Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie Ekstra

O Lublinie było wtedy głośno w całym kraju. Niezwykłe znalezisko w centrum miasta

O Lublinie było wtedy głośno w całym kraju. Niezwykłe znalezisko w centrum miasta 0 25

Przez trzy tygodnie saperzy wywieźli 200 ciężarówek amunicji. Z centrum miasta ewakuowano wielu mieszkańców. Gdyby któremuś saperowi drgnęła wówczas ręka, to ścisłe centrum Lublina mogłoby zamienić się w zgliszcza

Teatr jest przestrzenią wolności. Nowy dyrektor Teatru Andersena i jego "program marzeń"

Teatr jest przestrzenią wolności. Nowy dyrektor Teatru Andersena i jego "program marzeń" 0 2

Nie można go limitować, nakładać restrykcji zewnętrznych i jakichkolwiek cenzur. Ale to jest też przestrzeń do protestu. Jeśli widz czuje się obrażony, może protestować. Ale nie może limitować artystów. Nie można tej wolności limitować z poziomów urzędniczych. Rozmowa z Krzysztofem Rzączyńskim, nowym dyrektorem Teatru Andersena.

Biegać można zacząć w każdym wieku. To uzależnia
Lubelskie Ekstra

Biegać można zacząć w każdym wieku. To uzależnia 0 0

Małgorzata Grzenia to lubelska biegaczka, która zaczęła trenować niedługo przed 50-tką. Niedawno zdobyła Koronę Maratonów Polskich, a na co dzień pracuje jako katechetka.

Kim jest zwycięzca konkursu Good Chef 2017
Lubelskie Ekstra

Kim jest zwycięzca konkursu Good Chef 2017 0 0

Tomasz Mielniczuk urodził się w Krasnymstawie. Korzenie rodzinne to okolice Chełma. Dzieciństwo spędził w domu rodzinnym, domu po dziadkach i pradziadkach.

Zrobi wszystko, żeby stanąć na bramce. Jedzie 600 km na jeden trening
Magazyn
galeria

Zrobi wszystko, żeby stanąć na bramce. Jedzie 600 km na jeden trening 0 25

Czwartek, godzina 15.30. 14-letni Michał Wyrwas wsiada do pociągu jadącego z Lublina do Warszawy. W stolicy nocuje u kuzynki, żeby o godzinie 6.30 wskoczyć w pociąg odjeżdżający do Szczecina. Po południu wysiada w Choszcznie. Odbiera go trener, który wiezie chłopca do oddalonego o 30 km Barlinka. Taki scenariusz powtarza się co tydzień.

Kogut, florystyka i Jaśki. Każda z pań ma coś w czym się specjalizuje
galeria
film

Kogut, florystyka i Jaśki. Każda z pań ma coś w czym się specjalizuje 0 1

Zosia-Ela, Zosia-Małgosia, Zosia-Renia. To tylko niektóre z 23 członkiń Koła Gospodyń Miejskich we Włodawie zwanych jako „Zosie Samosie”. Prawdziwej Zosi nie ma ani jednej. - To, że nazwałyśmy się „Zosie Samosie” ma związek z samodzielnością. Rzadko prosimy o pomoc. Tylko wtedy gdy już same nie dajemy rady - mówią zwyciężczynie naszego plebiscytu Koło Gospodyń 2017

Dzieje Puław w pigułce. Pierwsze wzmianki

Dzieje Puław w pigułce. Pierwsze wzmianki 0 1

Udokumentowane początki Puław nie są bliżej znane. Pierwsze wzmianki pochodzą z XVI wieku, za nazwa miejscowości pojawia się dopiero w 1626 r.

Legendarna rewolucjonistka pochodzi z Lublina. Dała sygnał do ataku na Pałac Zimowy
Magazyn
galeria

Legendarna rewolucjonistka pochodzi z Lublina. Dała sygnał do ataku na Pałac Zimowy 0 7

Niemal dokładnie sto lat temu Łarisa Reisner miała wbiec na pokład krążownika „Aurora” i rozkazać marynarzom, by dali sygnał do ataku na Pałac Zimowy. Strzały z „Aurory” i Rewolucja Październikowa wywróciły w 1917 roku świat do góry nogami. Ale dla nas ważniejsza jest Łarisa. Legendarna rewolucjonistka urodziła się w... Lublinie, a jej ojciec pracował w Nowej Aleksandrii, czyli w Puławach.

