za bardzo nie wiesz nic na temat dzisiejszej "wsi" o ile to można wsią nazwać, bo teraz mało kto budujący się na "wsi" zajmuje się gospodarką. Nie sądze żeby typowy rolnik brał Audi ku*** na kredyt, bo jak go niby spłaci? Jak ktoś sobie zarobi i kupi, to jego sprawa...

Ty chyba za bardzo nie wiesz nic na temat dzisiejszej "wsi" o ile to można wsią nazwać, bo teraz mało kto budujący się na "wsi" zajmuje się gospodarką. Nie sądze żeby typowy rolnik brał Audi ku*** na kredyt, bo jak go niby spłaci? Jak ktoś sobie zarobi i kupi, to jego sprawa...

rozwiń
Avatar
kozz / 9 stycznia 2016 o 11:43
0

Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)

chcialem pozdrowic z tego miejsca dwoch panow na blachach LU ktorzy we wtorek na turbinie kolo Avii w Swidniku zmienili pas w polowie ronda zeby potem pojechac prosto przez krawezniki...

Avatar
kozz / 9 stycznia 2016 o 11:41
0

...młody człowiek gnał swoim audi z prędkością 213 km/h. Co więcej, kiedy policjanci dali mu sygnał do zatrzymania, 24-latek gwałtownie przyspieszył i odjechał. ... To zazdroszczę mu samochodu, bo żeby przy tej prędkości "gwałtownie przyśpieszyć" to pod maską przynajmniej jakieś 800 koni musi siedzieć :).

a8 4.2 w quattro przy 240 i depnieciu redukuje na 4...

Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 09:53
0

Panie 18:29, a jak blacha nie jest miejska to co zmienia to w umiejętnościach kierowcy? To, że ktoś jest z miasta to nie oznacza, że lepiej jeździ.

Nie oznacza, że lepiej jeździ, ale oznacza, że nie kupił go z kredytu dla rolników w pakiecie z New Hollandem. A kredyt trzeba spłacać i tak kończą się marzenia miastowej panienki o leżeniu i pachnieniu dla księcia w Audi TeDeI, a pozostaje rano obrządek, a po południu pielenie buraków. 

Nie oznacza, że lepiej jeździ, ale oznacza, że nie kupił go z kredytu dla rolników w pakiecie z New Hollandem. A kredyt trzeba spłacać i tak kończą się marzenia miastowej panienki o leżeniu i pachnieniu dla księcia w Audi TeDeI, a pozostaje rano obrządek, a po południu pielenie buraków. 

rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 20:23
0

jak jest pupilkiem szefa to wyrok w pracy zostanie utajniony

Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:19
0
Panie 18:29, a jak blacha nie jest miejska to co zmienia to w umiejętnościach kierowcy? To, że ktoś jest z miasta to nie oznacza, że lepiej jeździ.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:16
0

Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)

Czyli twierdzisz, że jak ktoś na LU pojedzie nieprawidłowo w jakimś miejscu to też jest wieśniakiem lub górnikiem? Hmm, wydaje mi się, że nie. Coś chyba nie tak z twoim rozumowaniem. Albo stereotypami...

Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:14
0

Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)

Nie powiedziałbym. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale jeśli nawet ktoś z obszaru Łęczyńskiego zdaje prawko to uczy się jeździć w Lublinie i zazwyczaj umie jeździć po lubelskich skrzyżowaniach... Tak samo mogę się wypowiedzieć o LU w okresie letnim w drodze na jeziora, o pomysłach na zaparkowanie i o ogólnej kulturze na drodze. I tak możemy w kółko. Ale po co? Bez sensu. Dlaczego? Bo blacha nie decyduje o umiejętnościach kierowcy. Zrozumiane wreszcie?

Nie powiedziałbym. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale jeśli nawet ktoś z obszaru Łęczyńskiego zdaje prawko to uczy się jeździć w Lublinie i zazwyczaj umie jeździć po lubelskich skrzyżowaniach... Tak samo mogę się wypowiedzieć o LU w okresie letnim w drodze na jeziora, o pomysłach na zaparkowanie i o ogólnej kulturze na drodze. I tak możemy w kółko. Ale po co? Bez sensu. Dlaczego? Bo blacha nie decyduje o umiejętnościach kierowcy. Zrozumiane wreszcie?

rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 19:01
0
Ale z LLE - Łęczna to wiesniak i górnicy szaleja. A jak do Lublina przypada, to pierwsze rondo i bach... Przecież w lewo jeździmy z prawego pasa na rondzie np Zana :)
Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 18:56
0
Znowu jakiś mieszkaniec jakże wielkiego miasta Lublin myśli, że czyjeś pochodzenie świadczy o umiejętnościach jazdy? To co czasami widzę w wykonaniu kierowców LU przechodzi moje najśmiejlsze oczekiwania. Więc może przestańmy oceniać ludzi po blachach na jakich jeżdżą.
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 0 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 135 55

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 62 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 6

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!