Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii z imprezy w Helium! Był ogień, była doskonała atmosfera i świetna muzyka. Zobaczcie jak się bawi Lublin.
Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii z imprezy w Helium! Był ogień, była doskonała atmosfera i świetna muzyka. Zobaczcie jak się bawi Lublin.
Ceramika Bolesławiec kojarzy nam się z pięknymi, ręcznie zdobionymi naczyniami. Najmłodsi mieszkańcy Lublina mogli sami przygotować ceramikę według swojego unikalnego wzoru.
Wielkie emocje i zwycięstwo Timiego Zajca podczas pierwszego w tym sezonie konkursu w lotach narciarskich, który odbył się w niemieckim Oberstdorfie
Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 62-letniego obywatela Ukrainy, który prowadził TIR-a w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie i zmierzał w kierunku Gdańska. Trafił do policyjnego aresztu i odpowie za swoje zachowanie przed sądem.
Nadbużański Oddział Straży Granicznej wprowadza możliwość służby kontraktowej, kierowaną zarówno do byłych funkcjonariuszy, jak i osób bez wcześniejszego doświadczenia w formacji. W 2025 roku planowane jest przyjęcie do 100 osób.
W klubie Unicorn Longue&Club odbyła się pierwsza edycja imprezy: TikTok Party - Wielka Licealna Integracja. Tego dnia imprezę poprowadził jeden z najbardziej rozpoznawalnych TikTokerów w Lublinie - AliBuka, który zagrał porywającego seta. Zapraszamy do oglądania naszej fotogalerii.
Kierowcy na al. Tysiąclecia w Lublinie będą musieli zdjąć nogę z gazu. Wszystko w imię bezpieczeństwa pieszych, choć nie każdemu może się to spodobać.
PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wielkopolski pokonała Polski Cukier AZS UMCS Lublin w finale rozgrywek
Piłkarze Avii rozpoczęli gry kontrolne od porządnego lania. Przed tygodniem ulegli Górnikowi Łęczna aż 0:7. W drugim sparingu żółto-niebiescy spisali się zdecydowanie lepiej. Tym razem pokonali ligowego rywala – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:1.
Pierwsza porażka Górnika Łęczna w czasie zimowych przygotowań. W sobotę łęcznianie zagrali na wyjeździe z faworyzowaną Legią Warszawa. I choć napsuli sporo krwi stołecznej ekipie musieli pogodzić się z porażką z przedstawicielem PKO BP Ekstraklasy... 3:6.
Kraśnik chciałby stać się jednym z najbardziej innowacyjnych miast w Polsce dzięki projektowi „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”. Władze miasta złożyły wniosek o dofinansowanie na kwotę 80,5 mln zł w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.
Podlasie Biała Podlaska w sobotę rozegrało sparing z rezerwami mistrza Polski – Jagielloni Białystok. Drużyna Artura Renkowskiego słabo weszła w mecz i do przerwy zasłużenie przegrywała 0:2. W drugiej połowie biało-zieloni spisali się lepiej, ale ostatecznie przegrali 0:3.
Nasi trzecioligowcy w sobotę zmierzyli się w Chełmie. Tamtejsza Chełmianka do przerwy prowadziła ze Świdniczanką 1:0. W drugiej połowie, to drużyna Łukasza Gieresza wykorzystała jednak proste błędy rywali i zdobyła aż cztery gole.
Lubelski Oddział PCK zaprasza do udziału w kolejnej edycji wyjątkowego projektu. Akcja ma na celu rozwijanie pasji, przy okazji dając wytchnienie opiekunom rodzin z potrzebami.
Wisła Puławy ma za sobą drugi zimowy mecz kontrolny. Tym razem podopieczni trenera Macieja Tokarczyka zremisowali u siebie z grającą o jeden szczebel wyżej Pogonią Siedlce. W ekipie drugoligowca zagrało czterech zawodników testowanych i wszyscy wypadli bardzo pozytywnie
Minął już ponad rok od zakończenia remontu ulicy Popiełuszki w Lublinie. Nie tak dawno zmodernizowano tam również miejsca parkingowe. Kierowcom ciągle jest jednak mało i zaczęli swoimi autami wjeżdżać na trawniki niszcząc w ten sposób zieleń i roznosząc błoto po całej okolicy.