Wielkie pożary w dawnym Lublinie. Nowy pomysł na serwis online
Magazyn

Wielkie pożary w dawnym Lublinie. Nowy pomysł na serwis online 0 0

Kiedy i gdzie pojawił się ogień, które budynki strawił, jak z nim walczono - tego wszystkiego dowiemy się ze specjalnego serwisu internetowego o pożarach w dawnym Lublinie. Prace nad tym serwisem dobiegają końca, jego uruchomienie planowane jest na 7 listopada. Wtedy też odnośnik do ognistej strony będzie można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka Brama Grodzka-Teatr NN (www.teatrnn.pl), który zbiera i opracowuje materiały o pożogach trawiących miasto.

7 lat temu założyła w małym miasteczku pod Lublinem salon fryzjerski. Droga do sukcesu
Lubelskie Ekstra
galeria

7 lat temu założyła w małym miasteczku pod Lublinem salon fryzjerski. Droga do sukcesu 0 7

Fryzjerki ze Studia Fryzur Maria w Bełżycach koło Lublina są w czołówce polskich fryzjerów. Maria Wieczerzak i Maria Mirosław zdobyły dwie sposób trzech nagród w konkursie L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy 2017. To największy konkurs fryzur w kraju.

Znajomi mówili: ty się nadajesz, jesteś taką „małpą”. Rozmowa z Marcinem Wójcikiem
Lubelskie Ekstra
galeria

Znajomi mówili: ty się nadajesz, jesteś taką „małpą”. Rozmowa z Marcinem Wójcikiem 0 2

Pierwsza miłość? Nie chcę wyjść na nudziarza. Moja żona Magdalena. Poznaliśmy się w liceum, była rok niżej. Od liceum pchamy ten nasz wózek życiowy razem. Żadnej innej kobiety nie kochałem w życiu. Pierwsza, szczęśliwa i mam nadzieję ostatnia. Rozmowa z Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru-Mru.

Dziesięć dni w Puławach w roku 1828. Lista płac na dworze Czartoryskich
galeria

Dziesięć dni w Puławach w roku 1828. Lista płac na dworze Czartoryskich 0 0

W państwowych archiwach wciąż można trafić na unikalne książki i dokumenty, które przypominają minione lata. Wśród nich znajduje się m.in. „Dziesięć dni w Puławach…” – urywek z pamiętnika Sabiny z Gostkowskich Grzegorzewskiej. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jak wyglądało życie na puławskim dworze za czasów księżnej Izebelli.

Picasso wraca do Lublina. Jak to było 48 lat temu?

Picasso wraca do Lublina. Jak to było 48 lat temu? 0 1

Wystawy: Salon BWA (Narutowicza): Grafika P. Picasso, 10-18. Takie skromne anonse w codziennych gazetach przez niemal cały marzec informowały, że w Lublinie można oglądać 41 prac jednego z największych światowych artystów. Był rok 1969. Do Warszawy dzwoniło się zamawiając rozmowę przez centralę a urzędnicy się zastanawiali, jak ma wyglądać nowa dzielnica miasta Czechów.

Bodycombat zamiast botoksu, od rencistki do kulturystki. Bo sport to styl życia!
Lubelskie ekstra
galeria

Bodycombat zamiast botoksu, od rencistki do kulturystki. Bo sport to styl życia! 0 1

Prawniczka, nauczyciel akademicki, pedagog, menadżer. Wykonują różne zawody, ale łączy ich jedno: sport, jako sposób na życie.

223 podróże, Paragwaj, jubileusz i rodzina. Jak się tańczy u "Kaniorowców"?
Magazyn
galeria

223 podróże, Paragwaj, jubileusz i rodzina. Jak się tańczy u "Kaniorowców"? 0 0

7-letni Adam Piwnicki chciałby tańczyć u „Kaniorowców”, bo marzą mu się dalekie podróże, zaś jego brat bliźniak widzi w tym bardziej praktyczne korzyści. Chłopcy znaleźli się w grupie 95 dzieci przyjętych do Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej. Lubelski zespół przyszłym roku będzie świętować jubileusz 70-lecia.

Niewidzialna Madonna w Muzeum Lubelskim. Czy to pieta z lubelskiej fary?
galeria

Niewidzialna Madonna w Muzeum Lubelskim. Czy to pieta z lubelskiej fary? 0 0

W piątek o godz. 18 w Kaplicy Trójcy Świętej na zamku po raz pierwszy będzie można zobaczyć bezcenną, gotycką pietę z nieistniejącego kościoła w Konopnicy.

Przejażdżka po przedwojennej ulicy Świętoduskiej. Zobacz niezwykłą panoramę
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Przejażdżka po przedwojennej ulicy Świętoduskiej. Zobacz niezwykłą panoramę 0 8

Około 1934 roku Stefan Kiełsznia zrobił ponad setkę zdjęć chodząc po lubelskich ulicach. Fotografował na Nowej, Kowalskiej, Lubartowskiej, Szerokiej i Świętoduskiej. 83 lata później Piotr Dąbkowski siedząc godzinami przy komputerze ułożył z fotografii ulic Świętoduskiej kawałek przedwojennego Lublina. Efekt jest niezwykły.

