Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Imprezy

27 grudnia 2019 r.
21:28

Sylwester 2019/2020 w Lublinie. Godzinowy program koncertów i występów na placu Litewskim

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
145 42 A A
31 grudnia 2019 21:00
Spektakl Fire Party – sylwestrowa propozycja dla rodzin z dziećmi, rozpocznie się o godz. 21 na placu Łokietka
Spektakl Fire Party – sylwestrowa propozycja dla rodzin z dziećmi, rozpocznie się o godz. 21 na placu Łokietka (fot. Materiały prasowe)

Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Lublina powitają Nowy Rok na Placu Litewskim. Sprawdź godzinowy program koncertów i występów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gwiazdami Sylwestrowej Nocy Przebojów będą Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty, którzy wystąpią w towarzystwie tancerzy lubelskiej formacji GAMZA. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house zadba DJ Alan White.

Spektakl Fire Party – sylwestrowa propozycja dla rodzin z dziećmi, rozpocznie się o godz. 21 na placu Łokietka. Pokaz fireshow połączony z elementami kabaretu, stand-upu oraz prezentacją pirotechniki scenicznej wykona siedmioosobowy zespół artystyczny w składzie: Jakub Szwed i Fundacja Sztukmistrze/Kolektyw LŁ.

Sylwestrowa Noc Przebojów rozpocznie się o godz. 21 i potrwa do godz. 1.

Pełny program wydarzenia:

godz. 21:00 - pokaz fireshow „Fire Party” | Plac Łokietka

godz. 21:00 - DJ Alan White | scena główna pl. Litewski

godz. 22:30 - koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Tomasz Korpanty (część I) gościnnie wystąpią tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”

godz. 23:55-00:10 - UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU

godz. 00:10 - 00:30 - koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz goście (część II)

godz. 00:30 - 01:00 - DJ Alan White

Scena główna na placu Litewskim zostanie ustawiona tyłem do fontann. Miejsce zabawy będzie wygrodzone barierkami, a o bezpieczeństwo zadbają przedstawiciele służb porządkowych. Dla uczestników przewidziano trzy wejścia na teren imprezy – od strony deptaka, ul. 3 Maja oraz poczty. Na teren imprezy nie można wnosić alkoholu, szklanych butelek, środków pirotechnicznych, ostrych narzędzi i innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia.

W noc sylwestrową miejska komunikacja nocna będzie bezpłatna. Trasy przejazdów autobusów pozostaną niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość. W godz. 22:00-2:00 autobusy będą odjeżdżać co 15 minut.

e-Wydanie

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Popis / 28 grudnia 2019 o 13:11
+23
źyczenia na Nowy Rok 2020 złoży deweloper z ul.Zana i jego trzech kolesi z Zk
Avatar
Waldek / 27 grudnia 2019 o 23:23
+23
Czyli tak jednym zdaniem , żeby nie przedłużać. W tym roku w Lublinie nie ma Sylwestra.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 o 13:49
+20
Tradycyjnie wielkie gòwno
Avatar
same atrakcje / 28 grudnia 2019 o 00:39
+18
a o północy mieszkańcom Lublina życzenia noworoczne złoży Piotr K. w języku słowackim
Avatar
Gość / 27 grudnia 2019 o 23:57
+17
Liiiiipaaaaaa jak w Krasnymstawie panie prezydencie
Avatar
Gość / 27 grudnia 2019 o 23:55
+17
Hahahahaha dajcie spokój Jeszcze tylko zdjęcia zrobić z wcisło i senatorem szarym kasa zaksięgowana Kto to jest i kim są ci ? co to mają zapewnić zabawę godną sylwestrowej i noworocznej jednocześnie nocy w mieście wojewódzkim
Avatar
małe miki / 28 grudnia 2019 o 07:23
+16
DJ Alan White? Kto to?
Avatar
Lub / 27 grudnia 2019 o 22:53
+16
Żenada, jakich mało!!!!!
Avatar
ręce opadają / 27 grudnia 2019 o 22:41
+16
Lepiej było te pieniądze, które zostaną wydane na to dziadostwo przeznaczyć na Hospicjum Małego Księcia chociażby. Doktorze Żuk to jest kpina i wyrzucanie pieniędzy w błoto! Szkoda słów...........................................................
Avatar
Gość / 27 grudnia 2019 o 22:28
+14
Ch*j nie sylwester miejski, sylwester miejski bąć co bąć jak by się kto pytał miasta Wojewódzkiego. Żadnego rozpoznawalnego w Polsce zespołu, czy brak fajerwerków z obawy żeby pieski w noc sylwestrową nie sfiksowały od nadmiaru pirotechniki. Ale osoby które tak chętnie Ratusz rozliczają z każdej złotówki, i na każdym kroku podnoszą temat nadmiernego zadłużenia Lublina, powinni się z takiego dziadowskiego sylwestra cieszyć, bo przecież ile to dutków zostanie dzięki temu w kasie miejskiej, a jeszcze dodatkowo na co miasto te pieniądze wydaje? na jedną noc w roku
Avatar
Bartek / 31 grudnia 2019 o 20:53
0
Rozumiem ze skoro nie mozna wniesc szampana bo w szkle to owy będą rozdawać czy można gdzieś kupic szampana w plastikowych butelkach.....?
Avatar
olo / 30 grudnia 2019 o 09:32
+2
Od dawien dawna w Chinach odbywały się pokazy fajerwerków. Przyjęło się to i u nas..... a ostatnio..... NI MA. Dlaczego? Bo ktoś podłapał pomysł, że cierpią pieski i kotki, a tak naprawdę myślę, że chodzi o przykrywkę ze zwierzątkami dla niechęci wydawania kasy. Przyda się na co innego, co? Po co wywalać na strzelanie skoro można powiedzieć, że milusińscy "cierpią"..... a Ty człowieku tłumacz po raz kolejny dziecku, dlaczego nie ma tych fajnych pokazów...... Dlaczego myślę, że sprawa z pieskami i kotkami to obłuda? Bo sami zobaczcie - w każdym markecie jest stoisko z petardami. Gdyby tak istotne było unikanie cierpienia kotków i piesków to by odgórnie zakazano sprzedaży tego.
Od dawien dawna w Chinach odbywały się pokazy fajerwerków. Przyjęło się to i u nas..... a ostatnio..... NI MA. Dlaczego? Bo ktoś podłapał pomysł, że cierpią pieski i kotki, a tak naprawdę myślę, że chodzi o przykrywkę ze zwierzątkami dla niechęci wydawania kasy. Przyda się na co innego, co? Po co wywalać na strzelanie skoro można powiedzieć, że milusińscy "cierpią"..... a Ty człowieku tłumacz po raz kolejny dziecku, dlaczego nie ma tych fajnych pokazów...... Dlaczego myślę, że sprawa z pieskami i kotkami to obłuda? Bo sami zoba... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 o 16:12
-5
Co za tłuki i beznadziejni nudziarze. Albo za drogo, albo za słabo. Nie podoba się? Zostańcie w swoich zatęchłych norach albo wyjazd do Zakopca na Zenka M.
Avatar
antyprymityw / 28 grudnia 2019 o 14:16
-24
Disco polo to pseudomuzyka dla pisowskiej patologii 500+. Ten zdegenerowany element spoleczny powinno sie pozbawic praw wyborczych i obywatelskich.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 o 13:49
+20
Tradycyjnie wielkie gòwno
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 o 13:40
+9
Gwiazdy....
Avatar
Popis / 28 grudnia 2019 o 13:11
+23
źyczenia na Nowy Rok 2020 złoży deweloper z ul.Zana i jego trzech kolesi z Zk
Avatar
obi / 28 grudnia 2019 o 13:02
-5
stary rok przegrany i Nowy Rok także przez Zuka.a DJ mogę sobie poslucha w Radiu Maryja.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 o 12:08
+11
Jaka dziura takie gwiazdy
Avatar
Pep / 28 grudnia 2019 o 12:06
+9
Dziadostwo i prowincjonalizm
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28.02.2020

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28.02.2020 0 1

Dzieci odgrywały sceny "gazowania Żydów". Prokuratura wszczyna śledztwo

Dzieci odgrywały sceny "gazowania Żydów". Prokuratura wszczyna śledztwo 67 17

Prokuratura Rejonowa w Hrubieszowie wszczęła śledztwo w sprawie publicznego propagowania faszystowskiego ustroju państwa podczas spektaklu w Szkole Podstawowej w Łabuniach. Na początku grudnia ubiegłego roku dzieci odegrały tam scenę gazowania Żydów.

Lublin: Miasto będzie płacić mieszkańcom za łapanie deszczówki

Lublin: Miasto będzie płacić mieszkańcom za łapanie deszczówki 41 6

Nawet 5000 zł będzie można dostać od miasta na urządzenia do łapania wody z opadów lub ogród deszczowy. Radni uchwalili dzisiaj zasady przyznawania takich dotacji. Do podziału jest 50 tys. zł, a może być więcej

Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej nr 16 w Lublinie. "Jest sympatycznie i są fajne zabawki"
ZDJĘCIA
galeria

Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej nr 16 w Lublinie. "Jest sympatycznie i są fajne zabawki" 5 0

– Będę chodził do tej szkoły – stanowczo stwierdził jeden z chłopców zapytany o to czy podoba mu się Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie. Podstawówka przy ul. Poturzyńskiej w czwartek otworzyła drzwi dla przyszłych uczniów. – Jest sympatycznie i są fajne zabawki – dodał kolejny z chłopców, który wspólnie z rówieśnikami grał na interaktywnym pianinie w szkolnej świetlicy.