Miliony nie tylko na zabytki. Powstanie m.in. Muzeum Augusta Zamoyskiego i Aleja Zasłużonych Kowali
Magazyn
galeria

Miliony nie tylko na zabytki. Powstanie m.in. Muzeum Augusta Zamoyskiego i Aleja Zasłużonych Kowali 0 0

Muzeum wybitnego rzeźbiarza Augusta Zamoyskiego, w jego rodzinnej miejscowości - Jabłoniu - będzie mieć nową siedzibę. W Wojciechowie, w pobliżu XVI-wiecznej Wieży Ariańskiej, w której mieści się Muzeum Kowalstwa, powstanie Aleja Zasłużonych Kowali. Wszystko przy wsparciu unijnych funduszy.

Lubelska kura w świecie reklamy. Skąd się wziął blaszany ptak?
galeria
film

Lubelska kura w świecie reklamy. Skąd się wziął blaszany ptak? 0 4

Dziesięć lat temu zeszła z plakatu (autorstwa Małgorzaty Rybickiej) i przez ten czas ciężko pracowała, by nie zabrakło jej na żadnym zdjęciu z jednego z największych lubelskich festiwali. Dziś trudno sobie wyobrazić Jarmark Jagielloński bez blaszanego ptaka (choć taki pomysł był - i to w roku Wielkiego Jubileuszu), a kura zaczęła karierę w świecie wielkiej reklamy.

Lublin: jak kiedyś wyglądało miasto? Niektóre miejsca są już nie do poznania [zdjęcia]
W obiektywie Jacka Mirosława
galeria

Lublin: jak kiedyś wyglądało miasto? Niektóre miejsca są już nie do poznania [zdjęcia] 0 27

Są miejsca w Lublinie, które odeszły w zapomnienie. Są też takie, które zmieniły się tak, że tylko starsi mieszkańcy pamiętają o ulicy, sklepie czy kamienicy, która tu była. Na szczęście zachowały się stare fotografie, które przypominają jak przez te lata zmieniało się nasze miasto.

Świeżaki w Biedronce, czyli szaleństwo w dyskontach. Skąd ta moda?
film

Świeżaki w Biedronce, czyli szaleństwo w dyskontach. Skąd ta moda? 0 10

Dzieci ciągnące rodziców na niepotrzebne zakupy, awantury w internecie i kradzieże „drogocennych” naklejek - takie emocje towarzyszą kolejnej edycji akcji „Gang Świeżaków”. Wkrótce sięgną one zenitu, bo do podobnej akcji przygotowuje się kolejna sieć handlowa. Dlaczego zwariowaliśmy na punkcie pluszowych warzyw i owoców?

Wiecie, gdzie przed wojną w Lublinie było kino Italja? Zajrzeliśmy do księgi wydatków z 1929 r.
Historia
galeria

Wiecie, gdzie przed wojną w Lublinie było kino Italja? Zajrzeliśmy do księgi wydatków z 1929 r. 0 1

Nie ma kamienicy, nie ma kina, nie ma właścicieli ani widzów. Jest niezwykły spis wydatków przedwojennego kina Italja z Krakowskiego Przedmieścia 48. Wiecie ile w 1929 roku kosztował sztuczny śnieg na choinkę?

Poznaj historię swojego regionu. Niebieskim szlakiem do Celejowa
galeria

Poznaj historię swojego regionu. Niebieskim szlakiem do Celejowa 0 0

W tym tygodniu kontynuujemy wędrówkę niebieskim szlakiem rowerowym biegnącym z Nałęczowa przez Wojciechów, Wąwolnicę do Celejowa. Wędrówkę liczącą łącznie ok. 28 km zakończyliśmy przy Rynku w Wąwolnicy. Naszym przewodnikiem jest Sławomir Łowczak, znany regionalista i historyk z Markuszowa.

Coraz bliżej końca wakacji. Tak spędzano wakacje przed laty [stare zdjęcia]
galeria

Coraz bliżej końca wakacji. Tak spędzano wakacje przed laty [stare zdjęcia] 0 7

Jeszcze tylko kilka dni pozostało do końca wakacji i rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zobacz letnie i wakacyjne zdjęcia ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

Germanie w gm. Drelów. Niezwykłe odkrycia archeologów
galeria

Germanie w gm. Drelów. Niezwykłe odkrycia archeologów 0 4

Archeolodzy prowadzą wykopaliska w gminie Drelów. Odnaleziono tu między innymi ślady osadnictwa Gotów

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.