Budżet obywatelski w Lublinie po nowemu. Radni zatwierdzili regulamin

Budżet obywatelski w Lublinie po nowemu. Radni zatwierdzili regulamin 3 6

Na nowych zasadach będzie w tym roku dzielony budżet obywatelski. Zmienione reguły zatwierdziła Rada Miasta. Ratusz przyznaje jednak, że rozważa kolejną, rewolucyjną zmianę. Miałaby ona ograniczyć pulę pieniędzy na nowe projekty, żeby zarezerwować fundusze na pomysły, które od lat nie doczekały się realizacji

Wojcieszków: Radni przeciwni likwidacji wiejskich szkół

Wojcieszków: Radni przeciwni likwidacji wiejskich szkół 0 0

Radni gminy Wojcieszków nie zgodzili się na likwidację szkół w Hermanowie i Siedliskach. Wnioskowała o to wójt Agnieszka Cieślak. – Trzeba będzie zrezygnować z inwestycji – ostrzega pani wójt.

Koronawirus. Znamy wynik jednego z izolowanych pacjentów

Koronawirus. Znamy wynik jednego z izolowanych pacjentów 50 21

Jest wynik badania jednego z trzech pacjentów, którzy są izolowani z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem w Klinice Chorób Zakaźnych SPSK1 w Lublinie.

Strach przed koronawirusem. Już 8 osób izolowanych w szpitalach w Lubelskiem

Strach przed koronawirusem. Już 8 osób izolowanych w szpitalach w Lubelskiem 65 22

Z dwóch do ośmiu wzrosła liczba osób izolowanych w szpitalach w naszym regionie w związku z podejrzeniem koronawirusa. W przyszłym tygodniu w Lublinie ma zacząć działać laboratorium, w którym będą badane próbki dotychczas wysyłane do innych miast

Obszary ASF. Pomoc finansowa dla osób, które rezygnują z hodowli świń

Obszary ASF. Pomoc finansowa dla osób, które rezygnują z hodowli świń 0 1

Od 28 lutego do 28 marca rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń, którzy planują zrezygnować z hodowli trzody chlewnej, mogą składać w oddziałach regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy finansowej na „Restrukturyzację małych gospodarstw”. Wsparcie finansowane jest z PROW 2014–2020.

Ostatni dzwonek na „mały ZUS”!

Ostatni dzwonek na „mały ZUS”! 0 0

Jeszcze tylko do 2 marca przedsiębiorcy mogą zgłosić się do „małego ZUS” na nowych zasadach, żeby już w tym roku opłacać niższe składki uzależnione od dochodu. Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w województwie lubelskim wpłynęło do niedzieli (23.02) ponad 2,6 tys. zgłoszeń do ulgi.

MKS Perła – JKS Jarosław 32:23. Odjazd po przerwie [zdjęcia]
galeria

MKS Perła – JKS Jarosław 32:23. Odjazd po przerwie [zdjęcia] 0 2

Lublinianki nie miały wielkich problemów z kolejnym rywalem. W czwartek MKS Perła pokonał Eurobud JKS Jarosław 32:23.

PRO8L3M x SOKÓŁ - koncert w Lublinie
3 kwietnia 2020, 18:00

PRO8L3M x SOKÓŁ - koncert w Lublinie 0 0

W piątek, 3 kwietnia o godz. 18 w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) zostanie zorganizowany koncert z udziałem duetu PRO8L3M i rapera Sokoła.

Była sąsiadką Papieża. Opowie o tym w Radzyniu Podlaskim
8 marca 2020, 17:00

Była sąsiadką Papieża. Opowie o tym w Radzyniu Podlaskim 0 0

Jak wygląda życie w państwie zamykanym na klucz, gdzie najbliższym sąsiadem jest Papież? Opowie o tym Magdalena Wolińska–Riedi, korespondentka TVP, obywatelka Watykanu. Będzie ona gościem „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami” 8 marca.

Szpital w Zamościu zostanie bez chirurgów? Decyzja zapadnie w najbliższych dniach

Szpital w Zamościu zostanie bez chirurgów? Decyzja zapadnie w najbliższych dniach 40 14

Od najbliższej soboty szpital „papieski” w Zamościu może zostać bez chirurgów. Lekarze mają, jednak nadzieję, że nie dojdzie do ekstremalnej sytuacji.

Główny Inspektor Sanitarny: Najważniejszy w walce z koronawirusem jest spokój
film

Główny Inspektor Sanitarny: Najważniejszy w walce z koronawirusem jest spokój 0 9

- Musimy zachować dobry stan ducha i emocji, bo to nasze zachowanie może spowodować, że będziemy wyposażeni w najważniejszy oręż w walce z koronawirusem, a tym orężem jest spokój – powiedział główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas podczas swojego wystąpienia w Senacie na temat przeciwdziałania epidemii koronawirusa, która szerzy się w Europie.

Kalendarz
luty 2020
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.